De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of China I - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of China I - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2018

Uitslagen voor etappe

Etappe 7 - Xinning Langshan - Langshan - 107,2 km - 15 September 2018Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Ploegen

Etappe

1ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 18962:38:33
2AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
3CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
4COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
5GERJonas Bokeloh (GER)LKT Team Brandenburgzt
6COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
7PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
8ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
9ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
10AUSMichael Freiberg (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
11UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
12ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
13ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
14LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
15ITAFabio Mazzucco (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
16BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
17JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
18AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
19ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavirazt
20JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
21FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordiskzt
22UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
23MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
24FRAJayson Valade (FRA)H&r Blockzt
25CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
26ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
27IRIKhalil Khorshidi (IRI)Tabriz Shahrdarizt
28GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
29COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
30AUSDeclan Irvine (AUS)zt
31ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
32CHIJosé Eduardo Autran Carrillo (CHI)zt
33MARAbderrahim Zahiri (MAR)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
34ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
35GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburgzt
36SLOJure Rupnik (SLO)H&r Blockzt
37VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
38ITAMoreno Marchetti (ITA)Petroli Firenze - Maseratizt
39ITAFilippo Zana (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
40ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
41GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburgzt
42ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)zt
43IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Shahrdarizt
44COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
45MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
46RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
47ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavirazt
48CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
49CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
50CHNZisen Li (CHN)zt
51PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavirazt
52PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavirazt
53SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
54UKRArtem Tesler (UKR)zt
55CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Blockzt
56NZLLuke Mudgway (NZL)H&r Blockzt
57UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
58AUSSam Crome (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
59RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
60COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
61PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavirazt
62CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)zt
63ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
64CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
65COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
66MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
67CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
68ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
69UKROleksiy Kasyanov (UKR)zt
70RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - Swisswellnesszt
71ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start - Gusto Cycling Teamzt
72AUSHarry Sweeny (AUS)zt
73CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
74CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
75NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)zt
76HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
77CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
78VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
79BLRAlexei Shnyrko (BLR)Rts Racing Teamzt
80COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
81BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
82VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
83CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
84CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
85CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
86KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
87ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
88ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavirazt
89AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
90CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
91HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
92CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
93JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
94CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
95GERLeo Appelt (GER)LKT Team Brandenburg0:13
96HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi0:22
97UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Rts Racing Team0:22
98UZBRuslan Karimov (UZB)Rts Racing Team0:24
99ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:26
100JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:26
101GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg0:29
102BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:29
103ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italia0:29
104BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:33
105IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk0:36
106GERJan Dieteren (GER)LKT Team Brandenburg0:49
107AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:50
108ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordisk0:50
109VENLeonel Quintero Arteaga (VEN)Start - Gusto Cycling Team1:08
110CANReid McClure (CAN)Novo Nordisk1:08
111BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club1:14
112CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange9:28

Algemeen

Punten

Berg

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden