De site voor alle sporten

Menu
 

Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Home

Gedetailleerde uitslagen

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs 2020

1 Januari 2020 - 27 Januari 2020

Ronde :

Uitslagen

24 Januari 2020
02h00Sport Boys (PER)Sport Boys - PeñarolPeñarol (URU)
03h00Vegalta Sendai (JAP)Vegalta Sendai2 - 3V-Varen NagasakiV-Varen Nagasaki (JAP)
09h00Urartu FC (ARM)Urartu FC - FC Torpedo ArmavirFC Torpedo Armavir (RUS)
10h00FSV 63 Luckenwalde (GER)FSV 63 Luckenwalde - Bischofswerdaer FV 08Bischofswerdaer FV 08 (GER)
11h00FC Fredericia (DEN)FC Fredericia - Esbjerg FBEsbjerg FB (DEN)
11h00MFK Dubnica (SVK)MFK Dubnica - 1. SK Prostejov1. SK Prostejov (CZE)
11h30Keshla FK (AZE)Keshla FK - MFK Zemplín MichalovceMFK Zemplín Michalovce (SVK)
13h00FC Nordsjælland (DEN)FC Nordsjælland - Aarhus GFAarhus GF (DEN)
13h00Silkeborg IF (DEN)Silkeborg IF - FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN)
13h00Viborg FF (DEN)Viborg FF - SonderjyskESonderjyskE (DEN)
13h00Pogon Szczecin (POL)Pogon Szczecin - SK Sturm GrazSK Sturm Graz (AUT)
13h30VfB Stuttgart (GER)VfB Stuttgart - Dynamo DresdenDynamo Dresden (GER)
14h00FC Admira Wacker Mödling (AUT)FC Admira Wacker Mödling - SV HornSV Horn (AUT)
14h00Chojniczanka Chojnice (POL)Chojniczanka Chojnice - Unia JanikowoUnia Janikowo (POL)
14h00Grorud IL (NOR)Grorud IL - FK Bodø/GlimtFK Bodø/Glimt (NOR)
14h00FC Oleksandriya (UKR)FC Oleksandriya - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov (MAC)
14h00NK Rogaska (SLO)NK Rogaska - NK MIK CM CeljeNK MIK CM Celje (SLO)
14h00CS Universitatea Craiova (ROU)CS Universitatea Craiova - MFK KarvináMFK Karviná (CZE)
14h00Viitorul Constanta (ROU)Viitorul Constanta - KF BallkaniKF Ballkani (KOS)
14h00Viitorul Constanta (ROU)Viitorul Constanta - Jagiellonia BialystokJagiellonia Bialystok (POL)
14h00Wolfsberger AC / St. Andrä (AUT)Wolfsberger AC / St. Andrä - CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova (ROU)
14h00Terengganu FC (MAS)Terengganu FC - Persepam Madura UtamaPersepam Madura Utama (INA)
15h00Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv - Hajduk SplitHajduk Split (CRO)
15h00Dinamo Zagreb (CRO)Dinamo Zagreb - NK Orijent RijekaNK Orijent Rijeka (CRO)
16h00Örebro SK (SWE)Örebro SK - Jönköpings Södra IFJönköpings Södra IF (SWE)
16h00Szombathelyi Haladás (HUN)Szombathelyi Haladás - SV LafnitzSV Lafnitz (AUT)
17h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - Dundalk FCDundalk FC (IRL)
17h00Start Kristiansand (NOR)Start Kristiansand - Sørlandslaget FVNSørlandslaget FVN (NOR)
17h00Ullensaker/Kisa IL (NOR)Ullensaker/Kisa IL - KFUM Fotball OsloKFUM Fotball Oslo (NOR)
18h00Raufoss IL (NOR)Raufoss IL - Ham-KamHam-Kam (NOR)
18h00Strømmen IF (NOR)Strømmen IF - Elverum FotballElverum Fotball (NOR)
18h00Thisted FC (DEN)Thisted FC - Nørresundby FBNørresundby FB (DEN)
19h00IFK Malmö (SWE)IFK Malmö - Malmö FFMalmö FF (SWE)
19h00Sandefjord (NOR)Sandefjord - FK TønsbergFK Tønsberg (NOR)
19h00Bærum SK (NOR)Bærum SK - Moss FKMoss FK (NOR)
19h00SC Neusiedl am See 1919 (AUT)SC Neusiedl am See 1919 - SK Rapid Wien AmateureSK Rapid Wien Amateure (AUT)
19h30FC Oberneuland (GER)FC Oberneuland - SV Drochtersen/AsselSV Drochtersen/Assel (GER)
22h00Columbus Crew SC (USA)Columbus Crew SC - Ventura County FusionVentura County Fusion (USA)

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden