De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Hainan - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Hainan - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2018

Ronde van Hainan 2018

ChinaChina - 23 Oktober 2018 - 31 Oktober 2018


Algemeen klassement - 31 Oktober 2018


1ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec35:27:21
2SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsior0:02
3FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:10
4SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic0:56
5CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiang0:59
6ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo1:02
7ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:11
8SUIMatteo Badilatti (SUI)Vorarlberg - Santic1:12
9ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo1:19
10SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic1:20
11CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy1:27
12NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid1:42
13ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:45
14RUSArtem Ovechkin (RUS)1:54
15FRAClément Carisey (FRA)2:00
16AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyo2:02
17ITADavide Orrico (ITA)Vorarlberg - Santic2:03
18FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:07
19LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer2:42
20SUISimon Pellaud (SUI)Illuminate3:15
21COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)Ningxia Sports Lottery - Livall3:45
22ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 18963:56
23CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchange3:58
24MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Team4:07
25JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini4:15
26ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia4:35
27CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang4:44
28ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:19
29GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk5:34
30CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang5:43
31NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town5:46
32NEDPeter Schulting (NED)Monkey Town7:05
33SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling7:39
34ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town8:18
35UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project9:13
36COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchange10:20
37NEDIvar Slik (NED)Monkey Town10:39
38AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellness11:06
39AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellness11:42
40ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13:00
41VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team13:19
42ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox13:54
43ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini15:21
44NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo15:46
45ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:48
46GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg - Santic16:20
47RSAClint Hendricks (RSA)17:29
48ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox20:00
49SUIJoab Schneiter (SUI)Iam - Excelsior21:15
50ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox21:56
51ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini22:05
52MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling24:22
53GERJannik Steimle (GER)Vorarlberg - Santic24:30
54ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia24:36
55SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Team24:41
56AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellness25:32
57CHNZisen Li (CHN)26:58
58COLMauricio Ortega Ramirez (COL)27:03
59GREGeorgios Bouglas (GRE)28:33
60ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy29:55
61MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)32:23
62FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk33:37
63CHNLiang Guo (CHN)34:06
64USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy34:41
65AUSDeclan Irvine (AUS)35:59
66CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team36:19
67JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyo36:28
68MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling36:57
69JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini37:07
70CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang37:19
71BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia37:41
72JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team39:25
73ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec39:58
74NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town40:23
75LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM40:59
76MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling41:08
77ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox41:11
78AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordisk41:16
79AUSHarry Sweeny (AUS)42:00
80ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox42:47
81CHNHang Shi (CHN)Giant43:03
82ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia44:05
83AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellness44:49
84CHNJin Song Li (CHN)Giant45:04
85VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy45:20
86CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall46:28
87JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo46:52
88LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang46:58
89CHNBo Wang (CHN)Hengxiang47:05
90SUIDylan Page (SUI)Sapura47:24
91NEDAndré Looij (NED)Monkey Town47:34
92AUSTristan Ward (AUS)Bennelong - Swisswellness47:40
93IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk47:45
94CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange48:25
95ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racing48:26
96GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchange48:32
97JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyo48:56
98CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall49:21
99ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia49:45
100CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange50:10
101SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer50:40
102ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec51:13
103BELJoeri Stallaert (BEL)Vorarlberg - Santic51:22
104AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellness51:54
105FRARobin Meyer (FRA)52:00
106CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang54:25
107CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall54:51
108NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Town55:37
109ISRItamar Einhorn (ISR)56:50
110JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini58:59
111ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia59:21
112GERTino Thömel (GER)Bike Aid1:00:55
113GBRTom Fitzpatrick (GBR)1:01:48
114CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange1:03:45
115GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid1:07:14
116GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aid1:12:26
117CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team1:31:50

Etappe 1 - Danzhou - Danzhou - 9 km - 23 Oktober 2018Sprint


1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:02:40
2SUIDylan Page (SUI)Sapurazt
3ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
4GERJannik Steimle (GER)Vorarlberg - Santiczt
5ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
6ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
7NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
8NEDRaymond Kreder (NED)Ukyozt
9MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
10FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
11ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
12GERTino Thömel (GER)Bike Aidzt
13CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
14ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
15MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Teamzt
16AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
17ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
18ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
19FRAClément Carisey (FRA)zt
20ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
21ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
22ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
23ITADavide Orrico (ITA)Vorarlberg - Santiczt
24AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
25AUSTristan Ward (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
26NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Townzt
27GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
28CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
29ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
30MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
31NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
32FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
33CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
34CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiangzt
35ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
36LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renferzt
37COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchangezt
38VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
39MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
40MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
41KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
42CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
43ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
44LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
45AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
46SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsiorzt
47SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santiczt
48COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
49CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
50ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
51ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
52ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
53ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
54AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
55AUSHarry Sweeny (AUS)zt
56CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
57ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
58SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santiczt
59VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
60CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
61GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
62CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
63ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
64FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
65RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
66SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
67NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
68CHNLiang Guo (CHN)zt
69JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
70CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
71SUISimon Pellaud (SUI)Illuminatezt
72ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
73UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
74SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
75ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
76JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyozt
77BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italiazt
78NEDPeter Schulting (NED)Monkey Townzt
79CHNHang Shi (CHN)Giantzt
80NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
81NEDIvar Slik (NED)Monkey Townzt
82SUIMatteo Badilatti (SUI)Vorarlberg - Santiczt
83JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyozt
84LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTMzt
85FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
86VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
87IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordiskzt
88CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
89CHNHaiwang Liu (CHN)Giantzt
90ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
91AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
92GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
93CHNZisen Li (CHN)zt
94CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
95CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
96USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
97CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
98MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
99ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy1:01
100CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
101ISRItamar Einhorn (ISR)zt
102JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
103CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
104GBRTom Fitzpatrick (GBR)zt
105AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
106TPEYi-Chang Wu (TPE)zt
107AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordiskzt
108JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
109CHNMing Dong Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
110JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
111RSAClint Hendricks (RSA)zt
112GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aidzt
113COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
114GERTimo Schäfer (GER)Bike Aidzt
115ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyozt
116SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renferzt
117CHNManduo Liu (CHN)Giant2:02
118JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyozt
119TPEChao Kai Chin (TPE)zt
120FRARobin Meyer (FRA)zt
121AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
122JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
123ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia3:01
124CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
125SUIJoab Schneiter (SUI)Iam - Excelsiorzt
126ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
127AUSDeclan Irvine (AUS)zt
128GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
129CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
130BELJoeri Stallaert (BEL)Vorarlberg - Santiczt
131ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia7:09
132GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg - Santiczt
133SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg - Santiczt
134CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Danzhou - Chengmai - 139,6 km - 24 Oktober 2018Sprint


1GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid3:05:51
2SUIDylan Page (SUI)Sapurazt
3NEDRaymond Kreder (NED)Ukyozt
4ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
5AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
6ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
7GERJannik Steimle (GER)Vorarlberg - Santiczt
8ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
9CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
10BELJoeri Stallaert (BEL)Vorarlberg - Santiczt
11ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
12FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
13AUSTristan Ward (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
14GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
15ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
16ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
17ISRItamar Einhorn (ISR)zt
18MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
19NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
20AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
21CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
22KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
23GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
24JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyozt
25AUSDeclan Irvine (AUS)zt
26MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Teamzt
27AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
28SUISimon Pellaud (SUI)Illuminatezt
29ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
30ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
31CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
32COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
33MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
34CHNLiang Guo (CHN)zt
35CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiangzt
36AUSHarry Sweeny (AUS)zt
37LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renferzt
38CHNZisen Li (CHN)zt
39GERTino Thömel (GER)Bike Aidzt
40COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchangezt
41SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
42ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
43SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsiorzt
44ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
45ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyozt
46FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
47ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
48UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
49FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
50ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
51ITADavide Orrico (ITA)Vorarlberg - Santiczt
52USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
53ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
54NEDPeter Schulting (NED)Monkey Townzt
55AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
56NEDIvar Slik (NED)Monkey Townzt
57ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
58CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
59ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
60SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santiczt
61ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
62ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
63AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
64AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
65GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
66SUIJoab Schneiter (SUI)Iam - Excelsiorzt
67GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg - Santiczt
68FRAClément Carisey (FRA)zt
69SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
70VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
71FRARobin Meyer (FRA)zt
72FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
73COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
74ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
75RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
76ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
77NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
78VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
79ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
80CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
81JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
82MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
83JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
84CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
85ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
86LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
87JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyozt
88ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
89IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordiskzt
90SUIMatteo Badilatti (SUI)Vorarlberg - Santiczt
91MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
92CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
93NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
94JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyozt
95CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
96CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
97CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
98CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
99JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
100AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
101CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
102SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer0:15
103TPEChao Kai Chin (TPE)0:17
104RSAClint Hendricks (RSA)0:21
105CHNHang Shi (CHN)Giant0:27
106CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:30
107CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang0:30
108LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM0:30
109TPEYi-Chang Wu (TPE)0:37
110VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:38
111ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:46
112GBRTom Fitzpatrick (GBR)0:46
113NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town0:46
114AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordisk0:57
115MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:14
116ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:14
117ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:46
118SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santiczt
119CHNMing Dong Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team1:58
120NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Town2:54
121SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg - Santic3:05
122GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid3:11
123JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:11
124CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall4:06
125ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia6:51
126BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia6:51
127CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange8:31
128GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aid21:53
129CHNManduo Liu (CHN)Giant
130CHNHaiwang Liu (CHN)Giant
131JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
132ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Chengmai - Qionghai - 231,8 km - 25 Oktober 2018Sprint


1ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:45:48
2NEDRaymond Kreder (NED)Ukyozt
3SUIDylan Page (SUI)Sapurazt
4ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
5ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
6ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
7ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
8NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
9GERJannik Steimle (GER)Vorarlberg - Santiczt
10CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
11NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Townzt
12ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
13AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
14CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
15AUSTristan Ward (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
16ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
17ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
18BELJoeri Stallaert (BEL)Vorarlberg - Santiczt
19GERTino Thömel (GER)Bike Aidzt
20GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
21GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
22NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
23JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
24CHNZisen Li (CHN)zt
25ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
26ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
27MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
28MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
29ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
30AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordiskzt
31MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
32AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
33SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsiorzt
34GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
35CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiangzt
36ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
37FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
38AUSDeclan Irvine (AUS)zt
39CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
40MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Teamzt
41COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchangezt
42KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
43TPEChao Kai Chin (TPE)zt
44FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
45AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
46ISRItamar Einhorn (ISR)zt
47ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
48FRAClément Carisey (FRA)zt
49LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTMzt
50ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
51ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
52SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santiczt
53COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
54SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santiczt
55AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
56CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
57AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
58SUISimon Pellaud (SUI)Illuminatezt
59SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
60RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
61CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
62AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
63AUSHarry Sweeny (AUS)zt
64ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
65ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
66CHNLiang Guo (CHN)zt
67LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renferzt
68NEDIvar Slik (NED)Monkey Townzt
69FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
70FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
71ITADavide Orrico (ITA)Vorarlberg - Santiczt
72GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg - Santiczt
73SUIJoab Schneiter (SUI)Iam - Excelsiorzt
74ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
75ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
76ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyozt
77MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
78NEDPeter Schulting (NED)Monkey Townzt
79UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
80ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
81NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
82JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyozt
83VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
84AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
85LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
86JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyozt
87CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
88USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
89FRARobin Meyer (FRA)zt
90ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
91MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
92VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
93GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aidzt
94CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
95JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
96NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
97CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
98ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
99CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
100SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
101ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
102GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
103IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordiskzt
104JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
105RSAClint Hendricks (RSA)zt
106SUIMatteo Badilatti (SUI)Vorarlberg - Santiczt
107COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
108CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
109CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
110CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
111JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyozt
112TPEYi-Chang Wu (TPE)zt
113GBRTom Fitzpatrick (GBR)zt
114SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg - Santiczt
115CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
116CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
117VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
118SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renferzt
119CHNHang Shi (CHN)Giant0:20
120CHNMing Dong Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:24
121CHNBo Wang (CHN)Hengxiang0:32
122ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:32
123ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:33
124ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:41
125GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:45
126JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:51
127CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:51
128BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia0:56

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Qionghai - Wanning - 142 km - 26 Oktober 2018Sprint


1ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:22:43
2ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
3NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
4GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
5NEDRaymond Kreder (NED)Ukyozt
6GERJannik Steimle (GER)Vorarlberg - Santiczt
7AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
8ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
9ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
10ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
11CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
12ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
13FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
14NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
15GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
16JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
17GERTino Thömel (GER)Bike Aidzt
18AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordiskzt
19GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
20ISRItamar Einhorn (ISR)zt
21ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
22FRAClément Carisey (FRA)zt
23AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
24BELJoeri Stallaert (BEL)Vorarlberg - Santiczt
25CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
26TPEChao Kai Chin (TPE)zt
27CHNZisen Li (CHN)zt
28COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
29AUSDeclan Irvine (AUS)zt
30SUISimon Pellaud (SUI)Illuminatezt
31NEDPeter Schulting (NED)Monkey Townzt
32ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
33ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
34KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
35ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
36ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
37NEDIvar Slik (NED)Monkey Townzt
38ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
39CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
40SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santiczt
41NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
42MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Teamzt
43ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
44MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
45SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santiczt
46LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renferzt
47ITADavide Orrico (ITA)Vorarlberg - Santiczt
48ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
49ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
50FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
51SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsiorzt
52ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
53AUSHarry Sweeny (AUS)zt
54CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiangzt
55CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
56GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg - Santiczt
57USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
58AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
59ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
60NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
61ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
62FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
63ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
64ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyozt
65ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
66SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
67ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
68MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
69RSAClint Hendricks (RSA)zt
70SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
71JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
72UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
73RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
74JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyozt
75JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyozt
76GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
77COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchangezt
78AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
79ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
80SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renferzt
81VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
82FRARobin Meyer (FRA)zt
83CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
84ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
85SUIJoab Schneiter (SUI)Iam - Excelsiorzt
86CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
87JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
88VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
89ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
90CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
91SUIMatteo Badilatti (SUI)Vorarlberg - Santiczt
92MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
93AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
94COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
95MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
96LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTMzt
97CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
98VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
99LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
100FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
101CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
102CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
103AUSTristan Ward (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
104CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:31
105CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
106GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aid0:32
107CHNLiang Guo (CHN)zt
108CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
109CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
110TPEYi-Chang Wu (TPE)0:55
111CHNHang Shi (CHN)Giant0:55
112JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyo0:55
113GBRTom Fitzpatrick (GBR)0:55
114CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team1:10
115CHNMing Dong Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team1:29
116GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid1:29
117IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk1:52
118NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Townzt
119AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
120AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
121JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:27
122BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia2:54
123ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:54
124ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:25
125CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange3:52
126SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg - Santic5:08
127MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
128SUIDylan Page (SUI)Sapurazt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Wanning - Lingshui - 178,4 km - 27 Oktober 2018Sprint


1ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:09:07
2GERJannik Steimle (GER)Vorarlberg - Santiczt
3NEDRaymond Kreder (NED)Ukyozt
4GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
5SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
6ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
7ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
8ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
9NEDIvar Slik (NED)Monkey Townzt
10ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
11RSAClint Hendricks (RSA)zt
12ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
13AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
14NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
15MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
16FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
17COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchangezt
18FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
19FRAClément Carisey (FRA)zt
20ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
21MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Teamzt
22SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsiorzt
23AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
24ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
25CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
26AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
27SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santiczt
28SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santiczt
29CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
30COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
31RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
32AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
33SUISimon Pellaud (SUI)Illuminatezt
34ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
35ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
36CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiangzt
37CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
38UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
39ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
40LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renferzt
41ITADavide Orrico (ITA)Vorarlberg - Santiczt
42SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
43ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
44ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
45ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyozt
46VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
47SUIJoab Schneiter (SUI)Iam - Excelsiorzt
48ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
49GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg - Santiczt
50NEDPeter Schulting (NED)Monkey Townzt
51NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
52JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
53GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
54CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
55SUIMatteo Badilatti (SUI)Vorarlberg - Santiczt
56ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
57JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyozt
58ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
59ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:44
60BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia1:24
61CHNLiang Guo (CHN)6:49
62MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling18:22
63MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)18:25
64NEDAndré Looij (NED)Monkey Town18:25
65SUIDylan Page (SUI)Sapura18:25
66ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox18:25
67NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Town18:25
68NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town18:25
69CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team18:25
70ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racing18:25
71JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team18:25
72GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid18:25
73ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy18:25
74ISRItamar Einhorn (ISR)18:25
75AUSDeclan Irvine (AUS)18:25
76AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordisk18:25
77ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox18:25
78CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall18:25
79GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aid18:25
80FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk18:25
81ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec18:25
82MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling18:25
83CHNHang Shi (CHN)Giant18:25
84CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team18:25
85TPEYi-Chang Wu (TPE)18:25
86CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall18:25
87CHNJin Song Li (CHN)Giant18:25
88IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk18:25
89BELJoeri Stallaert (BEL)Vorarlberg - Santic18:25
90GBRTom Fitzpatrick (GBR)18:25
91GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid18:25
92KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid18:25
93VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy18:25
94VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team18:25
95CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall18:25
96COLMauricio Ortega Ramirez (COL)18:25
97CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange18:25
98LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM18:25
99LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang18:25
100ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec18:25
101ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia18:25
102FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM18:25
103JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini18:25
104GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchange18:25
105JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini18:25
106FRARobin Meyer (FRA)18:25
107CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange18:25
108CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange18:25
109ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia18:25
110ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia18:25
111USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy18:25
112CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang18:25
113JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo18:25
114JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyo18:25
115AUSHarry Sweeny (AUS)18:25
116CHNBo Wang (CHN)Hengxiang18:25
117CHNZisen Li (CHN)18:25
118AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellness18:25
119AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellness18:25
120AUSTristan Ward (AUS)Bennelong - Swisswellness18:25
121SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer18:25
122CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang18:25
123GERTino Thömel (GER)Bike Aid18:33
124CHNMing Dong Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team
125TPEChao Kai Chin (TPE)
126MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling
127AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM
128SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg - Santic

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Lingshui - Wuzhishan - 193,2 km - 28 Oktober 2018Medium berg


1SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsior5:02:27
2CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
3ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
4FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
5NEDRaymond Kreder (NED)Ukyozt
6ITADavide Orrico (ITA)Vorarlberg - Santiczt
7ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
8ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
9ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyozt
10SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santiczt
11ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
12SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santiczt
13LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renferzt
14FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:35
15ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:40
16RUSArtem Ovechkin (RUS)0:40
17AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyo0:40
18FRAClément Carisey (FRA)0:40
19NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid0:40
20SUIMatteo Badilatti (SUI)Vorarlberg - Santic0:40
21CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiang0:40
22ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:40
23CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang1:13
24COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)Ningxia Sports Lottery - Livall1:13
25SUISimon Pellaud (SUI)Illuminate1:15
26AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellness1:15
27FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:18
28AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellness1:46
29ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:46
30NEDPeter Schulting (NED)Monkey Town1:52
31MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Team1:52
32UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project1:52
33CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang1:52
34CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchange1:52
35NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town1:52
36JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:52
37GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk1:52
38ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:52
39SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling1:52
40ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:55
41NEDIvar Slik (NED)Monkey Town3:09
42ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy3:09
43RSAClint Hendricks (RSA)3:09
44JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo4:03
45ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:14
46ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:14
47CHNZisen Li (CHN)4:39
48ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town4:39
49MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling5:50
50JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini5:50
51COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchange5:50
52CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang5:50
53ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini5:50
54JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyo5:50
55COLMauricio Ortega Ramirez (COL)6:55
56GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg - Santic6:55
57SUIJoab Schneiter (SUI)Iam - Excelsior6:55
58KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid6:55
59VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team6:55
60ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:53
61ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:53
62NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town8:15
63FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk8:15
64AUSHarry Sweeny (AUS)8:15
65LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM8:15
66MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling8:15
67USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy8:52
68AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellness10:09
69AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellness10:09
70JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini10:09
71ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:42
72ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini10:42
73ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:42
74MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)10:42
75ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia10:42
76AUSDeclan Irvine (AUS)10:42
77ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia10:42
78AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordisk10:42
79GERJannik Steimle (GER)Vorarlberg - Santic10:42
80SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Team10:42
81ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia10:42
82ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia10:42
83CHNHang Shi (CHN)Giant10:42
84CHNBo Wang (CHN)Hengxiang10:42
85JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team10:42
86JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyo10:42
87MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling10:42
88BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia10:42
89CHNJin Song Li (CHN)Giant11:29
90CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team12:14
91TPEYi-Chang Wu (TPE)14:27
92FRARobin Meyer (FRA)14:27
93SUIDylan Page (SUI)Sapura15:21
94SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer15:21
95GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchange15:21
96NEDAndré Looij (NED)Monkey Town15:21
97GREGeorgios Bouglas (GRE)15:21
98NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Town15:21
99AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellness15:21
100CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall15:21
101CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall15:21
102IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk15:21
103BELJoeri Stallaert (BEL)Vorarlberg - Santic15:21
104LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang15:21
105ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:21
106ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racing15:21
107CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange15:21
108AUSTristan Ward (AUS)Bennelong - Swisswellness15:21
109CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange15:21
110CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange15:21
111VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team15:21
112VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy15:21
113CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang15:21
114ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:21
115CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall15:50
116CHNLiang Guo (CHN)18:49
117GERTino Thömel (GER)Bike Aid18:57
118GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aid19:15
119GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid19:15
120GBRTom Fitzpatrick (GBR)20:08
121CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team21:11
122ISRItamar Einhorn (ISR)24:32
123GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Wuzhishan - Sanya - 127,3 km - 29 Oktober 2018Sprint


1ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:52:53
2ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
3ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
4ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
5NEDRaymond Kreder (NED)Ukyozt
6ISRItamar Einhorn (ISR)zt
7NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
8SUIDylan Page (SUI)Sapurazt
9GERJannik Steimle (GER)Vorarlberg - Santiczt
10ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
11AUSTristan Ward (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
12CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
13GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
14GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
15JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
16ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
17MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Teamzt
18MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
19ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
20GERTino Thömel (GER)Bike Aidzt
21AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordiskzt
22NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Townzt
23CHNZisen Li (CHN)zt
24ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
25AUSDeclan Irvine (AUS)zt
26ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
27MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
28SUISimon Pellaud (SUI)Illuminatezt
29JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
30MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
31IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordiskzt
32AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
33CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
34LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
35ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
36NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
37COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchangezt
38FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
39COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
40KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
41LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renferzt
42SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsiorzt
43RSAClint Hendricks (RSA)zt
44ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
45AUSHarry Sweeny (AUS)zt
46FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
47CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
48SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santiczt
49SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santiczt
50ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
51BELJoeri Stallaert (BEL)Vorarlberg - Santiczt
52ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
53ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
54CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiangzt
55NEDIvar Slik (NED)Monkey Townzt
56CHNLiang Guo (CHN)zt
57CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
58FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
59RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
60ITADavide Orrico (ITA)Vorarlberg - Santiczt
61ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
62ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyozt
63ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
64AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
65JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
66CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
67SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
68NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
69USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
70SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
71CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
72ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
73GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
74ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
75ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
76GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg - Santiczt
77SUIMatteo Badilatti (SUI)Vorarlberg - Santiczt
78ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
79CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
80NEDPeter Schulting (NED)Monkey Townzt
81UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
82AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
83ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
84MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
85COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
86AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellness0:12
87ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:12
88LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM0:12
89ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:12
90FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:12
91CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:12
92VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:12
93CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:12
94ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:12
95CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:12
96VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:12
97NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town0:12
98FRAClément Carisey (FRA)0:12
99CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team0:12
100SUIJoab Schneiter (SUI)Iam - Excelsior0:12
101CHNHang Shi (CHN)Giant0:12
102GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aid0:12
103AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellness0:18
104GBRTom Fitzpatrick (GBR)0:22
105CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:22
106CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:24
107TPEYi-Chang Wu (TPE)0:27
108BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia0:29
109VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy0:29
110CHNJin Song Li (CHN)Giant0:29
111CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang0:29
112FRARobin Meyer (FRA)0:35
113JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo0:35
114GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:38
115CHNBo Wang (CHN)Hengxiang0:52
116SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer1:06
117AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellness1:10
118ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:41
119JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:42
120JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyo2:42
121JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyo5:53
122ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Longmuwan - Changjiang - 197,2 km - 30 Oktober 2018Berg


1ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:55:02
2SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsior0:05
3FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:06
4CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiang0:06
5SUIMatteo Badilatti (SUI)Vorarlberg - Santic0:14
6ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:44
7NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid0:44
8SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic0:46
9FRAClément Carisey (FRA)0:50
10RUSArtem Ovechkin (RUS)0:56
11ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:58
12ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo1:01
13SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic1:07
14AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyo1:09
15COLMauricio Ortega Ramirez (COL)1:13
16FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:19
17CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy1:20
18ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:46
19CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchange1:48
20ITADavide Orrico (ITA)Vorarlberg - Santic1:50
21MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Team2:02
22JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:05
23SUISimon Pellaud (SUI)Illuminate2:08
24COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)Ningxia Sports Lottery - Livall2:24
25LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer2:24
26ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:03
27MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)3:03
28ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 18963:03
29CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang3:13
30ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town3:21
31ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia3:26
32GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk3:26
33CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang3:36
34CHNZisen Li (CHN)3:36
35NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town3:41
36ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:45
37CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team3:53
38COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchange4:12
39NEDPeter Schulting (NED)Monkey Town5:21
40VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team5:26
41ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:26
42SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling5:29
43FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk6:39
44AUSDeclan Irvine (AUS)6:39
45ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy7:05
46UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project7:05
47USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy7:14
48NEDIvar Slik (NED)Monkey Town7:14
49CHNLiang Guo (CHN)7:42
50AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellness7:50
51AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellness8:14
52GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg - Santic8:39
53MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling8:39
54ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini9:23
55JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini9:23
56JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team10:05
57VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy10:19
58AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordisk10:54
59ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:16
60ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:16
61ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini11:16
62CHNHang Shi (CHN)Giant11:16
63ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racing11:21
64IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk11:23
65NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town11:23
66ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia11:25
67ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:51
68ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:51
69GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aid11:51
70MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling11:51
71ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:51
72CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall11:56
73CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang12:54
74LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang12:59
75LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM12:59
76GREGeorgios Bouglas (GRE)12:59
77BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia13:01
78CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange13:41
79CHNJin Song Li (CHN)Giant13:41
80AUSTristan Ward (AUS)Bennelong - Swisswellness13:41
81AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellness13:41
82GERJannik Steimle (GER)Vorarlberg - Santic13:41
83NEDAndré Looij (NED)Monkey Town13:41
84ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia13:41
85SUIDylan Page (SUI)Sapura13:41
86ISRItamar Einhorn (ISR)13:41
87ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia13:41
88ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox13:41
89ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia13:41
90VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team13:41
91SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Team13:41
92SUIJoab Schneiter (SUI)Iam - Excelsior13:41
93RSAClint Hendricks (RSA)13:41
94GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchange14:33
95CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall14:43
96AUSHarry Sweeny (AUS)15:12
97AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellness15:17
98SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer15:17
99CHNBo Wang (CHN)Hengxiang15:17
100AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellness15:17
101CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange15:17
102CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall15:17
103GBRTom Fitzpatrick (GBR)15:17
104CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange15:22
105JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyo15:26
106NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo15:50
107ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:20
108BELJoeri Stallaert (BEL)Vorarlberg - Santic17:23
109FRARobin Meyer (FRA)17:23
110NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Town18:26
111MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling18:26
112CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang18:54
113GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid22:00
114GERTino Thömel (GER)Bike Aid23:12
115JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo23:16
116JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyo23:16
117JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini23:39
118CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team50:03
119FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM
120TPEYi-Chang Wu (TPE)
121KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Changjiang - Danzhou - 181,9 km - 31 Oktober 2018Ontsnapping


1SUISimon Pellaud (SUI)Illuminate4:10:53
2NEDPeter Schulting (NED)Monkey Town0:05
3ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:05
4ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:05
5COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:05
6AUSHarry Sweeny (AUS)0:05
7ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:10
8ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:10
9ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:10
10ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:10
11NEDAndré Looij (NED)Monkey Town0:10
12NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo0:10
13AUSTristan Ward (AUS)Bennelong - Swisswellness0:10
14SUIDylan Page (SUI)Sapura0:10
15GERTino Thömel (GER)Bike Aid0:10
16ISRItamar Einhorn (ISR)0:10
17ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:10
18NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town0:10
19CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy0:10
20GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchange0:10
21MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Team0:10
22ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:10
23ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:10
24GERJannik Steimle (GER)Vorarlberg - Santic0:10
25JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team0:10
26ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:10
27AUSDeclan Irvine (AUS)0:10
28GREGeorgios Bouglas (GRE)0:10
29MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:10
30SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic0:10
31ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:10
32AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyo0:10
33SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsior0:10
34ITAAlessandro Fedeli (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:10
35FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:10
36MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:10
37MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)0:10
38BELJoeri Stallaert (BEL)Vorarlberg - Santic0:10
39CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiang0:10
40SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic0:10
41ITADavide Orrico (ITA)Vorarlberg - Santic0:10
42LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang0:10
43FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:10
44RUSArtem Ovechkin (RUS)0:15
45ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:15
46ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo0:15
47ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:15
48JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:15
49FRAClément Carisey (FRA)0:15
50ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy0:15
51AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordisk0:15
52CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang0:15
53CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:15
54SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling0:15
55NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid0:15
56LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer0:15
57ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:15
58COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchange0:15
59ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:15
60JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:15
61NEDIvar Slik (NED)Monkey Town0:15
62USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy0:15
63SUIMatteo Badilatti (SUI)Vorarlberg - Santic0:15
64CHNZisen Li (CHN)0:15
65FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk0:15
66RSAClint Hendricks (RSA)0:15
67CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang0:15
68CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:15
69GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aid0:15
70GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk0:15
71UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project0:15
72SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Team0:15
73CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang0:15
74ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town0:15
75SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer0:15
76SUIJoab Schneiter (SUI)Iam - Excelsior0:24
77CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team0:24
78COLMauricio Ortega Ramirez (COL)0:27
79ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:27
80JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo0:30
81NEDJoey Van Rhee (NED)Monkey Town0:34
82ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:39
83IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk0:41
84CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:43
85LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM0:43
86CHNHang Shi (CHN)Giant0:43
87ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:43
88CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:43
89VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:43
90JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:43
91VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy0:43
92GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg - Santic0:43
93CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:43
94CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:43
95AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellness0:43
96CHNLiang Guo (CHN)0:43
97CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang0:43
98JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyo0:43
99CHNJin Song Li (CHN)Giant0:57
100ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:57
101ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:59
102FRARobin Meyer (FRA)1:07
103CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange1:14
104MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling1:15
105CHNBo Wang (CHN)Hengxiang1:15
106BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italia1:21
107NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town1:21
108AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellness1:21
109JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyo1:26
110GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid1:28
111CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall1:32
112AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellness1:39
113AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellness1:39
114ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:07
115AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellness2:07
116ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racing3:16
117GBRTom Fitzpatrick (GBR)5:52
118VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden