De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Carpathian Couriers Race - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Carpathian Couriers Race - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2019

Carpathian Couriers Race 2019

PolenPolen - 30 April 2019 - 5 Mei 2019


Algemeen klassement - 5 Mei 2019


1NEDMarijn Van Den Berg (NED)Metec - TKH - Mantel16:08:37
2ITAGiovanni Aleotti (ITA)Friuli ASD0:39
3BELMeindert Weulink (BEL)WP Groot Amsterdam1:14
4LTUVenentas Lasinis (LTU)1:36
5SLOJaka Primozic (SLO)1:49
6POLSzymon Tracz (POL)CCC Development2:07
7HUNAttila Valter (HUN)CCC Development2:40
8CZEMatej Stibingr (CZE)Elkov - Author2:42
9AUTMarco Friedrich (AUT)Tirol2:44
10ITANicholas Rinaldi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali2:55
11NEDGijs Leemreize (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers2:58
12ITAFilippo Bertone (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali3:10
13NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantel4:35
14POLDamian Slawek (POL)5:21
15GERHenrik Pakalski (GER)5:22
16POLMarcin Budzinski (POL)Hurom5:24
17ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD7:51
18ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirol8:17
19BLRIlya Volkau (BLR)10:26
20NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH - Mantel11:34
21POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development13:03
22NEDYentl Ruijmgaard (NED)WP Groot Amsterdam13:07
23AUTMoran Vermeulen (AUT)13:09
24HUNDaniel Dina (HUN)Pannon14:48
25GERMax Benz-Kuch (GER)14:50
26NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantel16:08
27SLONik Cemazar (SLO)18:55
28NEDTim Marsman (NED)Metec - TKH - Mantel18:58
29ITASamuele Zambelli (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali19:02
30SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica20:26
31ITAEmanuele Amadio (ITA)Friuli ASD21:55
32HUNGergely Orosz (HUN)Pannon25:55
33CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov26:33
34NEDJoren Bloem (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers26:57
35CZEMichal Procházka (CZE)27:23
36GERPaul Rudolph (GER)27:36
37POLDawid Kloc (POL)30:11
38CZEJan Kaspar (CZE)30:14
39NEDSam Gademan (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers30:23
40HUNFerenc Szöllösi (HUN)31:21
41POLBartosz Rudyk (POL)31:55
42UKRVladyslav Shcherban (UKR)32:16
43BLRDmitryi Belko (BLR)35:05
44NEDStefan Appelman (NED)WP Groot Amsterdam47:09
45SVKMichal Hloza (SVK)47:10
46SVKMiroslav Gavenda (SVK)48:04
47SVKMartin Gavenda (SVK)51:48
48BLREvgeniy Evmenenko (BLR)53:39

Proloog - Lublin - Lublin - 30 April 2019Individuele Tijdrit


1POLMarceli Boguslawski (POL)Wibatech - Merx 7R1:35
2NEDJoren Bloem (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjerszt
3NEDSam Gademan (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers0:01
4ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirol0:01
5NEDMarijn Van Den Berg (NED)Metec - TKH - Mantel0:02
6HUNBalázs Vas (HUN)0:03
7CZEVladimír Miksaník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:03
8POLDamian Slawek (POL)0:03
9NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantel0:03
10GERJosh Falk Mechsner (GER)0:04
11AUTValentin Götzinger (AUT)Maloja - Pushbikers0:04
12LTUJustas Beniusis (LTU)0:04
13ITAGiovanni Aleotti (ITA)Friuli ASD0:04
14POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats0:04
15ITAFilippo Bertone (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali0:04
16POLSzymon Tracz (POL)CCC Development0:04
17NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH - Mantel0:04
18ITASamuele Zambelli (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali0:04
19GERHenrik Pakalski (GER)0:04
20POLBartosz Rudyk (POL)0:04
21NEDJip Steman (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers0:04
22ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD0:05
23POLFilip Maciejuk (POL)Leopard Pro Cycling0:05
24ITAAndrea Ferrari (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali0:05
25POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Development0:05
26SVKMatej Blasko (SVK)0:05
27HUNAttila Valter (HUN)CCC Development0:05
28POLJakub Murias (POL)0:05
29GERPaul Rudolph (GER)0:05
30LTUVenentas Lasinis (LTU)0:05
31POLKarol Kuklewicz (POL)0:05
32POLNorbert Banaszek (POL)Hurom0:05
33ITADavide Bais (ITA)Friuli ASD0:05
34POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development0:05
35POLPawel Szostka (POL)0:05
36ITANicholas Rinaldi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali0:05
37POLPatryk Gieracki (POL)0:05
38POLTomasz Budzinski (POL)Hurom0:05
39POLMarcin Budzinski (POL)Hurom0:06
40NEDGijs Leemreize (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers0:06
41AUTStefan Kolb (AUT)Maloja - Pushbikers0:06
42SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:06
43NEDYentl Ruijmgaard (NED)WP Groot Amsterdam0:06
44SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica0:06
45HUNFerenc Szöllösi (HUN)0:06
46POLKamil Kordus (POL)0:06
47NEDThimo Kroeze (NED)WP Groot Amsterdam0:06
48POLAdam Kus (POL)Hurom0:06
49NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantel0:06
50NEDBastiaan De Blom (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers0:07
51LTURojus Adomaitis (LTU)0:07
52POLArtur Jatczak (POL)0:07
53BLRAliaksandr Saroka (BLR)0:07
54POLDamian Bieniek (POL)0:07
55GERFelix Engelhardt (GER)Tirol0:07
56SLONik Cemazar (SLO)0:07
57NEDTim Marsman (NED)Metec - TKH - Mantel0:07
58POLKacper Wiszniewski (POL)0:07
59POLAdrian Kaiser (POL)0:07
60HUNGergely Orosz (HUN)Pannon0:07
61SVKAndrej Liska (SVK)0:07
62AUTMarco Friedrich (AUT)Tirol0:07
63POLDaniel Staniszewski (POL)0:07
64BELMeindert Weulink (BEL)WP Groot Amsterdam0:07
65POLJan Lamaszewski (POL)0:08
66AUTFlorian Gamper (AUT)Tirol0:08
67AUTMoran Vermeulen (AUT)0:08
68POLWojciech Bystrzycki (POL)0:08
69SLOLuka Skuk (SLO)0:08
70POLAdrian Mrówka (POL)0:08
71AUTNils Friedl (AUT)0:08
72CZEMatej Stibingr (CZE)Elkov - Author0:08
73POLDawid Kloc (POL)0:08
74NEDVictor Broex (NED)WP Groot Amsterdam0:08
75ITAMassimo Orlandi (ITA)Friuli ASD0:08
76LTUDenas Masiulis (LTU)0:09
77SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica0:09
78MAROmar El Gouzi (MAR)Tirol0:09
79ITASimone Zandomeneghi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali0:09
80UKRVladyslav Shcherban (UKR)0:09
81NEDStefan Appelman (NED)WP Groot Amsterdam0:09
82CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:09
83BLRDmitryi Belko (BLR)0:09
84CZEMichal Procházka (CZE)0:09
85GEROskar Gebauer (GER)0:09
86POLMichal Wenglorz (POL)0:09
87AUTAlexander Gratzer (AUT)0:10
88SVKDaniel Liska (SVK)0:10
89UKRMarian Kanaka (UKR)d'Amico - UM Tools0:10
90SVKMichal Hloza (SVK)0:10
91ITAEmanuele Amadio (ITA)Friuli ASD0:10
92BLRIlya Volkau (BLR)0:10
93AUTLuka Lakota (AUT)0:11
94UKROleg Kanaka (UKR)0:11
95CZEJan Kaspar (CZE)0:11
96LTURokas Kmieliauskas (LTU)0:11
97SVKMartin Gavenda (SVK)0:11
98UKRKirilo Tsarenko (UKR)0:11
99SVKJan Gerat (SVK)0:11
100POLMateusz Kostanski (POL)0:11
101SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon0:12
102SVKRichard Coma (SVK)0:12
103GERMax Benz-Kuch (GER)0:12
104POLMaciej Kwiatkowski (POL)0:12
105UKRNazar Pokoyoviy (UKR)0:12
106POLJan Krukowski (POL)0:13
107POLAleksander Nikiel (POL)0:13
108SVKDávid Vojt (SVK)0:13
109BLREvgeniy Evmenenko (BLR)0:14
110POLPiotr Pekala (POL)CCC Development0:14
111BLRArtsiom Harbach (BLR)0:15
112SVKMiroslav Gavenda (SVK)0:15
113SVKDavid Kasko (SVK)0:16
114POLCezary Bzdak (POL)Hurom0:16
115POLBartlomiej Proc (POL)0:16
116SLOJaka Primozic (SLO)0:19
117SVKRadovan Vrabel (SVK)0:25
118HUNDaniel Dina (HUN)Pannon0:27

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Polaniec - Tarnów - 1 Mei 2019Ontsnapping


1NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantel3:18:28
2ITAGiovanni Aleotti (ITA)Friuli ASDzt
3POLBartosz Rudyk (POL)zt
4ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirolzt
5NEDMarijn Van Den Berg (NED)Metec - TKH - Mantelzt
6ITAFilippo Bertone (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
7ITADavide Bais (ITA)Friuli ASDzt
8ITAMassimo Orlandi (ITA)Friuli ASDzt
9NEDSam Gademan (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers0:24
10NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantel0:24
11POLPiotr Pekala (POL)CCC Development0:24
12HUNBalázs Vas (HUN)0:24
13BELMeindert Weulink (BEL)WP Groot Amsterdam0:24
14POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development2:21
15POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats2:21
16NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH - Mantel2:21
17SLOJaka Primozic (SLO)2:21
18POLJakub Murias (POL)2:21
19ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD2:21
20POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Development2:21
21CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov2:21
22POLSzymon Tracz (POL)CCC Development2:21
23POLDaniel Staniszewski (POL)2:21
24SVKAndrej Liska (SVK)2:21
25POLDamian Slawek (POL)2:21
26POLNorbert Banaszek (POL)Hurom2:21
27LTUVenentas Lasinis (LTU)2:21
28SVKMatej Blasko (SVK)2:21
29BLRAliaksandr Saroka (BLR)2:21
30MAROmar El Gouzi (MAR)Tirol2:21
31NEDJoren Bloem (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers2:21
32POLKarol Kuklewicz (POL)2:21
33POLAdrian Mrówka (POL)2:21
34UKRVladyslav Shcherban (UKR)2:21
35AUTFlorian Gamper (AUT)Tirol2:21
36POLMarcin Budzinski (POL)Hurom2:21
37GERPaul Rudolph (GER)2:21
38CZEVladimír Miksaník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov2:21
39HUNAttila Valter (HUN)CCC Development2:21
40AUTMarco Friedrich (AUT)Tirol2:21
41POLFilip Maciejuk (POL)Leopard Pro Cycling2:21
42ITASimone Zandomeneghi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali2:21
43GERJosh Falk Mechsner (GER)2:21
44LTURojus Adomaitis (LTU)2:21
45NEDVictor Broex (NED)WP Groot Amsterdam2:21
46AUTStefan Kolb (AUT)Maloja - Pushbikers2:21
47POLArtur Jatczak (POL)2:21
48POLMateusz Kostanski (POL)2:21
49BLRIlya Volkau (BLR)2:21
50AUTMoran Vermeulen (AUT)2:21
51NEDBastiaan De Blom (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers2:21
52POLPawel Szostka (POL)2:21
53POLKamil Kordus (POL)2:21
54POLDawid Kloc (POL)2:21
55NEDYentl Ruijmgaard (NED)WP Groot Amsterdam2:21
56HUNDaniel Dina (HUN)Pannon2:21
57HUNGergely Orosz (HUN)Pannon2:21
58SVKDaniel Liska (SVK)2:21
59SVKMichal Hloza (SVK)2:21
60AUTValentin Götzinger (AUT)Maloja - Pushbikers2:21
61GERMax Benz-Kuch (GER)2:21
62GERHenrik Pakalski (GER)2:21
63LTURokas Kmieliauskas (LTU)2:21
64POLBartlomiej Proc (POL)2:21
65POLKacper Wiszniewski (POL)2:21
66AUTAlexander Gratzer (AUT)2:21
67AUTNils Friedl (AUT)2:21
68GERFelix Engelhardt (GER)Tirol2:21
69GEROskar Gebauer (GER)2:21
70CZEMichal Procházka (CZE)2:21
71NEDStefan Appelman (NED)WP Groot Amsterdam2:21
72SVKRichard Coma (SVK)2:21
73NEDThimo Kroeze (NED)WP Groot Amsterdam2:21
74POLAdam Kus (POL)Hurom2:21
75POLJan Lamaszewski (POL)2:21
76POLPatryk Gieracki (POL)2:21
77BLRDmitryi Belko (BLR)2:21
78ITASamuele Zambelli (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali2:21
79POLDamian Bieniek (POL)2:21
80UKRKirilo Tsarenko (UKR)2:21
81ITAEmanuele Amadio (ITA)Friuli ASD2:21
82NEDJip Steman (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers2:21
83POLTomasz Budzinski (POL)Hurom2:21
84NEDGijs Leemreize (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers2:21
85SVKMartin Gavenda (SVK)2:21
86SLONik Cemazar (SLO)2:21
87CZEMatej Stibingr (CZE)Elkov - Author2:21
88POLMichal Wenglorz (POL)2:21
89ITANicholas Rinaldi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali2:21
90ITAAndrea Ferrari (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali2:21
91AUTLuka Lakota (AUT)2:21
92SLOLuka Skuk (SLO)2:21
93POLMarceli Boguslawski (POL)Wibatech - Merx 7R2:21
94NEDTim Marsman (NED)Metec - TKH - Mantel2:21
95BLRArtsiom Harbach (BLR)2:21
96SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica2:21
97POLCezary Bzdak (POL)Hurom2:21
98CZEJan Kaspar (CZE)2:21
99UKRNazar Pokoyoviy (UKR)2:21
100POLWojciech Bystrzycki (POL)2:21
101UKROleg Kanaka (UKR)2:21
102SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica2:21
103POLJan Krukowski (POL)2:21
104POLMaciej Kwiatkowski (POL)2:21
105BLREvgeniy Evmenenko (BLR)2:34
106POLAleksander Nikiel (POL)2:34
107SVKMiroslav Gavenda (SVK)2:40
108UKRMarian Kanaka (UKR)d'Amico - UM Tools2:40
109SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica2:40
110SVKRadovan Vrabel (SVK)2:40
111LTUJustas Beniusis (LTU)2:47
112LTUDenas Masiulis (LTU)2:51
113SVKDavid Kasko (SVK)2:51
114HUNFerenc Szöllösi (HUN)2:21
115SVKDávid Vojt (SVK)3:20
116SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon2:21
117SVKJan Gerat (SVK)6:40
118POLAdrian Kaiser (POL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Tarnów - Nowy Sacz - 2 Mei 2019Medium berg


1NEDMarijn Van Den Berg (NED)Metec - TKH - Mantel3:37:02
2ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirolzt
3SLOJaka Primozic (SLO)zt
4LTUVenentas Lasinis (LTU)zt
5ITAGiovanni Aleotti (ITA)Friuli ASDzt
6ITANicholas Rinaldi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
7HUNAttila Valter (HUN)CCC Developmentzt
8AUTMarco Friedrich (AUT)Tirolzt
9ITASimone Zandomeneghi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
10NEDGijs Leemreize (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjerszt
11CZEMatej Stibingr (CZE)Elkov - Authorzt
12NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH - Mantel0:27
13POLSzymon Tracz (POL)CCC Development0:27
14BELMeindert Weulink (BEL)WP Groot Amsterdam0:27
15AUTStefan Kolb (AUT)Maloja - Pushbikers2:25
16SVKMatej Blasko (SVK)2:25
17BLRArtsiom Harbach (BLR)2:25
18ITAFilippo Bertone (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali2:25
19ITADavide Bais (ITA)Friuli ASD2:25
20POLFilip Maciejuk (POL)Leopard Pro Cycling2:25
21MAROmar El Gouzi (MAR)Tirol2:25
22NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantel2:25
23ITAMassimo Orlandi (ITA)Friuli ASD2:25
24BLRIlya Volkau (BLR)2:25
25POLPiotr Pekala (POL)CCC Development2:38
26ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD2:41
27NEDJoren Bloem (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers2:41
28NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantel2:41
29POLPawel Szostka (POL)2:41
30GERJosh Falk Mechsner (GER)2:41
31GERHenrik Pakalski (GER)2:41
32GERMax Benz-Kuch (GER)2:41
33POLDamian Slawek (POL)2:41
34GERFelix Engelhardt (GER)Tirol2:41
35POLMarcin Budzinski (POL)Hurom2:41
36NEDYentl Ruijmgaard (NED)WP Groot Amsterdam2:41
37AUTMoran Vermeulen (AUT)2:41
38POLJakub Murias (POL)2:47
39HUNGergely Orosz (HUN)Pannon3:21
40POLMateusz Kostanski (POL)3:21
41POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats3:21
42GEROskar Gebauer (GER)3:21
43POLDamian Bieniek (POL)3:21
44AUTNils Friedl (AUT)4:04
45AUTLuka Lakota (AUT)4:53
46BLRAliaksandr Saroka (BLR)4:56
47AUTValentin Götzinger (AUT)Maloja - Pushbikers4:56
48POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Development5:51
49HUNBalázs Vas (HUN)6:08
50ITAEmanuele Amadio (ITA)Friuli ASD6:08
51POLKacper Wiszniewski (POL)6:08
52POLWojciech Bystrzycki (POL)6:19
53NEDJip Steman (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers10:58
54POLAdrian Mrówka (POL)11:44
55LTURojus Adomaitis (LTU)11:44
56POLDaniel Staniszewski (POL)11:44
57SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica11:44
58NEDSam Gademan (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers11:44
59NEDVictor Broex (NED)WP Groot Amsterdam11:44
60NEDThimo Kroeze (NED)WP Groot Amsterdam11:44
61POLNorbert Banaszek (POL)Hurom11:44
62POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development11:44
63SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica11:44
64POLMarceli Boguslawski (POL)Wibatech - Merx 7R11:44
65UKROleg Kanaka (UKR)11:44
66SLONik Cemazar (SLO)11:44
67POLBartlomiej Proc (POL)11:44
68CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov11:44
69POLTomasz Budzinski (POL)Hurom11:44
70POLBartosz Rudyk (POL)11:44
71BLRDmitryi Belko (BLR)11:44
72LTURokas Kmieliauskas (LTU)11:44
73SVKAndrej Liska (SVK)11:44
74UKRVladyslav Shcherban (UKR)11:44
75SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon11:44
76POLArtur Jatczak (POL)11:44
77POLDawid Kloc (POL)11:44
78POLJan Krukowski (POL)11:44
79POLKarol Kuklewicz (POL)11:44
80NEDTim Marsman (NED)Metec - TKH - Mantel11:44
81UKRKirilo Tsarenko (UKR)11:44
82POLMaciej Kwiatkowski (POL)11:44
83AUTAlexander Gratzer (AUT)11:44
84CZEMichal Procházka (CZE)11:44
85CZEJan Kaspar (CZE)11:44
86SVKRichard Coma (SVK)11:44
87CZEVladimír Miksaník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov11:44
88SVKMartin Gavenda (SVK)11:44
89HUNFerenc Szöllösi (HUN)11:44
90POLAdam Kus (POL)Hurom11:44
91ITASamuele Zambelli (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali11:44
92ITAAndrea Ferrari (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali11:44
93POLJan Lamaszewski (POL)11:44
94HUNDaniel Dina (HUN)Pannon11:44
95GERPaul Rudolph (GER)11:44
96AUTFlorian Gamper (AUT)Tirol11:54
97NEDBastiaan De Blom (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers14:25
98BLREvgeniy Evmenenko (BLR)14:25
99POLPatryk Gieracki (POL)14:25
100SVKMiroslav Gavenda (SVK)14:25
101NEDStefan Appelman (NED)WP Groot Amsterdam14:25
102SVKMichal Hloza (SVK)14:25
103POLMichal Wenglorz (POL)14:25
104SVKDavid Kasko (SVK)14:25
105LTUJustas Beniusis (LTU)14:25
106SLOLuka Skuk (SLO)14:25
107SVKRadovan Vrabel (SVK)14:25
108POLKamil Kordus (POL)
109UKRNazar Pokoyoviy (UKR)
110SVKDaniel Liska (SVK)
111SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica
112SVKJan Gerat (SVK)
113LTUDenas Masiulis (LTU)
114SVKDávid Vojt (SVK)
115POLAleksander Nikiel (POL)
116POLCezary Bzdak (POL)Hurom
117UKRMarian Kanaka (UKR)d'Amico - UM Tools

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Oswiecim - Jabonka - 3 Mei 2019Sprint


1POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development2:32:34
2ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASDzt
3AUTStefan Kolb (AUT)Maloja - Pushbikerszt
4ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirolzt
5POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Atszt
6ITAFilippo Bertone (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
7NEDMarijn Van Den Berg (NED)Metec - TKH - Mantelzt
8SVKMatej Blasko (SVK)zt
9GERJosh Falk Mechsner (GER)zt
10POLMarceli Boguslawski (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
11SLOJaka Primozic (SLO)zt
12GERHenrik Pakalski (GER)zt
13POLSzymon Tracz (POL)CCC Developmentzt
14POLDamian Slawek (POL)zt
15LTUVenentas Lasinis (LTU)zt
16POLMarcin Budzinski (POL)Huromzt
17NEDYentl Ruijmgaard (NED)WP Groot Amsterdamzt
18POLPiotr Pekala (POL)CCC Developmentzt
19ITAGiovanni Aleotti (ITA)Friuli ASDzt
20BELMeindert Weulink (BEL)WP Groot Amsterdamzt
21NEDGijs Leemreize (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjerszt
22ITANicholas Rinaldi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
23POLFilip Maciejuk (POL)Leopard Pro Cyclingzt
24ITASimone Zandomeneghi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
25AUTMarco Friedrich (AUT)Tirolzt
26HUNDaniel Dina (HUN)Pannonzt
27CZEMatej Stibingr (CZE)Elkov - Authorzt
28AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
29HUNAttila Valter (HUN)CCC Developmentzt
30ITADavide Bais (ITA)Friuli ASDzt
31MAROmar El Gouzi (MAR)Tirolzt
32GERFelix Engelhardt (GER)Tirolzt
33POLDamian Bieniek (POL)zt
34ITAMassimo Orlandi (ITA)Friuli ASDzt
35POLBartosz Rudyk (POL)0:58
36CZEMichal Procházka (CZE)0:58
37ITASamuele Zambelli (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali0:58
38POLPatryk Gieracki (POL)0:58
39NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH - Mantel0:58
40POLJan Lamaszewski (POL)0:58
41NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantel1:02
42ITAAndrea Ferrari (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali1:11
43BLRIlya Volkau (BLR)1:35
44POLAdam Kus (POL)Hurom1:37
45CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov1:37
46GERMax Benz-Kuch (GER)1:37
47POLTomasz Budzinski (POL)Hurom1:37
48HUNBalázs Vas (HUN)1:37
49POLJakub Murias (POL)1:37
50POLPawel Szostka (POL)1:37
51GERPaul Rudolph (GER)1:37
52NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantel1:37
53NEDVictor Broex (NED)WP Groot Amsterdam1:37
54ITAEmanuele Amadio (ITA)Friuli ASD1:44
55SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica1:58
56POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Development4:20
57POLBartlomiej Proc (POL)4:20
58POLDawid Kloc (POL)4:20
59UKROleg Kanaka (UKR)4:20
60BLRAliaksandr Saroka (BLR)4:20
61GEROskar Gebauer (GER)4:20
62POLDaniel Staniszewski (POL)4:20
63POLKacper Wiszniewski (POL)4:20
64AUTLuka Lakota (AUT)4:20
65POLKarol Kuklewicz (POL)4:20
66CZEVladimír Miksaník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov4:20
67CZEJan Kaspar (CZE)4:20
68SVKDavid Kasko (SVK)4:20
69SLONik Cemazar (SLO)4:27
70BLRArtsiom Harbach (BLR)4:30
71NEDTim Marsman (NED)Metec - TKH - Mantel4:30
72NEDSam Gademan (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers6:18
73SVKRichard Coma (SVK)6:18
74SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon6:18
75SVKAndrej Liska (SVK)6:18
76POLArtur Jatczak (POL)6:18
77UKRVladyslav Shcherban (UKR)6:18
78SLOLuka Skuk (SLO)6:18
79POLMateusz Kostanski (POL)6:18
80POLWojciech Bystrzycki (POL)6:18
81HUNFerenc Szöllösi (HUN)6:18
82AUTValentin Götzinger (AUT)Maloja - Pushbikers6:21
83AUTFlorian Gamper (AUT)Tirol6:23
84UKRKirilo Tsarenko (UKR)6:27
85BLREvgeniy Evmenenko (BLR)9:11
86POLJan Krukowski (POL)9:11
87HUNGergely Orosz (HUN)Pannon9:11
88BLRDmitryi Belko (BLR)9:31
89NEDBastiaan De Blom (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers10:35
90NEDStefan Appelman (NED)WP Groot Amsterdam10:35
91LTURokas Kmieliauskas (LTU)10:35
92LTURojus Adomaitis (LTU)10:35
93SVKMichal Hloza (SVK)10:35
94SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica10:35
95NEDThimo Kroeze (NED)WP Groot Amsterdam10:35
96SVKMiroslav Gavenda (SVK)10:35
97NEDJoren Bloem (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers10:35
98NEDJip Steman (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers10:35
99POLNorbert Banaszek (POL)Hurom10:35
100AUTAlexander Gratzer (AUT)10:35
101SVKMartin Gavenda (SVK)10:35
102LTUJustas Beniusis (LTU)10:35
103AUTNils Friedl (AUT)10:35
104POLAdrian Mrówka (POL)10:41
105POLMichal Wenglorz (POL)
106SVKRadovan Vrabel (SVK)
107POLMaciej Kwiatkowski (POL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Poprad - Poprad - 4 Mei 2019Sprint


1NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH - Mantel2:51:44
2ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirolzt
3POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Developmentzt
4POLDamian Slawek (POL)zt
5POLMarceli Boguslawski (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
6NEDMarijn Van Den Berg (NED)Metec - TKH - Mantelzt
7AUTStefan Kolb (AUT)Maloja - Pushbikerszt
8AUTMarco Friedrich (AUT)Tirolzt
9ITAFilippo Bertone (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
10BELMeindert Weulink (BEL)WP Groot Amsterdamzt
11POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Atszt
12GERJosh Falk Mechsner (GER)zt
13SLONik Cemazar (SLO)zt
14NEDYentl Ruijmgaard (NED)WP Groot Amsterdamzt
15POLMarcin Budzinski (POL)Huromzt
16POLFilip Maciejuk (POL)Leopard Pro Cyclingzt
17MAROmar El Gouzi (MAR)Tirolzt
18GERFelix Engelhardt (GER)Tirolzt
19POLDamian Bieniek (POL)zt
20ITANicholas Rinaldi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
21POLSzymon Tracz (POL)CCC Developmentzt
22GERHenrik Pakalski (GER)zt
23SLOJaka Primozic (SLO)zt
24ITAGiovanni Aleotti (ITA)Friuli ASDzt
25NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantelzt
26HUNAttila Valter (HUN)CCC Developmentzt
27NEDGijs Leemreize (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjerszt
28POLPawel Szostka (POL)zt
29ITAMassimo Orlandi (ITA)Friuli ASDzt
30NEDTim Marsman (NED)Metec - TKH - Mantelzt
31POLPiotr Pekala (POL)CCC Developmentzt
32CZEMatej Stibingr (CZE)Elkov - Authorzt
33LTUVenentas Lasinis (LTU)zt
34HUNDaniel Dina (HUN)Pannonzt
35GERMax Benz-Kuch (GER)zt
36AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
37ITASimone Zandomeneghi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
38AUTNils Friedl (AUT)zt
39NEDVictor Broex (NED)WP Groot Amsterdam3:39
40NEDSam Gademan (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers3:39
41POLDawid Kloc (POL)3:39
42BLRIlya Volkau (BLR)3:39
43SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica3:39
44SVKDavid Kasko (SVK)3:39
45ITASamuele Zambelli (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali3:39
46ITAAndrea Ferrari (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali3:39
47ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD3:39
48POLAdam Kus (POL)Hurom3:39
49BLRArtsiom Harbach (BLR)3:39
50POLJan Lamaszewski (POL)3:39
51POLTomasz Budzinski (POL)Hurom3:39
52CZEJan Kaspar (CZE)3:39
53POLWojciech Bystrzycki (POL)3:39
54ITADavide Bais (ITA)Friuli ASD3:39
55AUTFlorian Gamper (AUT)Tirol3:39
56LTURojus Adomaitis (LTU)10:39
57UKRKirilo Tsarenko (UKR)10:39
58HUNBalázs Vas (HUN)10:39
59CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov10:39
60CZEMichal Procházka (CZE)10:39
61SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon10:39
62HUNGergely Orosz (HUN)Pannon10:39
63LTURokas Kmieliauskas (LTU)10:39
64POLPatryk Gieracki (POL)10:39
65SVKRichard Coma (SVK)10:39
66BLRAliaksandr Saroka (BLR)10:39
67UKRVladyslav Shcherban (UKR)10:39
68BLRDmitryi Belko (BLR)10:39
69AUTAlexander Gratzer (AUT)10:39
70POLNorbert Banaszek (POL)Hurom10:39
71HUNFerenc Szöllösi (HUN)10:39
72POLKarol Kuklewicz (POL)10:39
73CZEVladimír Miksaník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov10:39
74POLJakub Murias (POL)10:39
75NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantel10:39
76NEDJoren Bloem (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers10:39
77GERPaul Rudolph (GER)10:39
78ITAEmanuele Amadio (ITA)Friuli ASD10:39
79GEROskar Gebauer (GER)10:39
80POLJan Krukowski (POL)10:39
81POLKacper Wiszniewski (POL)10:39
82POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Development10:39
83POLBartosz Rudyk (POL)18:58
84NEDJip Steman (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers18:58
85NEDStefan Appelman (NED)WP Groot Amsterdam18:58
86NEDBastiaan De Blom (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers18:58
87SVKMichal Hloza (SVK)18:58
88POLDaniel Staniszewski (POL)18:58
89SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica18:58
90POLBartlomiej Proc (POL)18:58
91SVKMartin Gavenda (SVK)18:58
92LTUJustas Beniusis (LTU)18:58
93POLMateusz Kostanski (POL)18:58
94SVKAndrej Liska (SVK)18:58
95UKROleg Kanaka (UKR)18:58
96SVKMiroslav Gavenda (SVK)18:58
97SVKMatej Blasko (SVK)18:58
98AUTValentin Götzinger (AUT)Maloja - Pushbikers18:58
99AUTLuka Lakota (AUT)18:58
100BLREvgeniy Evmenenko (BLR)19:16
101NEDThimo Kroeze (NED)WP Groot Amsterdam
102POLArtur Jatczak (POL)
103POLAdrian Mrówka (POL)
104SLOLuka Skuk (SLO)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Vészprem - Papa - 5 Mei 2019Medium berg


1POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development3:46:31
2ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASDzt
3SLOJaka Primozic (SLO)zt
4POLSzymon Tracz (POL)CCC Developmentzt
5LTUVenentas Lasinis (LTU)0:03
6NEDMarijn Van Den Berg (NED)Metec - TKH - Mantel0:59
7CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:59
8HUNAttila Valter (HUN)CCC Development0:59
9CZEMatej Stibingr (CZE)Elkov - Author0:59
10POLDamian Slawek (POL)0:59
11BLRIlya Volkau (BLR)0:59
12HUNGergely Orosz (HUN)Pannon0:59
13NEDTim Marsman (NED)Metec - TKH - Mantel0:59
14HUNDaniel Dina (HUN)Pannon0:59
15ITASamuele Zambelli (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali0:59
16GERHenrik Pakalski (GER)0:59
17POLMarcin Budzinski (POL)Hurom0:59
18SLONik Cemazar (SLO)0:59
19HUNFerenc Szöllösi (HUN)0:59
20AUTMarco Friedrich (AUT)Tirol0:59
21BELMeindert Weulink (BEL)WP Groot Amsterdam0:59
22POLBartosz Rudyk (POL)0:59
23ITANicholas Rinaldi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali1:12
24NEDGijs Leemreize (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers1:16
25NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantel1:21
26NEDJoren Bloem (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers1:24
27BLRDmitryi Belko (BLR)1:24
28ITAFilippo Bertone (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali1:24
29ITAGiovanni Aleotti (ITA)Friuli ASD1:24
30SVKMichal Hloza (SVK)1:24
31NEDStefan Appelman (NED)WP Groot Amsterdam1:24
32ITAEmanuele Amadio (ITA)Friuli ASD1:36
33SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica1:42
34UKRVladyslav Shcherban (UKR)1:48
35SVKMiroslav Gavenda (SVK)1:54
36GERPaul Rudolph (GER)1:54
37NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantel2:07
38CZEMichal Procházka (CZE)2:15
39POLDawid Kloc (POL)8:42
40SVKMartin Gavenda (SVK)8:42
41GERMax Benz-Kuch (GER)8:42
42AUTMoran Vermeulen (AUT)8:42
43NEDYentl Ruijmgaard (NED)WP Groot Amsterdam8:42
44NEDSam Gademan (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers8:42
45BLREvgeniy Evmenenko (BLR)8:42
46NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH - Mantel8:42
47CZEJan Kaspar (CZE)8:42
48ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirol8:42
49POLDaniel Staniszewski (POL)
50GEROskar Gebauer (GER)
51NEDBastiaan De Blom (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers
52AUTValentin Götzinger (AUT)Maloja - Pushbikers
53SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica
54POLJakub Murias (POL)
55AUTFlorian Gamper (AUT)Tirol
56UKRKirilo Tsarenko (UKR)
57POLJan Lamaszewski (POL)
58POLFilip Maciejuk (POL)Leopard Pro Cycling
59GERFelix Engelhardt (GER)Tirol
60ITASimone Zandomeneghi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali
61GERJosh Falk Mechsner (GER)
62NEDJip Steman (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers
63AUTStefan Kolb (AUT)Maloja - Pushbikers
64SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon
65POLPatryk Gieracki (POL)
66AUTLuka Lakota (AUT)
67UKROleg Kanaka (UKR)
68SVKAndrej Liska (SVK)
69LTURokas Kmieliauskas (LTU)
70ITAMassimo Orlandi (ITA)Friuli ASD
71ITAAndrea Ferrari (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali
72AUTAlexander Gratzer (AUT)
73POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Development
74ITADavide Bais (ITA)Friuli ASD
75POLPawel Szostka (POL)
76NEDVictor Broex (NED)WP Groot Amsterdam
77POLNorbert Banaszek (POL)Hurom
78BLRArtsiom Harbach (BLR)
79POLJan Krukowski (POL)
80LTURojus Adomaitis (LTU)
81CZEVladimír Miksaník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov
82AUTNils Friedl (AUT)
83POLDamian Bieniek (POL)
84POLPiotr Pekala (POL)CCC Development
85SVKDavid Kasko (SVK)
86POLMarceli Boguslawski (POL)Wibatech - Merx 7R
87POLTomasz Budzinski (POL)Hurom
88POLBartlomiej Proc (POL)
89BLRAliaksandr Saroka (BLR)
90POLKacper Wiszniewski (POL)
91LTUJustas Beniusis (LTU)
92HUNBalázs Vas (HUN)
93POLKarol Kuklewicz (POL)
94MAROmar El Gouzi (MAR)Tirol
95SVKRichard Coma (SVK)
96POLWojciech Bystrzycki (POL)
97POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats
98POLAdam Kus (POL)Hurom
99POLMateusz Kostanski (POL)
100SVKMatej Blasko (SVK)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden