De site voor alle sporten

Menu
AEK Larnaca

Voetbal - AEK Larnaca

CyprusCyprus - Larnaca- Opgericht 1994

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

AEK Larnaca - Uitslagen

Cypriotische Eerste Divisie - Voorronde - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
3de1593601811+7
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
4de95230138+5
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
4de6413053+2
30 Augustus 2019 - 18h00
Speeldag 2
Pafos FC (6)Pafos FC0 - 2AEK LarnacaAEK Larnaca (3)
15 September 2019 - 17h00
Speeldag 3
AEK Larnaca (3)AEK Larnaca2 - 2Omonia NicosiaOmonia Nicosia (1)
20 September 2019 - 18h00
Speeldag 4
Olympiakos Nicosia (10)Olympiakos Nicosia2 - 2AEK LarnacaAEK Larnaca (6)
27 September 2019 - 18h00
Speeldag 1
AEK Larnaca (6)AEK Larnaca0 - 0Apollon LimassolApollon Limassol (5)
4 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 5
AEK Larnaca (3)AEK Larnaca5 - 1Ethnikos Achna F.C.Ethnikos Achna F.C. (5)
21 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 6
AEL Limassol (7)AEL Limassol1 - 1AEK LarnacaAEK Larnaca (3)
27 Oktober 2019 - 16h00
Speeldag 7
AEK Larnaca (4)AEK Larnaca4 - 4Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni (11)
2 November 2019 - 17h00
Speeldag 8
Apoel FC Nicosia (4)Apoel FC Nicosia0 - 0AEK LarnacaAEK Larnaca (5)
8 November 2019 - 18h00
Speeldag 9
AEK Larnaca (3)AEK Larnaca2 - 1Doxa KatokopiaDoxa Katokopia (12)
23 November 2019 - 17h00
Speeldag 10
Nea Salamina FCNea Salamina FC - AEK LarnacaAEK Larnaca
30 November 2019 - 17h00
Speeldag 11
AEK LarnacaAEK Larnaca - Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
7 December 2019 - 17h00
Speeldag 12
Apollon LimassolApollon Limassol - AEK LarnacaAEK Larnaca
14 December 2019 - 17h00
Speeldag 13
AEK LarnacaAEK Larnaca - Pafos FCPafos FC
21 December 2019 - 17h00
Speeldag 14
Omonia NicosiaOmonia Nicosia - AEK LarnacaAEK Larnaca
4 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 15
AEK LarnacaAEK Larnaca - Olympiakos NicosiaOlympiakos Nicosia
11 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 16
Ethnikos Achna F.C.Ethnikos Achna F.C. - AEK LarnacaAEK Larnaca
18 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 17
AEK LarnacaAEK Larnaca - AEL LimassolAEL Limassol
25 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 18
Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni - AEK LarnacaAEK Larnaca
1 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 19
AEK LarnacaAEK Larnaca - Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia
8 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 20
Doxa KatokopiaDoxa Katokopia - AEK LarnacaAEK Larnaca
15 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 21
AEK LarnacaAEK Larnaca - Nea Salamina FCNea Salamina FC
22 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 22
Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta - AEK LarnacaAEK Larnaca

UEFA Europa League - Derde Ronde - 2019/2020

8 Augustus 2019 - 17h30
Derde Ronde
AEK LarnacaAEK Larnaca1 - 1KAA GentKAA Gent (BEL)
15 Augustus 2019 - 20h30
Derde Ronde
KAA Gent (BEL)KAA Gent3 - 0AEK LarnacaAEK Larnaca

UEFA Europa League - Tweede Kwalificatieronde - 2019/2020

25 Juli 2019 - 17h30
Tweede Kwalificatieronde
AEK LarnacaAEK Larnaca3 - 0Levski SofiaLevski Sofia (BUL)
1 Augustus 2019 - 18h30
Tweede Kwalificatieronde
Levski Sofia (BUL)Levski Sofia0 - 4AEK LarnacaAEK Larnaca

UEFA Europa League - Eerste Kwalificatieronde - 2019/2020

11 Juli 2019 - 17h30
Tweede Kwalificatieronde
AEK LarnacaAEK Larnaca1 - 0FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena (MDA)
18 Juli 2019 - 19h00
Tweede Kwalificatieronde
FC Petrocub Sarata-Galbena (MDA)FC Petrocub Sarata-Galbena0 - 1AEK LarnacaAEK Larnaca

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden