De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Le Tour de Langkawi - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Le Tour de Langkawi - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Maleisië

Uitslagen 2019

Le Tour de Langkawi 2019

MaleisiëMaleisië - 6 April 2019 - 13 April 2019


Algemeen klassement - 13 April 2019


1AUSBen Dyball (AUS)Sapura29:15:53
2USAKeegan Swirbul (USA)Floyd's0:50
3KAZVadim Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors1:05
4COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interpro1:07
5JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzen1:29
6RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:40
7AUSSam Crome (AUS)Ukyo2:06
8ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:27
9AUSFreddy Ovett (AUS)Sunshine Coast2:31
10USATravis McCabe (USA)Floyd's2:36
11ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd's2:42
12ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)3:04
13RSAKent Main (RSA)Teg Procycling3:25
14CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd's3:50
15AUSJesse Ewart (AUS)Sapura3:59
16ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling4:04
17NZLJames Oram (NZL)4:24
18RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling4:25
19AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyo4:26
20MDACristian Raileanu (MDA)Sapura4:30
21AUSTimothy Cameron (AUS)St. George4:30
22KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors4:38
23MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura5:48
24KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors6:00
25ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo6:13
26RSAJaydé Julius (RSA)Protouch6:15
27CHNJin Song Li (CHN)Giant7:27
28MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)8:07
29ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:18
30JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo9:05
31NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George9:28
32ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:18
33MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura10:21
34RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo10:50
35IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesia11:27
36AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coast11:34
37CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Interpro12:12
38RSABrendon Davids (RSA)Teg Procycling12:42
39CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec13:08
40AUSMichael Freiberg (AUS)Sunshine Coast15:13
41MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)16:12
42NZLMichael Vink (NZL)16:16
43AUSConnor Reardon (AUS)18:33
44AUSAlistair Donohoe (AUS)Sunshine Coast18:50
45JAPShoi Matsuda (JAP)19:14
46RSAClint Hendricks (RSA)19:40
47ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox21:52
48AUSJonathon Noble (AUS)Sunshine Coast22:47
49AUSMarcus Culey (AUS)Sapura22:51
50COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec25:02
51CHNPenghai Deng (CHN)Giant25:42
52MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling27:51
53PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)28:08
54ITAUmberto Marengo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)28:52
55CHNBingcheng Gu (CHN)Giant29:06
56RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelo29:08
57KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia31:36
58AUSSebastian Presley (AUS)Oliver's Real Food31:51
59AUSJesse Featonby (AUS)Oliver's Real Food31:57
60CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange32:13
61AUSAngus Lyons (AUS)32:18
62MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)33:17
63KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Vino - Astana Motors33:36
64COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchange33:50
65RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Luso34:20
66MASMuhammad Shahmir Aiman Abdul Halim (MAS)35:04
67CHNHang Shi (CHN)Giant35:54
68CANÉmile Jean (CAN)Floyd's37:23
69INADadi Suryadi (INA)Brunei Continental38:54
70ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)39:23
71AUSBlake Quick (AUS)St. George40:19
72AUSCraig Wiggins (AUS)St. George41:28
73MASMuhammad Nurfitri Ammar Rosli (MAS)41:41
74ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling42:43
75RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo42:45
76AUSBenjamin Andrews (AUS)Oliver's Real Food43:32
77ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec43:53
78JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum43:54
79KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia44:12
80ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec44:35
81GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continental44:46
82INAMuhammad Fachri Naufal Barokah (INA)Customs Cycling Indonesia44:54
83LATMaris Bogdanovics (LAT)Interpro45:09
84CHNZhiwen Chen (CHN)Giant45:15
85UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xidesheng45:23
86MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling45:43
87AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd's46:02
88INAQoris Setra (INA)Customs Cycling Indonesia46:28
89ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox46:50
90RUSAlexey Kurbatov (RUS)Gazprom - Rusvelo46:54
91JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone47:40
92AUSAmarni Gates (AUS)47:48
93ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox48:39
94KORJae-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia48:48
95MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling49:15
96USASimon Jones (USA)Interpro49:32
97KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asia51:28
98JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo53:26
99ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)53:39
100KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors54:06
101RUSAnton Vorobyev (RUS)Gazprom - Rusvelo54:36
102RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch56:51
103JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano58:35
104AUSConor Murtagh (AUS)Oliver's Real Food59:32
105LATAleksejs Saramotins (LAT)Interpro59:43
106INARizky Hidayatulah Fadli (INA)1:00:36
107RSAJames Fourie (RSA)Protouch1:01:15
108BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental1:01:34
109CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant1:02:41
110INAYosandy Darmawan Oetomo (INA)Customs Cycling Indonesia1:04:11
111CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange1:04:50
112GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continental1:11:20
113MASMuhamad Fakhruazan Mohd Hanifian (MAS)1:25:14

Etappe 1 - Kuala Lumpur - Tampin 176,9km - 6 April 2019Ontsnapping


1AUSMarcus Culey (AUS)Sapura4:20:40
2USATravis McCabe (USA)Floyd's0:05
3RSAClint Hendricks (RSA)0:05
4ITAMoreno Marchetti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:05
5AUSMichael Freiberg (AUS)Sunshine Coast0:05
6ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:05
7NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George0:05
8RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:05
9RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:05
10KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors0:05
11RSAJaydé Julius (RSA)Protouch0:05
12ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:05
13AUSAlistair Donohoe (AUS)Sunshine Coast0:05
14CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Interpro0:05
15JAPShoi Matsuda (JAP)0:05
16NZLMichael Vink (NZL)0:05
17AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyo0:05
18ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:05
19MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura0:05
20NZLJames Oram (NZL)0:05
21KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:05
22MDACristian Raileanu (MDA)Sapura0:05
23RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelo0:05
24CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd's0:05
25COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interpro0:05
26ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling0:05
27AUSFreddy Ovett (AUS)Sunshine Coast0:05
28MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)0:05
29AUSJesse Ewart (AUS)Sapura0:05
30KORJi-Hun Kim (KOR)0:05
31MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura0:05
32ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:05
33JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum0:05
34CHNJin Song Li (CHN)Giant0:05
35AUSBen Dyball (AUS)Sapura0:05
36JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo0:05
37JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:05
38AUSSam Crome (AUS)Ukyo0:05
39RSABrendon Davids (RSA)Teg Procycling0:05
40KAZVadim Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors0:05
41RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:05
42RSAKent Main (RSA)Teg Procycling0:05
43AUSConnor Reardon (AUS)0:05
44ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:05
45MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)0:05
46AUSTimothy Cameron (AUS)St. George0:05
47IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesia0:05
48USAKeegan Swirbul (USA)Floyd's0:05
49ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd's0:05
50ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:05
51MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)0:30
52AUSJonathon Noble (AUS)Sunshine Coast1:08
53AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coast1:55
54KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia6:24
55ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:42
56CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec7:42
57AUSAngus Lyons (AUS)14:20
58AUSJesse Featonby (AUS)Oliver's Real Food14:20
59KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Vino - Astana Motors16:29
60PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)16:29
61JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano16:29
62ITAUmberto Marengo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)16:29
63RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo16:29
64KAZIlya Davidenok (KAZ)Shenzhen Xidesheng16:29
65ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)16:29
66ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)16:29
67CHNPenghai Deng (CHN)Giant16:29
68AUSSebastian Presley (AUS)Oliver's Real Food16:29
69CHNHang Shi (CHN)Giant16:29
70CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange16:29
71CHNBingcheng Gu (CHN)Giant16:29
72ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling16:29
73KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Vino - Astana Motors18:00
74COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec18:07
75USASimon Jones (USA)Interpro18:07
76CROJosip Rumac (CRO)18:07
77BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental18:07
78LATAleksejs Saramotins (LAT)Interpro18:07
79LATMaris Bogdanovics (LAT)Interpro18:07
80JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone18:07
81KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia18:07
82JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo18:07
83GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continental18:07
84COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchange18:07
85RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Luso18:07
86RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch18:07
87KORJae-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia18:07
88RUSAnton Vorobyev (RUS)Gazprom - Rusvelo18:07
89RUSAlexey Kurbatov (RUS)Gazprom - Rusvelo18:07
90MASMuhammad Nurfitri Ammar Rosli (MAS)18:07
91ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox18:07
92AUSBlake Quick (AUS)St. George18:07
93AUSCraig Wiggins (AUS)St. George18:07
94MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling18:07
95ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec18:07
96ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox18:07
97KORYongchan Lee (KOR)Kspo - Bianchi Asia18:07
98MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling18:07
99ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec18:07
100UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Shenzhen Xidesheng18:07
101MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling18:07
102MASMuhammad Shahmir Aiman Abdul Halim (MAS)18:07
103KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asia18:07
104CHNZhiwen Chen (CHN)Giant18:07
105CANÉmile Jean (CAN)Floyd's18:07
106AUSAmarni Gates (AUS)18:07
107MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)18:07
108UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xidesheng18:07
109AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd's18:07
110CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange18:07
111AUSConor Murtagh (AUS)Oliver's Real Food18:07
112CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant18:07
113INADadi Suryadi (INA)Brunei Continental18:07
114JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro18:07
115AUSBenjamin Andrews (AUS)Oliver's Real Food19:42
116INAYosandy Darmawan Oetomo (INA)Customs Cycling Indonesia26:49
117MASMuhamad Fakhruazan Mohd Hanifian (MAS)26:49
118INAMuhammad Fachri Naufal Barokah (INA)Customs Cycling Indonesia26:49
119INARizky Hidayatulah Fadli (INA)26:49
120KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors26:49
121INAQoris Setra (INA)Customs Cycling Indonesia26:49
122RSAJames Fourie (RSA)Protouch26:49
123GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continental26:49
124CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xidesheng26:49
125CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xidesheng
126CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange
127CHNRan Hao (CHN)Mitchelton - Bikeexchange
128NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo
129INABernard Van Aert (INA)Brunei Continental
130CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xidesheng
131INAHeksa Priya Prasetya (INA)Customs Cycling Indonesia

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Senawang - Melaka 200km - 7 April 2019Sprint


1MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling4:53:20
2ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
3JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestonezt
4ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
5CHNZhiwen Chen (CHN)Giantzt
6RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelozt
7ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
8UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xideshengzt
9AUSBlake Quick (AUS)St. Georgezt
10RSAJaydé Julius (RSA)Protouchzt
11ITAMoreno Marchetti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
12ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
13LATMaris Bogdanovics (LAT)Interprozt
14RSAClint Hendricks (RSA)zt
15AUSMichael Freiberg (AUS)Sunshine Coastzt
16RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Lusozt
17NZLJames Oram (NZL)zt
18CANÉmile Jean (CAN)Floyd'szt
19INAYosandy Darmawan Oetomo (INA)Customs Cycling Indonesiazt
20LATAleksejs Saramotins (LAT)Interprozt
21ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
22GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continentalzt
23AUSAlistair Donohoe (AUS)Sunshine Coastzt
24KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
25ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
26AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
27MASMuhammad Nurfitri Ammar Rosli (MAS)zt
28ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
29COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
30KORJae-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
31INARizky Hidayatulah Fadli (INA)zt
32RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
33KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
34INAQoris Setra (INA)Customs Cycling Indonesiazt
35KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
36COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchangezt
37AUSBen Dyball (AUS)Sapurazt
38MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)zt
39CHNZhaoliang Xu (CHN)Giantzt
40KAZVadim Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
41CHNPenghai Deng (CHN)Giantzt
42COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interprozt
43CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
44NZLMichael Vink (NZL)zt
45AUSCraig Wiggins (AUS)St. Georgezt
46AUSSam Crome (AUS)Ukyozt
47USASimon Jones (USA)Interprozt
48AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
49AUSFreddy Ovett (AUS)Sunshine Coastzt
50ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
51JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
52RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
53ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
54JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
55ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
56RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
57MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
58JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
59RSABrendon Davids (RSA)Teg Procyclingzt
60MASMuhammad Shahmir Aiman Abdul Halim (MAS)zt
61ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
62ITAUmberto Marengo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
63PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)zt
64USATravis McCabe (USA)Floyd'szt
65JAPShoi Matsuda (JAP)zt
66MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
67AUSMarcus Culey (AUS)Sapurazt
68KORJi-Hun Kim (KOR)zt
69CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Interprozt
70RSAKent Main (RSA)Teg Procyclingzt
71RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelozt
72ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
73CROJosip Rumac (CRO)zt
74AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coastzt
75USAKeegan Swirbul (USA)Floyd'szt
76CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd'szt
77NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
78INAMuhammad Fachri Naufal Barokah (INA)Customs Cycling Indonesiazt
79IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesia0:14
80CHNBingcheng Gu (CHN)Giant0:14
81AUSJonathon Noble (AUS)Sunshine Coast0:14
82AUSTimothy Cameron (AUS)St. George0:14
83AUSSebastian Presley (AUS)Oliver's Real Food0:14
84AUSJesse Featonby (AUS)Oliver's Real Food0:14
85AUSBenjamin Andrews (AUS)Oliver's Real Food0:14
86MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)0:14
87MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura0:14
88KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:14
89AUSAngus Lyons (AUS)0:14
90CHNHang Shi (CHN)Giant0:14
91UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Shenzhen Xidesheng0:14
92RUSAlexey Kurbatov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:14
93KAZIlya Davidenok (KAZ)Shenzhen Xidesheng0:14
94CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:14
95ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:14
96AUSConnor Reardon (AUS)0:14
97ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:23
98AUSConor Murtagh (AUS)Oliver's Real Food0:24
99KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Vino - Astana Motors0:24
100KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors0:24
101MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)0:24
102ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:28
103JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo0:31
104MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:36
105MDACristian Raileanu (MDA)Sapura0:47
106MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)zt
107ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:06
108BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental1:06
109GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continental1:09
110AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd's1:12
111MASMuhamad Fakhruazan Mohd Hanifian (MAS)1:20
112CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec1:22
113INADadi Suryadi (INA)Brunei Continental1:32
114RUSAnton Vorobyev (RUS)Gazprom - Rusvelo1:34
115RSAJames Fourie (RSA)Protouch1:34
116AUSAmarni Gates (AUS)1:50
117RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch2:16
118KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia3:38
119JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano4:02
120KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
121CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange6:04
122CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xidesheng8:32
123KORYongchan Lee (KOR)Kspo - Bianchi Asia
124JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Muar - Putraya 192,9km - 8 April 2019Sprint


1USATravis McCabe (USA)Floyd's4:49:39
2ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:02
3ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:02
4MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:02
5JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone0:02
6CHNZhiwen Chen (CHN)Giant0:02
7LATMaris Bogdanovics (LAT)Interpro0:02
8UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xidesheng0:02
9AUSBlake Quick (AUS)St. George0:02
10AUSMichael Freiberg (AUS)Sunshine Coast0:02
11RSAClint Hendricks (RSA)0:02
12ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:02
13RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:02
14RSAJaydé Julius (RSA)Protouch0:02
15KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:02
16ITAUmberto Marengo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:02
17RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo0:02
18KAZVadim Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors0:02
19GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continental0:02
20KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Vino - Astana Motors0:02
21INARizky Hidayatulah Fadli (INA)0:02
22RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Luso0:02
23JAPShoi Matsuda (JAP)0:02
24PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)0:02
25NZLMichael Vink (NZL)0:02
26AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyo0:02
27COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:02
28KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Vino - Astana Motors0:02
29ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling0:06
30CANÉmile Jean (CAN)Floyd's0:06
31ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:06
32JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:06
33AUSAlistair Donohoe (AUS)Sunshine Coast0:06
34COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interpro0:06
35KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:06
36NZLJames Oram (NZL)0:06
37ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd's0:06
38MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)0:06
39KORJi-Hun Kim (KOR)0:06
40MASMuhammad Nurfitri Ammar Rosli (MAS)0:06
41CROJosip Rumac (CRO)0:06
42AUSFreddy Ovett (AUS)Sunshine Coast0:06
43AUSBen Dyball (AUS)Sapura0:06
44ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:06
45KORJae-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:06
46USAKeegan Swirbul (USA)Floyd's0:06
47MDACristian Raileanu (MDA)Sapura0:06
48ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:06
49CHNPenghai Deng (CHN)Giant0:06
50CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Interpro0:06
51KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors0:06
52COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchange0:06
53AUSSam Crome (AUS)Ukyo0:06
54JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum0:06
55AUSJesse Ewart (AUS)Sapura0:06
56RSABrendon Davids (RSA)Teg Procycling0:06
57ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling0:06
58MASMuhammad Shahmir Aiman Abdul Halim (MAS)0:06
59CHNJin Song Li (CHN)Giant0:06
60AUSMarcus Culey (AUS)Sapura0:06
61MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:06
62RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:06
63USASimon Jones (USA)Interpro0:06
64RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:06
65ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:06
66MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura0:06
67ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:06
68AUSCraig Wiggins (AUS)St. George0:06
69INAQoris Setra (INA)Customs Cycling Indonesia0:06
70IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesia0:06
71ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:06
72AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coast0:06
73RSAKent Main (RSA)Teg Procycling0:06
74MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:06
75AUSJesse Featonby (AUS)Oliver's Real Food0:06
76INAMuhammad Fachri Naufal Barokah (INA)Customs Cycling Indonesia0:06
77CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd's0:06
78MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)0:06
79MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura0:06
80JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo0:06
81MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)0:06
82NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George0:06
83MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)0:06
84AUSTimothy Cameron (AUS)St. George0:06
85RUSAnton Vorobyev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:06
86CHNBingcheng Gu (CHN)Giant0:06
87ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:06
88ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:18
89RUSAlexey Kurbatov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:22
90RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelo0:22
91CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:22
92CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant0:27
93CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec0:27
94UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Shenzhen Xidesheng0:27
95KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors0:27
96MASMuhamad Fakhruazan Mohd Hanifian (MAS)0:27
97AUSSebastian Presley (AUS)Oliver's Real Food0:27
98RSAJames Fourie (RSA)Protouch0:27
99AUSConnor Reardon (AUS)0:27
100AUSBenjamin Andrews (AUS)Oliver's Real Food0:27
101INADadi Suryadi (INA)Brunei Continental0:27
102CHNHang Shi (CHN)Giant0:27
103KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:27
104JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano0:38
105AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd's0:41
106LATAleksejs Saramotins (LAT)Interpro0:49
107GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continental0:51
108BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental0:55
109JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo1:02
110RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch1:17
111CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xidesheng1:26
112KAZIlya Davidenok (KAZ)Shenzhen Xidesheng1:26
113AUSJonathon Noble (AUS)Sunshine Coast1:41
114INAYosandy Darmawan Oetomo (INA)Customs Cycling Indonesia0:06
115AUSAmarni Gates (AUS)2:12
116KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia2:34
117CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange4:14
118AUSAngus Lyons (AUS)5:05
119ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:08
120AUSConor Murtagh (AUS)Oliver's Real Food5:57
121ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:57
122ITAMoreno Marchetti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Shah Alam - Genting Highlands 115,4km - 9 April 2019Berg


1AUSBen Dyball (AUS)Sapura3:22:02
2COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interpro0:23
3USAKeegan Swirbul (USA)Floyd's0:44
4KAZVadim Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors0:59
5JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzen1:19
6RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:34
7AUSSam Crome (AUS)Ukyo1:56
8ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)2:11
9ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:18
10AUSFreddy Ovett (AUS)Sunshine Coast2:21
11ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd's2:32
12USATravis McCabe (USA)Floyd's3:01
13CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec3:09
14RSAKent Main (RSA)Teg Procycling3:19
15MDACristian Raileanu (MDA)Sapura3:35
16CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd's3:43
17AUSJesse Ewart (AUS)Sapura3:49
18ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling3:56
19AUSTimothy Cameron (AUS)St. George4:06
20RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling4:16
21AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyo4:20
22NZLJames Oram (NZL)4:23
23KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors4:28
24AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coast4:31
25KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors4:55
26MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura5:13
27ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo6:03
28RSAJaydé Julius (RSA)Protouch6:09
29CHNJin Song Li (CHN)Giant6:17
30COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec6:54
31MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)7:32
32RSABrendon Davids (RSA)Teg Procycling7:35
33AUSJesse Featonby (AUS)Oliver's Real Food7:48
34ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:08
35CHNPenghai Deng (CHN)Giant8:08
36COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchange8:08
37NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George8:21
38CHNBingcheng Gu (CHN)Giant8:35
39JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo8:55
40KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Vino - Astana Motors8:57
41MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling8:57
42AUSAngus Lyons (AUS)9:55
43ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox9:59
44AUSMarcus Culey (AUS)Sapura9:59
45RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo9:59
46IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesia10:03
47MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura10:03
48JAPShoi Matsuda (JAP)10:22
49CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange11:04
50KORJi-Hun Kim (KOR)11:18
51CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Interpro11:22
52PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)11:38
53NZLMichael Vink (NZL)11:46
54ITAUmberto Marengo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)12:13
55AUSSebastian Presley (AUS)Oliver's Real Food12:44
56INAMuhammad Fachri Naufal Barokah (INA)Customs Cycling Indonesia12:58
57MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)13:07
58MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)13:54
59KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors14:18
60MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)15:00
61RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Luso15:12
62AUSMichael Freiberg (AUS)Sunshine Coast15:12
63MASMuhammad Shahmir Aiman Abdul Halim (MAS)15:52
64AUSConnor Reardon (AUS)16:37
65INADadi Suryadi (INA)Brunei Continental17:02
66MASMuhammad Nurfitri Ammar Rosli (MAS)17:14
67CHNHang Shi (CHN)Giant17:17
68INAQoris Setra (INA)Customs Cycling Indonesia17:37
69AUSBenjamin Andrews (AUS)Oliver's Real Food18:02
70AUSAlistair Donohoe (AUS)Sunshine Coast18:40
71AUSAmarni Gates (AUS)18:47
72AUSJonathon Noble (AUS)Sunshine Coast18:47
73RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelo18:48
74ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox18:57
75UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Shenzhen Xidesheng19:05
76CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xidesheng19:11
77CANÉmile Jean (CAN)Floyd's19:11
78AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd's19:11
79ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)19:39
80RSAClint Hendricks (RSA)19:41
81RSAJames Fourie (RSA)Protouch20:11
82KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia20:46
83USASimon Jones (USA)Interpro21:11
84KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia21:11
85AUSCraig Wiggins (AUS)St. George22:20
86AUSBlake Quick (AUS)St. George22:23
87ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)24:26
88ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox24:34
89KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Vino - Astana Motors24:51
90KORJae-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia25:36
91MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling26:01
92UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xidesheng26:15
93KAZIlya Davidenok (KAZ)Shenzhen Xidesheng26:15
94RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo26:15
95ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec26:15
96ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox26:15
97ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox26:15
98MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling26:15
99ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling26:15
100RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch26:15
101LATAleksejs Saramotins (LAT)Interpro26:21
102LATMaris Bogdanovics (LAT)Interpro26:21
103JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo26:26
104ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec26:29
105RUSAlexey Kurbatov (RUS)Gazprom - Rusvelo26:29
106CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant26:35
107CHNZhiwen Chen (CHN)Giant26:38
108INARizky Hidayatulah Fadli (INA)26:38
109GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continental26:45
110RUSAnton Vorobyev (RUS)Gazprom - Rusvelo26:47
111BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental26:48
112INAYosandy Darmawan Oetomo (INA)Customs Cycling Indonesia26:48
113JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano27:19
114AUSConor Murtagh (AUS)Oliver's Real Food27:20
115JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum27:23
116GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continental27:30
117MASMuhamad Fakhruazan Mohd Hanifian (MAS)27:34
118CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange27:51
119KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asia28:20
120JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone28:36
121CROJosip Rumac (CRO)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Tanjung Malim - Taiping 200,1km - 10 April 2019Sprint


1ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:27:11
2AUSBlake Quick (AUS)St. Georgezt
3USATravis McCabe (USA)Floyd'szt
4MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
5ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
6LATMaris Bogdanovics (LAT)Interprozt
7RSAClint Hendricks (RSA)zt
8KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
9AUSCraig Wiggins (AUS)St. Georgezt
10RSAJaydé Julius (RSA)Protouchzt
11INAYosandy Darmawan Oetomo (INA)Customs Cycling Indonesiazt
12GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continentalzt
13INARizky Hidayatulah Fadli (INA)zt
14PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)zt
15RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelozt
16CHNZhiwen Chen (CHN)Giantzt
17ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
18UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xideshengzt
19CANÉmile Jean (CAN)Floyd'szt
20JAPShoi Matsuda (JAP)zt
21RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Lusozt
22ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
23ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
24MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
25KAZVadim Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
26COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interprozt
27INAQoris Setra (INA)Customs Cycling Indonesiazt
28CHNPenghai Deng (CHN)Giantzt
29MASMuhammad Nurfitri Ammar Rosli (MAS)zt
30RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
31RUSAnton Vorobyev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
32AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
33RSABrendon Davids (RSA)Teg Procyclingzt
34JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestonezt
35KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
36ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
37ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
38AUSBen Dyball (AUS)Sapurazt
39INAMuhammad Fachri Naufal Barokah (INA)Customs Cycling Indonesiazt
40RSAKent Main (RSA)Teg Procyclingzt
41USASimon Jones (USA)Interprozt
42USAKeegan Swirbul (USA)Floyd'szt
43AUSAlistair Donohoe (AUS)Sunshine Coastzt
44JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
45AUSMichael Freiberg (AUS)Sunshine Coastzt
46CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Interprozt
47MASMuhammad Shahmir Aiman Abdul Halim (MAS)zt
48ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
49AUSSam Crome (AUS)Ukyozt
50KORJae-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
51AUSFreddy Ovett (AUS)Sunshine Coastzt
52KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
53AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
54AUSTimothy Cameron (AUS)St. Georgezt
55COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchangezt
56ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
57CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
58KORJi-Hun Kim (KOR)zt
59MDACristian Raileanu (MDA)Sapurazt
60CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd'szt
61AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coastzt
62COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
63ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
64ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
65NZLJames Oram (NZL)zt
66RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
67AUSBenjamin Andrews (AUS)Oliver's Real Foodzt
68JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
69IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesiazt
70MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)0:11
71AUSConnor Reardon (AUS)0:11
72AUSJesse Featonby (AUS)Oliver's Real Food0:11
73KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Vino - Astana Motors0:11
74ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:11
75CHNBingcheng Gu (CHN)Giant0:11
76MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura0:11
77MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura0:11
78MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)0:11
79MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)0:11
80NZLMichael Vink (NZL)0:11
81ITAUmberto Marengo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:11
82KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:11
83CHNHang Shi (CHN)Giant0:11
84UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Shenzhen Xidesheng0:24
85ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:26
86CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec0:29
87RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:41
88MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:42
89JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum0:42
90ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:47
91INADadi Suryadi (INA)Brunei Continental0:47
92CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:47
93KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:50
94AUSSebastian Presley (AUS)Oliver's Real Food0:58
95RUSAlexey Kurbatov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:58
96AUSJonathon Noble (AUS)Sunshine Coast0:58
97AUSAngus Lyons (AUS)0:58
98AUSConor Murtagh (AUS)Oliver's Real Food0:58
99NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George0:58
100CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xidesheng1:06
101RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelo1:06
102JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano1:09
103AUSAmarni Gates (AUS)1:14
104AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd's1:19
105CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange1:34
106JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo1:45
107ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)2:37
108ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)2:37
109RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch2:37
110GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continental7:09
111MASMuhamad Fakhruazan Mohd Hanifian (MAS)7:09
112RSAJames Fourie (RSA)Protouch7:09
113KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Vino - Astana Motors7:09
114BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental7:09
115LATAleksejs Saramotins (LAT)Interpro7:09
116AUSMarcus Culey (AUS)Sapura7:09
117CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant7:09
118KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors7:09
119KAZIlya Davidenok (KAZ)Shenzhen Xidesheng7:09

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Bagan - Alor Setar 127km - 11 April 2019Sprint


1ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:47:19
2ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
3MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
4AUSCraig Wiggins (AUS)St. Georgezt
5USATravis McCabe (USA)Floyd'szt
6LATMaris Bogdanovics (LAT)Interprozt
7ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
8UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xideshengzt
9RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Lusozt
10JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestonezt
11KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
12MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
13ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
14RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelozt
15CHNZhiwen Chen (CHN)Giantzt
16KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
17ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
18RSAJaydé Julius (RSA)Protouchzt
19AUSMichael Freiberg (AUS)Sunshine Coastzt
20INAYosandy Darmawan Oetomo (INA)Customs Cycling Indonesiazt
21ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
22ITAUmberto Marengo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
23PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)zt
24KORJae-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
25AUSJonathon Noble (AUS)Sunshine Coastzt
26COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interprozt
27KAZVadim Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
28CANÉmile Jean (CAN)Floyd'szt
29AUSBlake Quick (AUS)St. Georgezt
30COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchangezt
31GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continentalzt
32AUSAlistair Donohoe (AUS)Sunshine Coastzt
33ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
34INAQoris Setra (INA)Customs Cycling Indonesiazt
35NZLJames Oram (NZL)zt
36LATAleksejs Saramotins (LAT)Interprozt
37INARizky Hidayatulah Fadli (INA)zt
38ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
39MASMuhammad Shahmir Aiman Abdul Halim (MAS)zt
40ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
41ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
42KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
43MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
44INAMuhammad Fachri Naufal Barokah (INA)Customs Cycling Indonesiazt
45RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
46CHNPenghai Deng (CHN)Giantzt
47AUSTimothy Cameron (AUS)St. Georgezt
48AUSBen Dyball (AUS)Sapurazt
49KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
50JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
51ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
52MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)zt
53AUSSam Crome (AUS)Ukyozt
54CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
55RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
56CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Interprozt
57AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
58AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coastzt
59KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
60CHNBingcheng Gu (CHN)Giantzt
61AUSBenjamin Andrews (AUS)Oliver's Real Foodzt
62RSAKent Main (RSA)Teg Procyclingzt
63RSABrendon Davids (RSA)Teg Procyclingzt
64MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)zt
65IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesiazt
66USAKeegan Swirbul (USA)Floyd'szt
67KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
68AUSJesse Featonby (AUS)Oliver's Real Foodzt
69JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
70ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
71RSAClint Hendricks (RSA)zt
72COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
73RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
74AUSFreddy Ovett (AUS)Sunshine Coastzt
75RSAJames Fourie (RSA)Protouchzt
76MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)zt
77CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd'szt
78MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
79ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
80MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
81AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
82NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
83MDACristian Raileanu (MDA)Sapurazt
84ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
85AUSConnor Reardon (AUS)zt
86AUSSebastian Presley (AUS)Oliver's Real Foodzt
87CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xideshengzt
88CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
89CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
90KORJi-Hun Kim (KOR)zt
91RUSAnton Vorobyev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
92NZLMichael Vink (NZL)zt
93INADadi Suryadi (INA)Brunei Continentalzt
94JAPShoi Matsuda (JAP)zt
95KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
96KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:17
97BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental0:22
98CHNHang Shi (CHN)Giant0:22
99AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd's0:25
100ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:28
101AUSAmarni Gates (AUS)0:33
102CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant0:36
103RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch0:36
104AUSMarcus Culey (AUS)Sapura0:45
105GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continental0:45
106RUSAlexey Kurbatov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:45
107RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelo0:45
108CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:45
109USASimon Jones (USA)Interpro0:50
110JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo1:22
111AUSAngus Lyons (AUS)1:30
112JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum1:39
113AUSConor Murtagh (AUS)Oliver's Real Food1:39
114ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:28
115MASMuhammad Nurfitri Ammar Rosli (MAS)3:39
116JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano3:49
117MASMuhamad Fakhruazan Mohd Hanifian (MAS)12:37
118KAZIlya Davidenok (KAZ)Shenzhen Xidesheng

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Pantai Cenang - Pantai Cenang 206,8km - 12 April 2019Sprint


1ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)2:17:59
2GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continentalzt
3AUSCraig Wiggins (AUS)St. Georgezt
4ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
5ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
6LATMaris Bogdanovics (LAT)Interprozt
7ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
8USATravis McCabe (USA)Floyd'szt
9MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
10RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelozt
11MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
12ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
13RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
14INAQoris Setra (INA)Customs Cycling Indonesiazt
15UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xideshengzt
16AUSBlake Quick (AUS)St. Georgezt
17RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Lusozt
18ITAUmberto Marengo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
19ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
20PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)zt
21KAZVadim Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
22COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interprozt
23KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
24INARizky Hidayatulah Fadli (INA)zt
25KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
26COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchangezt
27CHNJin Song Li (CHN)Giantzt
28MASMuhammad Shahmir Aiman Abdul Halim (MAS)zt
29ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
30ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
31CHNPenghai Deng (CHN)Giantzt
32RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
33COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
34AUSBen Dyball (AUS)Sapurazt
35JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestonezt
36JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
37ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
38RUSAlexey Kurbatov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
39INAMuhammad Fachri Naufal Barokah (INA)Customs Cycling Indonesiazt
40MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)zt
41KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
42AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
43MDACristian Raileanu (MDA)Sapurazt
44MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
45LATAleksejs Saramotins (LAT)Interprozt
46MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
47ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
48MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)zt
49RSABrendon Davids (RSA)Teg Procyclingzt
50AUSAlistair Donohoe (AUS)Sunshine Coastzt
51AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
52RSAKent Main (RSA)Teg Procyclingzt
53RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
54AUSFreddy Ovett (AUS)Sunshine Coastzt
55ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
56USASimon Jones (USA)Interprozt
57RUSAnton Vorobyev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
58RSAJaydé Julius (RSA)Protouchzt
59CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
60USAKeegan Swirbul (USA)Floyd'szt
61MASMuhamad Fakhruazan Mohd Hanifian (MAS)zt
62AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coastzt
63AUSSam Crome (AUS)Ukyozt
64MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)zt
65CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Interprozt
66AUSTimothy Cameron (AUS)St. Georgezt
67ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
68NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
69AUSConnor Reardon (AUS)zt
70KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
71CHNHang Shi (CHN)Giantzt
72CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
73ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
74NZLJames Oram (NZL)zt
75JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
76RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelozt
77INADadi Suryadi (INA)Brunei Continentalzt
78BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continentalzt
79AUSJonathon Noble (AUS)Sunshine Coastzt
80AUSMarcus Culey (AUS)Sapurazt
81AUSJesse Featonby (AUS)Oliver's Real Foodzt
82KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
83AUSAmarni Gates (AUS)zt
84MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
85MASMuhammad Nurfitri Ammar Rosli (MAS)zt
86NZLMichael Vink (NZL)zt
87KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
88CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd'szt
89KORJae-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
90IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesiazt
91AUSSebastian Presley (AUS)Oliver's Real Foodzt
92AUSConor Murtagh (AUS)Oliver's Real Foodzt
93RSAJames Fourie (RSA)Protouchzt
94RSAClint Hendricks (RSA)zt
95AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd'szt
96KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
97ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
98ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
99GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continentalzt
100JAPShotaro Iribe (JAP)Shimanozt
101CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant0:29
102JAPKohei Uchima (JAP)Ukyozt
103AUSAngus Lyons (AUS)0:24
104AUSBenjamin Andrews (AUS)Oliver's Real Foodzt
105JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
106CHNZhiwen Chen (CHN)Giant0:29
107CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:24
108RSARohan Du Plooy (RSA)Protouchzt
109AUSMichael Freiberg (AUS)Sunshine Coastzt
110ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
111CANÉmile Jean (CAN)Floyd'szt
112CHNBingcheng Gu (CHN)Giant2:32
113INAYosandy Darmawan Oetomo (INA)Customs Cycling Indonesia7:46
114KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Vino - Astana Motors21:16
114KORJi-Hun Kim (KOR)21:16
114JAPShoi Matsuda (JAP)7:46
117CHNHao Liu (CHN)Shenzhen Xidesheng

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Dataran Lang - Kuah 103,8km - 13 April 2019Sprint


1ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:17:42
2AUSBlake Quick (AUS)St. Georgezt
3ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
4ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
5USATravis McCabe (USA)Floyd'szt
6GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continentalzt
7ITAUmberto Marengo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
8CHNZhiwen Chen (CHN)Giantzt
9RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelozt
10AUSJonathon Noble (AUS)Sunshine Coastzt
11RSAJaydé Julius (RSA)Protouchzt
12ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
13ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
14ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
15PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)zt
16COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interprozt
17NZLJames Oram (NZL)zt
18CANÉmile Jean (CAN)Floyd'szt
19ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
20USAKeegan Swirbul (USA)Floyd'szt
21MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
22COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
23AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
24AUSBen Dyball (AUS)Sapurazt
25AUSTimothy Cameron (AUS)St. Georgezt
26RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
27KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
28MDACristian Raileanu (MDA)Sapurazt
29MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
30AUSFreddy Ovett (AUS)Sunshine Coastzt
31KAZVadim Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
32CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
33RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
34RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
35JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
36MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)zt
37ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
38KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
39ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
40ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
41JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
42CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd'szt
43RSAKent Main (RSA)Teg Procyclingzt
44MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
45RUSAlexey Kurbatov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
46AUSAngus Lyons (AUS)zt
47CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Interprozt
48NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
49ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
50LATMaris Bogdanovics (LAT)Interprozt
51KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors1:00
52CHNBingcheng Gu (CHN)Giant1:00
53IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesia1:00
54CHNPenghai Deng (CHN)Giant1:00
55CHNJin Song Li (CHN)Giant1:00
56MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)1:00
57CHNHang Shi (CHN)Giant1:00
58MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:00
59AUSConnor Reardon (AUS)1:00
60UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xidesheng1:00
61RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Luso1:00
62JAPShoi Matsuda (JAP)1:00
63KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Vino - Astana Motors1:00
64AUSSebastian Presley (AUS)Oliver's Real Food1:00
65MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)1:00
66JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone1:00
67AUSCraig Wiggins (AUS)St. George1:00
68AUSSam Crome (AUS)Ukyozt
69MASMuhammad Shahmir Aiman Abdul Halim (MAS)1:00
70INADadi Suryadi (INA)Brunei Continental1:00
71KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia1:19
72AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
73CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange1:40
74INAQoris Setra (INA)Customs Cycling Indonesia1:57
75ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:57
76ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
77MASMuhammad Nurfitri Ammar Rosli (MAS)2:36
78INAYosandy Darmawan Oetomo (INA)Customs Cycling Indonesia2:43
79ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:55
80AUSMichael Freiberg (AUS)Sunshine Coastzt
81NZLMichael Vink (NZL)4:13
82JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo4:15
83KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asia5:00
84KORJae-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia5:00
85INAMuhammad Fachri Naufal Barokah (INA)Customs Cycling Indonesia5:02
86RSABrendon Davids (RSA)Teg Procycling5:06
87AUSMarcus Culey (AUS)Sapura5:06
88AUSAmarni Gates (AUS)5:06
89AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coast5:06
90KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors5:06
91RSAJames Fourie (RSA)Protouch5:06
92MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling5:08
93AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd's5:08
94AUSBenjamin Andrews (AUS)Oliver's Real Food5:08
95AUSConor Murtagh (AUS)Oliver's Real Food5:08
96JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano5:14
97RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch5:44
98RSAClint Hendricks (RSA)zt
99GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continental7:08
100INARizky Hidayatulah Fadli (INA)7:08
101BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental7:08
102LATAleksejs Saramotins (LAT)Interpro7:08
103COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchange7:30
104CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange7:30
105RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelo8:03
106RUSAnton Vorobyev (RUS)Gazprom - Rusvelo8:03
107AUSJesse Featonby (AUS)Oliver's Real Food9:19
108CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant9:19
109USASimon Jones (USA)Interpro9:19
110MASMuhamad Fakhruazan Mohd Hanifian (MAS)9:19
111ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)9:52
112JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum14:00
113AUSAlistair Donohoe (AUS)Sunshine Coastzt
114ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden