De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Hainan - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Hainan - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2014

Ronde van Hainan 2014

ChinaChina - 20 Oktober 2014 - 28 Oktober 2014


Algemeen klassement - 28 Oktober 2014


1FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille35:02:00
2ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Merida0:22
3KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:25
4PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseille1:06
5FRAJulien El Farès (FRA)VC La Pomme Marseille1:10
6KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana1:11
7ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Merida1:13
8CHNMeiyin Wang (CHN)Hengxiang1:26
9NEDNick Van Der Lijke (NED)Belkin Pro Cycling Team1:27
10ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BHzt
11POLLukasz Owsian (POL)CCC - Polsat - Polkowice1:39
12AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:43
13BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Polsat - Polkowice1:45
14UKRVolodymyr Zagorodny (UKR)Kolsszt
15KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana2:17
16UKRSergej Gretchyn (UKR)Torku Seker Spor2:28
17NEDTom Leezer (NED)Belkin Pro Cycling Team2:29
18ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida3:03
19COLVictor Niño Corredor (COL)Start - Trigon3:29
20AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Project4:13
21KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever4:50
22ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH4:56
23KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever5:09
24POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowice6:16
25MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling7:58
26AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project8:06
27KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4ever8:13
28CHNYing Chuan Gu (CHN)Giant - Champion System9:46
29ESPDiego León Cuervo Zambrano (ESP)Burgos - BH10:02
30KAZArtyom Zakharov (KAZ)10:33
31FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille10:56
32AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project11:07
33TPEWei Kei Chang (TPE)11:36
34BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Polsat - Polkowice11:57
35ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Meridazt
36KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever12:01
37UKRVolodymyr Kogut (UKR)12:18
38POLMateusz Taciak (POL)CCC - Polsat - Polkowice12:35
39TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor12:38
40KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana Continental14:16
41COLFreddy Excelino González Martinez (COL)14:29
42KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4ever14:33
43POLAdrian Kurek (POL)CCC - Polsat - Polkowice15:01
44KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)15:05
45CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida15:18
46ITAAndrea Palini (ITA)Lampre - Merida16:35
47KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana17:13
48TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor18:09
49AUSJordan Kerby (AUS)Drapac Professional Cycling19:46
50AUSJonathan Cantwell (AUS)Drapac Professional Cycling20:04
51NEDMoreno Hofland (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
52ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk20:17
53PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
54AUSTravis Meyer (AUS)Drapac Professional Cycling20:25
55CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang20:41
56MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling21:51
57ESPDario Hernandez Illana (ESP)Burgos - BH22:34
58NEDWouter Wippert (NED)Drapac Professional Cycling22:38
59TURBekir Baki Akirsan (TUR)Torku Seker Spor22:50
60NZLScott Ambrose (NZL)23:40
61ITAFederico Butto (ITA)Burgos - BH24:24
62CZEAlois Kankovský (CZE)ASC Dukla Praha24:28
63ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
64KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astanazt
65AUSGraeme Allen Brown (AUS)Belkin Pro Cycling Team24:52
66NEDDennis Van Winden (NED)Belkin Pro Cycling Team25:18
67CHNLijun Bai (CHN)Giant - Champion System25:59
68AZEEnver Asanov (AZE)26:17
69CHNZhikang Gao (CHN)Hengxiang26:40
70UKRYuri Metlushenko (UKR)Torku Seker Spor28:26
71AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk29:50
72HKGBurr Ho (HKG)Hksi30:02
73FRAThomas Rostollan (FRA)VC La Pomme Marseille30:18
74NEDJetse Bol (NED)Belkin Pro Cycling Team30:45
75CHNFeng Qiao (CHN)China Haima Automobile - Yindongli31:28
76FRANicolas Lefrançois (FRA)Novo Nordisk32:09
77CZEMartin Bláha (CZE)ASC Dukla Praha32:11
78CZERoman Fürst (CZE)ASC Dukla Praha32:43
79TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor32:51
80CZEOndrej Rybin (CZE)ASC Dukla Praha33:34
81HKGHo San Chiu (HKG)33:43
82MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling34:19
83MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling34:28
84CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha34:35
85MASMohd Nor Umardi Rosdi (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling35:17
86CZEMilan Kadlec (CZE)ASC Dukla Praha35:25
87UKRYuriy Agarkov (UKR)ISD - Neri35:51
88CZEVojtech Hacecký (CZE)ASC Dukla Praha36:03
89HKGChing Ying Mow (HKG)Hksi36:05
90HKGChun Wing Leung (HKG)Hksi36:43
91CHNPeilun Wu (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
92HKGLok Chun Wu (HKG)Hksi37:35
93CHNXiaoyong Dong (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team39:33
94MASAnuar Aziz Mohamed Saiful (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling40:11
95CHNBo Wang (CHN)Hengxiang40:24
96CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang40:42
97HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksi45:04
98LTUPaulius Siskevicius (LTU)45:19
99CHNYi Hui Ni (CHN)Giant - Champion System47:18
100TURFethullah Kose (TUR)Torku Seker Spor57:49

Etappe 1 - Chengmai - Chengmai - 85,4 km - 20 Oktober 2014Sprint


1NEDMoreno Hofland (NED)Belkin Pro Cycling Team1:56:30
2ITAAndrea Palini (ITA)Lampre - Meridazt
3CZEOndrej Rybin (CZE)ASC Dukla Prahazt
4ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Meridazt
5AUSGraeme Allen Brown (AUS)Belkin Pro Cycling Teamzt
6ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
7CZEAlois Kankovský (CZE)ASC Dukla Prahazt
8NEDWouter Wippert (NED)Drapac Professional Cyclingzt
9KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
10CZEMilan Kadlec (CZE)ASC Dukla Prahazt
11ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
12TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Sporzt
13FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
14ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BHzt
15PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
16COLFreddy Excelino González Martinez (COL)zt
17RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt
18ITAFederico Butto (ITA)Burgos - BHzt
19KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
20HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
21ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Meridazt
22MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
23AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
24KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4everzt
25UKRYuri Metlushenko (UKR)Torku Seker Sporzt
26AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
27PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
28MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
29GERChristoph Schweizer (GER)Synergy Baku Cycling Projectzt
30ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BHzt
31AUSJonathan Cantwell (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
32HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksizt
33KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
34CHNXiaoyong Dong (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
35FRAJulien El Farès (FRA)VC La Pomme Marseillezt
36CHNMeiyin Wang (CHN)Hengxiangzt
37CHNJingbiao Zhao (CHN)Hengxiangzt
38KAZArtyom Zakharov (KAZ)zt
39POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
40TURBekir Baki Akirsan (TUR)Torku Seker Sporzt

Etappe 2 - Chengmai - Haikou - 207,2 km - 21 Oktober 2014Sprint


1ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Merida5:04:50
2NEDWouter Wippert (NED)Drapac Professional Cyclingzt
3ITAAndrea Palini (ITA)Lampre - Meridazt
4AUSJonathan Cantwell (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
5UKRYuri Metlushenko (UKR)Torku Seker Sporzt
6NEDMoreno Hofland (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
7CZEOndrej Rybin (CZE)ASC Dukla Prahazt
8KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
9RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt
10MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
11PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
12FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
13KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4everzt
14CZEAlois Kankovský (CZE)ASC Dukla Prahazt
15HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
16CHNJingbiao Zhao (CHN)Hengxiangzt
17ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
18TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Sporzt
19ITAFederico Butto (ITA)Burgos - BHzt
20GERChristoph Schweizer (GER)Synergy Baku Cycling Projectzt
21ESPDario Hernandez Illana (ESP)Burgos - BHzt
22PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
23ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Meridazt
24TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Sporzt
25HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksizt
26AZEIsmayil Ilyasov (AZE)zt
27KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4everzt
28ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
29CHNXiaoyong Dong (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
30AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
31KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
32KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana Continentalzt
33FRAJulien El Farès (FRA)VC La Pomme Marseillezt
34NEDNick Van Der Lijke (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
35POLLukasz Owsian (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
36ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BHzt
37AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
38COLFreddy Excelino González Martinez (COL)zt
39KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
40CHNJin Yang (CHN)Giant - Champion Systemzt

Etappe 3 - Haikou - Yueliangwan - 134,7 km - 22 Oktober 2014Sprint


1KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana3:05:09
2AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
3NEDWouter Wippert (NED)Drapac Professional Cyclingzt
4UKRYuri Metlushenko (UKR)Torku Seker Sporzt
5ITAAndrea Palini (ITA)Lampre - Meridazt
6NEDMoreno Hofland (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
7RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt
8ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Meridazt
9CZEAlois Kankovský (CZE)ASC Dukla Prahazt
10KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
11KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana Continentalzt
12PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
13FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
14KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4everzt
15AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
16KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4everzt
17KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
18AUSJonathan Cantwell (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
19ITAFederico Butto (ITA)Burgos - BHzt
20MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
21NEDNick Van Der Lijke (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
22TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Sporzt
23ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BHzt
24KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4everzt
25AUSTravis Meyer (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
26KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astanazt
27ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BHzt
28AZEIsmayil Ilyasov (AZE)zt
29KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4everzt
30TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Sporzt
31FRANicolas Lefrançois (FRA)Novo Nordiskzt
32AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
33HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
34CHNWenlong Zhang (CHN)zt
35GERChristoph Schweizer (GER)Synergy Baku Cycling Projectzt
36COLFreddy Excelino González Martinez (COL)zt
37ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Meridazt
38POLLukasz Owsian (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
39FRAJulien El Farès (FRA)VC La Pomme Marseillezt
40ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt

Etappe 4 - Wenchang - Xinglong - 145,8 km - 23 Oktober 2014Ontsnapping


1FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille3:15:59
2ITAAndrea Palini (ITA)Lampre - Merida0:02
3ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Meridazt
4KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
5NEDWouter Wippert (NED)Drapac Professional Cyclingzt
6NEDBarry Markus (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
7MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
8FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
9MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
10CZEOndrej Rybin (CZE)ASC Dukla Prahazt
11CZEAlois Kankovský (CZE)ASC Dukla Prahazt
12UKRSergej Gretchyn (UKR)Torku Seker Sporzt
13PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
14KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4everzt
15CHNWenlong Zhang (CHN)zt
16HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
17KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4everzt
18KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
19AZEEnver Asanov (AZE)zt
20COLFreddy Excelino González Martinez (COL)zt
21ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
22AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
23KAZArtyom Zakharov (KAZ)zt
24UKRVolodymyr Kogut (UKR)zt
25KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4everzt
26KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4everzt
27POLLukasz Owsian (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
28CHNFeng Qiao (CHN)China Haima Automobile - Yindonglizt
29AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
30TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Sporzt
31NEDNick Van Der Lijke (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
32ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BHzt
33ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
34ESPDiego León Cuervo Zambrano (ESP)Burgos - BHzt
35POLAdrian Kurek (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt

Etappe 5 - Wanning - Sanya - 192,8 km - 24 Oktober 2014Sprint


1ITAAndrea Palini (ITA)Lampre - Merida4:32:51
2ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Meridazt
3KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
4KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
5KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4everzt
6NEDNick Van Der Lijke (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
7AUSJordan Kerby (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
8AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
9UKRVolodymyr Zagorodny (UKR)Kolsszt
10AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
11UKRSergej Gretchyn (UKR)Torku Seker Sporzt
12ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BHzt
13FRAJulien El Farès (FRA)VC La Pomme Marseillezt
14KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
15FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseillezt
16CHNMeiyin Wang (CHN)Hengxiangzt
17PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
18POLLukasz Owsian (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
19BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Polsat - Polkowicezt
20ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
21NEDTom Leezer (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
22COLVictor Niño Corredor (COL)Start - Trigonzt
23KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
24ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Meridazt
25KAZArtyom Zakharov (KAZ)2:20
26AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
27KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever2:34
28AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
29UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Neri3:07
30FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
31KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4everzt
32ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BHzt
33HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
34MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
35NEDWouter Wippert (NED)Drapac Professional Cyclingzt

Etappe 6 - Sanya - Dongfang - 182,1 km - 25 Oktober 2014Sprint


1ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Merida4:02:18
2NEDBarry Markus (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
3NEDWouter Wippert (NED)Drapac Professional Cyclingzt
4FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
5CZEAlois Kankovský (CZE)ASC Dukla Prahazt
6UKRYuri Metlushenko (UKR)Torku Seker Sporzt
7KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
8ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
9KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
10MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
11NEDNick Van Der Lijke (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
12KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana Continentalzt
13MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
14RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt
15ITAAndrea Palini (ITA)Lampre - Meridazt
16AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
17TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Sporzt
18ITAFederico Butto (ITA)Burgos - BHzt
19MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
20FRAJulien El Farès (FRA)VC La Pomme Marseillezt
21HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksizt
22PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
23ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BHzt
24PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
25CHNXiaoyong Dong (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
26AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
27TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Sporzt
28KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4everzt
29AUSJonathan Cantwell (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
30AZEIsmayil Ilyasov (AZE)zt
31AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
32KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astanazt
33CHNJinde Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
34CZEOndrej Rybin (CZE)ASC Dukla Prahazt
35AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt

Etappe 7 - Dongfang - Wuzhishan - 199,3 km - 26 Oktober 2014Medium berg


1FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille5:03:00
2KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:01
3ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Merida0:39
4FRAJulien El Farès (FRA)VC La Pomme Marseille0:41
5KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
6PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
7ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Merida0:43
8NEDNick Van Der Lijke (NED)Belkin Pro Cycling Team0:57
9ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BHzt
10CHNMeiyin Wang (CHN)Hengxiang1:08
11ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Meridazt
12POLLukasz Owsian (POL)CCC - Polsat - Polkowice1:10
13POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
14AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:15
15KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4everzt
16BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Polsat - Polkowicezt
17UKRVolodymyr Zagorodny (UKR)Kolsszt
18ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH1:19
19AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
20COLVictor Niño Corredor (COL)Start - Trigon1:25
21NEDTom Leezer (NED)Belkin Pro Cycling Team2:02
22UKRSergej Gretchyn (UKR)Torku Seker Sporzt
23KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
24KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever2:05
25ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida2:33
26MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling2:47
27CHNYing Chuan Gu (CHN)Giant - Champion System2:50
28FRAThomas Rostollan (FRA)VC La Pomme Marseille2:56
29ESPDiego León Cuervo Zambrano (ESP)Burgos - BH4:51
30TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor5:35
31KAZArtyom Zakharov (KAZ)6:12
32TPEWei Kei Chang (TPE)6:23
33FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille7:19
34AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project7:43
35KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4everzt
36KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever8:10
37UKRVolodymyr Kogut (UKR)8:23
38AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
39BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Polsat - Polkowicezt
40POLMateusz Taciak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt

Etappe 8 - Wuzhishan - Danzhou - 154,1 km - 27 Oktober 2014Sprint


1ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Merida3:52:13
2AUSJonathan Cantwell (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
3ITAAndrea Palini (ITA)Lampre - Meridazt
4ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
5KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
6AUSGraeme Allen Brown (AUS)Belkin Pro Cycling Teamzt
7FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
8NEDNick Van Der Lijke (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
9ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
10NEDMoreno Hofland (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
11UKRSergej Gretchyn (UKR)Torku Seker Sporzt
12NEDWouter Wippert (NED)Drapac Professional Cyclingzt
13CZEVojtech Hacecký (CZE)ASC Dukla Prahazt
14CZEAlois Kankovský (CZE)ASC Dukla Prahazt
15MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
16KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4everzt
17KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana Continentalzt
18AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
19KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4everzt
20AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
21CHNYing Chuan Gu (CHN)Giant - Champion Systemzt
22MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
23POLLukasz Owsian (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
24KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4everzt
25ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Meridazt

Etappe 9 - Dangzhou - Chengmai - 165,7 km - 28 Oktober 2014Sprint


1NEDWouter Wippert (NED)Drapac Professional Cycling4:09:38
2POLAdrian Kurek (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
3KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4everzt
4MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
5HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
6ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
7KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
8AUSJonathan Cantwell (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
9UKRYuri Metlushenko (UKR)Torku Seker Sporzt
10CZEOndrej Rybin (CZE)ASC Dukla Prahazt
11KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
12CZEAlois Kankovský (CZE)ASC Dukla Prahazt
13AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
14COLFreddy Excelino González Martinez (COL)zt
15NEDMoreno Hofland (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
16FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
17PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
18ITAFederico Butto (ITA)Burgos - BHzt
19KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4everzt
20MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
21MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
22ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
23HKGSiu Wai Ko (HKG)Hksizt
24TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Sporzt
25AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
26ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BHzt
27PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
28CHNFeng Qiao (CHN)China Haima Automobile - Yindonglizt
29AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
30FRANicolas Lefrançois (FRA)Novo Nordiskzt
31KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4everzt
32AUSGraeme Allen Brown (AUS)Belkin Pro Cycling Teamzt
33FRAJulien El Farès (FRA)VC La Pomme Marseillezt
34TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Sporzt
35ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BHzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden