De site voor alle sporten

Menu
FC Energetik-BGU Minsk

Voetbal - FC Energetik-BGU Minsk

Wit-RuslandWit-Rusland - Minsk- Opgericht 1996

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

FC Energetik-BGU Minsk - Uitslagen

Wit-Rusland Opperste Liga - Regulier Seizoen - 2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
4de29169252315+8
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
6de137412157+8
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
3de169513880
19 Maart 2020 - 15h00
Speeldag 1
FC Energetik-BGU Minsk (3)FC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov (14)
27 Maart 2020 - 18h00
Speeldag 2
FC Rukh Brest (9)FC Rukh BrestUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk (2)
5 April 2020 - 13h00
Speeldag 3
FC Energetik-BGU Minsk (1)FC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC MinskFC Minsk (3)
11 April 2020 - 15h00
Speeldag 4
FC Torpedo-BelAZ Zhodino (2)FC Torpedo-BelAZ ZhodinoUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk (1)
16 April 2020 - 16h30
Speeldag 5
FC Energetik-BGU Minsk (4)FC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC GorodeyaFC Gorodeya (6)
24 April 2020 - 19h00
Speeldag 6
FC Neman Grodno (10)FC Neman GrodnoUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk (8)
1 Mei 2020 - 15h00
Speeldag 7
FC Smolevichi (15)FC SmolevichiUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk (4)
8 Mei 2020 - 16h00
Speeldag 8
FC Slutsk (2)FC SlutskUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk (4)
16 Mei 2020 - 14h00
Speeldag 9
FC Energetik-BGU Minsk (3)FC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC Dinamo BrestFC Dinamo Brest (7)
23 Mei 2020 - 17h30
Speeldag 10
FC Isloch Minsk Raion (6)FC Isloch Minsk RaionUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk (2)
31 Mei 2020 - 15h00
Speeldag 11
FC Energetik-BGU Minsk (2)FC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC VitebskFC Vitebsk (11)
7 Juni 2020 - 19h00
Speeldag 12
Shakhtyor Soligorsk (2)Shakhtyor SoligorskUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk (4)
14 Juni 2020 - 15h00
Speeldag 13
FC Energetik-BGU Minsk (5)FC Energetik-BGU MinskUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk (16)
20 Juni 2020 - 19h00
Speeldag 14
Dinamo Minsk (8)Dinamo MinskUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk (6)
26 Juni 2020 - 16h00
Speeldag 15
FC Energetik-BGU Minsk (4)FC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC Slavia MozyrFC Slavia Mozyr (12)
4 Juli 2020 - 15h00
Speeldag 16
FC BATE Borisov (2)FC BATE Borisov0 - 1FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk (4)
18 Juli 2020 - 17h00
Speeldag 17
FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC Rukh BrestFC Rukh Brest
25 Juli 2020 - 17h00
Speeldag 18
FC MinskFC MinskUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk
1 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 19
FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
8 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 20
FC GorodeyaFC GorodeyaUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk
15 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 21
FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC Neman GrodnoFC Neman Grodno
22 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 22
FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC SmolevichiFC Smolevichi
29 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 23
FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC SlutskFC Slutsk
5 September 2020 - 17h00
Speeldag 24
FC Dinamo BrestFC Dinamo BrestUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk
12 September 2020 - 17h00
Speeldag 25
FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion
19 September 2020 - 17h00
Speeldag 26
FC VitebskFC VitebskUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk
26 September 2020 - 17h00
Speeldag 27
FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU MinskUitgesteldShakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk
3 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 28
Belshyna BabruiskBelshyna BabruiskUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk
10 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 29
FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU MinskUitgesteldDinamo MinskDinamo Minsk
17 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 30
FC Slavia MozyrFC Slavia MozyrUitgesteldFC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 2020

22 Januari 2020 - 09h00FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion (BLR)
2 Februari 2020 - 10h00FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC Underdog ChistFC Underdog Chist (BLR)
19 Februari 2020 - 09h00FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC SmorgonFC Smorgon (BLR)
7 Maart 2020 - 11h00FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC Sputnik RechitsaFC Sputnik Rechitsa (BLR)
12 Maart 2020 - 10h00FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC SmorgonFC Smorgon (BLR)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden