De site voor alle sporten

Menu
FK Shkupi

Voetbal - FK Shkupi

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - Skopje- Opgericht 1927

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

FK Shkupi - Uitslagen

Noord-Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
5de18144641412+2
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
6de147421104+6
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
5de4704348-4
10 Augustus 2019 - 17h30
Speeldag 1
FK Shkupi (2)FK Shkupi2 - 0FK Borec VelesFK Borec Veles (9)
17 Augustus 2019 - 17h00
Speeldag 2
Rabotnicki Skopje (4)Rabotnicki Skopje2 - 0FK ShkupiFK Shkupi (6)
25 Augustus 2019 - 17h00
Speeldag 3
FK Shkupi (5)FK Shkupi2 - 2FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste (2)
31 Augustus 2019 - 16h30
Speeldag 4
FC Struga Trim-Lum (3)FC Struga Trim-Lum1 - 1FK ShkupiFK Shkupi (6)
14 September 2019 - 15h30
Speeldag 5
FK Shkupi (4)FK Shkupi1 - 0FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo (9)
18 September 2019 - 15h30
Speeldag 6
FK Shkupi (4)FK Shkupi1 - 2Vardar SkopjeVardar Skopje (2)
22 September 2019 - 15h30
Speeldag 7
Akademija Pandev (2)Akademija Pandev0 - 0FK ShkupiFK Shkupi (6)
28 September 2019 - 15h00
Speeldag 8
FK Shkupi (5)FK Shkupi2 - 0FK ShkëndijaFK Shkëndija (6)
5 Oktober 2019 - 15h00
Speeldag 9
FK Macedonia Gjorce Petrov (3)FK Macedonia Gjorce Petrov0 - 0FK ShkupiFK Shkupi (4)
19 Oktober 2019 - 14h30
Speeldag 10
FK Borec Veles (9)FK Borec Veles2 - 1FK ShkupiFK Shkupi (4)
23 Oktober 2019 - 14h30
Speeldag 11
FK Shkupi (3)FK Shkupi2 - 0Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (10)
27 Oktober 2019 - 13h30
Speeldag 12
FK Renova Dzepciste (8)FK Renova Dzepciste2 - 2FK ShkupiFK Shkupi (3)
3 November 2019 - 13h30
Speeldag 13
FK Shkupi (4)FK Shkupi0 - 0FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum (7)
9 November 2019 - 13h00
Speeldag 14
FK Sileks Kratovo (4)FK Sileks Kratovo1 - 0FK ShkupiFK Shkupi (5)
24 November 2019 - 13h00
Speeldag 16
FK ShkupiFK Shkupi - Akademija PandevAkademija Pandev
24 November 2019 - 13h00
Speeldag 15
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK ShkupiFK Shkupi
1 December 2019 - 13h00
Speeldag 17
FK ShkëndijaFK Shkëndija - FK ShkupiFK Shkupi
8 December 2019 - 13h00
Speeldag 18
FK ShkupiFK Shkupi - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov

UEFA Europa League - Eerste Kwalificatieronde - 2019/2020

11 Juli 2019 - 15h30
Tweede Kwalificatieronde
Pyunik Erevan (ARM)Pyunik Erevan3 - 3FK ShkupiFK Shkupi
18 Juli 2019 - 20h30
Tweede Kwalificatieronde
FK ShkupiFK Shkupi1 - 2Pyunik ErevanPyunik Erevan (ARM)

Beker van Noord-Macedonië - 2019/2020

21 Augustus 2019 - 17h00
1/16de Finales
FK TeteksFK Teteks1 - 5FK ShkupiFK Shkupi
25 September 2019 - 15h30
Achtste finales
FK ShkupiFK Shkupi0 - 0FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo
30 Oktober 2019 - 13h30
Achtste finales
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo1 - 1FK ShkupiFK Shkupi

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden