De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Wereldkampioenschappen - 2012

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2012

NederlandNederland - Heerlen - 15 September 2012 - 23 September 2012


Individuele Tijdrit Heren - 19 September 2012Individuele Tijdrit


1GERTony Martin (GER)Omega Pharma - Quick Step00:58:38
2USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team00:06
3BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar01:45
4USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Team01:50
5SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana01:51
6KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana01:57
7CZEJan Bárta (CZE)Team Netapp02:13
8GBRAlex Dowsett (GBR)Team Ineos02:26
9ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank02:30
10ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD02:41
11UKRAndriy Grivko (UKR)Astana02:44
12ESTTanel Kangert (EST)Astana02:57
13CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedgezt
14AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Wels02:58
15FRASylvain Chavanel (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
16AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedge03:00
17SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Cannondale03:06
18FRAJérémy Roy (FRA)Fdj - Big Mat03:08
19SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCM03:12
20BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM03:16
21AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedge03:18
22ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar03:24
23NZLJesse Sergent (NZL)Radioshack - Nissan03:26
24BELKristof Vandewalle (BEL)Omega Pharma - Quick Step03:36
25NEDWilco Kelderman (NED)Rabobank03:40
26POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondale03:46
27GERPatrick Gretsch (GER)Argos - Shimano03:49
28GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tableware03:53
29SVKMatej Jurco (SVK)Whirlpool - Author03:57
30RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
31NZLSam Bewley (NZL)Orica - Greenedge03:59
32CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)04:04
33LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp - Barracuda04:06
34SVKPeter Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Step04:07
35ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis04:10
36GERBert Grabsch (GER)Omega Pharma - Quick Step04:17
37DENJakob Fuglsang (DEN)Radioshack - Nissan04:19
38NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCMzt
39RSAJay Robert Thomson (RSA)United Health Care Presented by Maxxis04:20
40SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
41RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka04:26
42KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana04:32
43LATGatis Smukulis (LAT)Team Katusha04:36
44LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistar04:55
45UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss05:09
46IRLMichael Hutchinson (IRL)05:23
47RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha05:35
48KGZEugen Wacker (KGZ)05:44
49ECUJose Carlos Ragonessi Guzman (ECU)Nationaal Team Van Ecuador06:17
50LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidis06:19
51ECUSegundo Mesias Navarrete Navarrete (ECU)Nationaal Team Van Ecuador07:58
52AZEElchin Asadov (AZE)Specialized Concept Store09:13
53BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Chipotle Development Team09:18
54ANDDavid Albos Cavaliere (AND)09:19
55KORJi Yong Kang (KOR)09:20
56HUNGabor Lengyel (HUN)13:50

Wegwedstrijd Heren - 23 September 2012


1BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team06:10:41
2NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos00:04
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar00:05
4GERJohn Degenkolb (GER)Argos - Shimanozt
5NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
6AUSAllan Davis (AUS)Orica - Greenedgezt
7FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
8LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp - Barracudazt
9COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
10ESPOscar Freire Gomez (ESP)Team Katushazt
11PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
12BELTom Boonen (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
13ITAOscar Gatto (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
14SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
15SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
16NEDKoen De Kort (NED)Argos - Shimanozt
17SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
18KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
19GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Endura Racingzt
20NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
21AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Greenedgezt
22AUTStefan Denifl (AUT)Vacansoleil - DCMzt
23COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
24ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
25BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
26BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
27GERFabian Wegmann (GER)Garmin - Sharp - Barracudazt
28RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
29ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
30PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Caja Rural00:17
31UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
32NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
33IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracudazt
34IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
35BELJürgen Roelandts (BEL)Lotto - Belisolzt
36GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos00:53
37GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
38ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
39ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
40RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha01:01
41ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi01:37
42AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
43USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp - Barracuda01:54
44ESTRené Mandri (EST)Endura Racing02:21
45SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCMzt
46POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Polkowicezt
47COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Acqua & Saponezt
48NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
49BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Farnese Vini - Selle Italiazt
50SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
51LATGatis Smukulis (LAT)Team Katushazt
52DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
53POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
54JAPTakashi Miyazawa (JAP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
55NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
56NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt
57FRASylvain Chavanel (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
58CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
59CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt
60GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
61POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
62LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
63SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
64USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
65RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
66NEDNiki Terpstra (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
67SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
68COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - ISDzt
69COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
70GBRStephen Cummings (GBR)BMC Racing Teamzt
71PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
72GERSimon Geschke (GER)Argos - Shimanozt
73AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Sharp - Barracudazt
74ITAMoreno Moser (ITA)Liquigas - Cannondale02:34
75ITALuca Paolini (ITA)Team Katusha02:46
76ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
77ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
78AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge02:53
79GERJohannes Fröhlinger (GER)Argos - Shimanozt
80GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
81ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
82SLOBorut Bozic (SLO)Astanazt
83CANDavid Veilleux (CAN)Europcarzt
84FRAMickael Delage (FRA)Fdj - Big Matzt
85ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISDzt
86RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
87UKROleksandr Polivoda (UKR)03:11
88GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos05:46
89RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katushazt
90BELGianni Meersman (BEL)Lotto - Belisol08:10
91SVKMatej Jurco (SVK)Whirlpool - Author08:55
92CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)zt
93BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Team Katushazt
94BLRSiarhei Papok (BLR)zt
95BULStefan Koychev Hristov (BUL)Brisasporzt
96LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
97VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
98USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Teamzt
99HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - Jakroozt
100NEDBert-Jan Lindeman (NED)Vacansoleil - DCMzt
101POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISDzt
102POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Vacansoleil - DCMzt
103USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
104CZEFrantisek Rabon (CZE)Omega Pharma - Quick Stepzt
105IRLRonan McLaughlin (IRL)An Post - Sean Kelly Teamzt
106AUTMatthias Brändle (AUT)Team Netappzt
107CZEMilan Kadlec (CZE)ASC Dukla Prahazt
108CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
109BULGeorgi Petrov Georgiev (BUL)Brisasporzt
110CANFrancois Parisien (CAN)Spidertech Powered By C10zt
111GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
112SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
113CZELeopold König (CZE)Team Netappzt
114ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
115SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
116CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Stepzt
117CROKristijan Durasek (CRO)Adria Mobilzt
118RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
119NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
120ITAMatteo Trentin (ITA)Omega Pharma - Quick Step09:44
121CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar10:23
122ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 17 September 2012


1NOROskar Nikolai Birger Svendsen (NOR)00:34:35
2SLOMatej Mohoric (SLO)00:07
3GERMaximilian Schachmann (GER)00:12
4AUSAlexander Morgan (AUS)00:13
5DENMathias Krigbaum (DEN)00:14
6BELNathan Van Hooydonck (BEL)00:19
7BELBrent Luyckx (BEL)00:21
8DENMads Würtz Schmidt (DEN)00:22
9IRLRyan Mullen (IRL)00:26
10USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)zt
11USAGregory Daniel (USA)00:27
12SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)00:30
13POLSzymon Rekita (POL)00:37
14KAZDmitriy Rive (KAZ)00:44
15FRAElie Gesbert (FRA)00:48
16GERJan Brockhoff (GER)00:50
17GBRJonathan Dibben (GBR)00:51
18DENPeter Mathiesen (DEN)00:59
19POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)01:03
20SLODavid Per (SLO)01:06
21KAZViktor Okishev (KAZ)01:09
22RUSIlar Arslanov (RUS)zt
23NZLHayden McCormick (NZL)01:11
24SUILukas Spengler (SUI)01:22
25COLJose Tito Hernandez Jaramillo (COL)01:23
26CROBruno Maltar (CRO)01:25
27ESPOscar Gonzalez del Campo (ESP)01:29
28ITAGiacomo Peroni (ITA)01:30
29ITAMattia Frapporti (ITA)01:32
30NEDJoeri Leijs (NED)01:33
31CANNigel Ellsay (CAN)01:37
32SUITom Bohli (SUI)01:38
33COLWilliam David Muñoz Perez (COL)01:43
34SVKMario Dasko (SVK)01:45
35GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)01:52
36HKGChun Wing Leung (HKG)01:55
37CANBenjamin Perry (CAN)01:56
38SWEFredrik Ludvigsson (SWE)02:07
39NZLNick Bain (NZL)02:10
40BLRVladislau Dubovski (BLR)zt
41NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)02:11
42JAPHiroki Nishimura (JAP)02:13
43UKRRostyslav Chernysh (UKR)zt
44MARHaitam Gaiz (MAR)02:19
45CZEMichal Schlegel (CZE)02:28
46BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)02:29
47LTURaimondas Rumsas (LTU)02:30
48LATKrists Neilands (LAT)02:31
49RSARohan Du Plooy (RSA)02:33
50LUXDavid Klein (LUX)02:37
51LATPeteris Janevics (LAT)zt
52FRAMaxime Piveteau (FRA)02:38
53CHIJosé Luis Rodríguez Aguilar (CHI)02:39
54LTUMantas Petrusevicius (LTU)02:42
55UKRDanylo Kondakov (UKR)02:43
56NEDPiotr Havik (NED)03:02
57TURFeritcan Samli (TUR)03:15
58MDAAndrei Calvalsiuc (MDA)03:16
59CROJosip Rumac (CRO)03:17
60ALGAbderrahmane Bechlagheme (ALG)03:27
61TUNAli Nouisri (TUN)03:56
62MARAbderrahim Aouida (MAR)04:21
63RUSArtem Nych (RUS)04:27
64ALGAbderrahmane Mansouri (ALG)04:45
65MASMohamad Azrul Taufiq Anuar (MAS)06:46
66TUNHamza Fatnassi (TUN)08:45

Individuele Tijdrit - U23 Heren - 17 September 2012


1RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha00:44:09
2AUSRohan Dennis (AUS)Jayco - AIS00:44
3AUSDamien Howson (AUS)Jayco - AIS00:51
4DENLasse Norman Hansen (DEN)Blue Water Cycling00:53
5DENRasmus Christian Quaade (DEN)Blue Water Cycling01:02
6UKRMarlen Zmorka (UKR)01:09
7DENRasmus Sterobo Brandstrup (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning01:25
8GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Team01:28
9RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katusha01:37
10NEDTom Dumoulin (NED)Argos - Shimano01:40
11FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller01:50
12LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trek01:52
13CANHugo Houle (CAN)Spidertech Powered By C1001:59
14FRAYoann Paillot (FRA)02:12
15SUIGabriel Chavanne (SUI)AG2R - La Mondiale02:17
16BELYves Lampaert (BEL)02:19
17UKROleksandr Golovash (UKR)Kolss02:26
18KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continental02:31
19ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentinië02:40
20USANathan Brown (USA)Bontrager - Livestrong02:41
21NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCMzt
22KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continental02:45
23AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlberg02:46
24GERJakob Steigmiller (GER)Thüringer Energie Team02:48
25ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)MTN - Qhubeka02:49
26BELKevin De Jonghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator00:03
27USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Team03:08
28SUISilvan Dillier (SUI)03:09
29GBRJoseph Perrett (GBR)zt
30IRLSean Patrick Downey (IRL)An Post - Sean Kelly Team03:10
31CZEDaniel Turek (CZE)03:16
32SWETobias Ludvigsson (SWE)Argos - Shimano03:26
33AUTAndreas Hofer (AUT)Vorarlberg03:28
34ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Orbea03:29
35COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)03:35
36RSALouis Meintjes (RSA)Lotto - Ridley Espoirs03:42
37NZLJames Oram (NZL)Bontrager - Livestrong03:43
38ITADavide Martinelli (ITA)03:50
39GBRSamuel Harrison (GBR)04:07
40SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenska04:12
41CANDavid Boily (CAN)Spidertech Powered By C1004:16
42BLRAndrei Holubeu (BLR)04:23
43ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)04:25
44SLOMark Dzamastagic (SLO)Sava04:29
45NZLJason Christie (NZL)04:36
46MARSoufiane Haddi (MAR)Nationaal Team Van Marokko04:41
47LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard - Trek04:42
48IRLConor Dunne (IRL)04:46
49ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - ISD04:51
50NAMTill Drobisch (NAM)05:15
51CIVIssiaka Cissé (CIV)05:25
52AZETural Isgandarov (AZE)Specialized Concept Store05:44
53BLRNikita Zharoven (BLR)05:55

Wegrit - Junior Heren - 23 September 2012


1SLOMatej Mohoric (SLO)3:00:45
2AUSCaleb Ewan (AUS)Nsw - Institute of Sport+0
3CROJosip Rumac (CRO)+0
4ITAFederico Zurlo (ITA)+0
5GBRJonathan Dibben (GBR)+0
6BELKevin Deltombe (BEL)+0
7FRAThomas Boudat (FRA)+0
8SUITom Bohli (SUI)+0
9NEDMathieu Van Der Poel (NED)+0
10DENSøren Andersen (DEN)+0
11NORFridtjof Røinås (NOR)+0
12BELTiesj Benoot (BEL)+0
13GERPhil Bauhaus (GER)+0
14NZLTom Vessey (NZL)+0
15ITAGiacomo Peroni (ITA)+0
16USAAlex Darville (USA)+0
17SUILukas Spengler (SUI)+0
18BELDries Van Gestel (BEL)+0
19POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)+0
20NEDPiotr Havik (NED)+0
21GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)+0
22SVKLubos Malovec (SVK)+0
23JAPHiroki Nishimura (JAP)+0
24SRBMilos Borisavljevic (SRB)+0
25NEDMerijn Korevaar (NED)+0
26GERArne Egner (GER)+0
27AUSBradley Linfield (AUS)Eclipse Pro Cycling+0
28KAZVitaliy Marukhin (KAZ)+0
29GERSilvio Herklotz (GER)+0
30BLRKolya Shumov (BLR)+0
31ITAOliviero Troia (ITA)+0
32NORMarkus Hoelgård (NOR)+0
33GBRAlex Peters (GBR)+0
34ESPEnric Mas Nicolau (ESP)+0
35BELYenthe Biermans (BEL)+0
36GBRGermain Burton (GBR)+0
37CANBenjamin Perry (CAN)+0
38ESTOskar Nisu (EST)+0
39AUTTobias Derler (AUT)+0
40UKRRoman Lucishyn (UKR)+0
41AUTDennis Paulus (AUT)+0
42NEDLennard Hofstede (NED)+0
43GERJan Brockhoff (GER)+0
44UKRAnatoliy Budyak (UKR)+0
45FRAFélix Pouilly (FRA)+0
46FRAQuentin Jauregui (FRA)+0
47RUSIlar Arslanov (RUS)+0
48JAPYuri Kobashi (JAP)+0
49SLOJure Miskulin (SLO)+0
50FRAAnthony Turgis (FRA)+0
51FRADylan Kowalski (FRA)+0
52USAAlexey Vermeulen (USA)+0
53NZLSean Hambrook (NZL)+0
54BELNathan Van Hooydonck (BEL)+0
55SWEFredrik Ludvigsson (SWE)+0
56ITARiccardo Donato (ITA)+0
57COLJose Tito Hernandez Jaramillo (COL)+12
58KAZDiyas Shagayev (KAZ)+12
59ESPIván García (ESP)+12
60BRACaio Godoy (BRA)+12
61SVKErik Baska (SVK)+12
62NORKristian Aasvold (NOR)+12
63RUSRuslan Giliazov (RUS)+12
64POLMaciej Kasperkiewicz (POL)+12
65POLPatryk Stosz (POL)+12
66FRAElie Gesbert (FRA)+12
67PORFrancisco Valinho (POR)+12
68RUSAydar Gareyshin (RUS)+12
69DENMathias Rask Jeppesen (DEN)+12
70LATPeteris Janevics (LAT)+12
71SUIGian Friesecke (SUI)+12
72USAGeoffrey Curran (USA)+12
73DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)+12
74DENNiklas Eg (DEN)+12
75DENMads Pedersen (DEN)+12
76GERNico Denz (GER)+12
77SUIDominic Von Burg (SUI)+17
78NOROskar Nikolai Birger Svendsen (NOR)+17
79ITAFrancesco Rosa (ITA)+25
80ALGAbderrahmane Mansouri (ALG)+25
81SLODavid Per (SLO)+25
82CZEMichael Vakoc (CZE)+25
83CANNigel Ellsay (CAN)+25
84HKGChun Wing Leung (HKG)+25
85NEDSam Oomen (NED)+25
86GERMaximilian Schachmann (GER)+28
87BRACarlos Santos (BRA)+28
88IRLRyan Mullen (IRL)+28
89BELJoachim Vanreyten (BEL)+33
90NORPetter Schmidt (NOR)+43
91KAZYerlan Pernebekov (KAZ)+43
92LUXJo Biehl (LUX)+43
93RUSArtem Nych (RUS)+43
94GBRChristopher Lawless (GBR)+43
95BLRVladislau Dubovski (BLR)+43
96GREStelios Farantakis (GRE)+47
97ESPOscar Gonzalez del Campo (ESP)+47
98SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)+47
99NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)+47
100NZLHayden McCormick (NZL)+50
101IRLCormac Clarke (IRL)+53
102SUIKilian Frankiny (SUI)+1:01
103DENFrederik Lind Plesner (DEN)+1:33
104JAPSuguru Tokuda (JAP)+1:39
105RSARyan Felgate (RSA)+1:45
106GBRWilliam Stevenson (GBR)+1:54
107ESTAksel Nõmmela (EST)+2:03
108AUTGregor Mühlberger (AUT)+2:11
109AUTPatrick Bosman (AUT)+2:11
110AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)+2:16
111AUSNichola Schultz (AUS)+2:16
112SVKMario Dasko (SVK)+2:28
113ITAUmberto Orsini (ITA)+2:46
114MEXJosé Alfredo Aguirre Infante (MEX)+2:59
115PORRuben Guerreiro (POR)+2:59
116COLWilliam David Muñoz Perez (COL)+5:10
117SLOGasper Katrasnik (SLO)+5:49
118BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)+5:49
119ESTKristen Kivistik (EST)+5:49
120PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)+7:15
121MARHaitam Gaiz (MAR)+7:22
122RUSIgor Minchenko (RUS)+7:22
123USAGregory Daniel (USA)+8:56

Ploegentijdrit Heren - 16 September 2012Ploegentijdrit


1BEL Omega Pharma - Quick Step (Peter Velits, Kristof Vandewalle, Niki Terpstra, Tony Martin, Sylvain Chavanel, Tom Boonen)01:03:17
2USA BMC Racing Team (Tejay Van Garderen, Manuel Quinziato, Marco Pinotti, Taylor Phinney, Philippe Gilbert, Alessandro Ballan)00:03
3AUS Orica - Greenedge (Svein Tuft, Jens Mouris, Cameron Meyer, Sebastian Langeveld, Luke Durbridge, Sam Bewley)00:47
4ITA Liquigas - Cannondale (Peter Sagan, Maciej Paterski, Vincenzo Nibali, Kristijan Koren, Tiziano Dall'Antonia, Maciej Bodnar)01:05
5NED Rabobank (Luis León Sánchez Gil, Wilco Kelderman, Robert Gesink, Rick Flens, Stef Clement, Lars Boom)01:08
6ESP Movistar (Rubén Plaza Molina, Vasil Kiryienka, Vladimir Karpets, Jose Ivan Gutierrez Palacios, Nicolas Jonathan Castroviejo, Andrey Amador Bipkazacova)01:19
7RUS Team Katusha (Eduard Vorganov, Gatis Smukulis, Denis Menchov, Aleksandr Kuschynski, Vladimir Gusev, Maxim Belkov)zt.
8LUX RadioShack - Nissan - Trek (Haimar Zubeldia Aguirre, Jens Voigt, Jesse Sergent, Yaroslav Popovych, Andreas Klöden, Tony Gallopin)01:21
9GBR Team Ineos (Geraint Howell Thomas, Ian Stannard, Sergio Luis Henao Montoya, Juan Antonio Flecha Giannoni, Alex Dowsett, Edvald Boasson Hagen)01:32
10USA Garmin - Sharp - Barracuda (Johan Van Summeren, Andrew Talansky, Ramunas Navardauskas, Martijn Maaskant, Thomas Dekker, Jack Bauer)01:35
11KAZ Astana (Dmitriy Muravyev, Tanel Kangert, Dmitriy Gruzdev, Andriy Grivko, Alexandre Dyachenko, Assan Bazayev)01:45
12NED Vacansoleil - DCM (Lieuwe Westra, Tomasz Marczynski, Marco Marcato, Gustav Erik Larsson, Martijn Keizer, Thomas De Gendt)01:48
13RUS Saxo Bank - Tinkoff Bank (Matteo Tosatto, David Tanner, Nicki Sørensen, Luke Roberts, Michael Mørkøv, Manuele Boaro)01:49
14RUS RusVelo (Alexander Serov, Artem Ovechkin, Dmitry Kozontchuk, Valery Kaikov, Sergey Firsanov, Artur Ershov)02:14
15FRA AG2R - La Mondiale (Nicolas Roche, Christophe Riblon, Jean-Christophe Péraud, Matteo Montaguti, Sylvain Georges, Maxime Bouet)02:26
16ESP Euskaltel - Euskadi (Gorka Verdugo Marcotegui, Romain Sicard, Miguel Minguez Ayala, Jon Izagirre Insausti, Gorka Izagirre Insausti, Mikel Astarloza Chaurreau)02:31
17BEL Lotto - Belisol (Jürgen Roelandts, Adam Hansen, Jens Debusschere, Bart De Clercq, Gaëtan Bille, Lars Ytting Bak)02:33
18NED Argos - Shimano (Albert Timmer, Matthieu Sprick, Ramon Sinkeldam, Roger Kluge, Patrick Gretsch, Bert De Backer)03:02
19RUS Itera - Katusha (Ilnur Zakarin, Andrey Solomennikov, Alexander Rybakov, Maxim Pokidov, Dmitry Kosyakov, Pavel Kochetkov)03:10
20USA Optum Health - Kelly Benefit Strategies (Scott Zwizanski, Tom Zirbel, Jonathan Reid Mumford, Michael Friedman, Michael Creed, Jesse Anthony)03:14
21FRA Cofidis, le Crédit en Ligne (Julien Fouchard, Egoitz Garcia Echeguibel, Jan Ghyselinck, Rein Taaramäe, Tristan Valentin, Romain Zingle)03:18
22FRA FDJ - Big Mat (David Boucher, Sandy Casar, Matthieu Ladagnous, Anthony Roux, Jérémy Roy, Geoffrey Soupe)03:23
23RSA MTN - Qhubeka (Jacques Janse Van Rensburg, Reinardt Janse Van Rensburg, Bradley Potgieter, Meron Russom, Dennis Van Niekerk, Jacobus Venter)03:38
24ITA Acqua & Sapone (Paolo Ciavatta, Massimo Codol, Francesco Di Paolo, Vladimir Miholjevic, Danilo Napolitano, Francesco Reda)03:54
25BEL Topsport Vlaanderen - Mercator (Sander Armée, Laurens De Vreese, Pieter Jacobs, Stijn Neirynck, Gijs Van Hoecke, Pieter Vanspeybrouck)03:57
26POL CCC - Polkowice (Piotr Gawronski, Tomasz Kiendys, Bartlomiej Matysiak, Nikolai Mihailov, Marek Rutkiewicz, Mateusz Taciak)03:58
27SLO Adria Mobil (Kristijan Durasek, Kristjan Fajt, Matej Gnezda, Marko Kump, Matej Mugerli, Radoslav Rogina)04:11
28ITA Lampre - ISD (Matteo Bono, Davide Cimolai, Adriano Malori, Alessandro Petacchi, Daniele Pietropolli, Davide Viganò)04:19
29ESP Caja Rural (Francisco Javier Aramendia Llorente, Hernâni Brôco, Karol Domagalski, Fabricio Ferrari Barcelo, Antonio Piedra Perez, Alexander Ryabkin)04:33
30NED Rabobank Continental Team (Jasper Bovenhuis, Moreno Hofland, Daan Olivier, Danny Van Poppel, Rick Zabel, Ruben Zepuntke)04:37
31USA Team Type 1 (Rubens Bertogliati, László Bodrogi, Javier Mejías Leal, Georg Preidler, Joey Rosskopf, Martijn Verschoor)05:24
32FRA Saur - Sojasun (Cyril Bessy, Jimmy Engoulvent, Brice Feillu, Cyril Lemoine, Laurent Mangel, Paul Poux)05:25

Wegwedstrijd - U23 Heren - 22 September 2012


1KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continental04:20:15
2FRABryan Coquard (FRA)Vendée Uzt
3BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
4CANHugo Houle (CAN)Spidertech Powered By C10zt
5SLOLuka Pibernik (SLO)Radenskazt
6COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
7COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)zt
8BELKenneth Vanbilsen (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
9NEDWouter Wippert (NED)Lotto - Belisolzt
10IRLSam Bennett (IRL)An Post - Sean Kelly Teamzt
11AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlbergzt
12SLOJan Polanc (SLO)Radenskazt
13MARSoufiane Haddi (MAR)Nationaal Team Van Marokkozt
14NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
15NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
16RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
17SUISilvan Dillier (SUI)zt
18USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Teamzt
19AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AISzt
20DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
21NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
22DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
23LATJanis Dakteris (LAT)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
24SWETobias Ludvigsson (SWE)Argos - Shimanozt
25GERMichel Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
26IRLSean Patrick Downey (IRL)An Post - Sean Kelly Teamzt
27KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana Continentalzt
28BLRIlia Koshevoy (BLR)zt
29GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
30COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)zt
31DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Treforzt
32IRLPhilip Lavery (IRL)Node 4 - Giordanazt
33CZEKarel Hník (CZE)zt
34RUSKirill Yatsevich (RUS)zt
35ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)zt
36GERRick Zabel (GER)Rabobank Continental Teamzt
37NZLJosh Atkins (NZL)Bontrager - Livestrongzt
38BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
39ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
40NZLJames Oram (NZL)Bontrager - Livestrongzt
41NORVegard Breen (NOR)Joker - Meridazt
42LUXPit Schlechter (LUX)Leopard - Trekzt
43USANathan Brown (USA)Bontrager - Livestrongzt
44SLOTim Mikelj (SLO)Savazt
45CZEJan Hirt (CZE)Leopard - Trekzt
46LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard - Trekzt
47ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
48POLPawel Poljanski (POL)zt
49USAGavin Mannion (USA)Bontrager - Livestrongzt
50GBRJoshua Edmondson (GBR)zt
51BELJasper Stuyven (BEL)Bontrager - Livestrongzt
52FRAWarren Barguil (FRA)CC Etupes Le Doubszt
53AUTGeorg Preidler (AUT)Team Type 100:09
54LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseille00:15
55LUXTom Thill (LUX)00:25
56UKROleksandr Prevar (UKR)Kolsszt
57JAPEiichi Hirai (JAP)zt
58RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katushazt
59BLRAndrei Holubeu (BLR)zt
60MARReda Aadel (MAR)Nationaal Team Van Marokkozt
61POLPiotr Gawronski (POL)CCC - Polkowicezt
62DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Concordia - Himmerlandzt
63SUIMarcel Aregger (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
64KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continentalzt
65POLLukasz Wisniowski (POL)zt
66CZEJosef Cerný (CZE)Wibatech - Lmgk Ziemia Brzeskazt
67RSALouis Meintjes (RSA)Lotto - Ridley Espoirszt
68LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfinzt
69HKGKing Lok Cheung (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
70RUSGennadiy Tatarinov (RUS)zt
71VENSebastian Giannini Anaya Galvis (VEN)zt
72COLSebastián Henao Gómez (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquiazt
73POLPawel Bernas (POL)zt
74ITADavide Villella (ITA)zt
75NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
76SRBNikola Kozomara (SRB)00:31
77CANAntoine Duchesne (CAN)Spidertech Powered By C10zt
78MARAnasse Ait El Abdia (MAR)zt
79AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
80AUTLukas Pöstlberger (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
81RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katushazt
82FRAMaxime Daniel (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
83KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continentalzt
84GEREmanuel Buchmann (GER)Specialized Concept Storezt
85NEDTom Dumoulin (NED)Argos - Shimanozt
86AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
87ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)MTN - Qhubekazt
88CZEJakub Filip (CZE)zt
89ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
90NEDDanny Van Poppel (NED)Rabobank Continental Teamzt
91USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Bontrager - Livestrongzt
92KAZNikita Umerbekov (KAZ)Astana Continentalzt
93AUSDamien Howson (AUS)Jayco - AISzt
94SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenskazt
95SLOMark Dzamastagic (SLO)Savazt
96ITAEnrico Barbin (ITA)zt
97ENGScott Thwaites (ENG)Endura Racingzt
98GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Team01:14
99UKRAnatoliy Sosnitskiy (UKR)Kolss01:35
100FRAThéo Vimpere (FRA)CM Aubervilliers 9301:43
101FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
102LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trek02:24
103ITAAndrea Fedi (ITA)02:48
104ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)zt
105NZLThomas Scully (NZL)Chipotle Development Team03:18
106ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - ISDzt
107VENYonathan Jesus Salinas Duque (VEN)zt
108GBRSimon Yates (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië03:34
109MARSalah Eddine Mraouni (MAR)04:08
110DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor06:29
111KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana Continental07:16
112SWEKim Magnusson (SWE)zt
113TURAli Riza Tanriverdi (TUR)09:38
114BELDieter Bouvry (BEL)10:09
115BLRNikita Zharoven (BLR)10:18
116NORAugust Jensen (NOR)13:00

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden