De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Wereldkampioenschappen - 2011

Keuze van een seizoen :

Denemarken

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2011

DenemarkenDenemarken - Kopenhagen - 19 September 2011 - 25 September 2011


Individuele Tijdrit - U23 Heren - 19 September 2011


1AUSLuke Durbridge (AUS)Jayco - AIS0:42:47
2DENRasmus Christian Quaade (DEN)Concordia - Himmerland0:00:36
3AUSMichael Hepburn (AUS)Jayco - AIS0:00:46
4RUSAnton Vorobev (RUS)Itera - Katusha0:00:59
5NEDJasper Hamelink (NED)Cycling Team Jo Piels0:01:53
6NZLJason Christie (NZL)Nationaal Team Van Nieuw-Zeeland0:02:00
7ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:02:04
8NEDTom Dumoulin (NED)Rabobank Continental Team0:02:05
9AUSDamien Howson (AUS)Jayco - AIS0:02:06
10FRARudy Molard (FRA)Cofidis0:02:10
11SVKJakub Novák (SVK)Dukla Trencín - Merida0:02:13
12AUTMatthias Brändle (AUT)Geox - TMC0:02:15
13FRAYoann Paillot (FRA)Océane Top 160:02:15
14AUTAndreas Hofer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol0:02:17
15RUSArtur Ershov (RUS)Nationaal Team Van Rusland0:02:27
16LUXBob Jungels (LUX)UC Dippach0:02:29
17GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Team0:02:32
18RSALouis Meintjes (RSA)Ucs Crabbé Performance Voo0:02:34
19FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller0:02:43
20SUIGabriel Chavanne (SUI)RSC Aaretal-Münsingen / Thömus0:02:43
21ITAMatteo Mammini (ITA)Nationaal Team Van Italië0:02:43
22KAZDaniil Fominykh (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan0:02:46
23GERMichel Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:02:50
24BELKevin De Jonghe (BEL)Ovyta - Eijssen Acrog0:02:52
25IRLSean Patrick Downey (IRL)Cotes d'Armor - Marie Morin0:02:52
26CANHugo Houle (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy0:02:54
27DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:02:55
28SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenska0:02:57
29NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Merida0:03:00
30GBRMark Christian (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
31COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)0:03:01
32SWETobias Ludvigsson (SWE)Skil - Shimano0:03:07
33BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:03:16
34USACarter Jones (USA)Trek - Livestrong0:03:23
35PANYelko Gómez (PAN)Caja Rural Amateur0:03:23
36SLOJan Polanc (SLO)Radenska0:03:30
37LATAndzs Flaksis (LAT)Nationaal Team Van Letland0:03:32
38SUISilvan Dillier (SUI)Vorarlberg - Corratec0:03:35
39NORStian Saugstad (NOR)Ringeriks - Kraft0:03:40
40GREMagkoyras Neofytos Sakellaridis (GRE)SP Tableware0:03:51
41ITAMassimo Coledan (ITA)Nationaal Team Van Italië0:03:52
42SWEEdvin Wilson (SWE)0:03:52
43UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD - Lampre0:04:05
44POLKamil Gradek (POL)Nationaal Team Van Polen0:04:05
45PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Liberty Seguros/sta. Maria Feira0:04:13
46HUNGábor Fejes (HUN)0:04:13
47COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:04:18
48LATAndris Vosekalns (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.com0:04:20
49PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Liberty Seguros/sta. Maria Feira0:04:31
50USAGregory Lawson Craddock (USA)Trek - Livestrong0:04:31
51RSAJohann Van Zyl (RSA)Caja Rural Amateur0:04:31
52IRLFelix English (IRL)0:04:36
53BLRSiarhei Novikau (BLR)0:04:36
54IRIHamid Jannat (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team0:04:37
55PANRamón III Carretero Marciaq (PAN)Movistar Continental0:04:42
56UKRIevgen Filin (UKR)0:04:44
57ALBEugert Zhupa (ALB)0:05:15
58RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka0:05:16
59ALBYlber Sefa (ALB)0:05:28
60ESPMario González Salas (ESP)Cántabra0:05:33
61CANStuart Wight (CAN)Atlantic Cycling Centre0:05:56
62SVKJohann Schwabik (SVK)Ask Inter Bratislava0:06:47
63ERITesfom Okubamariam (ERI)0:07:39
64CZETomás Koudela (CZE)0:07:51
65BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Chipotle Development Team0:08:28

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 20 September 2011


1DENMads Würtz Schmidt (DEN)0:35:07.68
2NZLJames Oram (NZL)0:00:04.11
3AUSDavid Edwards (AUS)0:00:20.79
4SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Falköpings Cykelklubb0:00:32.91
5GERJuriy Vasyliv (GER)0:00:39.01
6DENCasper Von Folsach (DEN)0:00:39.61
7USAKristopher Jorgenson (USA)0:00:46.65
8GBRJonathan Dibben (GBR)0:00:48.04
9FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)0:00:49.08
10NORSondre Holst Enger (NOR)0:00:49.64
11FRAAlexis Gougeard (FRA)0:00:56.13
12AUSCalvin Watson (AUS)0:00:58.05
13BELMichael Goolaerts (BEL)0:01:09.08
14NZLFraser Gough (NZL)0:01:23.36
15GERRuben Zepuntke (GER)0:01:30.34
16IRLRyan Mullen (IRL)0:01:31.03
17NORKristoffer Skjerping (NOR)0:01:33.91
18KAZRoman Semyonov (KAZ)0:01:36.51
19SUIStefan Küng (SUI)0:01:36.63
20UKRMarlen Zmorka (UKR)0:01:36.76
21RUSRoman Ivlev (RUS)0:01:37.98
22KAZViktor Okishev (KAZ)0:01:40.39
23MEXSergio Escutia (MEX)0:01:40.88
24KORSang Hoon Park (KOR)0:01:45.18
25ITADavide Martinelli (ITA)0:01:50.95
26BELJoachim Vanreyten (BEL)0:01:51.92
27USAColby Wait-Molyneux (USA)0:01:54.56
28CZEDaniel Turek (CZE)0:01:55.04
29SUIThéry Schir (SUI)0:01:58.22
30GBROwain Doull (GBR)0:01:58.69
31UKRVolodymyr Dzhus (UKR)0:02:00.45
32CANYohan Patry (CAN)0:02:02.83
33SWELudwig Halleröd (SWE)Falköpings Cykelklubb0:02:04.03
34NEDIvar Slik (NED)Sinnige Bouw Wielerteam0:02:12.41
35ITARiccardo Donato (ITA)0:02:13.16
36SLOMatej Mohoric (SLO)Sava Kranj0:02:18.03
37NEDPaul Moerland (NED)Willebrord Wil Vooruit0:02:24.22
38ESTTimmo Jeret (EST)0:02:24.74
39LATKrists Neilands (LAT)0:02:28.19
40COLWilliam David Muñoz Perez (COL)0:02:32.59
41SLODoron Hekic (SLO)Radenska Kd Zivljenje0:02:33.97
42LTUPaulius Siskevicius (LTU)0:02:38.73
43ESTEndrik Puntso (EST)0:02:41.46
44PORAntónio Andre Pereira Barbio (POR)0:02:41.86
45IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)0:02:42.35
46ESPHéctor Saez Benito (ESP)0:02:42.74
47RUSAleksey Ryabkin (RUS)0:02:45.38
48POLWojciech Sykala (POL)0:02:46.94
49PORJoão Leal (POR)0:02:54.46
50ARGGranja Manuel Diaz (ARG)0:03:14.86
51LATPeteris Janevics (LAT)0:03:44.88
52JAPNaoya Uchino (JAP)0:03:52.30
53CANAlexander Cataford (CAN)0:04:17.51
54SVKLubos Malovec (SVK)0:04:29.85

Individuele Tijdrit Heren - 21 September 2011Individuele Tijdrit


1GERTony Martin (GER)HTC - High Road0:53:43.85
2GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:01:15.83
3SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trek0:01:20.59
4GERBert Grabsch (GER)HTC - High Road0:01:31.76
5AUSJack Bobridge (AUS)Garmin - Cervelo0:02:13.86
6AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank - Sungard0:02:29.54
7SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelo0:02:45.62
8NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCM0:03:18.52
9KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana0:03:19.76
10DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:03:30.59
11ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:34.37
12SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank - Sungard0:03:34.62
13CANSvein Tuft (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy0:03:35.89
14SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:03:44.74
15USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team0:03:52.58
16USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelo0:03:57.89
17PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radio Shack0:04:14.98
18NZLJesse Sergent (NZL)Radio Shack0:04:26.31
19NZLJack Bauer (NZL)Endura Racing0:04:26.99
20NEDStef Clement (NED)Rabobank0:04:33.93
21CZEFrantisek Rabon (CZE)HTC - High Road0:04:39.85
22FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 10:04:41.46
23BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar0:04:42.60
24ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD0:04:46.58
25RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha0:04:47.97
26ITAMarco Pinotti (ITA)HTC - High Road0:04:48.12
27IRLDavid McCann (IRL)Giant - Kenda0:04:53.65
28LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistar0:05:00.51
29BELDominique Cornu (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:05:01.36
30GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tableware0:05:07.74
31KGZEugen Wacker (KGZ)Kenda Presented by Gear Grinder0:05:10.46
32LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Team0:05:18.89
33COLIván Mauricio Casas Buitrago (COL)0:05:20.23
34CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistar0:05:22.32
35ARGLeandro Carlos Messineo (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:05:23.67
36KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:05:29.90
37SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racing0:05:35.10
38SVKMatej Jurco (SVK)Dukla Trencín - Merida0:05:37.35
39ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar0:05:39.30
40SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team0:05:43.24
41RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha0:05:49.99
42FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:50.82
43NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker - Merida0:05:54.83
44ARGMatias Medici (ARG)Funvic - Pindamonhangaba0:05:56.21
45SLORobert Vrecer (SLO)Perutnina Ptuj0:06:04.21
46TUNRafaâ Chtioui (TUN)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:06:10.00
47DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Sungard0:06:10.16
48POLMichal Kwiatkowski (POL)Radio Shack0:06:13.80
49PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar0:06:17.44
50BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM0:06:28.46
51COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)0:06:29.04
52UKROleksandr Kvachuk (UKR)Lampre - ISD0:06:30.37
53FINMatti Helminen (FIN)Landbouwkrediet0:06:43.78
54VENTomás Aurelio Gil Martinez (VEN)0:06:52.81
55POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondale0:06:55.36
56UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre0:07:06.49
57CZEJiri Hudecek (CZE)PSK Whirlpool - Author0:07:27.50
58SVKPavol Polievka (SVK)Dukla Trencín - Merida0:07:40.16
59ERIFreqalsi Abrha Debesay (ERI)Nationaal Team Van Eritrea0:08:12.76
60ANDDavid Albos Cavaliere (AND)0:09:38.90
61ITATyron Giorgieri (ITA)0:11:18.93
62ALBSimone Zignoli (ALB)0:17:43.22

Wegwedstrijd - U23 Heren - 23 September 2011


1FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oise3:52:16
2FRAAdrien Petit (FRA)Cofidiszt
3GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
4GERRüdiger Selig (GER)Leopard - Trekzt
5AUTMarco Haller (AUT)Adria Mobilzt
6ITAFilippo Fortin (ITA)Nationaal Team Van Italiëzt
7NEDWouter Wippert (NED)Omega Pharma-Lotto-Davozt
8RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Itera - Katushazt
9BELTosh Van Der Sande (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
10LATAndris Smirnovs (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
11NEDJetse Bol (NED)Rabobankzt
12NORFilip Eidsheim (NOR)Sparebanken Vest - Ridleyzt
13ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Orbeazt
14NEDRaymond Kreder (NED)Chipotle Development Teamzt
15CZEPetr Vakoc (CZE)ASC Dukla Prahazt
16RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katushazt
17RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
18SUIMarcel Aregger (SUI)Price Your Bikezt
19PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Liberty Seguros/sta. Maria Feirazt
20NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Meridazt
21AUSMichael Hepburn (AUS)Jayco - AISzt
22DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Concordia - Himmerlandzt
23PORAntónio Carvalho (POR)Nationaal Team Van Portugalzt
24AUTMatthias Brändle (AUT)Geox - TMCzt
25KAZMiras Bederbekov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
26SLOJan Polanc (SLO)Radenskazt
27NORSven Erik Bystrøm (NOR)Stavanger SKzt
28ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Mixed Teamzt
29AUTAndreas Hofer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
30BELZico Waeytens (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
31UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD - Lamprezt
32BRAGideoni Monteiro (BRA)zt
33NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Plussbank - Cervelozt
34POLGrzegorz Stepniak (POL)zt
35LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
36NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Teamzt
37DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
38KAZDaniil Fominykh (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
39SUIJan Keller (SUI)Price Your Bikezt
40NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Meridazt
41UKROleksandr Prevar (UKR)Kolsszt
42COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
43AUTGeorg Preidler (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
44SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenskazt
45HKGChi Ho Yuen (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
46RSAChristopher Jennings (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
47LATIndulis Bekmanis (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
48FRARomain Delalot (FRA)Cofidiszt
49GERMichel Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
50RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katushazt
51GBRSimon Yates (GBR)100% MEzt
52COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
53IRLPhilip Lavery (IRL)An Post - Sean Kelly Teamzt
54PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Liberty Seguros/sta. Maria Feirazt
55ESPRomán Osuna Montes (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
56SWETobias Ludvigsson (SWE)Skil - Shimanozt
57BELTim Declercq (BEL)Soenens-Construkt Glaszt
58LATArmands Becis (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
59SWEJesper Dahlström (SWE)Nationaal Team Van Zwedenzt
60RUSSergey Chernetskiy (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
61ITAEugenio Alafaci (ITA)zt
62DENJesper Hansen (DEN)Energi Fynzt
63BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)zt
64NEDBert-Jan Lindeman (NED)Vacansoleil - DCMzt
65BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
66FRAAngelo Tulik (FRA)Vendee U - Pays De La Loirezt
67ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Caja Rural Amateurzt
68GBRMark Christian (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
69POLPiotr Gawronski (POL)Nationaal Team Van Polenzt
70TURRecep Ünalan (TUR)Manisasporzt
71FRAEmilien Viennet (FRA)CC Etupes Le Doubszt
72IRIArvin Moazzemi Godarzi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
73POLKamil Gradek (POL)Nationaal Team Van Polenzt
74COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)zt
75GBRLuke Rowe (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
76KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
77FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
78BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)zt
79ENGScott Thwaites (ENG)Endura Racingzt
80NZLTom David (NZL)Cardno Teamzt
81SLOMark Dzamastagic (SLO)Savazt
82GERJulian Kern (GER)Seven Stoneszt
83BELSean De Bie (BEL)Nationaal Team Van Belgiëzt
84SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cykelcity.sezt
85BELMatthias Allegaert (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
86KAZArman Kamyshev (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
87USAJacob Rathe (USA)Chipotle Development Teamzt
88AUSThomas Palmer (AUS)Drapac Professional Cycling0:00:20
89ITAChristian Delle Stelle (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
90ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)VC La Pomme Marseille0:00:26
91ITASonny Colbrelli (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:29
92USARobert Bush (USA)Chipotle Development Teamzt
93USAGavin Mannion (USA)Trek - Livestrongzt
94GERTheo Reinhardt (GER)Nationaal Team Van Duitsland0:00:33
95IRLSam Bennett (IRL)An Post - Sean Kelly Team0:00:37
96GREMagkoyras Neofytos Sakellaridis (GRE)SP Tableware0:00:43
97GERPhilipp Ries (GER)Skil - Shimanozt
98RSALouis Meintjes (RSA)Ucs Crabbé Performance Voozt
99GERBastian Bürgel (GER)Thüringer Energie Team0:01:04
100ITANicola Boem (ITA)zt
101RUSAnton Vorobev (RUS)Itera - Katusha0:01:07
102SRBJovan Zekavica (SRB)Partizan Srbija - Powermove0:01:09
103SVKJakub Novák (SVK)Dukla Trencín - Merida0:01:49
104AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AISzt
105AUSRohan Dennis (AUS)Rabobank Continental Teamzt
106AUSLuke Durbridge (AUS)Jayco - AISzt
107LATJanis Dakteris (LAT)0:01:52
108DENSebastian Lander (DEN)Concordia - Himmerlandzt
109DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
110CZETomás Koudela (CZE)zt
111MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Drapac Professional Cyclingzt
112NZLJames Williamson (NZL)Pureblackzt
113GBRErick Rowsell (GBR)100% MEzt
114SWENiklas Gustavsson (SWE)zt
115BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Chipotle Development Team0:02:29
116BLRYauheni Patenka (BLR)zt
117CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy0:02:38
118RSAJohann Van Zyl (RSA)Caja Rural Amateur0:03:32
119UZBRoman Dronin (UZB)Mixed Teamzt
120HKGKi Ho Choi (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
121KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)zt
122BLRSiarhei Novikau (BLR)zt
123RSAReynard Butler (RSA)zt
124ARGGabriel Nicolas Juarez Veron (ARG)zt
125POLPawel Bernas (POL)Nationaal Team Van Polenzt
126GREPolychronis Tzortzakis (GRE)0:05:38
127USAIan Boswell (USA)Trek - Livestrong0:05:58
128USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Trek - Livestrongzt
129UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lamprezt
130TURAli Riza Tanriverdi (TUR)zt
131SRBGabor Kasa (SRB)Manisaspor0:06:13
132UKRAnatoliy Sosnitskiy (UKR)Kolss0:07:41
133DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor0:08:25
134NZLGeorge Bennett (NZL)Radio Shack0:09:34
135SWEPhilip Lindau (SWE)Cykelcity.sezt
136UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD - Lampre0:17:17
137ERIBrhane Melake Teklehaimanot (ERI)zt
138ERITesfom Okubamariam (ERI)zt

Wegrit - Junior Heren - 24 September 2011


1FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)02:48:58
2BELMartijn Degreve (BEL)zt
3NEDSteven Lammertink (NED)Cycle Club 75zt
4FRAFlorian Sénéchal (FRA)00:03
5GERRick Zabel (GER)zt
6RUSRoman Ivlev (RUS)zt
7NORDaniel Hoelgaard (NOR)zt
8ITANicolas Marini (ITA)zt
9NEDStan Godrie (NED)Willebrord Wil Vooruitzt
10DENFrederik Lind Plesner (DEN)zt
11DENSøren Kragh Andersen (DEN)zt
12NORSondre Holst Enger (NOR)zt
13ITANiccolo Bonifazio (ITA)zt
14SLOMartin Otonicar (SLO)Hit Casinos Nova Goricazt
15BELKevin Deltombe (BEL)Immo Dejaegher-Lotto Cycling Team Menenzt
16AUSCalvin Watson (AUS)zt
17FRAAdrien Legros (FRA)zt
18RUSAleksander Mezhechev (RUS)zt
19ESTAksel Nõmmela (EST)zt
20SLOLuka Pibernik (SLO)Radenska Kd Zivljenjezt
21SLODoron Hekic (SLO)Radenska Kd Zivljenjezt
22NEDRichard Dijkshoorn (NED)Restore Cyclingzt
23RSAJaydé Julius (RSA)zt
24GBROwain Doull (GBR)zt
25GERJan Dieteren (GER)zt
26BELBoris Vallée (BEL)Ucs Crabbé Performance Voozt
27SWEEmil Andersson (SWE)Mölndals Cykelklubbzt
28ISRGuy Gabay (ISR)zt
29IRLJack Wilson (IRL)Ucs Crabbé Performance Voozt
30KAZRoman Semyonov (KAZ)zt
31ESPJoaquín Torres Parraga (ESP)zt
32NEDMaarten Van Trijp (NED)zt
33KAZVitaliy Marukhin (KAZ)zt
34GBRJonathan Dibben (GBR)zt
35SUIThéry Schir (SUI)zt
36AUTDaniel Paulus (AUT)zt
37ISRBen Einhorn (ISR)zt
38CZEMichael Vakoc (CZE)zt
39BELRob Leemans (BEL)Balen Bicycle Clubzt
40MDACristian Raileanu (MDA)zt
41NZLDion Smith (NZL)zt
42RUSVadim Zhuravlev (RUS)zt
43BELDaan Myngheer (BEL)zt
44FRAOlivier Le Gac (FRA)zt
45UKRVolodymyr Dzhus (UKR)zt
46LUXAntoine Mores (LUX)zt
47CZEThomas Zechmeister (CZE)zt
48DENMagnus Cort Nielsen (DEN)zt
49LATSandis Eislers (LAT)zt
50ESTMihkel Räim (EST)zt
51PORAntónio Andre Pereira Barbio (POR)zt
52MEXJosé Ramon Aguirre Infante (MEX)zt
53SUILukas Spengler (SUI)zt
54JAPHiroki Nishimura (JAP)zt
55LATKrists Neilands (LAT)zt
56USAAlexey Vermeulen (USA)zt
57GERJuriy Vasyliv (GER)zt
58NORTormod Hausken Jacobsen (NOR)zt
59UKRSviatoslav Lupitskyi (UKR)zt
60USAPaul Lynch (USA)zt
61GRENikolaos Ioannidis (GRE)zt
62NEDIvar Slik (NED)Sinnige Bouw Wielerteamzt
63GERSilvio Herklotz (GER)zt
64PORJoão Leal (POR)zt
65CANAdam De Vos (CAN)zt
66RUSAleksey Rybalkin (RUS)zt
67DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)zt
68FRARomain Faussurier (FRA)zt
69LUXChristophe Braun (LUX)zt
70MEXSergio Escutia (MEX)zt
71UKRMarlen Zmorka (UKR)zt
72GBRAlistair Slater (GBR)zt
73AUSDavid Edwards (AUS)zt
74HUNMáté Radonics (HUN)zt
75FRAPierre Latour (FRA)zt
76AUTTobias Derler (AUT)00:13
77LTUPaulius Siskevicius (LTU)zt
78AUSBradley Linfield (AUS)zt
79SRBMilos Borisavljevic (SRB)zt
80FRAGuillaume Martin (FRA)zt
81HUNAbel Kenyeres (HUN)zt
82SLOMarko Pavlic (SLO)Perutnina Ptujzt
83AUTDennis Paulus (AUT)00:17
84POLArakdiusz Owsian (POL)zt
85CROJosip Rumac (CRO)zt
86CROBruno Maltar (CRO)zt
87SLOMatej Mohoric (SLO)Sava Kranjzt
88USAMathew Lipscomb (USA)zt
89ISRRoy Goldstein (ISR)00:21
90SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Falköpings Cykelklubbzt
91FINAku Silvenius (FIN)00:24
92GBRMatthew Holmes (GBR)zt
93TUNMohamed Amine Mahmoudi (TUN)00:26
94IRLRyan Mullen (IRL)zt
95NZLFraser Gough (NZL)zt
96LUXMichel Hübsch (LUX)00:29
97JAPNaoya Uchino (JAP)zt
98AUSAlexander Edmondson (AUS)00:37
99ITASimone Andreetta (ITA)00:39
100ITADavide Martinelli (ITA)zt
101AUSNichola Schultz (AUS)00:50
102POLPawel Samol (POL)00:57
103DENAlexander Kamp Egested (DEN)01:02
104KAZTilegen Maidos (KAZ)01:09
105ESPMiguel Ángel Benito Diez (ESP)01:10
106FRAAlexis Gougeard (FRA)01:18
107VENIsaac Simón Yaguaro Flores (VEN)01:27
108SWELudwig Halleröd (SWE)Falköpings Cykelklubb01:43
109USAAlex Darville (USA)02:11
110SVKMario Dasko (SVK)02:34
111KORSang Hoon Park (KOR)02:42
112IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)03:12
113LUXGilles Heymes (LUX)zt
114ESTOskar Nisu (EST)03:28
115FINOlli Teivaala (FIN)zt
116COLWilliam David Muñoz Perez (COL)zt
117LUXTom Schwarmes (LUX)03:32
118ARGJulian Barrientos (ARG)04:21
119SVKLubos Malovec (SVK)zt
120ESPFrancisco José Medina Abril (ESP)04:23
121HUNBálint Varró (HUN)04:26
122GBRSamuel Lowe (GBR)04:48
123SVKErik Baska (SVK)zt
124SUITom Bohli (SUI)04:59
125BELAmaury Capiot (BEL)05:10
126SUIStefan Küng (SUI)08:31
127MEXFabrizio Von Nacher Suess (MEX)zt
128SRBDjordje Stevanovic (SRB)zt
129HKGChung Yan Wong (HKG)zt
130NZLHayden McCormick (NZL)08:38
131ARGJuan Ignacio Curuchet (ARG)zt
132NZLJames Oram (NZL)zt
133DENRasmus Hestbek Lund (DEN)09:00
134GERBenjamin Dietrich (GER)09:12
135CZEDaniel Turek (CZE)zt
136CZEOndrej Tkadlec (CZE)zt
137UZBTimur Yambulatov (UZB)10:08
138USAKristopher Jorgenson (USA)10:14
139ITAAlberto Bettiol (ITA)11:43
140AUSJackson Law (AUS)zt
141JAPOhko Shimizu (JAP)13:01
142TURAhmet Örken (TUR)13:35
143USAColby Wait-Molyneux (USA)15:40
144CANYohan Patry (CAN)zt
145CANBenjamin Perry (CAN)zt
146MRIOlivier Le Court de Billot (MRI)15:51

Wegrit Heren - 25 September 2011


1GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Road5:40:27
2AUSMatthew Harley Goss (AUS)HTC - High Roadzt
3GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
4SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trekzt
5BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
6FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
7SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCMzt
8NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
9ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
10USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
11RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
12SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
13FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
14ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
15PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
16PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Radio Shackzt
17BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
18DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
19CANDavid Veilleux (CAN)Europcarzt
20SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISDzt
21NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCMzt
22LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidiszt
23UKRDenys Kostyuk (UKR)Lampre - ISDzt
24USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Teamzt
25LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Teamzt
26DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
27BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
28POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
29NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
30JAPTakashi Miyazawa (JAP)Farnese Vini - Nerizt
31POLMichal Kwiatkowski (POL)Radio Shackzt
32DENLars Ytting Bak (DEN)HTC - High Roadzt
33BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Team Katushazt
34CROMatija Kvasina (CRO)Loborika - Favoritzt
35NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
36IRLMatthew Brammeier (IRL)HTC - High Roadzt
37FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
38POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
39SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
40ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
41PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)CC Tavirazt
42AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelozt
43DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
44NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
45SLOGorazd Stangelj (SLO)Astanazt
46AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
47NORGabriel Rasch (NOR)Garmin - Cervelozt
48BELNick Nuyens (BEL)Saxo Bank - Sungardzt
49ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
50SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
51IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
52BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
53FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
54SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
55ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
56UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Ruralzt
57DENAnders Lund (DEN)Leopard - Trekzt
58PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)Barbot - Efapelzt
59PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)CC Tavirazt
60NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
61ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
62NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
63BELKlaas Lodewyck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
64RUSPavel Brutt (RUS)Team Katushazt
65USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
66SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
67LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistarzt
68SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
69SVKMartin Velits (SVK)HTC - High Roadzt
70FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
71LTUAidis Kruopis (LTU)Landbouwkredietzt
72AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
73SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shackzt
74AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
75GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
76CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
77ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
78ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt
79AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
80ITAElia Viviani (ITA)Liquigas - Cannondalezt
81GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
82ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondalezt
83ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank0:00:16
84NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team Ineoszt
85RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katushazt
86SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road0:00:19
87SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
88NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
89NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
90IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
91AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
92ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
93BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
94USABenjamin King (USA)Radio Shackzt
95ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
96GERMarcel Sieberg (GER)Omega Pharma - Lotto0:00:26
97ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar0:00:29
98FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:00:31
99GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos0:00:34
100AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt
101AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineos0:00:38
102AUSSimon Clarke (AUS)Astanazt
103ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team0:00:42
104ITAMatteo Tosatto (ITA)Saxo Bank - Sungard0:00:49
105SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Cannondalezt
106ITALuca Paolini (ITA)Team Katusha0:00:52
107ITAGiovanni Visconti (ITA)Farnese Vini - Neri0:01:02
108GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:03:14
109BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto0:04:00
110ESTMart Ojavee (EST)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
111GERJohn Degenkolb (GER)HTC - High Roadzt
112KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
113FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:06:34
114SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelo0:08:22
115GBRJeremy Hunt (GBR)Team Ineoszt
116VENMiguel Armando Ubeto Aponte (VEN)0:08:54
117SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
118NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
119BRARafael De Mattos Andriato (BRA)zt
120JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shackzt
121NZLJack Bauer (NZL)Endura Racingzt
122PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radio Shackzt
123IRIMehdi Sohrabi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
124COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattolizt
125GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tablewarezt
126IRIHossein Askari (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
127VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattolizt
128COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)d'Angelo Antenucci - Nippozt
129DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
130VENTomás Aurelio Gil Martinez (VEN)zt
131GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
132ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
133JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
134ROUAndrei Nechita (ROU)zt
135COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
136ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)d'Angelo Antenucci - Nippozt
137CROHrvoje Miholjevic (CRO)Loborika - Favoritzt
138COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)zt
139CANSvein Tuft (CAN)Spidertech Powered by Planet Energyzt
140CRORadoslav Rogina (CRO)Loborika - Favoritzt
141COLIván Mauricio Casas Buitrago (COL)zt
142ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Nationaal Team Van Eritreazt
143UKRYuri Metlushenko (UKR)Nationaal Team Van Oekraïnezt
144UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Lamprezt
145CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistarzt
146UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lamprezt
147CHIGonzalo Andres Garrido Zenteno (CHI)Nationaal Team Van Chilizt
148BRAGregory Panizo (BRA)Clube Datarozt
149LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank - Sungardzt
150POLMichal Golas (POL)Vacansoleil - DCMzt
151NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Cervelozt
152UKROleksandr Kvachuk (UKR)Lampre - ISDzt
153LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
154POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondalezt
155POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
156USAMatthew Busche (USA)Radio Shackzt
157AUTBernhard Eisel (AUT)HTC - High Roadzt
158RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katushazt
159RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
160RUSTimofey Kritskiy (RUS)Itera - Katushazt
161KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Astanazt
162KAZSergey Renev (KAZ)Astanazt
163ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
164NEDNiki Terpstra (NED)Quick Stepzt
165GERTony Martin (GER)HTC - High Roadzt
166USAJohn Murphy (USA)BMC Racing Teamzt
167BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Roadzt
168KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
169NORThor Hushovd (NOR)Garmin - Cervelozt
170GERAndreas Klier (GER)Garmin - Cervelozt
171FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
172USAJeff Louder (USA)BMC Racing Teamzt
173USATimothy Duggan (USA)Liquigas - Cannondalezt
174BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
175GERMarcel Kittel (GER)Skil - Shimano0:09:10
176BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelo0:09:16
177GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden