De site voor alle sporten

Menu
FC BATE Borisov

Voetbal - FC BATE Borisov

Wit-RuslandWit-Rusland - Borisov- Opgericht 1973

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

FC BATE Borisov - Uitslagen

Wit-Rusland Opperste Liga - Regulier Seizoen - 2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste30169342917+12
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
5de148422106+4
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
1ste1685121911+8
19 Maart 2020 - 15h00
Speeldag 1
FC Energetik-BGU Minsk (3)FC Energetik-BGU MinskUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov (14)
28 Maart 2020 - 13h00
Speeldag 2
FC Slavia Mozyr (10)FC Slavia MozyrUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov (14)
4 April 2020 - 16h30
Speeldag 3
FC BATE Borisov (13)FC BATE BorisovUitgesteldFC Rukh BrestFC Rukh Brest (12)
12 April 2020 - 14h00
Speeldag 4
FC Minsk (10)FC MinskUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov (7)
18 April 2020 - 19h00
Speeldag 5
FC BATE Borisov (7)FC BATE BorisovUitgesteldFC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino (2)
25 April 2020 - 16h00
Speeldag 6
FC Gorodeya (9)FC GorodeyaUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov (4)
3 Mei 2020 - 17h00
Speeldag 7
FC BATE Borisov (3)FC BATE BorisovUitgesteldFC Neman GrodnoFC Neman Grodno (14)
10 Mei 2020 - 17h00
Speeldag 8
FC Smolevichi (15)FC SmolevichiUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov (1)
16 Mei 2020 - 18h00
Speeldag 9
FC BATE Borisov (1)FC BATE BorisovUitgesteldFC SlutskFC Slutsk (4)
20 Mei 2020 - 18h00
Speeldag 10
FC Dinamo Brest (9)FC Dinamo BrestUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov (1)
31 Mei 2020 - 17h00
Speeldag 11
FC BATE Borisov (1)FC BATE BorisovUitgesteldFC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion (8)
7 Juni 2020 - 15h00
Speeldag 12
FC Vitebsk (11)FC VitebskUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov (1)
14 Juni 2020 - 19h00
Speeldag 13
FC BATE Borisov (1)FC BATE BorisovUitgesteldShakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk (2)
21 Juni 2020 - 15h00
Speeldag 14
Belshyna Babruisk (16)Belshyna BabruiskUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov (1)
27 Juni 2020 - 19h30
Speeldag 15
FC BATE Borisov (1)FC BATE BorisovUitgesteldDinamo MinskDinamo Minsk (7)
4 Juli 2020 - 15h00
Speeldag 16
FC BATE Borisov (1)FC BATE Borisov0 - 1FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk (3)
18 Juli 2020 - 17h00
Speeldag 17
FC BATE BorisovFC BATE BorisovUitgesteldFC Slavia MozyrFC Slavia Mozyr
25 Juli 2020 - 17h00
Speeldag 18
FC Rukh BrestFC Rukh BrestUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov
1 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 19
FC BATE BorisovFC BATE BorisovUitgesteldFC MinskFC Minsk
8 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 20
FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ ZhodinoUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov
15 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 21
FC BATE BorisovFC BATE BorisovUitgesteldFC GorodeyaFC Gorodeya
22 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 22
FC Neman GrodnoFC Neman GrodnoUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov
29 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 23
FC BATE BorisovFC BATE BorisovUitgesteldFC SmolevichiFC Smolevichi
5 September 2020 - 17h00
Speeldag 24
FC SlutskFC SlutskUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov
12 September 2020 - 17h00
Speeldag 25
FC BATE BorisovFC BATE BorisovUitgesteldFC Dinamo BrestFC Dinamo Brest
19 September 2020 - 17h00
Speeldag 26
FC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk RaionUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov
26 September 2020 - 17h00
Speeldag 27
FC BATE BorisovFC BATE BorisovUitgesteldFC VitebskFC Vitebsk
3 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 28
Shakhtyor SoligorskShakhtyor SoligorskUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov
10 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 29
FC BATE BorisovFC BATE BorisovUitgesteldBelshyna BabruiskBelshyna Babruisk
17 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 30
Dinamo MinskDinamo MinskUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 2020

25 Januari 2020 - 11h00FC BATE BorisovFC BATE BorisovUitgesteldFC VitebskFC Vitebsk (BLR)
1 Februari 2020 - 15h00FC Fastav Zlín (CZE)FC Fastav ZlínUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov
7 Februari 2020 - 09h00FC BATE BorisovFC BATE BorisovUitgesteld1. FK Príbram1. FK Príbram (CZE)
7 Februari 2020 - 15h00FC BATE BorisovFC BATE BorisovUitgesteldFC SochiFC Sochi (RUS)
11 Februari 2020 - 15h00Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo KyivUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov
23 Februari 2020 - 14h00FC BATE BorisovFC BATE BorisovUitgesteldFC Zhetysu TaldykorganFC Zhetysu Taldykorgan (KAZ)
28 Februari 2020 - 15h00FC Rukh Vynnyky (UKR)FC Rukh VynnykyUitgesteldFC BATE BorisovFC BATE Borisov
28 Februari 2020 - 09h00FC BATE BorisovFC BATE BorisovUitgesteldFC AktobeFC Aktobe (KAZ)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden