De site voor alle sporten

Menu
FK Macedonia Gjorce Petrov

Voetbal - FK Macedonia Gjorce Petrov

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - Gjorce Petrov- Opgericht 1932

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

FK Macedonia Gjorce Petrov - Uitslagen

Noord-Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - 2020/2021

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de3110021+1
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
1ste3110021+1
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
6de00000000
9 Augustus 2020 - 17h30
Speeldag 1
FK Macedonia Gjorce Petrov (2)FK Macedonia Gjorce Petrov2 - 1Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (9)
16 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 2
FK ShkupiFK Shkupi - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
23 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 3
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - FK ShkëndijaFK Shkëndija
29 Augustus 2020 - 16h30
Speeldag 4
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
13 September 2020 - 16h00
Speeldag 5
FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
20 September 2020 - 15h30
Speeldag 6
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - Vardar SkopjeVardar Skopje
27 September 2020 - 15h00
Speeldag 7
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
3 Oktober 2020 - 15h00
Speeldag 8
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum
18 Oktober 2020 - 14h30
Speeldag 9
FK Borec VelesFK Borec Veles - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
25 Oktober 2020 - 14h30
Speeldag 10
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - Akademija PandevAkademija Pandev
1 November 2020 - 14h00
Speeldag 11
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
7 November 2020 - 13h30
Speeldag 12
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
21 November 2020 - 13h00
Speeldag 13
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - FK ShkupiFK Shkupi
29 November 2020 - 13h00
Speeldag 14
FK ShkëndijaFK Shkëndija - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
6 December 2020 - 13h00
Speeldag 15
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
9 December 2020 - 13h00
Speeldag 16
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola
13 December 2020 - 13h00
Speeldag 17
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
16 December 2020 - 13h00
Speeldag 18
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
14 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 19
FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
21 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 20
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - FK Borec VelesFK Borec Veles
28 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 21
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
3 Maart 2021 - 14h00
Speeldag 22
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden