De site voor alle sporten

Menu
Rabotnicki Skopje

Voetbal - Rabotnicki Skopje

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - Skopje- Opgericht 1937

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Rabotnicki Skopje - Uitslagen

Noord-Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - 2020/2021

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
9de0100112-1
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
5de00000000
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
11de0100112-1
9 Augustus 2020 - 17h30
Speeldag 1
FK Macedonia Gjorce Petrov (2)FK Macedonia Gjorce Petrov2 - 1Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (9)
15 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 2
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
23 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 3
FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
29 Augustus 2020 - 16h30
Speeldag 4
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - Vardar SkopjeVardar Skopje
13 September 2020 - 16h00
Speeldag 5
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
20 September 2020 - 15h30
Speeldag 6
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum
27 September 2020 - 15h00
Speeldag 7
FK Borec VelesFK Borec Veles - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
3 Oktober 2020 - 15h00
Speeldag 8
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - Akademija PandevAkademija Pandev
18 Oktober 2020 - 14h30
Speeldag 9
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
25 Oktober 2020 - 14h30
Speeldag 10
FK ShkëndijaFK Shkëndija - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
1 November 2020 - 14h00
Speeldag 11
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK ShkupiFK Shkupi
7 November 2020 - 13h30
Speeldag 12
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
21 November 2020 - 13h00
Speeldag 13
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
29 November 2020 - 13h00
Speeldag 14
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola
6 December 2020 - 13h00
Speeldag 15
Vardar SkopjeVardar Skopje - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
9 December 2020 - 13h00
Speeldag 16
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
13 December 2020 - 13h00
Speeldag 17
FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
16 December 2020 - 13h00
Speeldag 18
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Borec VelesFK Borec Veles
14 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 19
Akademija PandevAkademija Pandev - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
21 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 20
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo
28 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 21
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK ShkëndijaFK Shkëndija
3 Maart 2021 - 14h00
Speeldag 22
FK ShkupiFK Shkupi - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden