De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Oost-Java - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Oost-Java - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Indonesië

Uitslagen 2010

Ronde van Oost-Java 2010

IndonesiëIndonesië - 18 Juni 2010 - 20 Juni 2010


Algemeen klassement - 20 Juni 2010


1IRIHossein Alizadeh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team8:10:00
2GERSascha Damrow (GER)Nationaal Team Van Duitsland+6
3INAHari Fitrianto (INA)Polygon - Sweet Nice+9
4KGZEugen Wacker (KGZ)Giant Asia Racing Team+19
5TPEShu Ming Liu (TPE)+25
6KORHyo Suk Gong (KOR)Seoul Cycling+1:07
7JAPMasahiro Shinagawa (JAP)Aisan Racing Team+1:10
8TPEChun Kai Feng (TPE)Action+1:10
9TPEShih Chang Huang (TPE)Action+1:10
10INARobin Manulang (INA)+1:10
11GBRAlex Coutts (GBR)Giant Asia Racing Team+1:10
12IRIRasoul Barati (IRI)Giant Asia Racing Team+1:10
13IRISamad Poor Seiedi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team+1:10
14INAProjo Waseso (INA)+2:14
15RUSSergey Kudentsov (RUS)Polygon - Sweet Nice+2:20
16MASMohd Zamri Saleh (MAS)Nationaal Team Van Maleisië+2:22
17INAIwan Setiawan (INA)+2:22
18IRIKamnabi Hossein Jahanbanian (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team+2:23
19VIEDo Tuan Anh (VIE)+2:24
20THAPrajak Mahawong (THA)Giant Asia Racing Team+2:24
21KORJoon Yong Seo (KOR)Seoul Cycling+2:25
22INAHerwin Jaya (INA)Polygon - Sweet Nice+2:25
23TPEShih Hsin Hsiao (TPE)Action+2:26
24MASWan Mohammed Najmee Wan Mohammed (MAS)+2:26
25TPEWei Cheng Lee (TPE)Action+2:26
26INABudi Santoso (INA)+2:26
27VIENguyen Hung Mai (VIE)+2:26
28INAFatahillah Abdullah (INA)+2:26
29INATeddy Adrian Saputra (INA)+2:26
30IRIBehnam Khosroshahi (IRI)+2:26
31VIEMinh Thuy Bul (VIE)+2:26
32INA Warseno (INA)+2:26
33INAAwang Sumbodo (INA)+2:26
34SINDarren Low (SIN)+2:26
35MASAmir Bin Mustafa Rusli (MAS)Nationaal Team Van Maleisië+2:26
36VIENguyen Truong Tai (VIE)+2:26
37INAHartono Gunawan (INA)+2:26
38AUSCraig Hutton (AUS)+2:26
39AUSCaleb James Jones (AUS)+2:26
40KORJung Hwan Youm (KOR)Seoul Cycling+2:26
41INAMaruli Fajar Mulia (INA)+2:26
42INARobert Wijaya (INA)+2:26
43VIECong Hieu Mai (VIE)+2:26
44AUSEdmunds Hollands (AUS)+2:26
45INAFaroka Rully Ibnu (INA)+2:26
46SINJunaidl Bin Hashim (SIN)+2:26
47INAPatria Rastra Dinawan (INA)Polygon - Sweet Nice+2:26
48IRIEbrahim Javani (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team+2:26
49INA Parno (INA)+2:26
50TPEYin Chih Wang (TPE)Ckt - Tmit - Champion System+2:26
51INARyan Arihan (INA)+2:26
52INAElan Sutomo Riyadi (INA)+2:26
53AUSMathew Upton (AUS)+2:26
54AUSChris Clasby (AUS)+2:26
55INAPanca Suryo Noor (INA)+2:26
56TPEYung Hua Cheng (TPE)+2:26
57INAJimmy Pranata (INA)Polygon - Sweet Nice+2:26
58MASAli Ahmad Fallanie (MAS)Nationaal Team Van Maleisië+2:47
59JAPTakumi Beppu (JAP)Aisan Racing Team+2:47
60JAPKazuhiro Mori (JAP)Aisan Racing Team+2:48
61JAPTaiji Nishitani (JAP)Aisan Racing Team+2:56
62INAAdi Wibowo (INA)+3:13
63INAMatnur Matnur (INA)Polygon - Sweet Nice+3:40
64TPEWen Chung Huang (TPE)+4:05
65THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Geumsan Ginseng Asia+6:17
66GBRLee Rodgers (GBR)+7:25
67NEDLex Nederlof (NED)Ccn Collosi+8:49
68MASAnuar Manan (MAS)Geumsan Ginseng Asia+8:58
69HKGDor Ming Chau (HKG)+9:11
70SINVincent Ang (SIN)Ccn Collosi+9:11
71INAEko Bayu Nur Hidayat (INA)+9:11
72HKGWai Man Chau (HKG)+9:11
73MASSuhardi Hassan (MAS)+9:11
74INADwi Edi Kurniawan (INA)+9:22
75KORSe Yong Oh (KOR)Seoul Cycling+9:36
76TPEYi Fan Chen (TPE)+9:42
77INAAli Usman (INA)+10:48
78GBRRobert Hensley (GBR)+10:56
79SINYun Jie Lemuel Lee (SIN)+12:05
80JAPTakeaki Ayabe (JAP)Aisan Racing Team+12:08
81AUSAngus Gale (AUS)+12:24
82INABayu Satrio (INA)+12:50
83HKGDavid John Tonks (HKG)+12:58
84INAFaujiansyah Faujiansyah (INA)+13:20
85AUSSteven Hedley (AUS)+14:10
86TPEChun Liang Pan (TPE)Action+16:07
87AUSBrett Gillespie (AUS)Polygon - Sweet Nice+16:27
88INA Rakhmadani (INA)+16:37
89SINChoon Huat Goh (SIN)+19:02
90JAPShinichi Fukushima (JAP)Geumsan Ginseng Asia+22:11
91SINJi Wen Low (SIN)Geumsan Ginseng Asia+23:19
92SINJunrong Ho (SIN)+23:27
93SINMelvin Kow (SIN)+25:54
94HKGChi Sek Chui (HKG)+28:28
95INAAntonius Christopher Tjondrokusumo (INA)Polygon - Sweet Nice+34:25

Etappe 1 - 18 Juni 2010Ontsnapping


1IRIHossein Alizadeh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team2:30:15
2GERSascha Damrow (GER)Nationaal Team Van Duitsland+3
3INAHari Fitrianto (INA)Polygon - Sweet Nice+3
4KGZEugen Wacker (KGZ)Giant Asia Racing Team+9
5TPEShu Ming Liu (TPE)+15
6TPEChun Kai Feng (TPE)Action+1:00
7IRISamad Poor Seiedi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team+1:00
8KORHyo Suk Gong (KOR)Seoul Cycling+1:00
9IRIRasoul Barati (IRI)Giant Asia Racing Team+1:00
10JAPMasahiro Shinagawa (JAP)Aisan Racing Team+1:00
11TPEShih Chang Huang (TPE)Action+1:00
12INARobin Manulang (INA)+1:00
13GBRAlex Coutts (GBR)Giant Asia Racing Team+1:00
14IRIKamnabi Hossein Jahanbanian (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team+2:13
15IRLDavid McCann (IRL)Giant Asia Racing Team+2:16
16INAProjo Waseso (INA)+2:16
17IRIBehnam Khosroshahi (IRI)+2:16
18VIECong Hieu Mai (VIE)+2:16
19KORJoon Yong Seo (KOR)Seoul Cycling+2:16
20JAPTaiji Nishitani (JAP)Aisan Racing Team+2:16
21TPEWei Cheng Lee (TPE)Action+2:16
22IRIEbrahim Javani (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team+2:16
23INAFaroka Rully Ibnu (INA)+2:16
24VIEMinh Thuy Bul (VIE)+2:16
25INAFatahillah Abdullah (INA)+2:16
26INABudi Santoso (INA)+2:16
27MASMohd Zamri Saleh (MAS)Nationaal Team Van Maleisië+2:16
28INAReza Pahlevy (INA)Polygon - Sweet Nice+2:16
29INAIwan Setiawan (INA)+2:16
30VIEDo Tuan Anh (VIE)+2:16

Etappe 2 - 19 Juni 2010Sprint


Etappe 3 - 20 Juni 2010Sprint

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden