De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Taihu Lake - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Taihu Lake - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2019

Ronde van Taihu Lake 2019

ChinaChina - 9 Oktober 2019 - 16 Oktober 2019


Algemeen klassement - 15 Oktober 2019


1NZLDylan Kennett (NZL)St. George13:42:25
2BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:23
3AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy0:27
4ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:29
5NZLMichael Vink (NZL)0:35
6ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:38
7AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM0:39
8ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellin0:40
9CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy0:42
10NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George0:42
11AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George0:43
12COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin0:43
13ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:49
14COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellin0:50
15BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:51
16GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk0:51
17FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:51
18NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert0:52
19GREGeorgios Bouglas (GRE)Ningxia Sports Lottery - Livall0:53
20MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapura0:54
21BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:55
22FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:55
23ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:56
24SWEErik Bergström Frisk (SWE)Memil Ccn0:56
25NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:58
26ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:58
27COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellin0:58
28ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH0:59
29ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD1:01
30ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:02
31NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)1:02
32ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)1:02
33ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH1:02
34TPEChien Liang Chen (TPE)1:02
35COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Medellin1:03
36RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Club1:03
37ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk1:04
38ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)1:05
39ITAMattia Bevilacqua (ITA)1:06
40ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)1:07
41RWAJoseph Areruya (RWA)Delko - Marseille Provence KTM1:09
42GBRSimon Carr (GBR)AVC Aix-en-Provence1:10
43ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling1:15
44MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)1:15
45FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolais1:16
46JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:16
47AUSBailey Walters (AUS)1:17
48ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)1:17
49ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM1:17
50MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:17
51GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccn1:23
52NORTrond Trondsen (NOR)Team Coop1:27
53COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon1:28
54CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team1:36
55MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Sapura1:39
56ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:13
57COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellin3:18
58BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club3:22
59AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn3:34
60LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang3:35
61CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang3:38
62PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Burgos - BH3:39
63CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang3:40
64CHNChengshuo Miao (CHN)Hengxiang3:40
65CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xidesheng3:41
66NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH3:45
67RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club3:47
68CHNBingcheng Gu (CHN)Giant3:51
69CHNPenghai Deng (CHN)Giant3:56
70ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH4:01
71CHNZisen Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team4:07
72ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk4:23
73BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club4:34
74AUSBlake Quick (AUS)St. George4:39
75CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall4:41
76MASMohamad Saari Amri Abd Rasim (MAS)Sapura4:47
77BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club4:50
78MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling5:01
79JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè5:29
80AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk7:10
81ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:12
82MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling7:47
83ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academy9:25
84JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè11:09
85ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:24
86NZLThomas Hubbard (NZL)St. George11:44
87JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Team11:57
88ITANicolas Marini (ITA)Tianyoude Hotel Cycling Team12:06
89CHNDaihou Li (CHN)Shenzhen Xidesheng12:08
90MASMuhamad Hakimi Haiqal Ahmad Sabri (MAS)Sapura12:10
91CHNZhiwen Chen (CHN)Giant12:12
92CHNWenbo Huang (CHN)Shenzhen Xidesheng12:13
93CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xidesheng12:14
94CHNHe Jiang (CHN)Hengxiang12:24
95CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall12:27
96CHNChao Zeng (CHN)Kunbao Sport12:36
97TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Spor14:58
98HKGPak Hang Ng (HKG)15:02
99CHNJunyong Wang (CHN)Hengxiang15:05
100CHNTegele Yi (CHN)Kunbao Sport15:06
101CHNJin Song Li (CHN)Giant15:07
102HKGSum Lui Ng (HKG)15:16
103ISRYuval Ben Moshe (ISR)15:22
104HKGKwun Hei Ho (HKG)15:25
105CHNWeijie Hou (CHN)Kunbao Sport15:44
106NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccn16:31
107BLRDzianis Mazur (BLR)16:59
108BLRAlexei Shnyrko (BLR)17:11
109MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling17:24
110CHNYi Zhu (CHN)17:30
111CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xidesheng17:43
112HKGChun Kin Lai (HKG)17:54
113CHNJunnan Wang (CHN)Shenzhen Xidesheng19:17
114CHNGuanhua Xue (CHN)Kunbao Sport19:53

Proloog - Wuxi - Wuxi - 5,5 km - 9 Oktober 2019Individuele Tijdrit


1AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy6:07
2NZLDylan Kennett (NZL)St. George0:02
3NZLMichael Vink (NZL)0:08
4ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellin0:13
5BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:13
6NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccn0:15
7ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:15
8NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George0:15
9AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George0:16
10COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellin0:17
11ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:17
12AUSBlake Quick (AUS)St. George0:17
13CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy0:18
14COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin0:18
15BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club0:21
16BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:24
17FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:24
18MASMohamad Saari Amri Abd Rasim (MAS)Sapura0:25
19ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academy0:25
20GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk0:25
21GREGeorgios Bouglas (GRE)Ningxia Sports Lottery - Livall0:26
22AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM0:26
23BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:27
24ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:27
25COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellin0:27
26NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert0:27
27BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:28
28FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:28
29MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapura0:29
30ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:29
31SWEErik Bergström Frisk (SWE)Memil Ccn0:29
32AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk0:29
33CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:30
34NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:31
35ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:31
36ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:31
37COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellin0:31
38ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH0:32
39AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn0:33
40LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang0:34
41NZLThomas Hubbard (NZL)St. George0:34
42ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD0:34
43ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:35
44NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:35
45ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)0:35
46ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH0:35
47TPEChien Liang Chen (TPE)0:35
48COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Medellin0:36
49RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Club0:36
50ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:37
51CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang0:37
52ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:38
53PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Burgos - BH0:38
54MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling0:38
55ITAMattia Bevilacqua (ITA)0:39
56CHNChengshuo Miao (CHN)Hengxiang0:39
57CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang0:40
58ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:40
59TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Spor0:40
60ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:40
61CHNHang Shi (CHN)Giant0:41
62CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xidesheng0:41
63RWAJoseph Areruya (RWA)Delko - Marseille Provence KTM0:42
64ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:43
65GBRSimon Carr (GBR)AVC Aix-en-Provence0:43
66ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk0:43
67HKGPak Hang Ng (HKG)0:44
68NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH0:44
69GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccn0:44
70RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:46
71JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Team0:47
72CHNTegele Yi (CHN)Kunbao Sport0:48
73CHNJunyong Wang (CHN)Hengxiang0:48
74BLRDzianis Mazur (BLR)0:48
75BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:49
76FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolais0:49
77MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)0:49
78CHNJin Song Li (CHN)Giant0:49
79JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:49
80AUSBailey Walters (AUS)0:50
81ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:50
82ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM0:50
83CHNBingcheng Gu (CHN)Giant0:50
84ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling0:52
85CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xidesheng0:54
86BLRAlexei Shnyrko (BLR)0:54
87CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xidesheng0:54
88MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:54
89CHNPenghai Deng (CHN)Giant0:55
90ITANicolas Marini (ITA)Tianyoude Hotel Cycling Team0:56
91CHNHe Jiang (CHN)Hengxiang0:56
92CHNDaihou Li (CHN)Shenzhen Xidesheng0:58
93HKGSum Lui Ng (HKG)0:58
94MASMuhamad Hakimi Haiqal Ahmad Sabri (MAS)Sapura1:00
95JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:00
96HKGKwan Lok Choi (HKG)1:00
97ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH1:00
98JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:00
99NORTrond Trondsen (NOR)Team Coop1:00
100COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon1:01
101CHNGuanhua Xue (CHN)Kunbao Sport1:02
102CHNZhiwen Chen (CHN)Giant1:02
103ISRYuval Ben Moshe (ISR)1:04
104MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:05
105CHNWenbo Huang (CHN)Shenzhen Xidesheng1:05
106CHNChao Zeng (CHN)Kunbao Sport1:06
107CHNZisen Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team1:06
108CHNZifan Gao (CHN)Kunbao Sport1:06
109MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:06
110HKGKwun Hei Ho (HKG)1:07
111CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team1:09
112CHNYi Zhu (CHN)1:11
113MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Sapura1:12
114HKGCheuk Hei To (HKG)1:12
115CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall1:17
116CHNJunnan Wang (CHN)Shenzhen Xidesheng1:18
117CHNWeijie Hou (CHN)Kunbao Sport1:26
118HKGChun Kin Lai (HKG)1:35

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Wuxi - Wuxi - 88,8 km - 10 Oktober 2019Sprint


1ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:51:20
2NZLDylan Kennett (NZL)St. Georgezt
3AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
4ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
5BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
6ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
7CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
8ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academyzt
9MASMohamad Saari Amri Abd Rasim (MAS)Sapurazt
10ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
11ITAMattia Bevilacqua (ITA)zt
12ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academyzt
13CHNZhiwen Chen (CHN)Giantzt
14ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
15TPEChien Liang Chen (TPE)zt
16ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
17NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
18ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASDzt
19MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
20AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
21NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccnzt
22TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
23RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Clubzt
24MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapurazt
25ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
26COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellinzt
27CHNJunyong Wang (CHN)Hengxiangzt
28AUSBlake Quick (AUS)St. Georgezt
29GREGeorgios Bouglas (GRE)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
30COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellinzt
31MASMuhamad Hakimi Haiqal Ahmad Sabri (MAS)Sapurazt
32JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Teamzt
33ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
34CHNZisen Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
35CHNPenghai Deng (CHN)Giantzt
36ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
37CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xideshengzt
38ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
39ISRYuval Ben Moshe (ISR)zt
40HKGChun Kin Lai (HKG)zt
41SWEErik Bergström Frisk (SWE)Memil Ccnzt
42ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellinzt
43FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
44AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academyzt
45CHNWeijie Hou (CHN)Kunbao Sportzt
46ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
47ITANicolas Marini (ITA)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
48RWAJoseph Areruya (RWA)Delko - Marseille Provence KTMzt
49NZLMichael Vink (NZL)zt
50MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Sapurazt
51COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Medellinzt
52COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellinzt
53NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
54MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
55ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
56HKGKwun Hei Ho (HKG)zt
57FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolaiszt
58BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
59BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
60MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
61NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academyzt
62CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
63BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
64CHNGuanhua Xue (CHN)Kunbao Sportzt
65RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
66NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
67NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
68ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
69CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
70LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
71GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
72CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
73CHNBingcheng Gu (CHN)Giantzt
74AUSBailey Walters (AUS)zt
75JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
76JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
77CHNYi Zhu (CHN)zt
78CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
79CHNWenbo Huang (CHN)Shenzhen Xideshengzt
80HKGKwan Lok Choi (HKG)zt
81ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
82FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
83MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
84AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
85ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
86ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
87HKGSum Lui Ng (HKG)zt
88CHNChengshuo Miao (CHN)Hengxiangzt
89CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
90HKGPak Hang Ng (HKG)zt
91ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
92CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xideshengzt
93MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
94NORTrond Trondsen (NOR)Team Coopzt
95COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
96BLRDzianis Mazur (BLR)zt
97ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
98BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
99CHNHang Shi (CHN)Giantzt
100BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
101GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccnzt
102CHNTegele Yi (CHN)Kunbao Sportzt
103CHNChao Zeng (CHN)Kunbao Sportzt
104GBRSimon Carr (GBR)AVC Aix-en-Provencezt
105CHNDaihou Li (CHN)Shenzhen Xideshengzt
106CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
107BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
108CHNHe Jiang (CHN)Hengxiangzt
109ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
110CHNZifan Gao (CHN)Kunbao Sportzt
111JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
112COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellinzt
113AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
114CHNJunnan Wang (CHN)Shenzhen Xidesheng1:08
115PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Burgos - BHzt
116CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xideshengzt
117NZLThomas Hubbard (NZL)St. Georgezt
118HKGCheuk Hei To (HKG)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Wuxi - Wuxi - 101 km - 11 Oktober 2019Sprint


1ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:14:06
2NZLDylan Kennett (NZL)St. Georgezt
3ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academyzt
4BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
5ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
6ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
7ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
8CHNJunyong Wang (CHN)Hengxiangzt
9ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
10ITAMattia Bevilacqua (ITA)zt
11ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
12ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
13AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
14CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
15COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellinzt
16CHNZhiwen Chen (CHN)Giantzt
17MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
18GREGeorgios Bouglas (GRE)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
19NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
20TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
21MASMohamad Saari Amri Abd Rasim (MAS)Sapurazt
22ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
23CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xideshengzt
24ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASDzt
25HKGKwun Hei Ho (HKG)zt
26AUSBlake Quick (AUS)St. Georgezt
27AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academyzt
28CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
29ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academyzt
30MASMuhamad Hakimi Haiqal Ahmad Sabri (MAS)Sapurazt
31ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
32CHNPenghai Deng (CHN)Giantzt
33ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
34RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Clubzt
35ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
36TPEChien Liang Chen (TPE)zt
37SWEErik Bergström Frisk (SWE)Memil Ccnzt
38MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
39NZLMichael Vink (NZL)zt
40NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academyzt
41ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellinzt
42FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
43ITANicolas Marini (ITA)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
44BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
45COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellinzt
46MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapurazt
47PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Burgos - BHzt
48HKGKwan Lok Choi (HKG)zt
49CHNTegele Yi (CHN)Kunbao Sportzt
50BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
51CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xideshengzt
52LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
53ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
54NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccnzt
55ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
56AUSBailey Walters (AUS)zt
57ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
58CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
59CHNWenbo Huang (CHN)Shenzhen Xideshengzt
60CHNYi Zhu (CHN)zt
61MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Sapurazt
62FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
63AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
64CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
65CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
66BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
67RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
68ISRYuval Ben Moshe (ISR)zt
69RWAJoseph Areruya (RWA)Delko - Marseille Provence KTMzt
70HKGChun Kin Lai (HKG)zt
71NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
72GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
73ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
74MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
75NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
76BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
77MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
78ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
79JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
80BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
81HKGPak Hang Ng (HKG)zt
82CHNDaihou Li (CHN)Shenzhen Xideshengzt
83HKGSum Lui Ng (HKG)zt
84CHNBingcheng Gu (CHN)Giantzt
85JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Teamzt
86CHNWeijie Hou (CHN)Kunbao Sportzt
87JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
88ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
89ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
90AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
91CHNChengshuo Miao (CHN)Hengxiangzt
92CHNHe Jiang (CHN)Hengxiangzt
93GBRSimon Carr (GBR)AVC Aix-en-Provencezt
94COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellinzt
95CHNHang Shi (CHN)Giantzt
96GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccnzt
97CHNZisen Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
98AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
99CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
100CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
101NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
102BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
103MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
104COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellinzt
105COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
106COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Medellinzt
107ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
108JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
109BLRDzianis Mazur (BLR)zt
110CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xideshengzt
111FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolaiszt
112NZLThomas Hubbard (NZL)St. Georgezt
113NORTrond Trondsen (NOR)Team Coopzt
114CHNChao Zeng (CHN)Kunbao Sport0:20
115CHNJunnan Wang (CHN)Shenzhen Xidesheng0:20
116CHNGuanhua Xue (CHN)Kunbao Sport2:14
117CHNZifan Gao (CHN)Kunbao Sport2:14
118HKGCheuk Hei To (HKG)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Huzhou - Changxing - 117 km - 12 Oktober 2019Sprint


1NZLDylan Kennett (NZL)St. George2:24:31
2ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academyzt
3ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
4NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccnzt
5BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
6ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
7ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
8ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
9AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
10GREGeorgios Bouglas (GRE)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
11CHNZisen Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
12ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
13ITANicolas Marini (ITA)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
14COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellinzt
15ITAMattia Bevilacqua (ITA)zt
16ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
17NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
18MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
19CHNZhiwen Chen (CHN)Giantzt
20TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
21ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
22BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
23ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
24AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
25HKGKwun Hei Ho (HKG)zt
26ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
27CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
28NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academyzt
29FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolaiszt
30CHNJunyong Wang (CHN)Hengxiangzt
31COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellinzt
32HKGKwan Lok Choi (HKG)zt
33ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellinzt
34NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
35RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Clubzt
36CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xideshengzt
37ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
38NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
39SWEErik Bergström Frisk (SWE)Memil Ccnzt
40TPEChien Liang Chen (TPE)zt
41CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
42RWAJoseph Areruya (RWA)Delko - Marseille Provence KTMzt
43NZLMichael Vink (NZL)zt
44ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
45MASMohamad Saari Amri Abd Rasim (MAS)Sapurazt
46AUSBlake Quick (AUS)St. Georgezt
47ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASDzt
48AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
49LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
50ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
51CHNPenghai Deng (CHN)Giantzt
52NORTrond Trondsen (NOR)Team Coopzt
53ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
54CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
55MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
56AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academyzt
57RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
58ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
59CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
60MASMuhamad Hakimi Haiqal Ahmad Sabri (MAS)Sapurazt
61FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
62ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
63FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
64HKGChun Kin Lai (HKG)zt
65BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
66CHNYi Zhu (CHN)zt
67JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
68CHNTegele Yi (CHN)Kunbao Sportzt
69ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academyzt
70BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
71ISRYuval Ben Moshe (ISR)zt
72CHNBingcheng Gu (CHN)Giantzt
73CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
74CHNWenbo Huang (CHN)Shenzhen Xideshengzt
75PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Burgos - BHzt
76CHNWeijie Hou (CHN)Kunbao Sportzt
77CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
78HKGSum Lui Ng (HKG)zt
79HKGPak Hang Ng (HKG)zt
80AUSBailey Walters (AUS)zt
81GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
82COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Medellinzt
83ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
84BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
85MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapurazt
86CHNHe Jiang (CHN)Hengxiangzt
87CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xideshengzt
88ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
89MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
90BLRDzianis Mazur (BLR)zt
91MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Sapurazt
92CHNChengshuo Miao (CHN)Hengxiangzt
93CHNChao Zeng (CHN)Kunbao Sportzt
94BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
95MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
96MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
97COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellinzt
98COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellinzt
99CHNHang Shi (CHN)Giantzt
100ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
101AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
102BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
103COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
104CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
105NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
106NZLThomas Hubbard (NZL)St. Georgezt
107GBRSimon Carr (GBR)AVC Aix-en-Provencezt
108CHNDaihou Li (CHN)Shenzhen Xideshengzt
109JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Teamzt
110CHNJunnan Wang (CHN)Shenzhen Xidesheng0:12
111JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:12
112JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:12
113GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccn0:12
114CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xidesheng0:12
115CHNGuanhua Xue (CHN)Kunbao Sport0:18
116ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk0:39
117CHNZifan Gao (CHN)Kunbao Sport

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Wujiang Taihu - Wujiang Taihu - 116 km - 13 Oktober 2019Sprint


1ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:30:58
2ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
3ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academyzt
4ITAMattia Bevilacqua (ITA)zt
5NZLDylan Kennett (NZL)St. Georgezt
6ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
7ITANicolas Marini (ITA)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
8CHNZhiwen Chen (CHN)Giantzt
9ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
10BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
11ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
12GREGeorgios Bouglas (GRE)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
13ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
14ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
15TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
16JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Teamzt
17CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
18CHNZisen Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
19COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellinzt
20ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
21TPEChien Liang Chen (TPE)zt
22AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
23ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
24NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccnzt
25AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
26NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
27NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
28ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
29CHNJunyong Wang (CHN)Hengxiangzt
30NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academyzt
31ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academyzt
32CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xideshengzt
33MASMuhamad Hakimi Haiqal Ahmad Sabri (MAS)Sapurazt
34HKGKwun Hei Ho (HKG)zt
35ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellinzt
36COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellinzt
37MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
38MASMohamad Saari Amri Abd Rasim (MAS)Sapurazt
39CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xideshengzt
40CHNPenghai Deng (CHN)Giantzt
41ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
42ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
43HKGKwan Lok Choi (HKG)zt
44ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
45RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Clubzt
46ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
47FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
48MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapurazt
49AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
50MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
51NZLMichael Vink (NZL)zt
52ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
53CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
54SWEErik Bergström Frisk (SWE)Memil Ccnzt
55JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
56AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academyzt
57NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
58RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
59RWAJoseph Areruya (RWA)Delko - Marseille Provence KTMzt
60CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
61CHNTegele Yi (CHN)Kunbao Sportzt
62ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
63MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
64ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
65MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Sapurazt
66PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Burgos - BHzt
67FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
68BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
69BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
70FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolaiszt
71LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
72CHNWenbo Huang (CHN)Shenzhen Xideshengzt
73NORTrond Trondsen (NOR)Team Coopzt
74HKGPak Hang Ng (HKG)zt
75HKGChun Kin Lai (HKG)zt
76CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
77GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
78BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
79GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccnzt
80AUSBailey Walters (AUS)zt
81AUSBlake Quick (AUS)St. Georgezt
82CHNHe Jiang (CHN)Hengxiangzt
83HKGSum Lui Ng (HKG)zt
84ISRYuval Ben Moshe (ISR)zt
85CHNBingcheng Gu (CHN)Giantzt
86JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
87CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
88CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
89ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
90COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellinzt
91BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
92CHNDaihou Li (CHN)Shenzhen Xideshengzt
93ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
94ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASDzt
95CHNHang Shi (CHN)Giantzt
96COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Medellinzt
97CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
98BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
99NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
100MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
101MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
102AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
103CHNWeijie Hou (CHN)Kunbao Sportzt
104CHNChengshuo Miao (CHN)Hengxiangzt
105CHNChao Zeng (CHN)Kunbao Sportzt
106GBRSimon Carr (GBR)AVC Aix-en-Provencezt
107COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellinzt
108JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
109CHNGuanhua Xue (CHN)Kunbao Sportzt
110COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
111CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xidesheng0:18
112BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:38
113BLRDzianis Mazur (BLR)zt
114NZLThomas Hubbard (NZL)St. Georgezt
115CHNJunnan Wang (CHN)Shenzhen Xideshengzt
116CHNYi Zhu (CHN)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Sendi Ke Jurong - Chishan Lake - 128,8 km - 14 Oktober 2019Sprint


1AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM2:59:55
2BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
3ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
4NZLDylan Kennett (NZL)St. Georgezt
5ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
6RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Clubzt
7ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASDzt
8ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
9ITAMattia Bevilacqua (ITA)zt
10ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
11GREGeorgios Bouglas (GRE)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
12ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academyzt
13ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
14ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
15TPEChien Liang Chen (TPE)zt
16NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
17COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellinzt
18ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
19ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
20ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellinzt
21ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
22MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapurazt
23CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
24ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
25NORTrond Trondsen (NOR)Team Coopzt
26SWEErik Bergström Frisk (SWE)Memil Ccnzt
27FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolaiszt
28NZLMichael Vink (NZL)zt
29GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccnzt
30MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
31AUSBailey Walters (AUS)zt
32MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Sapurazt
33FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
34COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellinzt
35FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
36NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academyzt
37JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
38ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
39NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
40GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
41AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academyzt
42BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
43ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
44CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
45NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
46MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
47COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellinzt
48ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
49AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
50BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
51RWAJoseph Areruya (RWA)Delko - Marseille Provence KTMzt
52GBRSimon Carr (GBR)AVC Aix-en-Provencezt
53COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
54COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Medellinzt
55ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
56CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xidesheng2:33
57CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang2:33
58CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall2:33
59ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:34
60CHNZisen Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team2:34
61ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH2:34
62CHNPenghai Deng (CHN)Giant2:34
63CHNBingcheng Gu (CHN)Giant2:34
64NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH2:34
65BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club2:34
66AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn2:34
67PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Burgos - BH2:34
68LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang2:34
69ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk2:34
70RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club2:34
71CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang2:34
72COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellin2:34
73CHNChengshuo Miao (CHN)Hengxiang2:34
74BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club2:43
75MASMohamad Saari Amri Abd Rasim (MAS)Sapura3:56
76MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling3:56
77BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club3:56
78JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:56
79AUSBlake Quick (AUS)St. George3:56
80ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:14
81MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling6:14
82AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk6:14
83ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academy8:40
84JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè9:30
85CHNHe Jiang (CHN)Hengxiang10:43
86CHNZhiwen Chen (CHN)Giant10:43
87CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall10:43
88CHNDaihou Li (CHN)Shenzhen Xidesheng10:43
89CHNChao Zeng (CHN)Kunbao Sport10:43
90CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xidesheng10:43
91CHNWenbo Huang (CHN)Shenzhen Xidesheng10:43
92ITANicolas Marini (ITA)Tianyoude Hotel Cycling Team10:43
93MASMuhamad Hakimi Haiqal Ahmad Sabri (MAS)Sapura10:43
94JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Team10:43
95ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:43
96NZLThomas Hubbard (NZL)St. George10:43
97HKGPak Hang Ng (HKG)13:51
98HKGSum Lui Ng (HKG)13:51
99TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Spor13:51
100ISRYuval Ben Moshe (ISR)13:51
101CHNJin Song Li (CHN)Giant13:51
102CHNJunyong Wang (CHN)Hengxiang13:51
103HKGKwun Hei Ho (HKG)13:51
104CHNTegele Yi (CHN)Kunbao Sport13:51
105CHNWeijie Hou (CHN)Kunbao Sport13:51
106CHNGuanhua Xue (CHN)Kunbao Sport15:52
107BLRAlexei Shnyrko (BLR)15:52
108BLRDzianis Mazur (BLR)15:52
109CHNYi Zhu (CHN)15:52
110MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling15:52
111HKGChun Kin Lai (HKG)15:52
112CHNJunnan Wang (CHN)Shenzhen Xidesheng15:52
113NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccn15:52
114CHNHang Shi (CHN)Giant15:52
115CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xidesheng15:52
116HKGKwan Lok Choi (HKG)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Jinhu - Jinhu - 73,6 km - 15 Oktober 2019Sprint


1ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:35:55
2ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
3BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
4ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academyzt
5ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
6ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academyzt
7ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
8ITANicolas Marini (ITA)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
9JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Teamzt
10CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
11AUSBlake Quick (AUS)St. Georgezt
12ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
13AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
14ITAMattia Bevilacqua (ITA)zt
15CHNZisen Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
16MASMuhamad Hakimi Haiqal Ahmad Sabri (MAS)Sapurazt
17GREGeorgios Bouglas (GRE)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
18ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
19ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASDzt
20ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
21ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
22TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
23NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
24CHNZhiwen Chen (CHN)Giantzt
25HKGKwun Hei Ho (HKG)zt
26NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccnzt
27COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellinzt
28ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
29CHNJunyong Wang (CHN)Hengxiangzt
30NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
31ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
32CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
33BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
34ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
35CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xideshengzt
36AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
37MASMohamad Saari Amri Abd Rasim (MAS)Sapurazt
38NZLMichael Vink (NZL)zt
39MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
40NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academyzt
41MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
42RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Clubzt
43FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
44ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
45RWAJoseph Areruya (RWA)Delko - Marseille Provence KTMzt
46SWEErik Bergström Frisk (SWE)Memil Ccnzt
47CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
48ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
49ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
50COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellinzt
51ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
52ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellinzt
53CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xideshengzt
54CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
55JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
56HKGPak Hang Ng (HKG)zt
57ISRYuval Ben Moshe (ISR)zt
58FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolaiszt
59AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academyzt
60MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapurazt
61BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
62NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
63CHNYi Zhu (CHN)zt
64NORTrond Trondsen (NOR)Team Coopzt
65BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
66BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
67ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
68GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
69TPEChien Liang Chen (TPE)zt
70CHNPenghai Deng (CHN)Giantzt
71AUSBailey Walters (AUS)zt
72PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Burgos - BHzt
73FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
74CHNTegele Yi (CHN)Kunbao Sportzt
75BLRDzianis Mazur (BLR)zt
76ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
77AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
78CHNGuanhua Xue (CHN)Kunbao Sportzt
79CHNWeijie Hou (CHN)Kunbao Sportzt
80CHNChengshuo Miao (CHN)Hengxiangzt
81BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
82CHNBingcheng Gu (CHN)Giantzt
83RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
84ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
85BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
86CHNWenbo Huang (CHN)Shenzhen Xideshengzt
87COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellinzt
88COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Medellinzt
89CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xideshengzt
90ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
91NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
92CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
93MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Sapurazt
94MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
95MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
96NZLDylan Kennett (NZL)St. Georgezt
97GBRSimon Carr (GBR)AVC Aix-en-Provencezt
98CHNDaihou Li (CHN)Shenzhen Xideshengzt
99COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
100CHNChao Zeng (CHN)Kunbao Sportzt
101MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
102AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
103CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
104COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellinzt
105NZLThomas Hubbard (NZL)St. Georgezt
106CHNJunnan Wang (CHN)Shenzhen Xideshengzt
107GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccnzt
108HKGSum Lui Ng (HKG)zt
109JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
110JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
111HKGChun Kin Lai (HKG)zt
112LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
113CHNHe Jiang (CHN)Hengxiang0:18
114CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall1:11
115CHNHang Shi (CHN)Giant

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden