De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Hainan - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Hainan - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2011

Ronde van Hainan 2011

ChinaChina - 20 Oktober 2011 - 28 Oktober 2011


Algemeen klassement - 28 Oktober 2011


1KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astana34:02:42
2RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka0:00:13
3GERAlexander Schmitt (GER)Eddy Merckx - Indeland0:00:20
4CHNMeiyin Wang (CHN)Hengxiang0:00:22
5RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 1zt
6GERMatthias Bertling (GER)Eddy Merckx - Indeland0:00:23
7AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling0:00:24
8ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Geox - TMC0:00:26
9MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Drapac Professional Cyclingzt
10KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
11FRAMatthieu Sprick (FRA)Skil - Shimanozt
12AUSDarren Lapthorne (AUS)Pegasus Sports0:00:27
13JAPKazuhiro Mori (JAP)Aisan Racing Team0:00:28
14LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
15GERStefan Ganser (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
16ITAMaurizio Gorato (ITA)Geox - TMC0:00:29
17IRLDavid McCann (IRL)Giant - Kendazt
18NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Eddy Merckx - Indelandzt
19POLKamil Zielinski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
20GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
21TPEWei Kei Chang (TPE)Giant - Kendazt
22KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
23AUSDavid Jay Crawford (AUS)Pegasus Sportszt
24KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Astanazt
25HKGHing Chun Chan (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
26ITAGiampaolo Cheula (ITA)Geox - TMCzt
27FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille0:00:34
28POLMateusz Taciak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
29CHNHan Feng (CHN)Skil - Shimano0:00:37
30FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille0:01:02
31CHNHaijun Ma (CHN)Nationaal Team Van China0:01:13
32SUIPeter Erdin (SUI)Atlas Personal - BMC0:01:29
33JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team0:02:40
34ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMC0:03:30
35KORChan Jae Jang (KOR)Nationaal Team Van Zuid-Korea0:03:34
36HKGWai Man Chau (HKG)Champion System0:03:41
37RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubeka0:04:06
38POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:04:28
39KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana0:05:35
40GERFlorian Salzinger (GER)Atlas Personal - BMC0:07:26
41POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:07:52
42SUIJonathan Fumeaux (SUI)Atlas Personal - BMCzt
43AUSDeon Locke (AUS)Champion System0:09:25
44POLDariusz Batek (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:15:03
45GERDavid Rösch (GER)Atlas Personal - BMC0:15:17
46KAZSergey Renev (KAZ)Astana0:16:35
47FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille0:25:06
48CHNKun Jiang (CHN)Max Success Sports0:25:26
49AUTAlexander Schrangl (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
50CHNChen Zhian (CHN)Chinese 361° Cycling Team0:25:28
51RSAJohannes Christofel Nel (RSA)MTN - Qhubeka0:25:47
52FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseille0:26:09
53UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Giant - Kenda0:26:30
54NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimano0:27:42
55JAPTakeaki Ayabe (JAP)Aisan Racing Team0:29:03
56RSAMartin Wesemann (RSA)MTN - Qhubeka0:29:07
57NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimano0:29:47
58CHNWenlong Zhang (CHN)Gammax0:30:02
59GERDaniel Westmattelmann (GER)Eddy Merckx - Indeland0:30:06
60NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 10:30:23
61ESTMart Ojavee (EST)Ckt - Tmit - Champion System0:30:29
62CHNChen Yuanjun (CHN)Chinese 361° Cycling Team0:30:31
63CZEPetr Lechner (CZE)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer0:30:32
64USAJoey Rosskopf (USA)Team Type 1zt
65TPEYin Chih Wang (TPE)Giant - Kendazt
66HKGChi Ho Yuen (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
67HKGKin San Wu (HKG)Champion System0:30:40
68SUISimon Pellaud (SUI)BMC Hottinger Cycling Teamzt
69MASNur Amiraul Fakhruddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:30:51
70CHNXuanfu Wu (CHN)Chinese 361° Cycling Team0:30:57
71USATyler Magner (USA)Team Type 10:31:00
72NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimano0:31:05
73KGZEugen Wacker (KGZ)Kenda Presented by Gear Grinder0:31:15
74AUSStuart Shaw (AUS)Drapac Professional Cycling0:31:21
75POLPawel Charucki (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:31:58
76JAPNozomu Kimori (JAP)Aisan Racing Team0:32:14
77BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimano0:33:36
78MASAmir Bin Mustafa Rusli (MAS)Nationaal Team Van Maleisië0:34:25
79SUIRaphael Addy (SUI)Atlas Personal - BMCzt
80HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)Nationaal Team Van Hong Kong0:34:27
81CHNRuisong Zhang (CHN)Max Success Sports0:34:34
82HKGKam-po Wong (HKG)Nationaal Team Van Hong Kong0:34:43
83KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:34:46
84POLSylvester Janiszewski (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:36:35
85SLOMarko Kump (SLO)Geox - TMC0:37:14
86RSABradley Potgieter (RSA)MTN - Qhubeka0:37:39
87GERAndre Benoit (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de0:38:55
88RSAJames Tennent (RSA)MTN - Qhubeka0:43:43
89KORDo Hyeong Kim (KOR)Terengganu Pro Asia Cycling0:56:01
90GERHolger Burkhardt (GER)Champion System0:57:25
91CHNCheng Xue (CHN)Gammaxzt
92NZLRico 'Dene' Rogers (NZL)Giant - Kenda0:59:43
93NEDLuc Hagenaars (NED)Eddy Merckx - Indeland0:59:51
94ROULars Pria (ROU)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer1:01:18
95AUTDaniel Reiter (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer1:05:43
96HKGSiu Wai Ko (HKG)Nationaal Team Van Hong Kong1:05:48
97LTUVytautas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.dezt

Etappe 1 - Sanya Cruising - 20 Oktober 2011Ontsnapping


1FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille04:12:46
2KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
3AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
4POLKamil Zielinski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
5JAPKazuhiro Mori (JAP)Aisan Racing Teamzt
6MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Drapac Professional Cyclingzt
7RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
8LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
9CHNMeiyin Wang (CHN)Hengxiangzt
10ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Geox - TMCzt
11ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Geox - TMCzt
12IRLDavid McCann (IRL)Giant - Kendazt
13FRAMatthieu Sprick (FRA)Skil - Shimanozt
14GERStefan Ganser (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
15NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Eddy Merckx - Indelandzt
16GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
17RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 100:10
18AUSDavid Jay Crawford (AUS)Pegasus Sportszt
19GERFlorian Salzinger (GER)Atlas Personal - BMCzt
20JAPMasakazu Ito (JAP)Aisan Racing Teamzt
21CHNHan Feng (CHN)Skil - Shimanozt
22TPEWei Kei Chang (TPE)Giant - Kendazt
23CHNKun Jiang (CHN)Max Success Sportszt
24GERMatthias Bertling (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
25KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt

Etappe 2 - Sanya-Baoting - 21 Oktober 2011Ontsnapping


1JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team3:43:39
2NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimano0:00:59
3FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
4RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
5ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMCzt
6AUSStuart Shaw (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
7SUIPeter Erdin (SUI)Atlas Personal - BMCzt
8KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
9ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Geox - TMCzt
10LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
11GERFlorian Bissinger (GER)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
12JAPShinpei Fukuda (JAP)Aisan Racing Teamzt
13POLKamil Zielinski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
14POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
15KORChan Jae Jang (KOR)Nationaal Team Van Zuid-Koreazt
16MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Drapac Professional Cyclingzt
17AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
18NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1zt
19ESTMart Ojavee (EST)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
20CHNXiaoyong Dong (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
21LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
22IRLDavid McCann (IRL)Giant - Kendazt
23CHNXitao Ji (CHN)Gammaxzt
24JAPKazuhiro Mori (JAP)Aisan Racing Teamzt
25CHNMeiyin Wang (CHN)Hengxiangzt

Etappe 3 - Wuzhishan-Qiongzhong - 22 Oktober 2011Sprint


1NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimano03:53:30
2NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
3MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
4KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
5MASAnuar Manan (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
6ESTMart Ojavee (EST)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
7NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1zt
8ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMCzt
9NZLRico 'Dene' Rogers (NZL)Giant - Kendazt
10JAPKazuhiro Mori (JAP)Aisan Racing Teamzt
11JAPTakeaki Ayabe (JAP)Aisan Racing Teamzt
12RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
13LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
14FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
15GERStefan Ganser (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
16JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Teamzt
17NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Eddy Merckx - Indelandzt
18CZEPetr Lechner (CZE)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
19CHNMeiyin Wang (CHN)Hengxiangzt
20KORChan Jae Jang (KOR)Nationaal Team Van Zuid-Koreazt
21CHNWenlong Zhang (CHN)Gammaxzt
22POLSylvester Janiszewski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
23IRLDavid McCann (IRL)Giant - Kendazt
24CHNXitao Ji (CHN)Gammaxzt
25HKGSiu Wai Ko (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt

Etappe 4 - Xinglong-Wanning - 23 Oktober 2011Ontsnapping


1AUSDeon Locke (AUS)Champion System3:50:07
2CHNHaijun Ma (CHN)Nationaal Team Van China0:00:05
3HKGKam-po Wong (HKG)Nationaal Team Van Hong Kong0:00:10
4NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimano0:00:15
5FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
6NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
7KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
8ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMCzt
9RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
10NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1zt
11POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
12NZLRico 'Dene' Rogers (NZL)Giant - Kendazt
13ITAMaurizio Gorato (ITA)Geox - TMCzt
14MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
15AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
16KORChan Jae Jang (KOR)Nationaal Team Van Zuid-Koreazt
17AUSStuart Shaw (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
18LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
19ESTMart Ojavee (EST)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
20NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Eddy Merckx - Indelandzt
21CZEPetr Lechner (CZE)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
22JAPKazuhiro Mori (JAP)Aisan Racing Teamzt
23ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Geox - TMCzt
24LTUVytautas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
25MASNur Amiraul Fakhruddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt

Etappe 5 - Wenchang-Qionghai - 24 Oktober 2011Sprint


1MASAnuar Manan (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling3:21:25
2MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
3NZLRico 'Dene' Rogers (NZL)Giant - Kendazt
4ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMCzt
5NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
6NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
7SUIPeter Erdin (SUI)Atlas Personal - BMCzt
8MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Drapac Professional Cyclingzt
9POLSylvester Janiszewski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
10SLOMarko Kump (SLO)Geox - TMCzt
11AUSStuart Shaw (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
12CZEPetr Lechner (CZE)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
13ITAMaurizio Gorato (ITA)Geox - TMCzt
14CHNXiaoyong Dong (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
15NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1zt
16CHNHaijun Ma (CHN)Nationaal Team Van Chinazt
17KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
18IRLDavid McCann (IRL)Giant - Kendazt
19CHNChen Yuanjun (CHN)Chinese 361° Cycling Teamzt
20RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
21MASNur Amiraul Fakhruddin Mazuki (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
22ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Geox - TMCzt
23GERStefan Ganser (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
24RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubekazt
25SUIRaphael Addy (SUI)Atlas Personal - BMCzt

Etappe 6 - Haikou- Chengmai - 25 Oktober 2011Sprint


1NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimano3:54:22
2MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
3SUIPeter Erdin (SUI)Atlas Personal - BMCzt
4NZLRico 'Dene' Rogers (NZL)Giant - Kendazt
5NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1zt
6SLOMarko Kump (SLO)Geox - TMCzt
7JAPKazuhiro Mori (JAP)Aisan Racing Teamzt
8CHNChen Zhian (CHN)Chinese 361° Cycling Teamzt
9AUSStuart Shaw (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
10LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
11ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Geox - TMCzt
12HKGSiu Wai Ko (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
13ITAMaurizio Gorato (ITA)Geox - TMCzt
14KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
15GERHolger Burkhardt (GER)Champion Systemzt
16MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Drapac Professional Cyclingzt
17ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMCzt
18FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
19AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
20HKGKin San Wu (HKG)Champion Systemzt
21MASAnuar Manan (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
22POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
23CZEPetr Lechner (CZE)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
24USAJoey Rosskopf (USA)Team Type 1zt
25GERStefan Ganser (GER)Eddy Merckx - Indelandzt

Etappe 7 - Chengmai- Tunchang - 26 Oktober 2011Sprint


1NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimano4:36:52
2KORChan Jae Jang (KOR)Nationaal Team Van Zuid-Koreazt
3ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMCzt
4FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
5KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
6JAPKazuhiro Mori (JAP)Aisan Racing Teamzt
7MASAnuar Manan (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
8POLKamil Zielinski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
9MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
10JAPTakeaki Ayabe (JAP)Aisan Racing Teamzt
11SUIRaphael Addy (SUI)Atlas Personal - BMCzt
12POLSylvester Janiszewski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
13ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Geox - TMCzt
14NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1zt
15LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
16ITAMaurizio Gorato (ITA)Geox - TMCzt
17SUIPeter Erdin (SUI)Atlas Personal - BMCzt
18RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
19CZEPetr Lechner (CZE)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
20GERHolger Burkhardt (GER)Champion Systemzt
21ESTMart Ojavee (EST)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
22GERStefan Ganser (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
23GERAndre Benoit (GER)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
24NEDLuc Hagenaars (NED)Eddy Merckx - Indelandzt
25HKGSiu Wai Ko (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt

Etappe 8 - Danzhou- Baisha - 27 Oktober 2011Sprint


1KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astana04:27:45
2ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMCzt
3RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
4AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
5POLSylvester Janiszewski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
6MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Drapac Professional Cyclingzt
7CHNMeiyin Wang (CHN)Hengxiangzt
8POLKamil Zielinski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
9KORChan Jae Jang (KOR)Nationaal Team Van Zuid-Koreazt
10GERStefan Ganser (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
11ITAMaurizio Gorato (ITA)Geox - TMCzt
12LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
13FRAMatthieu Sprick (FRA)Skil - Shimanozt
14CHNHaijun Ma (CHN)Nationaal Team Van Chinazt
15HKGKin San Wu (HKG)Champion Systemzt
16SUIJonathan Fumeaux (SUI)Atlas Personal - BMCzt
17ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Geox - TMCzt
18GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
19IRLDavid McCann (IRL)Giant - Kendazt
20RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 1zt
21GERAlexander Schmitt (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
22NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Eddy Merckx - Indelandzt
23KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
24JAPKazuhiro Mori (JAP)Aisan Racing Teamzt
25CHNHan Feng (CHN)Skil - Shimanozt

Etappe 9 - Dongfang-Ledong-Sanya - 28 Oktober 2011Sprint


1NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimano2:01:31
2NZLRico 'Dene' Rogers (NZL)Giant - Kendazt
3FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
4NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
5POLSylvester Janiszewski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
6ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMCzt
7RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
8KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
9NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1zt
10POLKamil Zielinski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
11BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
12USATyler Magner (USA)Team Type 1zt
13RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubekazt
14JAPKazuhiro Mori (JAP)Aisan Racing Teamzt
15CZEPetr Lechner (CZE)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
16AUSStuart Shaw (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
17JAPTakeaki Ayabe (JAP)Aisan Racing Teamzt
18GERStefan Ganser (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
19ESTMart Ojavee (EST)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
20LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
21ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Geox - TMCzt
22USAJoey Rosskopf (USA)Team Type 1zt
23SUIPeter Erdin (SUI)Atlas Personal - BMCzt
24HKGSiu Wai Ko (HKG)Nationaal Team Van Hong Kongzt
25SLOMarko Kump (SLO)Geox - TMCzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden