De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Noord-Macedonië - Struga- Opgericht 2015
Algemeen klassement | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1ste | 48 | 23 | 15 | 3 | 5 | 40 | 20 | +20 |
Klassement thuis | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2de | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 25 | 9 | +16 |
Klassement uit | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2de | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 11 | +4 |
6 Augustus 2023 - 17h00 Speeldag 1 | FC Struga Trim-Lum (2) | 2 - 0 | FK Gostivar (12) |
21 Augustus 2023 - 17h00 Speeldag 3 | FC Struga Trim-Lum (8) | 1 - 2 | Akademija Pandev (1) |
4 September 2023 - 16h00 Speeldag 6 | FC Struga Trim-Lum (3) | 3 - 1 | GFK Tikvesh 1930 Kavadarci (7) |
17 September 2023 - 15h00 Speeldag 7 | FK Bregalnica Stip (8) | 1 - 3 | FC Struga Trim-Lum (2) |
24 September 2023 - 15h00 Speeldag 8 | FC Struga Trim-Lum (2) | 1 - 0 | Rabotnicki Skopje (7) |
27 September 2023 - 15h00 Speeldag 4 | FK Voska Sport (10) | 0 - 1 | FC Struga Trim-Lum (4) |
1 Oktober 2023 - 14h00 Speeldag 9 | FK Shkupi (3) | 2 - 0 | FC Struga Trim-Lum (2) |
4 Oktober 2023 - 14h00 Speeldag 2 | FK Shkëndija (3) | 1 - 0 | FC Struga Trim-Lum (5) |
8 Oktober 2023 - 14h00 Speeldag 10 | FC Struga Trim-Lum (2) | 2 - 0 | FK Sileks Kratovo (4) |
22 Oktober 2023 - 14h00 Speeldag 11 | FK Macedonia Gjorce Petrov (9) | 0 - 3 | FC Struga Trim-Lum (1) |
29 Oktober 2023 - 14h00 Speeldag 12 | FK Gostivar (8) | 2 - 1 | FC Struga Trim-Lum (3) |
1 November 2023 - 13h00 Speeldag 5 | FC Struga Trim-Lum (3) | 4 - 0 | Vardar Skopje (12) |
5 November 2023 - 13h00 Speeldag 13 | FC Struga Trim-Lum (2) | 2 - 1 | FK Shkëndija (3) |
11 November 2023 - 13h00 Speeldag 14 | Akademija Pandev (5) | 2 - 1 | FC Struga Trim-Lum (3) |
29 November 2023 - 13h00 Speeldag 16 | Vardar Skopje (12) | 1 - 3 | FC Struga Trim-Lum (1) |
3 December 2023 - 13h00 Speeldag 17 | GFK Tikvesh 1930 Kavadarci (6) | 2 - 3 | FC Struga Trim-Lum (1) |
6 December 2023 - 13h00 Speeldag 15 | FC Struga Trim-Lum (2) | 1 - 0 | FK Voska Sport (9) |
10 December 2023 - 13h00 Speeldag 18 | FC Struga Trim-Lum (1) | 2 - 1 | FK Bregalnica Stip (11) |
18 Februari 2024 - 14h00 Speeldag 19 | Rabotnicki Skopje (6) | 0 - 0 | FC Struga Trim-Lum (2) |
24 Februari 2024 - 14h00 Speeldag 20 | FC Struga Trim-Lum (2) | 2 - 2 | FK Shkupi (1) |
3 Maart 2024 - 14h00 Speeldag 21 | FK Sileks Kratovo (4) | 0 - 0 | FC Struga Trim-Lum (2) |
6 Maart 2024 - 14h00 Speeldag 22 | FC Struga Trim-Lum (1) | 2 - 1 | FK Macedonia Gjorce Petrov (12) |
10 Maart 2024 - 14h00 Speeldag 23 | FC Struga Trim-Lum (1) | 3 - 1 | Akademija Pandev (7) |
10 Augustus 2023 - 17h00 Halve Finale | FC Struga Trim-Lum | 3 - 1 | Swift Hesperange (LUX) |
17 Augustus 2023 - 20h00 Halve Finale | Swift Hesperange (LUX) | 2 - 1 | FC Struga Trim-Lum |
24 Augustus 2023 - 17h00 Finale | FC Struga Trim-Lum | 0 - 1 | Breidablik UBK (ISL) |
31 Augustus 2023 - 18h45 Finale | Breidablik UBK (ISL) | 1 - 0 | FC Struga Trim-Lum |
11 Juli 2023 - 18h00 Eerste Kwalificatieronde | Zalgiris Vilnius (LTU) | 0 - 0 | FC Struga Trim-Lum |
18 Juli 2023 - 17h00 Eerste Kwalificatieronde | FC Struga Trim-Lum | 1 - 2 | Zalgiris Vilnius (LTU) |