De site voor alle sporten

Menu
 

Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Home

Gedetailleerde uitslagen

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs 2020

1 Januari 2020 - 16 Juli 2020

Ronde :

Uitslagen - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs 2020

11 Juli 2020
08h30Rotor Volgograd (RUS)Rotor Volgograd0 - 0FC Sokol SaratovFC Sokol Saratov (RUS)
10h00KS Kutno (POL)KS Kutno3 - 1Pelikan LowiczPelikan Lowicz (POL)
10h00MFK Snina (SVK)MFK Snina3 - 2MFK Vranov Nad ToplouMFK Vranov Nad Toplou (SVK)
10h00NK Croatia Sesvete (CRO)NK Croatia Sesvete2 - 3NK DubravaNK Dubrava (CRO)
10h00GKS Pniówek Pawlowice (POL)GKS Pniówek Pawlowice1 - 1Górnik Zabrze 2Górnik Zabrze 2 (POL)
10h00Lokomotiv Sofia (BUL)Lokomotiv Sofia - FK Nadezhda DobroslavtsiFK Nadezhda Dobroslavtsi (BUL)
10h30SVG Reichenau (AUT)SVG Reichenau7 - 2FC Union InnsbruckFC Union Innsbruck (AUT)
10h30MFK Tatran Liptovsky Mikulas (SVK)MFK Tatran Liptovsky Mikulas4 - 1Tatran PresovTatran Presov (SVK)
10h30FK Nové Sady Olomouc (CZE)FK Nové Sady Olomouc4 - 4TJ Jiskra RýmarovTJ Jiskra Rýmarov (CZE)
10h30Szeged-Csanád (HUN)Szeged-Csanád4 - 1Kecskeméti TEKecskeméti TE (HUN)
10h30Debreceni EAC (HUN)Debreceni EAC2 - 0Békéscsaba 1912Békéscsaba 1912 (HUN)
10h301. FC Karlovy Vary (CZE)1. FC Karlovy Vary2 - 4FK Dukla Prague BFK Dukla Prague B (CZE)
10h30LKS Czaniec (POL)LKS Czaniec1 - 2BKS Stal Bielsko-BialaBKS Stal Bielsko-Biala (POL)
11h00MKS Piaseczno (POL)MKS Piaseczno5 - 0RKP 1926 Bron RadomRKP 1926 Bron Radom (POL)
11h00Inter Bratislava (SVK)Inter Bratislava4 - 3MSK Povazská BystricaMSK Povazská Bystrica (SVK)
11h00Ruch Chorzów (POL)Ruch Chorzów4 - 1Stal BrzegStal Brzeg (POL)
11h00UFC Szekszárd (HUN)UFC Szekszárd4 - 2Majosi SEMajosi SE (HUN)
11h00KS Wisla Pulawy (POL)KS Wisla Pulawy4 - 0Mazur KarczewMazur Karczew (POL)
11h00Vasas Budapest (HUN)Vasas Budapest3 - 1Csákvári TKCsákvári TK (HUN)
11h00KS Hutnik Kraków (POL)KS Hutnik Kraków3 - 2Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg (POL)
11h00FK Púchov (SVK)FK Púchov3 - 1CSK Uherský BrodCSK Uherský Brod (CZE)
11h00MFK Vyskov (CZE)MFK Vyskov3 - 1FK HodonínFK Hodonín (CZE)
11h00FC Slovan Rosice (CZE)FC Slovan Rosice2 - 3FK BlanskoFK Blansko (CZE)
11h00TJ Slovan Bzenec (CZE)TJ Slovan Bzenec2 - 21. SC Znojmo1. SC Znojmo (CZE)
11h00Gyirmót SE (HUN)Gyirmót SE2 - 0FC AjkaFC Ajka (HUN)
11h00Lechia Tomaszów Mazowiecki (POL)Lechia Tomaszów Mazowiecki2 - 1SKS Lider WloclawekSKS Lider Wloclawek (POL)
11h00Budapest Honvéd FC (HUN)Budapest Honvéd FC1 - 2Bodajk FC SiófokBodajk FC Siófok (HUN)
11h00MKS Kluczbork (POL)MKS Kluczbork1 - 3RKS RadomskoRKS Radomsko (POL)
11h00Unia Skierniewice (POL)Unia Skierniewice1 - 1KS Mszczonowianka MszczonówKS Mszczonowianka Mszczonów (POL)
11h00Gyori ETO FC (HUN)Gyori ETO FC0 - 2Budafoki MTEBudafoki MTE (HUN)
12h00Jarota Jarocin (POL)Jarota Jarocin5 - 1LKS GoluchówLKS Goluchów (POL)
12h00Stal Krasnik (POL)Stal Krasnik4 - 0Lewart LubartówLewart Lubartów (POL)
12h00RSC Anderlecht (BEL)RSC Anderlecht3 - 0Sint-Truidense VVSint-Truidense VV (BEL)
13h00Motherwell (SCO)Motherwell1 - 0Dundee UnitedDundee United (SCO)
13h00SG Union Sandersdorf (GER)SG Union Sandersdorf0 - 3BSG Chemie LeipzigBSG Chemie Leipzig (GER)
14h00VSG Altglienicke (GER)VSG Altglienicke2 - 0Tennis Borussia BerlinTennis Borussia Berlin (GER)
14h00FK Krupa (BIH)FK Krupa1 - 0FK BrodaracFK Brodarac (SRB)
14h30VV Spijkenisse (NED)VV Spijkenisse0 - 4ASWHASWH (NED)
15h00FC Khimki (RUS)FC Khimki4 - 0FC Lokomotiv-Kazanka MoscowFC Lokomotiv-Kazanka Moscow (RUS)
15h00Standard Luik (BEL)Standard Luik1 - 2Oud Heverlee LeuvenOud Heverlee Leuven (BEL)
15h00K.V. Kortrijk (BEL)K.V. Kortrijk0 - 1Cercle BruggeCercle Brugge (BEL)
15h00FK Borec Veles (MAC)FK Borec Veles0 - 1FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola (MAC)
16h00Zulte-Waregem (BEL)Zulte-Waregem5 - 0Red Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren (BEL)
16h00Borac Banja Luka (BIH)Borac Banja Luka4 - 2FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica (SRB)
16h00FC Atom Novovoronezh (RUS)FC Atom Novovoronezh0 - 2FC Avangard KurskFC Avangard Kursk (RUS)
16h00FK Kozlovice (CZE)FK KozloviceGeannuleerdSK Hanácká Slavia KromerizSK Hanácká Slavia Kromeriz (CZE)
16h30ESMTK Labdarúgó (HUN)ESMTK Labdarúgó - MTK Budapest FCMTK Budapest FC (HUN)
17h00FC Chambly Oise (FRA)FC Chambly Oise1 - 1Boulogne-sur-MerBoulogne-sur-Mer (FRA)
17h00Rabotnicki Skopje (MAC)Rabotnicki SkopjeGeannuleerdFK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov (MAC)
17h30FC Krasnodar II (RUS)FC Krasnodar II3 - 1FK Akron TogliattiFK Akron Togliatti (RUS)
17h30NK Nedelisce (CRO)NK Nedelisce0 - 3NK Medimurje CakovecNK Medimurje Cakovec (CRO)
18h00Club Brugge (BEL)Club Brugge6 - 0KV MechelenKV Mechelen (BEL)
18h00SK Bischofshofen (AUT)SK Bischofshofen3 - 1ATSV Stadl-PauraATSV Stadl-Paura (AUT)
18h00SU Sankt Martin im Mühlkreis (AUT)SU Sankt Martin im Mühlkreis1 - 4Union GurtenUnion Gurten (AUT)
18h00Proleter Novi Sad (SRB)Proleter Novi Sad1 - 1FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica (SRB)
18h00TSC Backa Topola (SRB)TSC Backa Topola1 - 1FK Backa PalankaFK Backa Palanka (SRB)
18h30SV Sedda Bad Schallerbach (AUT)SV Sedda Bad Schallerbach1 - 1WSC Hertha WelsWSC Hertha Wels (AUT)
19h00SC Schwaz (AUT)SC Schwaz3 - 1SV InnsbruckSV Innsbruck (AUT)

Ploegen