De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Taihu Lake - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Taihu Lake - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2017

Ronde van Taihu Lake 2017

ChinaChina - 10 Oktober 2017 - 17 Oktober 2017


Dit evenement is geannuleerd of verwijderd van de kalender. We verlieten deze pagina naar een verwijzing naar het oorspronkelijke programma te houden.


Algemeen klassement - 17 Oktober 2017


1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier - Selle Italia19:10:46
2CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy0:30
3COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis0:36
4UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:36
5UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:40
6NZLMorgan Smith (NZL)St. George0:40
7ROUSerghei Tvetcov (ROU)Jelly Belly - Maxxis0:40
8BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:43
9NZLMatthew Zenovich (NZL)0:43
10CANTravis Samuel (CAN)H&r Block0:45
11USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:49
12MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxis0:52
13ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:52
14USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxis0:53
15COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:53
16BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:54
17ALBEugert Zhupa (ALB)0:54
18UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc0:54
19ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini0:56
20ERIDaniel Habtemicheal (ERI)0:57
21FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:57
22BRACaio Godoy (BRA)0:59
23ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)0:59
24NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon1:03
25AUSBen Hill (AUS)Attaque - Gusto1:04
26RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club1:05
27UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc1:08
28JAPKazushige Kuboki (JAP)Nippo - Vini Fantini1:10
29BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Wilier - Selle Italia1:11
30ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk1:13
31BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club1:14
32AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxis1:17
33ITAEugenio Bani (ITA)1:17
34ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis1:17
35FRAJonathan Couanon (FRA)1:17
36COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon1:20
37COLCristian Andres Pena Meneses (COL)1:34
38CANChristopher Prendergast (CAN)H&r Block1:41
39COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)1:46
40ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier - Selle Italia1:54
41ITAMatteo Busato (ITA)Wilier - Selle Italia2:00
42GREPolychronis Tzortzakis (GRE)4:42
43NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy5:10
44ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo5:27
45ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy5:41
46BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club5:59
47CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang6:05
48ERIMeron Arham Brhane (ERI)6:05
49HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - Scott6:09
50COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)6:15
51COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)6:26
52SLOMartin Lavric (SLO)Attaque - Gusto6:26
53FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordisk6:34
54CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang6:36
55COLCristian Stiven Ruiz Peláez (COL)6:50
56HKGHo San Chiu (HKG)Hksi7:02
57MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy7:41
58AUSKaden Groves (AUS)St. George8:03
59COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon10:13
60MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall10:50
61FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM11:02
62ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM11:05
63AUSJason Lowndes (AUS)Israel Cycling Academy11:44
64BLRAnton Muzychkin (BLR)11:44
65AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk11:55
66ERIZemenfes Solmon (ERI)11:57
67ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier - Selle Italia11:57
68BRAGabriel Machado da Silva (BRA)Soul Brasil Pro Cycling12:03
69GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid12:04
70GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid12:05
71CHNBo Wang (CHN)Hengxiang12:07
72NEDAdne Van Engelen (NED)12:07
73CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Keyi - Look12:09
74MGLAltanzul Altansukh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall12:11
75AUSBen Dyball (AUS)St. George12:14
76NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk12:19
77HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi12:19
78TPEChien Chou Chen (TPE)12:22
79CANMarc-Antoine Nadon (CAN)H&r Block12:30
80CHNZhiwen Chen (CHN)Giant12:31
81COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)12:35
82JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo12:44
83CHNTianhao Gu (CHN)Giant12:46
84SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block12:55
85USATanner Putt (USA)United Health Care Presented by Maxxis13:14
86TPEWen Chung Huang (TPE)13:45
87CHNZirong Zhong (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape14:20
88CHNXiaojun Fan (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape14:31
89ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini14:55
90ISRItamar Einhorn (ISR)15:13
91HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi15:16
92FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk15:28
93CHNZhaoliang Xu (CHN)15:35
94HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi15:40
95JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini15:43
96USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto15:43
97COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)Ningxia Sports Lottery - Livall16:04
98AUSMarcus Culey (AUS)17:41
99HKGKa Yu Leung (HKG)Hksi17:50
100JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini17:50
101BRAAndre De Souza Almeida (BRA)Soul Brasil Pro Cycling18:11
102CHNHaiwang Liu (CHN)18:15
103CHNLianshan Zhang (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape18:22
104CANAlexis Cartier (CAN)H&r Block18:24
105CHNWenjie Li (CHN)18:28
106CHNWeijie Hou (CHN)Keyi - Look19:36
107USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxis19:43
108USAMichael Sheehan (USA)Jelly Belly - Maxxis20:28
109UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - Bdc22:05

Proloog - Wuxi - Wuxi 5,3km - 10 Oktober 2017Individuele Tijdrit


1CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy06:12
2ROUSerghei Tvetcov (ROU)Jelly Belly - Maxxis0:00
3NZLMorgan Smith (NZL)St. George0:01
4UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:02
5BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:04
6AUSJason Lowndes (AUS)Israel Cycling Academy0:04
7COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis0:04
8CANTravis Samuel (CAN)H&r Block0:05
9CANMarc-Antoine Nadon (CAN)H&r Block0:06
10NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:07
11NZLMatthew Zenovich (NZL)0:07
12ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:08
13AUSBen Hill (AUS)Attaque - Gusto0:08
14HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - Scott0:08
15USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:09
16HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi0:10
17AUSKaden Groves (AUS)St. George0:11
18ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo0:12
19ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:12
20ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier - Selle Italia0:13
21USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxis0:13
22UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - Bdc0:13
23COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:13
24ALBEugert Zhupa (ALB)0:14
25UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:14
26USATanner Putt (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:15
27ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini0:15
28AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:15
29ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini0:16
30GREPolychronis Tzortzakis (GRE)0:16
31ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier - Selle Italia0:17
32MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxis0:17
33AUSMarcus Culey (AUS)0:17
34ERIDaniel Habtemicheal (ERI)0:17
35CANAlexis Cartier (CAN)H&r Block0:17
36ERIZemenfes Solmon (ERI)0:18
37BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)0:18
38UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc0:18
39MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:18
40BLRAnton Muzychkin (BLR)0:18
41ITAMatteo Busato (ITA)Wilier - Selle Italia0:19
42BRACaio Godoy (BRA)0:19
43ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)0:19
44BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:19
45BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:20
46ERISirak Tesfom (ERI)0:20
47ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier - Selle Italia0:21
48AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:21
49MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy0:22
50COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:22
51FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:22
52NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon0:23
53BRAGabriel Machado da Silva (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:23
54ERIMikiel Habtom (ERI)0:23
55USAMichael Sheehan (USA)Jelly Belly - Maxxis0:24
56CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang0:24
57GERTino Thömel (GER)Bike Aid0:24
58USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxis0:25
59RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:25
60FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:25
61HKGKa Yu Leung (HKG)Hksi0:26
62GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:26
63ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis0:26
64NEDAdne Van Engelen (NED)0:27
65CHNHang Shi (CHN)Giant0:28
66CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang0:28
67CANChristopher Prendergast (CAN)H&r Block0:28
68COLCristian Stiven Ruiz Peláez (COL)0:28
69GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid0:28
70FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:28
71CHNZhaoliang Xu (CHN)0:29
72GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid0:29
73JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini0:29
74JAPKazushige Kuboki (JAP)Nippo - Vini Fantini0:30
75UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:30
76COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)0:30
77ERIMeron Arham Brhane (ERI)0:30
78JAPYuma Koishi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:30
79CHNBo Wang (CHN)Hengxiang0:31
80SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block0:31
81MGLAltanzul Altansukh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:31
82BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Wilier - Selle Italia0:31
83ISRItamar Einhorn (ISR)0:32
84JAPSuguru Tokuda (JAP)Ukyo0:32
85ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:33
86CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Keyi - Look0:33
87CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang0:33
88COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)0:34
89AUSBen Dyball (AUS)St. George0:34
90BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:34
91HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi0:34
92ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM0:35
93ITAPaolo Lunardon (ITA)0:36
94ITAEugenio Bani (ITA)0:37
95JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo0:37
96JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini0:37
97USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto0:37
98AUSRyan Macanally (AUS)Nice0:37
99FRAJonathan Couanon (FRA)0:37
100KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Attaque - Gusto0:38
101COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon0:38
102ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Soul Brasil Pro Cycling0:39
103COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Rts - Monton0:39
104NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk0:39
105FRAQuentin Valognes (FRA)Novo Nordisk0:40
106ERIMeron Teshome Hagos (ERI)Bike Aid0:40
107CHNXin Wang (CHN)Keyi - Look0:40
108ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:40
109TPEChien Chou Chen (TPE)0:42
110NZLThomas Hubbard (NZL)St. George0:42
111HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi0:43
112CHNTianhao Gu (CHN)Giant0:43
113CHNWeijie Hou (CHN)Keyi - Look0:44
114COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)0:45
115SLOMartin Lavric (SLO)Attaque - Gusto0:45
116TPEWen Chung Huang (TPE)0:45
117ERIMillion Amanuel (ERI)0:45
118BRAAndre De Souza Almeida (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:47
119HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:49
120JAPTanzo Tokuda (JAP)Ukyo0:49
121CHNEn Huang (CHN)Keyi - Look0:49
122CHNHaiwang Liu (CHN)0:51
123MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:51
124FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordisk0:53
125COLCristian Andres Pena Meneses (COL)0:54
126CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang0:55
127COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)0:55
128CHNZhiwen Chen (CHN)Giant0:55
129COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:58
130CHNLianshan Zhang (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:58
131CHNPenghai Deng (CHN)Giant0:58
132CHNBenneng Yu (CHN)1:01
133CHNWenjie Li (CHN)1:04
134JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo1:04
135CHNJuntao Meng (CHN)1:19
136CHNXiaojun Fan (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape1:20
137CHNZirong Zhong (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape1:23
138CHNMa Guangtong (CHN)Hengxiang
139CHNWeipeng Chai (CHN)Keyi - Look
140AUSBradley Soden (AUS)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Wuxi - Wuxi 111,3 km - 11 Oktober 2017Sprint


1ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini2:26:35
2AUSRyan Macanally (AUS)Nice0:00
3ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
4ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis0:00
5BLRAnton Muzychkin (BLR)0:00
6ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo0:00
7ERIMeron Teshome Hagos (ERI)Bike Aid0:00
8ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:00
9AUSKaden Groves (AUS)St. George0:00
10COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis0:00
11FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
12AUSBen Hill (AUS)Attaque - Gusto0:00
13HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi0:00
14HKGKa Yu Leung (HKG)Hksi0:00
15UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc0:00
16COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)0:00
17CHNPenghai Deng (CHN)Giant0:00
18MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxis0:00
19ERIZemenfes Solmon (ERI)0:00
20ERIMeron Arham Brhane (ERI)0:00
21HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi0:00
22SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block0:00
23ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Soul Brasil Pro Cycling0:00
24CHNLianshan Zhang (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
25ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM0:00
26FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:00
27CHNZhiwen Chen (CHN)Giant0:00
28FRAQuentin Valognes (FRA)Novo Nordisk0:00
29FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordisk0:00
30RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:00
31CHNZhaoliang Xu (CHN)0:00
32CANTravis Samuel (CAN)H&r Block0:00
33CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy0:00
34USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00
35UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
36CANMarc-Antoine Nadon (CAN)H&r Block0:00
37BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Wilier - Selle Italia0:00
38CHNWeijie Hou (CHN)Keyi - Look0:00
39NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon0:00
40ROUSerghei Tvetcov (ROU)Jelly Belly - Maxxis0:00
41USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto0:00
42CANChristopher Prendergast (CAN)H&r Block0:00
43ITAMatteo Busato (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
44FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
45CHNHang Shi (CHN)Giant0:00
46ITAPaolo Lunardon (ITA)0:00
47COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)0:00
48NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:00
49COLCristian Stiven Ruiz Peláez (COL)0:00
50ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
51MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
52ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:00
53FRAJonathan Couanon (FRA)0:00
54UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:00
55COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)0:00
56MGLAltanzul Altansukh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
57BRACaio Godoy (BRA)0:00
58BRAGabriel Machado da Silva (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
59COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
60UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
61ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:00
62GREPolychronis Tzortzakis (GRE)0:00
63BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
64BRAAndre De Souza Almeida (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
65BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
66AUSJason Lowndes (AUS)Israel Cycling Academy0:00
67GERTino Thömel (GER)Bike Aid0:00
68HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - Scott0:00
69CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang0:00
70COLCristian Andres Pena Meneses (COL)0:00
71GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid0:00
72NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk0:00
73COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon0:00
74USATanner Putt (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00
75COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:00
76MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
77COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)0:00
78ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
79CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Keyi - Look0:00
80NZLMatthew Zenovich (NZL)0:00
81TPEChien Chou Chen (TPE)0:00
82UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:00
83CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang0:00
84ISRItamar Einhorn (ISR)0:00
85CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang0:00
86BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:00
87AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:00
88AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
89ITAEugenio Bani (ITA)0:00
90HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi0:00
91BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
92JAPYuma Koishi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
93CHNZirong Zhong (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
94NZLMorgan Smith (NZL)St. George0:00
95CHNBo Wang (CHN)Hengxiang0:00
96SLOMartin Lavric (SLO)Attaque - Gusto0:00
97CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang0:00
98USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
99ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)0:00
100GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid0:00
101HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:00
102ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:00
103COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Rts - Monton0:00
104AUSMarcus Culey (AUS)0:00
105USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
106JAPSuguru Tokuda (JAP)Ukyo0:00
107CHNXiaojun Fan (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
108CHNWenjie Li (CHN)0:00
109ALBEugert Zhupa (ALB)0:00
110JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
111USAMichael Sheehan (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
112NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
113JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo0:00
114CHNXin Wang (CHN)Keyi - Look0:00
115JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo0:00
116BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)0:00
117CHNHaiwang Liu (CHN)0:00
118TPEWen Chung Huang (TPE)0:00
119AUSBen Dyball (AUS)St. George0:00
120COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:00
121ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
122MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy0:00
123KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Attaque - Gusto0:00
124CANAlexis Cartier (CAN)H&r Block0:00
125CHNJuntao Meng (CHN)0:00
126ERIDaniel Habtemicheal (ERI)0:00
127JAPTanzo Tokuda (JAP)Ukyo0:00
128JAPKazushige Kuboki (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
129JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
130CHNTianhao Gu (CHN)Giant0:23
131GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:56
132CHNBenneng Yu (CHN)0:00
133NZLThomas Hubbard (NZL)St. George1:32
134CHNEn Huang (CHN)Keyi - Look2:20
134ERIMillion Amanuel (ERI)zt
134ERIMikiel Habtom (ERI)zt
134ERISirak Tesfom (ERI)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Wujin - Wujin 117,1km - 12 Oktober 2017Sprint


1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier - Selle Italia2:38:40
2BLRAnton Muzychkin (BLR)0:00
3ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
4FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
5ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo0:00
6CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy0:00
7COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis0:00
8SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block0:00
9CHNZhiwen Chen (CHN)Giant0:00
10BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
11FRAJonathan Couanon (FRA)0:00
12MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxis0:00
13AUSBen Hill (AUS)Attaque - Gusto0:00
14UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc0:00
15GERTino Thömel (GER)Bike Aid0:00
16COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)0:00
17HKGKa Yu Leung (HKG)Hksi0:00
18CHNWeijie Hou (CHN)Keyi - Look0:00
19CANTravis Samuel (CAN)H&r Block0:00
20JAPKazushige Kuboki (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
21BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Wilier - Selle Italia0:00
22CHNZhaoliang Xu (CHN)0:00
23RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:00
24AUSKaden Groves (AUS)St. George0:00
25NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon0:00
26FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
27UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
28MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
29USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto0:00
30CHNZirong Zhong (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
31ERIMeron Arham Brhane (ERI)0:00
32MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
33CANMarc-Antoine Nadon (CAN)H&r Block0:00
34CHNPenghai Deng (CHN)Giant0:00
35CHNLianshan Zhang (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
36HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi0:00
37CHNHang Shi (CHN)Giant0:00
38ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Soul Brasil Pro Cycling0:00
39ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:00
40FRAQuentin Valognes (FRA)Novo Nordisk0:00
41JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo0:00
42COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
43SLOMartin Lavric (SLO)Attaque - Gusto0:00
44MGLAltanzul Altansukh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
45ERIZemenfes Solmon (ERI)0:00
46FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordisk0:00
47TPEChien Chou Chen (TPE)0:00
48NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk0:00
49CANChristopher Prendergast (CAN)H&r Block0:00
50ERIMeron Teshome Hagos (ERI)Bike Aid0:00
51JAPSuguru Tokuda (JAP)Ukyo0:00
52GREPolychronis Tzortzakis (GRE)0:00
53UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:00
54ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM0:00
55BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
56NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:00
57BRAAndre De Souza Almeida (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
58ALBEugert Zhupa (ALB)0:00
59HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi0:00
60COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)0:00
61HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - Scott0:00
62ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:00
63AUSJason Lowndes (AUS)Israel Cycling Academy0:00
64ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:00
65COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)0:00
66UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:00
67UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
68ITAMatteo Busato (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
69ERIDaniel Habtemicheal (ERI)0:00
70BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
71BRAGabriel Machado da Silva (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
72AUSRyan Macanally (AUS)Nice0:00
73HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi0:00
74ROUSerghei Tvetcov (ROU)Jelly Belly - Maxxis0:00
75NZLMatthew Zenovich (NZL)0:00
76COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)0:00
77AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:00
78ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
79JAPYuma Koishi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
80CHNTianhao Gu (CHN)Giant0:00
81COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:00
82CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang0:00
83USATanner Putt (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00
84CHNBenneng Yu (CHN)0:00
85BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:00
86COLCristian Andres Pena Meneses (COL)0:00
87FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:00
88CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang0:00
89COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Rts - Monton0:00
90ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
91USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
92CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang0:00
93ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis0:00
94COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon0:00
95BRACaio Godoy (BRA)0:00
96COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:00
97ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)0:00
98CHNBo Wang (CHN)Hengxiang0:00
99NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
100ITAEugenio Bani (ITA)0:00
101USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00
102CHNXin Wang (CHN)Keyi - Look0:00
103COLCristian Stiven Ruiz Peláez (COL)0:00
104GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid0:00
105CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang0:00
106JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo0:00
107GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid0:00
108BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)0:00
109USAMichael Sheehan (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
110AUSMarcus Culey (AUS)0:00
111AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
112CANAlexis Cartier (CAN)H&r Block0:00
113TPEWen Chung Huang (TPE)0:00
114JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
115CHNHaiwang Liu (CHN)0:00
116CHNWenjie Li (CHN)0:00
117ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:00
118GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:00
119MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy0:00
120USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
121AUSBen Dyball (AUS)St. George0:00
122ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
123KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Attaque - Gusto0:00
124JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
125CHNJuntao Meng (CHN)0:22
126CHNXiaojun Fan (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:26
127JAPTanzo Tokuda (JAP)Ukyo0:36
128CHNEn Huang (CHN)Keyi - Look0:54
129ISRItamar Einhorn (ISR)1:21
130NZLThomas Hubbard (NZL)St. George1:21
131NZLMorgan Smith (NZL)St. George0:00
132CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Keyi - Look0:00
133HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:00
134ITAPaolo Lunardon (ITA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Huzhou - Changxing 134,3km - 13 Oktober 2017Sprint


1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier - Selle Italia2:52:51
2ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
3FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
4AUSRyan Macanally (AUS)Nice0:00
5ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo0:00
6UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc0:00
7CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy0:00
8GERTino Thömel (GER)Bike Aid0:00
9FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
10COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)0:00
11ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM0:00
12COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:00
13NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon0:00
14BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
15AUSKaden Groves (AUS)St. George0:00
16COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis0:00
17CANTravis Samuel (CAN)H&r Block0:00
18HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi0:00
19JAPKazushige Kuboki (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
20ITAEugenio Bani (ITA)0:00
21HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi0:00
22CHNZhiwen Chen (CHN)Giant0:00
23UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
24SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block0:00
25CANMarc-Antoine Nadon (CAN)H&r Block0:00
26FRAJonathan Couanon (FRA)0:00
27HKGKa Yu Leung (HKG)Hksi0:00
28GREPolychronis Tzortzakis (GRE)0:00
29FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordisk0:00
30COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
31BLRAnton Muzychkin (BLR)0:00
32COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)0:00
33CHNLianshan Zhang (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
34ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:00
35RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:00
36JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo0:00
37ERIZemenfes Solmon (ERI)0:00
38FRAQuentin Valognes (FRA)Novo Nordisk0:00
39ERIMeron Arham Brhane (ERI)0:00
40USAMichael Sheehan (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
41MGLAltanzul Altansukh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
42ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)0:00
43FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:00
44COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:00
45UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:00
46BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
47GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid0:00
48JAPYuma Koishi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
49USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto0:00
50HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - Scott0:00
51ROUSerghei Tvetcov (ROU)Jelly Belly - Maxxis0:00
52CHNZhaoliang Xu (CHN)0:00
53NZLMatthew Zenovich (NZL)0:00
54AUSBen Hill (AUS)Attaque - Gusto0:00
55BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
56MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
57NZLMorgan Smith (NZL)St. George0:00
58UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:00
59JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
60COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)0:00
61ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis0:00
62NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
63CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Keyi - Look0:00
64ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:00
65TPEChien Chou Chen (TPE)0:00
66USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00
67BRAGabriel Machado da Silva (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
68BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:00
69COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)0:00
70ITAMatteo Busato (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
71BRAAndre De Souza Almeida (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
72CHNPenghai Deng (CHN)Giant0:00
73BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Wilier - Selle Italia0:00
74GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid0:00
75USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
76MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxis0:00
77SLOMartin Lavric (SLO)Attaque - Gusto0:00
78GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:00
79ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
80CHNTianhao Gu (CHN)Giant0:00
81ALBEugert Zhupa (ALB)0:00
82CHNXin Wang (CHN)Keyi - Look0:00
83NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk0:00
84ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:00
85COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon0:00
86ISRItamar Einhorn (ISR)0:00
87AUSJason Lowndes (AUS)Israel Cycling Academy0:00
88CHNBenneng Yu (CHN)0:00
89ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:00
90USATanner Putt (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00
91MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
92UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
93AUSMarcus Culey (AUS)0:00
94AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:00
95CHNBo Wang (CHN)Hengxiang0:00
96COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Rts - Monton0:00
97COLCristian Andres Pena Meneses (COL)0:00
98BRACaio Godoy (BRA)0:00
99HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi0:00
100CANChristopher Prendergast (CAN)H&r Block0:00
101AUSBen Dyball (AUS)St. George0:00
102CHNHaiwang Liu (CHN)0:00
103CHNWenjie Li (CHN)0:00
104ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
105CHNHang Shi (CHN)Giant0:00
106CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang0:00
107CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang0:00
108CHNXiaojun Fan (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
109ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
110AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
111CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang0:00
112CANAlexis Cartier (CAN)H&r Block0:00
113JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo0:00
114ERIDaniel Habtemicheal (ERI)0:00
115JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
116USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
117MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy0:21
118CHNZirong Zhong (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:23
119HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:32
120TPEWen Chung Huang (TPE)0:36
121COLCristian Stiven Ruiz Peláez (COL)0:41
122BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)0:59
123ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Soul Brasil Pro Cycling0:59
124CHNJuntao Meng (CHN)1:33
125NZLThomas Hubbard (NZL)St. George0:00
126NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy4:01
127ERIMeron Teshome Hagos (ERI)Bike Aid5:23
128CHNEn Huang (CHN)Keyi - Look5:56
129CHNWeijie Hou (CHN)Keyi - Look5:56
130JAPTanzo Tokuda (JAP)Ukyo6:20
131JAPSuguru Tokuda (JAP)Ukyo6:26
132KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Attaque - Gusto
133CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Wujiang - Wujiang 117,4km - 14 Oktober 2017Sprint


1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier - Selle Italia2:40:49
2ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
3UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc0:00
4ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM0:00
5COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis0:00
6ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo0:00
7AUSRyan Macanally (AUS)Nice0:00
8FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
9UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
10BLRAnton Muzychkin (BLR)0:00
11COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)0:00
12FRAJonathan Couanon (FRA)0:00
13AUSKaden Groves (AUS)St. George0:00
14NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon0:00
15ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:00
16COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:00
17FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
18CHNZhiwen Chen (CHN)Giant0:00
19HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi0:00
20USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto0:00
21GREPolychronis Tzortzakis (GRE)0:00
22COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)0:00
23COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
24GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid0:00
25ALBEugert Zhupa (ALB)0:00
26FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordisk0:00
27HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - Scott0:00
28ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Soul Brasil Pro Cycling0:00
29COLCristian Stiven Ruiz Peláez (COL)0:00
30FRAQuentin Valognes (FRA)Novo Nordisk0:00
31SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block0:00
32ROUSerghei Tvetcov (ROU)Jelly Belly - Maxxis0:00
33HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi0:00
34AUSBen Hill (AUS)Attaque - Gusto0:00
35ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:00
36CHNWeijie Hou (CHN)Keyi - Look0:00
37CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Keyi - Look0:00
38UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:00
39MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxis0:00
40CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy0:00
41CHNPenghai Deng (CHN)Giant0:00
42COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:00
43RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:00
44NZLMorgan Smith (NZL)St. George0:00
45FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:00
46ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:00
47BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
48UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:00
49ITAMatteo Busato (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
50BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
51CANTravis Samuel (CAN)H&r Block0:00
52CANMarc-Antoine Nadon (CAN)H&r Block0:00
53ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
54USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00
55COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Rts - Monton0:00
56CANChristopher Prendergast (CAN)H&r Block0:00
57ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)0:00
58SLOMartin Lavric (SLO)Attaque - Gusto0:00
59AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:00
60USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
61ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:00
62COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)0:00
63ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis0:00
64CHNLianshan Zhang (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
65CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang0:00
66BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:00
67CHNZhaoliang Xu (CHN)0:00
68AUSJason Lowndes (AUS)Israel Cycling Academy0:00
69ERIZemenfes Solmon (ERI)0:00
70BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
71BRACaio Godoy (BRA)0:00
72ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
73BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Wilier - Selle Italia0:00
74BRAGabriel Machado da Silva (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
75ERIMeron Arham Brhane (ERI)0:00
76USATanner Putt (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00
77BRAAndre De Souza Almeida (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
78CHNHaiwang Liu (CHN)0:00
79CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang0:00
80ITAEugenio Bani (ITA)0:00
81JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo0:00
82JAPYuma Koishi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
83COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)0:00
84TPEChien Chou Chen (TPE)0:00
85MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
86CHNXiaojun Fan (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
87NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:00
88GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid0:00
89USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
90JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
91NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
92MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
93AUSMarcus Culey (AUS)0:00
94AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
95NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk0:00
96CANAlexis Cartier (CAN)H&r Block0:00
97JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo0:00
98HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi0:00
99MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy0:00
100CHNXin Wang (CHN)Keyi - Look0:00
101CHNTianhao Gu (CHN)Giant0:00
102CHNWenjie Li (CHN)0:00
103JAPSuguru Tokuda (JAP)Ukyo0:00
104ISRItamar Einhorn (ISR)0:00
105ERIDaniel Habtemicheal (ERI)0:00
106COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon0:00
107TPEWen Chung Huang (TPE)0:00
108CHNBo Wang (CHN)Hengxiang0:00
109CHNJuntao Meng (CHN)0:00
110CHNZirong Zhong (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
111CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang0:00
112COLCristian Andres Pena Meneses (COL)0:00
113UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
114ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
115BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)0:00
116JAPTanzo Tokuda (JAP)Ukyo0:00
117JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
118JAPKazushige Kuboki (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
119AUSBen Dyball (AUS)St. George0:00
120NZLMatthew Zenovich (NZL)0:00
121CHNHang Shi (CHN)Giant0:00
122GERTino Thömel (GER)Bike Aid0:00
123GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:00
124MGLAltanzul Altansukh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
125HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:00
126NZLThomas Hubbard (NZL)St. George3:50
127CHNEn Huang (CHN)Keyi - Look3:50
128HKGKa Yu Leung (HKG)Hksi0:00
129USAMichael Sheehan (USA)Jelly Belly - Maxxis8:24
130ERIMeron Teshome Hagos (ERI)Bike Aid0:00
131CHNBenneng Yu (CHN)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Nantong - Haimen 148km - 15 Oktober 2017Sprint


1ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo3:19:28
2ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
3BLRAnton Muzychkin (BLR)0:00
4ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
5FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
6CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy0:00
7UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc0:00
8CHNZhiwen Chen (CHN)Giant0:00
9SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block0:00
10CANMarc-Antoine Nadon (CAN)H&r Block0:00
11AUSKaden Groves (AUS)St. George0:00
12ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis0:00
13COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)0:00
14ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:00
15FRAJonathan Couanon (FRA)0:00
16GREPolychronis Tzortzakis (GRE)0:00
17BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
18CANTravis Samuel (CAN)H&r Block0:00
19COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis0:00
20FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordisk0:00
21USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto0:00
22CHNZhaoliang Xu (CHN)0:00
23USATanner Putt (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00
24UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
25ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Soul Brasil Pro Cycling0:00
26HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi0:00
27NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon0:00
28HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi0:00
29COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:00
30CHNLianshan Zhang (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
31FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
32JAPKazushige Kuboki (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
33HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - Scott0:00
34CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Keyi - Look0:00
35FRAQuentin Valognes (FRA)Novo Nordisk0:00
36FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:00
37GERTino Thömel (GER)Bike Aid0:00
38ALBEugert Zhupa (ALB)0:00
39CHNWeijie Hou (CHN)Keyi - Look0:00
40UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:00
41BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
42ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:00
43MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
44SLOMartin Lavric (SLO)Attaque - Gusto0:00
45ERIMeron Arham Brhane (ERI)0:00
46CHNPenghai Deng (CHN)Giant0:00
47RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:00
48COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
49ERIZemenfes Solmon (ERI)0:00
50COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)0:00
51CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang0:00
52ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:00
53ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM0:00
54HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi0:00
55MGLAltanzul Altansukh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
56CANChristopher Prendergast (CAN)H&r Block0:00
57UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:00
58NZLMorgan Smith (NZL)St. George0:00
59GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid0:00
60TPEChien Chou Chen (TPE)0:00
61MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
62CHNXiaojun Fan (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
63BRAAndre De Souza Almeida (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
64COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)0:00
65ERIDaniel Habtemicheal (ERI)0:00
66COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)0:00
67ITAEugenio Bani (ITA)0:00
68BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Wilier - Selle Italia0:00
69COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:00
70BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:00
71MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxis0:00
72COLCristian Stiven Ruiz Peláez (COL)0:00
73AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:00
74CHNTianhao Gu (CHN)Giant0:00
75AUSBen Hill (AUS)Attaque - Gusto0:00
76AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
77USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
78JAPYuma Koishi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
79ROUSerghei Tvetcov (ROU)Jelly Belly - Maxxis0:00
80USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00
81AUSJason Lowndes (AUS)Israel Cycling Academy0:00
82COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Rts - Monton0:00
83AUSMarcus Culey (AUS)0:00
84ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
85BRACaio Godoy (BRA)0:00
86NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:00
87TPEWen Chung Huang (TPE)0:00
88MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy0:00
89GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid0:00
90BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
91NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk0:00
92JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
93COLCristian Andres Pena Meneses (COL)0:00
94ITAMatteo Busato (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
95ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
96COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon0:00
97UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
98CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang0:00
99USAMichael Sheehan (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
100USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
101CHNHaiwang Liu (CHN)0:00
102GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:00
103ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
104HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:00
105CHNJuntao Meng (CHN)0:00
106CHNBo Wang (CHN)Hengxiang0:00
107CANAlexis Cartier (CAN)H&r Block0:00
108NZLMatthew Zenovich (NZL)0:00
109ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)0:00
110CHNXin Wang (CHN)Keyi - Look0:00
111BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)0:00
112CHNHang Shi (CHN)Giant0:00
113CHNZirong Zhong (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
114CHNWenjie Li (CHN)0:00
115CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang0:00
116AUSBen Dyball (AUS)St. George0:00
117BRAGabriel Machado da Silva (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
118JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo0:00
119JAPSuguru Tokuda (JAP)Ukyo0:00
120NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
121JAPTanzo Tokuda (JAP)Ukyo0:19
122ISRItamar Einhorn (ISR)1:06
123JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini1:51
124NZLThomas Hubbard (NZL)St. George2:29
125HKGKa Yu Leung (HKG)Hksi0:00
126AUSRyan Macanally (AUS)Nice8:21
127ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Delko - Marseille Provence KTM
128CHNEn Huang (CHN)Keyi - Look
129JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo
130ERIMeron Teshome Hagos (ERI)Bike Aid

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Jiangyan - Jiangyan 106,4km - 16 Oktober 2017Sprint


1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier - Selle Italia2:07:53
2ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:00
3BLRAnton Muzychkin (BLR)0:00
4ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo0:00
5CHNZhiwen Chen (CHN)Giant0:00
6UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc0:00
7COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis0:00
8ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
9GERTino Thömel (GER)Bike Aid0:00
10CANMarc-Antoine Nadon (CAN)H&r Block0:00
11COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)0:00
12UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:00
13RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:00
14FRAJonathan Couanon (FRA)0:00
15GREPolychronis Tzortzakis (GRE)0:00
16CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy0:00
17FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordisk0:00
18USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto0:00
19COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:00
20MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxis0:00
21AUSBen Hill (AUS)Attaque - Gusto0:00
22HKGKa Yu Leung (HKG)Hksi0:00
23AUSKaden Groves (AUS)St. George0:00
24USATanner Putt (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00
25CANTravis Samuel (CAN)H&r Block0:00
26UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
27CHNPenghai Deng (CHN)Giant0:00
28HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi0:00
29COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
30CHNHaiwang Liu (CHN)0:00
31ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM0:00
32CHNLianshan Zhang (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
33MGLAltanzul Altansukh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
34ITAEugenio Bani (ITA)0:00
35TPEChien Chou Chen (TPE)0:00
36ERIDaniel Habtemicheal (ERI)0:00
37CHNZhaoliang Xu (CHN)0:00
38CANChristopher Prendergast (CAN)H&r Block0:00
39GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid0:00
40JAPKazushige Kuboki (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
41ALBEugert Zhupa (ALB)0:00
42HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - Scott0:00
43FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:00
44ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:00
45ERIZemenfes Solmon (ERI)0:00
46BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
47HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi0:00
48CHNTianhao Gu (CHN)Giant0:00
49FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
50BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
51COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)0:00
52CHNJuntao Meng (CHN)0:00
53UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:00
54USAMichael Sheehan (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
55CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Keyi - Look0:00
56NZLMorgan Smith (NZL)St. George0:00
57BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:00
58ERIMeron Arham Brhane (ERI)0:00
59ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:00
60UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
61NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:00
62BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Wilier - Selle Italia0:00
63COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)0:00
64USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00
65COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:00
66SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block0:00
67COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon0:00
68FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
69ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Soul Brasil Pro Cycling0:00
70ROUSerghei Tvetcov (ROU)Jelly Belly - Maxxis0:00
71SLOMartin Lavric (SLO)Attaque - Gusto0:00
72AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:00
73BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
74ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
75MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
76ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis0:00
77NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon0:00
78ITAMatteo Busato (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
79COLCristian Stiven Ruiz Peláez (COL)0:00
80COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Rts - Monton0:00
81BRACaio Godoy (BRA)0:00
82USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
83BRAGabriel Machado da Silva (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
84CHNZirong Zhong (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
85AUSBen Dyball (AUS)St. George0:00
86CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang0:00
87ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier - Selle Italia0:00
88JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
89BRAAndre De Souza Almeida (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
90GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:00
91AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
92COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)0:00
93FRAQuentin Valognes (FRA)Novo Nordisk0:00
94JAPYuma Koishi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
95ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)0:00
96COLCristian Andres Pena Meneses (COL)0:00
97NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk0:00
98CHNBo Wang (CHN)Hengxiang0:00
99TPEWen Chung Huang (TPE)0:00
100CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang0:00
101CHNWeijie Hou (CHN)Keyi - Look0:00
102HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:00
103HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi0:00
104AUSMarcus Culey (AUS)0:00
105CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang0:00
106CHNXiaojun Fan (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
107GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid0:00
108NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
109USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
110ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
111MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy0:00
112NZLMatthew Zenovich (NZL)0:00
113JAPSuguru Tokuda (JAP)Ukyo0:00
114JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo0:00
115CHNWenjie Li (CHN)0:00
116BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)0:00
117AUSJason Lowndes (AUS)Israel Cycling Academy0:00
118MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall0:00
119JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini0:24
120ISRItamar Einhorn (ISR)0:37
121JAPTanzo Tokuda (JAP)Ukyo2:03
122CANAlexis Cartier (CAN)H&r Block4:50
123NZLThomas Hubbard (NZL)St. George
124CHNXin Wang (CHN)Keyi - Look
125CHNHang Shi (CHN)Giant
126AUSRyan Macanally (AUS)Nice

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Jurong Chishanhu - Maoshan 130,6km - 17 Oktober 2017Sprint


1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier - Selle Italia2:58:58
2CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy0:00
3FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
4UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:00
5FRAJonathan Couanon (FRA)0:00
6UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
7BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
8JAPKazushige Kuboki (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
9COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:00
10MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxis0:00
11RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:00
12NZLMorgan Smith (NZL)St. George0:00
13NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon0:00
14COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis0:00
15ITAEugenio Bani (ITA)0:00
16UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc0:00
17CANTravis Samuel (CAN)H&r Block0:00
18ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:00
19ROUSerghei Tvetcov (ROU)Jelly Belly - Maxxis0:00
20BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
21BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Soul Brasil Pro Cycling0:00
22USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
23UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:00
24ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:00
25COLCristian Andres Pena Meneses (COL)0:00
26BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Wilier - Selle Italia0:00
27ALBEugert Zhupa (ALB)0:00
28BRACaio Godoy (BRA)0:00
29ERIDaniel Habtemicheal (ERI)0:00
30NZLMatthew Zenovich (NZL)0:00
31ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)0:00
32ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
33USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00
34ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis0:11
35AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:16
36COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:18
37AUSBen Hill (AUS)Attaque - Gusto0:20
38NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:22
39CANChristopher Prendergast (CAN)H&r Block0:33
40COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)0:36
41ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier - Selle Italia1:01
42ITAMatteo Busato (ITA)Wilier - Selle Italia1:01
43GREPolychronis Tzortzakis (GRE)3:52
44ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo4:46
45ERIMeron Arham Brhane (ERI)5:01
46HKGHo San Chiu (HKG)Hksi5:01
47CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang5:01
48CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang5:01
49SLOMartin Lavric (SLO)Attaque - Gusto5:01
50COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)5:01
51BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club5:01
52COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)5:01
53HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - Scott5:01
54FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordisk5:01
55COLCristian Stiven Ruiz Peláez (COL)5:01
56ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy5:01
57MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy6:18
58AUSKaden Groves (AUS)St. George7:14
59COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon8:55
60MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall9:54
61FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM9:54
62ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM9:54
63CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Keyi - Look10:56
64GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid10:56
65GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid10:56
66CHNBo Wang (CHN)Hengxiang10:56
67CHNZhiwen Chen (CHN)Giant10:56
68HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi10:56
69CHNTianhao Gu (CHN)Giant11:00
70AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk11:00
71TPEChien Chou Chen (TPE)11:00
72ERIZemenfes Solmon (ERI)11:00
73NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk11:00
74BLRAnton Muzychkin (BLR)11:00
75ISRItamar Einhorn (ISR)11:00
76AUSJason Lowndes (AUS)Israel Cycling Academy11:00
77NEDAdne Van Engelen (NED)11:00
78JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo11:00
79USAMichael Sheehan (USA)Jelly Belly - Maxxis11:00
80MGLAltanzul Altansukh (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall11:00
81AUSBen Dyball (AUS)St. George11:00
82COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)11:00
83BRAGabriel Machado da Silva (BRA)Soul Brasil Pro Cycling11:00
84ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier - Selle Italia11:00
85CHNZirong Zhong (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape11:44
86SLOJure Rupnik (SLO)H&r Block11:44
87CANMarc-Antoine Nadon (CAN)H&r Block11:44
88TPEWen Chung Huang (TPE)11:44
89CHNXiaojun Fan (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape12:05
90CHNWeijie Hou (CHN)Keyi - Look12:16
91USATanner Putt (USA)United Health Care Presented by Maxxis12:19
92CANAlexis Cartier (CAN)H&r Block12:50
93HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi14:26
94ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini14:26
95COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)Ningxia Sports Lottery - Livall14:26
96USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto14:26
97JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini14:26
98JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini14:26
99CHNZhaoliang Xu (CHN)14:26
100HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi14:26
101FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk14:26
102BRAAndre De Souza Almeida (BRA)Soul Brasil Pro Cycling16:44
103CHNLianshan Zhang (CHN)Yunnan - Lvshan Landscape16:44
104HKGKa Yu Leung (HKG)Hksi16:44
105CHNWenjie Li (CHN)16:44
106AUSMarcus Culey (AUS)16:44
107CHNHaiwang Liu (CHN)16:44
108USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxis18:38
109UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - Bdc21:17
110CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang
111GERTino Thömel (GER)Bike Aid
112JAPYuma Koishi (JAP)Nippo - Vini Fantini
113COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Rts - Monton
114FRAQuentin Valognes (FRA)Novo Nordisk
115CHNPenghai Deng (CHN)Giant
116MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)Ningxia Sports Lottery - Livall
117BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)
118ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Soul Brasil Pro Cycling
119CHNJuntao Meng (CHN)
120JAPSuguru Tokuda (JAP)Ukyo
121JAPTanzo Tokuda (JAP)Ukyo
122GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden