De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Fuzhou - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Fuzhou - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2018

Ronde van Fuzhou 2018

ChinaChina - 14 November 2018 - 18 November 2018


Algemeen klassement - 18 November 2018


1KAZIlya Davidenok (KAZ)Apple13:17:56
2AUSBen Dyball (AUS)St. George0:12
3CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiang0:21
4ERIYakob Debesay (ERI)Eritel0:52
5ERIHanibal Tesfai (ERI)Eritel0:59
6SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan1:03
7UKRMykhaylo Kononenko (UKR)1:22
8NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town1:30
9BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club1:34
10MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:40
11SWEErik Bergström Frisk (SWE)1:52
12HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi1:59
13ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritel2:12
14ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)2:37
15ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritel2:43
16AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George3:19
17AUSJay Dutton (AUS)St. George3:31
18CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange3:35
19CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team3:42
20RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club3:48
21HKGHo San Chiu (HKG)Hksi3:52
22SWEHannes Bergström Frisk (SWE)4:14
23SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum4:20
24CHNZisen Li (CHN)4:25
25CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchange4:27
26HKGKing Lok Cheung (HKG)4:30
27KORHoonmin Jun (KOR)Seoul Cycling4:57
28JAPSora Nomoto (JAP)Aisan Racing Team5:04
29SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum5:11
30MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)5:17
31ERIAlexander Micheal (ERI)5:18
32BLRVasili Byaliauski (BLR)5:26
33CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team5:27
34SLOAljaz Prah (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum6:11
35VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team6:46
36NEDIvar Slik (NED)Monkey Town6:55
37CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha7:43
38CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Block7:56
39CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha8:07
40CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang8:07
41CHNHang Shi (CHN)Giant8:48
42KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling9:05
43NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George9:08
44CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang9:13
45JAPKota Sumiyoshi (JAP)Aisan Racing Team9:49
46NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town9:54
47NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town10:14
48BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club10:18
49TPEWen Chung Huang (TPE)Ljubljana - Gusto Xuarum10:29
50GERHenning Bommel (GER)11:15
51JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team11:46
52AUSTimothy Guy (AUS)12:21
53CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team12:23
54MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling12:35
55CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha12:54
56CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team13:17
57ERIMikiel Habtom (ERI)Eritel13:43
58MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)15:01
59CHNJin Song Li (CHN)Giant15:31
60KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling15:47
61HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi15:53
62HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi15:53
63MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall16:19
64CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha16:52
65CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange16:55
66BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club16:58
67GERLeon Rohde (GER)Heizomat - Rad-Net.de17:37
68MASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling17:55
69UKRAndriy Kulyk (UKR)17:56
70MGLBuyandelger Bolortuya (MGL)Nice - Cote D`azur18:07
71NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Town18:10
72GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg18:30
73GERJasper Frahm (GER)Heizomat - Rad-Net.de18:51
74NZLDylan Kennett (NZL)19:25
75JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Team19:48
76NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccn20:21
77AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn20:29
78AUSSamuel Jenner (AUS)Mitchelton - Bikeexchange21:06
79KORMideum Joo (KOR)Seoul Cycling21:12
80AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane21:13
81HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi21:30
82MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Forca Amskins21:36
83MGLBuyantogtokh Navaansamdan (MGL)Nice - Cote D`azur21:44
84CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team22:01
85SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block22:15
86FRAJayson Valade (FRA)H&r Block22:40
87MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)22:54
88MASMohammed Fauzan Ahmad Lutfi (MAS)23:08
89KORYeongho Seo (KOR)Seoul Cycling23:16
90AUSKaden Groves (AUS)St. George23:59
91GERDomenic Weinstein (GER)Heizomat - Rad-Net.de25:09
92CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang25:47
93NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)25:48
94AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast25:54
95CHNHaiwang Liu (CHN)Giant26:00
96MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling26:41
97CHNJunshan Qi (CHN)Gansu Bank27:49
98CHNYupeng Sun (CHN)Gansu Bank28:03
99CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange29:24
100MGLBatjargal Tsend (MGL)29:35
101CHNLiang Guo (CHN)29:41
102CHNManduo Liu (CHN)Giant31:04
103GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn32:05
104KORHyeon Seok Kim (KOR)32:06
105GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg32:43
106BLRAnton Muzychkin (BLR)Minsk Cycling Club34:25
107NZLThomas Hubbard (NZL)St. George36:25
108CHNMing Dong Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team37:02
109MGLGantumur Bat-Orshikh (MGL)38:52
110JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team39:54
111CHNBo Wang (CHN)Hengxiang40:41
112CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang42:56
113CZEJiri Nesveda (CZE)AC Sparta Praha45:07
114MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall45:47
115AUSAmarni Drake (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast46:12

Etappe 1 - Ma Wei - Ku Liang - 14 November 2018Berg


1CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiang2:31:31
2KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
3ERIHanibal Tesfai (ERI)Eritelzt
4AUSBen Dyball (AUS)St. George0:03
5ERIYakob Debesay (ERI)Eritel0:27
6ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritel0:33
7SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan0:34
8MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:09
9NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town1:09
10UKRMykhaylo Kononenko (UKR)1:09
11ERIMikiel Habtom (ERI)Eritel1:09
12BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club1:09
13CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange1:09
14AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George1:09
15HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi1:12
16SWEHannes Bergström Frisk (SWE)1:14
17ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)1:17
18ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritel1:17
19AUSJay Dutton (AUS)St. George1:19
20SWEErik Bergström Frisk (SWE)1:21
21ERIAlexander Micheal (ERI)1:21
22CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team1:27
23BLRVasili Byaliauski (BLR)1:42
24HKGHo San Chiu (HKG)Hksi1:53
25CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchange2:16
26SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum2:24
27JAPKota Sumiyoshi (JAP)Aisan Racing Team2:28
28MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)2:28
29RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club2:28
30AUSFreddy Ovett (AUS)2:28
31CHNZisen Li (CHN)2:28
32MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall2:28
33CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team2:28
34SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum2:28
35HKGKing Lok Cheung (HKG)2:28
36CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange2:28
37CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team2:28
38SLOAljaz Prah (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum2:33
39KORHoonmin Jun (KOR)Seoul Cycling2:33
40CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange2:57
41CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang3:02
42JAPSora Nomoto (JAP)Aisan Racing Team3:05
43CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang3:07
44VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team3:07
45NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George3:28
46GERHenning Bommel (GER)3:33
47CHNHang Shi (CHN)Giant3:33
48RSAEddie Van Heerden (RSA)3:33
49CHNJin Song Li (CHN)Giant3:33
50AUSTimothy Guy (AUS)3:33
51MGLBuyandelger Bolortuya (MGL)Nice - Cote D`azur3:33
52CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang3:37
53MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Forca Amskins3:40
54CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha4:08
55CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha4:11
56JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team4:11
57CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha4:11
58HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi4:29
59CHNHu Li (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team4:29
60CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Block4:34
61KORMideum Joo (KOR)Seoul Cycling4:37
62MGLBuyantogtokh Navaansamdan (MGL)Nice - Cote D`azur4:55
63AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn4:55
64CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha4:57
65CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team4:58
66GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg4:58
67MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling4:58
68MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)4:58
69TPEWen Chung Huang (TPE)Ljubljana - Gusto Xuarum4:58
70GERLeon Rohde (GER)Heizomat - Rad-Net.de4:58
71MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling4:58
72MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)4:58
73CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team4:58
74CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team4:58
75KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling5:04
76MASMohammed Fauzan Ahmad Lutfi (MAS)5:12
77KORYeongho Seo (KOR)Seoul Cycling5:20
78JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Team5:50
79NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town6:06
80AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast6:06
81GERJasper Frahm (GER)Heizomat - Rad-Net.de6:06
82NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town6:06
83CHNJunshan Qi (CHN)Gansu Bank6:06
84HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi6:06
85NEDIvar Slik (NED)Monkey Town6:06
86BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club6:10
87CHNYupeng Sun (CHN)Gansu Bank6:20
88GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn6:22
89KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling6:22
90CHNFugui Yang (CHN)Gansu Bank6:22
91CHNHaiwang Liu (CHN)Giant6:36
92MGLBatjargal Tsend (MGL)6:36
93HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi6:43
94CHNMingliang Song (CHN)Gansu Bank6:52
95SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block7:09
96AUSSamuel Jenner (AUS)Mitchelton - Bikeexchange7:09
97BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club7:09
98CHNLiang Guo (CHN)7:25
99GERDomenic Weinstein (GER)Heizomat - Rad-Net.de7:30
100NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Town7:31
101NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccn7:31
102MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall7:31
103UKRAndriy Kulyk (UKR)8:07
104GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg8:38
105MASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling8:38
106AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast8:38
107NZLThomas Hubbard (NZL)St. George8:38
108AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane8:55
109CHNManduo Liu (CHN)Giant9:12
110NZLDylan Kennett (NZL)9:21
111CHNBo Wang (CHN)Hengxiang9:36
112CHNBo Li (CHN)Gansu Bank9:41
113CHNMing Dong Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team11:03
114CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha11:03
115FRAJayson Valade (FRA)H&r Block11:03
116KORHyeon Seok Kim (KOR)11:03
117BLRAnton Muzychkin (BLR)Minsk Cycling Club11:18
118MGLGantumur Bat-Orshikh (MGL)11:18
119JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team11:21
120CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang11:21
121AUSKaden Groves (AUS)St. George11:25
122MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling12:52
123NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)12:58
124CHNXin Cai (CHN)Gansu Bank12:58
125AUSAmarni Drake (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast12:58
126CZEJiri Nesveda (CZE)AC Sparta Praha12:58
127MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)Forca Amskins

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Binjiang Binhai Rd - Qinjiang Manchu Village - 15 November 2018Sprint


1GERLeon Rohde (GER)Heizomat - Rad-Net.de2:37:27
2AUSKaden Groves (AUS)St. Georgezt
3NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Townzt
4NZLDylan Kennett (NZL)zt
5MASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
6ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritelzt
7UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
8FRAJayson Valade (FRA)H&r Blockzt
9CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
10JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
11SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
12CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
13JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Teamzt
14NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
15CHNZisen Li (CHN)zt
16JAPKota Sumiyoshi (JAP)Aisan Racing Teamzt
17HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksizt
18MGLGantumur Bat-Orshikh (MGL)zt
19CHNMingliang Song (CHN)Gansu Bankzt
20CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
21ERIYakob Debesay (ERI)Eritelzt
22NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
23JAPSora Nomoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
24MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
25CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Prahazt
26CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
27MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Forca Amskinszt
28CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
29CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiangzt
30AUSJonathon Noble (AUS)Brisbanezt
31CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Prahazt
32NEDIvar Slik (NED)Monkey Townzt
33ERIMikiel Habtom (ERI)Eritelzt
34MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
35KORHyeon Seok Kim (KOR)zt
36CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
37UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
38AUSTimothy Guy (AUS)zt
39MGLBatjargal Tsend (MGL)zt
40CHNBo Li (CHN)Gansu Bankzt
41CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
42MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
43SLOAljaz Prah (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
44CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Blockzt
45ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)zt
46HKGChun Wing Leung (HKG)Hksizt
47KORMideum Joo (KOR)Seoul Cyclingzt
48MASMohammed Fauzan Ahmad Lutfi (MAS)zt
49HKGKing Lok Cheung (HKG)zt
50MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)zt
51MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
52MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
53CHNMing Dong Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
54SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkanzt
55CHNYupeng Sun (CHN)Gansu Bankzt
56MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
57SWEHannes Bergström Frisk (SWE)zt
58CHNHu Li (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
59CHNLiang Guo (CHN)zt
60KORHoonmin Jun (KOR)Seoul Cyclingzt
61MGLBuyantogtokh Navaansamdan (MGL)Nice - Cote D`azurzt
62KORYeongho Seo (KOR)Seoul Cyclingzt
63BLRVasili Byaliauski (BLR)zt
64CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
65GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburgzt
66AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
67RSAEddie Van Heerden (RSA)zt
68NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccnzt
69GERJasper Frahm (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
70ERIHanibal Tesfai (ERI)Eritelzt
71CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
72CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
73BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
74AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
75SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
76KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cyclingzt
77NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)zt
78CHNXin Cai (CHN)Gansu Bankzt
79RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
80BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
81JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Teamzt
82KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
83CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
84CHNHaiwang Liu (CHN)Giantzt
85CHNHang Shi (CHN)Giantzt
86CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
87MGLBuyandelger Bolortuya (MGL)Nice - Cote D`azurzt
88NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
89CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
90GERHenning Bommel (GER)zt
91HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
92BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
93CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
94GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccnzt
95AUSJay Dutton (AUS)St. Georgezt
96HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksizt
97KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cyclingzt
98TPEWen Chung Huang (TPE)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
99CZEJiri Nesveda (CZE)AC Sparta Prahazt
100MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)zt
101CHNManduo Liu (CHN)Giantzt
102CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
103VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
104AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
105SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
106CHNJunshan Qi (CHN)Gansu Bankzt
107CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
108CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
109HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
110NZLThomas Hubbard (NZL)St. Georgezt
111AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
112CHNFugui Yang (CHN)Gansu Bankzt
113NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town0:36
114ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritelzt
115AUSAmarni Drake (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
116BLRAnton Muzychkin (BLR)Minsk Cycling Clubzt
117GERDomenic Weinstein (GER)Heizomat - Rad-Net.de1:02
118AUSSamuel Jenner (AUS)Mitchelton - Bikeexchange1:07
119GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg1:17
120AUSFreddy Ovett (AUS)zt
121MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
122AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
123ERIAlexander Micheal (ERI)zt
124SLOJure Rupnik (SLO)H&r Blockzt
125CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang4:48
126CHNBo Wang (CHN)Hengxiang4:50

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Lianjiang - Lianjiang - 16 November 2018Ontsnapping


1NEDIvar Slik (NED)Monkey Town2:15:10
2KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
3AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
4NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Town0:15
5JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team0:15
6NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccn0:15
7UKRAndriy Kulyk (UKR)0:15
8SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:15
9NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town0:15
10BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club0:15
11JAPKota Sumiyoshi (JAP)Aisan Racing Team0:15
12ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritel0:15
13GERLeon Rohde (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:15
14JAPSora Nomoto (JAP)Aisan Racing Team0:15
15UKRMykhaylo Kononenko (UKR)0:15
16CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:15
17AUSKaden Groves (AUS)St. George0:15
18CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha0:15
19NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)0:15
20CHNZisen Li (CHN)0:15
21CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiang0:15
22SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:15
23JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Team0:15
24NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town0:15
25MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:15
26AUSSamuel Jenner (AUS)Mitchelton - Bikeexchange0:15
27CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:15
28GERHenning Bommel (GER)0:15
29BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:15
30SWEErik Bergström Frisk (SWE)0:15
31ERIYakob Debesay (ERI)Eritel0:15
32RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:15
33ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritel0:15
34SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan0:15
35ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)0:15
36HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi0:15
37MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:15
38HKGKing Lok Cheung (HKG)0:15
39HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:15
40GERJasper Frahm (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:15
41VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:22
42CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:24
43BLRVasili Byaliauski (BLR)0:28
44AUSJay Dutton (AUS)St. George0:28
45CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team0:31
46NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town0:31
47CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:31
48HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:31
49NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George0:31
50KORHoonmin Jun (KOR)Seoul Cycling0:40
51ERIHanibal Tesfai (ERI)Eritel0:47
52KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling0:47
53BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:54
54CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Block0:54
55GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg0:57
56ERIAlexander Micheal (ERI)1:05
57AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George1:05
58MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)1:05
59AUSTimothy Guy (AUS)1:05
60SLOAljaz Prah (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:10
61SWEHannes Bergström Frisk (SWE)1:16
62CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha1:24
63CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team1:36
64GERDomenic Weinstein (GER)Heizomat - Rad-Net.de1:57
65MASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:57
66CHNHang Shi (CHN)Giant2:00
67CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team2:12
68KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling2:14
69TPEWen Chung Huang (TPE)Ljubljana - Gusto Xuarum2:14
70CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha2:14
71RSAEddie Van Heerden (RSA)2:25
72SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block2:31
73MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)2:43
74HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi3:15
75CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang3:18
76CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang3:23
77NZLDylan Kennett (NZL)3:38
78HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi3:38
79CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team4:08
80FRAJayson Valade (FRA)H&r Block4:15
81CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha4:33
82AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn6:00
83GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg8:08
84AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast9:54
85KORHyeon Seok Kim (KOR)9:54
86CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang10:11
87CHNBo Wang (CHN)Hengxiang10:11
88CHNHaiwang Liu (CHN)Giant10:11
89CHNJin Song Li (CHN)Giant10:14
90CHNYupeng Sun (CHN)Gansu Bank10:14
91KORMideum Joo (KOR)Seoul Cycling10:14
92MGLBuyantogtokh Navaansamdan (MGL)Nice - Cote D`azur10:17
93MGLBatjargal Tsend (MGL)10:24
94GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn10:34
95BLRAnton Muzychkin (BLR)Minsk Cycling Club10:34
96KORYeongho Seo (KOR)Seoul Cycling10:34
97MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling10:34
98MGLBuyandelger Bolortuya (MGL)Nice - Cote D`azur10:34
99CHNMing Dong Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team10:34
100CHNJunshan Qi (CHN)Gansu Bank10:34
101CHNMingliang Song (CHN)Gansu Bank10:34
102MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall10:34
103CHNHu Li (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team10:34
104JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team10:34
105MASMohammed Fauzan Ahmad Lutfi (MAS)10:34
106MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall10:34
107MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)10:34
108AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane10:34
109NZLThomas Hubbard (NZL)St. George10:34
110MGLGantumur Bat-Orshikh (MGL)10:34
111MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Forca Amskins10:34
112CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang10:34
113CHNLiang Guo (CHN)10:50
114ERIMikiel Habtom (ERI)Eritel10:50
115CHNManduo Liu (CHN)Giant11:36
116CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange11:36
117CZEJiri Nesveda (CZE)AC Sparta Praha19:34
118AUSAmarni Drake (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast20:39
119AUSFreddy Ovett (AUS)
120AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast
121CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha
122MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Yong Tai - Da Yang - 17 November 2018Medium berg


1UKRMykhaylo Kononenko (UKR)3:06:01
2NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town0:04
3BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:08
4CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiang0:08
5ERIYakob Debesay (ERI)Eritel0:08
6AUSBen Dyball (AUS)St. George0:08
7KAZIlya Davidenok (KAZ)Apple0:08
8MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:08
9ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritel0:08
10ERIHanibal Tesfai (ERI)Eritel0:08
11SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan0:08
12SWEErik Bergström Frisk (SWE)0:08
13HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:08
14NEDIvar Slik (NED)Monkey Town0:57
15RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:57
16ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)0:57
17AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George0:57
18ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritel1:03
19CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang1:34
20CHNZisen Li (CHN)1:34
21SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:34
22JAPKota Sumiyoshi (JAP)Aisan Racing Team1:34
23CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha1:34
24ERIMikiel Habtom (ERI)Eritel1:36
25CHNJin Song Li (CHN)Giant1:36
26JAPSora Nomoto (JAP)Aisan Racing Team1:36
27ERIAlexander Micheal (ERI)1:36
28MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)1:36
29AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane1:36
30CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team1:36
31SWEHannes Bergström Frisk (SWE)1:36
32KORHoonmin Jun (KOR)Seoul Cycling1:36
33AUSJay Dutton (AUS)St. George1:36
34CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange1:36
35HKGHo San Chiu (HKG)Hksi1:36
36CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang1:39
37HKGKing Lok Cheung (HKG)1:39
38CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchange1:39
39SLOAljaz Prah (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum2:20
40CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Block2:20
41SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum2:20
42CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team2:20
43KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling3:06
44MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall3:09
45NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town3:09
46NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town3:09
47CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha3:09
48CHNHang Shi (CHN)Giant3:09
49GERHenning Bommel (GER)3:09
50CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team3:09
51BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club3:09
52TPEWen Chung Huang (TPE)Ljubljana - Gusto Xuarum3:09
53VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team3:09
54BLRVasili Byaliauski (BLR)3:09
55MGLBuyandelger Bolortuya (MGL)Nice - Cote D`azur3:52
56RSAEddie Van Heerden (RSA)5:01
57NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George5:01
58AUSTimothy Guy (AUS)5:01
59KORMideum Joo (KOR)Seoul Cycling6:13
60MGLBuyantogtokh Navaansamdan (MGL)Nice - Cote D`azur6:24
61HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi6:24
62NZLDylan Kennett (NZL)6:24
63KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling7:12
64MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)7:12
65MASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling7:12
66KORYeongho Seo (KOR)Seoul Cycling7:14
67FRAJayson Valade (FRA)H&r Block7:14
68MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)7:14
69CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha7:14
70MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Forca Amskins7:14
71MASMohammed Fauzan Ahmad Lutfi (MAS)7:14
72JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team7:14
73CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha7:14
74MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling7:14
75AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast7:14
76CHNHaiwang Liu (CHN)Giant9:05
77CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team9:05
78CHNManduo Liu (CHN)Giant9:19
79NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Town9:26
80BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club9:26
81AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn9:26
82UKRAndriy Kulyk (UKR)9:26
83CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange9:26
84CHNYupeng Sun (CHN)Gansu Bank11:01
85KORHyeon Seok Kim (KOR)11:01
86CHNMingliang Song (CHN)Gansu Bank11:01
87HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi11:01
88HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi11:01
89CHNJunshan Qi (CHN)Gansu Bank11:01
90MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling11:01
91CHNLiang Guo (CHN)11:01
92JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Team11:01
93GERDomenic Weinstein (GER)Heizomat - Rad-Net.de12:27
94GERJasper Frahm (GER)Heizomat - Rad-Net.de12:27
95GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg12:27
96NZLThomas Hubbard (NZL)St. George12:27
97NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccn12:27
98GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn12:27
99GERLeon Rohde (GER)Heizomat - Rad-Net.de12:27
100NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)12:27
101BLRAnton Muzychkin (BLR)Minsk Cycling Club12:27
102SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block12:27
103GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg12:27
104AUSKaden Groves (AUS)St. George12:27
105AUSAmarni Drake (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast12:27
106CZEJiri Nesveda (CZE)AC Sparta Praha12:27
107AUSSamuel Jenner (AUS)Mitchelton - Bikeexchange12:27
108JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team12:27
109MGLBatjargal Tsend (MGL)12:27
110CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang12:27
111CHNBo Wang (CHN)Hengxiang12:27
112CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange14:43
113CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang14:43
114CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team14:43
115CHNMing Dong Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team15:17
116MGLGantumur Bat-Orshikh (MGL)15:27
117MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall27:34
118CHNHu Li (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Yongtai - Yongtai - 18 November 2018Sprint


1AUSKaden Groves (AUS)St. George2:47:55
2CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
3GERJasper Frahm (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
4NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccnzt
5MASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
6ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritelzt
7UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
8MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
9CHNZisen Li (CHN)zt
10UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
11HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksizt
12JAPSora Nomoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
13ERIMikiel Habtom (ERI)Eritelzt
14GERLeon Rohde (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
15CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
16NEDIvar Slik (NED)Monkey Townzt
17FRAJayson Valade (FRA)H&r Blockzt
18CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
19NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Townzt
20AUSSamuel Jenner (AUS)Mitchelton - Bikeexchangezt
21NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
22NZLDylan Kennett (NZL)zt
23JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
24MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
25CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Prahazt
26MGLBuyantogtokh Navaansamdan (MGL)Nice - Cote D`azurzt
27SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
28HKGChun Wing Leung (HKG)Hksizt
29CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiangzt
30ERIYakob Debesay (ERI)Eritelzt
31AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
32GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburgzt
33KORHoonmin Jun (KOR)Seoul Cyclingzt
34SLOAljaz Prah (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
35SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkanzt
36ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)zt
37MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)zt
38AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
39MASMohammed Fauzan Ahmad Lutfi (MAS)zt
40CHNJunshan Qi (CHN)Gansu Bankzt
41RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
42BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
43AUSJay Dutton (AUS)St. Georgezt
44ERIHanibal Tesfai (ERI)Eritelzt
45CHNMing Dong Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
46KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
47KORMideum Joo (KOR)Seoul Cyclingzt
48CHNHaiwang Liu (CHN)Giantzt
49HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
50BLRAnton Muzychkin (BLR)Minsk Cycling Clubzt
51HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksizt
52HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
53SWEHannes Bergström Frisk (SWE)zt
54CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Blockzt
55CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
56HKGKing Lok Cheung (HKG)zt
57AUSJonathon Noble (AUS)Brisbanezt
58AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
59MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
60BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
61NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Townzt
62CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
63MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)zt
64CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
65AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
66MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
67NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
68CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
69SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
70TPEWen Chung Huang (TPE)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
71AUSAmarni Drake (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
72SLOJure Rupnik (SLO)H&r Blockzt
73MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
74KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cyclingzt
75KORYeongho Seo (KOR)Seoul Cyclingzt
76NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
77MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
78CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
79CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
80MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Forca Amskinszt
81NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)zt
82CHNHang Shi (CHN)Giantzt
83KORHyeon Seok Kim (KOR)zt
84CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
85KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cyclingzt
86MGLBuyandelger Bolortuya (MGL)Nice - Cote D`azurzt
87MGLBatjargal Tsend (MGL)zt
88BLRVasili Byaliauski (BLR)zt
89CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
90CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
91BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
92CZEJiri Nesveda (CZE)AC Sparta Prahazt
93SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
94CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
95VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
96CHNLiang Guo (CHN)0:17
97CHNYupeng Sun (CHN)Gansu Bank0:20
98CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:27
99CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang0:31
100CHNManduo Liu (CHN)Giant0:49
101ERIAlexander Micheal (ERI)1:08
102ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritel1:08
103CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang1:22
104MGLGantumur Bat-Orshikh (MGL)1:25
105GERDomenic Weinstein (GER)Heizomat - Rad-Net.de2:05
106GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg2:05
107GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn2:34
108AUSTimothy Guy (AUS)2:34
109JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Team2:34
110CHNBo Wang (CHN)Hengxiang3:29
111GERHenning Bommel (GER)4:10
112NZLThomas Hubbard (NZL)St. George4:38
113CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange4:38
114JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team5:24
115JAPKota Sumiyoshi (JAP)Aisan Racing Team5:24
116RSAEddie Van Heerden (RSA)
117CHNMingliang Song (CHN)Gansu Bank

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden