De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix de la Somme « Conseil Général 80» - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix de la Somme « Conseil Général 80» - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Grand Prix de la Somme « Conseil Général 80» 2015

FrankrijkFrankrijk - 3 Mei 2015


Grand Prix de la Somme « Conseil Général 80» - 3 Mei 2015


1FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale4:37:26 
2FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
3ESTAlo Jakin (EST)Auber 93zt
4FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale0:16 
5FRABryan Coquard (FRA)Europcar0:19 
6FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
7FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
8FRAJulien Loubet (FRA)Marseille 13 - KTMzt
9FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
10LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale1:02 
11FRAClément Venturini (FRA)Cofidis1:28 
12FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTMzt
13FRABenoit Jarrier (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
14FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terrezt
15FRADavid Menut (FRA)Auber 93zt
16FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
17CANAntoine Duchesne (CAN)Europcarzt
18FRASteve Chainel (FRA)Cofidiszt
19FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
20FRABenjamin Giraud (FRA)Marseille 13 - KTM1:36 
21FRANicolas Baldo (FRA)Vorarlberg2:11 
22FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
23FRAGuillaume Thévenot (FRA)Europcarzt
24GERGrischa Janorschke (GER)Vorarlberg3:24 
25BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
26SUILukas Jaun (SUI)Roth - Skodazt
27BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
28AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlbergzt
29FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terrezt
30LUXTom Thill (LUX)zt
31BELJonathan Baratto (BEL)T.palm - Pole Continental Wallonzt
32FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terrezt
33GERSascha Weber (GER)zt
34FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
35BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
36FRAClément Koretzky (FRA)zt
37BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Löschzt
38BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie - Bruxelles3:30 
39FRAJulien Morice (FRA)Europcarzt
40FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux3:32 
41FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
42FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 93zt
43FRAClément Saint-Martin (FRA)Marseille 13 - KTMzt
44FRAAnthony Maldonado (FRA)Auber 93zt
45FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTMzt
46FRAGuillaume Levarlet (FRA)zt
47FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeuxzt
48ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
49FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcar3:35 
50FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt
51ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skoda3:37 
52FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale6:01 
53FRARomain Pillon (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille6:23 
54FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
55BELTom Goovaerts (BEL)Cct - Champion Systemzt
56BELCédric Raymackers (BEL)Differdange - Löschzt
57GERChristoph Springer (GER)Vorarlbergzt
58FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeuxzt
59SUINicolas Winter (SUI)Vorarlbergzt
60BELTom Dernies (BEL)Wallonie - Bruxelles6:25 
61FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
62FRAAdrien Petit (FRA)Cofidiszt
63FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terrezt
64FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
65JAPRyota Nishizono (JAP)Bridgestone Anchorzt
66JAPSho Hatsuyama (JAP)Bridgestone Anchorzt
67SUINico Brüngger (SUI)Roth - Skodazt
68LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch6:28 
69FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terrezt
70FRAYohann Gène (FRA)Europcarzt
71FRAClément Penven (FRA)Marseille 13 - KTMzt
72FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondialezt
73BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis8:33 
74USATom Armstrong (USA)T.palm - Pole Continental Wallonzt
75LTUDarijus Dzervus (LTU)Cct - Champion Systemzt
76SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidiszt
77FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
78BELGuillaume Haag (BEL)T.palm - Pole Continental Wallonzt
79BELIan Vansumere (BEL)T.palm - Pole Continental Wallonzt
80BELLoic Pestiaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
81BELNicolas Mertz (BEL)T.palm - Pole Continental Wallonzt
82BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
83BELJulien Stassen (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
84FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terrezt
85BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
86BELAndrew Ydens (BEL)T.palm - Pole Continental Wallonzt
87BELJeff Peelaers (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon14:11 
88GERManuel Schreiber (GER)Vorarlbergzt
89ESTGert Jõeäär (EST)Cofidiszt
90JAPTakero Terasaki (JAP)Bridgestone Anchorzt
91GERRick Ampler (GER)zt
92ERITemesgen Teklehaimanot (ERI)Roth - Skodazt
93BELThomas Wertz (BEL)Wallonie - Bruxelles14:28 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden