De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Carpathian Couriers Race U-23 - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Carpathian Couriers Race U-23 - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2015

Carpathian Couriers Race U-23 2015

PolenPolen - 28 April 2015 - 3 Mei 2015


Algemeen klassement - 3 Mei 2015


1NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Piels13:34:03 
2ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Awt - Greenway0:04 
3BELDries Van Gestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
4GERJan Brockhoff (GER)Awt - Greenway0:06 
5GERSilvio Herklotz (GER)Stölting0:08 
6AUTAlexander Wachter (AUT)Tirol0:09 
7KAZTilegen Maidos (KAZ)0:21 
8POLPiotr Konwa (POL)0:26 
9POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:38 
10AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirolzt
11NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels0:39 
12ITAAlberto Marengo (ITA)zt
13KAZRoman Semyonov (KAZ)0:42 
14CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Prahazt
15ESTEkke-Kaur Vosman (EST)0:43 
16CZEMichael Kukrle (CZE)0:45 
17ISRIdo Zilberstein (ISR)Cycling Academyzt
18POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
19AUTFlorian Schipflinger (AUT)Tirol0:46 
20GERMoritz Backofen (GER)Stölting0:47 
21NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels0:48 
22BELMathias Van Gompel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:49 
23POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
24GERFlorian Kretschy (GER)zt
25BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Aquality0:50 
26BELMassimo Vanderaerden (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:51 
27KAZGrigoriy Shtein (KAZ)0:52 
28BELJimmy Duquennoy (BEL)Color Code - Aqualityzt
29SVKJuraj Bellan (SVK)0:53 
30SVKLubos Malovec (SVK)Cycling Academyzt
31POLPatryk Talaga (POL)Cycling Academyzt
32CZERadovan Dolezal (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:54 
33GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
34CZEPetr Hampl (CZE)0:55 
35NOREven Rege (NOR)Fixit.nozt
36UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)zt
37NOROle Andre Austevoll (NOR)Fixit.nozt
38UKRKonstyantyn Ashurov (UKR)Kyiv Capital Racing0:57 
39GERLuca Niederlag (GER)zt
40UKRIgor Gregul (UKR)Kyiv Capital Racing0:58 
41POLGracjan Szelag (POL)0:59 
42POLPatryk Zlotowicz (POL)1:00 
43POLArakdiusz Owsian (POL)Active Jetzt
44SVKTomas Harag (SVK)Banska Bystrica1:01 
45BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Aquality1:13 
46KAZGalym Akhmetov (KAZ)2:39 
47POLMarcin Bijak (POL)2:46 
48POLWojciech Franczak (POL)2:52 
49POLMateusz Kazimierczak (POL)4:40 
50UKRYurii Shumilov (UKR)Kyiv Capital Racingzt
51CZEAdam Sekanina (CZE)4:42 
52AUTMario Stock (AUT)Tirol4:52 
53SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenway4:59 
54POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice5:04 
55BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs5:09 
56CZEDominik Chlupác (CZE)5:11 
57POLEryk Laton (POL)CCC - Sprandi - Polkowice5:13 
58KAZYuriy Natarov (KAZ)5:16 
59POLTomasz Mickiewicz (POL)Active Jetzt
60POLMateusz Grabis (POL)5:18 
61GERLucas Carstensen (GER)5:19 
62POLPiotr Jaromin (POL)5:22 
63POLWojciech Sykala (POL)5:25 
64ITAMattia Pastorino (ITA)5:26 
65SRBStefan Stefanovic (SRB)Keith Mobel - Partizan6:04 
66GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg6:06 
67CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Author6:07 
68HUNBalázs Rózsa (HUN)Utensilnordzt
69UKRAnton Moruga (UKR)Kyiv Capital Racing6:13 
70BELFranklin Six (BEL)Color Code - Aquality6:19 
71ITAFilippo Tagliani (ITA)6:55 
72NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Pielszt
73HUNJános Pelikán (HUN)Utensilnord7:01 
74GERFelix Donath (GER)7:04 
75GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg7:41 
76CZEDominik Neumann (CZE)8:02 
77BELCharlie Arimont (BEL)Color Code - Aquality8:04 
78ESTAksel Nõmmela (EST)9:05 
79POLKacper Kistowski (POL)9:13 
80CZETomás Medek (CZE)Bohemia10:01 
81GERArne Egner (GER)Stölting10:40 
82GERErik Schubert (GER)12:11 
83POLWojciech Kietlinski (POL)12:13 
84HUNZoltan Lengyel (HUN)Utensilnord12:37 
85CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha13:36 
86SVKMatej Krajicek (SVK)14:08 
87HUNDaniel Moricz (HUN)Utensilnord14:34 
88HUNZoltan Ruttkay (HUN)14:45 
89POLRafal Jeziorski (POL)14:50 
90NORTorstein Stokkenes (NOR)Fixit.no15:42 
91POLJakub Solinski (POL)15:54 
92GERLeon Berger (GER)LKT Team Brandenburg16:04 
93POLKonrad Kott (POL)16:21 
94POLWojciech Wilgus (POL)16:29 
95NEDPatrick Van Der Duin (NED)Cycling Team Jo Piels17:12 
96HUNViktor Filutás (HUN)Utensilnord17:26 
97SRBGoran Antonijevic (SRB)Keith Mobel - Partizan17:49 
98POLMichal Kasperek (POL)19:35 
99ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)20:05 
100ITAFrancesco Delledonne (ITA)21:07 
101GERManuel Porzner (GER)Stölting21:17 
102UKRPavlo Bondarenko (UKR)Kyiv Capital Racing33:05 
103POLAleksander Leduchowski (POL)33:13 
104ISRBen Einhorn (ISR)Cycling Academy33:24 
105ESTSilver Mäoma (EST)34:36 
106UKRRoman Gladysh (UKR)35:10 
107POLBorys Korczynski (POL)35:51 
108SRBNemanja Ambrus (SRB)Nankang - Fondriest36:14 
109SVKJuraj Kovacik (SVK)51:47 
110SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro51:54 
111SVKMartin Duben (SVK)Kemo - Dukla Trencin52:21 
112POLDominik Wewiór (POL)53:48 
113HUNBence Loki (HUN)53:55 

Proloog - Tarnów - Tarnów - 1,8 km - 28 April 2015Individuele Tijdrit


1GERJan Brockhoff (GER)Awt - Greenway02:08 
2ESTSilver Mäoma (EST)zt
3NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
4NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Pielszt
5NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Pielszt
6BELMathias Van Gompel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:01 
7AUTAlexander Wachter (AUT)Tirolzt
8POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
9GERFlorian Kretschy (GER)zt
10BELAlexander Geuens (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:02 
11BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Aqualityzt
12GERMaximilian Schachmann (GER)Awt - Greenwayzt
13BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Aquality0:03 
14SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenwayzt
15ISRIdo Zilberstein (ISR)Cycling Academyzt
16BELDries Van Gestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
17ESTAksel Nõmmela (EST)zt
18ITAFilippo Tagliani (ITA)zt
19CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Prahazt
20BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:04 
21KAZGrigoriy Shtein (KAZ)zt
22NEDPatrick Van Der Duin (NED)Cycling Team Jo Pielszt
23ITAFrancesco Delledonne (ITA)zt
24POLMateusz Kazimierczak (POL)zt
25NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
26KAZRoman Semyonov (KAZ)zt
27GERSilvio Herklotz (GER)Stöltingzt
28POLEryk Laton (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
29GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburgzt
30POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
31BELJimmy Duquennoy (BEL)Color Code - Aqualityzt
32SRBGoran Antonijevic (SRB)Keith Mobel - Partizan0:05 
33POLWojciech Franczak (POL)zt
34HUNJános Pelikán (HUN)Utensilnordzt
35ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Awt - Greenwayzt

Etappe 1 - Tarnów - Ciezkowice - 131 km - 29 April 2015Ontsnapping


1AUTAlexander Wachter (AUT)Tirol3:00:09 
2NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
3GERJan Brockhoff (GER)Awt - Greenwayzt
4ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Awt - Greenwayzt
5POLPiotr Konwa (POL)zt
6GERSven Reutter (GER)Stöltingzt
7KAZTilegen Maidos (KAZ)zt
8CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Praha0:26 
9UKRAnton Moruga (UKR)Kyiv Capital Racingzt
10GERSilvio Herklotz (GER)Stöltingzt
11GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
12POLEryk Laton (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
13KAZGrigoriy Shtein (KAZ)zt
14BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Aqualityzt
15GERLucas Carstensen (GER)zt
16BELMathias Van Gompel (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
17NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Pielszt
18BELDries Van Gestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
19BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Aqualityzt
20GERMoritz Backofen (GER)Stöltingzt
21NOROle Andre Austevoll (NOR)Fixit.nozt
22POLMateusz Grabis (POL)zt
23BELCharlie Arimont (BEL)Color Code - Aqualityzt
24NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Pielszt
25GERMaximilian Schachmann (GER)Awt - Greenwayzt
26ITAFilippo Tagliani (ITA)zt
27BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
28NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
29ESTAksel Nõmmela (EST)zt
30HUNBalázs Rózsa (HUN)Utensilnordzt

Etappe 2 - Zapora Niedzica - Jablonka - 129 km - 30 April 2015Ontsnapping


1BELDries Van Gestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs2:37:58 
2GERSilvio Herklotz (GER)Stöltingzt
3ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Awt - Greenwayzt
4CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Praha0:18 
5NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Pielszt
6BELJimmy Duquennoy (BEL)Color Code - Aqualityzt
7BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Aqualityzt
8UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)zt
9ITAAlberto Marengo (ITA)zt
10KAZGrigoriy Shtein (KAZ)zt
11ISRIdo Zilberstein (ISR)Cycling Academyzt
12CZETomás Medek (CZE)Bohemiazt
13UKRKonstyantyn Ashurov (UKR)Kyiv Capital Racingzt
14KAZGalym Akhmetov (KAZ)zt
15POLPatryk Talaga (POL)Cycling Academyzt
16KAZRoman Semyonov (KAZ)zt
17BELMathias Van Gompel (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
18GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
19NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
20ESTEkke-Kaur Vosman (EST)zt
21AUTAlexander Wachter (AUT)Tirolzt
22POLPiotr Konwa (POL)zt
23POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
24BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Aqualityzt
25GERFlorian Kretschy (GER)zt

Etappe 3 - Stará Bystrica - Bytca - 126 km - 1 Mei 2015Sprint


1NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels2:56:17 
2ITAAlberto Marengo (ITA)zt
3GERSilvio Herklotz (GER)Stöltingzt
4BELDries Van Gestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
5POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
6AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirolzt
7ISRIdo Zilberstein (ISR)Cycling Academy0:04 
8POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:05 
9AUTFlorian Schipflinger (AUT)Tirol0:06 
10ESTAksel Nõmmela (EST)0:09 
11CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Praha0:10 
12CZEMichael Kukrle (CZE)zt
13SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenwayzt
14NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
15ISRBen Einhorn (ISR)Cycling Academyzt
16KAZGrigoriy Shtein (KAZ)zt
17BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
18POLEryk Laton (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
19ITAFrancesco Delledonne (ITA)zt
20POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
21UKRKonstyantyn Ashurov (UKR)Kyiv Capital Racingzt
22GERJan Brockhoff (GER)Awt - Greenwayzt
23GERLucas Carstensen (GER)zt
24POLKonrad Kott (POL)zt
25BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Aqualityzt
26POLRafal Jeziorski (POL)zt
27ITAFilippo Tagliani (ITA)zt
28GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
29HUNBalázs Rózsa (HUN)Utensilnordzt
30BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Aqualityzt
31AUTAlexander Wachter (AUT)Tirolzt
32SVKLubos Malovec (SVK)Cycling Academyzt
33POLMateusz Grabis (POL)zt
34BELMassimo Vanderaerden (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
35BELJimmy Duquennoy (BEL)Color Code - Aqualityzt
36POLPatryk Zlotowicz (POL)zt
37POLWojciech Kietlinski (POL)zt
38HUNDaniel Moricz (HUN)Utensilnordzt
39POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
40HUNViktor Filutás (HUN)Utensilnordzt
41POLGracjan Szelag (POL)zt
42NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Pielszt
43POLMateusz Kazimierczak (POL)zt
44HUNJános Pelikán (HUN)Utensilnordzt
45GERErik Schubert (GER)zt
46GERFlorian Kretschy (GER)zt
47NOROle Andre Austevoll (NOR)Fixit.nozt
48ESTEkke-Kaur Vosman (EST)zt
49POLTomasz Mickiewicz (POL)Active Jetzt
50POLPiotr Konwa (POL)zt
51CZEDominik Chlupác (CZE)zt
52POLWojciech Franczak (POL)zt
53NOREven Rege (NOR)Fixit.nozt
54POLPatryk Talaga (POL)Cycling Academyzt
55POLArakdiusz Owsian (POL)Active Jetzt
56UKRIgor Gregul (UKR)Kyiv Capital Racingzt
57ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)zt
58GERMoritz Backofen (GER)Stöltingzt
59UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)zt
60HUNZoltan Ruttkay (HUN)zt
61CZEPetr Hampl (CZE)zt
62BELMathias Van Gompel (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
63BELFranklin Six (BEL)Color Code - Aqualityzt
64HUNZoltan Lengyel (HUN)Utensilnordzt
65POLPiotr Jaromin (POL)zt
66NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
67KAZYuriy Natarov (KAZ)zt
68SRBGoran Antonijevic (SRB)Keith Mobel - Partizanzt
69SVKJuraj Bellan (SVK)zt
70NEDPatrick Van Der Duin (NED)Cycling Team Jo Pielszt
71AUTMario Stock (AUT)Tirolzt
72CZERadovan Dolezal (CZE)Skc Tufo - Prostejovzt
73UKRAnton Moruga (UKR)Kyiv Capital Racingzt
74GERLuca Niederlag (GER)zt
75ITAMattia Pastorino (ITA)zt
76GERFelix Donath (GER)zt
77POLJakub Solinski (POL)zt
78KAZTilegen Maidos (KAZ)zt
79KAZGalym Akhmetov (KAZ)zt
80UKRYurii Shumilov (UKR)Kyiv Capital Racingzt
81GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburgzt
82NORTorstein Stokkenes (NOR)Fixit.nozt
83SVKMatej Krajicek (SVK)zt
84GERArne Egner (GER)Stöltingzt
85ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Awt - Greenwayzt
86SVKTomas Harag (SVK)Banska Bystricazt
87POLKacper Kistowski (POL)zt
88CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Authorzt
89POLMarcin Bijak (POL)zt
90KAZRoman Semyonov (KAZ)zt
91POLWojciech Sykala (POL)0:43 
92CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha0:49 
93POLWojciech Wilgus (POL)zt
94SRBStefan Stefanovic (SRB)Keith Mobel - Partizan0:55 
95GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburgzt
96ITAAlberto Dell'Aglio (ITA)0:59 
97BELCharlie Arimont (BEL)Color Code - Aquality1:04 
98CZEDominik Neumann (CZE)1:10 
99UKRVitaliy Gryniv (UKR)1:25 
100CZERoman Lehky (CZE)Awt - Greenway1:41 
101GERLeon Berger (GER)LKT Team Brandenburg3:55 
102CZEAdam Sekanina (CZE)zt
103CZETomás Medek (CZE)Bohemia5:22 
104UKRRoman Gladysh (UKR)14:18 
105UKRPavlo Bondarenko (UKR)Kyiv Capital Racingzt
106SRBNemanja Ambrus (SRB)Nankang - Fondriestzt
107SVKJuraj Kovacik (SVK)zt
108ESTPeeter Pung (EST)14:28 
109POLBorys Korczynski (POL)zt
110POLDominik Wewiór (POL)zt
111POLMichal Kasperek (POL)zt
112GERManuel Porzner (GER)Stöltingzt
113NORJan William Jensen (NOR)Fixit.nozt
114SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastrozt
115POLAleksander Leduchowski (POL)zt
116HUNBence Loki (HUN)zt
117SVKJuraj Lajcha (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
118ESTSilver Mäoma (EST)zt
119SVKMartin Duben (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt

Etappe 4 - Dohnany - Nové Mesto nad Váhom - 14 km - 2 Mei 2015Sprint


1SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenway2:43:54 
2CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Prahazt
3BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
4NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
5BELDries Van Gestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
6POLEryk Laton (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
7GERLucas Carstensen (GER)zt
8KAZGrigoriy Shtein (KAZ)zt
9ITAAlberto Marengo (ITA)zt
10GERFlorian Kretschy (GER)zt
11AUTAlexander Wachter (AUT)Tirolzt
12BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Aqualityzt
13GERJan Brockhoff (GER)Awt - Greenwayzt
14POLMichal Kasperek (POL)zt
15GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
16POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
17BELJimmy Duquennoy (BEL)Color Code - Aqualityzt
18UKRKonstyantyn Ashurov (UKR)Kyiv Capital Racingzt
19GERSilvio Herklotz (GER)Stöltingzt
20POLArakdiusz Owsian (POL)Active Jetzt
21ESTEkke-Kaur Vosman (EST)zt
22POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
23KAZRoman Semyonov (KAZ)zt
24BELMassimo Vanderaerden (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
25POLWojciech Sykala (POL)zt

Etappe 5 - Pápa - Veszprém - 135 km - 3 Mei 2015Ontsnapping


1BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Aquality2:13:24 
2NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
3POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
4CZEMichael Kukrle (CZE)zt
5GERMoritz Backofen (GER)Stöltingzt
6BELDries Van Gestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
7GERLeon Berger (GER)LKT Team Brandenburgzt
8KAZRoman Semyonov (KAZ)zt
9BELMassimo Vanderaerden (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
10NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Pielszt
11GERJan Brockhoff (GER)Awt - Greenwayzt
12KAZTilegen Maidos (KAZ)zt
13ESTAksel Nõmmela (EST)0:07 
14GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburgzt
15GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburgzt
16NOREven Rege (NOR)Fixit.nozt
17KAZGalym Akhmetov (KAZ)zt
18NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Piels0:00 
19BELCharlie Arimont (BEL)Color Code - Aquality0:07 
20CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Prahazt
21POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00 
22CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha0:07 
23HUNZoltan Lengyel (HUN)Utensilnordzt
24GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
25AUTFlorian Schipflinger (AUT)Tirol0:00 
26POLArakdiusz Owsian (POL)Active Jet0:07 
27UKRAnton Moruga (UKR)Kyiv Capital Racingzt
28CZEDominik Neumann (CZE)zt
29POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
30POLPatryk Zlotowicz (POL)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden