De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Qinghai Lake - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Qinghai Lake - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2018

Tour of Qinghai Lake 2018

ChinaChina - 22 Juli 2018 - 4 Augustus 2018


Algemeen klassement - 4 Augustus 2018


1COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon42:16:47
2COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobon1:05
3CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil2:35
4ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town3:01
5COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon3:38
6UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project4:46
7KAZIlya Davidenok (KAZ)Apple5:00
8PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobon5:03
9VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team5:35
10USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradelli6:48
11SWEHannes Bergström Frisk (SWE)7:09
12ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia7:14
13SWEErik Bergström Frisk (SWE)7:36
14BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club7:37
15BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia7:47
16SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobil7:53
17KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motors8:38
18VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)8:52
19KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aid8:54
20FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTM9:00
21BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club10:22
22BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club10:26
23MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Spor10:29
24COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)10:34
25ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradelli11:06
26KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors11:26
27NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town15:12
28SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil15:12
29COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)16:42
30GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid17:28
31AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling18:10
32GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccn18:17
33ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia18:21
34JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini19:22
35AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang22:12
36GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racing22:52
37ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aid23:31
38COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon24:00
39KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors24:46
40COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon25:10
41KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Apple25:23
42JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini25:38
43COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)27:48
44KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motors28:01
45COLMauricio Ortega Ramirez (COL)28:27
46TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor28:27
47COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon29:30
48ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia29:36
49NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Town29:36
50POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTM29:43
51RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka30:14
52SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil30:14
53KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motors30:37
54CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha32:47
55RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club32:53
56ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini33:04
57LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM35:27
58CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha35:54
59NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town37:43
60ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH38:05
61KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid38:49
62FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradelli39:46
63KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motors39:59
64SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil39:59
65BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club41:26
66CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha41:27
67UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)43:56
68CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team44:06
69GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid44:39
70RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Spor44:57
71GBRJames Mitri (GBR)45:00
72ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia45:33
73ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia46:00
74AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast46:13
75VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy47:47
76NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town48:36
77BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club50:21
78VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team50:28
79GREGeorgios Bouglas (GRE)50:44
80AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn52:32
81UKRSergii Movchan (UKR)Lviv53:12
82NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Town53:57
83JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini55:34
84FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM56:17
85TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Spor57:00
86IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racing58:31
87FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccn59:06
88ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH59:07
89SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil59:14
90TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Spor1:00:12
91LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM1:00:18
92AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM1:00:51
93GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchange1:03:22
94AUSKaden Groves (AUS)St. George1:03:49
95CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha1:04:40
96ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH1:06:34
97ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racing1:06:47
98BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club1:07:15
99IRLAaron Kearney (IRL)1:08:21
100AUSHarry Sweeny (AUS)1:09:25
101TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor1:09:37
102NEDAndré Looij (NED)Monkey Town1:09:39
103GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid1:09:57
104UKRAndriy Kulyk (UKR)1:10:02
105CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall1:11:48
106JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:12:01
107CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha1:12:06
108AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast1:15:12
109JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:15:55
110UKRBogdan Musienko (UKR)1:16:08
111GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid1:17:41
112AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast1:21:13
113UKRRoman Deshko (UKR)1:21:31
114CHNZisen Li (CHN)1:23:25
115CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha1:26:48
116GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccn1:29:20
117AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane1:35:39
118CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange1:36:50
119GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn1:45:50
120NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradelli1:50:03
121AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast2:00:53
122CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha2:09:10
123CHNBo Li (CHN)Gansu Bank2:13:29
124GBRMatthew Downie (GBR)3:10:02

Etappe 1 - Ledu - Xining - 162 km - 22 Juli 2018Sprint


1GREGeorgios Bouglas (GRE)3:56:05
2TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
3TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
4AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
5COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)zt
6ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
7NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
8GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
9SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
10BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
11ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
12UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
13CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
14ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
15UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
16ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
17ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
18NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
19VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
20JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
21ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
22JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
23SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
24COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
25ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradellizt
26ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
27KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
28ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
29NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
30COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
31PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobonzt
32COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)zt
33COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)zt
34VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)zt
35BELKenneth Mercken (BEL)zt
36CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
37KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
38COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobonzt
39MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
40KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
41SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobilzt
42KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
43RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
44NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
45JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
46SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
47UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
48NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Townzt
49AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
50AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
51KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
52BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italiazt
53BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
54NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Townzt
55CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
56ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
57ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
58BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
59VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
60LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
61SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
62SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobilzt
63CHNZisen Li (CHN)zt
64VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
65GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
66KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
67USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradellizt
68GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aidzt
69BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
70BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BHzt
71RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
72COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobonzt
73CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
74JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
75COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
76AUSHarry Sweeny (AUS)zt
77AUSFreddy Ovett (AUS)zt
78ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
79SWEHannes Bergström Frisk (SWE)zt
80COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobonzt
81KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Applezt
82ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
83TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Sporzt
84COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
85KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
86KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
87RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:12
88CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha0:12
89CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha0:12
90ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:12
91IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racing0:12
92UKRSergii Movchan (UKR)Lviv0:12
93BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club0:12
94FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:12
95POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTM0:12
96AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:12
97AUSKaden Groves (AUS)St. George0:15
98GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid0:15
99CHNMingliang Song (CHN)Gansu Bank0:15
100CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:15
101KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors0:15
102AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:15
103FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:15
104MEXFernando Arroyo Rosario (MEX)0:17
105ITAMatteo Cigala (ITA)0:17
106CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha0:17
107SWEErik Bergström Frisk (SWE)0:17
108TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor0:17
109NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Town0:17
110AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:17
111GBRJames Mitri (GBR)0:17
112GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racing0:17
113CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:17
114BELTom Mazzone (BEL)Holdsworth Pro Racing0:17
115BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:17
116AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn0:17
117GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccn0:17
118NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradelli0:17
119AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:17
120JAPYukinori Hishinuma (JAP)Interpro - Stradelli0:17
121GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccn0:25
122UKRPavlo Duma (UKR)0:27
123UKRRoman Deshko (UKR)0:27
124CHNBo Li (CHN)Gansu Bank0:27
125AUSLeigh Howard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:29
126CHNXiaolong Sun (CHN)0:31
127CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:40
128CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:40
129TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor0:40
130CHNYupeng Sun (CHN)Gansu Bank0:41
131JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:41
132FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccn0:41
133GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn0:41
134UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)0:41
135LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM0:41
136UKRBogdan Musienko (UKR)0:41
137JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro - Stradelli0:41
138CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha0:41
139CHNJinde Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:41
140GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:58
141IRLAaron Kearney (IRL)3:46
142FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradelli5:40
143AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane5:58
144GBRMatthew Downie (GBR)14:09
145CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha14:09
146UKRAndrii Rozhoniuk (UKR)19:37
147CHNShan Li (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall19:37

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Xining - Xining - 115 km - 23 Juli 2018Sprint


1AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM2:32:51
2GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
3ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
4TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
5ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
6NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
7ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
8CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Prahazt
9CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
10SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
11GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
12UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
13ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
14ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
15BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
16NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
17COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
18BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
19CHNXiaolong Sun (CHN)zt
20NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Townzt
21KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
22AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
23POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTMzt
24ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradellizt
25ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
26LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
27UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
28BELKenneth Mercken (BEL)zt
29NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
30COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobonzt
31IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racingzt
32CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
33JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
34KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
35GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
36UKRRoman Deshko (UKR)zt
37CHNMingliang Song (CHN)Gansu Bankzt
38CHNJinde Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
39JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
40CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Prahazt
41IRLAaron Kearney (IRL)zt
42CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
43GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccnzt
44CHNZisen Li (CHN)zt
45PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobonzt
46TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Sporzt
47BELTom Mazzone (BEL)Holdsworth Pro Racingzt
48MEXFernando Arroyo Rosario (MEX)zt
49SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobilzt
50AUSFreddy Ovett (AUS)zt
51COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobonzt
52ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
53VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)zt
54COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
55AUSHarry Sweeny (AUS)zt
56ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
57NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Townzt
58ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
59GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racingzt
60UKRBogdan Musienko (UKR)zt
61KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
62NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
63TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Sporzt
64VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
65RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
66JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
67MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
68SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
69SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobilzt
70CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Prahazt
71COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobonzt
72KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Applezt
73SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
74TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
75KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
76FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
77COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)zt
78CHNBo Li (CHN)Gansu Bankzt
79CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
80AUSKaden Groves (AUS)St. Georgezt
81NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Townzt
82BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italiazt
83UKRPavlo Duma (UKR)zt
84ITAMatteo Cigala (ITA)zt
85ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
86GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aidzt
87BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
88BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
89COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)zt
90USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradellizt
91SWEHannes Bergström Frisk (SWE)zt
92JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro - Stradellizt
93ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
94ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
95SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
96COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
97SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
98UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
99KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
100AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
101KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
102BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
103COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
104ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
105CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Prahazt
106KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
107JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
108BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BHzt
109NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradellizt
110BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
111UKRSergii Movchan (UKR)Lvivzt
112AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
113VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
114GBRJames Mitri (GBR)zt
115LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTMzt
116KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
117FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
118CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
119GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccnzt
120KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
121JAPYukinori Hishinuma (JAP)Interpro - Stradellizt
122FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccnzt
123VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
124GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
125CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
126CHNYupeng Sun (CHN)Gansu Bankzt
127GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccnzt
128RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
129CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:18
130CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:18
131JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:18
132UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)0:18
133GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:18
134UKRAndrii Rozhoniuk (UKR)0:18
135AUSLeigh Howard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:18
136AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn0:33
137CHNShan Li (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:50
138RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:58
139TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor0:58
140AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast1:08
141COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)1:16
142FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradelli1:58
143GBRMatthew Downie (GBR)1:58
144AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast1:58
145AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane1:58
146AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast1:58
147CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall2:23

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Duoba - Guide - 133 km - 24 Juli 2018Sprint


1ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:15:33
2ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
3ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
4ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
5COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)zt
6UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
7POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTMzt
8VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
9NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
10COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobonzt
11KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Applezt
12AUSLeigh Howard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
13ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradellizt
14CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
15BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
16COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
17KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
18SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
19COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)zt
20COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)zt
21UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
22ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
23GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccnzt
24SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
25FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
26KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
27AUSFreddy Ovett (AUS)zt
28GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racingzt
29VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)zt
30ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
31KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
32KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
33MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
34COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
35USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradellizt
36RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
37AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
38KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
39COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobonzt
40CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
41SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
42BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
43KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
44ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
45COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
46UKRSergii Movchan (UKR)Lvivzt
47BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
48ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
49JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
50PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobonzt
51COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobonzt
52SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
53JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
54KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
55FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradellizt
56AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
57KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
58BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italiazt
59SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobilzt
60GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
61SWEHannes Bergström Frisk (SWE)zt
62COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
63LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM0:17
64TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor0:20
65AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:34
66SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobilzt
67NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town5:26
68CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha5:26
69CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team5:26
70GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid5:26
71RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Spor5:26
72NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Town5:26
73ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia5:26
74JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini5:26
75KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid5:26
76ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia5:26
77RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka9:12
78GBRJames Mitri (GBR)9:12
79NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town9:12
80BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BH9:12
81AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn9:12
82CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha9:12
83BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club9:12
84UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)9:12
85NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradelli9:12
86CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha9:12
87MEXFernando Arroyo Rosario (MEX)9:12
88JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini9:12
89UKRRoman Deshko (UKR)9:12
90VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team9:12
91FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM9:12
92BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club9:12
93VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy9:12
94TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor9:12
95SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil16:24
96IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racing16:24
97GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid16:24
98ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racing16:24
99BELKenneth Mercken (BEL)16:57
100CHNMingliang Song (CHN)Gansu Bank16:57
101UKRPavlo Duma (UKR)16:57
102CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange17:03
103UKRBogdan Musienko (UKR)17:03
104CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall17:03
105AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast17:03
106NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Town17:03
107TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Spor17:03
108NEDAndré Looij (NED)Monkey Town17:03
109TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor17:03
110ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH17:03
111TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Spor17:03
112ITAMatteo Cigala (ITA)17:03
113BELTom Mazzone (BEL)Holdsworth Pro Racing17:03
114CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha17:03
115GREGeorgios Bouglas (GRE)17:03
116GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchange17:03
117AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM17:03
118FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccn17:03
119CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha17:03
120CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha17:03
121AUSHarry Sweeny (AUS)17:03
122CHNBo Li (CHN)Gansu Bank17:03
123JAPYukinori Hishinuma (JAP)Interpro - Stradelli17:03
124IRLAaron Kearney (IRL)17:03
125JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro - Stradelli17:03
126GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn17:03
127NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterij17:03
128JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini17:03
129AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast17:03
130CHNXiaolong Sun (CHN)17:03
131CHNJinde Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team17:03
132LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM17:03
133GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid17:03
134ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH17:03
135GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccn17:03
136CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha17:03
137GBRMatthew Downie (GBR)17:03
138AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane17:03
139BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club17:03
140CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall17:03
141UKRAndriy Kulyk (UKR)17:03
142CHNZisen Li (CHN)17:03
143AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast17:03
144AUSKaden Groves (AUS)St. George17:03
145CHNShan Li (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall17:03
146CHNYupeng Sun (CHN)Gansu Bank30:20
147UKRAndrii Rozhoniuk (UKR)32:22

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Guide - Longyangxia - 10 km - 25 Juli 2018Sprint


1COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon2:41:02
2COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:03
3CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:03
4VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team2:19
5KAZIlya Davidenok (KAZ)Apple2:19
6COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon2:19
7UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project2:19
8FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:19
9ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town2:19
10BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia2:19
11PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobon2:19
12AUSFreddy Ovett (AUS)3:42
13SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobil4:00
14UKRMykhaylo Kononenko (UKR)4:00
15BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club4:00
16BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club4:00
17MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Spor4:00
18COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)4:00
19VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)4:00
20GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid4:00
21USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradelli4:00
22SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil4:00
23KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aid4:00
24COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon4:00
25SWEHannes Bergström Frisk (SWE)4:00
26KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors4:00
27COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon4:00
28KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motors4:00
29ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia4:00
30BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club4:00
31SWEErik Bergström Frisk (SWE)4:00
32ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradelli4:00
33KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Apple9:51
34NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town10:14
35AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling10:18
36CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team10:18
37GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccn10:28
38KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors10:35
39JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini11:32
40COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon11:32
41TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor11:32
42ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia11:32
43GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racing11:32
44COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)11:32
45RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka11:32
46ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini11:32
47ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia11:32
48LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM15:25
49NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town15:30
50KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motors15:37
51COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)15:45
52ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia15:45
53BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club15:45
54AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang15:45
55GBRJames Mitri (GBR)15:45
56CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha15:45
57NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Town15:45
58GREGeorgios Bouglas (GRE)15:45
59KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid15:45
60TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Spor15:45
61UKRSergii Movchan (UKR)Lviv15:45
62ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aid15:45
63ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia15:45
64BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club15:45
65RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club15:45
66KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motors15:45
67JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini15:45
68KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motors15:45
69SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil15:45
70COLMauricio Ortega Ramirez (COL)17:05
71RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Spor18:45
72UKRBogdan Musienko (UKR)18:45
73ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH18:45
74SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil18:45
75ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini18:45
76GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid18:45
77JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini18:45
78CHNXiaolong Sun (CHN)18:45
79NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Town18:45
80CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team18:45
81TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor18:45
82VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team18:45
83VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy18:45
84CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha18:45
85TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Spor18:45
86LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM18:45
87POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTM18:45
88AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast18:45
89SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil18:45
90NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradelli18:45
91UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)18:52
92FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradelli18:57
93CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha18:57
94UKRRoman Deshko (UKR)18:57
95TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor21:42
96FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM21:42
97NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town21:42
98FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccn21:42
99IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racing21:42
100AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM21:42
101BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club23:35
102AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn24:13
103AUSHarry Sweeny (AUS)25:14
104GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchange25:14
105ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH25:14
106ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH25:14
107AUSLeigh Howard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast25:14
108AUSKaden Groves (AUS)St. George25:14
109AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast28:08
110AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast28:08
111CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha28:12
112NEDAndré Looij (NED)Monkey Town28:12
113UKRAndriy Kulyk (UKR)28:12
114CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha28:12
115AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast28:12
116CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha28:12
117ITAMatteo Cigala (ITA)28:12
118BELTom Mazzone (BEL)Holdsworth Pro Racing28:12
119SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil28:12
120CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha28:12
121CHNJinde Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team28:12
122IRLAaron Kearney (IRL)28:12
123CHNZisen Li (CHN)28:12
124GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid28:12
125AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane28:12
126GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn28:12
127NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterij28:12
128JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini28:12
129JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini28:12
130CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall28:12
131CHNShan Li (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall28:12
132GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccn28:12
133GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid28:12
134JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro - Stradelli28:26
135UKRPavlo Duma (UKR)28:35
136CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall28:43
137JAPYukinori Hishinuma (JAP)Interpro - Stradelli28:44
138CHNBo Li (CHN)Gansu Bank28:46
139GBRMatthew Downie (GBR)29:06
140CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange29:08
141MEXFernando Arroyo Rosario (MEX)29:19
142ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racing31:03
143UKRAndrii Rozhoniuk (UKR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Longyangxia - Bird Islet - 235 km - 26 Juli 2018Sprint


1AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast5:51:46
2ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
3BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
4ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
5VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
6GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
7AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
8ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
9ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
10GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
11ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
12NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
13CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
14COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobonzt
15SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
16ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
17UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
18GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
19CHNXiaolong Sun (CHN)zt
20GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
21NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
22KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
23SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
24COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)zt
25SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobilzt
26ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
27CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Prahazt
28KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
29TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
30ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
31COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
32CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
33PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobonzt
34COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobonzt
35KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
36COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)zt
37BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
38AUSFreddy Ovett (AUS)zt
39COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
40JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
41KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
42KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
43ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
44FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
45BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
46SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
47FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccnzt
48AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
49FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradellizt
50BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
51AUSLeigh Howard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
52IRLAaron Kearney (IRL)zt
53UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
54USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradellizt
55VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)zt
56ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
57RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
58IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racingzt
59MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
60COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)zt
61TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
62ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
63ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
64CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
65NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
66AUSKaden Groves (AUS)St. George0:12
67VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy0:13
68RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:13
69BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:13
70BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club0:16
71FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:16
72LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
73LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTMzt
74JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:46
75AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast1:04
76NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
77ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
78ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradellizt
79POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTMzt
80GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccnzt
81SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
82NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Townzt
83SWEHannes Bergström Frisk (SWE)2:15
84NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Townzt
85KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
86CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
87SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil2:43
88RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Spor2:43
89UKRRoman Deshko (UKR)2:54
90CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha2:54
91NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Townzt
92UKRSergii Movchan (UKR)Lviv2:54
93CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange2:54
94GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid2:54
95GBRJames Mitri (GBR)2:54
96CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team2:54
97GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid2:54
98TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor2:54
99VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team2:54
100AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane2:54
101AUSHarry Sweeny (AUS)2:54
102COLMauricio Ortega Ramirez (COL)2:54
103AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling2:54
104BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia2:54
105COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon2:54
106KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors2:54
107KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Apple2:54
108AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast2:54
109AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn2:54
110UKRBogdan Musienko (UKR)2:54
111GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racing2:54
112TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor2:54
113UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)2:54
114GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccn2:54
115KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motors2:54
116KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors2:54
117JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:54
118JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:10
119CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Prahazt
120CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
121JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
122CHNZisen Li (CHN)zt
123SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil6:10
124COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon6:10
125TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor6:10
126GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn10:11
127CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha10:11
128CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha26:55
129NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradelli31:33
130MEXFernando Arroyo Rosario (MEX)31:33
131AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast37:56
132CHNJinde Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team38:22
133CHNBo Li (CHN)Gansu Bank38:22
134JAPYukinori Hishinuma (JAP)Interpro - Stradelli39:19
135GBRMatthew Downie (GBR)39:24
136CHNShan Li (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall
137CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall
138JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro - Stradelli
139UKRPavlo Duma (UKR)
140BELTom Mazzone (BEL)Holdsworth Pro Racing
141ITAMatteo Cigala (ITA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Dadongshu Yakou - Qilian - 66 km - 27 Juli 2018Berg


1COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon1:47:39
2ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town0:28
3COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:52
4COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:59
5AUSFreddy Ovett (AUS)1:13
6UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project2:07
7BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia2:14
8CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil2:16
9KAZIlya Davidenok (KAZ)Apple2:24
10PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobon2:24
11USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradelli2:28
12SWEHannes Bergström Frisk (SWE)2:49
13ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:54
14VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team2:56
15SWEErik Bergström Frisk (SWE)2:59
16BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club3:07
17SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobil3:33
18KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motors4:23
19AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling4:26
20VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)4:32
21KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aid4:34
22CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team4:36
23NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town4:38
24COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)4:50
25COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)4:58
26BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club5:54
27ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradelli6:01
28BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club6:07
29AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang6:07
30SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil6:07
31MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Spor6:07
32ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia6:07
33FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTM6:07
34COLMauricio Ortega Ramirez (COL)6:34
35KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors6:48
36GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccn7:10
37ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aid7:30
38JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini7:30
39CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha7:30
40RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka7:30
41GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racing7:30
42NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Town8:08
43CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha8:14
44KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motors8:45
45UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)8:45
46JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini9:33
47POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTM9:36
48UKRRoman Deshko (UKR)10:33
49KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors10:42
50CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha11:23
51TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor11:23
52COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)11:43
53GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid11:45
54KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motors12:04
55KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Apple12:04
56UKRSergii Movchan (UKR)Lviv12:40
57FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradelli12:56
58SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil12:56
59COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon14:27
60COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon14:27
61COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon14:27
62AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn15:03
63AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast15:22
64NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town16:30
65NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town16:30
66LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM16:30
67NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Town16:30
68MEXFernando Arroyo Rosario (MEX)16:30
69CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team16:30
70GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid16:30
71GBRJames Mitri (GBR)16:30
72BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club16:30
73ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH16:30
74RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club16:30
75KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid16:30
76GREGeorgios Bouglas (GRE)17:46
77RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Spor17:46
78CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha18:05
79ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia18:07
80SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil18:07
81IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racing19:00
82IRLAaron Kearney (IRL)19:00
83UKRBogdan Musienko (UKR)19:00
84FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccn19:00
85ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia19:00
86ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia19:00
87VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy19:00
88ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH19:00
89VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team19:00
90ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racing19:00
91ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini19:28
92ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini19:28
93AUSLeigh Howard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast20:29
94AUSHarry Sweeny (AUS)20:29
95AUSKaden Groves (AUS)St. George20:55
96GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchange20:55
97KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motors21:06
98NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterij22:05
99AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM22:05
100JAPYukinori Hishinuma (JAP)Interpro - Stradelli22:20
101BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club22:49
102GBRMatthew Downie (GBR)24:09
103CHNJinde Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team24:09
104NEDAndré Looij (NED)Monkey Town24:13
105ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH24:13
106SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil24:13
107TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Spor24:13
108LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM24:13
109JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini24:13
110JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini24:13
111GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccn24:13
112GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid24:13
113FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM24:13
114CHNXiaolong Sun (CHN)24:13
115TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Spor24:13
116CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall24:13
117GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid24:13
118UKRAndriy Kulyk (UKR)24:13
119BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club24:13
120CHNZisen Li (CHN)24:13
121CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange24:31
122AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast24:43
123AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane24:43
124TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor25:21
125TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor25:21
126JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini25:22
127CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha25:50
128CHNBo Li (CHN)Gansu Bank27:24
129NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradelli27:37
130GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn28:10
131AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast29:55
132CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha29:58
133AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast30:52

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Qilian - Menyuan - 169 km - 28 Juli 2018Sprint


1ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini4:00:43
2ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
3NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
4NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
5TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
6SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
7BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
8COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
9CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Prahazt
10AUSKaden Groves (AUS)St. Georgezt
11CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
12ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
13GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
14AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
15UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
16ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
17VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
18ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
19BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
20COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)zt
21GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
22NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
23ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
24ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradellizt
25COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobonzt
26AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
27KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
28KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
29KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
30JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
31JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
32AUSFreddy Ovett (AUS)zt
33ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
34NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
35NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Townzt
36IRLAaron Kearney (IRL)zt
37COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobonzt
38SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobilzt
39ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
40LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
41GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccnzt
42CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
43GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
44TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
45ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
46KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
47VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)zt
48UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
49IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racingzt
50COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)zt
51JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
52GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racingzt
53PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobonzt
54SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
55CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
56MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
57KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
58COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)zt
59POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTMzt
60USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradellizt
61COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
62AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
63CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Prahazt
64NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Townzt
65BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
66SWEHannes Bergström Frisk (SWE)zt
67RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
68AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
69GBRJames Mitri (GBR)zt
70GERTimo Schäfer (GER)Bike Aidzt
71RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubekazt
72UKRSergii Movchan (UKR)Lvivzt
73CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Prahazt
74KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
75BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
76CHNBo Li (CHN)Gansu Bankzt
77NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Townzt
78BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
79COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
80CHNJinde Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
81KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
82VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
83FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
84MEXFernando Arroyo Rosario (MEX)zt
85AUSJonathon Noble (AUS)Brisbanezt
86AUSLeigh Howard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
87VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
88FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccnzt
89FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradellizt
90FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
91TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Sporzt
92BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
93CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
94JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
95SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
96LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTMzt
97KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
98AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
99KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
100ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
101ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
102KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Applezt
103RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
104CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Prahazt
105CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
106ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
107GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aidzt
108TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Sporzt
109BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italiazt
110COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
111ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
112AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
113CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
114SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
115CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
116SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
117UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)zt
118AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:15
119COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:15
120GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid0:15
121JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:32
122AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:49
123AUSHarry Sweeny (AUS)0:49
124CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha0:52
125NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradelli0:55
126TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor7:32
127CHNZisen Li (CHN)7:32
128GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccn16:23
129UKRBogdan Musienko (UKR)16:23
130GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn19:02
131JAPYukinori Hishinuma (JAP)Interpro - Stradelli21:39
132GBRMatthew Downie (GBR)31:53
133UKRRoman Deshko (UKR)31:53
134CHNXiaolong Sun (CHN)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Menyuan - Zhangye - 237 km - 29 Juli 2018Sprint


1ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini4:49:45
2BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
3NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
4AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
5ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
6GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
7SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
8AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
9NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
10CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Prahazt
11UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
12TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
13NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
14KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
15GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
16ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
17CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
18TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
19NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Townzt
20ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
21COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)zt
22ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
23AUSLeigh Howard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
24GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccnzt
25SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
26ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
27ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
28COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)zt
29CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
30ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradellizt
31KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
32IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racingzt
33AUSKaden Groves (AUS)St. Georgezt
34GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccnzt
35SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
36NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Townzt
37RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
38CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
39JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
40SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobilzt
41CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Prahazt
42KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
43ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
44VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)zt
45NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
46KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
47PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobonzt
48CHNZisen Li (CHN)zt
49COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobonzt
50SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
51FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
52KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
53AUSFreddy Ovett (AUS)zt
54CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
55KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
56POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTMzt
57UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
58GBRJames Mitri (GBR)zt
59VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
60COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
61KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
62COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)zt
63IRLAaron Kearney (IRL)zt
64USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradellizt
65COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobonzt
66CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Prahazt
67SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
68FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
69JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
70JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
71SWEHannes Bergström Frisk (SWE)zt
72VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
73ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
74UKRRoman Deshko (UKR)zt
75MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
76ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
77AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
78COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobonzt
79ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
80GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racingzt
81GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccnzt
82KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
83BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
84VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
85FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradellizt
86COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
87COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
88FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccnzt
89BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
90NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Townzt
91LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
92AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
93RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
94KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
95GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
96CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
97CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
98BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italiazt
99ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
100ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
101GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
102BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
103KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Applezt
104RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubekazt
105AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
106AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
107BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club0:19
108TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor0:19
109GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:19
110UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)0:19
111JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:23
112AUSHarry Sweeny (AUS)0:25
113TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor0:29
114COLMauricio Ortega Ramirez (COL)0:29
115GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid0:44
116BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:52
117LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM0:57
118UKRBogdan Musienko (UKR)1:03
119CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha1:33
120CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall1:33
121JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:00
122AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast3:21
123AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast3:21
124AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane3:46
125GBRMatthew Downie (GBR)20:21
126CHNBo Li (CHN)Gansu Bank20:21
127MEXFernando Arroyo Rosario (MEX)20:21
128UKRSergii Movchan (UKR)Lviv20:21
129NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradelli20:21
130CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange20:21
131JAPYukinori Hishinuma (JAP)Interpro - Stradelli
132CHNJinde Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team
133TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Jinchang - Wuwei - 175 km - 30 Juli 2018Sprint


1TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Spor3:55:50
2ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
3AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
4AUSKaden Groves (AUS)St. Georgezt
5NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
6BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
7GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
8NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
9ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
10ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
11GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccnzt
12CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
13AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
14CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Prahazt
15ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradellizt
16CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
17KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
18KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
19CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
20SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
21ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
22COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)zt
23GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
24COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)zt
25COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobonzt
26TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
27CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Prahazt
28KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
29PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobonzt
30JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
31NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
32ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
33COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobonzt
34COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
35KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
36USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradellizt
37CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Prahazt
38JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
39UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
40GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccnzt
41SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
42NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Townzt
43SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobilzt
44NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Townzt
45ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
46LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
47GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
48BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
49UKRBogdan Musienko (UKR)zt
50SWEHannes Bergström Frisk (SWE)zt
51COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)zt
52CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
53NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
54BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
55AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
56VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)zt
57COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
58FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
59AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
60KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
61ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
62RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
63RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
64AUSLeigh Howard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
65SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
66BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
67MEXFernando Arroyo Rosario (MEX)zt
68KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
69IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racingzt
70MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
71IRLAaron Kearney (IRL)zt
72FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
73ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
74SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
75FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradellizt
76AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
77KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
78UKRSergii Movchan (UKR)Lvivzt
79GBRJames Mitri (GBR)zt
80ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
81CHNBo Li (CHN)Gansu Bankzt
82BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italiazt
83TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Sporzt
84GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
85COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobonzt
86FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccnzt
87KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
88JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
89VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
90NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradellizt
91NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Townzt
92GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aidzt
93UKRAndriy Kulyk (UKR)0:14
94COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon0:17
95VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy0:17
96CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:17
97GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racing0:17
98KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Apple0:17
99RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:17
100COLMauricio Ortega Ramirez (COL)0:17
101VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:17
102BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club0:17
103SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil0:17
104KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid0:21
105GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn0:28
106POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTM0:28
107BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:34
108AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:38
109AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:38
110AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane0:38
111CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:38
112TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor0:40
113AUSHarry Sweeny (AUS)0:48
114LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM0:48
115UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)0:56
116CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team1:30
117AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast1:32
118ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:44
119ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
120CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha2:06
121CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team2:37
122JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:41
123GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid2:58
124JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:00
125ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia5:02
126ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia5:02
127UKRRoman Deshko (UKR)5:02
128CHNZisen Li (CHN)6:03
129GBRMatthew Downie (GBR)6:50
130AUSFreddy Ovett (AUS)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - Wuwei - Wuwei - 124 km - 1 Augustus 2018Sprint


1SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil2:41:53
2BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
3NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
4AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
5GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
6AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
7UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
8JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
9GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
10NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
11COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)zt
12ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
13ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
14NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
15TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
16CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Prahazt
17GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
18NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
19CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
20AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
21ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
22JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
23CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
24TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
25KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
26CHNZisen Li (CHN)zt
27CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Prahazt
28KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
29CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
30COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobonzt
31SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
32ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
33GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccnzt
34GBRJames Mitri (GBR)zt
35KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
36FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
37UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
38BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
39COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobonzt
40JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
41PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobonzt
42COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)zt
43AUSKaden Groves (AUS)St. Georgezt
44BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
45ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradellizt
46LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
47GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
48SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
49VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)zt
50ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
51USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradellizt
52FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradellizt
53ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
54ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
55RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubekazt
56ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
57NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Townzt
58COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
59COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
60IRLAaron Kearney (IRL)zt
61KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
62SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobilzt
63CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
64GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racingzt
65KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
66COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)zt
67KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
68JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
69LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTMzt
70ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
71CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Prahazt
72CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
73VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
74COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobonzt
75ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
76GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccnzt
77COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
78KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
79SWEHannes Bergström Frisk (SWE)zt
80BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
81UKRRoman Deshko (UKR)zt
82BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
83FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
84KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
85AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
86FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccnzt
87NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Townzt
88SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
89GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aidzt
90VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
91BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italiazt
92KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
93VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
94RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
95MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
96RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
97SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
98IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racingzt
99AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
100GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccnzt
101NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradellizt
102KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Applezt
103AUSHarry Sweeny (AUS)zt
104UKRSergii Movchan (UKR)Lvivzt
105CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
106COLMauricio Ortega Ramirez (COL)0:15
107CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:15
108UKRBogdan Musienko (UKR)0:15
109CHNBo Li (CHN)Gansu Bank0:15
110ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:15
111AUSLeigh Howard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:19
112NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town0:22
113ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:22
114POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTM0:22
115UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)0:39
116GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:47
117BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:57
118AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast1:10
119AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast1:19
120GBRMatthew Downie (GBR)1:26
121TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor1:26
122TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor1:26
123AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast1:29
124JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:35
125CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha5:00
126AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane8:29
127MEXFernando Arroyo Rosario (MEX)
128CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team
129ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Zhongwei - Zhongwei - 11 km - 2 Augustus 2018Sprint


1GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccn2:14:26
2ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
3NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
4SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
5BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
6GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
7AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
8NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
9GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
10CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Prahazt
11ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
12AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
13CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
14KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
15LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
16JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
17GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
18ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradellizt
19SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
20ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
21CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Prahazt
22COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobonzt
23ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
24SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
25CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
26CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
27CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Prahazt
28ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
29AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
30VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)zt
31KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
32KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Applezt
33ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
34UKRBogdan Musienko (UKR)zt
35IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racingzt
36SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
37KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
38COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)zt
39COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)zt
40COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobonzt
41PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobonzt
42KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
43JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
44JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
45BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
46SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobilzt
47FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
48COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
49USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradellizt
50KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
51COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)zt
52ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
53NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Townzt
54GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccnzt
55MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
56ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
57COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
58COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
59AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
60FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradellizt
61NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Townzt
62JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
63IRLAaron Kearney (IRL)zt
64KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
65UKRRoman Deshko (UKR)zt
66BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
67BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
68FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccnzt
69GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccnzt
70CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
71SWEHannes Bergström Frisk (SWE)zt
72ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
73UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
74KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
75ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
76SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
77GBRJames Mitri (GBR)zt
78COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobonzt
79KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
80KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
81GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
82VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
83RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubekazt
84UKRSergii Movchan (UKR)Lvivzt
85CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Prahazt
86NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Townzt
87CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
88BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italiazt
89AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
90POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTMzt
91BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
92CHNZisen Li (CHN)zt
93GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aidzt
94CHNBo Li (CHN)Gansu Bankzt
95VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
96FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
97GERTimo Schäfer (GER)Bike Aidzt
98CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
99UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)zt
100RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
101RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
102CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
103VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
104GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racingzt
105BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
106COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
107AUSKaden Groves (AUS)St. Georgezt
108AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
109LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTMzt
110TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Sporzt
111TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
112TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Sporzt
113ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
114AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
115AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
116JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
117AUSJonathon Noble (AUS)Brisbanezt
118GBRMatthew Downie (GBR)zt
119NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradellizt
120AUSHarry Sweeny (AUS)zt
121NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
122UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
123ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
124AUSLeigh Howard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
125NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
126TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Spor0:30

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 12 - Yinchuan - Yinchuan - 107 km - 3 Augustus 2018Sprint


1ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH2:21:17
2TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
3GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
4SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
5ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
6LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
7ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
8BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
9AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
10GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
11KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
12CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Prahazt
13NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
14KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
15AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
16CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
17GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
18JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
19NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
20CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
21VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
22ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
23BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
24ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradellizt
25IRLAaron Kearney (IRL)zt
26ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
27ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
28KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
29ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
30JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
31ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
32COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)zt
33UKRRoman Deshko (UKR)zt
34COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)zt
35KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
36UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
37SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
38COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)zt
39KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
40COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobonzt
41CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Prahazt
42VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)zt
43KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
44CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
45GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccnzt
46TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
47USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradellizt
48GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccnzt
49FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
50JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
51COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
52SWEHannes Bergström Frisk (SWE)zt
53NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Townzt
54ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
55PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobonzt
56KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
57BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
58KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
59COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
60SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobilzt
61SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
62ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
63MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
64ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
65BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
66UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
67CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
68KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
69GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccnzt
70NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Townzt
71GERTimo Schäfer (GER)Bike Aidzt
72UKRSergii Movchan (UKR)Lvivzt
73BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italiazt
74GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
75FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradellizt
76VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
77TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Sporzt
78RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubekazt
79FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccnzt
80GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aidzt
81NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
82ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
83GBRJames Mitri (GBR)zt
84AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
85CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
86KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Applezt
87AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
88BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
89COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
90GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racingzt
91COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobonzt
92IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racingzt
93POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTMzt
94GBRMatthew Downie (GBR)zt
95CHNZisen Li (CHN)zt
96UKRBogdan Musienko (UKR)zt
97BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
98CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
99CHNBo Li (CHN)Gansu Bankzt
100RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
101VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
102RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
103UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)zt
104AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
105TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Sporzt
106NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradellizt
107AUSKaden Groves (AUS)St. Georgezt
108FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:19
109JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:20
110SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil0:20
111COLMauricio Ortega Ramirez (COL)0:20
112CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:20
113SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil0:20
114NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town0:30
115LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM0:36
116AUSHarry Sweeny (AUS)0:36
117AUSLeigh Howard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:36
118CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha0:48
119AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:50
120AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane0:50
121CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Prahazt
122JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:03
123AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast1:15
124AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast1:33
125COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon4:10
126NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterij

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 13 - Lanzhou - Lanzhou - 108 km - 4 Augustus 2018Sprint


1AUSKaden Groves (AUS)St. George2:08:17
2GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
3AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
4ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
5ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
6BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
7AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
8SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
9NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
10TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
11AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
12CHNZisen Li (CHN)zt
13ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
14ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
15ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
16CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Prahazt
17CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
18CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Prahazt
19FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
20KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
21CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
22UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
23GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
24JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
25LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTMzt
26GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccnzt
27FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
28KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
29SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobilzt
30AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
31PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobonzt
32COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobonzt
33LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
34VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
35COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
36SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
37GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aidzt
38IRLAaron Kearney (IRL)zt
39COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)zt
40RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
41AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
42ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
43ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
44UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
45VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)zt
46ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
47USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradellizt
48NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Townzt
49COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)zt
50NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
51BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
52GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racingzt
53RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubekazt
54ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
55KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
56ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
57KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
58SWEHannes Bergström Frisk (SWE)zt
59KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
60KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Applezt
61JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
62COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
63POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTMzt
64UKRBogdan Musienko (UKR)zt
65BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
66VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
67BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
68KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
69ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
70ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
71COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)zt
72GBRJames Mitri (GBR)zt
73COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
74NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Townzt
75GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
76CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
77GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccnzt
78AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
79SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
80BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italiazt
81MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
82VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
83TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
84CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
85CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
86NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
87FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccnzt
88FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradellizt
89CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha0:13
90COLMauricio Ortega Ramirez (COL)0:13
91BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:13
92COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon0:13
93JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:13
94AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:18
95AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:18
96JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:18
97RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:18
98KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:18
99GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:18
100SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil0:18
101TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor0:18
102KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid0:18
103NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradelli0:31
104CHNBo Li (CHN)Gansu Bank0:31
105BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:36
106ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradelli0:47
107COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:48
108AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane0:48
109AUSHarry Sweeny (AUS)0:48
110GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid0:48
111TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor0:52
112CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:57
113CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:57
114JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:59
115NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Town1:00
116UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)1:00
117UKRSergii Movchan (UKR)Lviv1:00
118IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racing1:00
119GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn1:43
120CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Prahazt
121UKRRoman Deshko (UKR)2:13
122GBRMatthew Downie (GBR)3:27
123SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil3:27
124KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motors3:27
125AUSLeigh Howard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden