De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Taiwan - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Taiwan - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Taiwan

Uitslagen 2019

Tour de Taiwan 2019

TaiwanTaiwan - 17 Maart 2019 - 21 Maart 2019


Algemeen klassement - 21 Maart 2019


1AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd's16:44:14
2CANJames Gene Piccoli (CAN)Elevate - Khs0:06
3NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:10
4AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academy0:12
5COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Manzana - Postobon0:13
6ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy0:14
7GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccn0:15
8JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:15
9TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Merida0:16
10MDACristian Raileanu (MDA)Sapura0:16
11AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:16
12AUSJesse Ewart (AUS)Sapura0:16
13ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan0:16
14COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)Manzana - Postobon0:16
15FRAThomas Lebas (FRA)Kinan0:16
16ITALorenzo Fortunato (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:16
17JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:16
18COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon0:16
19RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:16
20HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi0:16
21JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo0:16
22ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd's0:16
23SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling0:16
24USAKeegan Swirbul (USA)Floyd's0:16
25COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:16
26ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan0:16
27GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang0:36
28COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon1:02
29RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Office - Guru1:13
30AUSScott Bowden (AUS)Bridgelane1:36
31LAOAruya Rounsauath (LAO)3:03
32NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelane3:40
33JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:47
34THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand Cct3:49
35AUSNicholas White (AUS)Bridgelane4:28
36SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Memil Ccn4:41
37AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang4:41
38SWEHannes Bergström Frisk (SWE)Memil Ccn4:41
39USATravis McCabe (USA)Floyd's5:27
40AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn6:14
41ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè6:58
42MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura7:18
43THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand Cct8:53
44THAThanakhan Chaiyasombat (THA)Thailand Cct10:18
45TPEChi Hao Wu (TPE)10:23
46GERAlexander Tarlton (GER)Herrmann10:56
47HKGHo San Chiu (HKG)Hksi11:56
48CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy12:58
49RSAGustav Basson (RSA)Teg Procycling13:15
50TPEYuan Tan Peng (TPE)Ljubljana - Gusto Xuarum13:46
51JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan14:03
52ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)14:11
53TPEShao Hsuan Lu (TPE)14:15
54AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane14:33
55AUSMarcus Culey (AUS)Sapura15:53
56GERChristopher Hatz (GER)Herrmann15:55
57COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobon16:43
58CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd's16:51
59COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon16:54
60CHNJin Song Li (CHN)Giant17:42
61NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy19:26
62PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)19:36
63THANawuti Liphongyu (THA)Thailand Cct19:36
64JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Team20:46
65JAPYasuharu Nakajima (JAP)Kinan23:44
66COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academy27:35
67JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano29:01
68HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi31:39
69THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Thailand Cct32:38
70HKGBurr Ho (HKG)Hksi33:49
71RSATravis Barrett (RSA)Office - Guru34:00
72CANÉmile Jean (CAN)Floyd's34:03
73ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)35:10
74MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapura35:23
75MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling35:58
76AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Bridgelane36:14
77GERFlorian Obersteiner (GER)Herrmann36:29
78CHNZhiwen Chen (CHN)Giant37:00
79TPEJing Huei Wang (TPE)38:28
80MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling38:31
81MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Elevate - Khs38:31
82RSAJan Mayise Montshioa (RSA)Sampada39:00
83GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continental39:13
84RSAJason Oosthuizen (RSA)Teg Procycling39:45
85HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi40:29
86USAEric Young (USA)Elevate - Khs40:48
87MASMohammad Izzat Hilmi Abdul Halil (MAS)Sapura40:53
88BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental40:56
89MEXJose Alfredo Rodriguez Victoria (MEX)Elevate - Khs41:01
90GERFlorenz Knauer (GER)Herrmann41:50
91MASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling41:52
92JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè42:08
93CHNHaiwang Liu (CHN)Giant42:35
94ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy43:02
95JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone43:03
96CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant43:39
97GERJonas Bokeloh (GER)Hrinkow Advarics Cycleang43:39
98GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continental44:00
99ITAMoreno Moser (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè44:13
100TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)CCC Development44:37
101AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang45:06
102USABrian Mcculloch (USA)Elevate - Khs45:13
103ITAMoreno Marchetti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)48:10

Etappe 1 - Taipei City - Taipei City - 83,2 km - 17 Maart 2019Sprint


1COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobon1:45:26
2USAEric Young (USA)Elevate - Khszt
3JAPYasuharu Nakajima (JAP)Kinanzt
4MEXJose Alfredo Rodriguez Victoria (MEX)Elevate - Khszt
5USATravis McCabe (USA)Floyd'szt
6COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
7TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Meridazt
8ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
9TPEYuan Tan Peng (TPE)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
10RSAGustav Basson (RSA)Teg Procyclingzt
11AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelanezt
12CHNZhiwen Chen (CHN)Giantzt
13CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd'szt
14NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelanezt
15AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Bridgelanezt
16MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
17JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestonezt
18COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academyzt
19NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academyzt
20JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
21JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
22GERFlorenz Knauer (GER)Herrmannzt
23AUSNicholas White (AUS)Bridgelanezt
24MASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
25AUSJason Lea (AUS)Bridgelanezt
26MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
27AUSScott Bowden (AUS)Bridgelanezt
28THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Thailand Cctzt
29GERFlorian Obersteiner (GER)Herrmannzt
30AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
31MDACristian Raileanu (MDA)Sapurazt
32RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Office - Guruzt
33NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccnzt
34SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Memil Ccnzt
35ITAMoreno Marchetti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
36CHNZhaoliang Xu (CHN)Giantzt
37JAPYudai Arashiro (JAP)Kinanzt
38THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand Cctzt
39ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
40NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
41GERChristopher Hatz (GER)Herrmannzt
42CANÉmile Jean (CAN)Floyd'szt
43COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)Manzana - Postobonzt
44RSATravis Barrett (RSA)Office - Guruzt
45AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
46JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
47HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
48GERJonas Bokeloh (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
49RSAJason Oosthuizen (RSA)Teg Procyclingzt
50CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
51AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
52CANJames Gene Piccoli (CAN)Elevate - Khszt
53GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccnzt
54SWEErik Bergström Frisk (SWE)Memil Ccnzt
55COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobonzt
56AUSMarcus Culey (AUS)Sapurazt
57ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
58FRAThomas Lebas (FRA)Kinanzt
59COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Manzana - Postobonzt
60ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinanzt
61ITALorenzo Fortunato (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
62MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapurazt
63PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)zt
64AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
65GERAlexander Tarlton (GER)Herrmannzt
66ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academyzt
67USAKeegan Swirbul (USA)Floyd'szt
68GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
69JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Teamzt
70TPEChi Hao Wu (TPE)zt
71TPEShao Hsuan Lu (TPE)zt
72CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
73HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
74AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
75THANawuti Liphongyu (THA)Thailand Cctzt
76THAThanakhan Chaiyasombat (THA)Thailand Cctzt
77JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
78SWEHannes Bergström Frisk (SWE)Memil Ccnzt
79COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
80MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
81JAPJin Okubo (JAP)Kinanzt
82RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
83JAPShotaro Iribe (JAP)Shimanozt
84HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
85HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksizt
86COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
87THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand Cctzt
88TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)CCC Developmentzt
89BRUMohamad Amir Amiruddin (BRU)Brunei Continentalzt
90JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
91USAGeorge Simpson (USA)Elevate - Khszt
92AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
93LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
94ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
95TPEJing Huei Wang (TPE)zt
96ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinanzt
97SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
98CHNManduo Liu (CHN)Giantzt
99AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd'szt
100GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continentalzt
101GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continentalzt
102RSAJan Mayise Montshioa (RSA)Sampadazt
103ITAMoreno Moser (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
104RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procyclingzt
105BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continentalzt
106HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
107CHNZilin Yuan (CHN)Giantzt
108USABrian Mcculloch (USA)Elevate - Khszt
109MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Elevate - Khszt
110CHNHaiwang Liu (CHN)Giantzt
111AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
112MASMohammad Izzat Hilmi Abdul Halil (MAS)Sapurazt
113ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
114MASMuhamad Fakhruazan Mohd Hanifian (MAS)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Taoyuan City - Taoyuan City - 118,88 km - 18 Maart 2019Sprint


1AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd's2:45:20
2ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
3AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
4COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Manzana - Postobonzt
5COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobonzt
6GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccnzt
7FRAThomas Lebas (FRA)Kinanzt
8GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
9TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Meridazt
10AUSNicholas White (AUS)Bridgelanezt
11RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
12AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
13ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinanzt
14CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
15COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)Manzana - Postobonzt
16NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
17ITALorenzo Fortunato (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
18AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
19HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
20JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
21AUSMarcus Culey (AUS)Sapurazt
22ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academyzt
23AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
24NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelanezt
25CANJames Gene Piccoli (CAN)Elevate - Khszt
26SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Memil Ccnzt
27USAKeegan Swirbul (USA)Floyd'szt
28MDACristian Raileanu (MDA)Sapurazt
29MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
30COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
31RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procyclingzt
32SWEHannes Bergström Frisk (SWE)Memil Ccnzt
33JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
34ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinanzt
35ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
36SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
37JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
38LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
39RSAGustav Basson (RSA)Teg Procycling0:27
40COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobon0:46
41COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon0:46
42ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:46
43JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan0:46
44GERChristopher Hatz (GER)Herrmann0:46
45HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:46
46USATravis McCabe (USA)Floyd's0:46
47COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:46
48THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand Cct0:46
49HKGBurr Ho (HKG)Hksi0:46
50TPEYuan Tan Peng (TPE)Ljubljana - Gusto Xuarum0:56
51TPEChi Hao Wu (TPE)0:57
52RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Office - Guru0:57
53AUSScott Bowden (AUS)Bridgelane1:09
54TPEShao Hsuan Lu (TPE)1:24
55USAGeorge Simpson (USA)Elevate - Khs1:24
56CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd's1:29
57AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Bridgelane1:35
58AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn1:35
59THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand Cct1:35
60AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane1:35
61JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone1:40
62HKGHo San Chiu (HKG)Hksi2:29
63THAThanakhan Chaiyasombat (THA)Thailand Cct3:00
64JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:06
65RSATravis Barrett (RSA)Office - Guru3:06
66CANÉmile Jean (CAN)Floyd's3:09
67ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)4:17
68NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy4:17
69THANawuti Liphongyu (THA)Thailand Cct4:27
70MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Elevate - Khs4:27
71MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling4:27
72COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academy4:27
73PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)4:27
74TPEJing Huei Wang (TPE)4:29
75CHNHaiwang Liu (CHN)Giant4:29
76MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapura4:29
77GERFlorian Obersteiner (GER)Herrmann4:58
78JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè4:58
79CHNJin Song Li (CHN)Giant5:02
80MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling5:04
81RSAJason Oosthuizen (RSA)Teg Procycling5:43
82ITAMoreno Moser (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè5:47
83ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy5:47
84AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang5:47
85CHNZhiwen Chen (CHN)Giant6:06
86GERAlexander Tarlton (GER)Herrmann6:15
87THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Thailand Cct7:25
88BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental7:25
89CHNManduo Liu (CHN)Giant7:25
90ITAMoreno Marchetti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)7:48
91TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)CCC Development7:48
92JAPYasuharu Nakajima (JAP)Kinan7:48
93MASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling7:48
94GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continental7:48
95JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Team7:48
96GERFlorenz Knauer (GER)Herrmann7:48
97MASMohammad Izzat Hilmi Abdul Halil (MAS)Sapura7:48
98SWEErik Bergström Frisk (SWE)Memil Ccn7:48
99RSAJan Mayise Montshioa (RSA)Sampada7:48
100JAPJin Okubo (JAP)Kinan7:48
101MEXJose Alfredo Rodriguez Victoria (MEX)Elevate - Khs7:53
102USAEric Young (USA)Elevate - Khs7:53
103GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continental9:19
104AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang9:35
105GERJonas Bokeloh (GER)Hrinkow Advarics Cycleang9:35
106USABrian Mcculloch (USA)Elevate - Khs9:35
107CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant9:35
108HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi9:35
109JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano9:35
110CHNZilin Yuan (CHN)Giant13:52
111NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccn17:02
112BRUMohamad Amir Amiruddin (BRU)Brunei Continental17:47
113MASMuhamad Fakhruazan Mohd Hanifian (MAS)
114AUSJason Lea (AUS)Bridgelane

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Zhubei City - Zhubei City - 156,5 km - 19 Maart 2019Sprint


1AUSNicholas White (AUS)Bridgelane3:49:03
2TPEYuan Tan Peng (TPE)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
3ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
4COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobonzt
5COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academyzt
6USATravis McCabe (USA)Floyd'szt
7NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
8JAPYasuharu Nakajima (JAP)Kinanzt
9GERChristopher Hatz (GER)Herrmannzt
10ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
11NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelanezt
12AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
13TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Meridazt
14ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinanzt
15RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Office - Guruzt
16RSAGustav Basson (RSA)Teg Procyclingzt
17SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Memil Ccnzt
18AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
19AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
20AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
21COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
22MDACristian Raileanu (MDA)Sapurazt
23USAGeorge Simpson (USA)Elevate - Khszt
24ITALorenzo Fortunato (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
25GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccnzt
26AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
27THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand Cctzt
28PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)zt
29COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)Manzana - Postobonzt
30CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
31FRAThomas Lebas (FRA)Kinanzt
32COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Manzana - Postobonzt
33JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
34AUSMarcus Culey (AUS)Sapurazt
35JAPShotaro Iribe (JAP)Shimanozt
36RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
37JAPYudai Arashiro (JAP)Kinanzt
38JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Teamzt
39GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
40THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand Cctzt
41CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
42ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academyzt
43COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobonzt
44CANJames Gene Piccoli (CAN)Elevate - Khszt
45JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
46MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
47AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd'szt
48RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procyclingzt
49HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
50ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
51JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
52TPEShao Hsuan Lu (TPE)zt
53SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
54TPEChi Hao Wu (TPE)zt
55NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academyzt
56THAThanakhan Chaiyasombat (THA)Thailand Cctzt
57AUSScott Bowden (AUS)Bridgelanezt
58GERAlexander Tarlton (GER)Herrmannzt
59ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinanzt
60COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
61THANawuti Liphongyu (THA)Thailand Cctzt
62HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
63AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelanezt
64SWEHannes Bergström Frisk (SWE)Memil Ccnzt
65USAKeegan Swirbul (USA)Floyd'szt
66LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
67COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
68CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd'szt
69JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:14
70AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang10:17
71RSAJason Oosthuizen (RSA)Teg Procycling17:56
72GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continental17:56
73GERFlorian Obersteiner (GER)Herrmann17:56
74RSATravis Barrett (RSA)Office - Guru17:56
75TPEJing Huei Wang (TPE)17:56
76BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental17:56
77MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Elevate - Khs17:56
78MEXJose Alfredo Rodriguez Victoria (MEX)Elevate - Khs17:56
79CHNZhiwen Chen (CHN)Giant17:56
80HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi17:56
81CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant17:56
82HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi17:56
83AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang17:56
84GERJonas Bokeloh (GER)Hrinkow Advarics Cycleang17:56
85CHNHaiwang Liu (CHN)Giant17:56
86RSAJan Mayise Montshioa (RSA)Sampada17:56
87JAPJin Okubo (JAP)Kinan17:56
88MASMohammad Izzat Hilmi Abdul Halil (MAS)Sapura17:56
89MASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling17:56
90GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continental17:56
91ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)17:56
92JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone17:56
93CANÉmile Jean (CAN)Floyd's17:56
94MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling17:56
95THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Thailand Cct17:56
96AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Bridgelane17:56
97MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling17:56
98GERFlorenz Knauer (GER)Herrmann17:56
99MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapura17:56
100USABrian Mcculloch (USA)Elevate - Khs17:56
101CHNManduo Liu (CHN)Giant17:56
102USAEric Young (USA)Elevate - Khs17:56
103HKGBurr Ho (HKG)Hksi17:56
104ITAMoreno Moser (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè21:07
105TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)CCC Development21:07
106ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy21:07
107JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè21:07
108ITAMoreno Marchetti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)21:07
109CHNZilin Yuan (CHN)Giant
110SWEErik Bergström Frisk (SWE)Memil Ccn
111NEDRoy Eefting (NED)Memil Ccn
112BRUMohamad Amir Amiruddin (BRU)Brunei Continental

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Nantou City - Sun Moon Lake Xiang - 166,56 km - 20 Maart 2019Sprint


1CANJames Gene Piccoli (CAN)Elevate - Khs3:58:21
2AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd'szt
3NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
4AUSScott Bowden (AUS)Bridgelanezt
5JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
6JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
7RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Office - Guruzt
8AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
9JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
10TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Meridazt
11FRAThomas Lebas (FRA)Kinanzt
12COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)Manzana - Postobonzt
13HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
14GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccnzt
15RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
16ITALorenzo Fortunato (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
17COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobonzt
18COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Manzana - Postobonzt
19ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academyzt
20JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
21AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
22AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
23ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinanzt
24SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
25MDACristian Raileanu (MDA)Sapurazt
26ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinanzt
27COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
28COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
29USAKeegan Swirbul (USA)Floyd'szt
30ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
31GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang0:20
32LAOAruya Rounsauath (LAO)2:47
33THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand Cct2:47
34NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelane2:47
35AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn4:25
36SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Memil Ccn4:25
37SWEHannes Bergström Frisk (SWE)Memil Ccn4:25
38AUSNicholas White (AUS)Bridgelane4:25
39AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang4:25
40GERAlexander Tarlton (GER)Herrmann4:25
41USATravis McCabe (USA)Floyd's4:25
42THAThanakhan Chaiyasombat (THA)Thailand Cct7:02
43THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Thailand Cct7:02
44THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand Cct7:02
45MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura7:02
46ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè7:02
47TPEChi Hao Wu (TPE)9:10
48HKGHo San Chiu (HKG)Hksi9:11
49CHNJin Song Li (CHN)Giant11:08
50RSAGustav Basson (RSA)Teg Procycling12:32
51MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling12:42
52GERFlorian Obersteiner (GER)Herrmann12:42
53AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane12:42
54CHNZhiwen Chen (CHN)Giant12:42
55HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi12:42
56TPEShao Hsuan Lu (TPE)12:42
57CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy12:42
58JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan12:42
59JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Team12:42
60TPEYuan Tan Peng (TPE)Ljubljana - Gusto Xuarum12:42
61USAGeorge Simpson (USA)Elevate - Khs12:42
62RSATravis Barrett (RSA)Office - Guru12:42
63AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang12:42
64ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)12:42
65HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi12:42
66CANÉmile Jean (CAN)Floyd's12:42
67MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapura12:42
68ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)12:46
69COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academy12:48
70GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continental13:00
71RSAJan Mayise Montshioa (RSA)Sampada13:00
72MASMohammad Izzat Hilmi Abdul Halil (MAS)Sapura14:53
73TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)CCC Development14:53
74THANawuti Liphongyu (THA)Thailand Cct14:53
75BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental14:53
76ITAMoreno Moser (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè14:53
77PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)14:53
78NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy14:53
79CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd's14:53
80GERChristopher Hatz (GER)Herrmann14:53
81AUSMarcus Culey (AUS)Sapura14:53
82USAEric Young (USA)Elevate - Khs14:56
83MEXJose Alfredo Rodriguez Victoria (MEX)Elevate - Khs14:56
84HKGBurr Ho (HKG)Hksi14:56
85USABrian Mcculloch (USA)Elevate - Khs15:52
86MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Elevate - Khs15:52
87MASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling15:52
88AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Bridgelane15:52
89GERFlorenz Knauer (GER)Herrmann15:52
90ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy15:52
91RSAJason Oosthuizen (RSA)Teg Procycling15:52
92GERJonas Bokeloh (GER)Hrinkow Advarics Cycleang15:52
93CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant15:52
94JAPJin Okubo (JAP)Kinan15:52
95TPEJing Huei Wang (TPE)15:52
96COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon15:52
97MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling15:52
98JAPYasuharu Nakajima (JAP)Kinan15:52
99COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobon15:52
100JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè15:52
101JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano15:52
102JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone15:52
103GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continental15:52
104AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang15:52
105ITAMoreno Marchetti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)18:59
106CHNHaiwang Liu (CHN)Giant19:54

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Pingtung - Dapeng Bay - 192,8 km - 21 Maart 2019Sprint


1ITAGiovanni Lonardi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè4:26:20
2USAEric Young (USA)Elevate - Khszt
3JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
4MASMohammad Izzat Hilmi Abdul Halil (MAS)Sapurazt
5USATravis McCabe (USA)Floyd'szt
6AUSNicholas White (AUS)Bridgelanezt
7JAPYasuharu Nakajima (JAP)Kinanzt
8GERFlorenz Knauer (GER)Herrmannzt
9CHNZhiwen Chen (CHN)Giantzt
10RSAGustav Basson (RSA)Teg Procyclingzt
11MDACristian Raileanu (MDA)Sapurazt
12CHNZhaoliang Xu (CHN)Giantzt
13NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academyzt
14COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
15TPEYuan Tan Peng (TPE)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
16GERJonas Bokeloh (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
17MASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
18THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand Cctzt
19AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelanezt
20JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
21THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Thailand Cctzt
22RSAJason Oosthuizen (RSA)Teg Procyclingzt
23AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
24MEXJose Alfredo Rodriguez Victoria (MEX)Elevate - Khszt
25JAPKakeru Omae (JAP)Aisan Racing Teamzt
26PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)zt
27RSATravis Barrett (RSA)Office - Guruzt
28AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
29RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Office - Guruzt
30ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academyzt
31SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
32COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobonzt
33ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinanzt
34MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapurazt
35CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
36NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
37ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
38AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
39GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccnzt
40CANÉmile Jean (CAN)Floyd'szt
41AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd'szt
42TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Meridazt
43HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
44COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)Manzana - Postobonzt
45SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Memil Ccnzt
46GERChristopher Hatz (GER)Herrmannzt
47CANJames Gene Piccoli (CAN)Elevate - Khszt
48THAThanakhan Chaiyasombat (THA)Thailand Cctzt
49MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
50RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
51AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
52ITALorenzo Fortunato (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
53FRAThomas Lebas (FRA)Kinanzt
54ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
55JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
56JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
57TPEShao Hsuan Lu (TPE)zt
58TPEChi Hao Wu (TPE)zt
59ITAMoreno Marchetti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
60COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Manzana - Postobonzt
61ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinanzt
62THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand Cctzt
63MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
64COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
65HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
66MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
67ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
68RSAJan Mayise Montshioa (RSA)Sampadazt
69COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
70TPEJing Huei Wang (TPE)zt
71COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobonzt
72AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
73GERAlexander Tarlton (GER)Herrmannzt
74LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
75GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
76MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Elevate - Khszt
77HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
78HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksizt
79HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
80SWEHannes Bergström Frisk (SWE)Memil Ccnzt
81USAKeegan Swirbul (USA)Floyd'szt
82CHNHaiwang Liu (CHN)Giantzt
83THANawuti Liphongyu (THA)Thailand Cctzt
84AUSScott Bowden (AUS)Bridgelane0:11
85JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:11
86GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continental0:13
87CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd's0:13
88JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan0:19
89ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:23
90BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental0:26
91AUSMarcus Culey (AUS)Sapura0:33
92TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)CCC Development0:33
93GERFlorian Obersteiner (GER)Herrmann0:37
94AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Bridgelane0:37
95NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelane0:37
96GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continental0:37
97CHNJin Song Li (CHN)Giant1:16
98AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:27
99USABrian Mcculloch (USA)Elevate - Khs1:35
100ITAMoreno Moser (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:10
101JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano3:21
102JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone7:19
103COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academy10:04
104USAGeorge Simpson (USA)Elevate - Khs
105JAPJin Okubo (JAP)Kinan
106AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden