De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Qatar - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Qatar - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Qatar

Uitslagen 2011

Ronde van Qatar 2011

QatarQatar - 6 Februari 2011 - 11 Februari 2011


Algemeen klassement - 11 Februari 2011


1AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Road15:31:04
2AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo0:00:08
3ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trek0:00:17
4ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos0:00:26
5GBRRoger Hammond (GBR)Garmin - Cervelo0:00:38
6GBRJeremy Hunt (GBR)Team Ineos0:00:39
7NORGabriel Rasch (NOR)Garmin - Cervelo0:00:42
8AUTBernhard Eisel (AUT)HTC - High Road0:01:05
9GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team0:01:33
10BELGert Steegmans (BEL)Quick Step0:01:35
11BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelo0:01:40
12BELNikolas Maes (BEL)Quick Step0:01:56
13AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trek0:04:39
14BELTom Boonen (BEL)Quick Step0:04:45
15CANDominique Rollin (CAN)La Française des Jeux0:05:20
16BELMaarten Wynants (BEL)Rabobank0:05:33
17GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimano0:05:36
18GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
19RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katusha0:06:00
20ITAMirco Lorenzetto (ITA)Astana0:06:23
21ITADavide Viganò (ITA)Leopard - Trek0:06:30
22NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0:07:01
23NEDLars Boom (NED)Rabobank0:07:09
24AUSSimon Clarke (AUS)Astana0:08:10
25GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos0:08:28
26BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katusha0:08:42
27AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank0:09:09
28FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:10:26
29NEDRick Flens (NED)Rabobank0:11:10
30ITALuca Paolini (ITA)Team Katusha0:12:35
31GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:13:14
32BELWouter Weylandt (BEL)Leopard - Trek0:13:42
33ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha0:14:09
34NEDTom Stamsnijder (NED)Leopard - Trek0:14:48
35ITAFrancesco Chicchi (ITA)Quick Step0:16:53
36BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:17:38
37GBRRussell Downing (GBR)Team Ineos0:18:08
38GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Road0:20:21
39NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimano0:20:42
40NEDTheo Bos (NED)Rabobank0:20:46
41NORAlexander Kristoff (NOR)BMC Racing Team0:20:55
42FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:21:33
43BELLeif Hoste (BEL)Team Katusha0:21:34
44NEDBram Tankink (NED)Rabobank0:22:19
45BELFrederique Robert (BEL)Quick Step0:23:11
46LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Team0:23:18
47ITAOscar Gatto (ITA)Farnese Vini - Neri0:25:00
48KAZMaxim Gourov (KAZ)Astana0:25:05
49NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank0:25:33
50ESTTanel Kangert (EST)Astana0:27:27
51NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimano0:36:19
52GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Team0:36:37
53SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trek0:38:08
54RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katusha0:39:12
55DENLars Ytting Bak (DEN)HTC - High Road0:39:17
56NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano0:39:42
57GERAndreas Stauff (GER)Quick Step0:39:59
58GERAndreas Klier (GER)Garmin - Cervelo0:42:20
59LTUTomas Vaitkus (LTU)Astana0:45:48
60BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:46:00
61NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team Ineos0:46:09
62GBRAlex Dowsett (GBR)Team Ineos0:46:17
63BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Team Katusha0:46:42
64SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:46:43
65SLOMarko Kump (SLO)Geox - TMC0:46:58
66GERPatrick Gretsch (GER)HTC - High Road0:47:17
67NEDKarsten Kroon (NED)BMC Racing Team0:47:26
68AUSTravis Meyer (AUS)Garmin - Cervelo0:47:57
69IRLMatthew Brammeier (IRL)HTC - High Road0:48:06
70GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano0:48:36
71USAJohn Murphy (USA)BMC Racing Team0:50:38
72LATGatis Smukulis (LAT)HTC - High Road0:50:41
73ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Geox - TMC0:50:44
74SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team0:50:47
75GERPatrik Sinkewitz (GER)Farnese Vini - Neri0:50:49
76UKRDmytro Krivtsov (UKR)Lampre - ISD0:50:50
77ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISD0:50:51
78ITAMatteo Pelucchi (ITA)Geox - TMC0:50:52
79BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:51:01
80ITALeonardo Giordani (ITA)Farnese Vini - Neri0:51:15
81BELPieter Serry (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:51:44
82GBRDaniel Lloyd (GBR)Garmin - Cervelo0:53:09
83KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astana0:53:13
84ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team0:54:05
85BELKevin Van Impe (BEL)Quick Step0:54:09
86BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:54:14
87ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Neri0:54:45
88BELMaxim Debusschere (BEL)An Post - Sean Kelly Team0:54:48
89BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:54:50
90FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux0:54:55
91GBRMark McNally (GBR)An Post - Sean Kelly Team0:55:21
92NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimano0:55:27
93ITADavide Ricci Bitti (ITA)Farnese Vini - Neri0:55:30
94ITADiego Caccia (ITA)Farnese Vini - Neri0:56:00
95NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
96ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD0:56:01
97GERDominik Klemme (GER)Leopard - Trek0:57:31
98IRLMark Cassidy (IRL)An Post - Sean Kelly Team0:57:36
99UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:57:39
100ITADaniele Ratto (ITA)Geox - TMC0:58:14
101RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha0:58:37
102BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Team0:58:41
103ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - ISD0:58:46
104BELJan Ghyselinck (BEL)HTC - High Road0:59:53
105BELKevin Claeys (BEL)An Post - Sean Kelly Team0:59:55
106BELGeert Steurs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator1:00:01
107ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Geox - TMC1:00:12
108RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Geox - TMC1:00:17
109UKRVitaliy Kondrut (UKR)Lampre - ISD1:00:29
110FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux1:00:32
111ITATomas Alberio (ITA)Geox - TMC1:00:34
112ITAMarco Corti (ITA)Geox - TMC1:00:37
113NEDJoost Posthuma (NED)Leopard - Trek1:00:38
114IRLSam Bennett (IRL)An Post - Sean Kelly Team1:01:02
115FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux1:01:41

Proloog - Cultural Village 2.5km - 6 Februari 2011Individuele Tijdrit


1NEDLars Boom (NED)Rabobank0:03:07
2SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trek0:00:04
3NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimano0:00:05
4ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
5GBRAlex Dowsett (GBR)Team Ineos0:00:06
6BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
7BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
8BELMaarten Wynants (BEL)Rabobank0:00:08
9LTUTomas Vaitkus (LTU)Astanazt
10IRLMatthew Brammeier (IRL)HTC - High Road0:00:09
11GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
12AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Roadzt
13AUSJack Bobridge (AUS)Garmin - Cervelo0:00:10
14BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
15NEDTom Stamsnijder (NED)Leopard - Trekzt
16NEDJoost Posthuma (NED)Leopard - Trek0:00:11
17ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Teamzt
18ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
19LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Team0:00:12
20BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
21SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISDzt
22GBRRussell Downing (GBR)Team Ineoszt
23GERAndreas Klier (GER)Garmin - Cervelozt
24NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
25USAJohn Murphy (USA)BMC Racing Team0:00:13

Etappe 1 - Dukhan - Al Khor Corniche 145.5km - 7 Februari 2011Ontsnapping


1BELTom Boonen (BEL)Quick Step2:59:29
2AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelozt
3AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Roadzt
4ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
5AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
6ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
7CANDominique Rollin (CAN)La Française des Jeuxzt
8GBRRoger Hammond (GBR)Garmin - Cervelozt
9GERAndreas Klier (GER)Garmin - Cervelozt
10AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
11GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
12GBRJeremy Hunt (GBR)Team Ineoszt
13SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trekzt
14NORGabriel Rasch (NOR)Garmin - Cervelozt
15BELGert Steegmans (BEL)Quick Step0:00:10
16AUTBernhard Eisel (AUT)HTC - High Road0:00:22
17BELNikolas Maes (BEL)Quick Step0:00:39
18BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelozt
19BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:05:01
20RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
21RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
22BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katushazt
23NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
24GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
25GERPatrick Gretsch (GER)HTC - High Roadzt

Etappe 2 - Camel Race Track - Doha Golf Club 135.5km - 8 Februari 2011Sprint


1AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo3:04:03
2ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
3RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
4NEDTheo Bos (NED)Rabobankzt
5GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
6BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
7ITAMirco Lorenzetto (ITA)Astanazt
8GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
9BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
10BELWouter Weylandt (BEL)Leopard - Trekzt
11ITAMatteo Pelucchi (ITA)Geox - TMCzt
12GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Roadzt
13GBRRoger Hammond (GBR)Garmin - Cervelozt
14AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Roadzt
15ITAFrancesco Chicchi (ITA)Quick Stepzt
16BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
17BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
18GBRRussell Downing (GBR)Team Ineoszt
19BELFrederique Robert (BEL)Quick Stepzt
20LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Teamzt
21AUTBernhard Eisel (AUT)HTC - High Roadzt
22BELKevin Claeys (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
23RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
24CANDominique Rollin (CAN)La Française des Jeuxzt
25USAJohn Murphy (USA)BMC Racing Teamzt

Etappe 3 - Al Wakra - Mesaieed 150.5km - 9 Februari 2011Sprint


1AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo3:28:04
2AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Roadzt
3ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
4CANDominique Rollin (CAN)La Française des Jeuxzt
5NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
6GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
7GBRRoger Hammond (GBR)Garmin - Cervelozt
8ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
9BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
10RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
11ITAMirco Lorenzetto (ITA)Astanazt
12GBRJeremy Hunt (GBR)Team Ineoszt
13FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
14BELMaarten Wynants (BEL)Rabobankzt
15GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimano0:00:05
16GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
17AUTBernhard Eisel (AUT)HTC - High Road0:00:07
18NORGabriel Rasch (NOR)Garmin - Cervelo0:00:08
19ITADavide Viganò (ITA)Leopard - Trek0:00:19
20AUSSimon Clarke (AUS)Astanazt
21BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelo0:00:22
22BELWouter Weylandt (BEL)Leopard - Trekzt
23BELNikolas Maes (BEL)Quick Step0:00:28
24NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0:00:44
25GBRMark Cavendish (GBR)HTC - High Road0:01:33

Etappe 4 - West Bay Lagoon - Al Kharaitiyat 153.5km - 10 Februari 2011Sprint


1AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Road3:12:36
2ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
3BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
4AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelozt
5RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
6GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
7ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
8LTUTomas Vaitkus (LTU)Astanazt
9GBRRoger Hammond (GBR)Garmin - Cervelozt
10BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
11GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
12BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katusha0:00:03
13BELMaarten Wynants (BEL)Rabobankzt
14BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelozt
15AUTBernhard Eisel (AUT)HTC - High Roadzt
16BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
17GBRJeremy Hunt (GBR)Team Ineoszt
18NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team Ineoszt
19GBRIan Stannard (GBR)Team Ineoszt
20BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
21BELWouter Weylandt (BEL)Leopard - Trekzt
22GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:00:08
23NEDLars Boom (NED)Rabobank0:00:10
24ITADavide Viganò (ITA)Leopard - Trek0:00:12
25AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trek0:00:19

Etappe 5 - Sealine Beach Resort - Doha Corniche 126.5km - 11 Februari 2011Sprint


1ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Neri2:44:06
2ITAFrancesco Chicchi (ITA)Quick Stepzt
3NEDTheo Bos (NED)Rabobankzt
4CANDominique Rollin (CAN)La Française des Jeuxzt
5GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
6RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
7LTUTomas Vaitkus (LTU)Astanazt
8GBRRussell Downing (GBR)Team Ineoszt
9AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelozt
10BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
11GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
12ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
13BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
14NORAlexander Kristoff (NOR)BMC Racing Teamzt
15ITAMatteo Pelucchi (ITA)Geox - TMCzt
16BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
17AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Roadzt
18ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
19ITAMirco Lorenzetto (ITA)Astanazt
20KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
21RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
22FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
23ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
24NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
25BELMaxim Debusschere (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden