De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Czech Cycling Tour - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Czech Cycling Tour - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2012

Uitslagen voor etappe

Etappe 4 - Olomouc - 176 km - 1 Juli 2012Medium berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren

Etappe

1SVKMatej Jurco (SVK)Whirlpool - Author4:26:33
2SLOJaka Bostner (SLO)Radenska0:11
3CZEJosef Cerný (CZE)Wibatech - Lmgk Ziemia Brzeska0:11
4SLOJan Polanc (SLO)Radenska0:30
5SLOLuka Pibernik (SLO)Radenska0:30
6NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Piels0:30
7RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katusha0:30
8CZEMilan Kadlec (CZE)ASC Dukla Praha0:30
9MARAdil Jelloul (MAR)Nationaal Team Van Marokko0:30
10CZEFrantisek Padour (CZE)Whirlpool - Author0:30
11MARSoufiane Haddi (MAR)Nationaal Team Van Marokko0:30
12NORJonas Orset (NOR)Froy - Trek0:30
13CZEJan Hirt (CZE)Leopard - Trek0:35
14RUSIgor Boev (RUS)Itera - Katusha2:06
15UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre2:38
16UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lampre2:38
17NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCM2:38
18ITAPaolo Morbiato (ITA)2:42
19FRAMathieu Chiocca (FRA)CC Etupes Le Doubs3:10
20GERMichel Koch (GER)LKT Team Brandenburg3:10
21DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Trefor3:10
22GERStefan Ganser (GER)Eddy Merckx - Indeland3:10
23FRAAnthony Buhler (FRA)3:10
24ESTRené Mandri (EST)Endura Racing3:10
25NEDMark Schreurs (NED)Cycling Team Jo Piels3:10
26BELVinnie Braet (BEL)Sunweb - Revor3:10
27CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Author3:10
28NEDDaan de Groot (NED)Rucanor - Line3:10
29SWEMats Andersson (SWE)Argon 18 - Unaas3:10
30SWEMichael Olsson (SWE)Cykelcity.se3:10
31POLDariusz Baranowski (POL)BDC - Marcpol3:10
32AUSJoshua Lucas Prete (AUS)Whirlpool - Author3:10
33NORSigurd Nesset (NOR)Froy - Trek3:10
34NORLorents Ola Aasvold (NOR)Plussbank - BMC3:10
35SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Trencin - Trek3:10
36BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb - Revor3:21
37NEDSteven Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels3:21
38RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katusha3:28
39CZEPetr Vakoc (CZE)CC Etupes Le Doubs3:10
40ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racing8:33
41AUSZakkari Dempster (AUS)Endura Racing8:33
42FRAIrwin Gras (FRA)8:33
43LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfin8:33
44SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenska8:33
45NORKristoffer Wormsen (NOR)Argon 18 - Unaas12:45
46AUSJohn Jack Anderson (AUS)Endura Racing12:45
47UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre12:45
48NEDLuc Loozen (NED)Rucanor - Line17:40
49CZEJiri Hudecek (CZE)Whirlpool - Author17:40
50GERFelix Donath (GER)LKT Team Brandenburg18:06
DNFNORMagnus Nordahl (NOR)Argon 18 - Unaas-
DNFCZEJirí Matousek (CZE)-
DNFSWEEdvin Wilson (SWE)Cykelcity.se-
DNFITARiccardo Bolzan (ITA)-
DNFMARIsmail Ayoune (MAR)Nationaal Team Van Marokko-
DNFCZEJiri Hochmann (CZE)ASC Dukla Praha-
DNFGERJuriy Vasyliv (GER)LKT Team Brandenburg-
DNFCZEKarel Hník (CZE)-
DNFNEDSjors Roosen (NED)Cycling Team Jo Piels-
DNFLATIndulis Bekmanis (LAT)Rietumu - Delfin-
DNFNORMagnus Tonsager (NOR)Argon 18 - Unaas-
DNFSWEAlexander Gingsjö (SWE)-
DNFUKRDmytro Volovod (UKR)ISD - Lampre-
DNFPOLPiotr Kirpsza (POL)BDC - Marcpol-
DNFNORMorten Mørland (NOR)-
DNFBELJim Aernouts (BEL)Sunweb - Revor-
DNFNORNiklas Akvik (NOR)Plussbank - BMC-
DNFBELTim Merlier (BEL)Sunweb - Revor-
DNFITAAlex Buttazzoni (ITA)-
DNFLATDmitrijs Sorokins (LAT)Rietumu - Delfin-
DNFFRANicolas Marche (FRA)-
DNFNEDDerk Abel Beckeringh (NED)Rucanor - Line-
DNFGERMatthias Bertling (GER)Eddy Merckx - Indeland-
DNFGERTobias Knaup (GER)LKT Team Brandenburg-
DNFNORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)-
DNFCZEJirí Polnický (CZE)Whirlpool - Author-
DNFSVKMatej Vysna (SVK)Dukla Trencin - Trek-
DNFRUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha-
DNFITAAngelo Ciccone (ITA)-
DNFSLOJan Tratnik (SLO)Radenska-
DNFAUSDean Windsor (AUS)Endura Racing-
DNFNEDLars Van De Vall (NED)Rucanor - Line-
DNFUKRMaksym Polischuk (UKR)-
DNFRUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katusha-
DNFFRAThomas Bouteille (FRA)-
DNFNEDTim Kerkhof (NED)Rucanor - Line-
DNFSVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trek-
DNFDENKlaus Nielsen (DEN)-
DNFITAMattia Rossi (ITA)-
DNFMARMouhcine Lahsaini (MAR)Nationaal Team Van Marokko-
DNFNEDPim De Beer (NED)Cycling Team Jo Piels-
DNFGERBastian Menzel (GER)LKT Team Brandenburg-
DNFNEDTijmen Eising (NED)Sunweb - Revor-
DNFNEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden