De site voor alle sporten

Menu
FC Vitebsk

Voetbal - FC Vitebsk

Wit-RuslandWit-Rusland - Vitebsk- Opgericht 1960

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

FC Vitebsk - Uitslagen

Wit-Rusland Opperste Liga - Regulier Seizoen - 2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
12de3403123-1
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
10de11010110
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
10de2302112-1
29 Maart 2019 - 16h45
Speeldag 1
FC Minsk (8)FC Minsk0 - 0FC VitebskFC Vitebsk (7)
5 April 2019 - 18h45
Speeldag 2
FC Gorodeya (14)FC Gorodeya1 - 1FC VitebskFC Vitebsk (10)
14 April 2019 - 17h45
Speeldag 3
FC Vitebsk (11)FC Vitebsk1 - 1FC Torpedo MinskFC Torpedo Minsk (8)
19 April 2019 - 19h45
Speeldag 4
FC Neman Grodno (7)FC Neman Grodno1 - 0FC VitebskFC Vitebsk (12)
26 April 2019 - 15h45
Speeldag 5
FC VitebskFC Vitebsk - FC SlutskFC Slutsk
4 Mei 2019 - 19h00
Speeldag 6
FK GomelFK Gomel - FC VitebskFC Vitebsk
5 Mei 2019 - 19h00
Speeldag 7
FC VitebskFC Vitebsk - Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk
17 Mei 2019 - 19h00
Speeldag 8
FC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion - FC VitebskFC Vitebsk
23 Mei 2019 - 19h00
Speeldag 9
FC VitebskFC Vitebsk - FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk
30 Mei 2019 - 19h00
Speeldag 10
FC VitebskFC Vitebsk - Dinamo MinskDinamo Minsk
14 Juni 2019 - 11h00
Speeldag 11
FC Torpedo ZhodinoFC Torpedo Zhodino - FC VitebskFC Vitebsk
21 Juni 2019 - 19h00
Speeldag 12
FC VitebskFC Vitebsk - FC Dnepr MogilevFC Dnepr Mogilev
28 Juni 2019 - 11h00
Speeldag 13
FC BATE BorisovFC BATE Borisov - FC VitebskFC Vitebsk
5 Juli 2019 - 19h00
Speeldag 14
FC VitebskFC Vitebsk - FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest
12 Juli 2019 - 16h00
Speeldag 15
FC Slavia MozyrFC Slavia Mozyr - FC VitebskFC Vitebsk
19 Juli 2019 - 19h00
Speeldag 16
FC MinskFC Minsk - FC VitebskFC Vitebsk
9 Augustus 2019 - 19h00
Speeldag 17
FC VitebskFC Vitebsk - FC GorodeyaFC Gorodeya
16 Augustus 2019 - 11h00
Speeldag 18
FC Torpedo MinskFC Torpedo Minsk - FC VitebskFC Vitebsk
23 Augustus 2019 - 19h00
Speeldag 19
FC VitebskFC Vitebsk - FC Neman GrodnoFC Neman Grodno
30 Augustus 2019 - 19h00
Speeldag 20
FC SlutskFC Slutsk - FC VitebskFC Vitebsk
13 September 2019 - 19h00
Speeldag 21
FC VitebskFC Vitebsk - FK GomelFK Gomel
20 September 2019 - 19h00
Speeldag 22
Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk - FC VitebskFC Vitebsk
27 September 2019 - 19h00
Speeldag 23
FC VitebskFC Vitebsk - FC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion
4 Oktober 2019 - 19h00
Speeldag 24
FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk - FC VitebskFC Vitebsk
18 Oktober 2019 - 19h00
Speeldag 25
Dinamo MinskDinamo Minsk - FC VitebskFC Vitebsk
25 Oktober 2019 - 19h00
Speeldag 26
FC VitebskFC Vitebsk - FC Torpedo ZhodinoFC Torpedo Zhodino
1 November 2019 - 18h00
Speeldag 27
FC Dnepr MogilevFC Dnepr Mogilev - FC VitebskFC Vitebsk
8 November 2019 - 18h00
Speeldag 28
FC VitebskFC Vitebsk - FC BATE BorisovFC BATE Borisov
15 November 2019 - 18h00
Speeldag 30
FC VitebskFC Vitebsk - FC Slavia MozyrFC Slavia Mozyr
23 November 2019 - 10h00
Speeldag 29
FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest - FC VitebskFC Vitebsk

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 2019

27 Februari 2019 - 11h00FC Minsk (BLR)FC Minsk0 - 3FC VitebskFC Vitebsk

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden