De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Oost-Java - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Oost-Java - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Indonesië

Uitslagen 2014

Ronde van Oost-Java 2014

IndonesiëIndonesië - 6 September 2014 - 7 September 2014


Algemeen klassement - 7 September 2014


1IRIGhader Mizbani Iranagh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team6:45:50
2DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Ccn0:33
3IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team3:12
4IRIRahim Ememi (IRI)Pishgaman Yazd3:21
5IRIAmir Zargari (IRI)Pishgaman Yazd3:47
6IRIArvin Moazzemi Godarzi (IRI)Pishgaman Yazd4:23
7JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team4:36
8TPEChun Kai Feng (TPE)4:47
9JAPHideto Nakana (JAP)Aisan Racing Teamzt
10IRIRamin Mehrabani Azar (IRI)Pishgaman Yazd5:01
11IRISamad Poor Seiedi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team6:10
12NEDMaarten De Jonge (NED)Terengganu Pro Asia Cycling7:09
13INADadi Suryadi (INA)7:16
14TPEYang Wu Hsing (TPE)Gusto7:32
15IRIMehdi Sohrabi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team7:40
16TPEShu Ming Liu (TPE)Gusto9:15
17AUSNicholas Mattock (AUS)9:42
18MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling11:01
19MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)11:09
20INANovardianto Jamalidin (INA)11:34
21INAWijaya Endra (INA)Nationaal Team Van Indonesië11:47
22INANandra Eko Wahyudi (INA)12:04
23MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling12:48
24INAKaswanto Kaswanto (INA)14:08
25INADealton Nur Arif Prayogo (INA)14:09
26INAArin Iswana (INA)14:11
27TPEShih Hsin Hsiao (TPE)Gusto14:34
28INA Warseno (INA)14:41
29INAPatria Rastra Dinawan (INA)15:59
30JAPTakeaki Ayabe (JAP)Aisan Racing Team16:01
31TPEShao Hsuan Lu (TPE)Gusto16:13
32IRIBehnam Khalilikhosroshahi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team16:21
33INAHerwin Jaya (INA)19:58
34INACandra Noerrachman (INA)20:17
35INANugroho Kisnanto (INA)20:28
36INARachman Maman Abdel (INA)22:12
37INATonton Susanto (INA)22:16
38JAPKazuhiro Mori (JAP)Aisan Racing Team22:17
39NEDLex Nederlof (NED)Ccn23:15
40INAFaujiansyah Faujiansyah (INA)23:53
41MASMohamad Farid Razali (MAS)24:37
42INAMuhammad Taufik (INA)24:46
43NZLRoman Van Ulden (NZL)Ccn26:07
44INAIchwanul Arifin (INA)26:31
45INABudi Santoso (INA)26:36
46INAHidayatull Asha Suryansyah (INA)27:12
47MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling29:28
48INAAhmad Hidayat (INA)29:41
49MASYusrizal Yusof (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling31:12
50INAEko Setiawan (INA)32:28
51MASStephen Ong (MAS)33:59
52AUSJake Flynn (AUS)39:07
53IRISeyed Moezeddin Seyed Rezaei Khormizi (IRI)Pishgaman Yazd39:27

Etappe 1 - Sidoarjo - Sidoarjo - 133,8 km - 6 September 2014Ontsnapping


1JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team3:01:32
2INAKaswanto Kaswanto (INA)zt
3IRIAmir Zargari (IRI)Pishgaman Yazdzt
4INATonton Susanto (INA)zt
5TPEChun Kai Feng (TPE)zt
6DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Ccnzt
7IRIGhader Mizbani Iranagh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
8TPEShih Hsin Hsiao (TPE)Gusto2:00
9JAPKazuhiro Mori (JAP)Aisan Racing Teamzt
10INAHerwin Jaya (INA)zt
11IRIMehdi Sohrabi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
12MASHanidam Hamidun (MAS)2:06
13INANovardianto Jamalidin (INA)zt
14TPEShu Ming Liu (TPE)Gustozt
15NEDMaarten De Jonge (NED)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
16INAArin Iswana (INA)zt
17INAEko Setiawan (INA)zt
18IRISamad Poor Seiedi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
19TPEShao Hsuan Lu (TPE)Gustozt
20NZLRoman Van Ulden (NZL)Ccnzt
21IRIRahim Ememi (IRI)Pishgaman Yazdzt
22JAPTakeaki Ayabe (JAP)Aisan Racing Teamzt
23MASYusrizal Yusof (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
24INADadi Suryadi (INA)2:11
25MASMohammed Fauzan Ahmad Lutfi (MAS)Nationaal Team Van Maleisiëzt

Etappe 2 - Pendopo Trowulan - Trawas - 130,7 km - 7 September 2014Berg


1IRIGhader Mizbani Iranagh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team3:44:28
2IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team0:15
3JAPHideto Nakana (JAP)Aisan Racing Team0:17
4DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Ccn0:23
5IRIRahim Ememi (IRI)Pishgaman Yazd1:05
6IRIArvin Moazzemi Godarzi (IRI)Pishgaman Yazd1:49
7IRIRamin Mehrabani Azar (IRI)Pishgaman Yazd1:58
8IRIAmir Zargari (IRI)Pishgaman Yazd3:41
9IRISamad Poor Seiedi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team3:54
10JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team4:39
11TPEChun Kai Feng (TPE)4:41
12NEDMaarten De Jonge (NED)Terengganu Pro Asia Cycling4:53
13INADadi Suryadi (INA)4:55
14TPEYang Wu Hsing (TPE)Gusto4:58
15IRIMehdi Sohrabi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team5:30
16AUSNicholas Mattock (AUS)6:41
17TPEShu Ming Liu (TPE)Gusto6:59
18INAWijaya Endra (INA)Nationaal Team Van Indonesië7:54
19INANandra Eko Wahyudi (INA)8:03
20MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling8:14
21INAFaujiansyah Faujiansyah (INA)8:30
22MASSofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)8:40
23MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
24INANovardianto Jamalidin (INA)9:21
25INADealton Nur Arif Prayogo (INA)11:08
26INAPatria Rastra Dinawan (INA)11:25
27INAArin Iswana (INA)11:55
28INA Warseno (INA)12:20
29TPEShih Hsin Hsiao (TPE)Gusto12:24
30INANugroho Kisnanto (INA)12:55
31JAPTakeaki Ayabe (JAP)Aisan Racing Team13:45
32IRIBehnam Khalilikhosroshahi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team13:47
33TPEShao Hsuan Lu (TPE)Gusto13:57
34INAKaswanto Kaswanto (INA)14:04
35INAHidayatull Asha Suryansyah (INA)14:29
36INACandra Noerrachman (INA)15:43
37INAMuhammad Taufik (INA)17:13
38INAHerwin Jaya (INA)17:48
39NEDLex Nederlof (NED)Ccn19:04
40INARachman Maman Abdel (INA)19:11

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden