De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Japan - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Japan - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Japan

Uitslagen 2019

Tour of Japan 2019

JapanJapan - 19 Mei 2019 - 26 Mei 2019


Algemeen klassement - 26 Mei 2019


1AUSChris Harper (AUS)Bridgelane19:49:57
2ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:40
3ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Matrix - Powertag0:51
4ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Matrix - Powertag1:02
5AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling1:29
6AUSSam Crome (AUS)Ukyo2:03
7JAPManabu Ishibashi (JAP)Bridgestone2:16
8JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomar2:45
9FRAAdrien Guillonnet (FRA)Interpro3:25
10JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzen4:01
11ESPPablo Torres Muiño (ESP)Interpro4:08
12FRADamien Monier (FRA)Aisan Racing Team4:51
13JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè5:15
14AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyo5:24
15AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum5:36
16AUSScott Bowden (AUS)Bridgelane7:07
17VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Matrix - Powertag7:36
18CZEAdam Toupalík (CZE)Corendon - Circus7:41
19FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro8:52
20JAPRyo Minato (JAP)Shimano9:59
21ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan10:02
22RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling13:34
23ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè13:38
24HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi13:48
25JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo14:16
26AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane14:59
27ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan15:20
28JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè20:38
29JAPKeisuke Kimura (JAP)Shimano22:28
30ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomar23:54
31JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen26:36
32ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè27:34
33JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano31:09
34ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar31:42
35GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany32:27
36AUSNicholas White (AUS)Bridgelane33:06
37HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi34:31
38SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling35:57
39ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar37:52
40ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar38:30
41JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team42:16
42JAPKota Yokoyama (JAP)Shimano46:16
43NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo46:23
44AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane47:29
45JAPAyumu Watanabe (JAP)47:41
46AUSLionel Mawditt (AUS)Bridgelane48:08
47SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum48:48
48JAPTakahiko Ogata (JAP)49:31
49JAPYuzuru Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen49:43
50JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè50:25
51JAPYoshimitsu Hiratsuka (JAP)Bridgestone50:49
52JAPRei Onodera (JAP)Utsunomiya - Blitzen51:38
53GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany54:46
54JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo54:53
55JAPDaiki Magosaki (JAP)Bridgestone56:35
56GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany57:20
57ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar58:43
58JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan1:05:54
59SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:08:22
60JAPRyu Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen1:08:37
61JAPDaichi Tomio (JAP)1:08:38
62GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany1:08:46
63JAPYuki Ishihara (JAP)Interpro1:10:29
64JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone1:11:49
65CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:13:03
66JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Team1:15:02
67JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan1:21:43
68HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi1:26:57
69JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Team1:28:35
70JAPTadaaki Nakai (JAP)Shimano1:28:55
71JAPDaiki Yasuhara (JAP)Matrix - Powertag1:32:27
72JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Team1:37:22
73JAPShiki Kuroeda (JAP)Bridgestone1:49:03
74JAPSaya Kuroeda (JAP)Shimano1:49:15
75JAPSuguru Tokuda (JAP)Bridgestone1:55:06
76JAPJin Okubo (JAP)Kinan1:57:08
77JAPTakayuki Abe (JAP)Utsunomiya - Blitzen2:08:34

Proloog - Sakai - Sakai - 2,6 km - 19 Mei 2019Individuele Tijdrit


1JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen3:06
2JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone0:01
3VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Matrix - Powertag0:02
4NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo0:03
5CZEAdam Toupalík (CZE)Corendon - Circus0:04
6AUSChris Harper (AUS)Bridgelane0:04
7GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany0:04
8JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:04
9AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane0:04
10AUSNicholas White (AUS)Bridgelane0:05
11JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano0:05
12AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum0:06
13AUSSam Crome (AUS)Ukyo0:06
14RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:07
15ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:08
16AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyo0:08
17ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:08
18SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:08
19JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team0:08
20SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:09
21AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane0:09
22ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:09
23AUSScott Bowden (AUS)Bridgelane0:09
24JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Team0:09
25ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Matrix - Powertag0:09
26ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:09
27JAPJunya Sano (JAP)Matrix - Powertag0:10
28JAPYuzuru Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:10
29ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling0:10
30ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:10
31GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany0:11
32SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:11
33JAPTakayuki Abe (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:11
34JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomar0:11
35ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:11
36JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:11
37ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:11
38JAPKota Yokoyama (JAP)Shimano0:11
39ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:11
40JAPDaiki Magosaki (JAP)Bridgestone0:12
41JAPTadaaki Nakai (JAP)Shimano0:12
42JAPTakahiko Ogata (JAP)0:12
43JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Team0:12
44JAPRei Onodera (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:12
45JAPShoi Matsuda (JAP)0:12
46JAPManabu Ishibashi (JAP)Bridgestone0:12
47ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan0:13
48FRAThomas Lebas (FRA)Kinan0:13
49GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany0:13
50JAPTetsuo Yamamoto (JAP)0:13
51ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan0:13
52JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:14
53ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Matrix - Powertag0:14
54AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:14
55JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo0:14
56ESPPablo Torres Muiño (ESP)Interpro0:15
57JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Team0:15
58JAPRyu Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:15
59JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo0:15
60ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:15
61HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:16
62JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:16
63JAPAyumu Watanabe (JAP)0:16
64CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:16
65MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:16
66AUSLionel Mawditt (AUS)Bridgelane0:17
67JAPDaiki Yasuhara (JAP)Matrix - Powertag0:17
68GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany0:17
69ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling0:17
70JAPYoshimitsu Hiratsuka (JAP)Bridgestone0:17
71HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:18
72JAPJin Okubo (JAP)Kinan0:18
73HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi0:18
74FRAAdrien Guillonnet (FRA)Interpro0:18
75JAPKeisuke Kimura (JAP)Shimano0:18
76JAPSuguru Tokuda (JAP)Bridgestone0:19
77GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany0:19
78JAPDaichi Tomio (JAP)0:19
79FRADamien Monier (FRA)Aisan Racing Team0:19
80JAPRyouhei Komori (JAP)Matrix - Powertag0:19
81JAPYuki Ishihara (JAP)Interpro0:19
82JAPKota Sumiyoshi (JAP)Aisan Racing Team0:20
83JAPEugene Kakizaki (JAP)0:20
84JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan0:20
85HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi0:20
86SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling0:20
87COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interpro0:21
88JAPTomoya Koyama (JAP)Interpro0:21
89JAPSaya Kuroeda (JAP)Shimano0:21
90JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum0:21
91JAPRyo Minato (JAP)Shimano0:22
92JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan0:22
93JAPShiki Kuroeda (JAP)Bridgestone0:23
94FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro0:24
95HKGKwun Hei Ho (HKG)0:26
96HKGChun Kin Lai (HKG)0:33

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Kyoto - Kyoto - 105 km - 20 Mei 2019Ontsnapping


1AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane2:41:25
2JAPShotaro Iribe (JAP)Shimanozt
3ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:02
4ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:09
5JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone0:09
6ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:09
7NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo0:09
8ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan0:09
9ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Matrix - Powertag0:09
10AUSSam Crome (AUS)Ukyo0:09
11CZEAdam Toupalík (CZE)Corendon - Circus0:09
12AUSChris Harper (AUS)Bridgelane0:09
13ESPPablo Torres Muiño (ESP)Interpro0:09
14VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Matrix - Powertag0:09
15ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan0:09
16AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum0:09
17AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyo0:09
18ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:09
19JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:09
20ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:09
21ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Matrix - Powertag0:09
22JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomar0:09
23AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane0:09
24SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:09
25ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling0:09
26AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:09
27AUSScott Bowden (AUS)Bridgelane0:09
28SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:09
29JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:09
30JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo0:09
31JAPKeisuke Kimura (JAP)Shimano0:09
32AUSLionel Mawditt (AUS)Bridgelane0:09
33SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:09
34COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interpro0:09
35FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro0:09
36JAPRyo Minato (JAP)Shimano0:09
37JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:09
38ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling0:09
39HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:09
40FRADamien Monier (FRA)Aisan Racing Team0:09
41JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:09
42JAPManabu Ishibashi (JAP)Bridgestone0:09
43JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum0:09
44ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:09
45JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan0:09
46ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:09
47FRAAdrien Guillonnet (FRA)Interpro0:09
48GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany2:03
49JAPDaiki Yasuhara (JAP)Matrix - Powertag2:03
50JAPAyumu Watanabe (JAP)2:44
51SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling2:44
52JAPJunya Sano (JAP)Matrix - Powertag2:44
53ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar3:30
54HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi3:30
55GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany5:23
56ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè5:29
57AUSNicholas White (AUS)Bridgelane7:08
58JAPYuzuru Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen7:53
59JAPRei Onodera (JAP)Utsunomiya - Blitzen7:53
60JAPTomoya Koyama (JAP)Interpro9:04
61HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi9:04
62GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany9:04
63JAPTakahiko Ogata (JAP)9:04
64JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team9:04
65JAPKota Yokoyama (JAP)Shimano9:04
66JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Team9:04
67JAPDaiki Magosaki (JAP)Bridgestone9:04
68JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè9:04
69JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan9:04
70FRAThomas Lebas (FRA)Kinan9:04
71JAPShiki Kuroeda (JAP)Bridgestone9:04
72JAPYuki Ishihara (JAP)Interpro9:04
73JAPDaichi Tomio (JAP)9:04
74GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany9:04
75HKGHo San Chiu (HKG)Hksi9:04
76JAPShoi Matsuda (JAP)9:04
77JAPSuguru Tokuda (JAP)Bridgestone9:04
78RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling9:04
79JAPTadaaki Nakai (JAP)Shimano9:04
80JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo9:04
81JAPYoshimitsu Hiratsuka (JAP)Bridgestone9:04
82JAPRyouhei Komori (JAP)Matrix - Powertag9:04
83JAPRyu Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen9:11
84JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Team14:47
85JAPSaya Kuroeda (JAP)Shimano17:12
86JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Team17:12
87JAPEugene Kakizaki (JAP)17:12
88GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany17:12
89CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum17:12
90JAPTakayuki Abe (JAP)Utsunomiya - Blitzen23:33
91MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling23:33
92JAPJin Okubo (JAP)Kinan23:33
93JAPKota Sumiyoshi (JAP)Aisan Racing Team23:33
94HKGChun Kin Lai (HKG)
95HKGKwun Hei Ho (HKG)
96JAPTetsuo Yamamoto (JAP)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Inabe - Inabe - 127 km - 21 Mei 2019Ontsnapping


1AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum3:18:34
2CZEAdam Toupalík (CZE)Corendon - Circuszt
3VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Matrix - Powertag0:13
4JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone0:13
5ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:13
6ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:13
7ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Matrix - Powertag0:13
8AUSSam Crome (AUS)Ukyo0:16
9JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:16
10NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo0:16
11ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan0:16
12AUSChris Harper (AUS)Bridgelane0:16
13ESPPablo Torres Muiño (ESP)Interpro0:16
14ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Matrix - Powertag0:16
15JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:16
16AUSNicholas White (AUS)Bridgelane0:16
17ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan0:16
18JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:16
19AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane0:16
20AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane0:16
21JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team0:16
22SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:16
23AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyo0:16
24JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano0:16
25GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany0:16
26COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interpro0:16
27SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:16
28JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:16
29AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:16
30AUSScott Bowden (AUS)Bridgelane0:16
31JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomar0:16
32JAPManabu Ishibashi (JAP)Bridgestone0:16
33ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling0:26
34JAPKeisuke Kimura (JAP)Shimano0:28
35FRAAdrien Guillonnet (FRA)Interpro0:28
36FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro0:28
37JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo0:28
38GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany0:28
39JAPRyo Minato (JAP)Shimano0:28
40HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:28
41HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:34
42ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:34
43ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:34
44ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:34
45ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:34
46JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Team0:34
47RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:34
48ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:34
49HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi0:34
50JAPDaiki Magosaki (JAP)Bridgestone0:41
51FRADamien Monier (FRA)Aisan Racing Team0:41
52ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:43
53FRAThomas Lebas (FRA)Kinan0:52
54JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:52
55CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:25
56ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar1:48
57GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany2:12
58JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo2:20
59SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling2:56
60JAPAyumu Watanabe (JAP)2:56
61JAPTakahiko Ogata (JAP)2:56
62JAPKota Yokoyama (JAP)Shimano2:56
63JAPRyu Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen6:20
64JAPRei Onodera (JAP)Utsunomiya - Blitzen6:20
65HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi6:25
66GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany6:27
67JAPYuzuru Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen6:27
68JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan8:45
69JAPDaichi Tomio (JAP)8:45
70SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum8:45
71JAPTadaaki Nakai (JAP)Shimano8:45
72JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Team8:52
73JAPYoshimitsu Hiratsuka (JAP)Bridgestone8:52
74JAPTomoya Koyama (JAP)Interpro14:14
75JAPYuki Ishihara (JAP)Interpro14:14
76JAPShiki Kuroeda (JAP)Bridgestone14:17
77JAPJin Okubo (JAP)Kinan14:17
78JAPSaya Kuroeda (JAP)Shimano14:17
79JAPEugene Kakizaki (JAP)14:17
80JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum14:17
81JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan14:17
82JAPRyouhei Komori (JAP)Matrix - Powertag14:17
83JAPSuguru Tokuda (JAP)Bridgestone14:17
84JAPTakayuki Abe (JAP)Utsunomiya - Blitzen14:20
85GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany14:29
86JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Team23:05
87AUSLionel Mawditt (AUS)Bridgelane26:22
88MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling26:22
89JAPDaiki Yasuhara (JAP)Matrix - Powertag27:26
90JAPShoi Matsuda (JAP)
91JAPKota Sumiyoshi (JAP)Aisan Racing Team
92JAPJunya Sano (JAP)Matrix - Powertag
93ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Mino - Mino - 139,4 km - 22 Mei 2019Sprint


1NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo3:14:20
2JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestonezt
3VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Matrix - Powertagzt
4ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
5ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
6ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
7JAPSaya Kuroeda (JAP)Shimanozt
8JAPRyu Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
9JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
10JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
11COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interprozt
12AUSNicholas White (AUS)Bridgelanezt
13GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Sks Germanyzt
14AUSChris Harper (AUS)Bridgelanezt
15SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
16AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
17JAPTomoya Koyama (JAP)Interprozt
18ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
19JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Teamzt
20GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germanyzt
21ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
22ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
23ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinanzt
24AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
25JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
26JAPAyumu Watanabe (JAP)zt
27JAPKeisuke Kimura (JAP)Shimanozt
28ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
29ESPPablo Torres Muiño (ESP)Interprozt
30JAPKota Yokoyama (JAP)Shimanozt
31ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Matrix - Powertagzt
32CZEAdam Toupalík (CZE)Corendon - Circuszt
33GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Sks Germanyzt
34SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
35JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
36AUSScott Bowden (AUS)Bridgelanezt
37ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinanzt
38MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
39AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
40FRADamien Monier (FRA)Aisan Racing Teamzt
41ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Matrix - Powertagzt
42GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germanyzt
43JAPYuzuru Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
44JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
45AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelanezt
46JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
47JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
48FRAFlorian Hudry (FRA)Interprozt
49HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksizt
50HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
51AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelanezt
52ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
53RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
54HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
55JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomarzt
56JAPRyo Minato (JAP)Shimanozt
57AUSSam Crome (AUS)Ukyozt
58AUSLionel Mawditt (AUS)Bridgelanezt
59SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
60FRAThomas Lebas (FRA)Kinanzt
61JAPManabu Ishibashi (JAP)Bridgestonezt
62SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
63JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Teamzt
64FRAAdrien Guillonnet (FRA)Interprozt
65JAPShotaro Iribe (JAP)Shimanozt
66JAPDaiki Magosaki (JAP)Bridgestonezt
67ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar1:04
68JAPEugene Kakizaki (JAP)1:04
69ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:46
70GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany1:46
71JAPShiki Kuroeda (JAP)Bridgestone1:46
72HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi2:27
73JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Team2:27
74JAPYuki Ishihara (JAP)Interpro2:27
75JAPTakahiko Ogata (JAP)2:27
76JAPDaichi Tomio (JAP)2:27
77JAPJin Okubo (JAP)Kinan2:27
78JAPDaiki Yasuhara (JAP)Matrix - Powertag3:15
79JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan3:15
80JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan3:40
81JAPRei Onodera (JAP)Utsunomiya - Blitzen3:40
82CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:40
83JAPRyouhei Komori (JAP)Matrix - Powertag3:40
84JAPYoshimitsu Hiratsuka (JAP)Bridgestone5:29
85JAPTadaaki Nakai (JAP)Shimano5:29
86JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo5:54
87JAPTakayuki Abe (JAP)Utsunomiya - Blitzen6:01
88JAPSuguru Tokuda (JAP)Bridgestone6:01
89JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum12:02

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Minami-Shinshu - 123,6 km - 23 Mei 2019Sprint


1ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomar3:10:24
2NEDRaymond Kreder (NED)Ukyozt
3AUSNicholas White (AUS)Bridgelanezt
4AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
5VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Matrix - Powertagzt
6ESPPablo Torres Muiño (ESP)Interprozt
7JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
8ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
9JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomarzt
10JAPShotaro Iribe (JAP)Shimanozt
11ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinanzt
12JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
13AUSChris Harper (AUS)Bridgelanezt
14CZEAdam Toupalík (CZE)Corendon - Circuszt
15ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinanzt
16ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Matrix - Powertagzt
17ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Matrix - Powertagzt
18AUSSam Crome (AUS)Ukyozt
19AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
20ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
21JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
22AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelanezt
23AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
24JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
25HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksizt
26AUSScott Bowden (AUS)Bridgelanezt
27JAPManabu Ishibashi (JAP)Bridgestonezt
28RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
29FRAAdrien Guillonnet (FRA)Interprozt
30AUSLionel Mawditt (AUS)Bridgelane0:21
31JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team0:50
32JAPRyo Minato (JAP)Shimano0:50
33FRADamien Monier (FRA)Aisan Racing Team0:50
34JAPYoshimitsu Hiratsuka (JAP)Bridgestone0:50
35ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:50
36SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling0:50
37ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:50
38FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro0:50
39JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo3:34
40JAPKota Yokoyama (JAP)Shimano3:34
41HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi3:34
42JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen3:37
43SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:37
44ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè5:52
45JAPYuzuru Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen5:52
46JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè5:52
47GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany5:52
48FRAThomas Lebas (FRA)Kinan5:52
49JAPKeisuke Kimura (JAP)Shimano5:52
50ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar5:52
51JAPDaiki Magosaki (JAP)Bridgestone5:52
52JAPAyumu Watanabe (JAP)5:52
53JAPTakahiko Ogata (JAP)5:52
54HKGHo San Chiu (HKG)Hksi5:52
55JAPRei Onodera (JAP)Utsunomiya - Blitzen5:52
56JAPDaiki Yasuhara (JAP)Matrix - Powertag9:10
57ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar11:56
58ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar11:56
59SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum13:29
60CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum13:29
61JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan13:29
62GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany14:53
63GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany14:53
64GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany14:53
65SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum14:53
66GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany14:53
67JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Team14:53
68JAPDaichi Tomio (JAP)14:53
69JAPYuki Ishihara (JAP)Interpro14:53
70JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Team14:53
71JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan14:53
72JAPJin Okubo (JAP)Kinan14:53
73JAPRyu Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen14:53
74AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane14:53
75JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Team14:53
76JAPTadaaki Nakai (JAP)Shimano14:53
77JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone14:53
78JAPEugene Kakizaki (JAP)19:45
79HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi19:45
80JAPTakayuki Abe (JAP)Utsunomiya - Blitzen22:20
81JAPSaya Kuroeda (JAP)Shimano24:09
82JAPSuguru Tokuda (JAP)Bridgestone24:09
83JAPShiki Kuroeda (JAP)Bridgestone24:09
84JAPTomoya Koyama (JAP)Interpro24:09
85MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling
86ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè
87JAPRyouhei Komori (JAP)Matrix - Powertag
88COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interpro
89JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Mont Fuji - 36 km - 24 Mei 2019Berg


1AUSChris Harper (AUS)Bridgelane1:22:24
2ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling0:28
3ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:43
4JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:51
5ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Matrix - Powertag0:51
6ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Matrix - Powertag1:06
7HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi1:12
8ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:20
9AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling1:25
10FRAAdrien Guillonnet (FRA)Interpro1:38
11AUSSam Crome (AUS)Ukyo1:47
12JAPManabu Ishibashi (JAP)Bridgestone1:52
13FRADamien Monier (FRA)Aisan Racing Team1:55
14JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomar2:26
15AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane2:38
16RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling2:52
17VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Matrix - Powertag3:22
18JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:38
19ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:38
20ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomar3:38
21ESPPablo Torres Muiño (ESP)Interpro4:23
22AUSScott Bowden (AUS)Bridgelane4:33
23AUSLionel Mawditt (AUS)Bridgelane4:45
24AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyo4:49
25FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro4:49
26JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè4:54
27JAPRyo Minato (JAP)Shimano5:29
28AUSNicholas White (AUS)Bridgelane6:01
29AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum6:11
30HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi6:13
31JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo6:21
32ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar6:31
33ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan6:45
34FRAThomas Lebas (FRA)Kinan7:18
35CZEAdam Toupalík (CZE)Corendon - Circus8:08
36JAPTakahiko Ogata (JAP)8:15
37JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen8:43
38SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling9:13
39JAPYuki Ishihara (JAP)Interpro9:26
40GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany10:08
41JAPYoshimitsu Hiratsuka (JAP)Bridgestone10:15
42JAPRei Onodera (JAP)Utsunomiya - Blitzen11:21
43ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar11:25
44ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar11:50
45JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano12:14
46JAPKota Yokoyama (JAP)Shimano12:14
47JAPKeisuke Kimura (JAP)Shimano12:14
48SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum12:14
49JAPDaichi Tomio (JAP)12:27
50AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane12:50
51ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan13:10
52SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum13:16
53GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany14:15
54GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany14:15
55JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team14:15
56JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè14:15
57JAPDaiki Magosaki (JAP)Bridgestone14:15
58GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany14:15
59HKGHo San Chiu (HKG)Hksi15:03
60JAPYuzuru Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen15:20
61JAPAyumu Watanabe (JAP)15:47
62GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany16:41
63JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan18:10
64JAPRyu Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen18:48
65JAPEugene Kakizaki (JAP)18:50
66JAPTadaaki Nakai (JAP)Shimano21:47
67JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Team21:49
68JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Team21:51
69SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum25:42
70ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar25:46
71JAPSuguru Tokuda (JAP)Bridgestone26:01
72JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo26:03
73NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo26:31
74JAPSaya Kuroeda (JAP)Shimano26:45
75JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan26:45
76JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Team27:55
77JAPTomoya Koyama (JAP)Interpro28:07
78HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi28:52
79JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone28:52
80CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum30:45
81JAPJin Okubo (JAP)Kinan32:43
82JAPShiki Kuroeda (JAP)Bridgestone32:43
83JAPDaiki Yasuhara (JAP)Matrix - Powertag33:02
84JAPTakayuki Abe (JAP)Utsunomiya - Blitzen33:12

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Izu - Izu - 122 km - 25 Mei 2019Medium berg


1ESPPablo Torres Muiño (ESP)Interpro3:35:58
2AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum0:11
3ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Matrix - Powertag0:11
4ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Matrix - Powertag0:11
5CZEAdam Toupalík (CZE)Corendon - Circus0:11
6ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan0:11
7ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:11
8AUSChris Harper (AUS)Bridgelane0:16
9JAPManabu Ishibashi (JAP)Bridgestone0:22
10JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomar0:28
11JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:28
12AUSSam Crome (AUS)Ukyo0:31
13AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyo0:47
14ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan1:16
15AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:11
16FRAAdrien Guillonnet (FRA)Interpro1:42
17ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:42
18RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling1:42
19FRADamien Monier (FRA)Aisan Racing Team1:42
20JAPKeisuke Kimura (JAP)Shimano2:45
21AUSScott Bowden (AUS)Bridgelane2:45
22FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro2:50
23GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany3:20
24JAPRyo Minato (JAP)Shimano3:26
25JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzen3:26
26VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Matrix - Powertag4:47
27CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum7:01
28JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo7:01
29JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo7:51
30AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane12:18
31ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar12:29
32HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi12:29
33JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen14:25
34JAPYuzuru Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen14:25
35JAPYoshimitsu Hiratsuka (JAP)Bridgestone14:25
36JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan14:25
37JAPDaiki Yasuhara (JAP)Matrix - Powertag15:53
38GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany16:45
39AUSLionel Mawditt (AUS)Bridgelane16:45
40JAPKota Yokoyama (JAP)Shimano16:48
41JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè16:48
42JAPRei Onodera (JAP)Utsunomiya - Blitzen17:05
43JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano17:08
44JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team18:28
45JAPRyu Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen19:55
46ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar19:55
47ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè20:13
48AUSNicholas White (AUS)Bridgelane20:25
49AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane20:25
50SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling20:25
51NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo20:25
52GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany20:51
53GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany20:51
54SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum20:51
55SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum20:51
56JAPYuki Ishihara (JAP)Interpro20:51
57JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan20:51
58HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi20:51
59JAPTakahiko Ogata (JAP)20:51
60JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Team20:51
61JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè20:51
62JAPAyumu Watanabe (JAP)20:51
63JAPDaichi Tomio (JAP)20:51
64JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Team20:51
65HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi20:51
66ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar20:53
67ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar20:53
68ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomar20:53
69JAPTadaaki Nakai (JAP)Shimano27:16
70JAPDaiki Magosaki (JAP)Bridgestone27:16
71JAPSaya Kuroeda (JAP)Shimano27:16
72JAPShiki Kuroeda (JAP)Bridgestone27:16
73JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Team27:16
74JAPSuguru Tokuda (JAP)Bridgestone28:42
75JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone28:42
76JAPJin Okubo (JAP)Kinan29:42
77JAPTakayuki Abe (JAP)Utsunomiya - Blitzen29:42
78JAPEugene Kakizaki (JAP)
79FRAThomas Lebas (FRA)Kinan
80ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling
81JAPTomoya Koyama (JAP)Interpro
82SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum
83GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany
84HKGHo San Chiu (HKG)Hksi

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Tokyo - Tokyo - 112 km - 26 Mei 2019Sprint


1JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone2:23:01
2ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
3VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Matrix - Powertagzt
4JAPShiki Kuroeda (JAP)Bridgestonezt
5JAPRyu Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
6ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
7JAPRei Onodera (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
8NEDRaymond Kreder (NED)Ukyozt
9JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
10JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
11JAPDaiki Magosaki (JAP)Bridgestonezt
12AUSNicholas White (AUS)Bridgelanezt
13SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
14GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Sks Germanyzt
15JAPYuki Ishihara (JAP)Interprozt
16AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
17CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
18ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Matrix - Powertagzt
19ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
20ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
21AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
22AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelanezt
23CZEAdam Toupalík (CZE)Corendon - Circuszt
24AUSChris Harper (AUS)Bridgelanezt
25ESPPablo Torres Muiño (ESP)Interprozt
26GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Sks Germanyzt
27AUSScott Bowden (AUS)Bridgelanezt
28ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Matrix - Powertagzt
29JAPAyumu Watanabe (JAP)zt
30SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
31JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
32JAPJin Okubo (JAP)Kinanzt
33AUSSam Crome (AUS)Ukyozt
34JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomarzt
35JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
36AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
37FRADamien Monier (FRA)Aisan Racing Teamzt
38JAPManabu Ishibashi (JAP)Bridgestonezt
39HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
40GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germanyzt
41RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
42HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksizt
43ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
44JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Teamzt
45JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
46JAPRyo Minato (JAP)Shimanozt
47FRAAdrien Guillonnet (FRA)Interprozt
48JAPKeigo Kusaba (JAP)Aisan Racing Team0:14
49JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan0:14
50FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro0:14
51GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany0:14
52ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:14
53HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi0:14
54ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:14
55SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling0:14
56AUSLionel Mawditt (AUS)Bridgelane0:14
57AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane0:14
58JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:14
59JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:21
60JAPYuzuru Suzuki (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:21
61ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:24
62JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan0:28
63JAPDaichi Tomio (JAP)0:37
64JAPTakahiko Ogata (JAP)0:39
65JAPTakayuki Abe (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
66JAPShotaro Watanabe (JAP)Aisan Racing Team1:11
67JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo1:27
68JAPKeisuke Kimura (JAP)Shimano1:27
69ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan2:14
70ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan2:14
71JAPSaya Kuroeda (JAP)Shimanozt
72JAPTadaaki Nakai (JAP)Shimano2:14
73JAPKota Yokoyama (JAP)Shimano2:14
74JAPDaiki Yasuhara (JAP)Matrix - Powertag2:16
75JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano2:18
76JAPYoshimitsu Hiratsuka (JAP)Bridgestone2:22
77JAPSuguru Tokuda (JAP)Bridgestone7:18

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden