De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix de la Somme «Conseil Départemental 80» - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix de la Somme «Conseil Départemental 80» - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2019

Grand Prix de la Somme «Conseil Départemental 80» 2019

FrankrijkFrankrijk - 12 Mei 2019


Grand Prix de la Somme «Conseil Départemental 80» - 12 Mei 2019


1FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:02:30
2FRARomain Feillu (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
3FRAPierre Barbier (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
4ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academyzt
5FRABryan Alaphilippe (FRA)Peltrax - CS Dammarie-Les-Lyszt
6FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academyzt
7FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energiezt
8COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
9FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
10FRAKillyan Houcke (FRA)zt
11FRAVincent Pastot (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
12FRAPierre Gouault (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
13FRARemi Huens (FRA)zt
14BELMaximilien Picoux (BEL)VC Rouen 76zt
15BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
16FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
17FRAMathieu Pellegrin (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.comzt
18FRALéo Bouvier (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.comzt
19FRABaptiste Deman (FRA)zt
20FRAAlexis Bodiot (FRA)CC Villeneuve Saint-Germainzt
21FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energiezt
22FRAVincent Louiche (FRA)CC Villeneuve Saint-Germainzt
23FRAOlivier Leroy (FRA)zt
24FRASamuel Leroux (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
25FRAArthur Troy (FRA)Creuse Oxygène Guéretzt
26LUXTiago Da Silva (LUX)Differdange - Gebazt
27FRAAntonin Boissière (FRA)Creuse Oxygène Guéretzt
28FRAJordan Levasseur (FRA)VC Rouen 76zt
29FRALudovic Bideau (FRA)Peltrax - CS Dammarie-Les-Lyszt
30FRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
31FRACharles Hancke (FRA)CC Villeneuve Saint-Germainzt
32FRAAnthony Macron (FRA)VC Rouen 76zt
33USACameron Beard (USA)Differdange - Gebazt
34FRABenoît Sinner (FRA)Peltrax - CS Dammarie-Les-Lyszt
35BELNiels De Rooze (BEL)Tarteletto - Isorexzt
36ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academyzt
37COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
38BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorexzt
39FRADany Maffeïs (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
40ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt
41FRAGuillaume Dauschy (FRA)zt
42BELThomas Deruette (BEL)Differdange - Gebazt
43COLNicolas Saenz Ballesteros (COL)Manzana - Postobonzt
44FRAMaxime Huygens (FRA)zt
45GREPolychronis Tzortzakis (GRE)Tarteletto - Isorexzt
46FRASteven Tronet (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
47FRAFlorian Deriaux (FRA)zt
48IRLDarragh O'Mahony (IRL)CC Nogent-Sur-Oisezt
49FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
50FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
51BELJeroen Pattyn (BEL)Differdange - Gebazt
52FRAJulien Gonnet (FRA)zt
53FRASimon Sellier (FRA)Total Direct Energiezt
54COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Manzana - Postobonzt
55COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
56LUXTom Thill (LUX)Differdange - Gebazt
57FRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:08
58NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept - B&b Hotels0:08
59FRANicolas Debeaumarche (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.com0:08
60BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex0:10
61BELEmiel Vermeulen (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole0:10
62ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 930:14
63FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:16
64RSAMorne Van Niekerk (RSA)Saint-Michel - Auber 930:18
65NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academy0:21
66FRAThibault Ferasse (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole0:28
67FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie0:37
68NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie0:51
69NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy3:16
70FRAClément Carisey (FRA)Israel Cycling Academy3:16
71URUJuan Andres Castaño (URU)4:22
72FRAValentin Richard (FRA)CC Villeneuve Saint-Germain4:22
73FRAChristopher Piry (FRA)CC Nogent-Sur-Oise4:22
74FRACharles Meunier (FRA)4:22
75FRANicolas Moncomble (FRA)4:22
76FRADylan Kowalski (FRA)VC Rouen 764:55
77LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Geba4:55
78FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole8:21
79FRAManuel Amand (FRA)Creuse Oxygène Guéret8:21
80FRAFlorian Van Eslander (FRA)15:00
81FRAMaxime Eloy (FRA)CC Villeneuve Saint-Germain15:00
82FRAClément Patat (FRA)Peltrax - CS Dammarie-Les-Lys17:55

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden