De site voor alle sporten

Menu
Rabotnicki Skopje

Voetbal - Rabotnicki Skopje

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - Skopje- Opgericht 1937

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Rabotnicki Skopje - Uitslagen

Noord-Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - 2021/2022

8 Augustus 2021 - 17h30
Speeldag 1
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Borec VelesFK Borec Veles
15 Augustus 2021 - 17h00
Speeldag 2
Akademija PandevAkademija Pandev - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
18 Augustus 2021 - 17h00
Speeldag 3
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum
22 Augustus 2021 - 16h00
Speeldag 4
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - GFK Tikvesh 1930 KavadarciGFK Tikvesh 1930 Kavadarci
28 Augustus 2021 - 16h00
Speeldag 5
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
12 September 2021 - 16h00
Speeldag 6
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Bregalnica StipFK Bregalnica Stip
19 September 2021 - 15h00
Speeldag 7
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
26 September 2021 - 15h00
Speeldag 8
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola
2 Oktober 2021 - 14h00
Speeldag 9
FK ShkupiFK Shkupi - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
17 Oktober 2021 - 14h00
Speeldag 10
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK SkopjeFK Skopje
24 Oktober 2021 - 14h00
Speeldag 11
FK ShkëndijaFK Shkëndija - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
31 Oktober 2021 - 13h00
Speeldag 12
FK Borec VelesFK Borec Veles - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
6 November 2021 - 13h00
Speeldag 13
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - Akademija PandevAkademija Pandev
21 November 2021 - 13h00
Speeldag 14
FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
28 November 2021 - 13h00
Speeldag 15
GFK Tikvesh 1930 KavadarciGFK Tikvesh 1930 Kavadarci - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
5 December 2021 - 13h00
Speeldag 16
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
8 December 2021 - 13h00
Speeldag 17
FK Bregalnica StipFK Bregalnica Stip - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
12 December 2021 - 13h00
Speeldag 18
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
13 Februari 2022 - 14h00
Speeldag 19
FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
20 Februari 2022 - 14h00
Speeldag 20
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK ShkupiFK Shkupi
27 Februari 2022 - 14h00
Speeldag 21
FK SkopjeFK Skopje - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
6 Maart 2022 - 14h00
Speeldag 22
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK ShkëndijaFK Shkëndija

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden