De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Korea - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Korea - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zuid-Korea

Uitslagen 2016

Ronde van Korea 2016

Zuid-KoreaZuid-Korea - 5 Juni 2016 - 12 Juni 2016


Algemeen klassement - 12 Juni 2016


1SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini28:03:02
2ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk0:13
3KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO0:13
4ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini0:36
5KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:54
6KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko1:10
7USAGavin Mannion (USA)Drapac Professional Cycling2:08
8KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino 4ever Sko2:41
9AUSPatrick Shaw (AUS)Avanti - Isowhey2:55
10GBREdward Laverack (GBR)Jlt - Condor2:55
11KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko3:12
12ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo5:12
13KORSun Jae Jang (KOR)LX - Iibs5:28
14POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling5:28
15KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO5:31
16KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling5:32
17GBRRussell Downing (GBR)Jlt - Condor5:34
18FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk5:36
19ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantini5:38
20JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team5:38
21HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi5:38
22KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko5:54
23AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling6:41
24NZLBrad Evans (NZL)6:44
25KORHa-jeon Jung (KOR)Seoul Cycling6:51
26AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Avanti - Isowhey7:07
27FRALoïc Desriac (FRA)7:13
28ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk7:15
29MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Nsc Mycron7:15
30PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava Rbp7:15
31RUSKonstantine Fast (RUS)Singha Infinite7:15
32ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk7:15
33AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling7:15
34JAPRyouhei Komori (JAP)Aisan Racing Team7:15
35KORSang Hoon Park (KOR)Seoul Cycling7:15
36KORKang-eun Joo (KOR)Team KSPO7:28
37AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk7:31
38JAPYusuke Hatanaka (JAP)Ukyo7:35
39KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO7:41
40KORKyung Gu Jang (KOR)Korail7:44
41KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello7:57
42PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava Rbp8:09
43AUSSean Lake (AUS)Avanti - Isowhey8:28
44KORHyeon Seok Kim (KOR)Team KSPO11:36
45KORJeong Gyo Jung (KOR)Korail11:39
46KORWoo-ho Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello11:55
47GBRStephen Williams (GBR)Jlt - Condor11:56
48JAPKota Sumiyoshi (JAP)Ukyo11:59
49KORTaeho Choi (KOR)Seoul Cycling12:15
50KORDo Hyeong Kim (KOR)12:18
51GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling12:20
52GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling13:53
53PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Sava Rbp13:57
54KORJi-Min Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello13:57
55KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever Sko13:57
56IRLConor Dunne (IRL)Jlt - Condor13:59
57KORSang-Hong Park (KOR)LX - Iibs14:07
58HKGHo San Chiu (HKG)Hksi14:16
59HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi14:44
60GBRChris Opie (GBR)One Pro Cycling15:12
61JAPShinpei Fukuda (JAP)Aisan Racing Team15:36
62MASMuhamad Rauf Nur Misbah (MAS)15:36
63KORKi-Seok Lee (KOR)Korail15:42
64GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling16:02
65ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava Rbp16:02
66MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)16:53
67KORDong Hyun Shin (KOR)LX - Iibs17:46
68AUSNathan Earle (AUS)Drapac Professional Cycling18:14
69PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Sava Rbp18:21
70GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor18:29
71CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System19:24
72KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO19:26
73AUSTimothy Roe (AUS)Drapac Professional Cycling20:07
74KORKyoung-ho Park (KOR)20:33
75NZLMatthew Zenovich (NZL)Avanti - Isowhey21:31
76NZLFraser Gough (NZL)Avanti - Isowhey22:34
77FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk23:53
78MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Nsc Mycron24:15
79KOREun-Seong Jeong (KOR)Geumsan Insam - Cello26:42
80KORByung Suk Park (KOR)LX - Iibs27:42
81JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team28:21
82KORDong-hyeon Cha (KOR)29:33
83GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling31:34
84KORSunki Min (KOR)Korail31:42
85HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi32:43
86KORDae-Yeon Kim (KOR)36:56
87JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini37:25

Etappe 1 - Busan - Gumi - 189,1 km - 5 Juni 2016Sprint


1ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo4:26:30
2AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
3KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO0:00
4KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
5GBRChris Opie (GBR)One Pro Cycling0:00
6JAPShinpei Fukuda (JAP)Aisan Racing Team0:00
7SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini0:00
8KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
9ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:00
10AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Avanti - Isowhey0:00
11MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Nsc Mycron0:00
12JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team0:00
13JAPYusuke Hatanaka (JAP)Ukyo0:00
14GBRRussell Downing (GBR)Jlt - Condor0:00
15KORSang-Hong Park (KOR)LX - Iibs0:00
16PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
17JAPKota Sumiyoshi (JAP)Ukyo0:00
18PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
19CHNHao Liu (CHN)Giant - Champion System0:00
20PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
21KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
22AUSPatrick Shaw (AUS)Avanti - Isowhey0:00
23RUSKonstantine Fast (RUS)Singha Infinite0:00
24KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
25JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo0:00
26AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
27KORJiung Jang (KOR)0:00
28KORKyung Gu Jang (KOR)Korail0:00
29KORKang-eun Joo (KOR)Team KSPO0:00
30ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:00
31KORKeon Woo Park (KOR)LX - Iibs0:00
32ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
33GBRStephen Williams (GBR)Jlt - Condor0:00
34KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO0:00
35MASMuhamad Rauf Nur Misbah (MAS)0:00
36GBREdward Laverack (GBR)Jlt - Condor0:00
37FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:00
38ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
39FRALoïc Desriac (FRA)0:00
40ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk0:00
41HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:00
42KORHaesung Cho (KOR)Seoul Cycling0:00
43KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
44KORSun Jae Jang (KOR)LX - Iibs0:00
45AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
46MASMohammed Fauzan Ahmad Lutfi (MAS)0:00
47AUSSean Lake (AUS)Avanti - Isowhey0:00
48KORTaeho Choi (KOR)Seoul Cycling0:00
49KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
50KORHa-jeon Jung (KOR)Seoul Cycling0:00
51KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling0:00
52GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling0:00
53PHIMark John Lexer Galedo (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
54ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava Rbp0:00
55GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor0:00
56KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
57GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling0:00
58HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi0:00
59AUSNathan Earle (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
60KORSang Hoon Park (KOR)Seoul Cycling0:00
61KORSeung-Woo Choi (KOR)Team KSPO0:00
62KORWoong-Gyeom Kim (KOR)0:00
63IRLConor Dunne (IRL)Jlt - Condor0:00
64POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling0:00
65KORYeon Je Sung (KOR)LX - Iibs0:00
66KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO0:00
67GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling0:00
68KORJoon-Wo Kim (KOR)0:00
69KORDo Hyeong Kim (KOR)0:00
70HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:00
71JAPRyouhei Komori (JAP)Aisan Racing Team0:00
72KORJi-Min Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
73NZLBrad Evans (NZL)0:00
74NZLMatthew Zenovich (NZL)Avanti - Isowhey0:00
75NZLFraser Gough (NZL)Avanti - Isowhey0:15
76CHNChen Lu Qin (CHN)0:21
77CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System0:32
78NZLJoseph Cooper (NZL)Avanti - Isowhey0:38
79USAGavin Mannion (USA)Drapac Professional Cycling0:53
80KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO4:24
81KORByung Suk Park (KOR)LX - Iibs4:24
82KORJae-Woo Son (KOR)4:24
83KORDong-hyeon Cha (KOR)4:24
84KORHyeon Seok Kim (KOR)Team KSPO4:24
85HKGBurr Ho (HKG)Hksi4:24
86KORJeong Gyo Jung (KOR)Korail4:24
87KORWoo-ho Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello4:24
88PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Sava Rbp4:24
89CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System4:24
90HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi4:24
91AUSTimothy Roe (AUS)Drapac Professional Cycling4:24
92KOREun-Seong Jeong (KOR)Geumsan Insam - Cello4:24
93KORKyoung-ho Park (KOR)4:24
94KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling7:22
95MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)7:22
96FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk7:22
97HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi7:22
98KORSunki Min (KOR)Korail7:22
99KORDae-Yeon Kim (KOR)7:22
100KORJaewoong Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello7:22
101MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Nsc Mycron10:04
102GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling10:04
103JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team10:04
104KORDong Hyun Shin (KOR)LX - Iibs10:04
105KORKi-Seok Lee (KOR)Korail10:04
106GBRGeorge Atkins (GBR)Jlt - Condor10:04
107JAPGenki Yamamoto (JAP)Nippo - Vini Fantini10:04
108ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini10:04
109JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini10:04
110CHNCheng Xue (CHN)Giant - Champion System14:10
111THATawatchai Jeeradechatam (THA)Singha Infinite14:10
112CANNicholas Magnan (CAN)Singha Infinite15:35
113ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo19:04
114THAJantaboon Kriangchaipraipana (THA)20:06
115JAPHiroaki Harada (JAP)Aisan Racing Team
116CHNWenlong Zhang (CHN)Giant - Champion System
117THAKhunakon Nonthichan (THA)Singha Infinite
118MASAmir Bin Mustafa Rusli (MAS)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Gumi - Gunsan - 235,2 km - 6 Juni 2016Sprint


1GBRChris Opie (GBR)One Pro Cycling5:43:11
2ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo0:00
3AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Avanti - Isowhey0:00
4JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team0:00
5GBRRussell Downing (GBR)Jlt - Condor0:00
6AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
7KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
8KORSang-Hong Park (KOR)LX - Iibs0:00
9KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO0:00
10NZLBrad Evans (NZL)0:00
11JAPYusuke Hatanaka (JAP)Ukyo0:00
12AUSPatrick Shaw (AUS)Avanti - Isowhey0:00
13KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO0:00
14KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
15KORKyung Gu Jang (KOR)Korail0:00
16JAPShinpei Fukuda (JAP)Aisan Racing Team0:00
17PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
18KORKyoung-ho Park (KOR)0:00
19KORKeon Woo Park (KOR)LX - Iibs0:00
20JAPKota Sumiyoshi (JAP)Ukyo0:00
21KORJeong Gyo Jung (KOR)Korail0:00
22PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
23SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini0:00
24PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
25IRLConor Dunne (IRL)Jlt - Condor0:00
26RUSKonstantine Fast (RUS)Singha Infinite0:00
27ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
28MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Nsc Mycron0:00
29KORDong-hyeon Cha (KOR)0:00
30KOREun-Seong Jeong (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
31KORDong Hyun Shin (KOR)LX - Iibs0:00
32ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:00
33KORJoon-Wo Kim (KOR)0:00
34ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:00
35KORSun Jae Jang (KOR)LX - Iibs0:00
36JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team0:00
37KORJi-Min Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
38HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:00
39MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Nsc Mycron0:00
40POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling0:00
41AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
42FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:00
43HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi0:00
44FRALoïc Desriac (FRA)0:00
45ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
46KORHyeon Seok Kim (KOR)Team KSPO0:00
47CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System0:00
48JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo0:00
49ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo0:00
50CHNHao Liu (CHN)Giant - Champion System0:00
51NZLMatthew Zenovich (NZL)Avanti - Isowhey0:00
52ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk0:00
53KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
54PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
55KORWoong-Gyeom Kim (KOR)0:00
56AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
57KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO0:00
58GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling0:00
59CANNicholas Magnan (CAN)Singha Infinite0:00
60AUSSean Lake (AUS)Avanti - Isowhey0:00
61KORSang Hoon Park (KOR)Seoul Cycling0:00
62KORSunki Min (KOR)Korail0:00
63FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk0:00
64HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi0:00
65GBRStephen Williams (GBR)Jlt - Condor0:00
66KORSeung-Woo Choi (KOR)Team KSPO0:00
67KORDae-Yeon Kim (KOR)0:00
68KORKang-eun Joo (KOR)Team KSPO0:00
69KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
70KORByung Suk Park (KOR)LX - Iibs0:00
71KORWoo-ho Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
72GBREdward Laverack (GBR)Jlt - Condor0:00
73CHNChen Lu Qin (CHN)0:00
74JAPRyouhei Komori (JAP)Aisan Racing Team0:00
75KORDo Hyeong Kim (KOR)0:00
76NZLFraser Gough (NZL)Avanti - Isowhey0:00
77GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling0:00
78HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:00
79MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)0:00
80KORTaeho Choi (KOR)Seoul Cycling0:00
81KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
82ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava Rbp0:00
83CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System0:00
84KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling0:00
85KORHa-jeon Jung (KOR)Seoul Cycling0:00
86NZLJoseph Cooper (NZL)Avanti - Isowhey0:00
87KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
88KORJiung Jang (KOR)0:00
89GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling0:00
90HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi0:00
91MASMuhamad Rauf Nur Misbah (MAS)0:00
92KORYeon Je Sung (KOR)LX - Iibs0:00
93KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO0:00
94USAGavin Mannion (USA)Drapac Professional Cycling0:00
95KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
96AUSTimothy Roe (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
97KORKi-Seok Lee (KOR)Korail0:00
98KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling0:00
99MASMohammed Fauzan Ahmad Lutfi (MAS)0:00
100KORJae-Woo Son (KOR)0:12
101JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:28
102AUSNathan Earle (AUS)Drapac Professional Cycling0:36
103GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling0:51
104GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor1:48
105THAJantaboon Kriangchaipraipana (THA)
106THATawatchai Jeeradechatam (THA)Singha Infinite
107KORHaesung Cho (KOR)Seoul Cycling
108GBRGeorge Atkins (GBR)Jlt - Condor
109CHNCheng Xue (CHN)Giant - Champion System
110KORJaewoong Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello
111PHIMark John Lexer Galedo (PHI)7 Eleven - Sava Rbp
112ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini
113JAPGenki Yamamoto (JAP)Nippo - Vini Fantini
114HKGBurr Ho (HKG)Hksi

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Gunsan - Daejon - 145,8 km - 7 Juni 2016Sprint


1POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling3:14:53
2AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
3JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team0:00
4GBRChris Opie (GBR)One Pro Cycling0:00
5KORJeong Gyo Jung (KOR)Korail0:00
6KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
7GBRRussell Downing (GBR)Jlt - Condor0:00
8KOREun-Seong Jeong (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
9ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo0:00
10ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
11JAPShinpei Fukuda (JAP)Aisan Racing Team0:00
12KORKyoung-ho Park (KOR)0:00
13SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini0:00
14PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
15AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Avanti - Isowhey0:00
16KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO0:00
17KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO0:00
18MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Nsc Mycron0:00
19AUSPatrick Shaw (AUS)Avanti - Isowhey0:00
20KORKeon Woo Park (KOR)LX - Iibs0:00
21KORJi-Min Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
22PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
23ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:00
24KORHa-jeon Jung (KOR)Seoul Cycling0:00
25AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
26CHNHao Liu (CHN)Giant - Champion System0:00
27JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team0:00
28KORKyung Gu Jang (KOR)Korail0:00
29KORJoon-Wo Kim (KOR)0:00
30KORSang-Hong Park (KOR)LX - Iibs0:00
31KORSun Jae Jang (KOR)LX - Iibs0:00
32KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling0:00
33KORDong Hyun Shin (KOR)LX - Iibs0:00
34MASMohammed Fauzan Ahmad Lutfi (MAS)0:00
35MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Nsc Mycron0:00
36ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:00
37ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo0:00
38FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:00
39GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling0:00
40GBREdward Laverack (GBR)Jlt - Condor0:00
41JAPYusuke Hatanaka (JAP)Ukyo0:00
42KORHyeon Seok Kim (KOR)Team KSPO0:00
43KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO0:00
44KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
45JAPRyouhei Komori (JAP)Aisan Racing Team0:00
46ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk0:00
47KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
48JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo0:00
49RUSKonstantine Fast (RUS)Singha Infinite0:00
50GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling0:00
51JAPKota Sumiyoshi (JAP)Ukyo0:00
52IRLConor Dunne (IRL)Jlt - Condor0:00
53KORJiung Jang (KOR)0:00
54KORWoong-Gyeom Kim (KOR)0:00
55AUSSean Lake (AUS)Avanti - Isowhey0:00
56KORDae-Yeon Kim (KOR)0:00
57MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)0:00
58KORDo Hyeong Kim (KOR)0:00
59KORKang-eun Joo (KOR)Team KSPO0:00
60GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling0:00
61HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:00
62KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
63PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
64NZLBrad Evans (NZL)0:00
65KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
66KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
67USAGavin Mannion (USA)Drapac Professional Cycling0:00
68KORSeung-Woo Choi (KOR)Team KSPO0:00
69GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling0:00
70KORSang Hoon Park (KOR)Seoul Cycling0:00
71GBRStephen Williams (GBR)Jlt - Condor0:00
72NZLFraser Gough (NZL)Avanti - Isowhey0:00
73KORByung Suk Park (KOR)LX - Iibs0:00
74AUSTimothy Roe (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
75AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
76HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:00
77KORTaeho Choi (KOR)Seoul Cycling0:00
78HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi0:00
79PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
80MASMuhamad Rauf Nur Misbah (MAS)0:00
81ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
82KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO0:00
83ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava Rbp0:00
84CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System0:00
85KORWoo-ho Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
86KORYeon Je Sung (KOR)LX - Iibs0:00
87KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
88KORKi-Seok Lee (KOR)Korail0:00
89CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System0:00
90KORJae-Woo Son (KOR)0:00
91FRALoïc Desriac (FRA)0:00
92NZLMatthew Zenovich (NZL)Avanti - Isowhey0:53
93AUSNathan Earle (AUS)Drapac Professional Cycling1:18
94FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk2:18
95NZLJoseph Cooper (NZL)Avanti - Isowhey3:20
96HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi3:58
97KORSunki Min (KOR)Korail4:34
98HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi4:34
99KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling4:34
100KORDong-hyeon Cha (KOR)4:34
101JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini4:36
102GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor7:04
103CANNicholas Magnan (CAN)Singha Infinite

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Daejon - Daejon - 85,8 km - 8 Juni 2016Sprint


1AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling1:56:14
2ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo0:00
3KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
4SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini0:00
5KORJeong Gyo Jung (KOR)Korail0:00
6GBRRussell Downing (GBR)Jlt - Condor0:00
7JAPShinpei Fukuda (JAP)Aisan Racing Team0:00
8KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO0:00
9KORKyoung-ho Park (KOR)0:00
10GBRChris Opie (GBR)One Pro Cycling0:00
11KORDong Hyun Shin (KOR)LX - Iibs0:00
12AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Avanti - Isowhey0:00
13KORKeon Woo Park (KOR)LX - Iibs0:00
14ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:00
15AUSPatrick Shaw (AUS)Avanti - Isowhey0:00
16KOREun-Seong Jeong (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
17ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
18NZLFraser Gough (NZL)Avanti - Isowhey0:00
19JAPKota Sumiyoshi (JAP)Ukyo0:00
20KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO0:00
21ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo0:00
22MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Nsc Mycron0:00
23PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
24MASMohammed Fauzan Ahmad Lutfi (MAS)0:00
25ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:00
26POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling0:00
27KORSang Hoon Park (KOR)Seoul Cycling0:00
28KORHyeon Seok Kim (KOR)Team KSPO0:00
29KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling0:00
30PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
31KORKang-eun Joo (KOR)Team KSPO0:00
32KORDong-hyeon Cha (KOR)0:00
33KORKyung Gu Jang (KOR)Korail0:00
34FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:00
35KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
36KORWoong-Gyeom Kim (KOR)0:00
37JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team0:00
38KORSang-Hong Park (KOR)LX - Iibs0:00
39RUSKonstantine Fast (RUS)Singha Infinite0:00
40KORHa-jeon Jung (KOR)Seoul Cycling0:00
41PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
42KORJoon-Wo Kim (KOR)0:00
43HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:00
44KORSun Jae Jang (KOR)LX - Iibs0:00
45GBRStephen Williams (GBR)Jlt - Condor0:00
46KORJi-Min Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
47GBREdward Laverack (GBR)Jlt - Condor0:00
48HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:00
49KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO0:00
50AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
51JAPYusuke Hatanaka (JAP)Ukyo0:00
52JAPRyouhei Komori (JAP)Aisan Racing Team0:00
53ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk0:00
54KORDo Hyeong Kim (KOR)0:00
55PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
56HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi0:00
57KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
58MASMuhamad Rauf Nur Misbah (MAS)0:00
59KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
60IRLConor Dunne (IRL)Jlt - Condor0:00
61GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling0:00
62FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk0:00
63HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi0:00
64JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo0:00
65KORTaeho Choi (KOR)Seoul Cycling0:00
66KORSeung-Woo Choi (KOR)Team KSPO0:00
67FRALoïc Desriac (FRA)0:00
68ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava Rbp0:00
69KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
70GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling0:00
71AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
72CHNHao Liu (CHN)Giant - Champion System0:00
73NZLBrad Evans (NZL)0:00
74KORJiung Jang (KOR)0:00
75HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi0:00
76KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO0:00
77KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
78KORJae-Woo Son (KOR)0:00
79ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
80AUSSean Lake (AUS)Avanti - Isowhey0:00
81GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling0:00
82USAGavin Mannion (USA)Drapac Professional Cycling0:00
83GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor0:00
84KORWoo-ho Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
85JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
86CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System0:00
87AUSTimothy Roe (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
88KORKi-Seok Lee (KOR)Korail0:00
89MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Nsc Mycron0:00
90KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko0:27
91NZLMatthew Zenovich (NZL)Avanti - Isowhey0:30
92KORByung Suk Park (KOR)LX - Iibs0:45
93KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling0:45
94KORYeon Je Sung (KOR)LX - Iibs0:45
95MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)0:45
96CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System1:30
97AUSNathan Earle (AUS)Drapac Professional Cycling1:32
98GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling1:36
99NZLJoseph Cooper (NZL)Avanti - Isowhey1:53
100KORDae-Yeon Kim (KOR)5:45
101KORSunki Min (KOR)Korail6:22
102JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team6:22

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Daejon - Asan - 170,7 km - 9 Juni 2016Ontsnapping


1POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling3:41:37
2KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino 4ever Sko2:01
3GBRChris Opie (GBR)One Pro Cycling2:01
4KORKeon Woo Park (KOR)LX - Iibs2:01
5GBRRussell Downing (GBR)Jlt - Condor2:01
6SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini2:01
7KORSun Jae Jang (KOR)LX - Iibs2:01
8KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling2:01
9GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling2:01
10FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk2:05
11KORSang-Hong Park (KOR)LX - Iibs2:05
12AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling2:05
13JAPShinpei Fukuda (JAP)Aisan Racing Team2:05
14PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Sava Rbp2:05
15ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo2:05
16KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO2:05
17ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk2:05
18KORHa-jeon Jung (KOR)Seoul Cycling2:05
19KORJeong Gyo Jung (KOR)Korail2:05
20AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Avanti - Isowhey2:05
21PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava Rbp2:05
22GBREdward Laverack (GBR)Jlt - Condor2:05
23AUSPatrick Shaw (AUS)Avanti - Isowhey2:05
24PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava Rbp2:05
25KORKyung Gu Jang (KOR)Korail2:05
26GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling2:05
27KORJi-Min Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello2:05
28RUSKonstantine Fast (RUS)Singha Infinite2:05
29JAPKota Sumiyoshi (JAP)Ukyo2:05
30HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi2:05
31KORDong Hyun Shin (KOR)LX - Iibs2:05
32HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi2:05
33KORKang-eun Joo (KOR)Team KSPO2:05
34KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO2:05
35KORJoon-Wo Kim (KOR)2:05
36PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Sava Rbp2:05
37MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Nsc Mycron2:05
38AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk2:05
39FRALoïc Desriac (FRA)2:05
40KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever Sko2:05
41ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantini2:05
42FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk2:05
43JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team2:05
44ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini2:05
45JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team2:05
46KORHyeon Seok Kim (KOR)Team KSPO2:05
47KORWoong-Gyeom Kim (KOR)2:05
48ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk2:05
49GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling2:05
50JAPEiichi Hirai (JAP)Ukyo2:05
51JAPYusuke Hatanaka (JAP)Ukyo2:05
52KORKi-Seok Lee (KOR)Korail2:05
53KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko2:05
54AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling2:05
55KORTaeho Choi (KOR)Seoul Cycling2:05
56IRLConor Dunne (IRL)Jlt - Condor2:05
57JAPRyouhei Komori (JAP)Aisan Racing Team2:05
58HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi2:05
59ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk2:05
60KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko2:05
61HKGHo San Chiu (HKG)Hksi2:05
62MASMuhamad Rauf Nur Misbah (MAS)2:05
63KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO2:05
64ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava Rbp2:05
65KORWoo-ho Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello2:05
66NZLBrad Evans (NZL)2:05
67CHNHao Liu (CHN)Giant - Champion System2:05
68KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello2:05
69KORSang Hoon Park (KOR)Seoul Cycling2:05
70KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko2:05
71KORDo Hyeong Kim (KOR)2:05
72AUSSean Lake (AUS)Avanti - Isowhey2:05
73MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Nsc Mycron2:19
74KORKyoung-ho Park (KOR)2:38
75KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko2:45
76CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System2:48
77KORJiung Jang (KOR)2:53
78AUSTimothy Roe (AUS)Drapac Professional Cycling3:09
79KORSunki Min (KOR)Korail3:11
80KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO3:11
81GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling3:11
82CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System3:11
83MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)3:11
84GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor3:11
85USAGavin Mannion (USA)Drapac Professional Cycling3:11
86NZLJoseph Cooper (NZL)Avanti - Isowhey3:32
87GBRStephen Williams (GBR)Jlt - Condor6:13
88NZLMatthew Zenovich (NZL)Avanti - Isowhey6:18
89HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi6:18
90KORDong-hyeon Cha (KOR)8:43
91KORByung Suk Park (KOR)LX - Iibs8:43
92NZLFraser Gough (NZL)Avanti - Isowhey8:43
93KOREun-Seong Jeong (KOR)Geumsan Insam - Cello8:47
94KORYeon Je Sung (KOR)LX - Iibs8:47
95AUSNathan Earle (AUS)Drapac Professional Cycling8:50
96KORDae-Yeon Kim (KOR)11:57
97JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini16:32
98KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling
99ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo
100KORSeung-Woo Choi (KOR)Team KSPO
101MASMohammed Fauzan Ahmad Lutfi (MAS)
101KORJae-Woo Son (KOR)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Asan - Chungju - 194,6 km - 10 Juni 2016Medium berg


1KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko4:27:25
2SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini0:00
3USAGavin Mannion (USA)Drapac Professional Cycling0:00
4KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO0:00
5ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk0:00
6ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini0:23
7KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:42
8KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino 4ever Sko2:42
9AUSPatrick Shaw (AUS)Avanti - Isowhey2:42
10GBREdward Laverack (GBR)Jlt - Condor2:42
11KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko2:46
12KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO5:25
13KORKi-Seok Lee (KOR)Korail5:25
14KORSun Jae Jang (KOR)LX - Iibs5:25
15JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team5:25
16FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk5:25
17KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling5:25
18HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi5:25
19ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo5:25
20ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantini5:25
21GBRRussell Downing (GBR)Jlt - Condor5:25
22AUSNathan Earle (AUS)Drapac Professional Cycling5:25
23KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko5:25
24HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi5:25
25NZLBrad Evans (NZL)7:02
26AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk7:02
27AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling7:02
28RUSKonstantine Fast (RUS)Singha Infinite7:02
29ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk7:02
30ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk7:02
31KORDong Hyun Shin (KOR)LX - Iibs7:02
32PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava Rbp7:02
33AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Avanti - Isowhey7:02
34FRALoïc Desriac (FRA)7:02
35KORSang Hoon Park (KOR)Seoul Cycling7:02
36AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling7:02
37KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello7:02
38KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO7:02
39KORJeong Gyo Jung (KOR)Korail7:02
40KORHyeon Seok Kim (KOR)Team KSPO7:02
41KORHa-jeon Jung (KOR)Seoul Cycling7:02
42KORKang-eun Joo (KOR)Team KSPO7:02
43KORKyung Gu Jang (KOR)Korail7:02
44MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Nsc Mycron7:02
45JAPYusuke Hatanaka (JAP)Ukyo7:02
46AUSSean Lake (AUS)Avanti - Isowhey7:02
47JAPRyouhei Komori (JAP)Aisan Racing Team7:02
48PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava Rbp7:02
49POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling7:02
50KORWoo-ho Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello7:02
51JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini7:02
52MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)7:02
53GBRStephen Williams (GBR)Jlt - Condor7:10
54GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor7:10
55KORDo Hyeong Kim (KOR)11:46
56JAPKota Sumiyoshi (JAP)Ukyo11:46
57GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling11:46
58JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team11:46
59KORTaeho Choi (KOR)Seoul Cycling11:46
60KORSunki Min (KOR)Korail11:46
61MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Nsc Mycron13:44
62PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Sava Rbp13:44
63KORDong-hyeon Cha (KOR)13:44
64KORSang-Hong Park (KOR)LX - Iibs13:44
65FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk13:44
66HKGHo San Chiu (HKG)Hksi13:44
67AUSTimothy Roe (AUS)Drapac Professional Cycling13:44
68KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO13:44
69KORJi-Min Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello13:44
70KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever Sko13:44
71PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Sava Rbp13:44
72IRLConor Dunne (IRL)Jlt - Condor13:44
73GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling13:44
74GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling13:44
75ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava Rbp13:44
76CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System13:44
77KORDae-Yeon Kim (KOR)13:44
78GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling15:23
79NZLFraser Gough (NZL)Avanti - Isowhey15:23
80NZLMatthew Zenovich (NZL)Avanti - Isowhey15:23
81GBRChris Opie (GBR)One Pro Cycling15:23
82KORByung Suk Park (KOR)LX - Iibs15:23
83KORKyoung-ho Park (KOR)15:23
84JAPShinpei Fukuda (JAP)Aisan Racing Team15:23
85KOREun-Seong Jeong (KOR)Geumsan Insam - Cello15:23
86HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi15:23
87MASMuhamad Rauf Nur Misbah (MAS)15:23
88KORWoong-Gyeom Kim (KOR)
89KORKeon Woo Park (KOR)LX - Iibs
90KORYeon Je Sung (KOR)LX - Iibs
91KORJiung Jang (KOR)
92CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System
93CHNHao Liu (CHN)Giant - Champion System

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Chungju - Seoul - 142,8 km - 11 Juni 2016Ontsnapping


1NZLBrad Evans (NZL)3:10:35
1GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling3:10:35
3KORHa-jeon Jung (KOR)Seoul Cycling0:00
4IRLConor Dunne (IRL)Jlt - Condor0:03
5NZLFraser Gough (NZL)Avanti - Isowhey0:08
6KORDong Hyun Shin (KOR)LX - Iibs0:20
7AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:20
8GBRChris Opie (GBR)One Pro Cycling0:20
9KORKyoung-ho Park (KOR)0:20
10AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Avanti - Isowhey0:20
11KORJeong Gyo Jung (KOR)Korail0:20
12JAPShinpei Fukuda (JAP)Aisan Racing Team0:20
13KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino 4ever Sko0:20
14MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Nsc Mycron0:20
15GBRRussell Downing (GBR)Jlt - Condor0:20
16ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo0:20
17JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team0:20
18KOREun-Seong Jeong (KOR)Geumsan Insam - Cello0:20
19JAPRyouhei Komori (JAP)Aisan Racing Team0:20
20KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO0:20
21AUSPatrick Shaw (AUS)Avanti - Isowhey0:20
22ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini0:20
23JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team0:20
24PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:20
25SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini0:20
26KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO0:20
27ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk0:20
28ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:20
29KORDong-hyeon Cha (KOR)0:20
30KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko0:20
31KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:20
32RUSKonstantine Fast (RUS)Singha Infinite0:20
33JAPYusuke Hatanaka (JAP)Ukyo0:20
34PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:20
35KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO0:20
36PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:20
37GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling0:20
38AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling0:20
39ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantini0:20
40MASMuhamad Rauf Nur Misbah (MAS)0:20
41PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:20
42KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO0:20
43USAGavin Mannion (USA)Drapac Professional Cycling0:20
44KORHyeon Seok Kim (KOR)Team KSPO0:20
45JAPKota Sumiyoshi (JAP)Ukyo0:20
46KORSun Jae Jang (KOR)LX - Iibs0:20
47GBREdward Laverack (GBR)Jlt - Condor0:20
48KORSang-Hong Park (KOR)LX - Iibs0:20
49FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:20
50HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi0:20
51ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:20
52KORByung Suk Park (KOR)LX - Iibs0:20
53KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever Sko0:20
54FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk0:20
55KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling0:20
56FRALoïc Desriac (FRA)0:20
57NZLMatthew Zenovich (NZL)Avanti - Isowhey0:20
58KORDae-Yeon Kim (KOR)0:20
59HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:20
60AUSNathan Earle (AUS)Drapac Professional Cycling0:20
61KORJi-Min Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello0:20
62AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:20
63KORKi-Seok Lee (KOR)Korail0:20
64KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko0:20
65HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:20
66KORSang Hoon Park (KOR)Seoul Cycling0:20
67POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling0:20
68KORTaeho Choi (KOR)Seoul Cycling0:20
69MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)0:20
70CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System0:20
71KORDo Hyeong Kim (KOR)0:20
72ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava Rbp0:20
73AUSSean Lake (AUS)Avanti - Isowhey0:20
74KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko0:20
75GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling0:20
76KORKang-eun Joo (KOR)Team KSPO0:20
77MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Nsc Mycron0:20
78KORSunki Min (KOR)Korail0:20
79AUSTimothy Roe (AUS)Drapac Professional Cycling0:36
80KORWoo-ho Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello0:36
81GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling0:36
82HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi0:36
83KORKyung Gu Jang (KOR)Korail0:36
84KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello0:36
85JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:36
86GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor0:36
87GBRStephen Williams (GBR)Jlt - Condor0:45

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Seoul - Seoul - 65 km - 12 Juni 2016Sprint


1AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling1:20:25
2GBRChris Opie (GBR)One Pro Cycling0:00
3ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo0:00
4KORKyoung-ho Park (KOR)0:00
5KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO0:00
6GBRRussell Downing (GBR)Jlt - Condor0:00
7JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team0:00
8JAPShinpei Fukuda (JAP)Aisan Racing Team0:00
9KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
10KOREun-Seong Jeong (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
11ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
12KORDong Hyun Shin (KOR)LX - Iibs0:00
13KORJeong Gyo Jung (KOR)Korail0:00
14AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Avanti - Isowhey0:00
15PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
16KORDong-hyeon Cha (KOR)0:00
17PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
18KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO0:00
19ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk0:00
20JAPKota Sumiyoshi (JAP)Ukyo0:00
21MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)Nsc Mycron0:00
22PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:00
23GBREdward Laverack (GBR)Jlt - Condor0:00
24KORHa-jeon Jung (KOR)Seoul Cycling0:00
25KORHyeon Seok Kim (KOR)Team KSPO0:00
26KORJi-Min Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
27JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team0:00
28NZLBrad Evans (NZL)0:00
29GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling0:00
30USAGavin Mannion (USA)Drapac Professional Cycling0:00
31ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:00
32JAPYusuke Hatanaka (JAP)Ukyo0:00
33MASMuhamad Rauf Nur Misbah (MAS)0:00
34KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
35RUSKonstantine Fast (RUS)Singha Infinite0:00
36SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini0:00
37KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO0:00
38ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
39KORSun Jae Jang (KOR)LX - Iibs0:00
40AUSPatrick Shaw (AUS)Avanti - Isowhey0:00
41HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi0:00
42ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:00
43AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
44FRALoïc Desriac (FRA)0:00
45CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System0:00
46FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:00
47KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
48KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
49KOROk-cheol Kim (KOR)Seoul Cycling0:00
50KORWoo-ho Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
51KORDae-Yeon Kim (KOR)0:00
52KORSang-Hong Park (KOR)LX - Iibs0:00
53KORKi-Seok Lee (KOR)Korail0:00
54MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Nsc Mycron0:00
55JAPRyouhei Komori (JAP)Aisan Racing Team0:00
56KORSang Hoon Park (KOR)Seoul Cycling0:00
57GBRStephen Williams (GBR)Jlt - Condor0:00
58KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko0:13
59KORKyung Gu Jang (KOR)Korail0:16
60FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk0:16
61AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:16
62KORKang-eun Joo (KOR)Team KSPO0:16
63KORTaeho Choi (KOR)Seoul Cycling0:16
64KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko0:16
65NZLFraser Gough (NZL)Avanti - Isowhey0:19
66NZLMatthew Zenovich (NZL)Avanti - Isowhey0:19
67JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:19
68KORSunki Min (KOR)Korail0:19
69KORByung Suk Park (KOR)LX - Iibs0:19
70KORDo Hyeong Kim (KOR)0:19
71HKGHo San Chiu (HKG)Hksi0:19
72IRLConor Dunne (IRL)Jlt - Condor0:19
73KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO0:26
74KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello0:26
75MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)0:26
76AUSTimothy Roe (AUS)Drapac Professional Cycling0:26
77POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling0:38
78HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksi0:42
79HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi0:44
80GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling0:49
81GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor0:52
82PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava Rbp0:54
83AUSSean Lake (AUS)Avanti - Isowhey1:16
84GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling2:05
85GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling2:05
86AUSNathan Earle (AUS)Drapac Professional Cycling2:05
87ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava Rbp2:05

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden