De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Korea - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Korea - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zuid-Korea

Uitslagen 2018

Tour de Korea 2018

Zuid-KoreaZuid-Korea - 30 Mei 2018 - 3 Juni 2018


Algemeen klassement - 3 Juni 2018


1ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxis18:59:37
2KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:28
3ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:37
4RUSArtem Ovechkin (RUS)0:43
5NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo1:41
6CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy1:42
7ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy1:44
8ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis1:54
9AUSLiam Magennis (AUS)Drapac EF - Cannondale1:56
10KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motors1:57
11ITAMarco Tizza (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:57
12ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling1:58
13THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand Cct2:00
14THANawuti Liphongyu (THA)Thailand Cct2:00
15ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:00
16KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motors2:00
17SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling2:00
18ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Israel Cycling Academy2:00
19AUSJesse Featonby (AUS)Drapac EF - Cannondale2:00
20AUSDavid Jay Crawford (AUS)Kinan2:00
21JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo2:00
22AUSLachlan Norris (AUS)United Health Care Presented by Maxxis2:00
23LAOAruya Rounsauath (LAO)2:00
24ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo5:23
25KORHyo Suk Gong (KOR)Uijeongbu5:38
26KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello8:01
27KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia8:17
28KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling8:36
29KORSung Baek Park (KOR)Kspo - Bianchi Asia8:46
30KORSang-Hong Park (KOR)LX8:50
31VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team8:52
32NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - Swisswellness9:48
33KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors11:21
34KORHa-jeon Jung (KOR)Uijeongbu11:28
35KORJoon Yong Seo (KOR)Kspo - Bianchi Asia17:39
36USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy17:46
37KORSeok Hyun Ham (KOR)Gapyeong17:46
38THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand Cct17:46
39KOREuro Kim (KOR)LX17:46
40KORWoo-ho Jung (KOR)Uijeongbu17:46
41KORDonguk Kim (KOR)Seoul Cycling17:46
42KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motors17:46
43KORHoonmin Jun (KOR)Seoul Cycling17:46
44AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellness18:24
45NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy18:33
46AUSLiam White (AUS)Drapac EF - Cannondale19:02
47JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan19:54
48JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo22:42
49USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis24:11
50HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi27:12
51JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini27:14
52CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxis27:26
53JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini30:41
54HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi31:20
55KORMideum Joo (KOR)Seoul Cycling35:43
56ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini35:45
57CHNZisen Li (CHN)35:45
58ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy35:45
59KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motors35:45
60KORJiung Jang (KOR)Korail35:45
61VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy35:45
62THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand Cct35:58
63AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellness36:26
64ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia36:39
65KORDong-Hyuk Choi (KOR)38:42
66CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team42:26
67KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling45:12
68KORJae-yeon Im (KOR)Korail45:13
69KORJoo-seok Kim (KOR)Gapyeong45:13
70KOREun-Seong Jeong (KOR)Gapyeong45:13
71KORKeon Woo Park (KOR)LX45:13
72KORYeonwoo Yoo (KOR)45:13
73JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini45:13
74KORJi-Min Jung (KOR)Uijeongbu45:13
75KORDae-Yeon Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia45:13
76ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia45:13
77ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia45:29
78JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyo45:34
79HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi46:15
80KORSeonhoe Bang (KOR)Korail51:38
81VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team56:27
82KORYoungkyun Kim (KOR)Geumsan Insam - Cello56:41
83KORWoong-Gyeom Kim (KOR)Geumsan Insam - Cello56:41
84AUSTheodore Yates (AUS)Drapac EF - Cannondale56:42
85KORKi-Seok Lee (KOR)Uijeongbu56:43
86MASLoh Sea Keong (MAS)Thailand Cct59:27
87JAPTatsuki Amagoi (JAP)Kinan1:02:52
88COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis1:02:52

Etappe 1 - Gunsan - Cheonan - 184,6 km - 30 Mei 2018Ontsnapping


1KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello4:19:02
2CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academyzt
3ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxiszt
4KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:02
5ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:09
6ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis0:09
7ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:09
8NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo0:09
9KORSung Baek Park (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:09
10ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:09
11AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellness0:09
12MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling0:09
13KORJoon Yong Seo (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:09
14CHNZisen Li (CHN)0:09
15KORKeon Woo Park (KOR)LX0:09
16KORJoo-seok Kim (KOR)Gapyeong0:09
17KORSang-Hong Park (KOR)LX0:09
18HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi0:09
19USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy0:09
20KOREun-Seong Jeong (KOR)Gapyeong0:09
21KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motors0:09
22MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:09
23THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand Cct0:09
24ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling0:09
25KORJae-yeon Im (KOR)Korail0:09
26HKGKa Yu Leung (HKG)0:09
27USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:09
28COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis0:09
29KORMideum Joo (KOR)Seoul Cycling0:09
30AUSLiam Magennis (AUS)Drapac EF - Cannondale0:09
31JAPTatsuki Amagoi (JAP)Kinan0:09
32KORSeok Hyun Ham (KOR)Gapyeong0:09
33THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand Cct0:09
34KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:09
35KORJae-Ha Lee (KOR)Gapyeong0:09
36KORYeonwoo Yoo (KOR)0:09
37KORHyo Suk Gong (KOR)Uijeongbu0:09
38KORJi-Min Jung (KOR)Uijeongbu0:09
39AUSTheodore Yates (AUS)Drapac EF - Cannondale0:09
40ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Israel Cycling Academy0:09
41THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand Cct0:09
42KOREuro Kim (KOR)LX0:09
43KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors0:09
44KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling0:09
45JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:09
46KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling0:09
47CHNMing Dong Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:09
48KORJiung Jang (KOR)Korail0:09
49KORWoo-ho Jung (KOR)Uijeongbu0:09
50JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyo0:09
51ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:09
52KORYongchan Lee (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:09
53JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo0:09
54KORDonguk Kim (KOR)Seoul Cycling0:09
55KORSang Hoon Park (KOR)LX0:09
56JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo0:09
57JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan0:09
58ITAMarco Tizza (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:09
59VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:09
60THANawuti Liphongyu (THA)Thailand Cct0:09
61ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy0:09
62KORDae-Yeon Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:09
63JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyo0:09
64KORDae-young Joo (KOR)Seoul Cycling0:09
65KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motors0:09
66KORTae-Woo Kang (KOR)Korail0:09
67KORDong-Hyuk Choi (KOR)0:09
68ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:09
69ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:09
70NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - Swisswellness0:09
71AUSJesse Featonby (AUS)Drapac EF - Cannondale0:09
72VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy0:09
73KORHa-jeon Jung (KOR)Uijeongbu0:09
74AUSCyrus Monk (AUS)Drapac EF - Cannondale0:09
75KORJaewoong Choi (KOR)Gapyeong0:09
76JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:09
77AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellness0:09
78KORSeung-Woo Choi (KOR)Kspo - Bianchi Asia0:09
79KORKook-hyun Kim (KOR)Geumsan Insam - Cello0:09
80SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling0:09
81LAOAruya Rounsauath (LAO)0:09
82KORKi-Seok Lee (KOR)Uijeongbu0:09
83RUSArtem Ovechkin (RUS)0:09
84HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi0:09
85NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy0:09
86AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellness0:09
87AUSAlexander Porter (AUS)Bennelong - Swisswellness0:09
88KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motors0:09
89KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motors0:09
90VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:09
91KORHoonmin Jun (KOR)Seoul Cycling0:09
92ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:09
93ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:09
94HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi0:09
95AUSLachlan Norris (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:09
96KORYoungkyun Kim (KOR)Geumsan Insam - Cello0:09
97AUSLiam White (AUS)Drapac EF - Cannondale1:25
98KORWoong-Gyeom Kim (KOR)Geumsan Insam - Cello0:09
99CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:09
100MASLoh Sea Keong (MAS)Thailand Cct2:00
101JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:07
102KORTae-Hee Oh (KOR)Korail2:07
103ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo0:09
104JAPHiroshi Tsubaki (JAP)Kinan2:14
105AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)Bennelong - Swisswellness2:17
106ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:17
107KORSeonhoe Bang (KOR)Korail0:09
108AUSDavid Jay Crawford (AUS)Kinan0:09
109HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi0:09
110KORDaehyeon Bae (KOR)LX0:09
111CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxis9:51
112KORImbeom Cheon (KOR)Korail9:54
113MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling9:54
114HKGPak Hang Ng (HKG)
115JAPItsuki Tsukamoto (JAP)
116KORKun-Soo Kim (KOR)LX

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Cheonan - Yeongju - 202,6 km - 31 Mei 2018Sprint


1ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy4:58:47
2NEDRaymond Kreder (NED)Ukyozt
3ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxiszt
4KORJoon Yong Seo (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
5KORSang Hoon Park (KOR)LXzt
6ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
7ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
8USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
9THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand Cctzt
10THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand Cctzt
11ITAMarco Tizza (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
12KORSung Baek Park (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
13AUSLiam White (AUS)Drapac EF - Cannondalezt
14AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
15KORSang-Hong Park (KOR)LXzt
16ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
17KORWoo-ho Jung (KOR)Uijeongbuzt
18MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
19KORHyo Suk Gong (KOR)Uijeongbuzt
20KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
21CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academyzt
22KORSeok Hyun Ham (KOR)Gapyeongzt
23ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
24AUSLiam Magennis (AUS)Drapac EF - Cannondalezt
25ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyozt
26KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cellozt
27CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
28AUSDavid Jay Crawford (AUS)Kinanzt
29KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
30KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cyclingzt
31CHNZisen Li (CHN)zt
32KORHoonmin Jun (KOR)Seoul Cyclingzt
33KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
34KORMideum Joo (KOR)Seoul Cyclingzt
35SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
36ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxiszt
37KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
38THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand Cctzt
39JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinanzt
40THANawuti Liphongyu (THA)Thailand Cctzt
41ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
42ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Israel Cycling Academyzt
43HKGChing Ying Mow (HKG)Hksizt
44USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
45KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
46KORDonguk Kim (KOR)Seoul Cyclingzt
47AUSJesse Featonby (AUS)Drapac EF - Cannondalezt
48RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
49ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
50AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
51AUSLachlan Norris (AUS)United Health Care Presented by Maxxiszt
52KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
53VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
54LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
55NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - Swisswellnesszt
56KORJiung Jang (KOR)Korailzt
57CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
58VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
59JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
60NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academyzt
61KOREuro Kim (KOR)LXzt
62KORDae-young Joo (KOR)Seoul Cyclingzt
63AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
64KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
65ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia9:28
66ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia9:28
67ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia9:28
68KORDae-Yeon Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia9:28
69KORYeonwoo Yoo (KOR)9:28
70KORJaewoong Choi (KOR)Gapyeong9:28
71HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi9:28
72KORJae-yeon Im (KOR)Korail9:28
73KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling9:28
74KORSeonhoe Bang (KOR)Korail9:28
75AUSCyrus Monk (AUS)Drapac EF - Cannondale9:28
76KORJoo-seok Kim (KOR)Gapyeong9:28
77KORKeon Woo Park (KOR)LX9:28
78KORJi-Min Jung (KOR)Uijeongbu9:28
79KOREun-Seong Jeong (KOR)Gapyeong9:28
80KORHa-jeon Jung (KOR)Uijeongbu9:28
81HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi9:28
82HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi9:28
83JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini9:28
84JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyo9:28
85JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini9:28
86JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyo9:28
87JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini9:28
88KORSeung-Woo Choi (KOR)Kspo - Bianchi Asia9:28
89KORTae-Hee Oh (KOR)Korail9:38
90KORTae-Woo Kang (KOR)Korail20:12
91COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis20:42
92HKGKa Yu Leung (HKG)20:42
93AUSAlexander Porter (AUS)Bennelong - Swisswellness20:42
94AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)Bennelong - Swisswellness20:42
95ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia20:42
96KORDong-Hyuk Choi (KOR)20:42
97KORImbeom Cheon (KOR)Korail20:42
98JAPTatsuki Amagoi (JAP)Kinan20:42
99AUSTheodore Yates (AUS)Drapac EF - Cannondale20:42
100MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling20:42
101VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team20:42
102JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo20:42
103KORYoungkyun Kim (KOR)Geumsan Insam - Cello20:42
104KORWoong-Gyeom Kim (KOR)Geumsan Insam - Cello20:42
105KORKi-Seok Lee (KOR)Uijeongbu20:42
106MASLoh Sea Keong (MAS)Thailand Cct20:42
107KORJae-Ha Lee (KOR)Gapyeong20:42
108CHNMing Dong Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team20:42
109KORDaehyeon Bae (KOR)LX20:42
110KORKook-hyun Kim (KOR)Geumsan Insam - Cello
111JAPHiroshi Tsubaki (JAP)Kinan
112KORYongchan Lee (KOR)Kspo - Bianchi Asia
113MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Yeongju - Jeongseon - 192,4 km - 1 Juni 2018Ontsnapping


1ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxis5:05:51
2KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:18
3ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:18
4RUSArtem Ovechkin (RUS)0:20
5ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis1:37
6NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo1:37
7THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand Cct1:37
8ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy1:37
9AUSLiam Magennis (AUS)Drapac EF - Cannondale1:37
10KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motors1:37
11ITAMarco Tizza (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:37
12ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:37
13AUSDavid Jay Crawford (AUS)Kinan1:37
14AUSLachlan Norris (AUS)United Health Care Presented by Maxxis1:37
15THANawuti Liphongyu (THA)Thailand Cct1:37
16CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy1:37
17SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling1:37
18AUSJesse Featonby (AUS)Drapac EF - Cannondale1:37
19KORHa-jeon Jung (KOR)Uijeongbu1:37
20KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motors1:37
21LAOAruya Rounsauath (LAO)1:37
22JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo1:37
23JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo1:37
24ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling1:37
25ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Israel Cycling Academy1:37
26KORHyo Suk Gong (KOR)Uijeongbu5:00
27ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo5:00
28KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling7:57
29MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling7:57
30KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello7:57
31KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia7:57
32VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team7:57
33KORSung Baek Park (KOR)Kspo - Bianchi Asia8:27
34KORSang-Hong Park (KOR)LX8:27
35KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors10:58
36NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - Swisswellness10:58
37KOREuro Kim (KOR)LX17:23
38NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy17:23
39AUSLiam White (AUS)Drapac EF - Cannondale17:23
40AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellness17:23
41KORSeok Hyun Ham (KOR)Gapyeong17:23
42KORDonguk Kim (KOR)Seoul Cycling17:23
43KORHoonmin Jun (KOR)Seoul Cycling17:23
44USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy17:23
45THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand Cct17:23
46KORDong-Hyuk Choi (KOR)17:23
47KORJoon Yong Seo (KOR)Kspo - Bianchi Asia17:23
48KORWoo-ho Jung (KOR)Uijeongbu17:23
49KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motors17:23
50HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi17:23
51JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan17:23
52JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini17:23
53CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxis17:23
54JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini17:23
55USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis17:23
56KORDae-young Joo (KOR)Seoul Cycling24:32
57HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi24:32
58ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia35:22
59ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini35:22
60ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia35:22
61ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy35:22
62ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia35:22
63AUSTheodore Yates (AUS)Drapac EF - Cannondale35:22
64KORYeonwoo Yoo (KOR)35:22
65KORDae-Yeon Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia35:22
66KORYoungkyun Kim (KOR)Geumsan Insam - Cello35:22
67HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi35:22
68KORMideum Joo (KOR)Seoul Cycling35:22
69KORImbeom Cheon (KOR)Korail35:22
70KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling35:22
71VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy35:22
72KORKi-Seok Lee (KOR)Uijeongbu35:22
73KORJae-yeon Im (KOR)Korail35:22
74VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team35:22
75KORSeonhoe Bang (KOR)Korail35:22
76KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motors35:22
77KORJiung Jang (KOR)Korail35:22
78COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis35:22
79KORJoo-seok Kim (KOR)Gapyeong35:22
80KORWoong-Gyeom Kim (KOR)Geumsan Insam - Cello35:22
81AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellness35:22
82KOREun-Seong Jeong (KOR)Gapyeong35:22
83JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini35:22
84CHNZisen Li (CHN)35:22
85JAPTatsuki Amagoi (JAP)Kinan35:22
86CHNMing Dong Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team35:22
87HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi35:22
88JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyo35:22
89CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team35:22
90JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyo35:22
91KORKeon Woo Park (KOR)LX35:22
92KORJi-Min Jung (KOR)Uijeongbu35:22
93MASLoh Sea Keong (MAS)Thailand Cct35:22
94THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand Cct35:22
95ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia
96ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia
97AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)Bennelong - Swisswellness
98AUSAlexander Porter (AUS)Bennelong - Swisswellness
99AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellness
100AUSCyrus Monk (AUS)Drapac EF - Cannondale
101KORJaewoong Choi (KOR)Gapyeong
102KORJae-Ha Lee (KOR)Gapyeong
103HKGKa Yu Leung (HKG)
104KORTae-Hee Oh (KOR)Korail
105KORTae-Woo Kang (KOR)Korail
106KORSeung-Woo Choi (KOR)Kspo - Bianchi Asia
107KORSang Hoon Park (KOR)LX
108KORDaehyeon Bae (KOR)LX
109MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Jeongseon - Chungju - 137 km - 2 Juni 2018Ontsnapping


1NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - Swisswellness3:12:36
2ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:30
3KORSung Baek Park (KOR)Kspo - Bianchi Asia2:30
4ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxis2:30
5NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo2:30
6KORJoo-seok Kim (KOR)Gapyeong2:30
7ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:30
8KORJoon Yong Seo (KOR)Kspo - Bianchi Asia2:30
9KORJae-yeon Im (KOR)Korail2:30
10KORKeon Woo Park (KOR)LX2:30
11AUSLiam Magennis (AUS)Drapac EF - Cannondale2:30
12KOREun-Seong Jeong (KOR)Gapyeong2:30
13KORJi-Min Jung (KOR)Uijeongbu2:30
14KORSeok Hyun Ham (KOR)Gapyeong2:30
15KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motors2:30
16THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand Cct2:30
17KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motors2:30
18CHNZisen Li (CHN)2:30
19ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling2:30
20THANawuti Liphongyu (THA)Thailand Cct2:30
21KORYeonwoo Yoo (KOR)2:30
22ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy2:30
23JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:30
24VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team2:30
25ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:30
26CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy2:30
27SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling2:30
28KORMideum Joo (KOR)Seoul Cycling2:30
29ITAMarco Tizza (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:30
30AUSJesse Featonby (AUS)Drapac EF - Cannondale2:30
31AUSDavid Jay Crawford (AUS)Kinan2:30
32ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxis2:30
33HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi2:30
34KORKi-Seok Lee (KOR)Uijeongbu2:30
35KOREuro Kim (KOR)LX2:30
36THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand Cct2:30
37KORWoo-ho Jung (KOR)Uijeongbu2:30
38KORDae-Yeon Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asia2:30
39USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy2:30
40KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling2:30
41ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy2:30
42AUSLachlan Norris (AUS)United Health Care Presented by Maxxis2:30
43KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors2:30
44KORSang-Hong Park (KOR)LX2:30
45LAOAruya Rounsauath (LAO)2:30
46ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:30
47AUSLiam White (AUS)Drapac EF - Cannondale2:30
48ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo2:30
49JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:30
50ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:30
51CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxis2:30
52KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling2:30
53ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Israel Cycling Academy2:30
54KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motors2:30
55KORHyo Suk Gong (KOR)Uijeongbu2:30
56RUSArtem Ovechkin (RUS)2:30
57KORHoonmin Jun (KOR)Seoul Cycling2:30
58KORDonguk Kim (KOR)Seoul Cycling2:30
59JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo2:30
60VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy2:30
61KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors2:30
62JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo2:30
63KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motors2:30
64ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:30
65KORHa-jeon Jung (KOR)Uijeongbu2:30
66KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asia2:30
67KORWoong-Gyeom Kim (KOR)Geumsan Insam - Cello2:30
68KORDong-Hyuk Choi (KOR)2:30
69KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello2:30
70JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyo2:30
71KORYoungkyun Kim (KOR)Geumsan Insam - Cello2:30
72KORJiung Jang (KOR)Korail2:30
73THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand Cct2:43
74AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellness2:46
75AUSTheodore Yates (AUS)Drapac EF - Cannondale2:46
76AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellness2:46
77VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team2:46
78MASLoh Sea Keong (MAS)Thailand Cct2:46
79NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy3:01
80JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:22
81HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi3:32
82JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan4:38
83JAPTatsuki Amagoi (JAP)Kinan8:55
84CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team8:55
85USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxis8:55
86HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi8:55
87KORSeonhoe Bang (KOR)Korail8:55
88COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxis8:55
89MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Seoul - Seoul - 65 km - 3 Juni 2018Sprint


1NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo1:21:05
2ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academyzt
3KORJoon Yong Seo (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
4ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)United Health Care Presented by Maxxiszt
5JAPTatsuki Amagoi (JAP)Kinanzt
6ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
7KORJae-yeon Im (KOR)Korailzt
8ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
9CHNZisen Li (CHN)zt
10KORHa-jeon Jung (KOR)Uijeongbuzt
11JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
12ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
13ITAMarco Tizza (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
14KORJoo-seok Kim (KOR)Gapyeongzt
15AUSLiam Magennis (AUS)Drapac EF - Cannondalezt
16USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
17KOREun-Seong Jeong (KOR)Gapyeongzt
18HKGChun Wing Leung (HKG)Hksizt
19KORKeon Woo Park (KOR)LXzt
20THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand Cctzt
21KORSeok Hyun Ham (KOR)Gapyeongzt
22KORSung Baek Park (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
23KORYeonwoo Yoo (KOR)zt
24KORSang-Hong Park (KOR)LXzt
25KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
26KORJi-Min Jung (KOR)Uijeongbuzt
27THANawuti Liphongyu (THA)Thailand Cctzt
28KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
29KORSeonhoe Bang (KOR)Korailzt
30AUSLachlan Norris (AUS)United Health Care Presented by Maxxiszt
31ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxiszt
32SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
33KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
34AUSTheodore Yates (AUS)Drapac EF - Cannondalezt
35JAPYuma Koishi (JAP)Ukyozt
36AUSDavid Jay Crawford (AUS)Kinanzt
37AUSJesse Featonby (AUS)Drapac EF - Cannondalezt
38ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Israel Cycling Academyzt
39KORDae-Yeon Kim (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
40COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Health Care Presented by Maxxiszt
41THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand Cctzt
42CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
43LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
44CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academyzt
45KOREuro Kim (KOR)LXzt
46KORMideum Joo (KOR)Seoul Cyclingzt
47KORHoonmin Jun (KOR)Seoul Cyclingzt
48RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
49ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
50VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
51ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
52KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
53KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
54JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
55AUSLiam White (AUS)Drapac EF - Cannondalezt
56JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyozt
57ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyozt
58USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
59JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinanzt
60KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
61ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
62KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cyclingzt
63VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
64KORDonguk Kim (KOR)Seoul Cyclingzt
65KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cellozt
66ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
67THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand Cctzt
68KORJiung Jang (KOR)Korailzt
69KORSoon Young Kwon (KOR)Kspo - Bianchi Asiazt
70HKGChing Ying Mow (HKG)Hksizt
71HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksizt
72KORWoo-ho Jung (KOR)Uijeongbuzt
73KORDong-Hyuk Choi (KOR)0:14
74KORWoong-Gyeom Kim (KOR)Geumsan Insam - Cello0:14
75KORYoungkyun Kim (KOR)Geumsan Insam - Cello0:14
76NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy0:16
77KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling0:16
78ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:16
79KORKi-Seok Lee (KOR)Uijeongbu0:16
80KORHyo Suk Gong (KOR)Uijeongbu0:16
81VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:16
82CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:16
83JAPNaoya Yoshioka (JAP)Ukyo0:21
84AUSNathan Elliott (AUS)Bennelong - Swisswellness0:22
85AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellness0:25
86JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:37
87MASLoh Sea Keong (MAS)Thailand Cct0:53
88NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - Swisswellness1:07

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden