De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Taihu Lake - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Taihu Lake - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2018

Tour of Taihu Lake 2018

ChinaChina - 7 Oktober 2018 - 14 Oktober 2018


Algemeen klassement - 14 Oktober 2018


1BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert17:28:07
2AUSBen Dyball (AUS)St. George0:19
3CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxis0:19
4ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxis0:23
5USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy0:25
6NZLDylan Kennett (NZL)0:27
7USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxis0:27
8CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy0:27
9ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:29
10COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon0:29
11AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academy0:31
12ITALeonardo Bonifazio (ITA)0:33
13IRLCormac McGeough (IRL)0:34
14USABen Wolfe (USA)Jelly Belly - Maxxis0:34
15USAEric Marcotte (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:35
16FRARemy Rochas (FRA)0:36
17USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxis0:36
18ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH0:36
19ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:36
20ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)0:38
21ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH0:38
22FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:42
23ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:42
24COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:42
25ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:42
26MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)0:46
27ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritel0:47
28FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:47
29CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang0:47
30ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritel0:47
31HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi0:47
32FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:51
33ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM0:52
34ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:54
35COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:58
36CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang1:02
37HKGHo San Chiu (HKG)Hksi1:13
38SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:16
39USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis1:19
40ERIYakob Debesay Abreham (ERI)Eritel1:19
41FRARobin Meyer (FRA)1:21
42COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon1:22
43GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk1:22
44COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon1:23
45GREGeorgios Bouglas (GRE)1:24
46NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert1:25
47BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:27
48MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Team1:28
49NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George1:28
50CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang1:29
51AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George1:30
52NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH1:31
53UKRAndriy Kulyk (UKR)1:31
54NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert1:32
55JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team1:34
56HKGBurr Ho (HKG)Hksi1:35
57CHNBo Wang (CHN)Hengxiang1:38
58ESPGabriel Pons Sancho (ESP)1:40
59JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:46
60COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)1:49
61CHNZisen Li (CHN)1:54
62GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert2:12
63MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxis3:30
64ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia3:40
65CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team3:47
66HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi3:52
67CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team4:19
68CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall4:34
69ERISirak Tesfom (ERI)Eritel4:58
70UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project7:06
71VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy9:32
72MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Jelly Belly - Maxxis9:56
73SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum10:00
74AUSTimothy Guy (AUS)10:05
75SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum10:22
76ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia10:51
77LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang10:53
78CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang10:53
79ISRItamar Einhorn (ISR)11:19
80VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team12:04
81ERIMikiel Habtom (ERI)Eritel13:13
82UKRMykhaylo Kononenko (UKR)13:55
83CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall13:58
84CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant14:02
85NZLMorgan Smith (NZL)St. George14:05
86HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi14:19
87RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing Xds - Innova Cycling Team14:20
88CHNJin Song Li (CHN)Giant14:25
89SUIOliver Behringer (SUI)14:35
90VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team15:32
91CHNYue Jiang (CHN)15:43
92FRAMaxence Moncassin (FRA)17:37
93ARGHugo Angel Velázquez (ARG)United Health Care Presented by Maxxis17:47
94CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team18:16
95CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team18:19
96CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team18:44
97ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritel18:49
98CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall22:48
99CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team24:29

Proloog - 7 Oktober 2018Individuele Tijdrit


1NZLDylan Kennett (NZL)6:09
2AUSBen Dyball (AUS)St. George0:03
3ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxis0:07
4USABen Wolfe (USA)Jelly Belly - Maxxis0:08
5CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxis0:10
6BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:12
7USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy0:12
8CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy0:12
9NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George0:14
10USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxis0:17
11IRLCormac McGeough (IRL)0:18
12USAEric Marcotte (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:19
13FRARemy Rochas (FRA)0:20
14NZLMorgan Smith (NZL)St. George0:20
15COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academy0:20
16USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxis0:21
17NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy0:21
18AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academy0:21
19AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George0:21
20AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum0:21
21ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH0:22
22COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis0:22
23ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:23
24ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:24
25ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)0:24
26ERIYakob Debesay Abreham (ERI)Eritel0:24
27ERISirak Tesfom (ERI)Eritel0:24
28SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:25
29UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project0:25
30ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:26
31ITALeonardo Bonifazio (ITA)0:26
32COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:26
33FRARobin Meyer (FRA)0:26
34GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:26
35ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:26
36COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon0:27
37GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk0:27
38USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:28
39ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH0:28
40ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritel0:29
41MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Jelly Belly - Maxxis0:29
42NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert0:30
43FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:30
44MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)0:30
45FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:31
46ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritel0:31
47HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi0:31
48NZLThomas Hubbard (NZL)St. George0:31
49UKRMykhaylo Kononenko (UKR)0:32
50BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:32
51SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:33
52MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Team0:33
53SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:33
54CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:33
55LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang0:34
56CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang0:34
57CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang0:34
58ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritel0:35
59CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang0:35
60FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:35
61GREGeorgios Bouglas (GRE)0:35
62ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM0:36
63NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH0:36
64ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH0:36
65UKRAndriy Kulyk (UKR)0:36
66FRAMaxence Moncassin (FRA)0:37
67NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert0:37
68COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon0:38
69ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:38
70ARGHugo Angel Velázquez (ARG)United Health Care Presented by Maxxis0:38
71AUSTimothy Guy (AUS)0:38
72CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant0:39
73CHNManduo Liu (CHN)Giant0:39
74ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH0:39
75JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team0:39
76HKGBurr Ho (HKG)Hksi0:40
77MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxis0:40
78ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:41
79COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:42
80CHNBo Wang (CHN)Hengxiang0:43
81VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy0:44
82CHNJin Song Li (CHN)Giant0:44
83ISRItamar Einhorn (ISR)0:44
84CHNZilin Yuan (CHN)0:45
85CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:45
86ESPGabriel Pons Sancho (ESP)0:45
87CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team0:46
88CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang0:46
89COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon0:47
90CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:48
91CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team0:48
92BULStefan Koychev Hristov (BUL)0:48
93COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon0:50
94CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:50
95JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:51
96ITAMoreno Marchetti (ITA)Petroli Firenze - Maserati0:53
97HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi0:53
98COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)0:54
99CHNPenghai Deng (CHN)Giant0:56
100HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi0:56
101HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:57
102TPEJa Wei Liao (TPE)0:58
103HKGSum Lui Ng (HKG)0:58
104MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:59
105CHNZisen Li (CHN)0:59
106VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team1:00
107CHNZhipeng Yan (CHN)1:00
108TPEKuan hsien Li (TPE)1:01
109ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:02
110JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:03
111RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing Xds - Innova Cycling Team1:07
112CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall1:11
113TPEChao Kai Chin (TPE)1:11
114SUIOliver Behringer (SUI)1:12
115CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team1:13
116CHNChao Yu (CHN)1:19
117CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team1:20
118CHNYue Jiang (CHN)1:22
119VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team1:24
120CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team1:26
121ERIMikiel Habtom (ERI)Eritel4:50
122CHNTao Yang (CHN)Hainan - Jilun

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - 8 Oktober 2018Sprint


1COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon1:45:49
2GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
3ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
4CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
5COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
6COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxiszt
7ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritelzt
8ITALeonardo Bonifazio (ITA)zt
9ERIYakob Debesay Abreham (ERI)Eritelzt
10ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
11ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
12FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
13SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
14VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
15ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
16JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
17UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
18COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academyzt
19MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxiszt
20MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Teamzt
21CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
22RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
23ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
24FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
25CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
26MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
27CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
28COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
29MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
30CHNZisen Li (CHN)zt
31TPEChao Kai Chin (TPE)zt
32USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
33FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
34CHNZhaoliang Xu (CHN)Giantzt
35COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
36CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
37AUSTimothy Guy (AUS)zt
38MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Jelly Belly - Maxxiszt
39COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
40ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
41CHNPenghai Deng (CHN)Giantzt
42CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
43ERIMikiel Habtom (ERI)Eritelzt
44USAEric Marcotte (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
45ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritelzt
46SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
47ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
48LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
49CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
50CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
51HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
52NZLDylan Kennett (NZL)zt
53CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
54CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
55USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
56IRLCormac McGeough (IRL)zt
57COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
58ESPGabriel Pons Sancho (ESP)zt
59FRARemy Rochas (FRA)zt
60UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
61AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
62ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxiszt
63COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)zt
64NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
65AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
66GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
67HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
68AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
69USABen Wolfe (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
70NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
71ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
72USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
73CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
74ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
75NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
76SUIOliver Behringer (SUI)zt
77CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
78ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
79ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
80ARGHugo Angel Velázquez (ARG)United Health Care Presented by Maxxiszt
81HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
82NZLMorgan Smith (NZL)St. Georgezt
83SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
84BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
85USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
86ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritelzt
87FRARobin Meyer (FRA)zt
88ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
89HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
90VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
91CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
92NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKHzt
93HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksizt
94NZLThomas Hubbard (NZL)St. Georgezt
95AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
96BULStefan Koychev Hristov (BUL)zt
97JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
98FRAMaxence Moncassin (FRA)zt
99GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobertzt
100ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
101CHNYue Jiang (CHN)zt
102BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
103JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
104NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academyzt
105ISRItamar Einhorn (ISR)zt
106HKGSum Lui Ng (HKG)1:46
107ITAMoreno Marchetti (ITA)Petroli Firenze - Maserati4:18
108CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team4:18
109CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team4:18
110TPEJa Wei Liao (TPE)4:18
111ERISirak Tesfom (ERI)Eritel4:18
112CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team4:18
113UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project4:18
114CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall7:53
115CHNChao Yu (CHN)7:53
116CHNZilin Yuan (CHN)7:53
117CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team7:53
118VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy7:53
119CHNManduo Liu (CHN)Giant7:53
120CHNZhipeng Yan (CHN)
121TPEKuan hsien Li (TPE)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - 9 Oktober 2018Sprint


1COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon2:49:55
2BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
3FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
4ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
5COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academyzt
6ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
7CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
8ITALeonardo Bonifazio (ITA)zt
9ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
10AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
11USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
12ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
13USAEric Marcotte (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
14FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
15ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
16ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
17ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritelzt
18MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
19HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
20FRARemy Rochas (FRA)zt
21ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
22HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
23ERISirak Tesfom (ERI)Eritelzt
24FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
25IRLCormac McGeough (IRL)zt
26ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxiszt
27CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
28COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
29COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
30ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritelzt
31ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
32CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
33CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
34AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
35AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
36USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
37ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
38USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
39USABen Wolfe (USA)Jelly Belly - Maxxis0:10
40GREGeorgios Bouglas (GRE)0:39
41NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert0:39
42BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:39
43UKRAndriy Kulyk (UKR)0:39
44JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:39
45NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH0:39
46COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon0:39
47ESPGabriel Pons Sancho (ESP)0:39
48GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk0:39
49COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon0:39
50NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert0:39
51AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George0:39
52JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team0:39
53COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)0:39
54SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:39
55HKGBurr Ho (HKG)Hksi0:39
56CHNBo Wang (CHN)Hengxiang0:39
57CHNZisen Li (CHN)0:39
58VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy0:39
59ERIYakob Debesay Abreham (ERI)Eritel0:39
60MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Team0:39
61CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang0:39
62NZLDylan Kennett (NZL)0:39
63GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:39
64NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George0:39
65ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH0:39
66USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:39
67FRARobin Meyer (FRA)0:39
68UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project1:23
69CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall2:43
70CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team2:43
71COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon2:43
72CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team2:43
73MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxis2:43
74ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:43
75HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi2:43
76ISRItamar Einhorn (ISR)2:43
77ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH2:43
78ERIMikiel Habtom (ERI)Eritel8:07
79SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum9:11
80AUSTimothy Guy (AUS)9:11
81SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum9:11
82MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Jelly Belly - Maxxis9:11
83LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang10:03
84ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia10:03
85VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team10:03
86CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang10:03
87CHNJin Song Li (CHN)Giant12:57
88CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team12:57
89CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team12:57
90CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team12:57
91CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team12:57
92CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall12:57
93RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing Xds - Innova Cycling Team12:57
94ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritel12:57
95CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant13:07
96NZLMorgan Smith (NZL)St. George13:07
97NZLThomas Hubbard (NZL)St. George13:07
98FRAMaxence Moncassin (FRA)13:07
99CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall13:07
100VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team13:07
101MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall13:07
102UKRMykhaylo Kononenko (UKR)13:07
103NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy13:07
104SUIOliver Behringer (SUI)13:07
105HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi13:07
106CHNYue Jiang (CHN)13:21
107ARGHugo Angel Velázquez (ARG)United Health Care Presented by Maxxis16:53
107TPEJa Wei Liao (TPE)27:22
107TPEChao Kai Chin (TPE)zt
110COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis
111CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum
112JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
113HKGSum Lui Ng (HKG)
114CHNChao Yu (CHN)
115CHNZilin Yuan (CHN)
116BULStefan Koychev Hristov (BUL)
117CHNManduo Liu (CHN)Giant
118ITAMoreno Marchetti (ITA)Petroli Firenze - Maserati
119CHNPenghai Deng (CHN)Giant

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - 10 Oktober 2018Sprint


1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:53:44
2BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
3COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
4ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritelzt
5UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
6ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
7ISRItamar Einhorn (ISR)zt
8ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
9SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
10GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
11ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
12ITALeonardo Bonifazio (ITA)zt
13MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Teamzt
14MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
15CHNZisen Li (CHN)zt
16ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
17FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
18MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
19MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxiszt
20COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
21ERISirak Tesfom (ERI)Eritelzt
22JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
23CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
24LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
25CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
26FRARemy Rochas (FRA)zt
27FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
28CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
29ERIYakob Debesay Abreham (ERI)Eritelzt
30NZLMorgan Smith (NZL)St. Georgezt
31ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxiszt
32RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
33ARGHugo Angel Velázquez (ARG)United Health Care Presented by Maxxiszt
34CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
35ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
36ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
37CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
38ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
39AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
40AUSTimothy Guy (AUS)zt
41NZLDylan Kennett (NZL)zt
42AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
43COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
44COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
45USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
46USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
47CHNZhaoliang Xu (CHN)Giantzt
48ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritelzt
49ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
50ERIMikiel Habtom (ERI)Eritelzt
51USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
52ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritelzt
53IRLCormac McGeough (IRL)zt
54FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
55ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
56SUIOliver Behringer (SUI)zt
57CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
58USAEric Marcotte (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
59CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
60MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Jelly Belly - Maxxiszt
61NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
62CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
63HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
64ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
65JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
66COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
67HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
68ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
69ESPGabriel Pons Sancho (ESP)zt
70CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
71AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
72COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)zt
73HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
74USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
75UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
76COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
77GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
78FRARobin Meyer (FRA)zt
79CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
80NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
81SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
82SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
83CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
84ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
85CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
86BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
87VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
88HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksizt
89HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
90NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academyzt
91AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
92NZLThomas Hubbard (NZL)St. Georgezt
93FRAMaxence Moncassin (FRA)zt
94CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
95NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKHzt
96NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
97CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
98UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
99CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
100GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobertzt
101CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
102VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
103VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
104CHNYue Jiang (CHN)0:16
105CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:16
106USABen Wolfe (USA)Jelly Belly - Maxxiszt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - 11 Oktober 2018Sprint


1NZLDylan Kennett (NZL)2:00:47
2ITALeonardo Bonifazio (ITA)zt
3ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
4ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
5ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
6ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
7SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
8MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
9COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
10BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
11GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
12JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
13CHNZisen Li (CHN)zt
14ERISirak Tesfom (ERI)Eritelzt
15UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
16ERIYakob Debesay Abreham (ERI)Eritelzt
17CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
18ISRItamar Einhorn (ISR)zt
19FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
20AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
21ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritelzt
22MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Jelly Belly - Maxxiszt
23MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Teamzt
24MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
25SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
26CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
27CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
28ARGHugo Angel Velázquez (ARG)United Health Care Presented by Maxxiszt
29FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
30ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
31AUSTimothy Guy (AUS)zt
32CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
33CHNZhaoliang Xu (CHN)Giantzt
34IRLCormac McGeough (IRL)zt
35USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
36ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
37LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
38MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxiszt
39ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
40RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
41CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
42CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
43COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)zt
44USAEric Marcotte (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
45ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritelzt
46ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxiszt
47ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
48AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
49USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
50UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
51COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
52CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
53CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
54HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
55CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
56FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
57HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
58CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
59CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
60ESPGabriel Pons Sancho (ESP)zt
61CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
62ERIMikiel Habtom (ERI)Eritelzt
63USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
64JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
65FRARemy Rochas (FRA)zt
66GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
67NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
68ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
69ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
70ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
71COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
72SUIOliver Behringer (SUI)zt
73CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
74GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobertzt
75VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
76CHNYue Jiang (CHN)zt
77AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
78HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
79HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksizt
80NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
81COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
82USABen Wolfe (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
83HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
84ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
85COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
86USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
87AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
88CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
89COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
90CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
91NZLMorgan Smith (NZL)St. Georgezt
92SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
93FRARobin Meyer (FRA)zt
94BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
95NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKHzt
96CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
97NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
98VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:15
99VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:15
100UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project0:15
101CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:35
102FRAMaxence Moncassin (FRA)0:54
103ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritel3:59
104NZLThomas Hubbard (NZL)St. George4:21
105NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy
106ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - 12 Oktober 2018Sprint


1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia3:09:59
2ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
3ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritelzt
4BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
5ITALeonardo Bonifazio (ITA)zt
6SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
7GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
8ERIMikiel Habtom (ERI)Eritelzt
9ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
10JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
11NZLDylan Kennett (NZL)zt
12ERISirak Tesfom (ERI)Eritelzt
13LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
14MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
15CHNZisen Li (CHN)zt
16COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
17UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
18CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
19JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
20AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
21CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
22ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
23MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Jelly Belly - Maxxiszt
24COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
25CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
26UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
27AUSTimothy Guy (AUS)zt
28ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
29RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
30MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
31FRARemy Rochas (FRA)zt
32COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
33FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
34ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
35MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxiszt
36ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
37CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
38CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
39ERIYakob Debesay Abreham (ERI)Eritelzt
40ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
41COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
42CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
43FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
44MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Teamzt
45IRLCormac McGeough (IRL)zt
46ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritelzt
47USAEric Marcotte (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
48ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
49USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
50AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
51ESPGabriel Pons Sancho (ESP)zt
52FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
53SUIOliver Behringer (SUI)zt
54ARGHugo Angel Velázquez (ARG)United Health Care Presented by Maxxiszt
55CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
56HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
57ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxiszt
58CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
59CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
60HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
61AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
62CHNZhaoliang Xu (CHN)Giantzt
63CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
64ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
65AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
66ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritelzt
67COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)zt
68HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
69COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
70USABen Wolfe (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
71NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
72USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
73CHNYue Jiang (CHN)zt
74USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
75GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
76USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
77CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
78BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
79ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
80VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
81CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
82CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
83NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
84CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
85COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
86NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKHzt
87FRARobin Meyer (FRA)zt
88UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
89CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
90HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
91NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
92CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
93SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
94HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksizt
95CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:14
96VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:16
97VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:16
98GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:20
99NZLMorgan Smith (NZL)St. George0:22
100SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:22
101FRAMaxence Moncassin (FRA)1:06
102ISRItamar Einhorn (ISR)7:37
103NZLThomas Hubbard (NZL)St. George
104ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - 13 Oktober 2018Sprint


1COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon2:34:07
2COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
3NZLDylan Kennett (NZL)zt
4GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
5ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritelzt
6ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
7UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
8ISRItamar Einhorn (ISR)zt
9ERISirak Tesfom (ERI)Eritelzt
10ITALeonardo Bonifazio (ITA)zt
11ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
12BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
13CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
14SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
15ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
16LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
17JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
18JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
19ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritelzt
20FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
21CHNZisen Li (CHN)zt
22FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
23MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Jelly Belly - Maxxiszt
24ARGHugo Angel Velázquez (ARG)United Health Care Presented by Maxxiszt
25AUSTimothy Guy (AUS)zt
26ERIMikiel Habtom (ERI)Eritelzt
27ERIYakob Debesay Abreham (ERI)Eritelzt
28MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Teamzt
29ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
30FRAMaxence Moncassin (FRA)zt
31ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxiszt
32ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
33MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
34COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
35FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
36CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
37ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
38NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKHzt
39NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
40UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
41USAEric Marcotte (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
42HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
43ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritelzt
44USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
45CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
46CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
47IRLCormac McGeough (IRL)zt
48COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
49CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
50CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
51AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
52MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxiszt
53ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
54CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
55ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
56ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
57AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
58COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
59AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
60USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
61CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
62CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
63FRARemy Rochas (FRA)zt
64COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)zt
65HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
66GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
67ESPGabriel Pons Sancho (ESP)zt
68USABen Wolfe (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
69FRARobin Meyer (FRA)zt
70BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
71VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
72NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
73ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
74NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
75ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
76RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
77SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
78USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
79CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
80HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksizt
81CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
82CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
83SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
84HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
85HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
86CHNZhaoliang Xu (CHN)Giantzt
87CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
88SUIOliver Behringer (SUI)zt
89CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
90NZLMorgan Smith (NZL)St. Georgezt
91VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
92UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
93VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
94GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobertzt
95CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
96CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
97USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
98CHNYue Jiang (CHN)0:28
99CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:44
100AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
101MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall
102COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - 14 Oktober 2018Sprint


1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia3:07:53
2COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
3BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
4ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Eritelzt
5SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
6NZLDylan Kennett (NZL)zt
7ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
8GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
9UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
10ERISirak Tesfom (ERI)Eritelzt
11ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
12ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritelzt
13ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
14COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
15JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
16CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
17FRARemy Rochas (FRA)zt
18JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
19CHNZisen Li (CHN)zt
20MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
21MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Teamzt
22MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxiszt
23ITALeonardo Bonifazio (ITA)zt
24USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
25ISRItamar Einhorn (ISR)zt
26AUSTimothy Guy (AUS)zt
27FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
28LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
29CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
30ERIMikiel Habtom (ERI)Eritelzt
31RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
32ERIYakob Debesay Abreham (ERI)Eritelzt
33CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
34UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
35USAEric Marcotte (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
36MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Jelly Belly - Maxxiszt
37CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
38HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
39USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
40CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
41ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
42IRLCormac McGeough (IRL)zt
43COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
44SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
45ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
46CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
47CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
48SUIOliver Behringer (SUI)zt
49COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
50FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
51FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
52NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
53AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
54AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
55HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
56ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxiszt
57CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
58COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
59ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
60USABen Wolfe (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
61ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
62NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
63USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
64CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
65GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
66SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
67ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
68BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
69HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
70ARGHugo Angel Velázquez (ARG)United Health Care Presented by Maxxiszt
71ESPGabriel Pons Sancho (ESP)zt
72ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
73NZLMorgan Smith (NZL)St. Georgezt
74NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKHzt
75HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksizt
76COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)zt
77CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
78VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
79HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
80USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
81FRARobin Meyer (FRA)zt
82ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
83CHNYue Jiang (CHN)zt
84CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
85CHNZhaoliang Xu (CHN)Giantzt
86CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
87CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
88AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George0:14
89VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:14
90VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:14
91NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George0:19
92CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:24
93CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:24
94CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:26
95CHNJin Song Li (CHN)Giant0:28
96UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project0:31
97GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:31
98ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritel1:15
99FRAMaxence Moncassin (FRA)1:37
100AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden