De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Wereldkampioenschappen - 2015

Keuze van een seizoen :

Verenigde Staten

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2015

Verenigde StatenVerenigde Staten - Richmond - 20 September 2015 - 27 September 2015


Ploegentijdrit Heren - 20 September 2015Ploegentijdrit


1USA BMC Racing Team (Manuel Quinziato, Taylor Phinney, Daniel Oss, Stefan Küng, Silvan Dillier, Rohan Dennis)42:07
2BEL Etixx - Quick Step (Rigoberto Uran Uran, Niki Terpstra, Tony Martin, Yves Lampaert, Tom Boonen, Michal Kwiatkowski)42:19
3ESP Movistar (Jon Izagirre Insausti, Adriano Malori, Jasha Sütterlin, Nicolas Jonathan Castroviejo, Andrey Amador Bipkazacova, Alex Dowsett)42:38
4AUS Orica - Greenedge (Svein Tuft, Sam Bewley, Luke Durbridge, Michael Hepburn, Michael Matthews, Jens Mouris)43:01
5GER Giant - Alpecin (Niklas Arndt, Chad Haga, Tom Dumoulin, Tobias Ludvigsson, Georg Preidler, Ramon Sinkeldam)43:11
6NED Lotto NL - Jumbo (Tom Leezer, Robert Gesink, Maarten Tjallingii, Jos Van Emden, Sep Vanmarcke, Wilco Kelderman)43:25
7BEL Lotto - Soudal (Lars Ytting Bak, Tiesj Benoot, Tony Gallopin, Gregory Henderson, Jürgen Roelandts, Tim Wellens)43:34
8KAZ Astana (Jakob Fuglsang, Alexey Lutsenko, Tanel Kangert, Luis León Sánchez Gil, Lars Boom, Andriy Grivko)43:45
9GBR Team Ineos (Salvatore Puccio, Danny Pate, Vasil Kiryienka, Luke Rowe, Elia Viviani, Ian Stannard)43:49
10USA Trek Factory Racing (Riccardo Zoidl, Jesse Sergent, Markel Irizar Aranburu, Fabio Felline, Stijn Devolder, Marco Coledan)43:54
11FRA La Française des Jeux (Arnaud Démare, Alexandre Geniez, Matthieu Ladagnous, Steve Morabito, Johan Le Bon, Jérémy Roy)43:56
12USA Cannondale - Garmin (Sebastian Langeveld, Alan Marangoni, Moreno Moser, Ramunas Navardauskas, Kristijan Koren, Dylan Van Baarle)43:57
13SUI IAM (Jarlinson Pantano Gomez, Reto Hollenstein, Jérôme Coppel, Stef Clement, Matthias Brändle, Aleksejs Saramotins)44:05
14FRA AG2R - La Mondiale (Johan Van Summeren, Christophe Riblon, Hugo Houle, Patrick Gretsch, Damien Gaudin, Gediminas Bagdonas)44:11
15ITA Lampre - Merida (Jan Polanc, Mattia Cattaneo, Rui Alberto Faria da Costa, Rubén Plaza Molina, Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira, Luka Pibernik)44:15
16BEL Topsport Vlaanderen - Baloise (Stijn Steels, Jelle Wallays, Arthur Vanoverberghe, Victor Campenaerts, Pieter Jacobs, Oliver Naesen)44:27
17USA Optum Health - Kelly Benefit Strategies (Jesse Anthony, Thomas Soladay, Ryan Anderson, Guillaume Boivin, Tom Zirbel, Scott Zwizanski)44:31
18RUS Team Katusha (Alexander Porsev, Sergey Chernetskiy, Viatcheslav Kuznetsov, Sergey Lagutin, Gatis Smukulis, Ilnur Zakarin)44:41
19USA United Health Care Presented by Maxxis (Carlos Eduardo Alzate Escobar, Adrian Hegyvari, Karl Menzies, John Murphy, Kiel Reijnen, Bradley White)45:04
20USA Jelly Belly - Maxxis (Alexandr Braico, Gavin Mannion, Lachlan David Morton, Fred Rodriguez, Taylor Sheldon, Nicolae Tanovitchii)45:49
21USA Hincapie Sportswear (Mac Brennan, Oscar Clark, Andzs Flaksis, Tyler Magner, Toms Skujins, Dion Smith)45:51
22USA Jamis - Hagens Berman (Stephen Leece, Lucas Sebastian Haedo, Daniel Alexander Jaramillo Diez, Carson Miller, Luis Alberto Romero Amaran, David Williams)46:44
23KAZ Vino 4ever (Oleg Zemlyakov, Alexandr Shushemoin, Dmitriy Lukyanov, Yevgeniy Gidich, Zhandos Bizhigitov, Stepan Astafyev)46:51
24USA Champion System - Stans No Tubes (George Simpson, Max Korus, Bryan Steven Gomez Peñaloza, Andrew Clemence, Drew Christopher, Charles 'Mac' Cassin)47:22
25USA Lupus (Matthieu Jeannes, Evan Murphy, Kyle Murphy, Mike Olheiser, Mike Stone, Thomas Vaubourzeix)47:26
26USA Astellas (Jake Silverberg, Jacob Sitler, Maxim Jenkins, Dan Gardner, Brandon Feehery, Cortlan Brown)48:06
27RUS Saxo Bank - Tinkoff Bank (Christopher Juul-Jensen, Manuele Boaro, Maciej Bodnar, Michael Rogers, Michael Valgren Andersen, Peter Sagan)50:19

Individuele Tijdrit - U23 Heren - 21 September 2015


1DENMads Würtz Schmidt (DEN)Coloquick37:10 
2GERMaximilian Schachmann (GER)Awt - Greenway0:12 
3GERLennard Kämna (GER)Stölting0:21 
4NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker0:36 
5GBROwain Doull (GBR)Wigginszt
6NZLJames Oram (NZL)Axeon0:37 
7AUSMiles Scotson (AUS)0:40 
8SUIThéry Schir (SUI)BMC Development0:41 
9UKRMarlen Zmorka (UKR)0:42 
10USADaniel Eaton (USA)Axeon0:43 
11IRLRyan Mullen (IRL)AN Post - Chainreaction0:49 
12ITADavide Martinelli (ITA)0:58 
13ITAFilippo Ganna (ITA)0:59 
14NEDSteven Lammertink (NED)Seg Racing Academy1:03 
15SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi1:11 
16DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Water1:18 
17BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development1:26 
18CHIJosé Luis Rodríguez Aguilar (CHI)1:27 
19USAGregory Daniel (USA)Axeon1:30 
20CANSean Mackinnon (CAN)1:36 
21ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubeka1:42 
22KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4ever1:45 
23FRAMarc Fournier (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
24LATKrists Neilands (LAT)Rietumu - Delfin1:46 
25CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice1:47 
26LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling1:48 
27MEXIgnacio de Jesus Prado Juarez (MEX)1:50 
28RUSNikolay Cherkasov (RUS)1:53 
29AUTGregor Mühlberger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:57 
30BELRuben Pols (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:59 
31CZEMichal Schlegel (CZE)Awt - Greenway2:06 
32RSANicholas Dlamini (RSA)2:13 
33CANAlexander Cataford (CAN)Silber Pro Cycling2:17 
34GBRScott Davies (GBR)2:19 
35COLJhonatan Stivens Ospina Rivas (COL)GW - Chaoyang2:28 
36COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)2:31 
37RSAMorne Van Niekerk (RSA)2:32 
38IRLEdward Dunbar (IRL)2:34 
39RUSRoman Kustadinchev (RUS)Rusvelo2:39 
40KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever2:55 
41ALGAdil Barbari (ALG)2:57 
42MARAnasse Ait El Abdia (MAR)3:08 
43KORKyeongho Min (KOR)3:14 
44MGLErdenebat Altan-Ochir (MGL)4:18 
45ESPXabier San Sebastián Lasa (ESP)4:24 
46ALGAbderrahmane Mansouri (ALG)Sovac Algerie4:30 
47RWABonaventure Uwizeyimana (RWA)4:32 
48RWAValens Ndayisenga (RWA)4:48 
49JAPAtsushi Oka (JAP)5:20 
50JAPYuma Koishi (JAP)Cct - Champion System5:29 

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 22 September 2015


1GERLeo Appelt (GER)37:45.01
2USAAdrien Costa (USA)+17.22
3USABrandon McNulty (USA)+59.74
4AUSKeagan Girdlestone (AUS)Charter Mason - Giant+1:07.73
5SUIGino Mäder (SUI)+1:11.38
6BELJasper Philipsen (BEL)Balen Bicycle Club+1:22.48
7DENNiklas Larsen (DEN)+1:34.70
8NORTobias Foss (NOR)+1:35.73
9KAZIlya Gorbushin (KAZ)+1:52.67
10FRAAlexys Brunel (FRA)+1:52.82
11LATEriks Toms Gavars (LAT)+1:57.81
12ITAMatteo Sobrero (ITA)+2:01.35
13AUSMichael Storer (AUS)+2:04.62
14COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)+2:07.57
15KAZVadim Pronskiy (KAZ)+2:15.15
16COLJulián Cardona Tabares (COL)+2:16.07
17BELStan Dewulf (BEL)+2:16.10
18RUSPavel Sivakov (RUS)+2:18.68
19POLSzymon Wojciech Sajnok (POL)+2:20.32
20NORTorjus Sleen (NOR)+2:29.71
21AUSRobert Stannard (AUS)+2:30.33
22RUSNikolay Ilichev (RUS)+2:30.72
23ESPPablo Alonso Montes (ESP)+2:35.13
24NZLJames Fouche (NZL)+2:38.24
25GERMax Singer (GER)+2:45.33
26FRALouis Louvet (FRA)+2:49.95
27CANDerek Gee (CAN)+2:54.67
28SUIStefan Bissegger (SUI)+2:57.87
29CZEJakub Otruba (CZE)+3:04.92
30MAREl Mehdi Chokri (MAR)+3:10.58
31RUSSergey Rostovtsev (RUS)+3:10.84
32DENAnthon Charmig (DEN)+3:11.09
33ITANicola Conci (ITA)+3:15.33
34AUTFelix Gall (AUT)+3:16.75
35AUTPatrick Gamper (AUT)+3:21.85
36SWEGustaf Andersson (SWE)+3:24.55
37MARMohcine Elkouraji (MAR)+3:56.79
38IRLMichael O'Loughlin (IRL)+3:59.72
39ALGIslam Mansouri (ALG)+4:02.51
40BIHAntonijo Barac (BIH)+4:09.81
41HUNDávid Gabor Kovács (HUN)+4:17.08
42RSAGregory De Vink (RSA)+4:23.28
43IRLSimon Tuomey (IRL)+4:28.72
44JAPMasahiro Ishigami (JAP)+4:31.70
45JAPKeitaro Sawada (JAP)+4:36.50
46CANJoel Taylor (CAN)+4:36.52
47AUSHarry Sweeny (AUS)+4:52.25
48MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)+5:12
49ECUErik Sierra (ECU)+5:44.51
50ARGSantiago Yeri Mingo (ARG)+6:25.22
51ECUBryan Portilla (ECU)+6:32.91
52BRAPedro Monteiro Martins (BRA)+6:37.63
53ALGOussama Mansouri (ALG)+6:38.48
54THAPatompob Phonarjthan (THA)+7:09
55BRAMarcio Jose Pessoa de Oliveira Filho (BRA)+7:17.98
56THAYuttana Mano (THA)+8:52.07
57SINMerrill Jern-E Chua (SIN)+9:31.86

Individuele Tijdrit Heren - 23 September 2015Individuele Tijdrit


1BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos1:02:29 
2ITAAdriano Malori (ITA)Movistar0:09 
3FRAJérôme Coppel (FRA)Iam0:26 
4ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar0:29 
5NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin1:01 
6AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Team1:07 
7GERTony Martin (GER)Etixx - Quick Step1:16 
8POLMaciej Bodnar (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:17 
9POLMarcin Bialoblocki (POL)One Pro Cycling1:22 
10ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Garmin1:31 
11CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 181:34 
12USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team1:36 
13PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Lampre - Merida1:52 
14GBRStephen Cummings (GBR)MTN - Qhubeka1:58 
15AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Greenedge1:59 
16AUTMatthias Brändle (AUT)Iamzt
17GBRAlex Dowsett (GBR)Movistar2:06 
18BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudal2:15 
19SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team2:17 
20AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedge2:18 
21DENRasmus Christian Quaade (DEN)Cult Energy2:19 
22USAGregory Lawson Craddock (USA)Giant - Alpecin2:27 
23NEDWilco Kelderman (NED)Lotto NL - Jumbo2:31 
24UKRAndriy Grivko (UKR)Astana2:32 
25CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale2:35 
26ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana2:45 
27BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineos2:47 
28LATGatis Smukulis (LAT)Team Katusha2:56 
29ESTRein Taaramäe (EST)Astanazt
30SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Teamzt
31BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step2:59 
32ESTTanel Kangert (EST)Astana3:01 
33RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha3:07 
34KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana3:13 
35NZLJesse Sergent (NZL)Trek Factory Racingzt
36KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana3:23 
37NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker3:25 
38SWEGustav Erik Larsson (SWE)Cult Energyzt
39LATAleksejs Saramotins (LAT)Iam3:26 
40LTURamunas Navardauskas (LTU)Cannondale - Garmin3:30 
41SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecinzt
42NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør3:43 
43NZLSam Bewley (NZL)Orica - Greenedge3:44 
44CANRyan Roth (CAN)Silber Pro Cycling3:51 
45DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:55 
46FRARomain Sicard (FRA)Europcar3:56 
47MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Synergy Baku Cycling Project4:00 
48AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirol4:18 
49ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Bike Aid4:20 
50LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
51COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Step4:40 
52GERNiklas Arndt (GER)Giant - Alpecin4:47 
53CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Step5:01 
54ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec5:38 
55GREPolychronis Tzortzakis (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne5:47 
56GUAManuel Oseas Rodas Ochoa (GUA)5:53 
57MGLTuguldur Tuulkhangai (MGL)6:45 
58GREMagkoyras Neofytos Sakellaridis (GRE)7:05 
59UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)7:06 
60ECUSegundo Mesias Navarrete Navarrete (ECU)Movistar Ecuador8:50 
61QATAhmed Bassem Albourdainy (QAT)9:45 
62ANDDavid Albos Cavaliere (AND)11:55 
63MACGorgi Popstefanov (MAC)13:05 
64PURJuan Martínez Adorno (PUR)13:43 
65ECUCarlos Eduardo Quisphe Quisphe (ECU)Movistar Ecuador14:01 

Wegwedstrijd - U23 Heren - 25 September 2015


1FRAKévin Ledanois (FRA)Bretagne - Séché Environnement3:54:45 
2ITASimone Consonni (ITA)zt
3FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:02 
4ITAGianni Moscon (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fiorzt
5DENAlexander Kamp Egested (DEN)Coloquick0:05 
6SUIFabian Lienhard (SUI)zt
7CZEMichal Schlegel (CZE)Awt - Greenwayzt
8ARGLucas Manuel Gaday Orozco (ARG)Buenos Aires Provinciazt
9CANAdam De Vos (CAN)H&r Block0:10 
10GERLennard Kämna (GER)Stölting0:12 
11ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubekazt
12SUITom Bohli (SUI)BMC Developmentzt
13AUSJack Haig (AUS)zt
14NEDTim Kerkhof (NED)Roompot0:13 
15ESTMihkel Räim (EST)zt
16POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
17BELBenjamin Declercq (BEL)Efc - Etixxzt
18POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
19BELMaxime Farazijn (BEL)Efc - Etixxzt
20ESPMiguel Ángel Benito Diez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:16 
21AUTAlexander Wachter (AUT)Tirolzt
22NEDSam Oomen (NED)Rabobank Developmentzt
23NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Pielszt
24ESPImanol Estévez Salas (ESP)Murias Taldea0:24 
25SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljanazt
26CANBenjamin Perry (CAN)Silber Pro Cyclingzt
27SWELucas Eriksson (SWE)Tre Berg - Bianchizt
28AUTFelix Großschartner (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
29DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
30AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirolzt
31MEXIgnacio de Jesus Prado Juarez (MEX)0:29 
32FRAFabien Grellier (FRA)Vendée Uzt
33GREStylianos Farantakis (GRE)zt
34CROJosip Rumac (CRO)Adria Mobil0:35 
35GERJan Dieteren (GER)Leopard Pro Cycling0:37 
36SUIDylan Page (SUI)Roth - Skodazt
37BELLaurens De Plus (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
38NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Jokerzt
39PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Rádio Popular - Boavistazt
40SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
41MDACristian Raileanu (MDA)zt
42NORAnders Skaarseth (NOR)Joker0:48 
43ERIMetkel Eyob (ERI)zt
44ESPHéctor Saez Benito (ESP)zt
45JAPYuri Kobashi (JAP)zt
46AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
47SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenwayzt
48USADaniel Eaton (USA)Axeonzt
49SLOGasper Katrasnik (SLO)zt
50GERNils Politt (GER)Stöltingzt
51AUTMichael Gogl (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:59 
52ITAOliviero Troia (ITA)1:03 
53ESTJosten Vaidem (EST)1:07 
54KAZSergey Luchshenko (KAZ)1:09 
55PORRui Carvalho (POR)1:12 
56AUSNichola Schultz (AUS)Cr4 Chemins/roannezt
57RUSIlar Arslanov (RUS)Rusvelozt
58ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)zt
59FRAHugo Hofstetter (FRA)CC Etupes Le Doubszt
60ISRGuy Gabay (ISR)Cycling Academyzt
61JAPToshiki Omote (JAP)zt
62KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino 4everzt
63RSARyan Gibbons (RSA)zt
64BELDaan Myngheer (BEL)Verandas Willemszt
65GERMaximilian Schachmann (GER)Awt - Greenwayzt
66ITADavide Martinelli (ITA)zt
67AUTGregor Mühlberger (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
68RUSArtem Nych (RUS)Rusvelozt
69RUSRoman Kustadinchev (RUS)Rusvelo1:17 
70NZLJames Oram (NZL)Axeon1:20 
71MARAnasse Ait El Abdia (MAR)1:25 
72CHIJosé Luis Rodríguez Aguilar (CHI)zt
73NORDaniel Hoelgaard (NOR)Jokerzt
74NOROdd Christian Eiking (NOR)Jokerzt
75COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)zt
76KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4everzt
77NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Development1:48 
78AUSHarry Carpenter (AUS)2:08 
79SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development2:20 
80COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)2:22 
81SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi2:49 
82BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development3:02 
83POLAdrian Banaszek (POL)Kolls - Bdczt
84NZLDion Smith (NZL)Hincapie Sportswearzt
85CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academy3:31 
86CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
87USALogan Owen (USA)Axeon3:32 
88ITALeonardo Basso (ITA)3:34 
89RSAJaydé Julius (RSA)zt
90USAColin Joyce (USA)4:11 
91NORMarkus Hoelgård (NOR)Coop - øster Hus4:25 
92GBROwain Doull (GBR)Wiggins4:40 
93DENMichael Svendgaard (DEN)zt
94LATKrists Neilands (LAT)Rietumu - Delfinzt
95SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchi5:17 
96ITADavide Ballerini (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani5:42 
97RWABonaventure Uwizeyimana (RWA)6:11 
98SUIThéry Schir (SUI)BMC Development6:53 
99ECUPedro Rodríguez (ECU)8:14 
100MEXFabrizio Von Nacher Suess (MEX)8:51 
101SVKJuraj Bellan (SVK)9:46 
102KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4everzt
103ECUEsteban David Villareal Almeida (ECU)zt
104PORJoão Rodrigues (POR)Tavira10:44 
105ALGAbderrahmane Mansouri (ALG)Sovac Algeriezt
106ESTAksel Nõmmela (EST)zt
107SWELudwig Bengtsson (SWE)zt
108IRLEdward Dunbar (IRL)zt
109ALGAdil Barbari (ALG)zt
110KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)Vino 4everzt
111RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelo11:06 
112DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Trefor - Blue Waterzt
113SVKLubos Malovec (SVK)Cycling Academyzt
114FRAFranck Bonnamour (FRA)11:49 
115NZLHayden McCormick (NZL)Lotto - Soudal Espoirszt
116ARGJuan Ignacio Curuchet (ARG)12:04 
117ISRRoy Goldstein (ISR)Cycling Academy14:27 
118ERIYonas Tekeste Haile (ERI)zt
119GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Axeon15:19 
120PORRuben Guerreiro (POR)Axeonzt
121ISRAviv Yechezkel (ISR)zt
122JAPYuma Koishi (JAP)Cct - Champion System15:41 
123COLJhonatan Stivens Ospina Rivas (COL)GW - Chaoyang16:38 
124USATyler Williams (USA)BMC Developmentzt
125RWAValens Ndayisenga (RWA)17:01 
126GBRScott Davies (GBR)zt
127GBRAlex Peters (GBR)Seg Racing Academyzt
128MEXAlejandro Morales (MEX)17:08 
129LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling17:45 
130ESASalvador Martínez (ESA)23:19 

Wegrit - Junior Heren - 26 September 2015


1AUTFelix Gall (AUT)3:11:09
2FRAClément Bétouigt-Suire (FRA)+0
3DENRasmus Lund Pedersen (DEN)+1
4SUIReto Müller (SUI)+10
5GERMartin Salomon (GER)+10
6ITANicola Conci (ITA)+10
7DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)+13
8GBRNathan Draper (GBR)+13
9SUIMarc Hirschi (SUI)+13
10LUXPit Leyder (LUX)+20
11BELThomas Vereecken (BEL)+21
12FRAAlexys Brunel (FRA)+23
13DENAnthon Charmig (DEN)+26
14GERMax Kanter (GER)+36
15ITAMatteo Sobrero (ITA)+36
16AUSMichael Storer (AUS)+36
17SUIGino Mäder (SUI)+36
18USAAdrien Costa (USA)+36
19GBRJoey Walker (GBR)+36
20LUXKevin Geniets (LUX)+36
21SLOJaka Primozic (SLO)+39
22BELBjorg Lambrecht (BEL)+45
23FRATanguy Turgis (FRA)+45
24NEDNils Eekhoff (NED)+45
25AUTMarcel Neuhauser (AUT)+45
26KAZVadim Pronskiy (KAZ)+45
27AUSKeagan Girdlestone (AUS)Charter Mason - Giant+45
28GERLeo Appelt (GER)+45
29SRBDusan Rajovic (SRB)+45
30GERPatrick Haller (GER)+45
31RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)+45
32SUIMario Spengler (SUI)+45
33PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)+45
34ESTKristo Enn Vaga (EST)+45
35SUIRobin Froidevaux (SUI)+45
36AUTMarkus Wildauer (AUT)+54
37BELJasper Philipsen (BEL)Balen Bicycle Club+54
38MEXLuis Ricardo Villalobos Hernandez (MEX)+58
39NEDDennis Van Der Horst (NED)+1:00
40SUIStefan Bissegger (SUI)+1:00
41IRLMichael O'Loughlin (IRL)+1:04
42SLOGorazd Per (SLO)+1:07
43ESTKarl Patrick Lauk (EST)+1:09
44ESPAlejandro Gómiz Pérez (ESP)+1:12
45CANDerek Gee (CAN)+1:12
46LUXLuc Wirtgen (LUX)+1:12
47CZEJakub Otruba (CZE)+1:12
48ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)+1:12
49BELRobbe Ghys (BEL)+1:12
50GERMax Singer (GER)+1:12
51PORJorge Daniel Silva Magalhães (POR)+1:12
52NEDPascal Eenkhoorn (NED)+1:12
53GERGeorg Zimmerman (GER)+1:12
54AUSSamuel Jenner (AUS)+1:19
55AUTMarco Friedrich (AUT)+1:25
56NEDBram Welten (NED)+1:27
57FRAThéo Menant (FRA)+1:33
58ESPAlejandro Regueiro Perez (ESP)+1:33
59POLAlan Banaszek (POL)+1:40
60RUSSergey Rostovtsev (RUS)+1:40
61ITARiccardo Verza (ITA)+1:40
62USAChristopher Blevins (USA)+2:05
63DENNiklas Larsen (DEN)+2:05
64FRALouis Louvet (FRA)+2:12
65RUSAleksander Borisov (RUS)+2:18
66AUSRobert Stannard (AUS)+2:30
67ESPPablo Alonso Montes (ESP)+2:38
68BELStan Dewulf (BEL)+3:04
69AUTPatrick Gamper (AUT)+3:16
70JAPMasahiro Ishigami (JAP)+3:18
71ITADaniel Savini (ITA)+3:25
72ITATommaso Fiaschi (ITA)+3:25
73CANWillem Boersma (CAN)+3:29
74NEDMarten Kooistra (NED)+3:32
75POLSzymon Sajnok (POL)+3:34
76BELAaron Verwilst (BEL)+3:34
77NORTorjus Sleen (NOR)+3:39
78NORHans Kristian Rudland (NOR)+3:39
79NORLars Saugstad (NOR)+4:29
80NORPetter Fagerhaug (NOR)+4:29
81ESTSimm Kiskonen (EST)+5:17
82HUNDávid Gabor Kovács (HUN)+5:17
83NORTobias Foss (NOR)+5:26
84SVKSamuel Oros (SVK)+6:07
85CZEMartin Spudil (CZE)+6:33
86BRAVitor Schizzi (BRA)+6:51
87COLJulián Cardona Tabares (COL)+6:52
88USAJack Maddux (USA)+7:16
89IRLAdam Stenson (IRL)+7:25
90SWEVincent Andersson (SWE)+7:33
91LUXTiago Da Silva (LUX)+11:43
92MAREl Mehdi Chokri (MAR)+12:30
93JAPKeitaro Sawada (JAP)+12:30
94HUNBarnabás Peák (HUN)+15:59
95COLAdrian Camilo Bustamante Ruda (COL)+16:01
96COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)+16:01
97ISRItamar Einhorn (ISR)+16:08
98SVKAdrián Foltan (SVK)+16:19
99KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)+16:32
100ECUErik Sierra (ECU)+16:33
101GUAMelvin Daniel Borón Rabinal (GUA)+16:33
102MARMohcine El Kouraji (MAR)+16:33
103ALGOussama Mansouri (ALG)+16:36
104CANJoel Taylor (CAN)+16:48
105SWEErik Sandersson (SWE)+17:09
106PORDaniel Viegas (POR)+18:14
107PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)+18:14
108BIHAntonio Barac (BIH)+19:08
109THAPatompob Phonarjthan (THA)+19:18
110USAEthan Reynolds (USA)+19:41
111USAJonathan Brown (USA)+19:41
112IRLJake Gray (IRL)+19:41
113THAYuttana Mano (THA)+19:41
114ALGIslam Mansouri (ALG)+21:04

Wegrit Heren - 27 September 2015


1SVKPeter Sagan (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bank6:14:37 
2AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge0:03 
3LTURamunas Navardauskas (LTU)Cannondale - Garminzt
4NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katushazt
5ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
6AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Greenedgezt
7FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudalzt
8POLMichal Kwiatkowski (POL)Etixx - Quick Stepzt
9PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Meridazt
10BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
11NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecinzt
12USAAlex Howes (USA)Cannondale - Garminzt
13NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Stepzt
14ESTRein Taaramäe (EST)Astanazt
15RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Team Katushazt
16PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Lampre - Meridazt
17JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
18ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
19USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
20NOREdvald Boasson Hagen (NOR)MTN - Qhubekazt
21FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidiszt
22GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
23BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
24ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
25CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
26AUTMarco Haller (AUT)Team Katusha0:12 
27ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
28SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Teamzt
29GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Alpecin0:15 
30ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
31GBRStephen Cummings (GBR)MTN - Qhubekazt
32COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Step0:18 
33DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:21 
34ITAMatteo Trentin (ITA)Etixx - Quick Stepzt
35BELTom Boonen (BEL)Etixx - Quick Stepzt
36RUSPavel Brutt (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
37RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha0:28 
38FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux0:32 
39POLTomasz Marczynski (POL)Torku Seker Spor0:40 
40IRLSam Bennett (IRL)Bora - Argon 18zt
41CZEKarel Hník (CZE)Cult Energyzt
42ITAVincenzo Nibali (ITA)Astanazt
43CZEZdenek Stybar (CZE)Etixx - Quick Stepzt
44AUSHeinrich Haussler (AUS)Iamzt
45DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal0:55 
46UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
47SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Meridazt
48SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Alpecinzt
49UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdczt
50RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
51GBRIan Stannard (GBR)Team Ineoszt
52ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistarzt
53USABenjamin King (USA)Cannondale - Garminzt
54POLMichal Golas (POL)Etixx - Quick Stepzt
55RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katushazt
56ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
57GBRAdam Yates (GBR)Orica - Greenedgezt
58NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Soudalzt
59POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:10 
60BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineos1:38 
61CANAntoine Duchesne (CAN)Europcar1:50 
62RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha1:55 
63KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana2:02 
64BELSep Vanmarcke (BEL)Lotto NL - Jumbo2:08 
65ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Merida2:09 
66SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge2:15 
67DENMichael Valgren Andersen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:50 
68COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombiazt
69NEDBauke Mollema (NED)Trek Factory Racingzt
70KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
71BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedgezt
72NORVegard Stake Laengen (NOR)Jokerzt
73AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
74POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
75FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
76SUIGrégory Rast (SUI)Trek Factory Racingzt
77AUSMathew Hayman (AUS)Orica - Greenedgezt
78DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
79USATyler Farrar (USA)MTN - Qhubeka3:00 
80BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal3:35 
81NEDLars Boom (NED)Astanazt
82ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team3:41 
83ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
84ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
85USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Teamzt
86SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice3:45 
87NEDSebastian Langeveld (NED)Cannondale - Garminzt
88GERTony Martin (GER)Etixx - Quick Step4:00 
89ITAElia Viviani (ITA)Team Ineos5:18 
90GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecin5:23 
91NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbo6:43 
92BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Stepzt
93CANRyan Anderson (CAN)Optum - Kelly Benefit Strategieszt
94CANMichael Woods (CAN)Optum - Kelly Benefit Strategieszt
95RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katushazt
96NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Garminzt
97CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 18zt
98CZEJirí Polnický (CZE)Whirlpool - Authorzt
99NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Soudalzt
100FRACyril Lemoine (FRA)Cofidiszt
101ENGScott Thwaites (ENG)Bora - Argon 18zt
102ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Meridazt
103GERPaul Voss (GER)Bora - Argon 188:12 
104GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo10:47 
105GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudalzt
106GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudalzt
107CANGuillaume Boivin (CAN)Optum - Kelly Benefit Strategies11:11 
108CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
109USAGregory Lawson Craddock (USA)Giant - Alpecin12:56 
110LATGatis Smukulis (LAT)Team Katusha13:58 

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden