De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Carpathian Couriers Race U-23 - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Carpathian Couriers Race U-23 - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2017

Carpathian Couriers Race U-23 2017

PolenPolen - 29 April 2017 - 3 Mei 2017


Algemeen klassement - 2 Mei 2017


1ITAAlessandro Pessot (ITA)10:04:45
2POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:02
3GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:05
4POLPiotr Konwa (POL)0:08
5SLOTadej Pogacar (SLO)Rog - Ljubljana0:08
6NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH0:10
7POLPatryk Górecki (POL)0:12
8NEDBas Van Der Kooij (NED)Destil - Jo Piels0:13
9SLOZiga Rucigaj (SLO)Rog - Ljubljana0:13
10GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:14
11ITAFilippo Tagliani (ITA)0:14
12POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:15
13LTUVenentas Lasinis (LTU)Staki - Technorama0:17
14CZERoman Lehky (CZE)0:18
15SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:19
16UKRTaras Shevchuk (UKR)0:22
17POLPatryk Solinski (POL)0:22
18GERMarcel Franz (GER)0:22
19ITARaffaele Radice (ITA)0:23
20NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH0:23
21NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH0:23
22NEDJorgos Schrijver (NED)0:23
23ITAGiacomo Giuliani (ITA)0:23
24ITAMattia Bais (ITA)0:23
25CZEVaclav Sirucek (CZE)0:25
26ITAMattia Melloni (ITA)0:25
27POLGracjan Szelag (POL)0:27
28CZEDominik Neumann (CZE)0:29
29UKRMykyta Zubenko (UKR)0:31
30UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:31
31CZEJirí Petrus (CZE)0:33
32UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:35
33POLPiotr Pekala (POL)0:36
34MARAmine Ahmed Galdoune (MAR)2:22
35SLOZiga Jerman (SLO)Rog - Ljubljana2:23
36SLOIzidor Penko (SLO)Rog - Ljubljana2:24
37HUNViktor Filutás (HUN)2:24
38ESTSilver Mäoma (EST)2:26
39LTURojus Adomaitis (LTU)2:27
40NEDRob Van Broekhoven (NED)Destil - Jo Piels2:29
41POLStanislaw Aniolkowski (POL)Verva - Active Jet2:30
42SVKAdrian Babic (SVK)2:31
43POLMarcin Karbowy (POL)2:33
44POLPatryk Krzywda (POL)2:33
45NEDBryan Bouwmans (NED)2:33
46POLMikolaj Sójka (POL)2:37
47POLAdam Jagiela (POL)2:38
48NEDOscar Van Wijk (NED)2:39
49UKRVladyslav Pohorelov (UKR)2:39
50ESTGert Kivistik (EST)2:40
51NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH2:43
52GERSebastian Schmiedel (GER)3:19
53NEDLars Olde Meierink (NED)Destil - Jo Piels3:23
54ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)3:23
55GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg3:25
56SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica3:28
57NEDDavid Dekker (NED)3:30
58HUNDaniel Moricz (HUN)3:31
59NEDRody Kroon (NED)3:36
60POLJakub Jakala (POL)4:15
61POLMateusz Kazimierczak (POL)5:39
62NEDBob Olieslager (NED)Metec - TKH5:49
63BRAFernando Augusto Finkler (BRA)5:52
64NEDTeun Mouris (NED)5:54
65HUNBalázs Károly Bertalan (HUN)5:54
66UKRVladyslav Shcherban (UKR)5:57
67POLSebastian Konofal (POL)6:00
68USAJefferey May (USA)6:06
69POLLukasz Ochocki (POL)6:07
70POLTobiasz Pawlak (POL)6:38
71SLOTilen Finkst (SLO)Rog - Ljubljana6:45
72NEDDaan Van Sintmaartensdijk (NED)6:47
73ITAFilippo Ferronato (ITA)10:54
74LTUJustas Beniusis (LTU)10:55
75ITADaniel Favaro (ITA)11:00
76NEDJordi Van Loon (NED)Destil - Jo Piels11:02
77POLAdrian Mrówka (POL)11:05
78ESTKristjan Johanson (EST)11:08
79SVKMichal Hloza (SVK)11:08
80ESPÓscar Justo (ESP)11:14
81NEDYouri Van Iersel (NED)11:48
82POLDamian Slawek (POL)13:03
83GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg13:06
84POLDawid Adamczyk (POL)13:15
85GERTarek Al Moakee (GER)13:20
86CZETomás Capek (CZE)13:24
87NEDJoep Steinbusch (NED)14:47
88ITASimone Zanni (ITA)15:31
89UKRRoman Gladysh (UKR)19:04
90SVKDusan Vala (SVK)19:19
91NEDThimo Kroeze (NED)19:32
92LTUKasparas Punkrys (LTU)Staki - Technorama21:19
93SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica21:26

Proloog - Tarnów - Tarnów - 3,1 km - 29 April 2017Individuele Tijdrit


1POLPiotr Konwa (POL)03:55
2NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH0:01
3ESTSilver Mäoma (EST)0:02
4ITAAlessandro Pessot (ITA)0:04
5POLMateusz Kazimierczak (POL)0:04
6SLOTadej Pogacar (SLO)Rog - Ljubljana0:04
7GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:05
8ITAFilippo Tagliani (ITA)0:05
9POLPatryk Górecki (POL)0:05
10SLOZiga Rucigaj (SLO)Rog - Ljubljana0:06
11HUNViktor Filutás (HUN)0:06
12POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:06
13LTURojus Adomaitis (LTU)0:06
14POLTobiasz Pawlak (POL)0:07
15POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:07
16GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:08
17POLDamian Slawek (POL)0:08
18NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH0:08
19NEDRob Van Broekhoven (NED)Destil - Jo Piels0:08
20LTUJustas Beniusis (LTU)0:08
21SLOZiga Jerman (SLO)Rog - Ljubljana0:09
22SLOIzidor Penko (SLO)Rog - Ljubljana0:09
23POLStanislaw Aniolkowski (POL)Verva - Active Jet0:09
24NEDBas Van Der Kooij (NED)Destil - Jo Piels0:10
25NEDJoep Steinbusch (NED)0:10
26CZERoman Lehky (CZE)0:10
27LTUVenentas Lasinis (LTU)Staki - Technorama0:10
28SVKAdrian Babic (SVK)0:10
29ITAFilippo Ferronato (ITA)0:10
30HUNMáté Kovács (HUN)0:10
31SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:10
32GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg0:11
33POLJakub Jakala (POL)0:11
34SLOTilen Finkst (SLO)Rog - Ljubljana0:12
35POLMarcin Karbowy (POL)0:12
36POLPatryk Krzywda (POL)0:12
37NEDBryan Bouwmans (NED)0:12
38NEDChiel Breukelman (NED)Destil - Jo Piels0:12
39POLMikolaj Sójka (POL)0:13
40UKRTaras Shevchuk (UKR)0:13
41POLPatryk Solinski (POL)0:13
42ITADaniel Favaro (ITA)0:13
43GERSebastian Schmiedel (GER)0:13
44UKRRoman Gladysh (UKR)0:13
45GERMarcel Franz (GER)0:13
46NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH0:14
47SVKAdrián Foltan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:14
48NEDDaan Van Sintmaartensdijk (NED)0:14
49NEDJorgos Schrijver (NED)0:14
50ITAGiacomo Giuliani (ITA)0:14
51ITAMattia Bais (ITA)0:14
52GERTobias Magdeburg (GER)0:14
53BRAFernando Augusto Finkler (BRA)0:15
54NEDJordi Van Loon (NED)Destil - Jo Piels0:16
55CZEVaclav Sirucek (CZE)0:16
56GERHannes Augustin (GER)0:16
57ITAMattia Melloni (ITA)0:16
58NEDBob Olieslager (NED)Metec - TKH0:16
59NEDTeun Mouris (NED)0:17
60NEDLars Olde Meierink (NED)Destil - Jo Piels0:17
61ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)0:17
62HUNBalázs Károly Bertalan (HUN)0:17
63MARAmine Ahmed Galdoune (MAR)0:17
64NEDOscar Van Wijk (NED)0:18
65POLGracjan Szelag (POL)0:18
66UKRBogdan Musienko (UKR)0:18
67UKRVladyslav Pohorelov (UKR)0:18
68POLAdrian Mrówka (POL)0:18
69POLAdam Jagiela (POL)0:18
70GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg0:19
71ESTGert Kivistik (EST)0:19
72POLDawid Adamczyk (POL)0:20
73LTUKasparas Punkrys (LTU)Staki - Technorama0:20
74UKRVladyslav Shcherban (UKR)0:20
75CZEDominik Neumann (CZE)0:20
76ITASimone Zanni (ITA)0:20
77ESTKristjan Johanson (EST)0:21
78LTUArvydas Birenis (LTU)0:21
79SVKMichal Hloza (SVK)0:21
80ITARaffaele Radice (ITA)0:22
81NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH0:22
82SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica0:22
83UKRMykyta Zubenko (UKR)0:22
84UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:22
85SVKVladimir Kovacik (SVK)0:23
86ESTKristo Prangel (EST)0:23
87NEDThimo Kroeze (NED)0:23
88POLSebastian Konofal (POL)0:23
89CZEJirí Petrus (CZE)0:24
90NEDYouri Van Iersel (NED)0:24
91GERTarek Al Moakee (GER)0:25
92HUNDaniel Moricz (HUN)0:25
93UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:26
94UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi0:26
95BRARodrigo Dos Santos Quirino (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:26
96HUNInce Török (HUN)0:27
97POLPiotr Pekala (POL)0:27
98ESPÓscar Justo (ESP)0:27
99SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica0:27
100SVKDusan Vala (SVK)0:28
101USAJefferey May (USA)0:29
102CZETomás Capek (CZE)0:29
103NEDRody Kroon (NED)0:30
104POLLukasz Ochocki (POL)0:30
105CHIMatias Fernando Arriagada Pizarro (CHI)0:32
106SVKFilip Vanco (SVK)0:38
107NEDDavid Dekker (NED)1:09

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Nowy Sacz - Oswiecim - 167,5 km - 30 April 2017Ontsnapping


1ITAAlessandro Pessot (ITA)3:54:01
2MARAmine Ahmed Galdoune (MAR)0:03
3GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:03
4POLStanislaw Aniolkowski (POL)Verva - Active Jet0:03
5ESTSilver Mäoma (EST)0:03
6NEDDavid Dekker (NED)0:03
7NEDBob Olieslager (NED)Metec - TKH0:03
8NEDBas Van Der Kooij (NED)Destil - Jo Piels0:03
9POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:03
10LTURojus Adomaitis (LTU)0:03
11ITAFilippo Ferronato (ITA)0:03
12NEDDaan Van Sintmaartensdijk (NED)0:03
13SLOZiga Jerman (SLO)Rog - Ljubljana0:03
14CZEDominik Neumann (CZE)0:03
15POLTobiasz Pawlak (POL)0:03
16POLPiotr Konwa (POL)0:03
17GERMarcel Franz (GER)0:03
18CZETomás Capek (CZE)0:03
19NEDOscar Van Wijk (NED)0:03
20POLPatryk Krzywda (POL)0:03
21ITAFilippo Tagliani (ITA)0:03
22BRARodrigo Dos Santos Quirino (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:03
23SLOTilen Finkst (SLO)Rog - Ljubljana0:03
24HUNDaniel Moricz (HUN)0:03
25UKRVladyslav Pohorelov (UKR)0:03
26UKRVladyslav Shcherban (UKR)0:03
27BRAFernando Augusto Finkler (BRA)0:03
28POLAdrian Mrówka (POL)0:03
29SVKAdrian Babic (SVK)0:03
30GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg0:03
31ESTGert Kivistik (EST)0:03
32ITADaniel Favaro (ITA)0:03
33GERSebastian Schmiedel (GER)0:03
34NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH0:03
35POLGracjan Szelag (POL)0:03
36LTUVenentas Lasinis (LTU)Staki - Technorama0:03
37CZERoman Lehky (CZE)0:03
38LTUJustas Beniusis (LTU)0:03
39UKRMykyta Zubenko (UKR)0:03
40SLOTadej Pogacar (SLO)Rog - Ljubljana0:03
41NEDJordi Van Loon (NED)Destil - Jo Piels0:03
42POLPiotr Pekala (POL)0:03
43ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)0:03
44POLPatryk Solinski (POL)0:03
45HUNViktor Filutás (HUN)0:03
46NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH0:03
47NEDBryan Bouwmans (NED)0:03
48NEDJorgos Schrijver (NED)0:03
49SLOIzidor Penko (SLO)Rog - Ljubljana0:03
50SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica0:03
51GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:03
52ESPÓscar Justo (ESP)0:03
53GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg0:03
54POLAdam Jagiela (POL)0:03
55UKRTaras Shevchuk (UKR)0:03
56UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:03
57CHIMatias Fernando Arriagada Pizarro (CHI)0:03
58ITAMattia Melloni (ITA)0:03
59ITAMattia Bais (ITA)0:03
60SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:03
61NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH0:03
62NEDLars Olde Meierink (NED)Destil - Jo Piels0:03
63POLPatryk Górecki (POL)0:03
64POLMateusz Kazimierczak (POL)0:03
65POLDamian Slawek (POL)0:03
66ITAGiacomo Giuliani (ITA)0:03
67ESTKristjan Johanson (EST)0:03
68NEDRob Van Broekhoven (NED)Destil - Jo Piels0:03
69GERTobias Magdeburg (GER)0:03
70POLLukasz Ochocki (POL)0:03
71NEDTeun Mouris (NED)0:03
72NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH0:03
73CZEVaclav Sirucek (CZE)0:03
74HUNBalázs Károly Bertalan (HUN)0:03
75POLMikolaj Sójka (POL)0:03
76POLMarcin Karbowy (POL)0:03
77CZEJirí Petrus (CZE)0:03
78UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:03
79POLDawid Adamczyk (POL)0:03
80POLJakub Jakala (POL)0:03
81GERTarek Al Moakee (GER)0:03
82USAJefferey May (USA)0:03
83NEDRody Kroon (NED)0:03
84NEDYouri Van Iersel (NED)0:40
85POLSebastian Konofal (POL)0:03
86SLOZiga Rucigaj (SLO)Rog - Ljubljana0:03
87ITARaffaele Radice (ITA)0:03
88POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:03
89ITASimone Zanni (ITA)2:19
90SVKMichal Hloza (SVK)0:03
91NEDJoep Steinbusch (NED)8:07
92UKRRoman Gladysh (UKR)8:07
93NEDThimo Kroeze (NED)8:07
94LTUKasparas Punkrys (LTU)Staki - Technorama8:07
95SVKDusan Vala (SVK)8:07
96SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica8:07
97HUNInce Török (HUN)
98GERHannes Augustin (GER)
99UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi
100NEDChiel Breukelman (NED)Destil - Jo Piels
101SVKAdrián Foltan (SVK)Dukla Banska Bystrica
102UKRBogdan Musienko (UKR)
103ESTKristo Prangel (EST)
104LTUArvydas Birenis (LTU)
105SVKFilip Vanco (SVK)
106SVKVladimir Kovacik (SVK)
107HUNMáté Kovács (HUN)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Oswiecim - Jablonka - 106 km - 1 Mei 2017Sprint


1POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:42:47
2NEDBas Van Der Kooij (NED)Destil - Jo Piels0:00
3ITARaffaele Radice (ITA)0:00
4CZERoman Lehky (CZE)0:00
5POLPatryk Górecki (POL)0:00
6ITAAlessandro Pessot (ITA)0:00
7GERMarcel Franz (GER)0:00
8POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
9NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH0:00
10SLOTadej Pogacar (SLO)Rog - Ljubljana0:00
11GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:00
12UKRTaras Shevchuk (UKR)0:00
13LTUVenentas Lasinis (LTU)Staki - Technorama0:00
14UKRMykyta Zubenko (UKR)0:00
15GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:00
16ITAFilippo Tagliani (ITA)0:00
17POLPiotr Konwa (POL)0:00
18UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:00
19CZEVaclav Sirucek (CZE)0:00
20NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH0:00
21POLGracjan Szelag (POL)0:00
22POLPatryk Solinski (POL)0:00
23POLPiotr Pekala (POL)0:00
24SLOZiga Rucigaj (SLO)Rog - Ljubljana0:00
25ITAGiacomo Giuliani (ITA)0:00
26SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
27CZEJirí Petrus (CZE)0:00
28ITAMattia Melloni (ITA)0:00
29NEDJorgos Schrijver (NED)0:00
30UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:00
31ITAMattia Bais (ITA)0:00
32NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH0:06
33CZEDominik Neumann (CZE)0:00
34NEDDavid Dekker (NED)2:12
35LTURojus Adomaitis (LTU)2:12
36POLStanislaw Aniolkowski (POL)Verva - Active Jet2:12
37MARAmine Ahmed Galdoune (MAR)2:12
38ESTGert Kivistik (EST)2:12
39SLOZiga Jerman (SLO)Rog - Ljubljana2:12
40UKRVladyslav Pohorelov (UKR)2:12
41POLAdam Jagiela (POL)2:12
42SVKAdrian Babic (SVK)2:12
43POLMarcin Karbowy (POL)2:12
44NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH2:12
45HUNViktor Filutás (HUN)2:12
46POLPatryk Krzywda (POL)2:12
47NEDBryan Bouwmans (NED)2:12
48NEDRob Van Broekhoven (NED)Destil - Jo Piels2:12
49SLOIzidor Penko (SLO)Rog - Ljubljana2:12
50NEDOscar Van Wijk (NED)2:12
51ESTSilver Mäoma (EST)2:15
52POLMikolaj Sójka (POL)2:15
53GERSebastian Schmiedel (GER)2:57
54NEDRody Kroon (NED)2:57
55SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica2:57
56ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)2:57
57NEDLars Olde Meierink (NED)Destil - Jo Piels2:57
58HUNDaniel Moricz (HUN)2:57
59CHIMatias Fernando Arriagada Pizarro (CHI)2:57
60GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg2:57
61POLJakub Jakala (POL)3:55
62POLMateusz Kazimierczak (POL)5:28
63NEDBob Olieslager (NED)Metec - TKH5:28
64GERTobias Magdeburg (GER)5:28
65HUNBalázs Károly Bertalan (HUN)5:28
66NEDTeun Mouris (NED)5:28
67POLSebastian Konofal (POL)5:28
68UKRVladyslav Shcherban (UKR)5:28
69BRAFernando Augusto Finkler (BRA)5:28
70USAJefferey May (USA)5:28
71BRARodrigo Dos Santos Quirino (BRA)Soul Brasil Pro Cycling5:28
72POLLukasz Ochocki (POL)5:28
73NEDDaan Van Sintmaartensdijk (NED)6:24
74SLOTilen Finkst (SLO)Rog - Ljubljana6:24
75POLTobiasz Pawlak (POL)6:24
76NEDJoep Steinbusch (NED)6:24
77POLAdrian Mrówka (POL)10:38
78UKRRoman Gladysh (UKR)10:38
79SVKMichal Hloza (SVK)10:38
80ESPÓscar Justo (ESP)10:38
81LTUJustas Beniusis (LTU)10:38
82ITADaniel Favaro (ITA)10:38
83NEDThimo Kroeze (NED)10:38
84SVKDusan Vala (SVK)10:38
85ESTKristjan Johanson (EST)10:38
86NEDYouri Van Iersel (NED)10:38
87NEDJordi Van Loon (NED)Destil - Jo Piels10:38
88ITAFilippo Ferronato (ITA)10:38
89GERTarek Al Moakee (GER)12:46
90CZETomás Capek (CZE)12:46
91LTUKasparas Punkrys (LTU)Staki - Technorama12:46
92SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica12:46
93GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg12:46
94POLDamian Slawek (POL)12:46
95POLDawid Adamczyk (POL)12:46
96ITASimone Zanni (ITA)12:46

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Vészprem - Pápa - 146 km - 2 Mei 2017Sprint


1MARAmine Ahmed Galdoune (MAR)3:24:08
2SLOZiga Jerman (SLO)Rog - Ljubljana0:00
3NEDBob Olieslager (NED)Metec - TKH0:00
4POLStanislaw Aniolkowski (POL)Verva - Active Jet0:00
5GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:00
6ITAFilippo Tagliani (ITA)0:00
7ITASimone Zanni (ITA)0:00
8NEDBas Van Der Kooij (NED)Destil - Jo Piels0:00
9SLOTadej Pogacar (SLO)Rog - Ljubljana0:00
10ESTSilver Mäoma (EST)0:00
11NEDOscar Van Wijk (NED)0:00
12ITAMattia Bais (ITA)0:00
13GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:00
14NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH0:00
15UKRTaras Shevchuk (UKR)0:00
16ESTGert Kivistik (EST)0:00
17NEDYouri Van Iersel (NED)0:00
18POLPiotr Konwa (POL)0:00
19POLPatryk Górecki (POL)0:00
20POLTobiasz Pawlak (POL)0:00
21ITADaniel Favaro (ITA)0:00
22HUNDaniel Moricz (HUN)0:00
23ITAFilippo Ferronato (ITA)0:00
24CZETomás Capek (CZE)0:00
25NEDJoep Steinbusch (NED)0:00
26CZERoman Lehky (CZE)0:00
27LTURojus Adomaitis (LTU)0:00
28GERMarcel Franz (GER)0:00
29POLPatryk Solinski (POL)0:00
30POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
31SVKAdrian Babic (SVK)0:00
32SLOTilen Finkst (SLO)Rog - Ljubljana0:00
33NEDDavid Dekker (NED)0:00
34ITAAlessandro Pessot (ITA)0:00
35NEDJordi Van Loon (NED)Destil - Jo Piels0:00
36NEDDaan Van Sintmaartensdijk (NED)0:00
37UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:00
38NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH0:00
39CZEDominik Neumann (CZE)0:00
40POLJakub Jakala (POL)0:00
41POLGracjan Szelag (POL)0:00
42UKRVladyslav Shcherban (UKR)0:00
43SLOZiga Rucigaj (SLO)Rog - Ljubljana0:00
44UKRMykyta Zubenko (UKR)0:00
45HUNViktor Filutás (HUN)0:00
46NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH0:00
47POLAdam Jagiela (POL)0:00
48SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
49LTUVenentas Lasinis (LTU)Staki - Technorama0:00
50SVKMichal Hloza (SVK)0:00
51ESTKristjan Johanson (EST)0:00
52ITARaffaele Radice (ITA)0:00
53POLDamian Slawek (POL)0:00
54BRAFernando Augusto Finkler (BRA)0:00
55NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH0:00
56ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)0:00
57HUNBalázs Károly Bertalan (HUN)0:00
58POLPatryk Krzywda (POL)0:00
59POLSebastian Konofal (POL)0:00
60POLMateusz Kazimierczak (POL)0:00
61GERSebastian Schmiedel (GER)0:00
62UKRVladyslav Pohorelov (UKR)0:00
63GERTarek Al Moakee (GER)0:00
64POLDawid Adamczyk (POL)0:00
65CZEJirí Petrus (CZE)0:00
66SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
67POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
68NEDRody Kroon (NED)0:00
69POLAdrian Mrówka (POL)0:00
70SVKDusan Vala (SVK)0:00
71NEDRob Van Broekhoven (NED)Destil - Jo Piels0:00
72NEDJorgos Schrijver (NED)0:00
73NEDBryan Bouwmans (NED)0:00
74UKRRoman Gladysh (UKR)0:00
75GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg0:00
76SLOIzidor Penko (SLO)Rog - Ljubljana0:00
77POLPiotr Pekala (POL)0:00
78ITAGiacomo Giuliani (ITA)0:00
79CZEVaclav Sirucek (CZE)0:00
80ESPÓscar Justo (ESP)0:00
81GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg0:00
82LTUKasparas Punkrys (LTU)Staki - Technorama0:00
83USAJefferey May (USA)0:00
84LTUJustas Beniusis (LTU)0:00
85POLLukasz Ochocki (POL)0:00
86POLMikolaj Sójka (POL)0:00
87NEDLars Olde Meierink (NED)Destil - Jo Piels0:00
88NEDTeun Mouris (NED)0:00
89ITAMattia Melloni (ITA)0:00
90UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:00
91POLMarcin Karbowy (POL)0:00
92SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
93NEDThimo Kroeze (NED)0:00
94BRARodrigo Dos Santos Quirino (BRA)Soul Brasil Pro Cycling
95CHIMatias Fernando Arriagada Pizarro (CHI)
96GERTobias Magdeburg (GER)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden