De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Wereldkampioenschappen - 2007

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2007

DuitslandDuitsland - Stuttgart - 26 September 2007 - 30 September 2007


Individuele Tijdrit Heren - 27 September 2007Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC55.41.3 (48.380 km/h)
2FRALászló Bodrogi (FRA)Crédit Agricole0.52.1
3NEDStef Clement (NED)Bouygues Télécom0.57.8
4GERBert Grabsch (GER)T-Mobile Team1.12.2
5GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner1.17.5
6RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team1.47.0
7ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne1.56.2
8KAZAndrei Mizourov (KAZ)Astana2.02.7
9BLRVasil Kiryienka (BLR)Tinkoff Credit System2.03.5
10GBRBradley Wiggins (GBR)Cofidis2.10.8
11BELDominique Cornu (BEL)Predictor-Lotto2.11.0
12USADavid Zabriskie (USA)Team CSC2.13.9
13LATRaivis Belohvosciks (LAT)Saunier Duval - Prodir2.19.8
14ITAMarco Pinotti (ITA)T-Mobile Team2.20.1
15SWEGustav Erik Larsson (SWE)Unibet.com2.30.5
16FINMatti Helminen (FIN)Dfl - Cyclingnews - Litespeed2.32.0
17BLRAndrei Kunitski (BLR)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2.38.0
18SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodir2.40.1
19ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas2.42.1
20USAJason McCartney (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team2.43.0
21RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne2.48.4
22UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milram2.57.8
23BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Predictor-Lotto3.03.2
24CANRyder Hesjedal (CAN)Health Net Presented by Maxxis3.07.9
25UKRDmytro Grabovskyy (UKR)Quick Step - Innergetic3.21.4
26ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Duja - CC Tavira3.22.8
27DENBrian Vandborg (DEN)Discovery Channel Pro Cycling Team3.26.2
28FRADimitri Champion (FRA)Bouygues Télécom3.39.3
29AUSBen Day (AUS)Navigators Insurance Cycling Team3.45.9
30CANSvein Tuft (CAN)Symmetrics Pro Cycling Team3.46.0
31AUSCameron Wurf (AUS)Priority Health - Bissell3.48.9
32IRLDavid McCann (IRL)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Light3.49.5
33ARGMatias Medici (ARG)Scott - Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos3.50.1
34FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux4.00.3
35NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank4.00.8
36DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC4.04.3
37KGZEugen Wacker (KGZ)4.09.6
38AUSAdam Hansen (AUS)T-Mobile Team4.10.9
39NZLGlen Alan Chadwick (NZL)Navigators Insurance Cycling Team4.12.9
40CHNHaijun Ma (CHN)4.30.7
41IRIHossein Askari (IRI)Giant Asia Racing Team4.32.8
42COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Unibet.com4.42.0
43COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia4.48.9
44RSAJames Lewis Perry (RSA)Team Barloworld - Valsir4.52.7
45SUIMichael Schär (SUI)Astana5.05.9
46ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne5.07.6
47SUISimon Zahner (SUI)5.09.5
48JAPFumiyuki Beppu (JAP)Discovery Channel Pro Cycling Team5.10.0
49NZLGordon McCauley (NZL)Plowman Craven - Evans5.11.5
50CZEFrantisek Rabon (CZE)T-Mobile Team5.15.5

Wegwedstrijd Heren - 30 September 2007


1ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergetic6.44.43 (39.642 km/h)
2RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team CSCzt
3GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
4LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
5AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
6ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner0.06
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.08
8BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
9GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteinerzt
10SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R Prévoyancezt
11NEDThomas Dekker (NED)Rabobankzt
12NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank0.14
13BELBjörn Leukemans (BEL)Predictor-Lotto0.15
14ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank0.49
15BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigaszt
16BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
17SUIBeat Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
18GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
19NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
20CRORadoslav Rogina (CRO)Perutnina Ptujzt
21BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
22SLOMatej Mugerli (SLO)Liquigaszt
23USAGeorge Hincapie (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
24SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Team CSCzt
25DENChris Anker Sørensen (DEN)Team CSCzt
26BELJurgen Van Goolen (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
27COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
28ESTRené Mandri (EST)AG2R Prévoyancezt
29SWEGustav Erik Larsson (SWE)Unibet.comzt
30FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bouygues Télécomzt
31SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeuxzt
32RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargnezt
33POLTomasz Marczynski (POL)Ceramica Flaminiazt
34SVKJan Valach (SVK)Elk Haus - Simplonzt
35NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
36USAChristian Vandevelde (USA)Team CSCzt
37PORNuno Ribeiro (POR)Liberty Seguros - Würth Teamzt
38AUTChristian Pfannberger (AUT)Elk Haus - Simplonzt
39VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt
40RSADavid George (RSA)Nationaal Team Van Zuid-Afrikazt
41FRALudovic Turpin (FRA)AG2R Prévoyancezt
42NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSCzt
43RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargnezt
44UZBSergey Lagutin (UZB)Navigators Insurance Cycling Teamzt
45BELMario Aerts (BEL)Predictor-Lottozt
46RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargnezt
47RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
48POLPrzemyslaw Niemec (POL)Michezt
49ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigaszt
50ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital0.57
51ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
52ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
53AUSAllan Davis (AUS)Discovery Channel Pro Cycling Team1.05
54SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodirzt
55AUSMatthew Lloyd (AUS)Predictor-Lotto1.10
56NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC1.24
57ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne2.47
58CROMatija Kvasina (CRO)Perutnina Ptuj3.10
59SLOKristjan Fajt (SLO)Radenska Powerbar3.38
60SLOGorazd Stangelj (SLO)Lampre - Fondital3.41
61BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Barloworld - Valsir5.17
62ITAAlessandro Bertolini (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia6.01
63BELGreg Van Avermaet (BEL)Predictor-Lotto6.34
64BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis6.52
65ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne7.52
66AUSSimon Gerrans (AUS)AG2R Prévoyance8.09
67FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
68FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécom15.51
69ESTErki Pütsep (EST)Bouygues Télécomzt
70FRALászló Bodrogi (FRA)Crédit Agricole17.10
71UZBVladimir Tuychiev (UZB)21.57
72IRIHossein Askari (IRI)Giant Asia Racing Teamzt

Individuele Tijdrit - U23 Heren - 26 September 2007


1NEDLars Boom (NED)Rabobank Continental Team48.58 (46.86 km/h)
2RUSMikhail Ignatiev (RUS)Tinkoff Credit System0.09
3FRAJérôme Coppel (FRA)0.46
4DENMichael Faerk Christensen (DEN)1.10
5ITAAdriano Malori (ITA)1.12
6NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Maxbo - Bianchi1.13
7ESTTanel Kangert (EST)AG2R Prévoyance1.14
8MDAAlexandr Pliuschin (MDA)1.17
9BLRBranislau Samoilau (BLR)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1.28
10BELFrancis De Greef (BEL)Davitamon - Win For Life - Jong Vlaanderen1.30
11RUSDmitriy Sokolov (RUS)1.35
12LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Crédit Agricole1.42
13NEDJos Van Emden (NED)Rabobank Continental Team1.42
14KAZRoman Kireyev (KAZ)1.46
15SVKPeter Velits (SVK)Wiesenhof - Felt1.47
16ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis1.50
17ESPRafael Serrano Fernandez (ESP)Saunier Duval - Prodir1.59
18GERMarcel Kittel (GER)Thüringer Energie Team2.06
19SLOGrega Bole (SLO)Sava2.12
20FRATony Gallopin (FRA)2.18
21KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan2.24
22DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Horsens2.26
23TUNRafaâ Chtioui (TUN)2.30
24GERStefan Schäfer (GER)2.34
25SUIMartin Kohler (SUI)Hadimec2.35
26PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Benfica2.37
27SLOKristijan Koren (SLO)Sava2.38
28SUIMathieu Deschenaux (SUI)2.45
29UKROleg Chuzhda (UKR)Fuerteventura - Canarias2.51
30RUSMaxim Belkov (RUS)2.52
31SVKMartin Velits (SVK)Wiesenhof - Felt2.54
32MDASergiu Cioban (MDA)2.55
33POLJaroslaw Marycz (POL)3.00
34CANDavid Veilleux (CAN)Jittery Joe's3.04
35NZLSam Bewley (NZL)3.05
36GBRIan Stannard (GBR)T-Mobile Team3.08
37LTUEvaldas Siskevicius (LTU)3.09
38USATejay Van Garderen (USA)3.24
39LATGatis Smukulis (LAT)3.25
40PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)3.25
41KENChris Froome (KEN)Konica - Minolta3.31
42RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)3.37
43BLRSiarhei Papok (BLR)3.41
44AUSZakkari Dempster (AUS)South Australia.com-AIS Cycling3.45
45CZEFrantisek Kloucek (CZE)PSK Whirlpool - Hradec Kralove4.00
46ARGSaul Emanuel Saldaño Pujado (ARG)4.00
47ITAMarco Coledan (ITA)4.01
48CANChristian Meier (CAN)Symmetrics Pro Cycling Team4.03
49CZEPavel Zitta (CZE)4.14
50NZLClinton Robert Avery (NZL)4.15
51HUNKrisztian Lovassy (HUN)4.30
52COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)Colombia Es Passion4.34
53LATMartins Trautmanis (LAT)Rietumu Bank4.42
54VENDarwin Luis Urrea Vergara (VEN)Cinelli - Endeka - Opd4.48
55ALGAbdelkader Belmokhtar (ALG)4.51
56IRIHossein Nateghi (IRI)Mes - Kerman4.57
57USANick Frey (USA)5.06
58UKRAndriy Suralyov (UKR)ISD Continental Team5.15
59ESPSergio Dominguez Munoz (ESP)5.20
60LIEDimitri Jiriakov (LIE)5.21
61NORFrederik Krogh-Larsen (NOR)5.41
62ARGFederico Pagani (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U5.49
63UZBAzizbek Abdvrahimov (UZB)5.59
64VENVictor Moreno Sevilla (VEN)6.09
65MASMohammed Fauzan Ahmad Lutfi (MAS)Nationaal Team Van Maleisië6.26
66IRIMohammad Rajablou (IRI)Nationaal Team Van Iran6.28
67MASYong Li Ng (MAS)Vitória - ASC6.57
68UZBKonstantin Kalinin (UZB)7.39
69HUNSandor Koczka (HUN)8.12
70RUSMikhail Ignatiev (RUS)Tinkoff Credit System8.21

Wegwedstrijd - U23 Heren - 29 September 2007


1SVKPeter Velits (SVK)Wiesenhof - Felt4.21.22 (39.461 km/h)
2AUSWesley Sulzberger (AUS)South Australia.com-AIS Cyclingzt
3GBRJonathan Bellis (GBR)zt
4NEDTom Leezer (NED)Rabobank Continental Teamzt
5SUIDanilo Wyss (SUI)Saunier Duval - Prodirzt
6DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Team GLSzt
7GERDominik Klemme (GER)Team 3C - Gruppe Lamontazt
8FRAFlorian Vachon (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
9UKRVitaliy Buts (UKR)zt
10KAZAndrey Zeits (KAZ)zt
11SVKJuraj Sagan (SVK)Dukla Trencinzt
12POLPawel Cieslik (POL)zt
13ITASimone Ponzi (ITA)zt
14AUTStefan Denifl (AUT)Elk Haus - Simplonzt
15PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Benficazt
16FRAMickaël Larpe (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
17SLOSimon Spilak (SLO)Adria Mobilzt
18RUSIvan Rovny (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
19BELNikolas Maes (BEL)Chocolade Jacques - Top Sport Vlaanderenzt
20TUNRafaâ Chtioui (TUN)zt
21KENChris Froome (KEN)Konica - Minoltazt
22KAZRoman Kireyev (KAZ)zt
23ITAMarco Frapporti (ITA)zt
24ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Viña Magna - Cropuzt
25LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Crédit Agricolezt
26IRLDaniel Martin (IRL)zt
27POLMaciej Paterski (POL)zt
28GERMathias Belka (GER)zt
29USAThomas Peterson (USA)Slipstreamzt
30USACraig Lewis (USA)Slipstreamzt
31ESTTanel Kangert (EST)AG2R Prévoyancezt
32ITAFrancesco Ginanni (ITA)zt
33SUIElias Schmäh (SUI)Hadimeczt
34NEDJos Van Emden (NED)Rabobank Continental Teamzt
35PORVitor Rodrigues (POR)Liberty Seguros - Würth Teamzt
36SVKMartin Velits (SVK)Wiesenhof - Feltzt
37CANChristian Meier (CAN)Symmetrics Pro Cycling Teamzt
38MDADenis Cioban (MDA)zt
39BLRBranislau Samoilau (BLR)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
40GERTony Martin (GER)Thüringer Energie Teamzt
41COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)Colombia Es Passionzt
42LATGatis Smukulis (LAT)zt
43FRAJérôme Coppel (FRA)zt
44SLOKristijan Koren (SLO)Savazt
45POLLukasz Modzelewski (POL)Legiazt
46RUSPavel Kochetkov (RUS)zt
47ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
48SLOGrega Bole (SLO)Savazt
49MDAAlexandr Pliuschin (MDA)zt
50PORNelson Hugo Lobo Rocha (POR)Riberalves - Alcobaçazt
51DENThomas Vedel Kvist (DEN)zt
52BELJelle Vanendert (BEL)Chocolade Jacques - Top Sport Vlaanderen0.09
53AUSSimon Clarke (AUS)South Australia.com-AIS Cyclingzt
54BELFrancis De Greef (BEL)Davitamon - Win For Life - Jong Vlaanderenzt
55RUSAndrej Klyuev (RUS)T-Mobile Team0.21
56NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Maxbo - Bianchi0.27
57NEDBauke Mollema (NED)Rabobank Continental Team0.29
58SUIMartin Kohler (SUI)Hadimec0.30
59FRAJulien Simon (FRA)0.49
60ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Grupo Nicolás Mateos1.00
61ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Grupo Nicolás Mateos1.20
62ITAMauro Finetto (ITA)1.41
63LUXKim Michely (LUX)1.59
64CANDavid Veilleux (CAN)Jittery Joe'szt
65SUIMarcel Wyss (SUI)Atlas - Romer's Hausbäckerei2.12
66DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Horsens2.21
67GBRIan Stannard (GBR)T-Mobile Teamzt
68RUSMikhail Ignatiev (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
69DENJakob Fuglsang (DEN)Designa Køkken2.28
70SUIMathias Frank (SUI)Gerolsteinerzt
71FRABlel Kadri (FRA)2.51
72COLDalivier Ospina Navarro (COL)3.32
73ALGAbdelkader Belmokhtar (ALG)zt
74HUNIstvan Cziraki (HUN)P-Nivo - Betonexpressz 2000 - Kft.se3.53
75GBRBen Swift (GBR)Team Barloworld - Valsir4.48
76IRLMark Cassidy (IRL)Murphy & Gunn - Newlyn - Donnelly - Sean Kelly5.29
77PORCésar Fonte (POR)5.32
78BELKristof Vandewalle (BEL)Nationaal Team Van België U23zt
79NORSörtveit Sondre (NOR)zt
80MDAOleg Berdos (MDA)zt
81DENMichael Mørkøv (DEN)Team GLSzt
82LUXBen Gastauer (LUX)6.56
83NEDLars Boom (NED)Rabobank Continental Team9.41
84CANKevin Lacombe (CAN)Kelly Benefit Strategies - Medifastzt
85NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank Continental Teamzt
86NORStian Sommerseth (NOR)Maxbo - Bianchizt
87KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan11.12
88LATViesturs Luksevics (LAT)Rietumu Bankzt
89JAPYusuke Hatanaka (JAP)zt
90GERAlexander Gottfried (GER)Tinkoff Credit Systemzt
91VENDarwin Luis Urrea Vergara (VEN)Cinelli - Endeka - Opdzt
92GERSimon Geschke (GER)zt
93USAPeter Stetina (USA)Slipstreamzt
94ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
95RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
96IRIHossein Nateghi (IRI)Mes - Kermanzt
97SLOBlaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
98NZLMichael Torckler (NZL)zt
99RSAJay Robert Thomson (RSA)Konica - Minoltazt
100PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)zt
101MDASergiu Cioban (MDA)zt
102BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Nationaal Team Van België U23zt
103ITAStefano Pirazzi (ITA)zt
104RSAJacobus Venter (RSA)zt
105IRIMohammad Rajablou (IRI)Nationaal Team Van Iran16.24
106NZLAlex Meenhorst (NZL)zt
107IRLIsaac Speirs (IRL)Murphy & Gunn - Newlyn - Donnelly - Sean Kellyzt
108NORAlexander Kristoff (NOR)Maxbo - Bianchizt
109DENAndreas Frisch (DEN)Designa Køkkenzt
110USAMaxim Jenkins (USA)zt
111RSANolan Hoffman (RSA)zt

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden