De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Taiwan - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Taiwan - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Taiwan

Uitslagen 2012

Ronde van Taiwan 2012

TaiwanTaiwan - 10 Maart 2012 - 16 Maart 2012


Algemeen klassement - 16 Maart 2012


1AUSRhys Pollock (AUS)Drapac Professional Cycling19:09:44
2HKGKam-po Wong (HKG)Nationaal Team Van Hong Kong00:02
3GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Abus00:06
4JAPTaiji Nishitani (JAP)Aisan Racing Team00:08
5AUSAnthony Giacoppo (AUS)Genesys Wealth Advisers00:17
6ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela00:26
7TPEChun Kai Feng (TPE)Action00:27
8COLVictor Niño Corredor (COL)Azad University Cycling Team00:34
9JAPYusuke Hatanaka (JAP)Shimano00:38
10MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Champion System00:40
11MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling00:52
12UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
13ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela00:54
14GBRAlex Coutts (GBR)Rts Racing Teamzt
15IRIGhader Mizbani Iranagh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
16AUSBen Dyball (AUS)Genesys Wealth Adviserszt
17JAPGenki Yamamoto (JAP)01:04
18CHNGang Xu (CHN)Champion System01:07
19RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelo01:08
20IRIHossein Askari (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team01:12
21AUSBen Grenda (AUS)Rapha Condor - Sharp01:22
22HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
23AUSJonathan Cantwell (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank01:26
24ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela01:27
25AUSCameron Wurf (AUS)Champion System01:31
26NEDTom Vermeer (NED)Nutrixxion - Abus01:37
27GBRKristian House (GBR)Rapha Condor - Sharp01:46
28JAPTakashi Miyazawa (JAP)Saxo Bank - Tinkoff Bank02:00
29AUSAdam Semple (AUS)Drapac Professional Cycling02:01
30CANNic Hamilton (CAN)Jelly Belly Cycling Team02:20
31NEDRicardo Van Der Velde (NED)Jelly Belly Cycling Team02:21
32TPEPo Hung Wu (TPE)Senter - Merida02:26
33IRIHossein Nateghi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team02:51
34TPEChing Feng Liu (TPE)03:15
35COLMiguel Angel Niño Corredo (COL)Azad University Cycling Teamzt
36TPEWei Cheng Lee (TPE)03:21
37TPEHasin Hua Huang (TPE)04:07
38USASergio Hernandez (USA)Jelly Belly Cycling Team04:14
39TPEChien Liang Chen (TPE)04:28
40ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bank04:37
41TPEWei Chieh Liu (TPE)05:08
42ITASalvatore Mancuso (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela05:11
43JAPTomohiro Hayakawa (JAP)Nippo05:14
44MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling05:19
45TPEChin-Lung Huang (TPE)Rts Racing Team06:01
46TPEChia Chun Chen (TPE)Action06:12
47GBRDean Downing (GBR)Rapha Condor - Sharp06:18
48HKGSiu Wai Ko (HKG)Nationaal Team Van Hong Kong06:20
49TPEShih Hsin Hsiao (TPE)Action06:22
50GERAlexander Schmitt (GER)Nutrixxion - Abus06:35
51TPEYang Wu Hsing (TPE)07:13
52NEDFloris Goesinnen (NED)Drapac Professional Cycling07:22
53AUSSam Davis (AUS)Genesys Wealth Advisers07:34
54IRIAlireza Haghi (IRI)Azad University Cycling Team08:49
55HKGBurr Ho (HKG)Nationaal Team Van Hong Kong08:59
56HKGChung Yan Wong (HKG)09:11
57TPEYung Hua Cheng (TPE)09:29
58TPEHsieh Chang Ying (TPE)Action11:15
59JAPKeisuke Nakao (JAP)11:19
60KORJi-Min Jung (KOR)Team KSPO11:23
61RUSAlexei Markov (RUS)Rusvelo11:32
62GBRLee Rodgers (GBR)Rts Racing Team11:49
63KORChan Jae Jang (KOR)Terengganu Pro Asia Cycling11:56
64IRIAbbas Saeidi Tanha (IRI)Azad University Cycling Team12:05
65JAPShinichi Fukushima (JAP)Terengganu Pro Asia Cycling12:34
66KORDo Hyeong Kim (KOR)Terengganu Pro Asia Cycling13:37
67IRIBehnam Khalilikhosroshahi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team14:27
68TPECheng Yen Chen (TPE)Senter - Merida14:30
69AUSAlex Carver (AUS)Genesys Wealth Advisers15:19
70AUSPatrick Shaw (AUS)Genesys Wealth Advisers15:43
71TPEWen Chung Huang (TPE)Rts Racing Team15:56
72TPEChe Wei Hu (TPE)Senter - Merida16:03
73RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelo16:09
74RUSEvgeny Kovalev (RUS)Rusvelo16:56
75TPEWei Kei Chang (TPE)Rts Racing Team17:08
76MASAmir Bin Mustafa Rusli (MAS)Drapac Professional Cycling18:04
77TPEChun Liang Pan (TPE)Action18:59
78GERSebastian Körber (GER)Nutrixxion - Abus19:34
79DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank19:36
80IRLFelix English (IRL)Rapha Condor - Sharp20:32
81KORYeon Je Sung (KOR)Team KSPO20:44
82MASAnuar Manan (MAS)Champion System26:14
83KORDong Hyun Shin (KOR)Team KSPO33:18

Etappe 1 - Taipei City 50km - 10 Maart 2012Ontsnapping


1AUSAnthony Giacoppo (AUS)Genesys Wealth Advisers01:07:15
2TPEPo Hung Wu (TPE)Senter - Merida00:02
3AUSRhys Pollock (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
4JAPTaiji Nishitani (JAP)Aisan Racing Teamzt
5TPEChun Kai Feng (TPE)Actionzt
6JAPTakashi Miyazawa (JAP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
7ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:13
8GERSebastian Körber (GER)Nutrixxion - Abuszt
9ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
10IRLFelix English (IRL)Rapha Condor - Sharpzt
11MASAnuar Manan (MAS)Champion Systemzt
12AUSBen Grenda (AUS)Rapha Condor - Sharpzt
13KORKi-Seok Lee (KOR)zt
14AUSJonathan Cantwell (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
15AUSAlex Carver (AUS)Genesys Wealth Adviserszt
16TPEShih Hsin Hsiao (TPE)Actionzt
17IRIHossein Nateghi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
18NEDRicardo Van Der Velde (NED)Jelly Belly Cycling Teamzt
19RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt
20GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Abuszt
21MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
22MASAmir Bin Mustafa Rusli (MAS)Drapac Professional Cyclingzt
23TPEWei Chieh Liu (TPE)zt
24HKGBurr Ho (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
25DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt

Etappe 2 - New Taipei City 135km - 11 Maart 2012Sprint


1HKGKam-po Wong (HKG)Nationaal Team Van Hong Kong02:58:37
2GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Abuszt
3NEDFloris Goesinnen (NED)Drapac Professional Cyclingzt
4ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
5JAPTakashi Miyazawa (JAP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
6AUSRhys Pollock (AUS)Drapac Professional Cycling00:05
7JAPTaiji Nishitani (JAP)Aisan Racing Team00:07
8ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela00:42
9AUSJonathan Cantwell (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
10AUSAnthony Giacoppo (AUS)Genesys Wealth Adviserszt
11RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
12AUSBen Grenda (AUS)Rapha Condor - Sharpzt
13RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt
14AUSAdam Semple (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
15NEDTom Vermeer (NED)Nutrixxion - Abuszt
16TPEChin-Lung Huang (TPE)Rts Racing Teamzt
17ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
18NEDRicardo Van Der Velde (NED)Jelly Belly Cycling Teamzt
19GBRLuke Grivell-Mellor (GBR)Rapha Condor - Sharpzt
20MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
21IRIHossein Askari (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
22GBRAlex Coutts (GBR)Rts Racing Teamzt
23GERAlexander Schmitt (GER)Nutrixxion - Abuszt
24GBRLee Rodgers (GBR)Rts Racing Teamzt
25ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt

Etappe 3 - Taoyuan County 130km - 12 Maart 2012Sprint


1AUSAnthony Giacoppo (AUS)Genesys Wealth Advisers03:11:06
2ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
3IRIHossein Nateghi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
4AUSJonathan Cantwell (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
5AUSBen Grenda (AUS)Rapha Condor - Sharpzt
6MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Champion Systemzt
7ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
8AUSAdam Semple (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
9ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
10GBRKristian House (GBR)Rapha Condor - Sharpzt
11RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
12NEDTom Vermeer (NED)Nutrixxion - Abuszt
13AUSRhys Pollock (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
14HKGKam-po Wong (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
15TPEChun Kai Feng (TPE)Actionzt
16JAPGenki Yamamoto (JAP)zt
17ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
18TPEWei Cheng Lee (TPE)zt
19IRIHossein Askari (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
20AUSDarren Lapthorne (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
21JAPTaiji Nishitani (JAP)Aisan Racing Teamzt
22GBRAlex Coutts (GBR)Rts Racing Teamzt
23IRIGhader Mizbani Iranagh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
24GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Abuszt
25JAPYusuke Hatanaka (JAP)Shimanozt

Etappe 4 - Taichung City 140km - 13 Maart 2012Sprint


1AUSJonathan Cantwell (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank02:40:14
2ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
3RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
4IRIHossein Nateghi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
5NEDTom Vermeer (NED)Nutrixxion - Abuszt
6AUSBen Grenda (AUS)Rapha Condor - Sharpzt
7IRIAlireza Haghi (IRI)Azad University Cycling Teamzt
8TPEChun Kai Feng (TPE)Actionzt
9AUSCameron Wurf (AUS)Champion Systemzt
10TPEPo Hung Wu (TPE)Senter - Meridazt
11GBRLee Rodgers (GBR)Rts Racing Teamzt
12KORChan Jae Jang (KOR)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
13NEDRicardo Van Der Velde (NED)Jelly Belly Cycling Teamzt
14RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt
15ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
16ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
17ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
18AUSAnthony Giacoppo (AUS)Genesys Wealth Adviserszt
19MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Champion Systemzt
20HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
21TPEHasin Hua Huang (TPE)zt
22JAPTaiji Nishitani (JAP)Aisan Racing Teamzt
23AUSRhys Pollock (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
24CHNGang Xu (CHN)Champion Systemzt
25TPEWei Cheng Lee (TPE)zt

Etappe 5 - Changhua City 150km - 14 Maart 2012Sprint


1ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela03:14:30
2ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
3AUSAnthony Giacoppo (AUS)Genesys Wealth Adviserszt
4AUSJonathan Cantwell (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
5ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
6GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Abuszt
7RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt
8MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Champion Systemzt
9JAPTakashi Miyazawa (JAP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
10JAPGenki Yamamoto (JAP)zt
11HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
12MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
13JAPTaiji Nishitani (JAP)Aisan Racing Teamzt
14MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
15RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
16JAPYusuke Hatanaka (JAP)Shimanozt
17CHNGang Xu (CHN)Champion Systemzt
18GBRAlex Coutts (GBR)Rts Racing Teamzt
19AUSBen Grenda (AUS)Rapha Condor - Sharpzt
20GBRKristian House (GBR)Rapha Condor - Sharpzt
21TPEChin-Lung Huang (TPE)Rts Racing Teamzt
22AUSCameron Wurf (AUS)Champion Systemzt
23GERAlexander Schmitt (GER)Nutrixxion - Abuszt
24HKGKam-po Wong (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
25TPEWei Cheng Lee (TPE)zt

Etappe 6 - Tianan City 135km - 15 Maart 2012Sprint


1COLVictor Niño Corredor (COL)Azad University Cycling Team03:10:33
2JAPYusuke Hatanaka (JAP)Shimanozt
3MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Champion System00:05
4MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling00:08
5GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Abus00:10
6ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
7GBRAlex Coutts (GBR)Rts Racing Teamzt
8UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
9TPEChun Kai Feng (TPE)Actionzt
10AUSAnthony Giacoppo (AUS)Genesys Wealth Adviserszt
11HKGKam-po Wong (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
12JAPShinichi Fukushima (JAP)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
13JAPTaiji Nishitani (JAP)Aisan Racing Teamzt
14AUSRhys Pollock (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
15IRIGhader Mizbani Iranagh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
16ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
17AUSBen Dyball (AUS)Genesys Wealth Adviserszt
18JAPGenki Yamamoto (JAP)00:21
19CHNGang Xu (CHN)Champion System00:23
20IRIHossein Askari (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team00:28
21RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
22AUSCameron Wurf (AUS)Champion Systemzt
23TPEWei Cheng Lee (TPE)00:38
24AUSBen Grenda (AUS)Rapha Condor - Sharpzt
25AUSAdam Semple (AUS)Drapac Professional Cyclingzt

Etappe 7 - Kaohsiung City 150km - 16 Maart 2012Sprint


1AUSRhys Pollock (AUS)Drapac Professional Cycling19:09:44
2HKGKam-po Wong (HKG)Nationaal Team Van Hong Kong00:02
3GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Abus00:06
4JAPTaiji Nishitani (JAP)Aisan Racing Team00:08
5AUSAnthony Giacoppo (AUS)Genesys Wealth Advisers00:17
6ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela00:26
7TPEChun Kai Feng (TPE)Action00:27
8COLVictor Niño Corredor (COL)Azad University Cycling Team00:34
9JAPYusuke Hatanaka (JAP)Shimano00:38
10MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Champion System00:40
11MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling00:52
12UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
13ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela00:54
14GBRAlex Coutts (GBR)Rts Racing Teamzt
15IRIGhader Mizbani Iranagh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
16AUSBen Dyball (AUS)Genesys Wealth Adviserszt
17JAPGenki Yamamoto (JAP)01:04
18CHNGang Xu (CHN)Champion System01:07
19RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelo01:08
20IRIHossein Askari (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team01:12
21AUSBen Grenda (AUS)Rapha Condor - Sharp01:22
22HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
23AUSJonathan Cantwell (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank01:26
24ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela01:27
25AUSCameron Wurf (AUS)Champion System01:31

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden