De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Deutschland Tour - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Deutschland Tour - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2021

Deutschland Tour 2021

DuitslandDuitsland - 26 Augustus 2021 - 29 Augustus 2021


Algemeen klassement - 29 Augustus 2021


1GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe16:29:41
2GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe0:04
3NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
4BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious0:19
5GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
6AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victorious0:21
7ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM0:22
8ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
9GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenix0:24
10GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:26
11NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
12GERJannik Steimle (GER)Deceuninck - Quick Stepzt
13NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
14GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnikzt
15GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
16GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
17BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
18PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
19ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
20GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
21AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
22GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
23PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
24BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:33
25NORAnders Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
26USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar0:46
27NEDDavid Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix1:05
28ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates2:14
29ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
30BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën2:34
31GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
32BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
33GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
34GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsmzt
35NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Step2:43
36GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation3:00
37SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nation3:09
38ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma3:22
39AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTM3:30
40NOREirik Lunder (NOR)Team Coopzt
41GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation3:38
42GERPirmin Benz (GER)Rad-Net Rose Teamzt
43GERJohannes Hodapp (GER)Sks Sauerland Nrw3:52
44BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrw4:12
45FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step4:18
46NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team4:21
47BELRuben Apers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:41
48NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel Start-Up Nationzt
49BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix4:45
50GERMarco Brenner (GER)Team Dsm5:04
51GERJakob Geßner (GER)Rad-Net Rose Team5:22
52GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe5:46
53BELSander De Pestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise5:50
54NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coop6:13
55FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTM6:30
56ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma7:15
57GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
58GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik7:25
59ITADario Cataldo (ITA)Movistar7:36
60GERRoman Duckert (GER)8:21
61ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharma8:31
62GERJohannes Adamietz (GER)9:14
63BELAbram Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrw9:43
64NORSyver Wærsted (NOR)Uno - X Pro Cycling Team10:05
65GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik10:14
66FRAValentin Retailleau (FRA)10:15
67RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo10:39
68SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious10:45
69GERHenri Uhlig (GER)Rad-Net Rose Team10:47
70NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharma10:58
71AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën11:53
72BELBert De Backer (BEL)B&b Hotels P/b KTM12:15
73GBRAlexander Richardson (GBR)Alpecin - Fenix13:18
74GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik13:21
75GERPhilipp Walsleben (GER)Alpecin - Fenix13:26
76DENJulius Johansen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team15:22
77USABenjamin King (USA)Rally Cycling15:28
78RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo15:29
79GERJanis Peter (GER)Rad-Net Rose Teamzt
80GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe15:30
81GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik15:33
82GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nation17:02
83GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik18:11
84GERFrederik Raßmann (GER)24:56
85ERIDawit Yemane (ERI)25:22
86GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid35:13

Etappe 1 - Stralsund - Schwerin - 191 km - 26 Augustus 2021Sprint

Image Deutschland Tour. Source : Site officiel du Deutschland Tour.


1GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe4:07:01
2GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
3AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
4BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
5GERJannik Steimle (GER)Deceuninck - Quick Stepzt
6NEDDavid Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
7ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
8BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
9ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
10GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Hauszt
11GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
12GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
13ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
14NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
15BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
16USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
17BELRuben Apers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
18FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
19NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
20BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
21GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
22GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
23GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
24CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
25GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
26BELSander De Pestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
27GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
28NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
29GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
30GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnikzt
31NORAnders Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
32BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
33GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
34GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
35GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
36GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victoriouszt
37NOREirik Lunder (NOR)Team Coopzt
38RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
39AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
40GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnikzt
41BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrwzt
42ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
43GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
44GERJan-Marc Temmen (GER)zt
45BELAbram Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrwzt
46ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
47GERJohannes Hodapp (GER)Sks Sauerland Nrwzt
48GERRoman Duckert (GER)zt
49ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharmazt
50ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
51GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
52GERSven Thurau (GER)zt
53SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
54FRAJulian Lino (FRA)zt
55GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Hauszt
56FRAValentin Retailleau (FRA)zt
57FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
58RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
59PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
60FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
61FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
62RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
63NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coopzt
64GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
65BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
66BELBert De Backer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
67DENJulius Johansen (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
68USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
69ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
70AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
71NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
72GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
73BELAlexander Colman (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
74FRAMaxime Jarnet (FRA)zt
75FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
76FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
77GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
78GBRAlexander Richardson (GBR)Alpecin - Fenixzt
79GERJon Knolle (GER)zt
80GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
81NORSyver Wærsted (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
82GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
83GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsmzt
84GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnikzt
85ALGAzzedine Lagab (ALG)zt
86GERHenning Bommel (GER)zt
87USAStephen Bassett (USA)Rally Cyclingzt
88BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
89ERIDawit Yemane (ERI)zt
90GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnikzt
91SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
92GERPierre-Pascal Keup (GER)Lotto - Kern Hauszt
93ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
94AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
95GERJohannes Adamietz (GER)zt
96NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel Start-Up Nationzt
97GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Hauszt
98GERJakob Geßner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
99GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
100GERDominik Bauer (GER)zt
101GERPirmin Benz (GER)Rad-Net Rose Teamzt
102GERMartin Salomon (GER)zt
103GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
104GERHenri Uhlig (GER)Rad-Net Rose Teamzt
105NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
106GERFrederik Raßmann (GER)zt
107USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
108GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
109SUIMario Spengler (SUI)Lotto - Kern Hauszt
110USAEmerson Oronte (USA)Rally Cyclingzt
111ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
112ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
113USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
114ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
115GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik2:26
116GERPhilipp Walsleben (GER)Alpecin - Fenixzt
117GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe2:30
118GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
119GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe2:30
120NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
121ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
122BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
123GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
124GERMichel Gießelmann (GER)3:54
125GERJanis Peter (GER)Rad-Net Rose Teamzt
126BELDries De Pooter (BEL)Seg Racing Academyzt
127PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
128GERFelix Groß (GER)Rad-Net Rose Teamzt
129AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux6:48
130GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid11:53
131NORDaniel Hoelgaard (NOR)Uno - X Pro Cycling Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Sangerhausen - Ilmenau - 185 km - 27 Augustus 2021Sprint

Image Deutschland Tour. Source : Site officiel du Deutschland Tour.


1NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates4:24:12
2GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
3GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
4GERJannik Steimle (GER)Deceuninck - Quick Step0:02
5NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
6NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
7GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
8USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
9ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
10BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
11GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
12FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
13NORAnders Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
14AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
15GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
16PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
17GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnikzt
18GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
19BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
20GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
21ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
22GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
23NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
24FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
25GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
26ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
27GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
28BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
29BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
30PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
31ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
32GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
33GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsmzt
34ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
35GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
36BELRuben Apers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
37ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
38ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
39BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
40GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
41GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
42BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
43AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
44GERJustin Wolf (GER)Bike Aid0:37
45SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
46NEDDavid Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix0:41
47USAKyle Murphy (USA)Rally Cycling0:53
48ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
49BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrw0:58
50NOREirik Lunder (NOR)Team Coopzt
51FRAMaxime Jarnet (FRA)zt
52AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
53GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation1:06
54GERJakob Geßner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
55GERPirmin Benz (GER)Rad-Net Rose Teamzt
56CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cycling1:20
57GERJohannes Hodapp (GER)Sks Sauerland Nrwzt
58FRAJulian Lino (FRA)zt
59NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team1:23
60NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel Start-Up Nation1:43
61FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTM2:14
62GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik2:32
63GERRoman Duckert (GER)zt
64GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
65FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:18
66GERHenri Uhlig (GER)Rad-Net Rose Teamzt
67BELSander De Pestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
68USAStephen Bassett (USA)Rally Cyclingzt
69GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victorious3:20
70SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
71BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
72GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
73ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
74GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Hauszt
75GERJohannes Adamietz (GER)zt
76BELAbram Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrw3:49
77GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Hauszt
78GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe4:36
79GERPhilipp Walsleben (GER)Alpecin - Fenix5:49
80GBRAlexander Richardson (GBR)Alpecin - Fenixzt
81GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
82NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coopzt
83NORSyver Wærsted (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
84USAEmerson Oronte (USA)Rally Cyclingzt
85GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik5:52
86NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharma6:05
87ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma6:51
88GERSven Thurau (GER)7:59
89BELAlexander Colman (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
90GERJan-Marc Temmen (GER)zt
91USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
92GERPierre-Pascal Keup (GER)Lotto - Kern Hauszt
93BELBert De Backer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
94GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik8:04
95GERJanis Peter (GER)Rad-Net Rose Teamzt
96RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
97AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën8:07
98FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
99FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
100FRAValentin Retailleau (FRA)zt
101ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharmazt
102BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
103GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohezt
104GERFelix Groß (GER)Rad-Net Rose Teamzt
105GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
106GERJon Knolle (GER)zt
107ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
108ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
109RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
110GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
111GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnikzt
112GERMichel Gießelmann (GER)9:02
113DENJulius Johansen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team9:33
114GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
115GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid11:08
116GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
117SUIMario Spengler (SUI)Lotto - Kern Haus12:53
118GERMartin Salomon (GER)zt
119GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
120ALGAzzedine Lagab (ALG)zt
121GERFrederik Raßmann (GER)zt
122GERHenning Bommel (GER)15:17
123GERDominik Bauer (GER)15:56
124ERIDawit Yemane (ERI)19:19
125RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo
126USANathan Brown (USA)Rally Cycling
127GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation
128AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
129GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus
130BELDries De Pooter (BEL)Seg Racing Academy

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Ilmenau - Erlangen - 191 km - 28 Augustus 2021Medium berg

Image Deutschland Tour. Source : Site officiel du Deutschland Tour.


1GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe4:25:15
2BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious0:11
3GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation0:12
4GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
5GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
6GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
7GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsmzt
8NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
9ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
10GERJohannes Hodapp (GER)Sks Sauerland Nrwzt
11GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
12GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
13BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
14ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
15ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
16BELSander De Pestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
17GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
18ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
19BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
20GERPirmin Benz (GER)Rad-Net Rose Teamzt
21GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
22GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnikzt
23GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
24NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
25CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
26BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
27NORAnders Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
28NOREirik Lunder (NOR)Team Coopzt
29ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharmazt
30AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
31PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
32ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
33GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
34NEDDavid Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
35GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
36FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
37GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
38GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
39BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
40NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
41ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
42ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
43GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
44GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
45RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
46NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
47GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
48BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
49SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
50GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
51AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
52PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
53AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
54ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
55NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coopzt
56ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
57GERJannik Steimle (GER)Deceuninck - Quick Stepzt
58ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:20
59USAStephen Bassett (USA)Rally Cycling0:24
60USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar0:32
61NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel Start-Up Nation0:38
62NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
63GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe0:51
64BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrw0:54
65BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix1:00
66FRAJulian Lino (FRA)1:35
67GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
68BELBert De Backer (BEL)B&b Hotels P/b KTM1:56
69GERSven Thurau (GER)zt
70NORSyver Wærsted (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
71GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victoriouszt
72GERJakob Geßner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
73GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
74FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
75FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
76ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
77FRAMaxime Jarnet (FRA)zt
78FRAValentin Retailleau (FRA)zt
79FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
80BELRuben Apers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:19
81GERJan-Marc Temmen (GER)2:33
82GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohezt
83GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnikzt
84ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
85NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
86GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Hauszt
87AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën3:29
88DENJulius Johansen (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
89GERRoman Duckert (GER)zt
90BELAbram Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrw3:34
91GERPierre-Pascal Keup (GER)Lotto - Kern Hauszt
92GERJon Knolle (GER)zt
93GERJohannes Adamietz (GER)zt
94ERIDawit Yemane (ERI)zt
95GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Hauszt
96GERJanis Peter (GER)Rad-Net Rose Team5:05
97BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
98SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
99RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
100USAEmerson Oronte (USA)Rally Cyclingzt
101ALGAzzedine Lagab (ALG)5:09
102GERDominik Bauer (GER)zt
103GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnikzt
104USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
105GBRAlexander Richardson (GBR)Alpecin - Fenixzt
106GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
107GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnikzt
108GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
109GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnikzt
110GERHenri Uhlig (GER)Rad-Net Rose Teamzt
111SUIMario Spengler (SUI)Lotto - Kern Hauszt
112FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTM5:15
113GERMichel Gießelmann (GER)zt
114GERPhilipp Walsleben (GER)Alpecin - Fenix5:17
115GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid8:27
116GERFelix Groß (GER)Rad-Net Rose Team9:43
117GERMartin Salomon (GER)zt
118USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
119GERFrederik Raßmann (GER)zt
120GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
121GERHenning Bommel (GER)11:06
122FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën
123BELAlexander Colman (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise
124GERFlorian Stork (GER)Team Dsm

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Erlangen - Nürnberg - 160 km - 29 Augustus 2021Sprint

Image Deutschland Tour. Source : Site officiel du Deutschland Tour.


1NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates3:33:25
2GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
3ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
4NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
5ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
6AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
7GERJannik Steimle (GER)Deceuninck - Quick Stepzt
8FRAValentin Retailleau (FRA)zt
9GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
10GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
11GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
12GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
13GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnikzt
14BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
15GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
16GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
17NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coopzt
18GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Nippozt
19ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
20ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
21USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
22PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
23BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
24AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
25ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharmazt
26NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
27PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
28NEDDavid Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
29GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
30AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën0:05
31NORAnders Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Team0:07
32GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
33BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
34BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix0:13
35ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates1:48
36ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
37ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma2:05
38BELRuben Apers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:08
39BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
40GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
41SUIReto Hollenstein (SUI)Israel Start-Up Nationzt
42BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
43AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
44BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrwzt
45GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
46GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
47GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsmzt
48BELSander De Pestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
49GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
50GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
51BELAbram Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrwzt
52NOREirik Lunder (NOR)Team Coopzt
53RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
54GERJanis Peter (GER)Rad-Net Rose Teamzt
55GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
56GERJakob Geßner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
57GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohezt
58DENJulius Johansen (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
59NORSyver Wærsted (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
60GBRAlexander Richardson (GBR)Alpecin - Fenixzt
61GERJohannes Hodapp (GER)Sks Sauerland Nrwzt
62SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
63NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
64NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel Start-Up Nationzt
65GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnikzt
66GERPirmin Benz (GER)Rad-Net Rose Teamzt
67GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnikzt
68GERJohannes Adamietz (GER)zt
69NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
70GERRoman Duckert (GER)zt
71GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnikzt
72GERFrederik Raßmann (GER)zt
73GERHenri Uhlig (GER)Rad-Net Rose Teamzt
74GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
75ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
76RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
77USABenjamin King (USA)Rally Cyclingzt
78FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
79BELBert De Backer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
80FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
81GERPhilipp Walsleben (GER)Alpecin - Fenixzt
82GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid2:17
83GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
84GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnikzt
85ERIDawit Yemane (ERI)zt
86NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
87GERJan-Marc Temmen (GER)
88GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus
89GERMartin Salomon (GER)
90BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTM
91GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid
92GERHenning Bommel (GER)
93GERSven Thurau (GER)
94FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTM
95ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharma
96ALGAzzedine Lagab (ALG)
97GERDominik Bauer (GER)
98GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victorious
99ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar
100GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious
101ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistar
102BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden