De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Iran (Azarbaijan) - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Iran (Azarbaijan) - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Iran

Uitslagen 2019

Tour of Iran (Azarbaijan) 2019

IranIran - 2 Oktober 2019 - 6 Oktober 2019


Algemeen klassement - 6 Oktober 2019


1RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinx21:30:23
2MDACristian Raileanu (MDA)Sapura0:24
3ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling0:26
4IRIHamid Pour Hasem (IRI)0:26
5RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:34
6RSAKent Main (RSA)Teg Procycling0:39
7AUSJesse Ewart (AUS)Sapura0:49
8RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:52
9ESPGabriel Reguero Corral (ESP)0:54
10COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:56
11IRIAmir Hossein Jamshidian Ghalehsefidi (IRI)1:00
12BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club1:03
13IRIMokhtari Farhad (IRI)1:06
14ALGAzzedine Lagab (ALG)Vib Sports1:14
15KAZIgor Chzhan (KAZ)Astana City1:16
16BELMaxime Vantomme (BEL)Tarteletto - Isorex1:20
17IRIBahram Najafi (IRI)Fengsheng Sports - Dft1:37
18KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motors1:42
19IRIOlamaei Mahdi (IRI)1:43
20IRIJafar Alizadehchakhlou (IRI)1:43
21IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)1:48
22KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motors1:51
23BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club1:52
24MARAnasse Ait El Abdia (MAR)Vib Sports1:52
25AZEElchin Asadov (AZE)Lviv1:54
26MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura2:11
27GERMario Vogt (GER)Sapura2:11
28RSAClint Hendricks (RSA)2:16
29MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)2:16
30BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex2:17
31ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorex2:25
32IRIMehdi Armoon (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahan2:32
33IRIMohammad Ganjkhanlou (IRI)2:47
34AZESamir Jabrayilov (AZE)3:45
35VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Tianyoude Hotel Cycling Team3:50
36IRIMorteza Rezvani Gilkalani (IRI)4:32
37BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorex5:27
38BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex6:11
39RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinx8:59
40RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinx11:10
41AZEMusa Mikayilzade (AZE)11:27
42IRIAliasghar Mousazadeh (IRI)12:06
43CHNZisen Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team12:08
44IRIMehdi Mazochian (IRI)12:37
45IRIMohsen Rahmanibeiragh (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahan12:50
46MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling13:04
47IRIKamal Razi (IRI)Omidnia Masshad13:18
48IRIMohammad Rajablou (IRI)13:28
49BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club14:29
50RSACallum Ormiston (RSA)14:55
51MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling16:17
52RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch16:33
53IRIHossein Nateghi (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahan16:46
54MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling17:07
55IRISeyed Milad Mohammad Seyedghalichi (IRI)19:03
56IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesia19:36
57RSAJames Fourie (RSA)Protouch19:45
58KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors22:34
59IRIKeyvan Rakani (IRI)Omidnia Masshad25:20
60MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura26:28
61RUSSergey Malnev (RUS)Lokosphinx27:02
62BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex27:23

Etappe 1 - Tabriz - Aras - 148 km - 2 Oktober 2019Sprint


1RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinx3:15:17
2ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
3RSAClint Hendricks (RSA)zt
4CHNZisen Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
5IRIHossein Nateghi (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahanzt
6AZEElchin Asadov (AZE)Lvivzt
7IRIOlamaei Mahdi (IRI)zt
8BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
9MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
10RUSSergey Malnev (RUS)Lokosphinxzt
11IRIMorteza Rezvani Gilkalani (IRI)zt
12IRIKhalil Khorshidi (IRI)zt
13RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinxzt
14IRIMohammad Ganjkhanlou (IRI)zt
15RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinxzt
16BELMaxime Vantomme (BEL)Tarteletto - Isorexzt
17ESPGabriel Reguero Corral (ESP)zt
18BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
19BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
20IRISeyed Milad Mohammad Seyedghalichi (IRI)zt
21GERMario Vogt (GER)Sapurazt
22IRIMokhtari Farhad (IRI)zt
23IRIBahram Najafi (IRI)Fengsheng Sports - Dftzt
24RSARohan Du Plooy (RSA)Protouchzt
25AZEMusa Mikayilzade (AZE)zt
26IRIMehdi Armoon (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahanzt
27KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
28RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinxzt
29IRIJafar Alizadehchakhlou (IRI)zt
30MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
31IRIMohsen Rahmanibeiragh (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahanzt
32MDACristian Raileanu (MDA)Sapurazt
33RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procyclingzt
34IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)zt
35VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
36COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
37IRIKamal Razi (IRI)Omidnia Masshadzt
38AZESamir Jabrayilov (AZE)zt
39MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
40BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
41IRIAliasghar Mousazadeh (IRI)zt
42AZEMahmud Mammadov (AZE)Lvivzt
43KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
44RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
45KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
46IRIHamid Pour Hasem (IRI)zt
47MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
48KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
49IRIHamid Beykhormazi (IRI)zt
50AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
51RSAKent Main (RSA)Teg Procyclingzt
52ALGAzzedine Lagab (ALG)Vib Sportszt
53RSACallum Ormiston (RSA)zt
54IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Fengsheng Sports - Dftzt
55RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinxzt
56IRIMohammad Rajablou (IRI)zt
57AZEKanan Gahramanli (AZE)zt
58IRIKeyvan Rakani (IRI)Omidnia Masshadzt
59MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
60BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorexzt
61IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesiazt
62IRIAmir Hossein Jamshidian Ghalehsefidi (IRI)zt
63MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
64BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorexzt
65BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Clubzt
66BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club0:15
67RSAJames Fourie (RSA)Protouch0:15
68ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorex0:15
69IRIMehdi Mazochian (IRI)0:22
70CHNJiancai Wang (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team0:26
71KAZIgor Chzhan (KAZ)Astana Cityzt
72MARAnasse Ait El Abdia (MAR)Vib Sportszt
73IRISajjad Paydar Shirvanehdeh (IRI)1:33
74IRIMahdi Rouzbahaneh (IRI)Omidnia Masshad6:31
75AZEMikayil Safarli (AZE)6:31
76BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex6:31
77AZEAli Qurbanov (AZE)21:57
77IRIAhmad Noormohammadi Baygi (IRI)Omidnia Masshadzt
79CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Aras - Khoy - 18 km - 3 Oktober 2019Sprint


1ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling4:25:07
2RSAClint Hendricks (RSA)zt
3IRIMohammad Ganjkhanlou (IRI)zt
4RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinxzt
5BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
6IRIHossein Nateghi (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahanzt
7BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
8GERMario Vogt (GER)Sapurazt
9MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
10RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinxzt
11IRIOlamaei Mahdi (IRI)zt
12AZEElchin Asadov (AZE)Lvivzt
13RSARohan Du Plooy (RSA)Protouchzt
14BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
15RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinxzt
16CHNZisen Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
17MARAnasse Ait El Abdia (MAR)Vib Sportszt
18BELMaxime Vantomme (BEL)Tarteletto - Isorexzt
19CHNJiancai Wang (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
20IRIMokhtari Farhad (IRI)zt
21IRIAmir Hossein Jamshidian Ghalehsefidi (IRI)zt
22MDACristian Raileanu (MDA)Sapurazt
23ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt
24IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)zt
25IRIJafar Alizadehchakhlou (IRI)zt
26KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
27IRIBahram Najafi (IRI)Fengsheng Sports - Dftzt
28AZEMusa Mikayilzade (AZE)zt
29BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Clubzt
30IRIHamid Pour Hasem (IRI)zt
31BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorexzt
32KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
33ALGAzzedine Lagab (ALG)Vib Sportszt
34BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
35COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
36RSAKent Main (RSA)Teg Procyclingzt
37IRIMorteza Rezvani Gilkalani (IRI)zt
38VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
39ESPGabriel Reguero Corral (ESP)zt
40RUSSergey Malnev (RUS)Lokosphinxzt
41IRIMehdi Mazochian (IRI)zt
42IRIAliasghar Mousazadeh (IRI)zt
43MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
44RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
45KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
46MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
47AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
48AZESamir Jabrayilov (AZE)zt
49IRIKamal Razi (IRI)Omidnia Masshadzt
50RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinxzt
51IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesiazt
52IRIMohammad Rajablou (IRI)zt
53IRIHamid Beykhormazi (IRI)zt
54BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorexzt
55RSACallum Ormiston (RSA)zt
56KAZIgor Chzhan (KAZ)Astana Cityzt
57MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)0:12
58IRIMehdi Armoon (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahan0:12
59IRIMohsen Rahmanibeiragh (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahan0:20
60MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:25
61BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club3:42
62KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors6:25
63RSAJames Fourie (RSA)Protouch7:08
64AZEKanan Gahramanli (AZE)7:08
65IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Fengsheng Sports - Dft8:12
66IRISajjad Paydar Shirvanehdeh (IRI)8:12
67IRISeyed Milad Mohammad Seyedghalichi (IRI)8:12
68RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx9:02
69IRIKeyvan Rakani (IRI)Omidnia Masshad13:18
70IRIMahdi Rouzbahaneh (IRI)Omidnia Masshad13:18
71MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura13:18
72RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procycling13:45
73IRIKhalil Khorshidi (IRI)
74BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club
75AZEMahmud Mammadov (AZE)Lviv
76AZEMikayil Safarli (AZE)
77AZEAli Qurbanov (AZE)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Urmia - Tabriz - 163 km - 4 Oktober 2019Berg


1RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinx3:46:39
2IRIHamid Pour Hasem (IRI)0:03
3MDACristian Raileanu (MDA)Sapura0:11
4RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:15
5RSAKent Main (RSA)Teg Procycling0:20
6ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling0:27
7CHNJiancai Wang (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team0:30
8AUSJesse Ewart (AUS)Sapura0:30
9RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:33
10ESPGabriel Reguero Corral (ESP)0:35
11COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:37
12IRIBahram Najafi (IRI)Fengsheng Sports - Dft0:41
13IRIAmir Hossein Jamshidian Ghalehsefidi (IRI)0:41
14IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)0:43
15IRIMokhtari Farhad (IRI)0:47
16BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:52
17ALGAzzedine Lagab (ALG)Vib Sports0:55
18BELMaxime Vantomme (BEL)Tarteletto - Isorex1:01
19IRIHamid Beykhormazi (IRI)1:05
20BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex1:09
21RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinx1:09
22IRIJafar Alizadehchakhlou (IRI)1:09
23KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motors1:09
24AZEMusa Mikayilzade (AZE)1:15
25MARAnasse Ait El Abdia (MAR)Vib Sports1:18
26KAZIgor Chzhan (KAZ)Astana City1:20
27MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)1:23
28IRIOlamaei Mahdi (IRI)1:25
29KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motors1:32
30BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club1:33
31RSACallum Ormiston (RSA)1:33
32AZEElchin Asadov (AZE)Lviv1:35
33IRIAliasghar Mousazadeh (IRI)1:35
34ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorex1:41
35IRIMehdi Armoon (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahan1:50
36BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorex1:52
37GERMario Vogt (GER)Sapura1:52
38IRISeyed Milad Mohammad Seyedghalichi (IRI)1:58
39MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura1:58
40BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex2:01
41IRIKeyvan Rakani (IRI)Omidnia Masshad2:01
42IRIMorteza Rezvani Gilkalani (IRI)2:07
43RSAClint Hendricks (RSA)2:07
44RSAJames Fourie (RSA)Protouch2:07
45CHNZisen Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team2:07
46IRIMehdi Mazochian (IRI)2:14
47IRIMohsen Rahmanibeiragh (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahan2:18
48MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling2:36
49IRIMohammad Ganjkhanlou (IRI)2:36
50IRISajjad Paydar Shirvanehdeh (IRI)2:48
51AZESamir Jabrayilov (AZE)2:54
52MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura2:58
53AZEKanan Gahramanli (AZE)3:05
54IRIMohammad Rajablou (IRI)3:12
55IRIKamal Razi (IRI)Omidnia Masshad3:17
56KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors3:29
57VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Tianyoude Hotel Cycling Team3:31
58IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Fengsheng Sports - Dft4:00
59BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club4:09
60RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx4:17
61RUSSergey Malnev (RUS)Lokosphinx4:21
62RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinx5:11
63MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling5:57
64MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling5:57
65KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors5:57
66RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch6:32
67RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procycling6:32
68BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club6:39
69IRIHossein Nateghi (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahan6:45
70BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex7:10
71IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesia9:40
72IRIMahdi Rouzbahaneh (IRI)Omidnia Masshad10:36

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Tabriz - Sarein - 198 km - 5 Oktober 2019Medium berg


1KAZIgor Chzhan (KAZ)Astana City4:38:34
2RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinx0:10
3BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:13
4ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling0:13
5RSAClint Hendricks (RSA)0:13
6KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motors0:13
7CHNJiancai Wang (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team0:13
8AUSJesse Ewart (AUS)Sapura0:13
9BELMaxime Vantomme (BEL)Tarteletto - Isorex0:13
10ESPGabriel Reguero Corral (ESP)0:13
11GERMario Vogt (GER)Sapura0:13
12RSAKent Main (RSA)Teg Procycling0:13
13MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura0:13
14IRIOlamaei Mahdi (IRI)0:13
15MDACristian Raileanu (MDA)Sapura0:13
16ALGAzzedine Lagab (ALG)Vib Sports0:13
17IRIMokhtari Farhad (IRI)0:13
18RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:13
19COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:13
20VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Tianyoude Hotel Cycling Team0:13
21AZEElchin Asadov (AZE)Lviv0:13
22BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex0:13
23IRIHamid Pour Hasem (IRI)0:13
24BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:13
25BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex0:13
26ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorex0:13
27RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:13
28IRIAmir Hossein Jamshidian Ghalehsefidi (IRI)0:13
29IRIMehdi Armoon (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahan0:24
30IRIHamid Beykhormazi (IRI)0:24
31KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motors0:28
32IRIMohammad Ganjkhanlou (IRI)0:28
33MARAnasse Ait El Abdia (MAR)Vib Sports0:28
34AZESamir Jabrayilov (AZE)0:28
35IRIJafar Alizadehchakhlou (IRI)0:28
36RSACallum Ormiston (RSA)0:36
37MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)0:36
38IRIBahram Najafi (IRI)Fengsheng Sports - Dft0:52
39IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)0:52
40IRIMorteza Rezvani Gilkalani (IRI)2:19
41BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorex3:39
42RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinx3:52
43BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club3:52
44IRISeyed Milad Mohammad Seyedghalichi (IRI)8:47
45IRIAliasghar Mousazadeh (IRI)9:55
46MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling9:55
47BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex9:55
48IRIKamal Razi (IRI)Omidnia Masshad9:55
49IRIMohsen Rahmanibeiragh (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahan9:55
50RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinx9:55
51AZEMusa Mikayilzade (AZE)9:55
52RUSSergey Malnev (RUS)Lokosphinx9:55
53BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club9:55
54AZEKanan Gahramanli (AZE)9:55
55IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Fengsheng Sports - Dft9:55
56MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling9:55
57IRIKeyvan Rakani (IRI)Omidnia Masshad9:55
58RSAJames Fourie (RSA)Protouch9:55
59IRIMahdi Rouzbahaneh (IRI)Omidnia Masshad9:55
60IRIMohammad Rajablou (IRI)9:55
61MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling9:55
62RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch9:55
63IRIHossein Nateghi (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahan9:55
64IRIMehdi Mazochian (IRI)9:55
65KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors9:55
66IRISajjad Paydar Shirvanehdeh (IRI)9:55
67MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura9:55
68CHNZisen Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team9:55
69IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesia9:55
70RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx
71KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors
72RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procycling

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Sarein - Tabriz - 188 km - 6 Oktober 2019Sprint


1BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorex5:24:52
2IRIMohammad Ganjkhanlou (IRI)zt
3ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
4IRIHossein Nateghi (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahanzt
5KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
6BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
7AZEElchin Asadov (AZE)Lvivzt
8IRIOlamaei Mahdi (IRI)zt
9MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
10BELMaxime Vantomme (BEL)Tarteletto - Isorexzt
11GERMario Vogt (GER)Sapurazt
12IRIMokhtari Farhad (IRI)zt
13BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
14CHNZisen Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
15VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
16RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinxzt
17MDACristian Raileanu (MDA)Sapurazt
18IRIHamid Pour Hasem (IRI)zt
19ESPGabriel Reguero Corral (ESP)zt
20RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinxzt
21RSARohan Du Plooy (RSA)Protouchzt
22IRISeyed Milad Mohammad Seyedghalichi (IRI)zt
23RSAKent Main (RSA)Teg Procyclingzt
24IRIJafar Alizadehchakhlou (IRI)zt
25RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
26IRIBahram Najafi (IRI)Fengsheng Sports - Dftzt
27IRIAmir Hossein Jamshidian Ghalehsefidi (IRI)zt
28ALGAzzedine Lagab (ALG)Vib Sportszt
29KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
30RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinxzt
31IRIMorteza Rezvani Gilkalani (IRI)zt
32IRIKeyvan Rakani (IRI)Omidnia Masshadzt
33AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
34COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
35BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
36KAZIgor Chzhan (KAZ)Astana Cityzt
37MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
38IRIKamal Razi (IRI)Omidnia Masshadzt
39IRIMehdi Mazochian (IRI)zt
40RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinxzt
41IRIMehdi Armoon (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahanzt
42IRIAliasghar Mousazadeh (IRI)zt
43IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesiazt
44MARAnasse Ait El Abdia (MAR)Vib Sportszt
45IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)zt
46RSAClint Hendricks (RSA)zt
47AZEMusa Mikayilzade (AZE)0:11
48MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura0:11
49KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:11
50IRIMohsen Rahmanibeiragh (IRI)Foolad Mobarakeh Sepahan0:11
51ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorex0:11
52RSAJames Fourie (RSA)Protouch0:15
53IRIMohammad Rajablou (IRI)0:15
54BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:19
55AZESamir Jabrayilov (AZE)0:19
56MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:19
57MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling0:28
58MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:44
59BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex3:42
60BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex4:46
61RSACallum Ormiston (RSA)12:40
62RUSSergey Malnev (RUS)Lokosphinx12:40
63CHNJiancai Wang (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team
64IRIHamid Beykhormazi (IRI)
65BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club
66IRIMahdi Rouzbahaneh (IRI)Omidnia Masshad
67IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Fengsheng Sports - Dft
68IRISajjad Paydar Shirvanehdeh (IRI)
69AZEKanan Gahramanli (AZE)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden