De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van China II - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van China II - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2019

Ronde van China II 2019

ChinaChina - 16 September 2019 - 22 September 2019


Algemeen klassement - 22 September 2019


1CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiang10:37:09
2PORJosé Fernandes (POR)Burgos - BH0:01
3CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec0:15
4RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:19
5NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelane0:31
6ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:51
7MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)0:54
8HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:59
9AUSScott Bowden (AUS)Bridgelane1:01
10KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motors1:14
11ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling1:15
12BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club1:26
13ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling1:30
14SWEHannes Bergström Frisk (SWE)Memil Ccn1:31
15BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club1:35
16ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:42
17RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Club1:52
18COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec1:56
19CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang2:08
20BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Ferei2:13
21KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors2:14
22AUSBailey Walters (AUS)2:14
23RSAJaydé Julius (RSA)Protouch2:15
24CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchange2:15
25BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BH2:25
26ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:34
27GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccn2:54
28KAZIlya Davidenok (KAZ)Shenzhen Xidesheng2:57
29RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club3:00
30ESPJaume Sureda Morey (ESP)Burgos - BH3:03
31HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi3:11
32KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors3:12
33ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)3:36
34RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procycling3:38
35NEDJeroen Meijers (NED)Taiyuan Miogee3:53
36KORJi-Hun Kim (KOR)3:59
37TPEChien Liang Chen (TPE)4:11
38KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia4:13
39CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang4:30
40KORYongchan Lee (KOR)Kspo - Bianchi Asia4:33
41KAZKairat Khadylbek (KAZ)Vino - Astana Motors4:34
42ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:47
43SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordisk4:48
44CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team4:49
45MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura4:51
46AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn4:51
47UKROleksandr Polivoda (UKR)Ningxia Sports Lottery - Livall4:54
48HKGBurr Ho (HKG)Hksi5:21
49ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:21
50KORKook-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia5:23
51AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)Bridgelane5:41
52RSAMitchell Eliot (RSA)Protouch6:25
53AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk6:25
54NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)6:27
55ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordisk6:32
56COLJulián Cardona Tabares (COL)Androni Giocattoli - Sidermec8:11
57RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch8:23
58ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:27
59LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang8:32
60CHNChengshuo Miao (CHN)Hengxiang8:47
61HKGHo San Chiu (HKG)Hksi8:48
62KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors8:53
63RSAReynard Butler (RSA)Protouch9:18
64ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:22
65CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange9:32
66UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xidesheng9:35
67BLRAlexei Shnyrko (BLR)9:40
68KAZLogan Shtein (KAZ)9:41
69GBRMatthew Gibson (GBR)Burgos - BH9:56
70BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club10:20
71UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Shenzhen Xidesheng10:23
72AUSBenjamin Van Dam (AUS)Bridgelane10:31
73ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:36
74MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)10:37
75BLRAlexei Piashkun (BLR)10:39
76ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH10:49
77TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Spor10:53
78USARolly Weaver (USA)12:18
79BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club12:20
80IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk12:26
81HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi12:38
82ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox13:13
83NEDAndré Looij (NED)Taiyuan Miogee13:30
84CHNRan Hao (CHN)Mitchelton - Bikeexchange13:31
85MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling13:33
86BLRAnton Muzychkin (BLR)Ferei13:33
87MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)13:52
88ITANicolas Marini (ITA)Tianyoude Hotel Cycling Team13:54
89AUSBen Metcalfe (AUS)Bridgelane14:58
90MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura15:10
91UZBUlugbek Saidov (UZB)Novo Nordisk15:23
92AUSTristan Ward (AUS)Bridgelane16:08
93FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordisk16:33
94CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange18:29
95KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia19:11
96CHNTegele Yi (CHN)Kunbao Sport19:27
97CHNJiancai Wang (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team19:31
98CHNChao Zeng (CHN)Kunbao Sport19:32
99BLRYauheni Akhramenka (BLR)Ferei20:01
100MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling20:07
101HKGPak Hang Ng (HKG)20:14
102NEDTim Ariesen (NED)Ningxia Sports Lottery - Livall20:21
103CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange20:26
104CHNGuanhua Xue (CHN)Kunbao Sport20:27
105KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asia21:35
106CHNHao Wen (CHN)21:51
107RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Luso21:58
108BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental22:42
109CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall23:53
110CHNRen Dong Zhi (CHN)27:25
111CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xidesheng27:39
112TPEChien Chou Chen (TPE)27:44
113MASNur Aiman Rosli (MAS)Brunei Continental27:59
114CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xidesheng28:34
115CHNBiao Wang (CHN)31:12

Proloog - Hewan - Hewan - 5,2 km - 16 September 2019Individuele Tijdrit


1RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling6:12
2AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)Bridgelane0:06
3NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)0:07
4RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procycling0:08
5PORJosé Fernandes (POR)Burgos - BH0:09
6RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch0:10
7AUSTristan Ward (AUS)Bridgelane0:10
8CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiang0:10
9UKROleksandr Polivoda (UKR)Ningxia Sports Lottery - Livall0:10
10NEDTim Ariesen (NED)Ningxia Sports Lottery - Livall0:11
11KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motors0:11
12ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:12
13GBRMatthew Gibson (GBR)Burgos - BH0:12
14ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling0:13
15ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)0:13
16ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:13
17BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:13
18NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelane0:14
19AUSBenjamin Van Dam (AUS)Bridgelane0:14
20AUSBen Metcalfe (AUS)Bridgelane0:14
21RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Club0:15
22IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk0:15
23AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk0:15
24BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club0:15
25LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang0:16
26NEDJeroen Meijers (NED)Taiyuan Miogee0:16
27ESPJaume Sureda Morey (ESP)Burgos - BH0:17
28AUSScott Bowden (AUS)Bridgelane0:17
29KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors0:18
30KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors0:18
31MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)0:18
32ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:18
33MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)0:19
34BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:19
35BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:20
36HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:21
37SWEHannes Bergström Frisk (SWE)Memil Ccn0:22
38ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:22
39RSAReynard Butler (RSA)Protouch0:23
40CHNRan Hao (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:23
41RSAJaydé Julius (RSA)Protouch0:24
42NEDAndré Looij (NED)Taiyuan Miogee0:26
43CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:26
44CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang0:26
45ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:26
46CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:27
47RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:27
48UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Shenzhen Xidesheng0:27
49AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn0:27
50MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura0:27
51ITANicolas Marini (ITA)Tianyoude Hotel Cycling Team0:28
52TPEChien Liang Chen (TPE)0:29
53COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:29
54ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordisk0:29
55BLRAnton Muzychkin (BLR)Ferei0:29
56CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:29
57HKGPak Hang Ng (HKG)0:30
58COLJulián Cardona Tabares (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:30
59KORKook-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:30
60CHNChengshuo Miao (CHN)Hengxiang0:31
61ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling0:31
62GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccn0:32
63BLRAlexei Piashkun (BLR)0:32
64CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:32
65UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xidesheng0:33
66HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi0:33
67CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec0:33
68ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:34
69MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura0:34
70MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)0:34
71ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:35
72AUSBailey Walters (AUS)0:35
73BLRAlexei Shnyrko (BLR)0:35
74USARolly Weaver (USA)0:36
75BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Ferei0:36
76KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:36
77HKGBurr Ho (HKG)Hksi0:36
78ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:36
79KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:37
80KAZKairat Khadylbek (KAZ)Vino - Astana Motors0:37
81SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordisk0:37
82CHNJiancai Wang (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team0:39
83BLRYauheni Akhramenka (BLR)Ferei0:39
84ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:39
85CHNDaihou Li (CHN)Shenzhen Xidesheng0:39
86KORJi-Hun Kim (KOR)0:40
87CHNRen Dong Zhi (CHN)0:40
88KAZLogan Shtein (KAZ)0:41
89MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:41
90MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:41
91RSAMitchell Eliot (RSA)Protouch0:41
92ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH0:42
93CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:42
94TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Spor0:43
95CHNGuanhua Xue (CHN)Kunbao Sport0:43
96BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BH0:43
97CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xidesheng0:44
98FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordisk0:44
99HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:45
100CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang0:45
101CHNJunyong Wang (CHN)Hengxiang0:46
102HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi0:46
103CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:46
104KORYongchan Lee (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:46
105CHNWeijie Hou (CHN)Kunbao Sport0:46
106KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:47
107CHNLiming You (CHN)0:47
108MASNur Aiman Rosli (MAS)Brunei Continental0:49
109KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:50
110MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:50
111UZBUlugbek Saidov (UZB)Novo Nordisk0:51
112CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team0:52
113MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Sapura0:54
114CHNHao Wen (CHN)0:55
115CHNTegele Yi (CHN)Kunbao Sport0:55
116TPEChien Chou Chen (TPE)0:55
117CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xidesheng0:57
118CHNChao Zeng (CHN)Kunbao Sport0:57
119CHNBiao Wang (CHN)1:01
120CHNZifan Gao (CHN)Kunbao Sport1:01
121BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental1:02
122RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Luso1:03
123MASMuhamad Fakhruazam Bin Mohd Hanifiah (MAS)1:04
124CHNWenbo Huang (CHN)Shenzhen Xidesheng1:10
125CHNZhanhui Yuan (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team1:13
126KAZIlya Davidenok (KAZ)Shenzhen Xidesheng1:50
127CHNBochao Wang (CHN)1:50

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Hewan - Jianghua - 141,3 km - 17 September 2019Sprint


1ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:13:53
2ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
3ITANicolas Marini (ITA)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
4ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
5UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xideshengzt
6RSARohan Du Plooy (RSA)Protouchzt
7NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)zt
8FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordiskzt
9ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
10RSAReynard Butler (RSA)Protouchzt
11KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
12RSAJaydé Julius (RSA)Protouchzt
13ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
14CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
15AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
16ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
17ESPJaume Sureda Morey (ESP)Burgos - BHzt
18TPEChien Liang Chen (TPE)zt
19GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccnzt
20HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
21BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
22TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
23RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Clubzt
24AUSBailey Walters (AUS)zt
25BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
26KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
27AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
28MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)zt
29HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksizt
30PORJosé Fernandes (POR)Burgos - BHzt
31KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
32LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
33KORKook-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
34RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
35USARolly Weaver (USA)zt
36BLRAlexei Piashkun (BLR)zt
37UKROleksandr Polivoda (UKR)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
38AUSScott Bowden (AUS)Bridgelanezt
39GBRMatthew Gibson (GBR)Burgos - BHzt
40NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelanezt
41BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Fereizt
42CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
43HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
44BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
45BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
46CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
47ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
48ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
49CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiangzt
50ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
51MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
52NEDAndré Looij (NED)Taiyuan Miogeezt
53MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
54HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
55KAZIlya Davidenok (KAZ)Shenzhen Xideshengzt
56KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
57HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
58KORYongchan Lee (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
59COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
60BLRAnton Muzychkin (BLR)Fereizt
61ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
62ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
63AUSBen Metcalfe (AUS)Bridgelanezt
64ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
65RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
66CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
67NEDJeroen Meijers (NED)Taiyuan Miogeezt
68RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procyclingzt
69AUSTristan Ward (AUS)Bridgelanezt
70KORJi-Hun Kim (KOR)zt
71CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
72CHNChengshuo Miao (CHN)Hengxiangzt
73CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
74KAZKairat Khadylbek (KAZ)Vino - Astana Motorszt
75AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)Bridgelanezt
76SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordiskzt
77SWEHannes Bergström Frisk (SWE)Memil Ccnzt
78KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
79MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
80AUSBenjamin Van Dam (AUS)Bridgelane0:10
81UZBUlugbek Saidov (UZB)Novo Nordisk0:13
82RSAMitchell Eliot (RSA)Protouch0:15
83BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:17
84MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:33
85KAZLogan Shtein (KAZ)0:49
86COLJulián Cardona Tabares (COL)Androni Giocattoli - Sidermec1:04
87ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordisk1:04
88MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:04
89IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk1:04
90BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BHzt
91CHNRen Dong Zhi (CHN)9:28
92CHNTegele Yi (CHN)Kunbao Sport9:30
93CHNHao Wen (CHN)9:31
94CHNChao Zeng (CHN)Kunbao Sport9:33
95ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox9:37
96UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Shenzhen Xidesheng9:37
97CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall9:37
98CHNDaihou Li (CHN)Shenzhen Xidesheng9:37
99MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)9:37
100KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia9:37
101HKGPak Hang Ng (HKG)9:37
102CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xidesheng9:37
103CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall9:37
104CHNBiao Wang (CHN)9:37
105NEDTim Ariesen (NED)Ningxia Sports Lottery - Livall9:37
106BLRYauheni Akhramenka (BLR)Ferei9:37
107CHNGuanhua Xue (CHN)Kunbao Sport9:37
108CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange9:37
109KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asia9:37
110RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Luso9:37
111MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura9:44
112TPEChien Chou Chen (TPE)9:47
113CHNJiancai Wang (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team9:47
114CHNRan Hao (CHN)Mitchelton - Bikeexchange9:47
115CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange9:47
116BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental9:47
117MASNur Aiman Rosli (MAS)Brunei Continental11:11
118CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xidesheng14:05
119CHNLiming You (CHN)
120CHNZifan Gao (CHN)Kunbao Sport
121MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Sapura
122CHNWeijie Hou (CHN)Kunbao Sport
123CHNZhanhui Yuan (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team
124CHNJunyong Wang (CHN)Hengxiang
125MASMuhamad Fakhruazam Bin Mohd Hanifiah (MAS)
126CHNWenbo Huang (CHN)Shenzhen Xidesheng
127CHNBochao Wang (CHN)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Anshun - Anshun - 127,8 km - 19 September 2019Sprint


1ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:43:57
2ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
3ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
4RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Clubzt
5RSAReynard Butler (RSA)Protouchzt
6GBRMatthew Gibson (GBR)Burgos - BHzt
7ITANicolas Marini (ITA)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
8NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)zt
9UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xideshengzt
10NEDAndré Looij (NED)Taiyuan Miogeezt
11ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
12NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelanezt
13TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
14ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
15UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Shenzhen Xideshengzt
16FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordiskzt
17AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
18KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
19HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
20BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
21BLRAlexei Piashkun (BLR)zt
22ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
23KORKook-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
24CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xideshengzt
25KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
26USARolly Weaver (USA)zt
27AUSScott Bowden (AUS)Bridgelanezt
28CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
29LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
30KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
31BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
32BLRAnton Muzychkin (BLR)Fereizt
33CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
34CHNChengshuo Miao (CHN)Hengxiangzt
35CHNChao Zeng (CHN)Kunbao Sportzt
36RSAJaydé Julius (RSA)Protouchzt
37TPEChien Chou Chen (TPE)zt
38PORJosé Fernandes (POR)Burgos - BHzt
39CHNHao Wen (CHN)zt
40GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccnzt
41CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
42COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
43HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
44CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiangzt
45CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
46CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
47HKGPak Hang Ng (HKG)zt
48ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
49RSARohan Du Plooy (RSA)Protouchzt
50CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
51ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
52HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
53CHNTegele Yi (CHN)Kunbao Sportzt
54KAZKairat Khadylbek (KAZ)Vino - Astana Motorszt
55AUSBen Metcalfe (AUS)Bridgelanezt
56ESPJaume Sureda Morey (ESP)Burgos - BHzt
57MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
58MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
59NEDJeroen Meijers (NED)Taiyuan Miogeezt
60KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
61HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksizt
62KAZLogan Shtein (KAZ)zt
63KORYongchan Lee (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
64AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)Bridgelanezt
65KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
66AUSBailey Walters (AUS)zt
67BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
68HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
69BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
70CHNGuanhua Xue (CHN)Kunbao Sportzt
71BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BHzt
72RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
73BLRYauheni Akhramenka (BLR)Fereizt
74UKROleksandr Polivoda (UKR)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
75ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
76MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)zt
77MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
78MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
79RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procyclingzt
80RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
81CHNBiao Wang (CHN)zt
82ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
83RSAMitchell Eliot (RSA)Protouchzt
84AUSBenjamin Van Dam (AUS)Bridgelanezt
85CHNJiancai Wang (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
86ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
87AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
88KORJi-Hun Kim (KOR)zt
89KAZIlya Davidenok (KAZ)Shenzhen Xideshengzt
90MASNur Aiman Rosli (MAS)Brunei Continentalzt
91KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
92ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
93SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordiskzt
94TPEChien Liang Chen (TPE)zt
95ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordiskzt
96BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
97CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
98CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
99BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continentalzt
100BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Fereizt
101SWEHannes Bergström Frisk (SWE)Memil Ccnzt
102IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordiskzt
103UZBUlugbek Saidov (UZB)Novo Nordiskzt
104ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
105CHNRen Dong Zhi (CHN)zt
106KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
107CHNRan Hao (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
108CHNDaihou Li (CHN)Shenzhen Xideshengzt
109CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
110CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
111COLJulián Cardona Tabares (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
112NEDTim Ariesen (NED)Ningxia Sports Lottery - Livall0:26
113AUSTristan Ward (AUS)Bridgelanezt
114RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Luso0:57
115MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:57
116CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xidesheng6:38
117MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling8:02
118MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling10:21

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Mingshan - Mengding Mountain - 104,7 km - 21 September 2019Berg


1CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec2:36:33
2CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiang0:04
3PORJosé Fernandes (POR)Burgos - BH0:04
4UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Shenzhen Xidesheng0:27
5RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:27
6NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelane0:31
7ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:41
8MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)0:46
9HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:46
10AUSScott Bowden (AUS)Bridgelane0:52
11ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling1:07
12KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motors1:11
13BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club1:15
14KAZIlya Davidenok (KAZ)Shenzhen Xidesheng1:15
15ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:17
16SWEHannes Bergström Frisk (SWE)Memil Ccn1:17
17ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling1:30
18BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club1:30
19COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec1:35
20RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Club1:45
21BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Ferei1:45
22AUSBailey Walters (AUS)1:47
23BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BH1:50
24CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchange1:54
25CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang1:56
26RSAJaydé Julius (RSA)Protouch1:59
27KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors2:04
28ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:30
29GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccn2:30
30RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procycling2:33
31HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi2:33
32RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club2:42
33ESPJaume Sureda Morey (ESP)Burgos - BH2:54
34KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors3:02
35CHNRan Hao (CHN)Mitchelton - Bikeexchange3:10
36KORJi-Hun Kim (KOR)3:27
37ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)3:31
38ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:31
39KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia3:34
40MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)3:45
41NEDJeroen Meijers (NED)Taiyuan Miogee3:47
42TPEChien Liang Chen (TPE)3:50
43CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang3:53
44KORYongchan Lee (KOR)Kspo - Bianchi Asia3:55
45CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team4:05
46KAZKairat Khadylbek (KAZ)Vino - Astana Motors4:05
47SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordisk4:19
48MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura4:25
49AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccn4:32
50ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:33
51COLJulián Cardona Tabares (COL)Androni Giocattoli - Sidermec4:43
52UKROleksandr Polivoda (UKR)Ningxia Sports Lottery - Livall4:53
53ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:53
54HKGBurr Ho (HKG)Hksi4:53
55KORKook-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia5:01
56ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordisk5:07
57MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura5:07
58RSAMitchell Eliot (RSA)Protouch5:37
59AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)Bridgelane5:43
60AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk6:18
61NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)6:29
62ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:09
63HKGHo San Chiu (HKG)Hksi8:11
64RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch8:23
65CHNChengshuo Miao (CHN)Hengxiang8:24
66CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange8:24
67KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors8:24
68LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang8:24
69KAZLogan Shtein (KAZ)8:24
70KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia8:52
71CHNChao Zeng (CHN)Kunbao Sport9:10
72UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xidesheng9:10
73CHNTegele Yi (CHN)Kunbao Sport9:10
74ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:13
75BLRAlexei Shnyrko (BLR)9:13
76RSAReynard Butler (RSA)Protouch9:13
77CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange9:13
78RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Luso9:13
79MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling9:13
80IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk9:13
81CHNJiancai Wang (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Team9:13
82BLRYauheni Akhramenka (BLR)Ferei9:53
83GBRMatthew Gibson (GBR)Burgos - BH9:56
84MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)10:11
85NEDTim Ariesen (NED)Ningxia Sports Lottery - Livall10:15
86CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange10:15
87ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH10:15
88CHNGuanhua Xue (CHN)Kunbao Sport10:15
89ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:15
90AUSBenjamin Van Dam (AUS)Bridgelane10:15
91BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club10:15
92BLRAlexei Piashkun (BLR)10:15
93HKGPak Hang Ng (HKG)10:15
94TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Spor10:18
95CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xidesheng10:48
96CHNHao Wen (CHN)10:48
97MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling11:30
98KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asia11:33
99USARolly Weaver (USA)11:50
100BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club12:01
101BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental12:01
102HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi12:13
103UZBUlugbek Saidov (UZB)Novo Nordisk12:25
104BLRAnton Muzychkin (BLR)Ferei13:12
105NEDAndré Looij (NED)Taiyuan Miogee13:12
106AUSBen Metcalfe (AUS)Bridgelane13:38
107ITANicolas Marini (ITA)Tianyoude Hotel Cycling Team13:38
108CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall13:38
109CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xidesheng13:40
110MASNur Aiman Rosli (MAS)Brunei Continental13:52
111FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordisk15:57
112AUSTristan Ward (AUS)Bridgelane16:06
113CHNRen Dong Zhi (CHN)16:43
114TPEChien Chou Chen (TPE)17:10
115CHNBiao Wang (CHN)19:26
116CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Mingshan - Mingshan - 91,2 km - 22 September 2019Sprint


1RSAReynard Butler (RSA)Protouch1:56:26
2ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
3GBRMatthew Gibson (GBR)Burgos - BHzt
4ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
5ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
6RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Clubzt
7KORKyoung-ho Park (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
8FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordiskzt
9UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xideshengzt
10NEDTim Ariesen (NED)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
11ITANicolas Marini (ITA)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
12NEDAndré Looij (NED)Taiyuan Miogeezt
13ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
14UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Shenzhen Xideshengzt
15HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
16NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)zt
17AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
18AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
19CHNHu Li (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
20TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
21CHNXianjing Lyu (CHN)Hengxiangzt
22TPEChien Liang Chen (TPE)zt
23CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
24BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
25MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)zt
26BLRYauheni Akhramenka (BLR)Fereizt
27RSARohan Du Plooy (RSA)Protouchzt
28BLRAnton Muzychkin (BLR)Fereizt
29KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
30GBREdmund Bradbury (GBR)Memil Ccnzt
31BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BHzt
32CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
33HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksizt
34ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
35ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
36KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
37NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelanezt
38RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
39KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
40ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
41AUSTristan Ward (AUS)Bridgelanezt
42HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
43KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
44MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
45MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
46AUSScott Bowden (AUS)Bridgelanezt
47PORJosé Fernandes (POR)Burgos - BHzt
48BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
49UKROleksandr Polivoda (UKR)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
50ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
51RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
52COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
53KAZKairat Khadylbek (KAZ)Vino - Astana Motorszt
54CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
55CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
56USARolly Weaver (USA)zt
57MASAfiq Huznie Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
58CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
59AUSBenjamin Van Dam (AUS)Bridgelanezt
60ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
61BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
62AUSBailey Walters (AUS)zt
63ESPJaume Sureda Morey (ESP)Burgos - BHzt
64HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
65BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Fereizt
66SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordiskzt
67BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
68KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
69BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
70ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
71ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordiskzt
72ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
73KAZLogan Shtein (KAZ)zt
74LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
75SWEHannes Bergström Frisk (SWE)Memil Ccnzt
76MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
77KAZIlya Davidenok (KAZ)Shenzhen Xideshengzt
78KORJi-Hun Kim (KOR)zt
79CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
80KORYongchan Lee (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
81TPEChien Chou Chen (TPE)zt
82CHNTegele Yi (CHN)Kunbao Sportzt
83BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continentalzt
84BLRAlexei Piashkun (BLR)zt
85AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)Bridgelanezt
86HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
87HKGPak Hang Ng (HKG)zt
88KORKook-hyun Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
89ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
90CHNChengshuo Miao (CHN)Hengxiangzt
91NEDJeroen Meijers (NED)Taiyuan Miogeezt
92RSAJaydé Julius (RSA)Protouchzt
93MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
94RSAMitchell Eliot (RSA)Protouchzt
95CHNJiancai Wang (CHN)Tianyoude Hotel Cycling Teamzt
96KORDonguk Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
97CHNChao Zeng (CHN)Kunbao Sportzt
98CHNXiao Lei Yin (CHN)Shenzhen Xideshengzt
99CHNZe Yu (CHN)Shenzhen Xideshengzt
100CHNGuanhua Xue (CHN)Kunbao Sportzt
101CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
102CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchangezt
103ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
104MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)0:19
105CHNRan Hao (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:19
106CHNRen Dong Zhi (CHN)0:42
107CHNHao Wen (CHN)0:45
108RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procycling1:05
109AUSBen Metcalfe (AUS)Bridgelane1:14
110RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Luso1:16
111CHNBiao Wang (CHN)1:16
112UZBUlugbek Saidov (UZB)Novo Nordisk2:02
113IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk2:02
114COLJulián Cardona Tabares (COL)Androni Giocattoli - Sidermec2:02
115MASNur Aiman Rosli (MAS)Brunei Continental2:15

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden