De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Qinghai Lake - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Qinghai Lake - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2014

Ronde van Qinghai Lake 2014

ChinaChina - 6 Juli 2014 - 19 Juli 2014


Algemeen klassement - 19 Juli 2014


1KAZIlya Davidenok (KAZ)Astana Continental51:39:58
2UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss0:42
3FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille0:43
4UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolss1:07
5CZEFrantisek Padour (CZE)Netapp - Endura1:49
6PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseille1:56
7ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BH2:39
8USAChad Beyer (USA)5-Hour Energy2:44
9ITACesare Benedetti (ITA)Netapp - Endura3:47
10IRISamad Poor Seiedi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team4:55
11RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelo4:56
12TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor7:02
13IRIGhader Mizbani Iranagh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team9:50
14KAZAndrei Mizourov (KAZ)10:08
15FRAAntoine Lavieu (FRA)VC La Pomme Marseille10:43
16ITASamuele Conti (ITA)Neri Sottoli10:44
17COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)11:17
18AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endura11:19
19ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottoli12:12
20COLVictor Niño Corredor (COL)Start - Trigon12:15
21UKRVolodymyr Kogut (UKR)12:20
22CANMichael Woods (CAN)Amore & Vita - Selle SMP12:41
23MGLTuguldur Tuulkhangai (MGL)12:50
24KAZViktor Okishev (KAZ)Astana Continental13:05
25USATaylor Sheldon (USA)5-Hour Energy16:32
26USAGavin Mannion (USA)5-Hour Energy25:27
27ITAMirko Tedeschi (ITA)Neri Sottoli26:00
28COLMario Alberto Rojas Rojas (COL)27:16
29IRIAli Khademi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team29:05
30IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team29:07
31UKROleksandr Kvachuk (UKR)Kolss29:34
32ITAPierpaolo De Negri (ITA)Vini Fantini - Nippo29:37
33KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana Continental30:25
34ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH33:37
35UKRDenys Kostyuk (UKR)Kolss35:01
36ITALuca Benedetti (ITA)38:16
37UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolss41:18
38ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskadi44:03
39ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH45:08
40ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)45:20
41UKRAndriy Khripta (UKR)Kolss46:12
42SLOGrega Bole (SLO)49:55
43UKRVitaliy Buts (UKR)Kolss53:44
44UKRDmytro Krivtsov (UKR)56:18
45USAChristopher Jones (USA)United Healthcare Pro Cycling Team56:47
46TURMirac Kal (TUR)Torku Seker Spor1:00:55
47CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang1:00:57
48MGLAltanzul Altansukh (MGL)1:01:00
49MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)1:02:31
50CHNMeiyin Wang (CHN)Hengxiang1:03:31
51ITASimone Stortoni (ITA)1:04:19
52RUSSerguei Klimov (RUS)Rusvelo1:04:36
53KAZPavel Gatskiy (KAZ)1:07:28
54ITAAlessandro Bisolti (ITA)Vini Fantini - Nippo1:08:17
55UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss1:10:07
56TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor1:10:20
57CHNPeilun Wu (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team1:17:20
58ESPIllart Zuazubiskar Gallastegi (ESP)Euskadi1:20:48
59RUSTimofey Kritskiy (RUS)Rusvelo1:22:44
60ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Euskadi1:23:25
61AUSJonathan Clarke (AUS)United Healthcare Pro Cycling Team1:23:57
62RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelo1:26:50
63AUSJohn Jack Anderson (AUS)Drapac Professional Cycling1:28:48
64RUSIgor Boev (RUS)Rusvelo1:29:29
65CHNJiankun Liu (CHN)China Haima Automobile - Yindongli1:29:43
66USAJames Stemper (USA)5-Hour Energy1:29:50
67JAPManabu Ishibashi (JAP)Vini Fantini - Nippo1:31:55
68AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling1:34:19
69ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Vini Fantini - Nippo1:34:31
70IRIMehdi Sohrabi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team1:35:11
71KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana Continental1:40:50
72RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
73UZBRuslan Karimov (UZB)Rts - Santic1:41:07
74ERIMeron Amanuel (ERI)1:42:03
75TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor1:42:55
76ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi1:44:20
77IRIBehnam Maleki (IRI)Ayandeh1:46:52
78GBRErick Rowsell (GBR)Netapp - Endura1:50:22
79NEDFloris Goesinnen (NED)Drapac Professional Cycling1:51:13
80USASamuel Bassetti (USA)5-Hour Energy1:51:30
81ITARoberto De Patre (ITA)Neri Sottoli1:55:06
82CHNShengjun Wu (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team1:56:22
83JAPTakashi Miyazawa (JAP)Vini Fantini - Nippo1:59:17
84GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid - Ride For Help1:59:58
85AUSJonathan Cantwell (AUS)Drapac Professional Cycling2:00:01
86ITAMichele Scartezzini (ITA)2:03:31
87ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Fantini - Nippo2:06:24
88ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Euskadi2:06:41
89TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor2:08:27
90ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Vini Fantini - Nippo2:09:16
91KAZSergey Shemyakin (KAZ)Astana Continental2:09:31
92SLOBlaz Jarc (SLO)Netapp - Endura2:09:43
93FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille2:10:00
94GERRobert Förster (GER)United Healthcare Pro Cycling Team2:13:58
95MEXUri Martins Sandoval (MEX)Amore & Vita - Selle SMP2:14:54
96LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseille2:18:41
97CHNEn Huang (CHN)Malak2:20:03
98CHNMing Xing Xue (CHN)2:21:40
99CHNXiaoyong Dong (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team2:23:49
100ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH2:25:13
101USAJohn Murphy (USA)United Healthcare Pro Cycling Team2:27:30
102TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor2:28:29
103CHNZeng Tao Yang (CHN)Gan Su Sports Lottery2:33:21
104ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi2:33:32
105UKRVolodymyr Dyudya (UKR)2:33:40
106CHNChunlong Zhang (CHN)China Haima Automobile - Yindongli2:34:34
107MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)2:34:49
108AUSMalcolm Rudolph (AUS)Drapac Professional Cycling2:34:53
109JAPYuma Koishi (JAP)Vini Fantini - Nippo2:37:59
110KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Astana Continental2:41:05
111AUSBenjamin Johnson (AUS)Drapac Professional Cycling2:41:28
112COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Healthcare Pro Cycling Team2:43:09
113ITAMarco Benfatto (ITA)Astana Continental2:43:13
114RUSLeonid Krasnov (RUS)Rusvelozt
115JAPShiki Kuroeda (JAP)Vini Fantini - Nippozt
116IRIBehnam Khalilikhosroshahi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team2:43:44
117CHNXinping Ding (CHN)Gan Su Sports Lottery2:44:18
118CHNMa Guangtong (CHN)Hengxiang2:45:38
119CHNMeng Yan (CHN)2:46:14
120RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santic2:51:34
121CHNPengbin Ding (CHN)Gan Su Sports Lottery2:55:28
122ESPJuan Carlos 'Jon' Larrinaga Muguruza (ESP)Euskadi2:56:55
123CHNFeng Qiao (CHN)China Haima Automobile - Yindongli2:58:18
124ITAMattia Gavazzi (ITA)Christina Watches - Kuma2:59:07
125ROULars Pria (ROU)3:01:50
126GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aid - Ride For Help3:04:04
127CHNZhanshan Yang (CHN)3:11:09

Etappe 1 - Xining - Xining 122 km - 6 Juli 2014Ontsnapping


1UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolss2:28:50
2KAZIlya Davidenok (KAZ)Astana Continentalzt
3PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseille0:40
4ITASamuele Conti (ITA)Neri Sottolizt
5JAPTakashi Miyazawa (JAP)Vini Fantini - Nippozt
6USADaniel Summerhill (USA)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
7GERMichael Schwarzmann (GER)Netapp - Endurazt
8IRIVahid Ghaffari (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
9UKRVolodymyr Dyudya (UKR)zt
10ITALuigi Miletta (ITA)Neri Sottolizt
11AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
12COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt
13UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolsszt
14IRIMehdi Sohrabi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
15ESPIllart Zuazubiskar Gallastegi (ESP)Euskadi0:46
16ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Vini Fantini - Nippo0:56
17GERRalf Matzka (GER)Netapp - Endurazt
18LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
19FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
20TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Sporzt
21UKRVitaliy Buts (UKR)Kolsszt
22USAJohn Murphy (USA)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
23JAPShiki Kuroeda (JAP)Vini Fantini - Nippozt
24COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
25USASamuel Bassetti (USA)5-Hour Energyzt

Etappe 2 - Duoba - Datong 188 km - 7 Juli 2014Sprint


1ITAMarco Benfatto (ITA)Astana Continental4:17:35
2GERRobert Förster (GER)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
3LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
4ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadizt
5AUSJonathan Cantwell (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
6ITAAntonio Di Battista (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
7ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Euskadizt
8ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Vini Fantini - Nippozt
9GERRalf Matzka (GER)Netapp - Endurazt
10ITAFederico Butto (ITA)Burgos - BHzt
11FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
12ITACesare Benedetti (ITA)Netapp - Endurazt
13ITALuca Benedetti (ITA)zt
14ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)zt
15KAZPavel Gatskiy (KAZ)zt
16PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
17MGLAltanzul Altansukh (MGL)zt
18FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
19SLOGrega Bole (SLO)zt
20PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
21UKRDenys Kostyuk (UKR)Kolsszt
22ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Vini Fantini - Nippozt
23CHNMing Xing Xue (CHN)zt
24RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
25RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt

Etappe 3 - Huzhu - Xihai 234 km - 8 Juli 2014Berg


1UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss5:27:26
2FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille0:05
3KAZIlya Davidenok (KAZ)Astana Continental0:27
4ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Pinoroadzt
5USADaniel Summerhill (USA)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
6UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolsszt
7PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
8CZEFrantisek Padour (CZE)Netapp - Endura0:29
9RUSTimofey Kritskiy (RUS)Rusvelozt
10KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana Continental0:32
11ITASimone Stortoni (ITA)0:44
12ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Vini Fantini - Nippozt
13GERRalf Matzka (GER)Netapp - Endurazt
14KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana Continental0:46
15IRIVahid Ghaffari (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
16TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Sporzt
17ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
18USAChristopher Jones (USA)United Healthcare Pro Cycling Team0:51
19USAChad Beyer (USA)5-Hour Energyzt
20ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Fantini - Nippo1:13
21ITAPierpaolo De Negri (ITA)Vini Fantini - Nippozt
22ITACesare Benedetti (ITA)Netapp - Endura1:54
23ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Vini Fantini - Nippozt
24ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Euskadi3:03
25JAPTakashi Miyazawa (JAP)Vini Fantini - Nippozt
26RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
27IRISamad Poor Seiedi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
28ITALuca Benedetti (ITA)zt
29AUSMalcolm Rudolph (AUS)Drapac Professional Cycling3:25
30RUSIgor Boev (RUS)Rusvelo3:28
31IRIMehdi Sohrabi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
32ITAMirko Tedeschi (ITA)Neri Sottoli6:05
33UZBRuslan Karimov (UZB)Rts - Santic9:55
34UKROleksandr Kvachuk (UKR)Kolsszt
35UKRVolodymyr Kogut (UKR)zt

Etappe 4 - Xihai - Heimahe 206 km - 9 Juli 2014Sprint


1ITAMarco Benfatto (ITA)Astana Continental4:48:49
2IRIMehdi Sohrabi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
3GERRobert Förster (GER)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
4TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Sporzt
5AUSJonathan Cantwell (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
6AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endurazt
7RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt
8ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Vini Fantini - Nippozt
9JAPTakashi Miyazawa (JAP)Vini Fantini - Nippozt
10RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
11ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadizt
12ITAMirko Tedeschi (ITA)Neri Sottolizt
13FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
14ITAMattia Gavazzi (ITA)Christina Watches - Kumazt
15ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)zt
16SLOGrega Bole (SLO)zt
17ITAAntonio Di Battista (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
18UKRVolodymyr Kogut (UKR)zt
19RUSLeonid Krasnov (RUS)Rusvelozt
20ITACesare Benedetti (ITA)Netapp - Endurazt
21COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
22ITAPierpaolo De Negri (ITA)Vini Fantini - Nippozt
23UKRDenys Kostyuk (UKR)Kolsszt
24KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana Continentalzt
25ITARoberto De Patre (ITA)Neri Sottolizt

Etappe 5 - Qinghai Lake - Guide 203 km - 10 Juli 2014Berg


1FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille4:51:23
2ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Pinoroadzt
3KAZIlya Davidenok (KAZ)Astana Continental0:03
4UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss0:18
5ITALuca Benedetti (ITA)0:22
6AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endurazt
7ITASamuele Conti (ITA)Neri Sottolizt
8ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskadizt
9FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseillezt
10COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt
11IRIGhader Mizbani Iranagh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
12KAZAndrei Mizourov (KAZ)zt
13CZEFrantisek Padour (CZE)Netapp - Endurazt
14TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor0:41
15ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Euskadizt
16MGLTuguldur Tuulkhangai (MGL)zt
17ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottolizt
18USADaniel Summerhill (USA)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
19COLMario Alberto Rojas Rojas (COL)zt
20IRIVahid Ghaffari (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
21FRAAntoine Lavieu (FRA)VC La Pomme Marseillezt
22IRISamad Poor Seiedi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team0:44
23PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseille0:51
24UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolss0:55
25UKRVolodymyr Kogut (UKR)zt
26ITACesare Benedetti (ITA)Netapp - Endurazt
27USAChad Beyer (USA)5-Hour Energyzt
28RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
29COLVictor Niño Corredor (COL)Start - Trigonzt
30ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
31KAZViktor Okishev (KAZ)Astana Continental1:08
32CANMichael Woods (CAN)Amore & Vita - Selle SMP1:21
33USAGavin Mannion (USA)5-Hour Energy3:14
34USATaylor Sheldon (USA)5-Hour Energy4:46
35ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)8:23

Etappe 6 - Guide - Tongren 208 km - 11 Juli 2014Berg


1SLOGrega Bole (SLO)5:52:29
2ITAPierpaolo De Negri (ITA)Vini Fantini - Nippozt
3SLOBlaz Jarc (SLO)Netapp - Endurazt
4RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
5USADaniel Summerhill (USA)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
6ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)zt
7UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
8KAZIlya Davidenok (KAZ)Astana Continentalzt
9AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endurazt
10ITAMirko Tedeschi (ITA)Neri Sottolizt
11UKRVitaliy Buts (UKR)Kolsszt
12USAGavin Mannion (USA)5-Hour Energyzt
13FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
14UZBRuslan Karimov (UZB)Rts - Santiczt
15UKRVolodymyr Kogut (UKR)zt
16TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Sporzt
17PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
18KAZPavel Gatskiy (KAZ)zt
19ITASamuele Conti (ITA)Neri Sottolizt
20ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Euskadizt
21GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid - Ride For Helpzt
22COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt
23USAChad Beyer (USA)5-Hour Energyzt
24MGLAltanzul Altansukh (MGL)zt
25ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottolizt

Etappe 7 - Tongren - Hualong 143 km - 12 Juli 2014Berg


1RUSTimofey Kritskiy (RUS)Rusvelo3:24:58
2KAZAndrei Mizourov (KAZ)0:55
3IRIGhader Mizbani Iranagh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
4UKROleksandr Kvachuk (UKR)Kolss1:03
5USAJames Stemper (USA)5-Hour Energy1:11
6FRAAntoine Lavieu (FRA)VC La Pomme Marseille1:15
7USATaylor Sheldon (USA)5-Hour Energy2:33
8COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt
9UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
10ITALuca Benedetti (ITA)zt
11ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottolizt
12KAZIlya Davidenok (KAZ)Astana Continentalzt
13AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endurazt
14ITASamuele Conti (ITA)Neri Sottolizt
15USAChad Beyer (USA)5-Hour Energyzt
16ITACesare Benedetti (ITA)Netapp - Endurazt
17COLMario Alberto Rojas Rojas (COL)zt
18UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolsszt
19COLVictor Niño Corredor (COL)Start - Trigonzt
20PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
21CZEFrantisek Padour (CZE)Netapp - Endurazt
22FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseillezt
23IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
24ITAAlessandro Bisolti (ITA)Vini Fantini - Nippozt
25RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
26MGLAltanzul Altansukh (MGL)zt
27FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseillezt
28IRISamad Poor Seiedi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
29IRIAli Khademi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
30KAZViktor Okishev (KAZ)Astana Continentalzt
31UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolss2:45
32ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BH2:33
33UKRDmytro Krivtsov (UKR)zt
34CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
35ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadizt

Etappe 8 - Xunhua - Lintao 225km - 13 Juli 2014Berg


1UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolss5:41:28
2UKRVolodymyr Kogut (UKR)zt
3ITASamuele Conti (ITA)Neri Sottolizt
4ESPIllart Zuazubiskar Gallastegi (ESP)Euskadi0:08
5USAGavin Mannion (USA)5-Hour Energy0:09
6ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi0:23
7TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor0:25
8SLOGrega Bole (SLO)zt
9UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
10AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endurazt
11KAZIlya Davidenok (KAZ)Astana Continentalzt
12ITALuca Benedetti (ITA)zt
13CHNMeiyin Wang (CHN)Hengxiangzt
14ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)zt
15ITAMirko Tedeschi (ITA)Neri Sottolizt
16RUSSerguei Klimov (RUS)Rusvelozt
17PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
18IRIMehdi Sohrabi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
19AUSJonathan Clarke (AUS)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
20MGLTuguldur Tuulkhangai (MGL)zt
21KAZAndrei Mizourov (KAZ)zt
22ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Euskadizt
23CZEFrantisek Padour (CZE)Netapp - Endurazt
24COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt
25FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseillezt
26ITACesare Benedetti (ITA)Netapp - Endurazt
27USAJames Stemper (USA)5-Hour Energyzt
28RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
29ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottolizt
30FRAAntoine Lavieu (FRA)VC La Pomme Marseillezt
31UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolsszt
32UKRDenys Kostyuk (UKR)Kolsszt
33ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
34KAZViktor Okishev (KAZ)Astana Continentalzt
35ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BHzt

Etappe 9 - Tianshui - Tianshui 118km - 15 Juli 2014Sprint


1TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor2:12:54
2GERRobert Förster (GER)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
3UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
4ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadizt
5AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endurazt
6ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Vini Fantini - Nippozt
7JAPShiki Kuroeda (JAP)Vini Fantini - Nippozt
8AUSJonathan Cantwell (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
9RUSLeonid Krasnov (RUS)Rusvelozt
10ITAMattia Gavazzi (ITA)Christina Watches - Kumazt
11ITAMarco Benfatto (ITA)Astana Continentalzt
12UKRVitaliy Buts (UKR)Kolsszt
13COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt
14UKRDmytro Krivtsov (UKR)zt
15RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt
16UKRVolodymyr Kogut (UKR)zt
17SLOBlaz Jarc (SLO)Netapp - Endurazt
18ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)zt
19USASamuel Bassetti (USA)5-Hour Energyzt
20CZEFrantisek Padour (CZE)Netapp - Endurazt
21UKRDenys Kostyuk (UKR)Kolsszt
22KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Astana Continentalzt
23UZBRuslan Karimov (UZB)Rts - Santiczt
24KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana Continentalzt
25TURMirac Kal (TUR)Torku Seker Sporzt

Etappe 10 - Tianshui - Pingliang 227km - 16 Juli 2014Berg


1KAZIlya Davidenok (KAZ)Astana Continental5:15:34
2SLOGrega Bole (SLO)zt
3UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
4ITALuca Benedetti (ITA)zt
5ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Euskadizt
6AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endurazt
7ITAMirko Tedeschi (ITA)Neri Sottolizt
8TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Sporzt
9ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Vini Fantini - Nippozt
10KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana Continentalzt
11USASamuel Bassetti (USA)5-Hour Energyzt
12RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt
13TURMirac Kal (TUR)Torku Seker Sporzt
14ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)zt
15PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
16AUSJonathan Clarke (AUS)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
17AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
18ITASamuele Conti (ITA)Neri Sottolizt
19COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)zt
20ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottolizt
21MGLAltanzul Altansukh (MGL)zt
22CHNMeiyin Wang (CHN)Hengxiangzt
23UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolsszt
24CZEFrantisek Padour (CZE)Netapp - Endurazt
25LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt

Etappe 11 - Yinchuan - Yincuan 133 km - 17 Juli 2014Sprint


1ITAMattia Gavazzi (ITA)Christina Watches - Kuma2:48:59
2ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadizt
3AUSJonathan Cantwell (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
4UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
5RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt
6GERRobert Förster (GER)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
7RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
8RUSLeonid Krasnov (RUS)Rusvelozt
9SLOGrega Bole (SLO)zt
10COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
11TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Sporzt
12ITAMarco Benfatto (ITA)Astana Continentalzt
13FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
14SLOBlaz Jarc (SLO)Netapp - Endurazt
15KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Astana Continentalzt
16IRIMehdi Sohrabi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
17TURMirac Kal (TUR)Torku Seker Sporzt
18RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
19ITAMirko Tedeschi (ITA)Neri Sottolizt
20CHNZeng Tao Yang (CHN)Gan Su Sports Lotteryzt
21USAJohn Murphy (USA)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
22KAZIlya Davidenok (KAZ)Astana Continentalzt
23AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endurazt
24JAPShiki Kuroeda (JAP)Vini Fantini - Nippozt
25MGLAltanzul Altansukh (MGL)zt

Etappe 12 - Zhongwei - Zhongwei 12 km - 18 Juli 2014Sprint


1ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Vini Fantini - Nippo2:35:09
2RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt
3COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
4ITAMattia Gavazzi (ITA)Christina Watches - Kumazt
5ITAMarco Benfatto (ITA)Astana Continentalzt
6ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadizt
7RUSLeonid Krasnov (RUS)Rusvelozt
8SLOGrega Bole (SLO)zt
9JAPTakashi Miyazawa (JAP)Vini Fantini - Nippozt
10GERRobert Förster (GER)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
11UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
12TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Sporzt
13JAPShiki Kuroeda (JAP)Vini Fantini - Nippozt
14AUSJonathan Cantwell (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
15USAJohn Murphy (USA)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
16AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endurazt
17ITACesare Benedetti (ITA)Netapp - Endurazt
18UKRVolodymyr Kogut (UKR)zt
19MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)zt
20IRIMehdi Sohrabi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
21ITAPierpaolo De Negri (ITA)Vini Fantini - Nippozt
22UKRVolodymyr Dyudya (UKR)zt
23LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
24ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottolizt
25SLOBlaz Jarc (SLO)Netapp - Endurazt

Etappe 13 - Lanzhou - Lanzhou 92 km - 19 Juli 2014Sprint


1ITAMattia Gavazzi (ITA)Christina Watches - Kuma1:51:28
2SLOGrega Bole (SLO)zt
3AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endurazt
4ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Vini Fantini - Nippozt
5ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadizt
6JAPShiki Kuroeda (JAP)Vini Fantini - Nippozt
7AUSJonathan Cantwell (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
8ERIMeron Amanuel (ERI)zt
9ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Fantini - Nippozt
10LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
11SLOBlaz Jarc (SLO)Netapp - Endurazt
12RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
13UKRVitaliy Buts (UKR)Kolsszt
14UKRDenys Kostyuk (UKR)Kolsszt
15COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
16JAPTakashi Miyazawa (JAP)Vini Fantini - Nippozt
17UKRVolodymyr Kogut (UKR)zt
18KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana Continentalzt
19RUSBoris Shpilevsky (RUS)Rts - Santiczt
20GERRobert Förster (GER)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
21UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
22ITAMarco Benfatto (ITA)Astana Continentalzt
23MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)zt
24ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottolizt
25IRIMehdi Sohrabi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden