De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Qinghai Lake - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Qinghai Lake - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2018

Uitslagen voor etappe

Etappe 13 - Lanzhou - Lanzhou - 108 km - 4 Augustus 2018Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Ploegen

Etappe

1AUSKaden Groves (AUS)St. George2:08:17
2GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
3AUSCameron Scott (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
4ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
5ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
6BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
7AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
8SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
9NEDAndré Looij (NED)Monkey Townzt
10TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
11AUSSamuel Volkers (AUS)Memil Ccnzt
12CHNZisen Li (CHN)zt
13ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
14ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
15ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
16CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Prahazt
17CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
18CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Prahazt
19FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
20KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
21CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
22UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
23GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
24JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
25LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTMzt
26GBRJacob Tipper (GBR)Memil Ccnzt
27FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
28KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
29SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobilzt
30AUSToby Orchard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
31PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobonzt
32COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobonzt
33LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
34VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
35COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
36SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
37GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aidzt
38IRLAaron Kearney (IRL)zt
39COLIvan Camilo Mateus Rueda (COL)zt
40RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
41AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
42ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
43ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BHzt
44UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
45VENCarlos Alberto Torres Villarreal (VEN)zt
46ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
47USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradellizt
48NEDSven Van Luijk (NED)Monkey Townzt
49COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)zt
50NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Townzt
51BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
52GBRLeon Mazzone (GBR)Holdsworth Pro Racingzt
53RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubekazt
54ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Townzt
55KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
56ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
57KAZArman Kamyshev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
58SWEHannes Bergström Frisk (SWE)zt
59KAZIlya Davidenok (KAZ)Applezt
60KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Applezt
61JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
62COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobonzt
63POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTMzt
64UKRBogdan Musienko (UKR)zt
65BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
66VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
67BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
68KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
69ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
70ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
71COLKévin Sebastián Sepúlveda Hernandez (COL)zt
72GBRJames Mitri (GBR)zt
73COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
74NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Townzt
75GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - Bikeexchangezt
76CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
77GBRBen Hetherington (GBR)Memil Ccnzt
78AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
79SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
80BLRIlia Koshevoy (BLR)Wilier Triestina - Selle Italiazt
81MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
82VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
83TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
84CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
85CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
86NEDWim Kleiman (NED)Monkey Townzt
87FRAPierre Moncorgé (FRA)Memil Ccnzt
88FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradellizt
89CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha0:13
90COLMauricio Ortega Ramirez (COL)0:13
91BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:13
92COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon0:13
93JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:13
94AUSMichael Potter (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:18
95AUSAshley Mackay (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast0:18
96JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:18
97RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:18
98KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:18
99GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:18
100SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil0:18
101TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor0:18
102KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid0:18
103NORJonas Hjorth (NOR)Interpro - Stradelli0:31
104CHNBo Li (CHN)Gansu Bank0:31
105BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:36
106ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradelli0:47
107COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:48
108AUSJonathon Noble (AUS)Brisbane0:48
109AUSHarry Sweeny (AUS)0:48
110GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid0:48
111TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor0:52
112CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:57
113CHNWenhui Bi (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:57
114JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:59
115NEDJordy Buskermolen (NED)Monkey Town1:00
116UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)1:00
117UKRSergii Movchan (UKR)Lviv1:00
118IRLConn McDunphy (IRL)Holdsworth Pro Racing1:00
119GBRRobert Orr (GBR)Memil Ccn1:43
120CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Prahazt
121UKRRoman Deshko (UKR)2:13
122GBRMatthew Downie (GBR)3:27
123SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil3:27
124KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motors3:27
DNSAUSLeigh Howard (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast-

Algemeen

Punten

Berg

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden