De site voor alle sporten

Menu
Belshyna Babruisk

Voetbal - Belshyna Babruisk

Wit-RuslandWit-Rusland - Babruysk- Opgericht 1976

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Belshyna Babruisk - Uitslagen

Wit-Rusland Opperste Liga - Regulier Seizoen - 2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
16de71614111234-22
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
16de28026518-13
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
15de58125716-9
22 Maart 2020 - 14h00
Speeldag 1
Belshyna Babruisk (15)Belshyna BabruiskUitgesteldFC MinskFC Minsk (1)
27 Maart 2020 - 16h00
Speeldag 2
FC Torpedo-BelAZ Zhodino (3)FC Torpedo-BelAZ ZhodinoUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk (15)
3 April 2020 - 16h00
Speeldag 3
Belshyna Babruisk (16)Belshyna BabruiskUitgesteldFC GorodeyaFC Gorodeya (14)
10 April 2020 - 18h00
Speeldag 4
FC Neman Grodno (11)FC Neman GrodnoUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk (16)
17 April 2020 - 16h30
Speeldag 5
Belshyna Babruisk (16)Belshyna BabruiskUitgesteldFC SmolevichiFC Smolevichi (15)
26 April 2020 - 13h00
Speeldag 6
FC Slutsk (1)FC SlutskUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk (16)
3 Mei 2020 - 13h00
Speeldag 7
Belshyna Babruisk (16)Belshyna BabruiskUitgesteldFC Dinamo BrestFC Dinamo Brest (7)
10 Mei 2020 - 13h00
Speeldag 8
FC Isloch Minsk Raion (5)FC Isloch Minsk RaionUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk (16)
17 Mei 2020 - 14h00
Speeldag 9
Belshyna Babruisk (16)Belshyna BabruiskUitgesteldFC VitebskFC Vitebsk (10)
22 Mei 2020 - 19h00
Speeldag 10
Shakhtyor Soligorsk (3)Shakhtyor SoligorskUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk (16)
30 Mei 2020 - 16h00
Speeldag 11
Belshyna Babruisk (16)Belshyna BabruiskUitgesteldFC Slavia MozyrFC Slavia Mozyr (7)
7 Juni 2020 - 17h00
Speeldag 12
Belshyna Babruisk (16)Belshyna BabruiskUitgesteldDinamo MinskDinamo Minsk (8)
14 Juni 2020 - 15h00
Speeldag 13
FC Energetik-BGU Minsk (5)FC Energetik-BGU MinskUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk (16)
21 Juni 2020 - 15h00
Speeldag 14
Belshyna Babruisk (16)Belshyna BabruiskUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov (1)
28 Juni 2020 - 17h00
Speeldag 15
FC Rukh Brest (10)FC Rukh BrestUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk (16)
5 Juli 2020 - 15h00
Speeldag 16
FC Minsk (14)FC Minsk2 - 2Belshyna BabruiskBelshyna Babruisk (16)
11 Juli 2020 - 15h30
Speeldag 17
Belshyna Babruisk (16)Belshyna Babruisk - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino (6)
25 Juli 2020 - 17h00
Speeldag 18
FC GorodeyaFC GorodeyaUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk
1 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 19
Belshyna BabruiskBelshyna BabruiskUitgesteldFC Neman GrodnoFC Neman Grodno
8 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 20
FC SmolevichiFC SmolevichiUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk
15 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 21
Belshyna BabruiskBelshyna BabruiskUitgesteldFC SlutskFC Slutsk
22 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 22
FC Dinamo BrestFC Dinamo BrestUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk
29 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 23
Belshyna BabruiskBelshyna BabruiskUitgesteldFC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion
5 September 2020 - 17h00
Speeldag 24
FC VitebskFC VitebskUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk
12 September 2020 - 17h00
Speeldag 25
Belshyna BabruiskBelshyna BabruiskUitgesteldShakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk
19 September 2020 - 17h00
Speeldag 26
FC Slavia MozyrFC Slavia MozyrUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk
26 September 2020 - 17h00
Speeldag 27
Dinamo MinskDinamo MinskUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk
3 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 28
Belshyna BabruiskBelshyna BabruiskUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk
10 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 29
FC BATE BorisovFC BATE BorisovUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk
17 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 30
Belshyna BabruiskBelshyna BabruiskUitgesteldFC Rukh BrestFC Rukh Brest

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 2020

1 Februari 2020 - 13h00FK Gomel (BLR)FK GomelUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk
8 Februari 2020 - 12h00Belshyna BabruiskBelshyna BabruiskUitgesteldFC Lokomotiv GomelFC Lokomotiv Gomel (BLR)
11 Februari 2020 - 12h00Dinamo Minsk (BLR)Dinamo MinskUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk
15 Februari 2020 - 11h00Belshyna BabruiskBelshyna BabruiskUitgesteldFC SlutskFC Slutsk (BLR)
22 Februari 2020 - 12h00Belshyna BabruiskBelshyna BabruiskUitgesteldFC GorodeyaFC Gorodeya (BLR)
26 Februari 2020 - 12h00Belshyna BabruiskBelshyna BabruiskUitgesteldFK GomelFK Gomel (BLR)
29 Februari 2020 - 12h00Belshyna BabruiskBelshyna BabruiskUitgesteldFC Sputnik RechitsaFC Sputnik Rechitsa (BLR)
6 Maart 2020 - 12h00Belshyna BabruiskBelshyna BabruiskUitgesteldFC VitebskFC Vitebsk (BLR)
15 Maart 2020 - 10h00Belshyna BabruiskBelshyna BabruiskUitgesteldFC Khimik SvetlogorskFC Khimik Svetlogorsk (BLR)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden