De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - 48^ Coppa della Pace - 45° Trofeo F.lli Anelli - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - 48^ Coppa della Pace - 45° Trofeo F.lli Anelli - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2019

48^ Coppa della Pace - 45° Trofeo F.lli Anelli 2019

ItaliëItalië - 9 Juni 2019


48^ Coppa della Pace - 45° Trofeo F.lli Anelli - 9 Juni 2019


1GERGeorg Zimmerman (GER)4:08:15
2ITALuca Rastelli (ITA)T&p - Delio - Gallina00
3ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis00
4ITAGianni Pugi (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis00
5ITAGregorio Ferri (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0'01''
6ITALuca Coati (ITA)0'01''
7RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo0'01''
8ITAAlessandro Marinozzi (ITA)0'01''
9ITAMarco Murgano (ITA)0'01''
10ITALorenzo Quartucci (ITA)0'01''
11GBRTim James (GBR)Holdsworth - Zappi0'01''
12ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0'01''
13ITAAldo Caiati (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0'01''
14USAJason Saltzman (USA)Holdsworth - Zappi0'01''
15USAConnor Brown (USA)Dimension Data - Qhubeka0'01''
16POLArtur Sowinski (POL)0'01''
17COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)0'01''
18ITARossano Mauti (ITA)0'01''
19ITAThomas Pesenti (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze0'01''
20ITARiccardo Lucca (ITA)0'01''
21ITAMattia Pellizzer (ITA)0'01''
22RUSNikita Martynov (RUS)0'01''
23ITAAndrea Cervellera (ITA)0'01''
24RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0'15''
25ITAEmanuele Barison (ITA)0'15''
26ITAManuele Tarozzi (ITA)0'20''
27ITAPasquale Abenante (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0'22''
28NEDBen Gerrits (NED)UC Monaco0'30''
29RUSAnton Popov (RUS)0'50''
30RUSAnton Vtiurin (RUS)1:00
31AUTTobias Bayer (AUT)Tirol1:00
32RUSIlya Losev (RUS)1:00
33ITAAndrea Cantoni (ITA)T&p - Delio - Gallina1:00
34ITAFabio Di Guglielmo (ITA)1:00
35FRAEdouard Bonnefoix (FRA)UC Monaco1:00
36ECUJoel Fuertes (ECU)UC Monaco1:00
37ITAAlessandro Santaromita (ITA)1:00
38GBRCalum Johnston (GBR)Holdsworth - Zappi1:00
39ITAStefano Di Benedetto (ITA)1:50
40ITALorenzo Ginestra (ITA)1:50
41ITALeonardo Giani (ITA)3:50
42ITAEmanuele Paolini (ITA)3:50
43ITALaurent Rigollet (ITA)3:50
44ITAGabriele Porta (ITA)T&p - Delio - Gallina3:50
45AUTMarkus Wildauer (AUT)Tirol3:50
46ITAEdoardo Ferri (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior3:50
47ITAFrancesco Giordano (ITA)3:50
48ITAAlberto Orlandi (ITA)3:50
49ITAMartin Nessler (ITA)3:50
50AUTMarco Friedrich (AUT)Tirol3:50
51ITANicolas Nesi (ITA)3:50

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden