De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Noord-Macedonië - Skopje- Opgericht 1937
Algemeen klassement | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8ste | 27 | 23 | 8 | 3 | 12 | 18 | 25 | -7 |
Klassement thuis | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6de | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 12 | 4 | +8 |
Klassement uit | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11de | 4 | 12 | 1 | 1 | 10 | 6 | 21 | -15 |
7 Augustus 2023 - 17h00 Speeldag 1 | Rabotnicki Skopje (1) | 3 - 1 | FK Shkupi (11) |
13 Augustus 2023 - 17h00 Speeldag 2 | FK Sileks Kratovo (4) | 2 - 0 | Rabotnicki Skopje (6) |
20 Augustus 2023 - 17h00 Speeldag 3 | Rabotnicki Skopje (4) | 1 - 0 | FK Macedonia Gjorce Petrov (9) |
23 Augustus 2023 - 16h30 Speeldag 4 | FK Gostivar (11) | 2 - 0 | Rabotnicki Skopje (5) |
27 Augustus 2023 - 16h00 Speeldag 5 | Rabotnicki Skopje (8) | 1 - 2 | FK Shkëndija (1) |
2 September 2023 - 16h00 Speeldag 6 | Akademija Pandev (2) | 0 - 0 | Rabotnicki Skopje (9) |
17 September 2023 - 15h00 Speeldag 7 | Rabotnicki Skopje (7) | 2 - 0 | FK Voska Sport (10) |
24 September 2023 - 15h00 Speeldag 8 | FC Struga Trim-Lum (2) | 1 - 0 | Rabotnicki Skopje (7) |
1 Oktober 2023 - 14h00 Speeldag 9 | Rabotnicki Skopje (7) | 1 - 0 | GFK Tikvesh 1930 Kavadarci (6) |
7 Oktober 2023 - 14h00 Speeldag 10 | FK Bregalnica Stip (8) | 2 - 1 | Rabotnicki Skopje (7) |
22 Oktober 2023 - 14h00 Speeldag 11 | Rabotnicki Skopje (7) | 0 - 1 | Vardar Skopje (12) |
29 Oktober 2023 - 14h00 Speeldag 12 | FK Shkupi (1) | 3 - 0 | Rabotnicki Skopje (9) |
4 November 2023 - 13h00 Speeldag 13 | Rabotnicki Skopje (7) | 1 - 0 | FK Sileks Kratovo (4) |
12 November 2023 - 13h00 Speeldag 14 | FK Macedonia Gjorce Petrov (10) | 0 - 1 | Rabotnicki Skopje (6) |
26 November 2023 - 13h00 Speeldag 15 | Rabotnicki Skopje (5) | 0 - 0 | FK Gostivar (8) |
29 November 2023 - 13h00 Speeldag 16 | FK Shkëndija (3) | 2 - 0 | Rabotnicki Skopje (8) |
3 December 2023 - 13h00 Speeldag 17 | Rabotnicki Skopje (5) | 1 - 0 | Akademija Pandev (8) |
10 December 2023 - 13h00 Speeldag 18 | FK Voska Sport (9) | 3 - 2 | Rabotnicki Skopje (6) |
18 Februari 2024 - 14h00 Speeldag 19 | Rabotnicki Skopje (6) | 0 - 0 | FC Struga Trim-Lum (2) |
25 Februari 2024 - 14h00 Speeldag 20 | GFK Tikvesh 1930 Kavadarci (7) | 2 - 0 | Rabotnicki Skopje (8) |
3 Maart 2024 - 14h00 Speeldag 21 | Rabotnicki Skopje (6) | 2 - 0 | FK Bregalnica Stip (11) |
6 Maart 2024 - 14h00 Speeldag 22 | Vardar Skopje (10) | 1 - 0 | Rabotnicki Skopje (8) |
10 Maart 2024 - 14h00 Speeldag 23 | FK Shkupi (2) | 3 - 2 | Rabotnicki Skopje (8) |
9 November 2023 - 13h00 Kwartfinales | Rabotnicki Skopje | 0 - 1 | FK Shkupi |