De site voor alle sporten

Menu
FK Renova Dzepciste

Voetbal - FK Renova Dzepciste

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - Dzepciste- Opgericht 2002

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

FK Renova Dzepciste - Uitslagen

Noord-Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - 2020/2021

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
10de5612379-2
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
9de4311121+1
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
10de1301258-3
9 Augustus 2020 - 17h30
Speeldag 1
FK Renova Dzepciste (7)FK Renova Dzepciste0 - 0FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum (8)
16 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 2
FK Borec Veles (5)FK Borec Veles1 - 1FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste (9)
22 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 3
FK Renova Dzepciste (4)FK Renova Dzepciste2 - 0Akademija PandevAkademija Pandev (11)
31 Augustus 2020 - 16h30
Speeldag 4
FK Sileks Kratovo (1)FK Sileks Kratovo3 - 1FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste (6)
13 September 2020 - 16h00
Speeldag 5
FK Renova Dzepciste (10)FK Renova Dzepciste0 - 1Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (4)
20 September 2020 - 15h30
Speeldag 6
FK Shkupi (2)FK Shkupi4 - 3FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste (10)
27 September 2020 - 15h00
Speeldag 7
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
3 Oktober 2020 - 15h00
Speeldag 8
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
18 Oktober 2020 - 14h30
Speeldag 9
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola
25 Oktober 2020 - 14h30
Speeldag 10
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
1 November 2020 - 14h00
Speeldag 11
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK ShkëndijaFK Shkëndija
7 November 2020 - 13h30
Speeldag 12
FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
21 November 2020 - 13h00
Speeldag 13
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Borec VelesFK Borec Veles
29 November 2020 - 13h00
Speeldag 14
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
6 December 2020 - 13h00
Speeldag 15
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo
9 December 2020 - 13h00
Speeldag 16
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
13 December 2020 - 13h00
Speeldag 17
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK ShkupiFK Shkupi
16 December 2020 - 13h00
Speeldag 18
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
14 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 19
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
21 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 20
FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
28 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 21
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - Vardar SkopjeVardar Skopje
3 Maart 2021 - 14h00
Speeldag 22
FK ShkëndijaFK Shkëndija - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste

UEFA Europa League - Tweede Kwalificatieronde - 2020/2021

17 September 2020 - 15h30
Derde Ronde
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste0 - 1Hajduk SplitHajduk Split (CRO)

UEFA Europa League - Eerste Kwalificatieronde - 2020/2021

27 Augustus 2020 - 18h00
Tweede Kwalificatieronde
FC Alashkert (ARM)FC Alashkert0 - 1FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste

Beker van Noord-Macedonië - 2020/2021

23 September 2020 - 15h30
1/16de Finales
FK Ohrid 2004FK Ohrid 20040 - 4FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden