De site voor alle sporten

Menu
FK Belasica Strumica

Voetbal - FK Belasica Strumica

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - Strumica- Opgericht 1922

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

FK Belasica Strumica - Uitslagen

Noord-Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - 2020/2021

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
12de0100106-6
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
12de0100106-6
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
9de00000000
9 Augustus 2020 - 17h30
Speeldag 1
FK Belasica Strumica (12)FK Belasica Strumica0 - 6FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo (1)
15 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 2
Rabotnicki Skopje (9)Rabotnicki Skopje - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica (12)
23 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 3
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - FK ShkupiFK Shkupi
29 Augustus 2020 - 16h30
Speeldag 4
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
13 September 2020 - 16h00
Speeldag 5
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - FK ShkëndijaFK Shkëndija
20 September 2020 - 15h30
Speeldag 6
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola
27 September 2020 - 15h00
Speeldag 7
Vardar SkopjeVardar Skopje - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
3 Oktober 2020 - 15h00
Speeldag 8
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
18 Oktober 2020 - 14h30
Speeldag 9
FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
25 Oktober 2020 - 14h30
Speeldag 10
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - FK Borec VelesFK Borec Veles
1 November 2020 - 14h00
Speeldag 11
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
7 November 2020 - 13h30
Speeldag 12
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
21 November 2020 - 13h00
Speeldag 13
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
29 November 2020 - 13h00
Speeldag 14
FK ShkupiFK Shkupi - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
6 December 2020 - 13h00
Speeldag 15
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
9 December 2020 - 13h00
Speeldag 16
FK ShkëndijaFK Shkëndija - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
13 December 2020 - 13h00
Speeldag 17
FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
16 December 2020 - 13h00
Speeldag 18
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - Vardar SkopjeVardar Skopje
14 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 19
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
21 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 20
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum
28 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 21
FK Borec VelesFK Borec Veles - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
3 Maart 2021 - 14h00
Speeldag 22
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - Akademija PandevAkademija Pandev

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden