De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ruota d'Oro - GP Festa del Perdono - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ruota d'Oro - GP Festa del Perdono - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2019

Ruota d'Oro - GP Festa del Perdono 2019

ItaliëItalië - 24 September 2019


Ruota d'Oro - GP Festa del Perdono - 24 September 2019


1ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD3:45:59
2ITASamuele Zambelli (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali0:00
3ITAFrancesco Di Felice (ITA)General Store - Bottoli - Zardini0:00
4FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
5ITALuca Mozzato (ITA)Dimension Data - Qhubeka0:00
6ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Dimension Data - Qhubeka0:00
7ITAAndrea Colnaghi (ITA)0:00
8ITAPasquale Abenante (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0:00
9ITAMartin Marcellusi (ITA)Palazzago0:00
10ITALuca Rastelli (ITA)T&p - Delio - Gallina0:00
11ITAAlessandro Iacchi (ITA)0:00
12UKRYaroslav Parashchak (UKR)0:00
13ITADavide Bauce (ITA)T&p - Delio - Gallina0:00
14ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:00
15ITADaniel Smarzaro (ITA)0:00
16ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:00
17ITAKevin Colleoni (ITA)Biesse Carrera0:00
18ITASamuele Zoccarato (ITA)Iam - Excelsior0:00
19ITAMattia Bevilacqua (ITA)0:00
20MAROmar El Gouzi (MAR)Tirol0:00
21FRAJonathan Couanon (FRA)AVC Aix-en-Provence0:00
22ITADavide Bais (ITA)Friuli ASD0:00
23POLPiotr Pekala (POL)CCC Development0:00
24USAConnor Brown (USA)Dimension Data - Qhubeka0:00
25POLSzymon Tracz (POL)CCC Development0:00
26COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)0:00
27ITAFilippo Conca (ITA)Biesse Carrera0:00
28ITAManuel Belloni (ITA)0:00
29ITAFilippo Magli (ITA)0:00
30ITAGiuseppe La Terra Pirrè (ITA)0:00
31ITAGabriele Benedetti (ITA)0:00
32ARGSantiago Sanchez (ARG)0:00
33SUIAntoine Debons (SUI)Iam - Excelsior0:00
34ITAOmar Marouan (ITA)0:00
35GBRMason Hollyman (GBR)Holdsworth - Zappi0:00
36FRAClément Champoussin (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
37FRAAxel Narbonne Zuccarelli (FRA)AVC Aix-en-Provence0:00
38ITADavide Baldaccini (ITA)Team Colpack0:00
39ITASimone Zandomeneghi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali0:00
40ITAEmanuele Barison (ITA)0:00
41ITAMatteo Gino Pegoraro (ITA)T&p - Delio - Gallina0:00
42ITAGabriele Porta (ITA)T&p - Delio - Gallina0:07
43FRAAloïs Charrin (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:07
44ITAAlessandro Santaromita (ITA)0:13
45FRANicolas Prodhomme (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:18
46ITARiccardo Lucca (ITA)1:39
47ITAEdoardo Faresin (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior1:39
48ITADomenico D'Amore (ITA)2:34
49ITAMatteo Bellia (ITA)Biesse Carrera2:44
50ITARossano Mauti (ITA)2:44
51ITAMatteo Baseggio (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior3:01
52ITAAngelo Vitiello (ITA)3:01
53SLOMartin Lavric (SLO)Dimension Data - Qhubeka3:01
54ITAManuel Carbone (ITA)3:01
55ITALorenzo Quartucci (ITA)3:01
56ITAManuel Allori (ITA)3:01
57FRAClément Delcros (FRA)AVC Aix-en-Provence3:01
58ITANicolò Garibbo (ITA)Palazzago3:01
59ITALeonardo Giani (ITA)3:01
60ITAMatteo Polo (ITA)3:01
61ITAMassimo Orlandi (ITA)Friuli ASD3:01
62ITAGabriele Petrelli (ITA)3:01
63ETHMillion Beza Ejgu (ETH)Dimension Data - Qhubeka3:01
64SUIValère Thiébaud (SUI)Akros - Thömus3:01
65SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Thömus3:01
66ITAGabriele Ninci (ITA)3:01
67ITADario Gattuso (ITA)3:01
68ITAEttore Mugnaini (ITA)3:01
69ITALuca Colnaghi (ITA)Team Colpack3:01
70ITAAlberto Orlandi (ITA)3:01
71ITANiccolo Ferri (ITA)3:01
72ITASamuele Rivi (ITA)Tirol3:01

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden