De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Qinghai Lake - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Qinghai Lake - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2015

Ronde van Qinghai Lake 2015

ChinaChina - 5 Juli 2015 - 18 Juli 2015


Algemeen klassement - 18 Juli 2015


1CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil46:53:38 
2IRIHossein Alizadeh (IRI)Tabriz Shahrdari Ranking0:03 
3COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)0:41 
4SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobil1:38 
5UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdc2:23 
6ITAMatteo Busato (ITA)Southeast2:39 
7UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc2:50 
8FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Veranclassic - Ekoi2:59 
9SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project3:30 
10ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Lampre - Merida4:37 
11CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen4:39 
12ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Southeast5:22 
13BLRIlia Koshevoy (BLR)Lampre - Merida5:42 
14COLMario Alberto Rojas Rojas (COL)5:55 
15UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdc7:51 
16AUSBen O'Connor (AUS)Navitas - Satalyist8:13 
17MEXUri Martins Sandoval (MEX)8:58 
18COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)9:13 
19UZBAbdullojon Akparov (UZB)9:34 
20RUSIvan Savitsky (RUS)10:46 
21CHNPengda Jiao (CHN)Gan Su Bank11:12 
22COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)12:35 
23ITALuca Wackermann (ITA)Southeast14:13 
24ITAMattia Pozzo (ITA)Nippo - Vini Fantini14:26 
25MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Focus15:59 
26NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aid16:01 
27USAConnor McCutcheon (USA)Airgas - Safeway16:33 
28GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid18:01 
29COLOscar Alexander Linares (COL)20:27 
30GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Project21:04 
31UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)22:13 
32AUTMarkus Eibegger (AUT)Synergy Baku Cycling Project22:25 
33COLNorberto Wilches Rodriguez (COL)22:30 
34SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobil22:45 
35HKGChun Hing Chan (HKG)Hksi27:29 
36UZBYusuf Abrekov (UZB)Beijing Yanqing Innova27:31 
37COLVictor Niño Corredor (COL)29:47 
38SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Merida33:44 
39USAGriffin Easter (USA)Airgas - Safeway35:06 
40SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamen36:01 
41ITAMirko Tedeschi (ITA)Southeast36:58 
42MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Airgas - Safeway37:03 
43ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP41:51 
44FRAMatthieu Jeannes (FRA)42:48 
45RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelo44:07 
46RUSIlya Gorodnichev (RUS)Rts - Santic46:04 
47JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini47:25 
48MGLAltanzul Altansukh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Focus47:55 
49ITAEugenio Bani (ITA)Amore & Vita - Selle SMP50:49 
50AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project51:09 
51USAKyle Murphy (USA)Lupus51:13 
52ITALiam Bertazzo (ITA)Southeast51:42 
53ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantini52:05 
54AUSWesley Sulzberger (AUS)Navitas - Satalyist52:18 
55SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil54:48 
56USAJustin Mauch (USA)Airgas - Safeway54:55 
57JAPGenki Yamamoto (JAP)Nippo - Vini Fantini55:26 
58ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Bike Aid55:35 
59RUSIgor Boev (RUS)Rusvelo56:02 
60ITAMattia Gavazzi (ITA)Amore & Vita - Selle SMP56:38 
61UKRVolodymyr Kogut (UKR)Amore & Vita - Selle SMP57:32 
62AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project58:17 
63NZLJames Judd (NZL)Parkhotel Valkenburg58:50 
64CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team59:03 
65UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc59:43 
66AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:00:54 
67UZBAkramjon Sunnatov (UZB)Beijing Yanqing Innova1:01:05 
68UKRVolodymyr Dyudya (UKR)China Coorperation1:01:29 
69ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburg1:02:10 
70SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil1:02:19 
71RUSAlexey Kurbatov (RUS)1:03:24 
72SLOKlemen Stimulak (SLO)Adria Mobil1:03:41 
73HKGKing Lok Cheung (HKG)Hksi1:03:58 
74GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid1:04:07 
75TPEChun Kai Feng (TPE)Lampre - Merida1:07:25 
76NEDBob Schoonbroodt (NED)Parkhotel Valkenburg1:08:15 
77CHNJiankun Liu (CHN)Yindongli - Wildto1:10:57 
78UKRArtem Tesler (UKR)China Coorperation1:11:02 
79SLODavid Per (SLO)Adria Mobil1:12:13 
80NEDJoris Blokker (NED)Parkhotel Valkenburg1:12:20 
81CHNMing Xing Xue (CHN)Ningxia Sports Lottery - Focus1:12:48 
82ITAPaolo Lunardon (ITA)Amore & Vita - Selle SMP1:14:09 
83HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi1:14:36 
84GERJoschka Beck (GER)Bike Aid1:14:40 
85UZBJakhongir Darmonov (UZB)1:14:57 
86ERIMeron Amanuel (ERI)Bike Aid1:16:20 
87MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Focus1:17:54 
88ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Southeast1:18:09 
89SVKMiroslav Debnár (SVK)1:18:26 
90ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Road Bike Philipines1:18:41 
91MEXGerardo Medina Robles (MEX)Airgas - Safeway1:19:41 
92CHNJinde Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team1:19:55 
93ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantini1:19:58 
94HKGHo San Chiu (HKG)Hksi1:20:31 
95HKGBurr Ho (HKG)Hksi1:21:16 
96USAKevin Gottlieb (USA)Airgas - Safeway1:23:27 
97POLBlazej Janiaczyk (POL)Kolls - Bdc1:24:22 
98USAWinston David (USA)Lupus1:28:32 
99RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santic1:29:15 
100USAEvan Murphy (USA)Lupus1:29:57 
101NZLGrayson Napier (NZL)Navitas - Satalyist1:31:09 
102CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Focus1:32:16 
103CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Focus1:32:18 
104RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelo1:33:52 
105AUSMatthew Leonard (AUS)Navitas - Satalyist1:49:03 
106SVKTomas Harag (SVK)Banska Bystrica1:57:30 
107AUSKane Walker (AUS)Navitas - Satalyist2:10:15 

Etappe 1 - Xining - Xining - 121 km - 5 Juli 2015Sprint


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil2:29:03 
2ITAMattia Gavazzi (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
3ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburgzt
4ITAJakub Mareczko (ITA)Southeastzt
5RUSIvan Savitsky (RUS)zt
6GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
7ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
8UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdczt
9ITALiam Bertazzo (ITA)Southeastzt
10USAEvan Murphy (USA)Lupuszt
11GERTino Thömel (GER)Rts - Santiczt
12AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
13ITAPaolo Lunardon (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
14AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
15SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Meridazt
16UKRArtem Tesler (UKR)China Coorperationzt
17NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aidzt
18COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt
19CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Focuszt
20COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)zt
21ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
22MEXUri Martins Sandoval (MEX)zt
23MEXGerardo Medina Robles (MEX)Airgas - Safewayzt
24COLNorberto Wilches Rodriguez (COL)zt
25CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
26HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
27TPEChun Kai Feng (TPE)Lampre - Meridazt
28ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Bike Aidzt
29USAKevin Gottlieb (USA)Airgas - Safewayzt
30NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Valkenburgzt
31SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
32NEDBram Nolten (NED)Parkhotel Valkenburgzt
33IRIHossein Alizadeh (IRI)Tabriz Shahrdari Rankingzt
34UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdczt
35ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
36USAConnor McCutcheon (USA)Airgas - Safewayzt
37USAGriffin Easter (USA)Airgas - Safewayzt
38AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
39GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aidzt
40ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Meridazt

Etappe 2 - Duoba - Datong - 188 km - 6 Juli 2015Sprint


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil4:26:27 
2UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdczt
3ITAMattia Gavazzi (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
4GERTino Thömel (GER)Rts - Santiczt
5ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
6ITAJakub Mareczko (ITA)Southeastzt
7ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburgzt
8RUSIvan Savitsky (RUS)zt
9ITAEugenio Bani (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
10USAEvan Murphy (USA)Lupuszt
11NZLGrayson Napier (NZL)Navitas - Satalyistzt
12GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
13ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
14UKRVolodymyr Kogut (UKR)Amore & Vita - Selle SMPzt
15GERJoschka Beck (GER)Bike Aidzt
16USAGriffin Easter (USA)Airgas - Safewayzt
17CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Focuszt
18NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aidzt
19GERFabian Fritz (GER)Bike Aidzt
20RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
21COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)zt
22ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Bike Aidzt
23ITAPaolo Lunardon (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
24COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt
25AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
26UKRArtem Tesler (UKR)China Coorperationzt
27NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
28USAConnor McCutcheon (USA)Airgas - Safewayzt
29MEXGerardo Medina Robles (MEX)Airgas - Safewayzt
30CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
31SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
32GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
33RUSVolodymyr Zagorodny (RUS)zt
34COLNorberto Wilches Rodriguez (COL)zt
35SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt

Etappe 3 - Xining - Qinghai Lake - 148 km - 7 Juli 2015Medium berg


1UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdc3:21:50 
2ITALuca Wackermann (ITA)Southeastzt
3CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:03 
4ITAMattia Pozzo (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
5UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdczt
6ITAMatteo Busato (ITA)Southeastzt
7COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)zt
8FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Veranclassic - Ekoizt
9IRIHossein Alizadeh (IRI)Tabriz Shahrdari Rankingzt
10FRAMatthieu Jeannes (FRA)0:14 
11SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project1:01 
12ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantini1:08 
13ITAMirko Tedeschi (ITA)Southeastzt
14CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
15ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Bike Aidzt
16ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Southeastzt
17RUSIvan Savitsky (RUS)zt
18NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
19RUSIlya Gorodnichev (RUS)Rts - Santiczt
20UKRSergiy Lagkuti (UKR)zt
21SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobilzt
22RUSVolodymyr Zagorodny (RUS)zt
23ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Lampre - Meridazt
24SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobil1:20 
25MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Airgas - Safeway1:25 
26AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:39 
27UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdczt
28NZLNick Jowsey (NZL)Lupus1:41 
29NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aid1:43 
30MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Focuszt
31MEXUri Martins Sandoval (MEX)zt
32UZBAbdullojon Akparov (UZB)zt
33AUSBen O'Connor (AUS)Navitas - Satalyistzt
34NZLJames Judd (NZL)Parkhotel Valkenburgzt
35ITAEugenio Bani (ITA)Amore & Vita - Selle SMP1:48 
36COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)2:24 
37COLMario Alberto Rojas Rojas (COL)zt
38MEXGerardo Medina Robles (MEX)Airgas - Safewayzt
39COLOscar Alexander Linares (COL)zt
40UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)2:59 

Etappe 4 - Qinghai Lake - Gangcha - 185 km - 8 Juli 2015Ontsnapping


1RUSIvan Savitsky (RUS)4:33:57 
2UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdc0:02 
3SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil0:07 
4SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
5IRIHossein Alizadeh (IRI)Tabriz Shahrdari Rankingzt
6UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdczt
7CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
8ITALuca Wackermann (ITA)Southeastzt
9BLRIlia Koshevoy (BLR)Lampre - Meridazt
10ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburgzt
11ITAMattia Pozzo (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
12UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdczt
13FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Veranclassic - Ekoizt
14MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Airgas - Safeway0:11 
15AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
16SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
17ITAMatteo Busato (ITA)Southeastzt
18GERTino Thömel (GER)Rts - Santic0:38 
19GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
20UKRSergiy Lagkuti (UKR)zt
21UKRArtem Tesler (UKR)China Coorperationzt
22NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aidzt
23NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
24GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
25USAConnor McCutcheon (USA)Airgas - Safewayzt
26UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdczt
27ITAMattia Gavazzi (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
28RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
29SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
30MEXUri Martins Sandoval (MEX)zt
31CROBruno Maltar (CRO)Meridiana - Kamenzt
32COLMario Alberto Rojas Rojas (COL)zt
33COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)zt
34AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
35COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt

Etappe 5 - Xihaizhen - Gonghe - 133 km - 9 Juli 2015Medium berg


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobil2:57:53 
2IRIHossein Alizadeh (IRI)Tabriz Shahrdari Ranking0:02 
3COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)zt
4CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
5ITAMatteo Busato (ITA)Southeast2:21 
6UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdczt
7SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project2:32 
8UKRSergiy Lagkuti (UKR)2:36 
9ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Southeastzt
10BLRIlia Koshevoy (BLR)Lampre - Merida2:40 
11UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdczt
12COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)2:48 
13CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
14COLMario Alberto Rojas Rojas (COL)zt
15COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)zt
16ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Lampre - Meridazt
17RUSIvan Savitsky (RUS)zt
18FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Veranclassic - Ekoi2:50 
19GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Project5:41 
20ITAMirko Tedeschi (ITA)Southeastzt
21USAJustin Mauch (USA)Airgas - Safewayzt
22COLNorberto Wilches Rodriguez (COL)5:43 
23USAKyle Murphy (USA)Lupuszt
24SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamen5:45 
25AUSBen O'Connor (AUS)Navitas - Satalyist5:47 
26MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Focuszt
27ITAMattia Pozzo (ITA)Nippo - Vini Fantini6:30 
28UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdczt
29NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aid6:32 
30AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
31ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Bike Aidzt
32AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
33NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
34RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
35MEXUri Martins Sandoval (MEX)zt
36RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt
37RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt
38SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
39SLOUros Repse (SLO)zt
40GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt

Etappe 6 - Gonghe - Guide - 138 km - 10 Juli 2015Sprint


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil3:13:06 
2ITALiam Bertazzo (ITA)Southeastzt
3RUSIvan Savitsky (RUS)zt
4ITALuca Wackermann (ITA)Southeastzt
5UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdczt
6ITAMattia Pozzo (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
7FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Veranclassic - Ekoizt
8GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
9IRIHossein Alizadeh (IRI)Tabriz Shahrdari Rankingzt
10MEXUri Martins Sandoval (MEX)zt
11ITAEugenio Bani (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
12UKRSergiy Lagkuti (UKR)zt
13USAConnor McCutcheon (USA)Airgas - Safewayzt
14SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
15CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
16COLMario Alberto Rojas Rojas (COL)zt
17GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
18NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aidzt
19SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
20RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
21UKRVolodymyr Kogut (UKR)Amore & Vita - Selle SMPzt
22COLNorberto Wilches Rodriguez (COL)zt
23ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
24CHNPengda Jiao (CHN)Gan Su Bankzt
25CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
26AUTMarkus Eibegger (AUT)Synergy Baku Cycling Projectzt
27COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)zt
28COLOscar Alexander Linares (COL)zt
29USAJustin Mauch (USA)Airgas - Safewayzt
30COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt

Etappe 7 - Guide - Xunhua - 19 km - 11 Juli 2015Medium berg


1BLRIlia Koshevoy (BLR)Lampre - Merida5:09:13 
2UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdc0:55 
3SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
4CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
5USAConnor McCutcheon (USA)Airgas - Safewayzt
6ITAMatteo Busato (ITA)Southeastzt
7IRIHossein Alizadeh (IRI)Tabriz Shahrdari Rankingzt
8COLNorberto Wilches Rodriguez (COL)zt
9MEXUri Martins Sandoval (MEX)zt
10CHNPengda Jiao (CHN)Gan Su Bankzt
11CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
12ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Lampre - Meridazt
13COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)zt
14COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt
15SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobilzt
16AUSBen O'Connor (AUS)Navitas - Satalyistzt
17UZBAbdullojon Akparov (UZB)zt
18UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdczt
19FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Veranclassic - Ekoizt
20COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)zt
21COLMario Alberto Rojas Rojas (COL)zt
22COLVictor Niño Corredor (COL)zt
23ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
24UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdczt
25UKRSergiy Lagkuti (UKR)zt
26ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Southeast1:50 
27COLOscar Alexander Linares (COL)7:27 
28USAKyle Murphy (USA)Lupus7:58 
29GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
30NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aidzt
31UZBYusuf Abrekov (UZB)Beijing Yanqing Innovazt
32ITAMattia Pozzo (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
33GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
34AUTMarkus Eibegger (AUT)Synergy Baku Cycling Projectzt
35USAMike Olheiser (USA)Lupuszt
36ITALuca Wackermann (ITA)Southeastzt
37USAGriffin Easter (USA)Airgas - Safewayzt
38RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt
39RUSIvan Savitsky (RUS)zt
40AUSWesley Sulzberger (AUS)Navitas - Satalyistzt

Etappe 8 - Xunhua - Linxia - 126 km - 12 Juli 2015Sprint


1ITAMattia Gavazzi (ITA)Amore & Vita - Selle SMP2:55:28 
2SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
3RUSIvan Savitsky (RUS)zt
4ITALiam Bertazzo (ITA)Southeastzt
5ERIMeron Amanuel (ERI)Bike Aidzt
6UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdczt
7ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
8GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
9ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburgzt
10RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
11UKRArtem Tesler (UKR)China Coorperationzt
12RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt
13NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aidzt
14UKRVolodymyr Dyudya (UKR)China Coorperationzt
15ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
16CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
17SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Meridazt
18MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Focuszt
19GERJoschka Beck (GER)Bike Aidzt
20SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
21SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
22RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt
23NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
24MGLAltanzul Altansukh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Focuszt
25ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt

Etappe 9 - Linxia - Dingxi - 203 km - 13 Juli 2015Sprint


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil4:36:31 
2UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdczt
3ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburgzt
4ITALiam Bertazzo (ITA)Southeastzt
5ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
6GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
7RUSIvan Savitsky (RUS)zt
8AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
9GERJoschka Beck (GER)Bike Aidzt
10UKRVolodymyr Dyudya (UKR)China Coorperationzt
11ERIMeron Amanuel (ERI)Bike Aidzt
12ITALuca Wackermann (ITA)Southeastzt
13RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
14NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aidzt
15CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
16UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdczt
17IRIHossein Alizadeh (IRI)Tabriz Shahrdari Rankingzt
18USAEvan Murphy (USA)Lupuszt
19NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
20SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
21ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Bike Aidzt
22MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Focuszt
23MEXGerardo Medina Robles (MEX)Airgas - Safewayzt
24COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt
25NEDBob Schoonbroodt (NED)Parkhotel Valkenburgzt
26SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Meridazt
27USAConnor McCutcheon (USA)Airgas - Safewayzt
28RUSAlexey Kurbatov (RUS)zt
29HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
30ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
31RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
32TPEChun Kai Feng (TPE)Lampre - Meridazt
33SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
34CHNPengda Jiao (CHN)Gan Su Bankzt
35SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobilzt

Etappe 10 - Tianshui - Tianshui - 10 km - 15 Juli 2015Sprint


1ITAMattia Gavazzi (ITA)Amore & Vita - Selle SMP1:58:11 
2RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt
3SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
4ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburgzt
5UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdczt
6ITALiam Bertazzo (ITA)Southeastzt
7GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
8ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
9SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
10ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Bike Aidzt
11USAEvan Murphy (USA)Lupuszt
12AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
13HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
14CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
15USAConnor McCutcheon (USA)Airgas - Safewayzt
16CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Focuszt
17UKRVolodymyr Dyudya (UKR)China Coorperationzt
18SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Meridazt
19UKRArtem Tesler (UKR)China Coorperationzt
20COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)zt
21UZBYusuf Abrekov (UZB)Beijing Yanqing Innovazt
22NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
23RUSIvan Savitsky (RUS)zt
24TPEChun Kai Feng (TPE)Lampre - Meridazt
25ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
26IRIHossein Alizadeh (IRI)Tabriz Shahrdari Rankingzt
27MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Airgas - Safewayzt
28NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aidzt
29AUSBen O'Connor (AUS)Navitas - Satalyistzt
30SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobilzt
31NZLJames Judd (NZL)Parkhotel Valkenburgzt
32RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
33MEXUri Martins Sandoval (MEX)zt
34AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
35CHNPengda Jiao (CHN)Gan Su Bankzt

Etappe 11 - Tianshui - Pingliang - 235 km - 16 Juli 2015Sprint


1ITAMattia Gavazzi (ITA)Amore & Vita - Selle SMP5:43:52 
2SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
3ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburgzt
4RUSIvan Savitsky (RUS)zt
5ITALiam Bertazzo (ITA)Southeastzt
6UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdczt
7USAEvan Murphy (USA)Lupuszt
8AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
9SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Meridazt
10GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
11ERIMeron Amanuel (ERI)Bike Aidzt
12ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
13USAConnor McCutcheon (USA)Airgas - Safewayzt
14UKRArtem Tesler (UKR)China Coorperationzt
15RUSAlexey Kurbatov (RUS)zt
16USAGriffin Easter (USA)Airgas - Safewayzt
17MGLAltanzul Altansukh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Focuszt
18HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
19IRIHossein Alizadeh (IRI)Tabriz Shahrdari Rankingzt
20CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
21CHNMing Xing Xue (CHN)Ningxia Sports Lottery - Focuszt
22CHNJinde Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
23RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt
24AUSBen O'Connor (AUS)Navitas - Satalyistzt
25COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)zt
26GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
27AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
28NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aidzt
29UZBYusuf Abrekov (UZB)Beijing Yanqing Innovazt
30COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt
31ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Lampre - Meridazt
32COLMario Alberto Rojas Rojas (COL)zt
33COLOscar Alexander Linares (COL)zt
34NEDBob Schoonbroodt (NED)Parkhotel Valkenburgzt
35RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt

Etappe 12 - Zhongwei - Zhongwei - 12 km - 17 Juli 2015Sprint


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil2:33:15 
2ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburgzt
3ITALiam Bertazzo (ITA)Southeastzt
4ITAMattia Gavazzi (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
5ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
6RUSIvan Savitsky (RUS)zt
7GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
8UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdczt
9ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Bike Aidzt
10UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdczt
11ITALuca Wackermann (ITA)Southeastzt
12GERJoschka Beck (GER)Bike Aidzt
13NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aidzt
14USAEvan Murphy (USA)Lupuszt
15UKRVolodymyr Dyudya (UKR)China Coorperationzt
16SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
17UKRArtem Tesler (UKR)China Coorperationzt
18HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
19RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt
20AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
21COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)zt
22CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
23COLNorberto Wilches Rodriguez (COL)zt
24CHNJinde Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
25AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
26SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Meridazt
27NEDBob Schoonbroodt (NED)Parkhotel Valkenburgzt
28UZBYusuf Abrekov (UZB)Beijing Yanqing Innovazt
29NZLGrayson Napier (NZL)Navitas - Satalyistzt
30TPEChun Kai Feng (TPE)Lampre - Meridazt
31ITAMattia Pozzo (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
32ITAPaolo Lunardon (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
33SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
34IRIHossein Alizadeh (IRI)Tabriz Shahrdari Rankingzt
35CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Focuszt

Etappe 13 - Shuitonggou - Yinchuan - 135 km - 18 Juli 2015Sprint


1ITAMattia Gavazzi (ITA)Amore & Vita - Selle SMP2:54:02 
2SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
3UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdczt
4ITALiam Bertazzo (ITA)Southeastzt
5ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburgzt
6UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdczt
7ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Bike Aidzt
8RUSIvan Savitsky (RUS)zt
9GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
10CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Focuszt
11GERJoschka Beck (GER)Bike Aidzt
12SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
13USAEvan Murphy (USA)Lupuszt
14RUSAlexey Kurbatov (RUS)zt
15RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
16SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
17UKRArtem Tesler (UKR)China Coorperationzt
18ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
19COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)zt
20HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
21SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Meridazt
22COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt
23NEDBob Schoonbroodt (NED)Parkhotel Valkenburgzt
24ITAMatteo Busato (ITA)Southeastzt
25UZBYusuf Abrekov (UZB)Beijing Yanqing Innovazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden