De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of China I - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of China I - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2018

Tour of China I 2018

ChinaChina - 8 September 2018 - 15 September 2018


Algemeen klassement - 15 September 2018


1COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon18:05:02
2ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:08
3ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:18
4AUSSam Crome (AUS)Bennelong - Swisswellness0:20
5CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:20
6CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang0:22
7ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira0:23
8RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:24
9COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:24
10UKRMykhaylo Kononenko (UKR)0:25
11ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racing0:25
12UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project0:25
13RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - Swisswellness0:25
14AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellness0:25
15ITAFabio Mazzucco (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:26
16UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:26
17JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team0:28
18ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling0:28
19CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang0:28
20ITAFilippo Zana (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:28
21ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)0:28
22MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:28
23IRIKhalil Khorshidi (IRI)Tabriz Shahrdari0:28
24MARAbderrahim Zahiri (MAR)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:28
25NZLLuke Mudgway (NZL)H&r Block0:28
26PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira0:28
27ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:28
28MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling0:28
29IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Shahrdari0:28
30RUSArtem Ovechkin (RUS)0:28
31CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:28
32ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira0:28
33SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling0:28
34PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira0:28
35VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:28
36COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:28
37ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:28
38COLMauricio Ortega Ramirez (COL)0:28
39CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec0:28
40AUSHarry Sweeny (AUS)0:43
41COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon0:48
42VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy1:01
43KAZIlya Davidenok (KAZ)Apple1:01
44ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:13
45UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Rts Racing Team2:56
46BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club4:26
47BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club9:00
48SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block9:44
49CHNZisen Li (CHN)9:52
50AUSMichael Freiberg (AUS)Bennelong - Swisswellness10:24
51AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellness10:32
52VENLeonel Quintero Arteaga (VEN)Start - Gusto Cycling Team10:34
53COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon11:32
54GERLeo Appelt (GER)LKT Team Brandenburg11:45
55JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini12:23
56GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchange12:32
57CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang13:44
58JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini15:40
59BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club15:54
60ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira17:58
61UKRAndriy Kulyk (UKR)19:23
62BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club19:48
63GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburg20:13
64ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racing20:20
65CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Block20:21
66CHNBo Wang (CHN)Hengxiang20:44
67CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange20:47
68ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 189621:23
69PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 189621:37
70VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy22:09
71BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club22:28
72GERJonas Bokeloh (GER)LKT Team Brandenburg23:10
73ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Ningxia Sports Lottery - Livall23:19
74HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi23:41
75ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec24:33
76PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavira25:02
77GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg28:23
78COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon28:59
79NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)31:46
80ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia32:21
81LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang32:36
82UKRArtem Tesler (UKR)32:36
83ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia32:36
84CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team32:40
85CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang32:41
86AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellness32:43
87GERJan Dieteren (GER)LKT Team Brandenburg33:40
88JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini34:04
89CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall36:49
90CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team36:49
91CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team41:02
92AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk41:03
93CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team41:34
94CHIJosé Eduardo Autran Carrillo (CHI)41:58
95CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)42:17
96GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg42:43
97IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk42:55
98ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italia44:15
99AUSDeclan Irvine (AUS)45:07
100ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start - Gusto Cycling Team45:22
101MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling46:43
102HKGBurr Ho (HKG)Hksi46:43
103BLRAlexei Shnyrko (BLR)Rts Racing Team49:24
104ITAMoreno Marchetti (ITA)Petroli Firenze - Maserati51:22
105FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordisk54:02
106CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange56:26
107ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordisk56:41
108CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall58:59
109HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi59:21
110FRAJayson Valade (FRA)H&r Block1:01:05
111CANReid McClure (CAN)Novo Nordisk1:03:24
112UZBRuslan Karimov (UZB)Rts Racing Team1:04:05

Etappe 1 - Jintang Huaizhou - Jintang Huaizhou - 82,9 km - 8 September 2018Sprint


1ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:46:48
2ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
3ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
4ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
5GERJonas Bokeloh (GER)LKT Team Brandenburgzt
6COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
7ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
8VENLeonel Quintero Arteaga (VEN)Start - Gusto Cycling Teamzt
9AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
10FRAJayson Valade (FRA)H&r Blockzt
11AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
12ARGFederico Nicolas Vivas (ARG)zt
13JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
14UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
15FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordiskzt
16JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
17AUSMichael Freiberg (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
18CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
19GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
20GERJan Dieteren (GER)LKT Team Brandenburgzt
21ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavirazt
22BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
23MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
24ITAFabio Mazzucco (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
25ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavirazt
26HKGChun Kin Lai (HKG)Hksizt
27NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)zt
28UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
29AUSDeclan Irvine (AUS)zt
30UKRArtem Tesler (UKR)zt
31GERLeo Appelt (GER)LKT Team Brandenburgzt
32ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)zt
33CHNZisen Li (CHN)zt
34LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
35MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
36RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
37ITAFilippo Zana (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
38ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
39NZLLuke Mudgway (NZL)H&r Blockzt
40PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavirazt
41ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start - Gusto Cycling Teamzt
42IRIKhalil Khorshidi (IRI)Tabriz Shahrdarizt
43CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
44CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
45CHIJosé Eduardo Autran Carrillo (CHI)zt
46MARAbderrahim Zahiri (MAR)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
47ITAMoreno Marchetti (ITA)Petroli Firenze - Maseratizt
48ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
49HKGKa Yu Leung (HKG)zt
50PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavirazt
51VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
52BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
53ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
54BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Clubzt
55UZBRuslan Karimov (UZB)Rts Racing Teamzt
56AUSSam Crome (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
57CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
58RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
59IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Shahrdarizt
60COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
61CHNHu Li (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
62CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Blockzt
63CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
64JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
65UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
66CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
67CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
68CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
69ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
70COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
71AUSHarry Sweeny (AUS)zt
72COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
73HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksizt
74UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Rts Racing Teamzt
75COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
76MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
77GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburgzt
78HKGPak Hang Ng (HKG)zt
79CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
80BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
81CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
82COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
83UKROleksiy Kasyanov (UKR)zt
84SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
85KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
86BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
87BLRAlexei Shnyrko (BLR)Rts Racing Teamzt
88HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
89ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
90PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavirazt
91ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
92CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
93ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavirazt
94VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
95COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
96CHNZirong Zhong (CHN)Yunnan - Taishan Parduszt
97CHNWenjie Li (CHN)Yunnan - Taishan Parduszt
98ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
99HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
100CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
101ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italiazt
102ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
103GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburgzt
104ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
105CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
106CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
107CHNBenneng Yu (CHN)Yunnan - Taishan Parduszt
108PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
109IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordiskzt
110JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
111CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
112AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
113GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburgzt
114AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordiskzt
115ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordiskzt
116SLOJure Rupnik (SLO)H&r Blockzt
117CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)0:43
118CANReid McClure (CAN)Novo Nordisk1:40
119RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - Swisswellnesszt
120CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
121VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
122CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall
123CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team
124CHNJiamin Li (CHN)Yunnan - Taishan Pardus

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Pingchang - Pingchang - 140,6 km - 9 September 2018Sprint


1COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon3:24:57
2CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
3COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
4UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
5ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
6ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
7ITAFabio Mazzucco (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
8VENLeonel Quintero Arteaga (VEN)Start - Gusto Cycling Teamzt
9MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
10CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
11AUSSam Crome (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
12ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavirazt
13NZLLuke Mudgway (NZL)H&r Blockzt
14IRIKhalil Khorshidi (IRI)Tabriz Shahrdarizt
15JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
16ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavirazt
17CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
18RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
19MARAbderrahim Zahiri (MAR)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
20MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
21ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
22VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
23SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
24UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
25UKROleksiy Kasyanov (UKR)zt
26PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavirazt
27ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavirazt
28RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - Swisswellnesszt
29AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
30ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)zt
31IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Shahrdarizt
32ITAFilippo Zana (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
33CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
34AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
35BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Clubzt
36UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Rts Racing Teamzt
37ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
38COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
39VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
40ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
41RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
42COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
43ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
44COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
45ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
46KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
47PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavirazt
48CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
49JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
50AUSHarry Sweeny (AUS)0:15
51COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon0:20
52CHNZisen Li (CHN)5:55
53PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavira6:42
54AUSMichael Freiberg (AUS)Bennelong - Swisswellness6:42
55GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchange8:37
56ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racing8:37
57COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon8:37
58BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club8:37
59JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini8:37
60SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block9:16
61GERLeo Appelt (GER)LKT Team Brandenburg9:16
62CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang13:20
63BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club13:20
64CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Block13:20
65BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club13:20
66ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Ningxia Sports Lottery - Livall13:20
67BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club18:13
68UKRAndriy Kulyk (UKR)18:13
69CHNBo Wang (CHN)Hengxiang18:13
70CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team18:13
71NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)18:13
72GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburg18:13
73CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange18:13
74CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team18:13
75CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team21:09
76AUSDeclan Irvine (AUS)21:09
77CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall21:09
78AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk21:09
79ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordisk21:09
80BLRAlexei Shnyrko (BLR)Rts Racing Team21:09
81ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start - Gusto Cycling Team21:09
82CHIJosé Eduardo Autran Carrillo (CHI)21:09
83HKGKa Yu Leung (HKG)21:09
84AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellness21:09
85ITAMoreno Marchetti (ITA)Petroli Firenze - Maserati21:09
86UKRArtem Tesler (UKR)21:09
87CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)21:09
88GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg21:09
89PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 189621:09
90CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange21:09
91VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy21:09
92CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team21:09
93GERJan Dieteren (GER)LKT Team Brandenburg21:09
94LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang21:09
95CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall21:09
96HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi21:09
97CHNZirong Zhong (CHN)Yunnan - Taishan Pardus21:09
98HKGBurr Ho (HKG)Hksi21:09
99GERJonas Bokeloh (GER)LKT Team Brandenburg21:09
100GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg21:09
101ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 189621:09
102FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordisk21:09
103ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec21:09
104ARGFederico Nicolas Vivas (ARG)21:09
105ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia21:09
106CANReid McClure (CAN)Novo Nordisk21:09
107MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling21:09
108ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia21:09
109JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini21:09
110HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi21:09
111CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang21:09
112IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk21:09
113ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italia23:21
114ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec23:21
115UZBRuslan Karimov (UZB)Rts Racing Team30:48
116HKGPak Hang Ng (HKG)32:25
117FRAJayson Valade (FRA)H&r Block32:37
118HKGChun Kin Lai (HKG)Hksi
119CHNHu Li (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team
120CHNBenneng Yu (CHN)Yunnan - Taishan Pardus
121CHNWenjie Li (CHN)Yunnan - Taishan Pardus

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Bazhong - Enyang - 158 km - 10 September 2018Sprint


1ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:35:57
2COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
3ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
4ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
5BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
6UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
7ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
8NZLLuke Mudgway (NZL)H&r Blockzt
9ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
10GERJonas Bokeloh (GER)LKT Team Brandenburgzt
11AUSMichael Freiberg (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
12GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
13ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
14ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
15UKRArtem Tesler (UKR)zt
16SLOJure Rupnik (SLO)H&r Blockzt
17UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
18JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
19VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
20CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
21CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
22GERJan Dieteren (GER)LKT Team Brandenburgzt
23ITAFabio Mazzucco (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
24CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
25PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
26LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
27GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburgzt
28ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)zt
29RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
30MARAbderrahim Zahiri (MAR)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
31MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
32ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavirazt
33COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
34MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
35PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavirazt
36ITAFilippo Zana (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
37ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
38CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
39VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
40IRIKhalil Khorshidi (IRI)Tabriz Shahrdarizt
41CHNZisen Li (CHN)zt
42AUSSam Crome (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
43COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
44GERLeo Appelt (GER)LKT Team Brandenburgzt
45COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
46ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
47PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavirazt
48RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - Swisswellnesszt
49AUSHarry Sweeny (AUS)zt
50RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
51ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
52UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
53ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
54ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavirazt
55CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
56COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
57KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
58ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
59IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Shahrdarizt
60HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
61SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
62BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Clubzt
63BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
64BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
65UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Rts Racing Teamzt
66VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
67UKROleksiy Kasyanov (UKR)zt
68AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
69CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
70CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
71NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)zt
72BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
73CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
74AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellness0:13
75ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racing0:16
76GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg0:17
77JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:17
78CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Block6:00
79AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellness6:50
80GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg8:58
81COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon8:58
82ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italia8:58
83AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk8:58
84CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)8:58
85CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team8:58
86CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team8:58
87CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team8:58
88IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk8:58
89ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Ningxia Sports Lottery - Livall8:58
90CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall8:58
91COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon8:58
92JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini8:58
93JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini8:58
94VENLeonel Quintero Arteaga (VEN)Start - Gusto Cycling Team8:58
95CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang8:58
96AUSDeclan Irvine (AUS)14:07
97CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange14:07
98MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling14:07
99ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start - Gusto Cycling Team14:07
100CHIJosé Eduardo Autran Carrillo (CHI)14:07
101HKGBurr Ho (HKG)Hksi14:07
102PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavira16:24
103ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira16:48
104BLRAlexei Shnyrko (BLR)Rts Racing Team16:48
105FRAJayson Valade (FRA)H&r Block17:01
106ITAMoreno Marchetti (ITA)Petroli Firenze - Maserati18:49
107CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team18:52
108UZBRuslan Karimov (UZB)Rts Racing Team21:26
109FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordisk21:26
110HKGKa Yu Leung (HKG)26:23
111CANReid McClure (CAN)Novo Nordisk26:23
112ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordisk26:23
113CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall26:23
114HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi26:23
115ARGFederico Nicolas Vivas (ARG)
116HKGPak Hang Ng (HKG)
117CHNZirong Zhong (CHN)Yunnan - Taishan Pardus

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Chongqing Liangping - Liangping - 84,6 km - 11 September 2018Sprint


1ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:41:41
2AUSSam Crome (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
3ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
4COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
5ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
6VENLeonel Quintero Arteaga (VEN)Start - Gusto Cycling Teamzt
7ITAFilippo Zana (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
8COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
9UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
10JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
11ITAFabio Mazzucco (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
12ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
13ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
14IRIKhalil Khorshidi (IRI)Tabriz Shahrdarizt
15NZLLuke Mudgway (NZL)H&r Blockzt
16ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavirazt
17ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)zt
18ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
19VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
20PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
21SLOJure Rupnik (SLO)H&r Blockzt
22RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
23MARAbderrahim Zahiri (MAR)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
24ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
25CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
26PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavirazt
27ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavirazt
28IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Shahrdarizt
29MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
30CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
31CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
32AUSHarry Sweeny (AUS)zt
33CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
34RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - Swisswellnesszt
35AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
36PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavirazt
37UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
38UKROleksiy Kasyanov (UKR)zt
39BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
40MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
41RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
42CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
43COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
44COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
45COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
46SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
47CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
48ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:19
49KAZIlya Davidenok (KAZ)Apple0:33
50CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Block0:33
51VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy0:33
52ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Ningxia Sports Lottery - Livall0:33
53VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy0:33
54ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira0:42
55UKRAndriy Kulyk (UKR)0:42
56PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavira1:28
57GERJonas Bokeloh (GER)LKT Team Brandenburg1:33
58GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburg1:33
59GERLeo Appelt (GER)LKT Team Brandenburg1:48
60UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Rts Racing Team2:06
61HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi2:06
62COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon2:06
63BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club2:06
64CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang2:06
65CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange2:06
66CHNBo Wang (CHN)Hengxiang2:06
67JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:20
68AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellness3:14
69AUSMichael Freiberg (AUS)Bennelong - Swisswellness3:14
70BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club3:14
71CHNZisen Li (CHN)3:29
72CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team3:29
73CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team3:29
74BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club3:29
75GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchange3:29
76ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:29
77BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club3:29
78JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:29
79JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini6:14
80CHIJosé Eduardo Autran Carrillo (CHI)6:14
81CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall6:14
82GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg6:14
83NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)6:14
84ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordisk6:14
85CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team6:14
86AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk9:23
87AUSDeclan Irvine (AUS)9:23
88ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start - Gusto Cycling Team9:23
89ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:59
90ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italia10:59
91ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia10:59
92ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia10:59
93ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racing10:59
94ITAMoreno Marchetti (ITA)Petroli Firenze - Maserati10:59
95CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)10:59
96MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling10:59
97CANReid McClure (CAN)Novo Nordisk10:59
98IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk10:59
99LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang10:59
100UKRArtem Tesler (UKR)10:59
101BLRAlexei Shnyrko (BLR)Rts Racing Team10:59
102UZBRuslan Karimov (UZB)Rts Racing Team10:59
103CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange10:59
104AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellness10:59
105COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon10:59
106FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordisk10:59
107GERJan Dieteren (GER)LKT Team Brandenburg10:59
108GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg10:59
109FRAJayson Valade (FRA)H&r Block10:59
110CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall10:59
111CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team10:59
112HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi10:59
113HKGBurr Ho (HKG)Hksi10:59
114HKGKa Yu Leung (HKG)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Yinchang - Zhijiang - 127,4 km - 12 September 2018Sprint


1ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:25:35
2ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
3ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
4COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
5PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
6GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
7AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
8ITAMoreno Marchetti (ITA)Petroli Firenze - Maseratizt
9CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
10VENLeonel Quintero Arteaga (VEN)Start - Gusto Cycling Teamzt
11ITAFabio Mazzucco (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
12UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
13JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
14BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
15GERJonas Bokeloh (GER)LKT Team Brandenburgzt
16LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
17ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavirazt
18MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
19UKRArtem Tesler (UKR)zt
20JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
21ITAFilippo Zana (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
22CHIJosé Eduardo Autran Carrillo (CHI)zt
23ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
24ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
25BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Clubzt
26RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
27CHNZisen Li (CHN)zt
28ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italiazt
29FRAJayson Valade (FRA)H&r Blockzt
30UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
31ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
32ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)zt
33ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavirazt
34COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
35COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
36ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavirazt
37PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavirazt
38FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordiskzt
39MARAbderrahim Zahiri (MAR)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
40CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
41CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
42ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
43UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
44RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
45VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
46AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
47GERLeo Appelt (GER)LKT Team Brandenburgzt
48AUSMichael Freiberg (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
49ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
50HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
51CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
52MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
53ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
54SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
55CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
56AUSSam Crome (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
57AUSDeclan Irvine (AUS)zt
58IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Shahrdarizt
59IRIKhalil Khorshidi (IRI)Tabriz Shahrdarizt
60AUSHarry Sweeny (AUS)zt
61ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
62ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
63VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
64RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - Swisswellnesszt
65CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
66MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
67GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburgzt
68JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
69COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
70CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
71CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)zt
72CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Blockzt
73PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavirazt
74SLOJure Rupnik (SLO)H&r Blockzt
75PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavirazt
76ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
77KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
78BLRAlexei Shnyrko (BLR)Rts Racing Teamzt
79CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
80CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
81UZBRuslan Karimov (UZB)Rts Racing Teamzt
82UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Rts Racing Teamzt
83BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
84COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
85UKROleksiy Kasyanov (UKR)zt
86VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
87HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
88CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
89HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksizt
90COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
91CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
92BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
93CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
94CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
95CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
96AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
97COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
98CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
99NZLLuke Mudgway (NZL)H&r Blockzt
100ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
101CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:15
102AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:15
103GERJan Dieteren (GER)LKT Team Brandenburg0:15
104GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg0:15
105JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:15
106ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start - Gusto Cycling Team0:15
107GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg0:40
108IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk0:45
109ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:49
110ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordisk1:37
111CANReid McClure (CAN)Novo Nordisk1:37
112BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
113NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)6:51

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Qianjiang - Qianjiang - 113 km - 13 September 2018Sprint


1ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:31:59
2ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
3COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
4ITAMoreno Marchetti (ITA)Petroli Firenze - Maseratizt
5UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
6ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
7AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
8BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
9ITAFabio Mazzucco (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
10VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
11ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
12PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
13ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
14ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
15GERJonas Bokeloh (GER)LKT Team Brandenburgzt
16GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburgzt
17JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
18NZLLuke Mudgway (NZL)H&r Blockzt
19FRAJayson Valade (FRA)H&r Blockzt
20ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavirazt
21NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)zt
22CHNZisen Li (CHN)zt
23AUSDeclan Irvine (AUS)zt
24ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)zt
25IRIKhalil Khorshidi (IRI)Tabriz Shahrdarizt
26CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
27UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
28AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
29CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
30MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
31ITAFilippo Zana (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
32LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
33CHIJosé Eduardo Autran Carrillo (CHI)zt
34CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
35JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
36VENLeonel Quintero Arteaga (VEN)Start - Gusto Cycling Teamzt
37MARAbderrahim Zahiri (MAR)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
38FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordiskzt
39AUSMichael Freiberg (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
40PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavirazt
41RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
42BLRAlexei Shnyrko (BLR)Rts Racing Teamzt
43MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
44CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
45CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
46CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)zt
47IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Shahrdarizt
48ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
49HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
50SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
51MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
52RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
53GERJan Dieteren (GER)LKT Team Brandenburgzt
54GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
55GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburgzt
56AUSSam Crome (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
57VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
58GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburgzt
59CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
60COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
61UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
62COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
63PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavirazt
64ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
65SLOJure Rupnik (SLO)H&r Blockzt
66UKROleksiy Kasyanov (UKR)zt
67CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
68UKRArtem Tesler (UKR)zt
69ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavirazt
70CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Blockzt
71CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
72ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavirazt
73BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
74ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
75BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Clubzt
76IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordiskzt
77PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavirazt
78ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordiskzt
79CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
80COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
81CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
82AUSHarry Sweeny (AUS)zt
83CANReid McClure (CAN)Novo Nordiskzt
84RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - Swisswellnesszt
85HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
86ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
87KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
88CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
89COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
90VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
91ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
92JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
93COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
94HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksizt
95AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
96COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
97UZBRuslan Karimov (UZB)Rts Racing Teamzt
98UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Rts Racing Teamzt
99ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start - Gusto Cycling Teamzt
100CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
101GERLeo Appelt (GER)LKT Team Brandenburgzt
102ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
103CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
104BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
105JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
106CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
107AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordiskzt
108CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
109ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italiazt
110ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
111BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club1:17
112CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team1:32
113ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Xinning Langshan - Langshan - 107,2 km - 15 September 2018Sprint


1ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 18962:38:33
2AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
3CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
4COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
5GERJonas Bokeloh (GER)LKT Team Brandenburgzt
6COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
7PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
8ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
9ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
10AUSMichael Freiberg (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
11UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
12ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
13ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
14LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
15ITAFabio Mazzucco (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
16BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
17JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
18AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
19ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavirazt
20JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
21FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordiskzt
22UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
23MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
24FRAJayson Valade (FRA)H&r Blockzt
25CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
26ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
27IRIKhalil Khorshidi (IRI)Tabriz Shahrdarizt
28GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
29COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
30AUSDeclan Irvine (AUS)zt
31ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
32CHIJosé Eduardo Autran Carrillo (CHI)zt
33MARAbderrahim Zahiri (MAR)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
34ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
35GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburgzt
36SLOJure Rupnik (SLO)H&r Blockzt
37VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
38ITAMoreno Marchetti (ITA)Petroli Firenze - Maseratizt
39ITAFilippo Zana (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
40ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
41GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburgzt
42ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)zt
43IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Shahrdarizt
44COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
45MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
46RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
47ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavirazt
48CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
49CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
50CHNZisen Li (CHN)zt
51PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavirazt
52PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavirazt
53SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
54UKRArtem Tesler (UKR)zt
55CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Blockzt
56NZLLuke Mudgway (NZL)H&r Blockzt
57UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
58AUSSam Crome (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
59RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
60COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
61PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavirazt
62CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)zt
63ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
64CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
65COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
66MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
67CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
68ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
69UKROleksiy Kasyanov (UKR)zt
70RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - Swisswellnesszt
71ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start - Gusto Cycling Teamzt
72AUSHarry Sweeny (AUS)zt
73CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
74CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
75NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)zt
76HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
77CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
78VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
79BLRAlexei Shnyrko (BLR)Rts Racing Teamzt
80COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
81BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
82VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
83CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
84CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
85CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
86KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
87ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
88ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavirazt
89AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
90CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
91HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
92CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
93JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
94CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
95GERLeo Appelt (GER)LKT Team Brandenburg0:13
96HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi0:22
97UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Rts Racing Team0:22
98UZBRuslan Karimov (UZB)Rts Racing Team0:24
99ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:26
100JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:26
101GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg0:29
102BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:29
103ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italia0:29
104BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:33
105IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk0:36
106GERJan Dieteren (GER)LKT Team Brandenburg0:49
107AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:50
108ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordisk0:50
109VENLeonel Quintero Arteaga (VEN)Start - Gusto Cycling Team1:08
110CANReid McClure (CAN)Novo Nordisk1:08
111BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club1:14
112CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange9:28

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden