De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Le Tour de Langkawi - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Le Tour de Langkawi - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Maleisië

Uitslagen 2019

Uitslagen voor etappe

Etappe 8 - Dataran Lang - Kuah 103,8km - 13 April 2019Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Ploegen

Etappe

1ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:17:42
2AUSBlake Quick (AUS)St. Georgezt
3ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
4ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
5USATravis McCabe (USA)Floyd'szt
6GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continentalzt
7ITAUmberto Marengo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
8CHNZhiwen Chen (CHN)Giantzt
9RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelozt
10AUSJonathon Noble (AUS)Sunshine Coastzt
11RSAJaydé Julius (RSA)Protouchzt
12ITAMassimo Rosa (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
13ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
14ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
15PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)zt
16COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Interprozt
17NZLJames Oram (NZL)zt
18CANÉmile Jean (CAN)Floyd'szt
19ITALuca Raggio (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
20USAKeegan Swirbul (USA)Floyd'szt
21MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
22COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
23AUSRobbie Hucker (AUS)Ukyozt
24AUSBen Dyball (AUS)Sapurazt
25AUSTimothy Cameron (AUS)St. Georgezt
26RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
27KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
28MDACristian Raileanu (MDA)Sapurazt
29MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
30AUSFreddy Ovett (AUS)Sunshine Coastzt
31KAZVadim Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
32CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
33RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
34RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
35JAPNariyuki Masuda (JAP)Utsunomiya - Blitzenzt
36MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)zt
37ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
38KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
39ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
40ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyozt
41JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
42CANNickolas Zukowsky (CAN)Floyd'szt
43RSAKent Main (RSA)Teg Procyclingzt
44MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
45RUSAlexey Kurbatov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
46AUSAngus Lyons (AUS)zt
47CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)Interprozt
48NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
49ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
50LATMaris Bogdanovics (LAT)Interprozt
51KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors1:00
52CHNBingcheng Gu (CHN)Giant1:00
53IRIMohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)Customs Cycling Indonesia1:00
54CHNPenghai Deng (CHN)Giant1:00
55CHNJin Song Li (CHN)Giant1:00
56MASZamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)1:00
57CHNHang Shi (CHN)Giant1:00
58MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:00
59AUSConnor Reardon (AUS)1:00
60UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xidesheng1:00
61RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Luso1:00
62JAPShoi Matsuda (JAP)1:00
63KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Vino - Astana Motors1:00
64AUSSebastian Presley (AUS)Oliver's Real Food1:00
65MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)1:00
66JAPKazushige Kuboki (JAP)Bridgestone1:00
67AUSCraig Wiggins (AUS)St. George1:00
68AUSSam Crome (AUS)Ukyozt
69MASMuhammad Shahmir Aiman Abdul Halim (MAS)1:00
70INADadi Suryadi (INA)Brunei Continental1:00
71KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia1:19
72AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
73CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange1:40
74INAQoris Setra (INA)Customs Cycling Indonesia1:57
75ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:57
76ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
77MASMuhammad Nurfitri Ammar Rosli (MAS)2:36
78INAYosandy Darmawan Oetomo (INA)Customs Cycling Indonesia2:43
79ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:55
80AUSMichael Freiberg (AUS)Sunshine Coastzt
81NZLMichael Vink (NZL)4:13
82JAPKohei Uchima (JAP)Ukyo4:15
83KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asia5:00
84KORJae-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia5:00
85INAMuhammad Fachri Naufal Barokah (INA)Customs Cycling Indonesia5:02
86RSABrendon Davids (RSA)Teg Procycling5:06
87AUSMarcus Culey (AUS)Sapura5:06
88AUSAmarni Gates (AUS)5:06
89AUSMichael Potter (AUS)Sunshine Coast5:06
90KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors5:06
91RSAJames Fourie (RSA)Protouch5:06
92MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling5:08
93AUSJonathan Clarke (AUS)Floyd's5:08
94AUSBenjamin Andrews (AUS)Oliver's Real Food5:08
95AUSConor Murtagh (AUS)Oliver's Real Food5:08
96JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano5:14
97RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch5:44
98RSAClint Hendricks (RSA)zt
99GBRMartin Ford (GBR)Brunei Continental7:08
100INARizky Hidayatulah Fadli (INA)7:08
101BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental7:08
102LATAleksejs Saramotins (LAT)Interpro7:08
103COLBrayan Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Bikeexchange7:30
104CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange7:30
105RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelo8:03
106RUSAnton Vorobyev (RUS)Gazprom - Rusvelo8:03
107AUSJesse Featonby (AUS)Oliver's Real Food9:19
108CHNZhaoliang Xu (CHN)Giant9:19
109USASimon Jones (USA)Interpro9:19
110MASMuhamad Fakhruazan Mohd Hanifian (MAS)9:19
111ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)9:52
112JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum14:00
113AUSAlistair Donohoe (AUS)Sunshine Coastzt
DNFITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox-

Algemeen

Punten

Berg

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden